Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
中國 | Велика Подорож в Китай
Роман Бідичак
макс 10 особи.
98 км
17 днів

中國 | Велика Подорож в Китай

1490$
5.4
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
17 днів

Китай — грандіозна країна, і всю її побачити складно. Але ми спробуємо! Цей тур підійде любителям природи, історії або хай-тека, фанатам фантастики і навіть бізнесменам, які хочуть знайти нові ідеї для бізнесу.

Ми пройдемо різноманітні треккінгові маршрути в каньонах і горах. Побачимо візитні картки Китаю: Священні гори Тибету, Китайську Стіну, Гори Аватар, містичну Шангрі-Ла, річку Лі і гори Сінпіна. Будуть стародавні міста Фенхуанг, Лінцзян, Кантон; мегаполіси Гонконг і Макао; буддійські храми, прогулянки на джонках, справжній трекінг в дикому серці Гімалаїв, підвісні мости над прірвами, джунглі, тераси, ночівлі в автентичних гірських селах, тропічні пляжі, найбільші в світі казино та багато іншого!

Вас будуть супроводжувати досвідчений гірський інструктор клубу та екскурсовод, котрий відмінно володіє мовою і знає країну.

У цьому турі Ви не просто побачите Китай – Ви пізнаєте його зсередини. Приєднуйтесь!

Швидка заявка
Координатор
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380999142344
я у соц. мережах
Графік роботи
З понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00
Нить маршрута в Китае
Маршрут
Гуанчжоу (Кантон)
треккінг в горах Тибету (парк Ядін, Сино-Тибетські гори)
Шангрі-Ла
Ущелина Тигра, що стрибає (р. Янцзи)
черепичні дахи Ліцзяна
Куньмин
«місто, застигле у часі» Фенхуанг
Південна Китайська стіна і народ Мяо
трекінг в парку Чжанцзяцзе: Гори Аватара
ріка Лі і панорама гір Сінпіна
Гуанчжоу
День 1. Гуанчжоу

Інструктор зустрічає Вас в столиці Південного Китаю, більш відомого нам як Кантон. Це одне з 24 міст країни з 2000-річною історією – буде на що подивитися! Ми залишаємо речі в готелі і не зволікаючи йдемо оглядати визначні пам’ятки: Храм сім’ї Чень (Ченьцзяци), набережну Перлової річки, парк Юесо, другу за висотою телевежу на планеті.

На набережній Гуанчжоу
Нічне освітлення Гуанчжоу
День 2. Переліт в Даочен. Тибет, привіт!

Летимо в найбільш високогірний і небезпечний аеропорт в світі, який знаходиться в окрузі Даочен на (!) 4411м над рівнем моря. З сучасного мегаполісу ми потрапили прямо в світ буддійських ступ, молитовних прапорів і, звичайно ж, дуже крутих гір. Відпочиваємо після перельоту і оглядаємо пам’ятки містечка Ядін.

Буддійська ступа в Тібеті
Село в Тібеті
День 3-7. Трекінг в горах Тибету

Виходимо на трек по Сино-Тибетським горах (Хендуаньшань) в грандіозному заповіднику Ядін. Ці вершини і долини священні на думку тибетців, їх благословив ще п’ятий Далай Лама. Китайці вважають Ядін останнім раєм на Землі і другим після Китайської Стіни місцем, яке обов’язково потрібно відвідати за життя.

Ми проведемо п’ять незабутніх днів на високогір’ї в оточенні фантастичних гір Тибету. Мінімальна висота нашого треку – 3740м н. р. м, а перевали, які ми пройдемо, досягають 5000м! Побачимо найвищі вершини Сичуанських Альп: Гонгга (7590м), Саньцзюжі (6023м), Янмайон (5958м), Чола (6168м), Гене (6204м)… Будемо милуватися незабутніми заходами сонця і світанками, сфотографуємося на берегах нефритових озер (в регіоні їх неймовірна кількість – 1145), пройдемо по долинах бурхливих річок, над прірвами каньйонів і через панорамні перевали.

Місцевість населена виключно етнічними тибетцями, а проживати ми будемо в маленьких готелях, тому 100% занурення в культуру і атмосферу гарантовано!

Попри те, що заповідник вважається важливою пам’яткою, а Nat Geo навіть внесли його до списку найкрасивіших місць планети, туристів тут досить мало через ізольованість і віддаленості від цивілізації. Завдяки цьому природа і ландшафти тибетських гір невинно первозданні. Крім гострих вершин, вкритих льодовиковими шапками, монастирів і ступ, оповитих молитовними «кіньми вітрів», на треку зустрічається безліч диких тварин. Сам маршрут технічно простий, без великих переходів. Але висота буде давати про себе знати, до цього потрібно бути готовим. Завдання полегшить те, що йти ми будемо без важких рюкзаків, адже ночуємо і харчуємося в готелях і гестхаусах.

Озеро в Сіно-Тібетських горах
Треккінг в Тібеті
Треккінг в горах Китаю. Гонгга
День 8. Шангрі-Ла

Прощаємося з горами Тибету і їдемо в абсолютно особливе місце – старовинну Шангрі-Ла. Вона стала літературною алегорією міфічної Шамбали і люди, спраглі підняти завісу таємниці просвітління, стікаються туди з усього світу. Краса навколишніх вершин, відособленість і гармонійність унікальної архітектури старого міста дійсно наштовхують на думки про те, що Шангрі-Ла зійшла зі сторінок стародавніх рукописів.

За легендами, тут народився один з аватарів Вішну і знаходять притулок просвітлені мудреці. Царі Шамбали в кінці буття дадуть останній бій силам зла, невігластва, відсталості і егоїзму. Вона ототожнюється з оплотом рівності, мудрості і самовідданості. Нею захоплювався Реріх і Блаватська. Можна довго розповідати про Шамбалу, і ще довше її шукати). Але дуже просто побачити її офіційний аватар, що ми і зробимо :). Погуляємо вулицями та околицями Шангрі-Ла, захоплюючись автентичною самобутністю міста. Заночуємо тут же.

День 9. Ущелина Тигра, що стрибає — Ліцзян

Їдемо до найглибшої ущелини Китаю. Її епічні стіни обриваються в глибокі води Янцзи – найдовшої річки Євразії і третьої за повноводністю у всьому світі! Висота ущелини сягає 2000 метрів, а ширина всього кілька сотень м. Йдемо між хребтами Юйлунсюешань і Хабасюешань (Сино-Тибетські гори, або Сичуаньські Альпи). Нас оточують вершини в 5500м, схили поросли густими вологими джунглями, серед яких рясніють землеробські тераси, на річці вирують пороги.

Даян побудований народом насі – споконвічними жителями передгір’я Гімалаїв. В окрузі виробляли шовк, місто стояло на Великому Шовковому шляху. Тут краще ніж в будь-якому іншому куточку Китаю збережена середньовічна архітектура і культура. Родзинкою Ліцзяна вважаються черепичні дахи, особливо ефектні вночі при світлі червоних ліхтарів.

Постоїмо на камені, з якого за легендою тигр перестрибнув ущелину, тікаючи від мисливців. Ці місця дихають особливою атмосферою – саме такою ми уявляємо природу Китаю в мріях.

На цьому трекінгова частина подорожі закінчується і починається знайомство з однією з найпрекрасніших цивілізацій світу. Їдемо в Лідзян, який органічно вписується в складний і прекрасний рельєф навколишніх Сино-Тибетських гір. Сьогодні досліджуємо Даян – старе місто Лідзяна, пам’ятник Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Турист в китайських Гімалаях
Група в Ущелині Тигра що Скаче
Ущелина Тигра що Скаче
День 10. Куньмин

На швидкісному поїзді-пулі їдемо в Куньмін — важливе перехрестя торгових шляхів між Тибетом, Індією та Південно-східною Азією. Оглянемо один з найпрекрасніших буддійських храмів Китаю – Юаньтунсі, бамбуковий храм, Танські пагоди та помилуємося сакурою, що цвіте тут на кожнім кроці.

Куньмин
День 11. Фенхуанг

До обіду вже будемо в стародавньому Фенхуангу. Його називають «містом, застиглим у часі». Тут Ви побачите те, заради чого приїхали в Китай: традиційний побут, дерев’яну архітектуру, джонки на блакитних річках, мальовничі гори навколо. Історичний центр не змінювався ось уже 300 років!

Народ мяо (хмонг) вкрай віддані традиціям і майже не пускають сучасність в своє життя.

Завдяки середньовічній “зовнішності”, Фенхуанг включений ЮНЕСКО в список культурної спадщини людства. До речі, тут народився Мао Дзедун. Але фото краще передають красу і атмосферу цього місця – дивимося!

Фенхуан
День 12. Треккінг по Південній Китайській Стіні

Фенхуанг цікавий не тільки архітектурою, а й околицями. Навколо – гори Улін’юань, де живуть народності Мяо і Туцзя. Йдемо через етнічні села, величезні тераси зі злаками, чаєм, рисом. Сьогодні ми побачимо Південну Стіну – аналог Великої Китайської, що захищає країну з півдня. Побудована за часів династії Мінь, довжина 190 км. З неї перед Вами відкриється чудова панорама гір.

Пагода на Південній Стіні
Підйом на Китайську Стіну
Туристка на Південній Китайській Стіні
День 13. Парк Чжанцзяцзе

Чжанцзяцзе — місто посеред величезного національного парку, що входить до складу спадщини ЮНЕСКО. Тут природа утворила унікальні стовпи вивітрювання, чимось схожі на Метеори в Греції – тільки в ЗНАЧНО більших масштабах. У цьому куточку унікальної природи знімали фільм Аватар, і зараз гори Улін’юань відомі як Гори Аватара. Заночуємо в готелі парку.

День 14. Треккінг в Горах Аватара

Відправляємося в пішу прогулянку горами, які в прямому сенсі зійшли з екрана фантастичного фільму;). Тут стоїть близько 3000 вертикальних стовпів вивітрювання, верхівки яких вкриті зеленню і лісом. Висота деяких стовпів – 200 метрів!

Ви побачите і пройдете: канатні дороги над парком, підвісні мости між стовпами, дерев’яні балкони прямо на вертикальних стінах (так звані Дороги Смерті), печери зі сталактитами і сталагмітами, вологі густі джунглі. Увечері 11 дня заночуємо в готелі Чанши.

Роман Бідичак в горах Китаю
Група на треку в парку Чжанцзяцзе
мавпочка в горах Аватара
День 15. Тумани над річкою Лі

Їдемо в один з наймальовничіших куточків Китаю – Яншо. Погуляємо берегами знаменитої річки Лі і покатаємося по ній на теплоході, щоб гідно оцінити разючі види. Ці унікальні пейзажі стали однією з візитних карток країни, вони повністю розкривають суть природи Китаю. Атмосфера просто дивовижна… Піднімемось на вершину гори Лаочжай (Laozhai), побачимо знамениту Місячну Гору.

На ніч їдемо в міський повіт Сінпін, історія якого почалася за 1000 років до нашої ери.

Роман Бідичак у Сінпіні
Річка Ло Китай
Річка Ло фото з дрону
День 16. Сінпін і околиці

Залишаємося на “днівку” в Сінпіні – традиційному містечку, затиснутому між прекрасних гір дивовижних форм. Погуляємо легкими треккінговими маршрутами і милуємося відомими панорамами, візьмемо на прокат велосипеди або вирушимо на човнову екскурсію по річці Лі.

Познайомимося з місцевими рибалками, які ловлять рибу стародавнім і унікальним способом — використовуючи бакланів. Такого Ви не побачите більше ніде в світі! Увечері відсвяткуємо завершення нашої подорожі в традиційному китайському ресторанчику.

Роман Бідичак на риболовлі з бакланами
Риболовля з бакланами
Арочний міст над рікою Ло
Природа Китаю
День 17. Додому? ;)

На швидкісному поїзді їдемо в Гуанчжоу, де оглянемо те, що не встигли раніш, побродимо по жвавому центру і прикупимо сувенірів. Ті, хто вже відлітає, відправляються додому, з іншими ж організуємо гулянку і підготуємося до початку додаткової програми.

Показати всі дні
Вартість: 1490$
У вартість походу входить
 • Супровід гіда. Володіє китайською мовою і знає країну;
 • Робота інструктора;
 • Проживання в готелях по основній програмі;
 • Переїзди по програмі;
 • Екскурсії та вхідні квитки;
 • Групова професійна висотна аптечка;
 • Клубна карта зі знижками на походи та спорядження;
 • Клубні сувеніри.
У вартість НЕ входить
 • Харчування в Китаї (30$ в день);
 • Додаткова програма Гонконг-Макао;
 • Віза;
 • Переліт.
Додаткові витрати:
 • Переліт з Києва – від 700 $.
 • Віза дворазова для українців ~ 60$
 • Харчування: від 400$

Разом мінімальний бюджет подорожі: ~ 2400$ + сувеніри

Увага: максимальний розмір клубної знижки для цієї подорожі 10%!

Градація ціни в залежності від кількості учасників:
 • 5 туристів і більше – 1490$
 • 4 туристи – 1650$
 • 3 туристи – 1900$
Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Гуанчжоу
Закінчення: Гуанчжоу
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
Подавайте заявку прямо тут - менеджер зв'яжеться з Вами і допоможе підготуватися;
ПЕРЕДОПЛАТА
Внесіть передоплату 750$ для бронювання місця в групі;
АВІАКВИТОК
Купіть авіаквитки в Китай і підготуйте візу;
ЗІБРАТИ РЕЧІ
Зберіть рюкзак і прилітайте в Китай!
Документи

Для участі в поході потрібно оформити китайську візу.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
Екіпіровка для треккінгу в Китаї
Одяг
 1. Мембранна куртка  — вона ж може бути замість вітровки
 2. Пухова жилетка
 3. Флісова толстовка
 4. Футболка – 3 штуки на всю поїздку, бажано синтетичні, вони швидше сохнуть
 5. Термобілизна – 1 комплект
 6. Шкарпетки – 4 пари буде досить
 7. Штани треккінгові, бажано трансформери, щоб перетворювалися в шорти
 8. Шапка, баф або інший головний убір від сонця
Взуття
 1. Трекккінгові кросівки
 2. Сандалії або інше легке змінне взуття
Особисте спорядження
 1. Рюкзак – 40 літрів
 2. Налобний ліхтарик
 3. Дощовик
 4. Ложка та кружка
 5. Рушник з мікрофібри
 6. Все для особистої гігієни
 7. Особиста аптечка
 8. Сонцезахисний крем
 9. Окуляри від сонця
 10. Документи (паспорт, віза, страховка + копії з собою і в онлайні)
 11. Фототехніка
 12. Телефон, зарядні пристрої, павербанк, батарейки

Пронести в громадський транспорт ніж в Китаї не вийде, в зв’язку з цим не рекомендуємо брати його з собою в цей похід!

Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
Роман Бідичак на риболовлі з бакланами
Шангрі Ла
Куньмин
Річка Ло фото з дрону
Підйом на Китайську Стіну
Пагода на Південній Стіні
Панди
Поїзд в Китаї
На набережній Гуанчжоу
Група в Ущелині Тигра що Скаче
Ущелина Тигра що Скаче
Арочний міст над рікою Ло
Роман Бідичак у Сінпіні
Рибак з бакланами
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380999142344
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: 中國 | Велика Подорож в Китай
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти