Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
中國 | Велика Подорож в Китай
Інструктор клубу PVG
макс 10 особи.
98 км
19 днів

中國 | Велика Подорож в Китай

2690$
5.4
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
19 днів

Китай — грандіозна країна, і всю її побачити складно. Але ми спробуємо! Цей тур підійде любителям природи, історії або хай-тека, фанатам фантастики і навіть бізнесменам, які хочуть знайти нові ідеї для бізнесу.

Ми пройдемо різноманітні треккінгові маршрути в каньонах і горах. Побачимо візитні картки Китаю: Священні гори Тибету, Китайську Стіну, Гори Аватар, містичну Шангрі-Ла, річку Лі і гори Сінпіна. Будуть стародавні міста Фенхуанг, Лінцзян, Кантон; мегаполіси Гонконг і Макао; буддійські храми, прогулянки на джонках, справжній трекінг в дикому серці Гімалаїв, підвісні мости над прірвами, джунглі, тераси, ночівлі в автентичних гірських селах, тропічні пляжі, найбільші в світі казино та багато іншого!

Вас будуть супроводжувати досвідчений гірський інструктор клубу та екскурсовод, котрий відмінно володіє мовою і знає країну.

У цьому турі Ви не просто побачите Китай – Ви пізнаєте його зсередини. Приєднуйтесь!

Швидка заявка
Координатор
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Графік роботи
З понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00
Велика подорож в Китай
Маршрут
Пекін
Велика Китайська стіна
Ченду
Лешань
Даочень
треккінг в горах Тибету (парк Ядінг, Сино-Тибетські гори)
Шангрі-Ла
черепичні дахи Ліцзяна
Гора Нефритового Дракона
Куньмін
трекінг в парку Чжанцзяцзе: Гори Аватара
ріка Лі і панорама гір Сінпіна
Гуанчжоу (Кантон)
День 1. Прибуття до Пекіна - Заборонене місто

Прилітаємо до столиці Піднебесної – один із найбільших мегаполісів у світі.

Після заселення в готель, трохи відпочинимо і підемо дивитися найголовнішу пам’ятку Пекіна – Заборонене місто, резиденцію імператора, що є найбільшим палацовим комплексом у світі. Саме звідси правили Китайською імперією понад 500 років. Увечері прогуляємось головною площею міста Тяньаньмень.

Заборонене місто
хмарочос в Пекіні
Пекін
День 2. Велика Китайська стіна

Не відкладатимемо на потім саме цікаве в нашій подорожі до Китаю – відвідаємо Велику Китайську стіну. Ця неймовірна споруда протяжністю понад 9000 км була збудована 2000 років тому. Ми обов’язково піднімемося на саму стіну і пройдемося по нії, уявляючи, як колись тут несли службу гарнізони, що захищали Китай від кочівників Монголії. Увечері, якщо ще будуть сили, подивимося інші визначні пам’ятки Пекіна

Велика Китайська стіна
中國 | Велика Подорож в Китай
Підйом на Китайську Стіну
День 3. Ченду – панди

На швидкісному потязі прибуваємо до Ченду – столиці провінції Сичуань. Це величезне місто зуміло поєднати в собі дух сучасного мегаполісу та атмосферу стародавнього Китаю з історичною забудовою, стародавніми храмами та затишними парками. Але головною нашою метою буде відвідати найбільший у світі центр з розведення панд! Це буде точно наймиліший день усієї подорожі.

ченду
Панди
Панди
День 4. Статуя Будди у Лешані

На околицях Лешаня знаходиться найбільша у світі фігура Будди, яку ми просто зобов’язані відвідати. Вона висічена у скелі біля витоків злиття трьох річок. Роботи над її створенням велися цілих 90 років, а висота статуї 71 м. Також нас чекає кілька вражаючих стародавніх храмових комплексів де ми на власні очі переконаємося, чому це місце називають «Воротами до Тибету». Увечері гуляємо і поринаємо в повсякденний життєвий уклад китайців.

Статуя Будди в Лішані
Будда в Лішані
міст в Лішані
День 5. Переїзд у Даочень. Тибет, привіт!

Їдемо в Даочень. Із сучасного мегаполісу ми потрапили прямо у світ буддійських ступ, молитовних мантр і, звичайно ж, дуже крутих гір. Прибуваємо до селища Шангрі-Ла до стартової точки треку, де для початку будемо ознайомимось з смачною кухнею Тибету.

Буддійська ступа в Тібеті
Село в Тібеті
День 6-9. Трекінг в горах Тибету - парк Ядінг

Виходимо на трек по Сино-Тибетським горах (Хендуаньшань) в грандіозному національному парку Ядінг. Ці вершини і долини священні на думку тибетців, їх благословив ще п’ятий Далай Лама. Китайці вважають Ядінг останнім раєм на Землі і другим після Китайської Стіни місцем, яке обов’язково потрібно відвідати за життя.

Ми проведемо п’ять незабутніх днів на високогір’ї в оточенні фантастичних гір Тибету. Мінімальна висота нашого треку – 3740м н. р. м, а перевали, які ми пройдемо, досягають 5000м! Побачимо найвищі вершини Сичуанських Альп: Xiannairi (6032), YangMaiyong (5958), XianuoDuoji  (5958)… Будемо милуватися незабутніми заходами сонця і світанками, сфотографуємося на берегах нефритових озер (в регіоні їх неймовірна кількість – 1145), пройдемо по гірських долинах, піднімемось на запаморочливий перевал.

Місцевість населена виключно етнічними тибетцями, а проживати ми будемо в маленьких готелях, тому 100% занурення в культуру і атмосферу гарантовано!

Попри те, що заповідник вважається важливою пам’яткою, а Nat Geo навіть внесли його до списку найкрасивіших місць планети, туристів тут досить мало (по китайським міркам) через ізольованість і віддаленості від цивілізації. Завдяки цьому природа і ландшафти тибетських гір невинно первозданні. Крім гострих вершин, вкритих льодовиковими шапками, монастирів і ступ, оповитих молитовними «кіньми вітрів», на треку зустрічається безліч диких тварин. Сам маршрут технічно простий, без великих переходів. Але висота буде давати про себе знати, до цього потрібно бути готовим. Завдання полегшить те, що йти ми будемо без важких рюкзаків, адже ночуємо і харчуємося в готелях і гестхаусах.

Озеро в Сіно-Тібетських горах
Треккінг в Тібеті
Треккінг в горах Китаю. Гонгга
День 10. Шангрі-Ла - Буддійський храм на горі

Далі їдемо в абсолютно особливе місце – старовинну Шангрі-Ла. Вона стала літературною алегорією міфічної Шамбали і люди, спраглі підняти завісу таємниці просвітління, стікаються туди з усього світу. Краса навколишніх вершин, відособленість і гармонійність унікальної архітектури старого міста дійсно наштовхують на думки про те, що Шангрі-Ла зійшла зі сторінок стародавніх рукописів.

За легендами, тут народився один з аватарів Вішну і знаходять притулок просвітлені мудреці. Царі Шамбали в кінці буття дадуть останній бій силам зла, невігластва, відсталості і егоїзму. Вона ототожнюється з оплотом рівності, мудрості і самовідданості. Нею захоплювався Реріх і Блаватська. Можна довго розповідати про Шамбалу, і ще довше її шукати). Але дуже просто побачити її офіційний аватар, що ми і зробимо :). Погуляємо центром та околицями Шангрі-Ла, насолоджуючись автентичною самобутністю. Старе місто збережено та відновлено з неймовірною любов’ю та справляє величезне враження.

Також завітаємо до храму Гандан Сумцелінг – який чимось нагадує палац Потала у Лхасі. Впевнені, що він буде справжньою вишенькою на торті знайомства з буддизмом.

Шангрі Ла
селище Шангрі-Ла
День 11. Стародавні міста Ліцзяня

На цьому трекінгова частина подорожі закінчується і починається знайомство з однією з найпрекрасніших цивілізацій світу. Їдемо через найглибшу ущелину Китаю. ЇЇ епічні стіни обриваються у глибокі води Янцзи — найдовшої річки Євразії та третьої за повноводністю у всьому світі! Висота ущелини досягає 2000 метрів, а ширина лише кілька сотень. Їдемо швидкісною магістраллю між горою Нефритового Дракона і горою Хабою (Сіно-Тибетські гори, або Сичуаньські Альпи). Нас оточують вершини 5500м.

Прибуваємо в Лідзянь, який органічно вписується в складний і прекрасний рельєф навколишніх Сіно-Тибетських гір. Сьогодні досліджуємо Даянь – старе місто Лідзяна, пам’ятник Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Даянь побудований народом Насі – споконвічними жителями передгір’я Гімалаїв. В окрузі виробляли шовк, місто стояло на малому Шовковому шляху. Тут краще, ніж у будь-якому іншому куточку Китаю збережено середньовічну архітектуру та культуру. Родзинкою Ліцзяна вважаються черепичні дахи, особливо ефектні вночі при світлі ліхтарів.

Група в Ущелині Тигра що Скаче
Їжа під час подорожі по Китаю
День 12. Гора Нефритового Дракона

Сьогодні ми відвідаємо з вами гряду засніжених піків, що ніби стіною оточують Ліцзянь. Однією з найвищих вершин є Шаньцідоу (5596 м). Тутешні льодовики – найпівденніші у північній півкулі. Скористаємось унікальною канатною дорогою і піднімемося безпосередньо на льодовик, щоб насолодитися неймовірними краєвидами засніжених гір.

Гора Нефритового Дракона
Гора Нефритового Дракона
День 13. Куньмін

Потягом прибуваємо в Куньмін — важливий перетин торгівельних шляхів між Тибетом, Індією та Південно-Східною Азією. Оглянемо центральну частину міста, відвідаємо міський парк, де будемо насолоджуватись квітучою сакурою або чудовими лотосами (залежно від пори року, коли проводиться похід у Китаї). Після обіду помчимо на поїзді до подальших пригод.

Куньмин
День 14. Парк Чжанцзяцзе

Чжанцзяцзе — місто посеред величезного національного парку, що входить до складу спадщини ЮНЕСКО. Тут природа утворила унікальні стовпи вивітрювання, чимось схожі на Метеори в Греції – тільки в ЗНАЧНО більших масштабах. У цьому куточку унікальної природи знімали фільм Аватар, і зараз гори Улін’юань відомі як Гори Аватара. Заночуємо в готелі парку.

День 14. Треккінг в Горах Аватара

Відправляємося в пішу прогулянку горами, які в прямому сенсі зійшли з екрана фантастичного фільму;). Тут стоїть близько 3000 вертикальних стовпів вивітрювання, верхівки яких вкриті зеленню і лісом. Висота деяких стовпів – 200 метрів!

Ви побачите і пройдете: канатні дороги над парком, підвісні мости між стовпами, дерев’яні балкони прямо на вертикальних стінах (так звані Дороги Смерті), печери зі сталактитами і сталагмітами, вологі густі джунглі.

Роман Бідичак в горах Китаю
Група на треку в парку Чжанцзяцзе
мавпочка в горах Аватара
День 16. Тумани над річкою Лі

Їдемо в один з наймальовничіших куточків Китаю – Яншо. Погуляємо берегами знаменитої річки Лі і покатаємося по ній на теплоході, щоб гідно оцінити разючі види. Ці унікальні пейзажі стали однією з візитних карток країни, вони повністю розкривають суть природи Китаю. Атмосфера просто дивовижна… Піднімемось на вершину гори Лаочжай (Laozhai), побачимо знамениту Місячну Гору.

На ніч їдемо в міський повіт Сінпін, історія якого почалася за 1000 років до нашої ери.

Роман Бідичак у Сінпіні
Річка Ло Китай
Річка Ло фото з дрону
День 17. Сінпін і околиці

Залишаємося на “днювання” в Сінпіні – традиційному містечку, затиснутому між прекрасних гір дивовижних форм. Погуляємо легкими треккінговими маршрутами і милуємося відомими панорамами, візьмемо на прокат велосипеди або вирушимо на човнову екскурсію по річці Лі.

Познайомимося з місцевими рибалками, які ловлять рибу стародавнім і унікальним способом — використовуючи бакланів. Такого Ви не побачите більше ніде в світі! Увечері відсвяткуємо завершення нашої подорожі в традиційному китайському ресторанчику.

Роман Бідичак на риболовлі з бакланами
Риболовля з бакланами
мандрівка в Китай
Арочний міст над рікою Ло
Природа Китаю
на березі річки Лі
День 18. Гуанчжоу

На швидкісному поїзді їдемо до Гуанчжоу. Залишаємо речі в готелі і йдемо гуляти суперсучасним мегаполісом з величезними хмарочосами, що піднімаються над старими кварталами повними вуличної їжі і маленьких кафешок і ресторанчиків. Охочі можуть піднятися на другу по висоті телевежу на планеті. Гуанчжоу вражає своїми масштабами.

Нічне освітлення Гуанчжоу
На набережній Гуанчжоу
парк в Гуанджоу
День 19. Додому

Це завершальний день супер-крутої пригоди під назвою «подорож до Китаю», ті, хто відлітають сьогодні додому все ще мають трішки часу придбати сувеніри і потім їдуть в аеропорт. Ну а ті, у кого ще залишились сили засвоювати нові враження вирушають з нами далі – в Гонконг та Макао!

Нічний Гонконг
Макао
Будизм в Гонконзі
Макао
Нічна набережна у Гонконзі
Китайська кухня
Показати всі дні
Вартість: 2690$
У вартість походу входить
 • Супровід гіда. Володіє китайською мовою і знає країну;
 • Робота інструктора;
 • Проживання в готелях по основній програмі;
 • Переїзди по програмі;
 • Екскурсії та вхідні квитки;
 • Групова професійна висотна аптечка;
 • Клубна карта зі знижками на походи та спорядження;
 • Клубні сувеніри.
У вартість НЕ входить
 • Харчування в Китаї (30$ в день);
 • Додаткова програма Гонконг-Макао;
 • Віза;
 • Переліт.
Додаткові витрати:
 • Переліт з Києва – від 700 $.
 • Віза дворазова для українців ~ 60$
 • Харчування: від 400$

Разом мінімальний бюджет подорожі: ~ 2400$ + сувеніри

Увага: максимальний розмір клубної знижки для цієї подорожі 10%!

Градація ціни в залежності від кількості учасників:
 • 5 туристів і більше – 2690$
 • 4 туристи – 2950$
 • 3 туристи – 3500$
Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Пекін
Закінчення: Гуанчжоу
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
Подавайте заявку прямо тут - менеджер зв'яжеться з Вами і допоможе підготуватися;
ПЕРЕДОПЛАТА
Внесіть передоплату 750$ для бронювання місця в групі;
АВІАКВИТОК
Купіть авіаквитки в Китай і підготуйте візу;
ЗІБРАТИ РЕЧІ
Зберіть рюкзак і прилітайте в Китай!
Документи

Для участі в поході потрібно оформити китайську візу. Станом на 2024 рік, посольство Китаю в Києві не працює. Туристичну візу можливо оформити в візових центрах в європейських столицях (Варшава, Париж, Будапешт, тощо).

Обовязково перед мандрівкою оформіть туристичне страхування та надішліть нам його копію.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
👕 Одяг та взуття для треккінгу в Китаї
 • Мембранна куртка  — вона ж може бути замість вітровки
 • Пухова жилетка
 • Флісовий джемпер
 • Футболка – 3 штуки на всю поїздку, бажано синтетичні, вони швидше сохнуть
 • Термобілизна – 1 комплект
 • Шкарпетки – 4 пари буде досить
 • Штани треккінгові, бажано трансформери, щоб перетворювалися в шорти
 • Шапка, баф або інший головний убір від сонця
 • Рукавички
 • Трекккінгові кросівки
 • Сандалії або інше легке змінне взуття
🔦 Особисте спорядження
 1. Невеликий рюкзак – для радіалок, прогулянок по місту
 2. Валіза для речей. Ідеально підійде звичайна валіза на колесах для подорожей. Всі виходи в гори у нас радіальні, тож наші речі будуть залишатись в номері у валізі.
 3. Налобний ліхтарик
 4. Все для особистої гігієни (враховуйте, що в готелях по маршруту в душі буде все необхідне)
 5. Особиста аптечка
 6. Сонцезахисний крем
 7. Окуляри від сонця
 8. Документи (паспорт, віза, страховка + копії з собою і в онлайні)
 9. Фототехніка
 10. Телефон, зарядні пристрої, павербанк.

Жодних кишенькових ножів! Пронести в громадський транспорт ніж в Китаї не вийде, в зв’язку з цим не рекомендуємо брати його з собою в цей похід!

Забронювати тур
Фотогалерея
Всі фото зроблені в подорожах до Китаю з туристами клубу Pohid V Gory. Ми організовуємо мандрівки в Піднебесну з 2018 року.
Фотогалерея
парк панд в Ченду
Великий Будда в Ченду
нацпарк Ядінг
буддійський монастир в Шангрі-Ла
Шангрі Ла
ущелина тигра що стрибає
ущелина тигра що стрибає
в горах Аватара
Pohid v gory в Китаї
нічний Гуанджоу
Роман Бідичак на риболовлі з бакланами
Шангрі Ла
Куньмин
Річка Ло фото з дрону
Підйом на Китайську Стіну
Пагода на Південній Стіні
Панди
Поїзд в Китаї
На набережній Гуанчжоу
Група в Ущелині Тигра що Скаче
Ущелина Тигра що Скаче
Арочний міст над рікою Ло
Роман Бідичак у Сінпіні
Рибак з бакланами
На вулицях Фенхуана
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: 中國 | Велика Подорож в Китай
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти