Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
NEW! ⭐ Канченджанґа | Пять скарбів Великих Снігів
Інструктор клубу PVG
макс 10 особи.
180 км
22 дні

NEW! ⭐ Канченджанґа | Пять скарбів Великих Снігів

1890$
7.9
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
22 дні
🇳🇵Похід до Канченджанги - неймовірний Непал

Третя вершина світу, божественно красива і однозначно найзагадковіша. В цьому поході ми побуваємо в двох базових таборах Канченджанги (8586 м): Північному і Південному. Пройдемо трек на висоті, де навіть шерпи живуть лише влітку. Піднімемося на 5430м. Будемо милуватися легендарними пейзажами — в цьому куточку Гімалаїв 11 вершин вище 7000м! Район Канченджанги найбільш “дикий” в Непалі. Уявіть абсолютно первозданні гори і одиниці не тільки туристів, але і людей взагалі! Проте не лише природа кличе нас туди.

Ми вирушаємо до гори, яка формувала релігії і традиції народів. Та що вже — до сих пір вона впливає на наш світ. Цими місцями був одержимий Реріх — не дарма у нас замість фотографії його картина. Канченджанґа в темі релігії і мистецтва відіграла важливу роль.

Це не просто похід. Це пошук натхнення, відповідей, істини. Спроба доторкнутися до вершин настільки величних, що вони виключають сам факт людського життя поруч з собою. Може, там ми зрозуміємо, чому Гімалаї вважають священними. Йдемо в місця, де можуть жити лише боги.

💙💛 Сходи в похід до Канченджанги разом з Pohid V Gory та передай нашим захисникам турнікет CAT7!

🇳🇵 Непал ВІДКРИТИЙ для туристів – гайда з нами!

Швидка заявка
Маршрут
Канченджанга - мапа
Координатор
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Графік роботи
Привіт. На звязку з 9 до 18 Пн-Пт. Сб,Нд - дежурний режим). 🙂🥾⛰
Графік походів
Розклад походів до Канченджанги в 2024 році разом з клубом Pohid V Gory. Також можливе замовлення індивідуальних походів в зручні для вас дати.
Дата
Назва туру
Інструктор
Ціна
20.10 - 10.11
NEW! ⭐ Канченджанґа | Пять скарбів Великих Снігів
інструктор PVG
Інструктор клубу PVG
1890$
Записатися
Треккінг до Канченджанги
Маршрут
Катманду
Бадрапур
Фідім
Сукетар
Сінва
нац. парк Канченджанга
Амджілоса
Гаябла
Гхунса
Камбачен
акліматизація на льодовику Джанну
Лхонак
Північний базовий табір Канченджанги (5140м 🔥)
світанок над Канченджангою (5340м 🌄)
Лхонак
Гхунса
Селе Ла Пасс (4290м)
перевали Сініон Ла, Міргін Ла і Cінелапче Ла (макс. висота 4724м): вид на Великий Гімалайський хребет 🔥
Радіалка на льодовик Ялунг
Південний базовий Канченджанги (4740м)
спуск через Ямпудінг
Бадрапур
Катманду
День 1. Збір групи

Група збирається в Катманду. Оформлюєте візу в аеропорту, а на виході Вас зустрічає представник нашого турклубу. На таксі приїжджаєте в перевірений готель в Тамелі — найбільш туристичному районі столиці. Тут Вас зустрічає інструктор, ми знайомимося, готуємося до завтрашнього вильоту, гіди оформляють всі необхідні групові дозволи. По можливості сходимо на Головну площу, в храм Кастамандап, в будинок-храм богині Кумарі. Якщо комусь треба докупити спорядження, на це буде час. За вечерею познайомимося і гід відповість на всі питання, які зазвичай виникають у туристів перед початком подорожі 🙂

➡ Якщо Ви летите з великого міста і шукаєте компанію — скажіть про це менеджеру. Часто є кілька туристів із Києва.

Місцеві йоги
Молитовні прапори в Катманду
День 2. Переліт в Бадрапур — переїзд в Фідім

Рано вранці вилітаємо в містечко Бадрапур ближче до заповітної Канченджанги (можна і на автобусі поїхати, але дорога дуже втомлює і займає майже добу). З аеропорту їдемо в Фідім. Побачимо чудові чайні плантації, якими славиться округ Ілам. Спати лягаємо раніше — треба відпочити з дороги.

✈ 45 хв. 🚙 5-6 годин.

Гора із Фідіма
Аннапурна 2017
День 3. Тапледжунг — Сукетар

Знову сідаємо в джипи і їдемо (останній переїзд))) в село Тапледжунг, звідки стартує наш трек до базового табору Канченджанги. У такій ізольованості регіону є величезний плюс, який оцінимо пізніше: вкрай мало туристів! 😃 Нарешті починається піша частина маршруту. Стежка піднімається через вологий ліс з деревовидних рододендронів, порослих мохом і ліанами. Між деревами відкривається вид на долини Тамура і Анура. Тут проходить торговий тракт і ми зустрічаємо багато місцевих носіїв — бхарій. Вони несуть на ринок кардамон, плантації якого ми пройдемо трохи пізніше. Набираємо висоту, минаючи кілька сіл. До вечора прийдемо в чарівне село Suketar. Заночуємо в чайному будиночку (tea-house — так іноді називають лоджії). На вечерю спробуємо традиційний дал-бат і масала-чай.

🚙 4,5 год.

День 4. Сінва

Піднімаємося повз мальовничі маленькі ферми, де непальці вирощують рис і кардамон. Пройдемо по підвісному мосту, обвішаному різнокольоровими молитовними прапорцями — лангтами. Після обіду спускаємося в долину річки Тамур в село Добан. Тут є КПП і маленький ринок з сувенірами, поряд туляться бамбукові хатини, де етнічні тибетці плетуть тонги і вовняні шарфи, а поруч же їх продають. Купимо автентичні сувеніри або хоча б подивимося, відпочинемо за чашкою чудового чаю і ще трохи пройдемо по долині в село Сінву.

🏠 Ночівля на 980 м н.р.м.

День 5. Національний парк Канченджанга 💙

Піднімаємося уздовж льодовикової Тамур Косі. Вона вимила глибоку ущелину, долина порізана тріщинами. Дикий тропічний ліс змінюється рисовими терасами і чайними плантаціями, вище схили гір заросли бамбуком, зустрічається безліч тварин і птахів. У Тапетоку починається національний парк: пройдемо КПП, відпочинемо в чайній. За Тапетоком полога дорога спочатку викладена зручними кам’яними плитами, а ось далі починається крутий підйом в село шерпів Лелеп (1650 м). Подивимося, як живе цей дивовижний народ, без якого більшість альпіністів ніколи б не потрапили на гімалайські вершини. А ще тут знаходиться штаб-квартира проекту Канченджанґа (KCAP). За Лелепом трек пірнає в бамбуковий гай і виводить в село, де стоїть наш лодж.

Набір 670 м. 🏠 1650 м.

День 6. Амджілоса

Стежка в’ється уздовж північного берега Гхунса Кхола, ведучи нас все ближче до мети треккінгу. Долаємо крутий підйом до Гаябарі (2150m), який нагадує кам’яні сходи над крутим обривом. А нагорі нас чекає винагорода — красивий водоспад. Звідси дорога вже не настільки крута і ми повільно піднімаємося по зарослих травою схилах на локальну вершину (2530м), звідки побачимо першу панораму засніжених Гімалаїв. Спустимося в Амджілосу.

🏠 2400 м н.р.м.

Село на треку
Перевал на треку
День 7. Гаябла

Сьогодні нас чекає легкий перехід з пологим і мальовничим набором висоти. Тропічний ліс змінюється заростями меандрів, рододендронів та вузлуватих дубів, все частіше трапляються альпійські пасовища. Родзинкою дня стануть водоспади, повз які (і через які ) 🙂 ми будемо проходити. Наша мета — село шерпів Гаябла. Навколо неї дуже красиво і є приголомшливі каскади водоспадів. У місцевих бамбукових гаях живуть панди. Знайти їх, звичайно, складно, але можна спробувати!

🏠 2725 м.

День 8. Гхунса

Ранок починається зі спуску до бурхливої річки і треку по стрімких прибережних скелях, потім — крутий підйом на хребет. Заглянемо в дерев’яний тибетський монастир. Долина ширшає, стежка в оточенні полів і листяних лісів виводить нас до Phale — літнього поселення народу гхунса, а далі і в саму Гхунсу. У перекладі її назва означає «зимове поселення», оскільки в деяких будинках люди живуть цілий рік, а не спускаються нижче. Гхунса схожа на древнє тибетське село. Тибетці переселилися сюди понад 600 років тому, але культура і традиції все ще залишаються унікальними. Це найбільший населений пункт на нашому треку до базового Канченджанги: є досить великі магазини з товарами першої необхідності, своя маленька ГЕС, КПП. Гхунса — остання точка, звідки можна зробити телефонний дзвінок.

⏳ Час в дорозі ~ 5-6 годин.

День 9. Камбачен

Під покровом модрин і ялівцю рухаємося уздовж річки, переходимо її по хиткому містку і минаємо Рамбук Кхарка (3720м). Ландшафт стає альпійським, сильно відчувається висота. Проходимо водоспад і починаємо складний підйом на хребет. Дорога тут дуже погана — м’які породи постійно сповзають в річку, під ногами сипуча галька. Але зате який вид на Канченджангу і Джанну! 😎 Вдосталь помилуємося красою Гімалаїв, зробимо пам’ятні знімки і швидко спустимося в Камбачен відпочивати. У цій частині парку сіл як таких вже немає — кілька літніх будиночків та й годі. І гори навколо — суворі, неприступні, в льодовиках…

⏳ 5-6 годин. 🏠 4050 м.

День 10. Акліматизація. Льодовик Джанну

Необхідний відпочинок в Камбачені мальовничий і приємний. Звідси відкриваються чудові панорамні види на вершини Джанну (7711м), Хабур (6332м) і Фолі (6645м) зі сходу, а на півночі грізно підносяться засніжені піки Канченджанги. Із села є нескладний підйом на локальний хребет (4400м), можна збігати в радіалку і помилуватися льодовиком Джанну, горами Темачунггі (6044 м), Фолі, Собі-Тонга (6670 м), піком Мера (6364 м). Місцеві пасуть кошлатих яків і рідкісних блакитних баранів, з якими можна сфотографуватися на фоні природи.

Вид на Канченджангу
День 11. Лхонак

Стежка вперто веде вгору, до скелястих піків, закутих у вічний лід. Стає вітряно і помітно холодає. Минаємо буддійські чортени, пасовища Рамтангу (Ramtang 4350м), йдемо уздовж бічної морени льодовика Канченджанги, переходимо річку до гирла льодовика Лонак (Lhonak). Міра пік звідси виглядає просто феноменально. Лхонак стоїть на березі широкого озера, яке часто пересихає. Тут є кілька кам’яних будиночків в оточенні суворих скель і просто неземні види. Особливо вражаюча звідси Чанг Хімал, або пік Верде (Wedge, 6750м). Ми вже майже біля мети, пейзажі навколо зовсім марсіанські: чорна пустка, стрімкі гранітні брили і блиск льодовиків під променями сонця.

⏳ 5 год. Набір висоти ~ 640м.

Трекінг в Непалі
День 12. Північний базовий табір Канченджанги

Починаємо неймовірний шлях до базового табору третьої вершини світу 🗻. Прямуємо вздовж льодовикової морени по хребту, де дорога найбільш стійка. Якщо погода дозволить, сьогодні з треку ми будемо бачити величну Канченджангу майже нон-стоп. Перехід короткий, але тому є причина — сонце тут дуже швидко ховається за хребти Канченджанги і температура повітря різко падає, після чого доводиться йти в темряві і в холоді. Заночуємо в північному базовому таборі Pangpema на висоті 5140 м. Тут є лише один притулок, відкритий кілька місяців у році… і більше нічого — лише велич Гімалаїв і блиск льодовиків.

Північний базовий табір Канченджанги
День 13. Світанок над Канченджангою

Просинаємося до світанку і йдемо вгору 300 метрів на хребет на північ від Пангпеми — тут ми зустрінемо найбільш приголомшливий світанок в житті🔥! З вершини гребеня Канченджанґи видно як на долоні, на півночі височіють піки Тапл Шикар (6510м) і «Близнюки» (7350 м), а на сході — Пік Піраміди (7168м) і Кірап (7365м). На заході гострий гребінь Чанг Хімал здіймається над льодовиками Канченджанги… Саме ці місця надихали людей на створення світових релігій і легенд про народження світу. Заради цього виду ми і прийшли сюди — в самісіньке серце Гімалаїв. Такий похід не забудеться ніколи!

Але час тече і треба спускатися — в уже знайомий нам Камбачен, а якщо не встигнемо — то в Лхонак.

⏳ 6-7 год. Спуск 1000м.

Канченджанга на світанку
Гори на треку до Канченджангу
Канченджанга
День 14. Спуск в Гхунсу

Легкий перехід стане відмінним відпочинком після високогір’я і складного підйому на Північний базтабір. Трохи спускаємося по широкій панорамній долині, милуючись горами і осінніми барвами золотої модрини. Якщо випаде дощ, стежка розкисне і буде складніше — готуйтеся. У лоджі розслабляємося, від’їдаємося (на 5000+ особливо не поїси) і розповідаємо про базовий всім, хто туди лишень направляється.

⏳ 6 год. Спуск 750м. 🏠 3595 м.

День 15. Перевал Селе Ла

Відпочинок закінчився, і ми виходимо на найскладнішу частину маршруту. Ми до цього часу вже гарно акліматизувалися, види навколо збивають з ніг, семитисячники засліплюють красою і неприступністю… одним словом, насолоджуємося гімалайським треккінгом в чистому вигляді!) Через скелі і сніги піднімаємося на перевал Селе Ла Пас (4290м), фотографуємо панораму і спускаємося в табір Селе Ла. Заночуємо в чайному будиночку, а ввечері помилуємося феєричним заходом сонця.

⏳ 6-8 год. 🏠 4130м.

День 16. Три перевали 🔥

Так, це буде важко. Ну, а чого Ви чекали — адже сьогодні ми побачимо навіть Еверест! 💙))) Пейзажі будуть змінюватися як в калейдоскопі: льодовикові морени, ліси з рододендронів та ялівцю, блакитні озера, в яких плавають крижини-айсберги, тераси з корицею. По черзі перевалимо через Сініон Ла (4660м), Міргін Ла (4663м) і Cінелапче Ла (4724м). З них крім панорами Канченджанги нам відкриються види на Джану, Макалу, хребет Чамланг і навіть на Джомолунгму. Схрестимо пальці щоб видалась ясна погодка! Спускаємося на ніч в Черім — селище прямо під льодовиком, який сповзає з Канченджанги. В окрузі фантастично красиво, багато яків і снігових голубів.

⏳ мінімум 8-9 годин.

День 17. Льодовик Ялунг — Південний базовий табір Канченджанги

Ми залишаємо речі в лоджії, беремо з собою термоси, перекус, куртки і виходимо в радіалку. Уздовж стежки багато молитовних стін мані і пірамід з ритуальних каменів — нагадування, що ці місця не тільки красиві, але і сповнені духовного сенсу. Піднімаємося уздовж морени по льодовику Ялунг до позначки 4500м 🗻, де буде оглядовий майданчик з шикарним видом південного боку Канченджанги. Ми бачимо цю вершину з незвичного нам ракурсу. Які ж мінливі її гармонійні форми! Крім красеня-восьмитисячника, звідси видно сам льодовик, озеро Ратхорн (6682м), Джану і хребет Корбу. Намилувавшись, йдемо далі — до базового табору.

Якщо час і погода підведуть, дійдемо до старого табору Охордунг (4740м) або пройдемося ще годинку до нового. На жаль, і тут льодовики стрімко відступають… там де раніше була вічна крига, зараз тільки купи каміння. Після обіду спускаємося в наш лодж і насолоджуємося самітністю, тишею і первозданністю цих місць. По крутих скелястих схилах прямо над нашим лоджем бігають стада блакитних овець, а західне сонце розфарбовує горді піки усіма відтінками червоного. Чи є в світі місця, де боги ближче?

⏳ 5-7 годин.

Льодовик Канченджанги
Туристи в базовому Канченджанги
День 18. Тортонг

Починається спуск до тепла і цивілізації. Йдемо долиною, з якої ще видно Канченджангу, але до вечора вона сховається від нас за гірськими хребтами. Шкода — за 10 днів ми встигли до неї звикнути)). Проходимо луки зі стадами яків, річечки, селища шерпів і гомпи. Піднімаємося і спускаємося по стежках, які місцями нагадують сходи, хоча головним чином наш трек пологий. Приходимо в Тортонг, що буквально потопає в буйних лісах з рододендрона, величезних модрин і сосен, порослих мохом і папороттю. Ми вже в справжніх джунглях — а ще вчора гуляли по льодовику!

День 19. Ямпундін

Спуск буде довгим — трек палиці точно знадобляться 🙂 По тінистих лісових серпантинах траверсуємо численні відроги хребтів, які обриваються в річкові долини. Наостанок помилуємося знайомими Джанну і Кумбхакарна (7711 м), пройдемо через унікальний ліс зі срібних сосен. Заночуємо в селищі шерпів.

⏳ 6 ч. 👣 Скинемо 1200м висоти. 🏠 2090м

День 20. Hapu Khola

Снідаємо і виходимо на стежку. Сьогодні нас чекає приємний треккінг через ліси, рисові тераси і підвісні мости, над запаморочливими обривами, уздовж бурхливих річок і водоспадів, куди так приємно зануритися в спекотний полудень. Це наш останній перехід, і ми будемо насолоджуватися кожною миттю, проведеною на цій прекрасній стежці.

🏠 1850м.

День 21. Переїзд в Біртамод

Прийшов час прощатися з Гімалаями. Сідаємо в джипи і їдемо в Біртамод. Там будемо гуляти, купувати сувеніри та попивати вишуканий іламський чай, дивлячись на гори вдалині. Звідси трохи видно навіть Індію)

🚙 7-8 год.

День 22. Бадрапур — Катманду

Після раннього сніданку трансфер відвозить нас в знайомий аеропорт, і ми вилітаємо до столиці Непалу. Можете купувати авіаквитки додому на вечір. З туристами, котрі вилітають завтра, сходимо на екскурсії в Сваямбунатх (храм мавп), Ступу Боднатх, оглянемо Королівську площу або поїдемо в Патан — місто-музей під відкритим небом. Увечері нас чекає прощальна вечеря. На жаль, пригода закінчилась, але краса Гімалаїв і внутрішня гармонія, яку кожен з нас знайшов за час треккінгу, залишаться з нами назавжди — як власний скарб Великих Снігів))

🚙 45 хв. ✈ 40 хв.

Храм мавп в Катманду
Мавпочки в Катманду
Показати всі дні
Вартість: 1890$
Що входить у вартість туру
  • зустріч в аеропорту;
  • проживання в Катманду;
  • проживання в лоджах на треку;
  • послуги професійного інструктора нашого клубу (українська, англійська мови);
  • всі перміти (дозволи, пропуски) і картка ТIMS;
  • робота місцевих гідів на треку;
  • всі трансфери по програмі;
  • висотна аптечка;
  • дисконтна картка клубу  зі знижками на походи і снарягу;
  • турнікет для ЗСУ;
  • допомога в підготовці до походу (підбір авіарейсів, спорядження та ін.);
  • клубний сувенір та сертифікат на згадку про похід.
У вартість НЕ входить
  • авіа перельоти;
  • віза в Непал (50$);
  • їжа на треку (~ 25-30$ на добу);
  • індивідуальний портер (за бажанням, від 20$ на добу, можна брати на 2-3 учасників).
Додаткові витрати
  • Їжа на маршруті — 20-30$ на добу (~ 550$)
  • Внутрішній переліт — 250-300$ в обидві сторони
  • Віза — 50$
  • Портер (за бажанням) — 240-300$ + чайові

Загальна сума додаткових витрат 1150-1250$.

  • Не забудьте взяти гроші на сувеніри та ресторани.
  • У зазначену за харчування ціну не пораховано алкоголь. Помірне споживання (по пиву-другому ввечері, наприклад) — це ще 5-8$ щодня. Пам’ятайте, що алкоголь погіршує симптоми гірської хвороби.
  • У Непалі дуже дешеве спорядження і майже все (крім взуття, звичайно ж) можна купити в перший день туру в Тамелі.

Повна вартість треккінгу до Канченджанги:

  1. Наш тур — 1250$
  2. Додаткові витрати — від 1150$
  3. Переліт в Непал — від 850$

Вся відпустка обійдеться ~ 3250$ + особисті витрати за бажанням.

Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Катманду до 9:00
Закінчення: Катманду після 13:00
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
прямо зараз подайте заявку на цій сторінці — менеджер зв'яжеться з Вами, відповість на всі запитання і допоможе підготуватися до подорожі;
ПЕРЕДОПЛАТА
Перекажіть передоплату 500$, щоб забронювати місце в групі.
АВІАКВИТОК
купіть авіаквиток і надішліть нам його копію;
ЗІБРАТИ РЕЧІ
зберіть рюкзак за списком у вкладці “Спорядження” і сідайте в літак і ні про що не турбуйтеся — наш представник зустріне Вас в аеропорту.
🏠 Де живемо на треку

По прильоту ми традиційно поселяємося в готелі в самому центрі столиці (район Тамель). Номери чисті, охайні, відмінна кухня, інтернет / вай-фай.

На маршруті ночуємо в лоджах. Це суміш гірського притулку і готелю: 2-х і 3-х місні номери, загальний туалет, кухня, сніданки і вечері (платні), теплий душ (платний). Врахуйте, що чим вище в гори ми будемо підніматися, тим простіші умови проживання. На верхніх ночівлях люди живуть всього 3-4 місяці на рік. Тому на лакшері-відпочинок не розраховуйте.

Фото непальських лоджів із наших походів: їдальня і спальня

🍲 Що їмо на маршруті

Снідати і вечеряти ми будемо в столовках лоджій. Тут пропонують достатній вибір страв на будь-який смак. Вегетаріанці, любителі м’яса і здорової їжі легко знайдуть що-небудь для себе. Їжа не сильно пряна, адаптована для туристів, ситна. Тут можна познайомитися і з національною кухнею. В середньому на харчування йде від 20$ на добу.

Пити проточну воду строго не рекомендується. Потрібно або купувати бутильовану, або чай. Будьте готові і до покупки чаю на треку, адже на висоті пити треба багато. Детальніше про харчування в Непалі.

Важливо!
  • Перед походом обов’язково оформіть туристичну страховку і відправте її копію або фото менеджеру.
  • Мінімальна кількість туристів для цього туру — 6 людей.
  • Зверніть увагу, що ми зустрічаємо туристів в аеропорту в день початку туру. Якщо Ви прилітаєте раніше, зв’яжіться з цього приводу з менеджером.
  • Перед походом в національний парк потрібно оформити спеціальні перепустки та дозволи. Тому всі учасники повинні прилетіти не пізніше 9:00 ранку або на день раніше (інструктор вже буде в готелі, не хвилюйтеся).
❗ Що ще потрібно знати
  • Похід проводиться у форматі експедиції.
  • Інструктор має право змінити маршрут залежно від погодних умов, стану групи чи інших факторів, які буде вважати достатньо вагомими для цього.
  • Прояви гірської хвороби точно будуть у всіх. У інструктора буде аптечка з медикаментами, необхідними для боротьби з симптомами.
  • Ваша страховка повинна покривати евакуацію вертольотом з висоти до 5000м.
  • Маршрут фізично складний і не розрахований на новачків.
🛂 Документи в Непал

Для в’їзду в Непал потрібна віза. Її можна отримати безпосередньо в аеропорту Трибхуван після прильоту в Катманду. Вартість – 50$. Правила оформлення візи >> В ЦІЙ СТАТТІ.

Важливо! Перед походом обов’язково потрібно оформити туристичне страхування і скинути його копію або фото координатору походу.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
👕 Одяг для треккінгу до Канченджанги

Збираєтеся в Гімалаї? Подбайте про екіпіровку! Ці суворі гори люблять відповідальних туристів;)

  1. Пуховка.
  2. Вітрівка або мембранна куртка.
  3. Штани для треккінгу зі щільної тканини, що захищає від вітру.
  4. Шорти (якщо штани – не трансформери).
  5. Футболки / треккінгові сорочки (3 штуки, не більше).
  6. Фліска щільністю 200 або 300. Теплолюбні туристи можуть взяти 2)))
  7. Термобілизна — верх і низ.
  8. Шкарпетки треккінгові — 3-4 пари + одна тепла для сну.
  9. Шапка.
  10. Панама.
  11. Рукавички з віндблоком.
  12. Треккінгові черевики з рифленою підошвою і фіксацією голеностопа. Не кросівки!!! Трек складний.
  13. Треккінгові сандалі.
  14. Айсери (міські кішки) — питайте менеджера.

Важливо: зберіть все з цього списку. Якщо є сумніви з приводу свого спорядження — порадьтеся з менеджером.

🎒 Спорядження
  1. Рюкзак (50 літрів вистачить з головою, якщо Ви візьмете нормальне спорядження з цього списку)
  2. Спальний мішок (комфорт +5…0). Можна купити прямо в Катманду.
  3. Треккінгові палиці.
  4. Налобний ліхтарик.
  5. Окуляри сонцезахисні.
  6. Помада гігієнічна.
  7. Індивідуальна аптечка.
  8. Сонцезахисний крем.
  9. Гігієнічний набір.
  10. Туалетний папір.
  11. Рушник з мікрофібри.
  12. Термос (1 л).
  13. Документи, страховка і їх копії з собою і в онлайні.
  14. Герметичний пакет для документів і телефону.
  15. Телефон, зарядні пристрої, павербанк.

Можете прихопити фотоапарат, щоб увічнити красу Канченджанги і показати її друзям!)

Не беріть зайві речі. Хоча в Непалі можна найняти портера, який понесе їх замість Вас, бере портер тільки певну вагу. Якщо рюкзаки легкі, виходить найняти портера на 2 або навіть на 3 людини, а це значна економія грошей.

Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
Льодовик Канченджанги
Канченджанга
Гори на треку до Канченджангу
Канченджанга на світанку
Трекінг в Непалі
Село на треку
Аннапурна 2017
Гора із Фідіма
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

    Швидке замовлення
    Похід: NEW! ⭐ Канченджанґа | Пять скарбів Великих Снігів
    Ім'я та прізвище
    Дата походу
    Телефон
    Email
    Коментар
    Записатися
    Забронювати тур
    Похід: NEW! ⭐ Канченджанґа | Пять скарбів Великих Снігів
    Дати: 20.10.2024 - 10.11.2024
    Ім'я та прізвище
    Телефон
    Email
    Коментар
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено.
    Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
    Закрити
    Залишити відгук
    Ім'я та прізвище
    Email
    Похід
    Дата туру
    Посилання на соц. мережі
    Відгук.
    НАПРЯМКИ
    НАПРЯМКИ
    Види походів
    Види походів
    Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти