Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Повітряні кулі Каппадокії

Каппадокія знаменита не тільки своїми незвичайними ландшафтами і дивовижними печерними містами. Щорічно сюди з’їжджаються сотні туристів з усього світу — політати на повітряних кулях над казковою долиною Гереме.

Якщо ви давно мрієте політати на повітряній кулі, то найкращим місцем для цього є Каппадокія. Причина перш за все в унікальності місцевості. До того ж тут ця інфраструктура дуже добре розвинена і налагоджена, кулями керують справжні професіонали.

Коли літають кулі

Польоти проходять удосвіта кожен день — в 5-7 ранку. Винятком можуть бути тільки погані метеорологічні умови. Найвідомішими компаніями, які займаються повітряним плаванням в Гëреме, є: Goreme balloons, Anatolian Balloons, Royal Balloon – Cappadocia, Kapadokya Balloons і багато інших.

Ціни на польоти

В середньому політ, який триває близько години, буде коштувати від 80 до 160 євро з людини. Індивідуальні та тривалі польоти (до 3 годин) будуть коштувати значно дорожче. Замовити політ не складно, це можна зробити через сайт компанії, або вже в Гереме в численних офісах. Є опція бронювання прямо в готелі, де ви живете.

Польоти дуже добре і ретельно сплановані. Вас заберуть в 5 ранку з готелю або пансіонату на мікроавтобусі. Однак будьте уважні – обов’язково переконайтеся, що це мікроавтобус саме вашої компанії, а то можна випадково потрапити до конкурентів, в яких буде інша ціна. І добре, якщо нижча.

Вас привезуть в офіс компанії, де ви зможете поснідати. Потім розіб’ють на групи по різних повітряних кулях. У кулі поміщається від 10 до 20 осіб. Місця в кулі достатньо і у всіх буде доступ до краю кошика. Потім розвезуть до стартових майданчиків, де і підготують до відльоту.

І тоді почнеться найцікавіше! Політ тривалістю в одну годину дуже насичений. Оскільки він відбувається вранці, ви будете спостерігати за тим, як сходить сонце. Гірські долини будуть заповнені химерними тінями і силуетами гострих скель. Шум вітру створить відчуття неймовірної легкості і справжнього польоту.

З вами в небо піднімуться десятки інших повітряних куль – це дійсно незабутнє враження. Коли час польоту вичерпається, кулю посадять прямо на причіп вантажівки. Після приземлення всіх пасажирів кулі чекає урочисте вручення дипломів про політ, а також розпивання шампанського з капітаном, який керував польотом.

Беручи участь в нашому поході по Каппадокії, ви дізнаєтеся, що таке політ над світом! Це — незабутній досвід і пам’ять на все життя.

Опубліковано 30 Вересня 2022
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти