Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Царство Драконів | Подорож на острів Сокотра
Інструктор клубу PVG
макс 15 особи.
54 км
8 днів

Царство Драконів | Подорож на острів Сокотра

1750$
3.4
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
8 днів
🇾🇪 Активний тур на Сокотру - 8 днів

🌴🐫🐬 Рівень екзотики зашкалює! Тільки у нас – 8 ДНІВ на Сокотрі! Вирушаємо в найбільший заповідник Індійського океану, відкритий для туризму тільки в кінці 90-х. Не так багато мандрівників встигло побачити цей ізольований архіпелаг Ємену, тож ми справді будемо одними з перших. Лише за 8 днів Ви побачите абсолютно всі топові локації, а вражень вистачить на ціле життя: драконові дерева, ладан, білі пустелі, омари на вечерю, дельфіни і планктон, що світиться — Сокотра дасть Вам це і навіть більше!

Родзинка острова — його ендемічна флора. Сюди приїжджають побачити ліси з «дерев драконячої крові» — драцени кіноварно-червоної. У цьому турі ми пройдемо трек у горах Хаджахер і каньйонах-ваді у супроводі каравану верблюдів, піднімемося на найвищу точку архіпелагу, сфотографуємося з пляшковими деревами і побачимо найбільші популяції драцен у світі. Піднімемося на найвищі дюни острова і поживемо на пляжах зі знаменитим білим піском. Займемося снорклінгом і морською риболовлею, походимо по морю в компанії дельфінів, побачимо мангрові зарості і коралові рифи, поплаваємо з планктоном, що світиться! А ще наше узбережжя славиться морепродуктами, які ми будемо їсти щодня 🙂

💙💛 Сходи в похід на Сокотру разом з Pohid V Gory та передай нашим захисникам турнікет CAT7!

Швидка заявка
Маршрут
Маршрут туру на острові Сокотра
Координатор
Василь
Василь Шуляр
Координатор
Залишились питання?
+380952158157
я у соц. мережах
Графік роботи
Пн-Пт - 09.00 - 18.30
Графік походів
Розклад 8-денних турів на острові Сокотра в 2024 році. Також проводимо тури на Сокотру під замовлення в зручні для вас дати (для груп від 3-х чоловік).
Дата
Назва туру
Інструктор
Ціна
04.03 - 11.03
Царство Драконів | Подорож на острів Сокотра
інструктор PVG
Інструктор клубу PVG
1750$
Записатися
Тур на Сокотру
Маршрут
Абу-Дабі
Хабідо — пляж Діхамрі
🐫 треккінг в горах Хаджахер
драценовий ліс Фермін
плато Діксам
білі дюни Захек
захід сонця в пустелі Хайфа
чорно-білий пляж Амак
🐬 морська прогулянка з дельфінами (снорклінг, морська рибалка, мангрові зарості, пляж Шуаб)
лагуна Детвах
солончак Ararhin
плато Момі
озеро Хомхіл
Hoq Cave
дюни Arher (🌅 170-метрові білі дюни і планктон, що світиться)
Хабідо
Абу-Дабі
День 1. Абу-Дабі — Хабідо — Діхамрі

Гід зустрічає туристів в Абу-Дабі, де почнеться наша подорож. Централізовано перелітаємо на Сокотру, в місто Хабідо, сідаємо в джипи супроводу і їдемо в національний парк Діхамрі. Він розкинувся на березі Індійського океану, і ми зможемо до вечора займатися снорклінгом серед коралових рифів, вивчаючи багатий підводний світ острова. Плаваємо з черепахами, спостерігаємо за лангустами, муренами й іншими мешканцями в природному середовищі. Для нас розіб’ють табір на величезному пляжі, і ми повечеряємо, насолоджуючись барвами заходу сонця.

Наш транспорт на Сокотрі
День 2. Каньйон Айхафт — долина Деніген

Після сніданку їдемо в каньйон Айхафт — дивовижне місце біля підніжжя найвищої гори острова, Сканд. З цього ракурсу вона доступна хіба що скелелазам. Масив, у якому пройде треккінгова частина туру на Сокотрі, взагалі майже не ходжений туристами і тому дійсно цікавий — Ви не знайдете його в програмі турів інших клубів, адже тільки ми не обмежуємося стандартними варіантами, бажаючи показати вам незвідані куточки планети :).

По дорозі в гори проїдемо селище бедуїнів і купаємося в прозорому водоймищі, затиснутому в стінах мальовничого каньйону.

День 3. Сходження на гору Ферах — каньйон Asaqalo

Прокидаємося до світанку, поки ще прохолодно, снідаємо і радіально йдемо в гори Хаджахер. На великому плато ростуть перші в турі драцени.

Піднімаємося на найвищу точку Сокотри — Ферах (1512м). З неї нам відкриється панорама суворих скельних хребтів, застиглих у розпеченому повітрі. Вони нагадують ікла велетенського дракона (може, в цьому криється коріння легенди про дерева?). Столиця Хадібо лежить під нашими ногами, ваді виглядають як бездонні прірви.

Спускаємося в каньйон Asaqalo та відпочинемо на березі гірської лагуни: пообідаємо і, звичайно ж, викупаємося. Надвечір стежка проведе біля саду з папайєю і гуавою — продегустуємо свіжі фрукти. Заночуємо серед пляшкових дерев на березі чудової лагуни. Хоча дні в турі на Сокотрі й жаркі, але кожні пару годин є де освіжиться :).

Привал в турі на Сокотрі
День 4. Ліс Фермін

Піднімаємося на плато Діксам і потрапляємо в ендемічний ліс із драконових драцен — Ферміна.

>> Є легенда, що дерева виросли на місці, де помер величезний дракон, який пожирає слонів. Одна з жертв розчавила його, і з суміші їх крові народилися незвичайні дерева, що дають ладан та індійську кіновар.

Діксам — найпопулярніша локація з драценами, і тут ми виходимо на трек, де вже можна зустріти туристів. Проте це візитка Сокотри з найбільшою щільністю дерев, і місцеві драцени зображені на єменських монетах. Частини плато просіли в ущелину, залишивши «загублені світи» доступними тільки канюкам та стерв’ятникам.

Відпочивши в тіні драцен і зробивши сотні крутих фотографій, спускаємося в Wadi Derhour — обідати і купатися в чудових лагунах з прозорою водою серед пальм. 

Трек до озера Хомхіл на о. Сокотра
драцена на острові Сокотра
Сокотра - трекінг на іншій планеті
треккінг Сокотра
драцена - дерево острова Сокотра
День 5. Ваді Дігур - Хадірхан

Після сніданку ми починаємо піший похід до ваді Діргур – найдовшої розщелини яка розсікає острів з півдня. Ми зупиняємося там, щоб поплавати і пообідати, після чого продовжимо наш шлях до селища бедуїнів Хадірхан, де переночуємо в місцевих мешканців.

ваді Діргур - Сокотра
груповий тур - Сокотра
Пік Сканд - тур на острів Сокотра
День 6. Пік Сканд - дюни Захек і Хайфа — печера Дагуб — пляж Амак

Їдемо до селища Тахур, щоб здійснити похід до заповідника Сканд на висоті близько 900 м. Перехід займе близько 6 годин у туди і назад. Сканд є домом для понад 150 ендемічних рослин. По дорозі ми побачимо і незвичайні красиві скельні формації.

Піднімемося на абсолютно білосніжні піщані дюни Захек, настільки білого піску в таких кількостях немає більше ніде в світі. Створюється відчуття, що ми в зимових горах, тільки часом трапляються абсолютно дивовижні рослини… Сокотра — вона така!

Далі їдемо в печеру Дагуб: побродимо між сталактитами, сталагмітами і підземними озерами, а на виході помилуємося ідилічною панорамою прибережного села. Точно таку ж картину бачили першовідкривачі в 16-му столітті, і навряд чи зараз Ви знайдете ще щось подібне. Захід сонця зустрінемо посеред дюн Хайфи — найбільшої пустелі острова, а ніч проведемо на пляжі Амак на березі Індійського океану. Повечеряємо, відпочинемо і, звичайно ж, поплаваємо 😁.

гори Хаджахер - похід на Сокотру
Сокотра - тур на новий рік
печера Дагуб
День 7. Калансія — 🐬 Пляж Шуаб — Детвах

Сьогодні нас чекає першокласна розвага — морська прогулянка на приголомшливий, буквально топовий сокотранський «Золотий пляж» Шуаб. Переїжджаємо в друге за розміром місто Сокотри, Калансію, звідки почнеться наш човновий тур.

 • Помилуємося величезними прибережними скелями, підводними гротами і печерами;
 • Нас будуть супроводжувати зграї дельфінів, Ви зможете навіть поплавати з ними!;
 • Побуваємо на абсолютно білому і первозданному пляжі: обідаємо, купаємося, загоряємо, фотографуємося;
 • Побачимо мангрові зарості;
 • Займемося морською риболовлею і попірнаємо з маскою.

Повертаємося на острів, в лагуну Детвах, де білосніжний пісок біля води сусідствує з чорними пагорбами. Під час снорклінгу в кришталевому океані пошукаємо скатів, риб-їжаків і мурен, що мешкають серед коралів і підводних скель. Наша лагуна відома бурхливим підводним життям, що ми оцінимо ще й увечері: нам подадуть щойно виловлені морепродукти, креветок і омарів.

захід сонця в містечку Калансія - Сокотра
пляж Шуаб - Сокотра
Калансія - місто на острові Сокотра
День 8. Калісан — плато Момі

Вранці їдемо дивитися на радянські танки, які дивляться в морську далечінь мертвими бійницями. Любителям кіберпанку точно сподобається :). Відвідаємо локацію, де місцеві видобувають морську сіль, і побуваємо на солончаку Ararhin, де мешкають рожеві фламінго.

Далі по неймовірному плато, порослому ладаном, прямуємо у ваді Калісан. На дні ущелини протікає чудова гірська річка, утворюючи химерні скельні формації і кам’яні скульптури. Викупаємося, попірнаємо з маскою, а теплі водоспади послужать справжнім природним SPA. Ночуємо на краю Момі-плато, де зустрінемо неймовірний захід сонця і дуже близько познайомимося з пляшковими деревами :).

Каньйон Калісан - трек тур на острів Сокотра
Калісан - справжня оаза о. Сокотра
Сокотра - плато Момі і бутилочні дерева
Захід сонця на Сокотрі
Ліс драцен на Сокотрі
Природа Сокотри. Пляшкове дерево
День 9. Озеро Хомхіл — Hoq Cave — дюни Arher

Нас чекає дуже насичена програма: рано вранці спускаємося до гірського озера Хомхіл, милуючись останнім в турі по Сокотрі лісом з драцен, ладану та інших ендеміків.

Купаємося і продовжуємо спуск до моря. Джипи відвезуть нас до початку треку в печеру Hoq — одну з найбільших на архіпелазі. Беремо ліхтарики і йдемо досліджувати це диво природи. Увечері приїжджаємо на найкрутіше місце Сокотри — дюни Arher. Дюни висотою 170 метрів надувають потужні мусонні вітри. Тут в море впадає прісна річка — пейзажі неймовірні. На пляжі живе популяція смішних крабів, з якими можна весело пограти. Далі в програмі нічне купання: планктон в океані вночі світиться і кожен наш рух у воді супроводжується загорянням тисяч вогників… 💫 Прямо як у фільмі Аватар і навіть крутіше — таке Ви не забудете ніколи!

Хомхіл – озеро на Сокотрі
Захід сонця в пустелі на Сокотрі
пляж на острові Сокотра
День 10. Хадібо — виліт додому

О 4 ранку піднімаємося на найвищу дюну над нашим табором і зустрічаємо світанок на вершині.

Снідаємо, останній раз купаємося і виїжджаємо в Хадібо. Звідси добираємося в Абу-Дабі, де тур закінчується, і учасники розлітаються по домівках. Охочі можуть продовжити відпустку в Арабських Еміратах, або відразу полетіти додому.

Калансія
череп кита на березі - Сокотра
Wadi Derhour - трекінг на острові Сокотра
Показати всі дні
Вартість: 1750$
У ВАРТІСТЬ ВХОДИТ
 • Проживання на острові (кемпінги);
 • Всі переїзди (трансфери, джипи 4х4);
 • Супровід місцевих гідів;
 • Перевезення речей на верблюдах під час трекінгу;
 • Морська екскурсія;
 • Громадське спорядження (в тому числі намети, кухня);
 • Триразове харчування (готує кухар);
 • Прісна вода;
 • Всі вхідні квитки та дозволи;
 • Віза на Сокотру;
 • Турнікет для ЗСУ;
 • Дисконтна карта клубу;
 • Групова аптечка;
 • Консультації щодо купівлі квитків і підготовці до подорожі.
НЕ ВХОДИТЬ
 • Авіа та страховка;
 • Авіапереліт на Сокотру (850$);
 • Чайові гідам і водіям (110$);
 • Особисті витрати (сувеніри, кафе).
Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Абу-Дабі
Закінчення: Абу-Дабі
Як замовити тур?
1. ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ
Необхідно заповнити заявку на сайті - — менеджер передзвонить і розповість, як ми будемо добиратися і що робити дал
2. ПЕРЕДОПЛАТА
Надішліть нам передоплату за похід в розмірі 1026$, для купівлі авіаквитків та оформлення візи в Ємен
3. КУПИТИ АВІАКВИТКИ В ОАЕ
Купіть авіаквитки до ОАЕ, де зустрічається наша група. Далі, всі разом ми летимо на Сокотру
4. ЗБЕРІТЬ НЕОБХІДНІ РЕЧІ
Зберіть все із списку необхідних речей та спорядження
✈ Як добратись на Сокотру

На острів можна потрапити тільки чартерним рейсом з Об’єднаних Арабських Еміратів. Станом на 2024 рік на острів летять всього два рейси щотижня. Квитки можна придбати тільки в пакеті з туром на острів Сокотра. Їх немає у вільному продажу онлайн. Тож подавайте заявку і вирушайте на Сокотру разом з нами 😉

До Еміратів потрібно дістатися самостійно. Оптимально вибирати рейси авіакомпанії FlyDubai з Варшави або Будапешта. Прибути слід в аеропорт Абу-Дабі, звідки ми вирушимо на Сокотру.

🍽 Проживання та їжа
 • Під час всього туру живемо в наметах. Їх нам нададуть місцеві організатори, тож не доведеться везти з собою спорядження (крім спальників, які ми рекомендуємо взяти з дому). На Сокотрі дуже тепло, Ви точно не замерзнете, навіть якщо це буде перший похід)))
 • На пляжах і на привалах для нас будуть облаштовувати місця для відпочинку та їжі: столи, стільці, навіси від сонця, килими щоб сидіти і так далі. Тож умови будуть не зовсім “дикими” 😁
 • На маршруті і в кемпінгу для нас готує місцевий кухар. У раціоні багато морепродуктів (риби, креветок, омарів, крабів), також рис, курятина, овочі і фрукти.

 • Вас чекає “цифровий детокс” — ніякого інтернету протягом усього туру. Тільки природа, гори, море, нові друзі і спокій… 😃
 • Пересуваємося на комфортабельних джипах. Під час треккінгу речі будуть везти верблюди, а ми йдемо з маленькими рюкзачками і несемо речі, необхідні вдень.
ℹ Оплата і додаткові витрати
 • Для підтвердження участі в турі потрібна передоплата в розмірі 1026 $ на оформлення візи й купівлю Вашого квитка на острів. Менеджер повідомить, коли її потрібно перерахувати. Це трапиться тільки після набору мінімальної кількості охочих, тож варіант, що Ви перерахуєте гроші, а тур не відбудеться з нашої вини, виключений.
 • Решту суми можна віддати гіду при зустрічі або перерахувати на наш банківський рахунок чи карту.

🛂 Документи на Сокотру

Острів Сокотра належить до юрисдикції Республіки Ємен. Громадянам України потрібна віза, яку можна оформити через організаторів туристичних турів на Сокотру. Ця віза діє лише для відвідин острова і не поширюється на територію континентального Ємену.

Також не забудьте оформити туристичне страхування на час подорожі на Сокотру.

Запрошуємо в подорож на іншу планету

Приєднуйтесь до походу на Сокотру в 2024 році, поки цей острів ще зовсім незайманий

Забронювати тур
Що взяти з собою?
👕 Одяг та спорядження для Сокотри
 1. Флісовий полартек.
 2. Натуральна світла сорочка з довгими рукавами для захисту від сонця.
 3. Легкі штани для денних переходів.
 4. Дощовик.
 5. Шорти.
 6. Футболки (3 шт).
 7. Кепка від сонця.
 8. Сонцезахисні окуляри.
 9. Легкі треккінгові кросівки.
 10. Сандалії.
 11. Трекінгові шкарпетки.
 12. Маленький рюкзак для денних прогулянок.
 13. Туристичний рюкзак або баул для перевезення речей на верблюдах.
 14. Спальний мішок (з температурою комфорту +5…+15С).
 15. Налобний ліхтарик.
 16. Гігієнічний набір.
 17. Індивідуальна аптечка.
 18. Автомобільні зарядні пристрої (електрика буде тільки в джипах), телефон.
 19. Купальник, плавки, маска для снорклінгу.
 20. !!! Сонцезахисний крем.

Пам’ятаємо, що це мусульманська країна, одяг повинен бути відповідним і стриманим. У громадських місцях жінки повинні носити довгу одежу.

Забронювати тур
Фотогалерея
Всі фото зроблені в попередніх подорожах туристів клубу Pohid V Gory на острів Сокотра. Ми почали організовувати тури на Сокотру з 2020 року.
Фотогалерея
Трек до озера Хомхіл на о. Сокотра
Каньйон Калісан - трек тур на острів Сокотра
Сокотра - трекінг на іншій планеті
череп кита на березі - Сокотра
омари - звичайна їжа в трекінгу на Сокотрі
Незвичайні тури на Сокотру
Відпочинок на Сокотрі
Захід сонця на острові Сокотра
драконове дерево на Сокотрі
Калансія - місто на острові Сокотра
Останні відгуки
Facebook відгуки
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Василь Шуляр
Координатор
Залишились питання?
+380952158157
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: Царство Драконів | Подорож на острів Сокотра
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Забронювати тур
  Похід: Царство Драконів | Подорож на острів Сокотра
  Дати: 04.03.2025 - 11.03.2025
  Ім'я та прізвище
  Телефон
  Email
  Коментар
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти