Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Піший похід по Корсиці | GR-20. Повний трек
Інструктор клубу PVG
макс 10 особи.
180 км
16 днів

Піший похід по Корсиці | GR-20. Повний трек

960€
7.6
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
16 днів

Це – не просто похід. Це не активний відпочинок в горах. Це не мальовничі краєвиди. GR-20 — це СПРАВЖНІЙ трекінг в чистому вигляді. Трек-легенда, трек-мрія, перше місце в рейтингах, безкомпромісне випробування на міцність – ось що таке GR-20.

Даний корсиканський маршрут вважається одним з найкрасивіших і найважчих в Європі. Ми пройдемо ВЕСЬ GR-20, а після відпочинемо на чудових пляжах :).

У цьому сезоні ми збираємо команду людей, готових до жорстких умов. Йдемо в найкращий європейський сезон — без туристів і дощів, з приголомшливою видимістю. Обіцяємо, що наші зусилля окупляться. GR-20 стане тією пригодою, яка залишиться з Вами назавжди!

Швидка заявка
Маршрут
мапа трекінгу GR20
Координатор
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Графік роботи
З понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00
День 1. Зустріч групи

Зустріч групи пройде в Бастії (Bastia). Сюди краще дістатися на поромі днем раніше або вранці. Збираємося і їдемо на автобусі до селища Конка. Заночуємо в кемпінгу, де ще буде душ :).

Похід по Корсиці на травневі свята
Кемпінг біля Бастії
День 2. Притулок Paliri

Старт походу – на висоті 230 м. Виходимо з селища Конка в гори. Наш шлях пройде через світлий сосновий ліс, потім вийдемо до мальовничих скель. До вечора досягнемо притулку, біля якого станемо табором.

Кілометраж 13 км, набір 700 м, 6,5 годин шляху

Перший перехід
Гори Корсики
День 3. Перевал Aiguilles de Bavella

Сьогодні піднімаємося вище. Нас оточують все ті ж сосни, скелі стають крутішими. Піднімемося на перевал A Foce Finosa (1206 м), потім спустимося до селища Вілаж де Бавела, в якому можна відвідати кафе і маленький магазинчик. Трохи відпочинемо і вирушимо на Aiguilles de Bavella (1662 м). Знову спускаємося, на цей раз в долину річки de l’Asinao, де зупинимося на нічліг.

Дистанція 15 км, наберемо 650 м висоти, 7-8 годин ходу.

Перша віаферата на маршруті
Похід по Корсиці на травневі свята - біля притулку Paliri
День 4. Гора Incudine (2134 м)

Виходимо на GR-20 та прямуємо на вершину гори Incudine (гора Ковадло), з неї за гарної погоди відкривається вид на Сардинію. Через набір висоти помічаємо, що кам’янисті гори майже позбавлені рослинності. Прямуємо стежкою, вона веде нас вниз на велике плато, потім на гострий скельний гребінь, в кінці якого вийдемо до місця нашого нічлігу біля гірського будиночка на висоті майже 1800 м.

Пройдемо близько 15 км, загальний перепад висот, понад 700 м, 8,5 годин ходу

Інструктор Віталій Таборський на GR20
Похід по Корсиці на травневі свята
День 5. Трекінг по гірському гребеню

Настав час перепочити. Трохи пройдемо по вершині гірського хребта. Стежка — майже без перепадів, ми не витратимо багато зусиль, але встигнемо вдосталь помилуватися панорамами. По дорозі можемо зустріти здичавілу худобу, не дивуйтеся, тут бики або кабани на гірській стежці – норма.

Відстань 12 км, близько 6-7 годин в дорозі

GR 20 тяжкий треккінг
День 6. Озеро Бастані

У нас є два варіанти подальшого маршруту. Вибір буде залежати від погодних умов.

При гарній погоді – піднімаємося на гору Monte Renoso (2352 м), спускаємося до озера Бастані (Lac de Bastani, 2092 м). При поганій Реносо можна траверсувати.

Пройдемо 19 км, набір на гору Реносо 1200 м, 7-9 годин ходу в залежності від маршруту

Стежка на GR20
Озеро Nino на Корсиці
День 7. Monte Calvi

Траверс через корсиканський ліс незабаром перейде в плавний спуск до перевалу Візавоне (Vizzavone). До речі, ліси Vizzavone – одні з найпопулярніших екскурсійних маршрутів. Тут дуже багато лисиць, які взагалі не бояться туристів. Тільки не варто їх годувати – все-таки дикі тварини. До речі, вони з задоволенням їдять наші фірмові сублімати :). Спускаємося до селища, де відпочинемо і збігаємо в магазинчик – трохи урізноманітнимо похідне меню смаколиками. Заночуємо в кемпінгу за селом.

Трекінг: 19 км. Спуск 760м.

Види на стежці
Скелясте високогіря
День 8. Перевал Пунта Мурателла

Вранці почнемо затяжний підйом до перевалу Мурателла (2100м +). На сходження піде майже весь день, і на всі боки від нас розкинеться шикарна панорама! Якщо залишаться сили, може піти в радіалку на гору Monte d’Oro (2389 м). Наш сьогоднішній кемпінг лежить на висоті майже 1500 м, тому захід сонця буде фантастичним.

Кілометраж 10 км, набір 1000 м.

Похід по Корсиці на травневі свята
Треккінг на Корсиці
День 9. Легкий перехід

Трохи відпочинемо від скелястого високогір’я – спускаємося в долину річки, порослу запашним лісом. Не поспішаючи, прямуємо по стежці, насолоджуючись прохолодою і видами, які відкриваються на галявинах. Увечері можна буде купити в притулку вино;).

Дистанція 12 км, вгору і вниз – по 900 м.

Маркування трека GR20
Похід по Корсиці на травневі свята
День 10. Озера Gr-20

Продовжуємо наш легендарний трекінг. На цьому етапі вже можна побачити, як туристів у сльозах забирають вертольоти. Насолоджуємося горами, котрі місцями обвішані ланцюгами — інакше не пройти. Дорогою спілкуємося з туристами з усього світу. Йдемо до гірського масиву Ротондо, на якому розташований комплекс озер. А де є гірські озера, завжди будуть мальовничі краєвиди. Пройдемо над озерами Рінос (Lac Grand de Rinoso), Мело (Lac de Melo), Капітеллу (Lac de Capitello) і Горья (Lac de Goria). Спуск до ночівлі буде дуже складним – приготуйтеся! Лише пізно ввечері прийдемо до нашого кемпа.

Трек: 10 км. 650м вниз.

Вертоліт над озером Капітелло
Віаферата на Корсиці
Похід по Корсиці на травневі свята
Скелі на GR20. Треккінг на Корсиці
Озера GR20
Похід по Корсиці ГР20
День 11. Озеро Ніно

Ось ми і на найбільш складному відрізку Gr-20. Північ острова вважається важкодоступною і настільки крутою, що рівне місце під намет доведеться пошукати… Йдемо до озера Ніно (Lac de Nino, 1743м), а далі через плоскогір’я до каньйону річки Le Golo, біля витоків якої знаходиться наш кемпінг.

Близько 22 км, набір 900 м, 8 годин ходу

Сходження на GR 20
Треккінг на Корсиці
День 12. Траверс Punta Minuta

Нас чекає насичений день. Запасайтеся силами і позитивним настроєм. З притулку піднімемося на невеликий перевал, потім спустимося в долину Ruisseau. Пройдемо через ліс, а далі через перевал виходимо на гору Crucetta (2218 м). Після обіду – складний траверс гори Punta Minuta (2556 м) вкрай крутим скелястим схилом приведе нас на плече Bocca Tumasqinesca (2183 м). Величезна доза адреналіну від такого переходу гарантована. Буквально з тремтінням у колінах вирушимо вниз, до місця ночівлі (1400+ м; є смачна їжа).

15 км, вгору 700 м, вниз 800 м, 10 годин.

Озеро в горах Европи
Похід по Корсиці в районі Конки
Похід по Корсиці на травневі свята
Скельні ділянки з віаферата. Інструктор Віталій Таборский
День 13. Озеро Мюврела

Йдемо по кам’янистій стежці і скелях до перевалу Bocca di Stagnu. Швидкість набрати не зможемо, занадто незручно пересуватися. Спускаючись, проходимо повз крихітне озеро Мюврела, що утворилося прямо в скелі. Ми знов у смузі лісу, знову йдемо вгору, щоб заночувати біля чергової рефуджії.

Кілометраж: 5 км, наберемо 600 м, скинемо 800 м, 5 годин

стежка Mare-a-Mare на Корсиці
Каньйон на GR 20
День 14. Траверс Capu Ladroncellu (2145м)

Ось і наш останній перехід у горах Корсики. Знову ліземо скелястими схилами вгору. Гори попереду починають знижуватися, і перед нами відкриється вид на море. Ще трохи і виходимо до хатини Піобу (1560 м), біля якої станемо табором – відсвяткуємо останню ніч в горах смачним трав’яним чаєм.

Дистанція 9 км, вгору 800 м, вниз 500 м, 6 годин

Північна частина Корсики
Північна частина GR20
День 15. Спуск в Калензану — Кальві

Встаем пораньше, чтобы успеть больше 😉

Встаємо удосвіта, щоб встигнути чимбільше;) Починаємо спуск до селища Калензана, в якому закінчується піша частина походу по Корсиці.

Швидкий перехід: 10км. Скинемо 1350м висоти.

Їдемо в красиве курортне містечко Кальві, поселяємося в кемпінгу. Ось і море! Вирушаємо купатися в райдужно-бірюзових водах затоки. Мощеними вуличками міста піднімемося до генуезької цитаделі XIII століття.

Треккінг на Корсиці
Замок на Корсиці
Останній перехід GR 20
Порто - Корсика
Гори і море в Кальві
Спуск до моря
День 16. Повернення додому

Корсика неймовірно багата історичними та природними пам’ятками, оглянути їх всі, напевно, не вийде і за рік. У кого залишився час і є можливість, можуть продовжувати відпочивати на морі або вивчати інші пам’ятки острова. Решта відправляються на поромі з Бастії або Аяччо на материк і відлітають додому. Неможливо забути цілющу атмосферу Корсики: соснові ліси, гірські квіти, скелясті гори і стежки, що ми пройшли у цьому поході.

самий старий магазин на Корсиці
Аяччо - похід на Корсиці
Показати всі дні
Вартість: 960€
У вартість походу входить
 • триразове харчування на маршруті;
 • проживаання в гірських притулках;
 • послуги інструктора і провідника;
 • використання газових систем приготування їжі;
 • дисконтна карта клубу;
 • аптечка.
У вартість НЕ входить
 • переїзди по Корсиці;
 • авіа переліт або паром на острів;
 • харчування в ресторанах і кафе.
Додаткові витрати

Похід проводиться під час високого сезону, тому набагато зручніше буде ночувати в наметах біля притулків. Вартість намету на 1 ніч – 8-10€.

Обов’язкові додаткові витрати складуть близько 300 € (переїзди, гарячий душ). Візьміть з собою на сувеніри / кафе / вино ще ~100-150 € + запас на форс-мажори.

Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Бастія, до 12:00
Закінчення: Кальві, до 10:00
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
заповніть заявку на похід прямо на цій сторінці, ми зв'яжемося з вами і допоможемо підготуватися до подорожі;
ПЕРЕДОПЛАТА
переведіть передоплату (200€) для бронювання місця в групі;
АВІАКВИТКИ
купіть квитки і надішліть нам їх копію;
ЗІБРАТИ РЕЧІ
зберіть все зі списку необхідних речей;
Оплата походу на Корсиці і додаткові витрати
 • Для цього туру потрібна передоплата в розмірі 50€.
 • Решту суми ви зможете безпосередньо на Корсиці, при зустрічі з нашим гідом в Бастії або Аяччо. Оплата в євро. Валюта на острові – євро.
 • Мінімальний розмір групи – 5 учасників.
Як дістатися на острів Корсика

На острів найдешевше добиратися літаком до Марселя або Ніцци, а далі на поромі плисти на Корсику.

Пороми ходять з Ніцци, Тулона, або Марселя (Франція), або з Італії: Ліворно. Вартість порома при ранньому бронюванні без каюти – близько 70€ в дві сторони. Сайт для бронювання поромів. Порти прибуття на Корсиці: Бастія або Аяччо.

Особливості маршруту
 • Це справжній похід, їжу і все спорядження несемо в рюкзаках на собі
 • Більшість ночівель буде в наметі, якщо будуть вільні місця в притулках – можна розміщуватися там
 • З огляду на тривалість походу, продуктова розкладка буде полегшеною, для того щоб знизити вагу рюкзака
 • Готуємо на газі в притулках або на газових пальниках
 • Інструктор може змінити маршрут в залежності від погоди, стану групи або з інших причин, які вважатиме достатньо важливими.
Притулки на GR-20

Притулки на Корсиці називаються рефюджамі і являють собою дерев’яний будиночок з 1-2 приміщеннями. У притулку є близько 20-30 спальних місць – дерев’яні яруси з поролоновими матрацами. Дуже часто такі приміщення не мають грубок і ніяк не обігріваються. Душ також відсутній. Місця тут не можна забронювати, і наповнюються вони за принципом – хто перший прийшов. Середня вартість – від 20 євро за ніч

Необхідні документи

Для участі в цьому поході потрібно мати біометричний закордонний або шенгенську візу. Якщо це одноразова віза – бажано щоб вона була видана французькою консульством, якщо це багаторазова мультивіза – то вона може бути видана будь-якою країною Шенгенської угоди.

Важливо! Перед походом обов’язково потрібно оформити туристичну страховку і скинути її копію або фото менеджеру.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
👕 Одяг на GR-20

Корсика знаходиться у Середземному морі і клімат тут дуже жаркий. Але, як завжди в горах, ми повинні бути готові до зустрічі з негодою. Також пам’ятайте, що маршрут на 16 днів чистого походу, отже, зайвих речей бути не повинно.

 1. Легкі трекінгові черевики, але з твердою підошвою. Погода стоїть спекотна, проте порода агресивна з великою кількістю гострих каменів.
 2. Сандалії
 3. Куртка мембранна, вона ж і вітровка, або додаткова легка пертексовая вітровка
 4. Фліс (1 товстий і 1 тоненький)
 5. Термобілизна
 6. Футболки – 2 штуки (не треба більше, їх можна буде прати на маршруті)
 7. Шкарпетки – (4 пари)
 8. Штани швидковисихаючі зі штанинами, що відстібаються (перетворюються в шорти)
 9. Мембранні штани
 10. Бівуачні флісові штани
 11. Баф, шапка і тонкі рукавички
 12. Кепка і окуляри від сонця.
 13. Не забудьте сонцезахисний крем
🎒 Бівуак і спорядження
 1. Спальний мішок з температурою комфорту 0С.
 2. Рюкзак 60-70 літрів
 3. Туристичний килимок
 4. Трекінгові палиці
 5. Налобний ліхтарик
 6. Кружка / ложка – легкі!

Важливо: зберіть все з цього списку. Якщо є сумніви з приводу свого спорядження — зв’яжіться з менеджером.

Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
Відеогалерея
Замок на Корсиці
Порто - Корсика
Гори і море в Кальві
Група в трекінгу на Корсиці
Похід на Корсиці весною
притулок PALIRI на Корсиці
Похід по Корсиці ГР20
Сходження на GR 20
Похід по Корсиці на травневі свята
Похід по Корсиці на травневі свята
Перша віаферата на маршруті
Інструктор Віталій Таборський на GR20
Скелясте високогіря
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: Піший похід по Корсиці | GR-20. Повний трек
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти