Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
NEW! ⭐ Тур на Сокотру на Новорічні свята
Вікторія Спанчак
макс 13 особи.
54 км
8 днів

NEW! ⭐ Тур на Сокотру на Новорічні свята

1750$
3.6
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
8 днів
🇾🇪 Новий рік на Сокотрі - похід твоєї мрії!

Новий рік в компанії дельфінів, драцени замість ялинок, олів’є ми замінимо омарами, а салюти — на планктон, що світиться 🐉

Запрошуємо в новорічний тур на острів Сокотра — “ноїв ковчег” видів, які в реальному світі вимерли мільйони років тому. У маршрут включені всі найкрутіші локації, але програма адаптована під зимовий сезон, що дозволить Вам насолодитися подорожжю в комфортних умовах. Ви прогуляєтеся в єдиному на планеті лісі з драцен кіноварно-червоних, або дерев драконячої крові. Поплаваєте зі люмінесцентним планктоном, морськими черепахами і муренами, займетеся снорклінгом на заповідному кораловому рифі, походите по Індійському океану з дельфінами! 🌴🐬 Фотки з драценами і білими дюнами стануть перлиною Вашої колекції, а омари і королівська макрель-гриль прямо на пляжі залишаться в пам’яті як кращі вечері в житті.

🎆 Сокотра унікальна, тут новорічні свята перетворяться на дещо особливе, неповторне. А хіба не це Ви шукаєте?

*ВСІ фото — з наших турів, ми одні з небагатьох, хто реально був там і може організувати цей маршрут. Ви можете ясно уявити, що чекає на острові мрії 😉))

💙💛 Сходи в похід на Сокотрі разом з Pohid V Gory та передай нашим захисникам турнікет CAT7!

Швидка заявка
Координатор
Василь
Василь Шуляр
Координатор
Залишились питання?
+380952158157
я у соц. мережах
Графік роботи
Пн-Пт - 09.00 - 18.30
Графік походів
Розклад походів на Сокотрі в 2024 році разом з клубом Pohid V Gory. Також проводимо під замовлення в зручні для вас дати, для груп від 4 осіб
Дата
Назва туру
Інструктор
Ціна
27.12 - 03.01
NEW! ⭐ Тур на Сокотру на Новорічні свята
Вікторія Шпанчак
Вікторія Спанчак
1750$
Записатися
Тур на Сокотру
Маршрут
Абу-Дабі
Хадібо
дюни Архер (планктон, що світиться, і світанок на дюні)
печера Хок
заповідник Хомхіл
риф Діхамрі
білі дюни Захек
печера Дагуб
плато Діксам (драконові дерева, ніч у бедуїнів)
Драконовий ліс Фермін
пляж Шуаб (морська прогулянка з дельфінами 🐬, мангрові зарості)
каньйон-оазис Айхафт
Діхамрі
Хадібо
Абу-Дабі
День 1. Абу-Дабі — Хадібо — дюни Архер

Група зустрічається в аеропорту Абу-Дабі, звідки перелітаємо на Сокотру, в столицю острова Хадібо. Тут нас вже чекають місцеві провідники, ланч і наші джипи. Їдемо в одне з найкрасивіших місць острова — на білі дюни Архер висотою 170 метрів. Наш табір буде прямо біля їх підніжжя поруч із пляжем. На березі мешкає колонія смішних крабиків, а поруч з-під стрімких гранітних скель виходить прісна річка. Це робить Архер унікальною локацією, адже на Сокотрі мало прісних водойм.

Увечері будемо купатися, спостерігати за жителями моря, а за вечерею спробуємо їх на смак 😊. А ще тут живе біолюмінесцентний планктон, з яким можна поплавати, це ж крутіше за будь-які новорічні гірлянди! Ну а ранок зустрінемо вже на дюні — піднімемося затемна, щоб насолодитися світанком над океаном.

драцена на острові Сокотра
Сокотра - тур на новий рік
Індійський океан пляжі
День 2. Hoq Cave — Raw Erisel

Сьогодні розімнемо ноги — пройдемо трек до печери Хок, що має довжину 3 км, величні сталактити, сталагміти та підземне озеро. Після обіду поїдемо на півострів Raw Erisel, біля берегів якого зливаються води Індійського океану і Арабського моря. Викупаємося і попірнаємо в цьому незвичайному місці.

Захід сонця в пустелі на Сокотрі
Печера на острові Сокотра
Сокотра - плато Момі і бутилочні дерева
Wadi Derhour - трекінг на острові Сокотра
День 3. Плато Хомхіл — морський заповідник Діхамрі

Після сніданку сідаємо у позашляховики і їдемо до початку треку на плато Хомхіл. Це заповідна територія, на якій ростуть ті самі знамениті ендеміки Сокотра — драцени кіноварно-червоні, або драконові дерева, а з ними сусідять ладан і смирна. Сокотра — єдине місце на планеті, де ростуть відразу два види цих цінних пахощів. Якщо згадати Завіт, то мудреці піднесли в дар новонародженому Ісусу золото, мирру і ладан (може, привезені з плато, на яке ми зараз йдемо?)

Піднімаємося, вивчаючи дивовижний рослинний світ острова, а нагорі нас чекає мальовниче озеро з видом на океан, своєрідний відкритий басейн :). Викупаємося, пофотографуємося і спускаємося до джипів. Наступна локація — знову заповідник, але вже морський. Діхамрі захищає кораловий риф, і тут ми поплаваємо з черепахами, поспостерігаємо за скатами, муренами, тропічними рибками і ще масою цікавих видів. Ніч на пляжі, на вечерю в меню — омари.

Трек до озера Хомхіл на о. Сокотра
Хомхіл – озеро на Сокотрі
Відпочинок на Сокотрі
вечір на пляжі Сокотри
День 4. Каньйон Difarho — дюни Захек — печера Дагуб — плато Діксам (ліс драконових дерев)

Їдемо на південь. Хоча острів невеликий, але кожна його частина сильно відрізняється. Сьогодні ми прогуляємося по ваді — древньому пересохлому руслу річки, що вимила великий каньйон. У сокотранських вади буйствують справжні оазиси: ростуть фінікові пальми, сади з тропічними фруктами (гуавою, бананами та ін.), трапляються невеликі кришталеві озерця, де так приємно освіжитися в спекотний день. Тут же ми побачимо місцевих селян з верблюдами і пастухів.

Далі заїдемо в одну з найвідоміших локацій — на білі дюни Захек. Вони немов припорошені снігом, кораловий пісок сюди потрапляє в сезон мусонів, коли потужні вітри видувають його з моря вглиб острова. Викупаємося на пляжі Амак, де знайомий білий пісок межує з чорними вулканічними каменями.

Поїдемо в печеру Дагуб, вона відома видом на традиційне прибережне селище. А ще в ній пастухи здавна перетримують худобу, бо зі стін тут стікає прісна вода і тварини можуть напитися.

Але родзинка сьогоднішньої програми — плато Діксам в горах Хаджхір, де побачимо ті самі драцени, що зображені на єменських грошах і є символом країни. Дерева драконячої крові, з яких видобувають цінну кіновар, збереглися виключно на Сокотрі, їх більше немає ніде в світі. Ми заночуємо в будинку бедуїнів прямо на плато з видом на драконові ліси.

День 5. Каньйон Dirhour — ліс Фермін — Калансія — лагуна Детвах

Виїжджаємо в каньйон Dirhour, де побачимо багато пляшкових і огіркових дерев. Насолоджуючись видами каньйону і гір, піднімаємося в ліс Фермі, де росте найбільша популяція драцен.

>> За легендою, на Сокотрі жив дракон, який полював на слонів. Одного разу слон впав на нього і розчавив, а кров двох велетнів змішалася і всоталася в землю. На цьому місці і виросли драцени.

У стародавньому світі кіновар (засохла смола драцен) використовувалася при створенні ювелірних виробів і в медицині, стародавні єгиптяни, греки, індійці та араби припливали за нею, нарівні як за пахощами. До сих пір місцеві вважають, що кіновар лікує майже всі хвороби і добувають її, попри охоронний статус драцен.

Драцени на Сокотрі розводять тільки в закритих «розплідниках». На жаль, в дикому середовищі вони розмножуватися не можуть через… кіз. Тварини з’їдають молоді пагони, тож зараз дерева драконів зникають навіть з єдиного острова, де ще можна їх побачити.

З Ферміна їдемо в найбільшу лагуну острова. У місті Калансія купимо королівську макрель на вечерю, і поїдемо на пляж Детвах, де і проведемо ніч. Увечері можна піднятися на навколишні скелі і оглянути красиву білу лагуну в променях сонця, що заходить.

Плато Діксам на Сокотрі
Сокотра - трекінг на іншій планеті
День 6. Пляж Шуаб

Найкрутіший день подорожі настав: пливемо на Шуаб!

У Калансії сідаємо в човни і виходимо в океан чудових відтінків ультрамарину і блакиті. Вода дійсно прекрасна, видно на десятки метрів вглиб. А там — всеможливі мешканці царства Нептуна! Але головне, що нас будуть супроводжувати зграї дельфінів!

Пропливемо під стрімкими скелями, уздовж підводних печер і гротів, і досягнемо заповідного пляжу, який вважається найкрасивішим в Індійському океані.

Білий пісок, мангрові зарості, тиша і спокій, запливи з маскою, тропічні риби і морські черепахи, обід на березі… повернемося тільки ввечері, повні сонця і вражень.

Відвідаємо також самітника, який живе тут ізольовано. Він покаже нам, як можна прогодувати себе в цьому райському місці лише дарами моря.

рибак із здобиччю, Сокотра
самітник Шуаб - Сокотра
самітник на пляжі Шуаб
День 7. Національний парк Каньйон Айхафт — Діхамрі

Продовжимо знайомство з гірською частиною Сокотри. Їдемо в Айхафт каньйон біля підніжжя гір Хаджхір. Звідси вони нагадують неприступну скельну фортецю, майже вертикальні стіни здіймаються на 1500 метрів вгору. Хаджхір — єдині гори, які в давні археологічні епохи ні разу не затоплювалися світовим океаном після зародження життя. Таким чином вони стали буквально ноєвим ковчегом для ботаніків, котрі досліджують еволюцію рослин. Світ флори тут дійсно чудовий, ми немов потрапили в зелений Едем. Пройдемо невеликий трек, поспостерігаємо за птахами, викупаємося в озерцях, де живуть унікальні прісноводні крабики.

Увечері переїжджаємо на пляж Діхамрі, де проведемо останню ніч і організуємо прощальну вечерю.

Харчування у турі на острові Сокотра
День 8. Додому

Їдемо в Хадібо, прощаємося з місцевими провідниками і летимо в Абу-Дабі. Тут наш тур на Сокотру закінчується, але навіть час не відніме у нас спогадів про цей дивовижному острові щастя і драконів 🌴🐉

Острів Сокотра Ємен
омари - звичайна їжа в трекінгу на Сокотрі
Показати всі дні
Вартість: 1750$
У вартість туру входить
 • Проживання на острові (готелі та кемпінги)
 • Всі переїзди (трансфери, джипи 4х4)
 • Супровід місцевих гідів
 • Супровід турлідера Pohid V Gory
 • Морська екскурсія
 • Групове спорядження (в тому числі намети, кухня)
 • Триразове харчування (готує кухар)
 • Прісна вода
 • Всі вхідні квитки та дозволи
 • Віза на Сокотру
 • турнікет для ЗСУ
 • Групова аптечка
 • Консультації щодо купівлі квитків і підготовки до подорожі
 • Сертифікат
 • Клубні сувеніри на пам’ять
 • Клубна карта зі знижками на походи і спорядження
У вартість НЕ входить
 • Міжнародний переліт в Абу-Дабі
 • Авіапереліт на Сокотру (850$)
 • Чайові гідам і водіям
 • Особисті витрати (сувеніри, кафе)
Оплата туру і додаткові витрати
 • Мінімальна кількість учасників — 5 осіб.
 • Для підтвердження участі в турі потрібна передоплата в розмірі 1000$. Менеджер повідомить, коли її потрібно перерахувати. Це трапиться тільки після набору мінімальної кількості бажаючих, тому варіант, що Ви перерахуєте гроші, а тур не відбудеться з нашої вини, виключений.
 • Решту суми можна віддати гіду при зустрічі або перерахувати на наш банківський рахунок або карту.
 • В підсумку:
 • Вартість нашого туру — 1750$
 • Обов’язкові додаткові витрати — від 1250$
 • На витрати під час добирання Вам знадобиться ~ 200$
Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Абу-Дабі
Закінчення: Абу-Дабі
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
Подайте заявку на цій сторінці — менеджер передзвонить і розповість, як ми будемо добиратися і що робити далі.
ПЕРЕДОПЛАТА
Перекажіть передоплату 1000$, щоб ми придбали Вам квиток на Сокотру та відкрили візу..
АВІАКВИТКИ
Купіть авіаквитки в ОАЕ, звідки ми вирушимо на острів.
В ДОРОГУ!
Прилітайте в ОАЕ зустрічайтесь з гідом і насолоджуйтеся казковою відпусткою!
Проживання та їжа
 • Під час всього туру живемо в наметах. Їх нам нададуть місцеві організатори, так що не доведеться везти з собою спорядження (крім спальників, які ми рекомендуємо взяти з дому). На Сокотрі дуже тепло, Ви точно не замерзнете, навіть якщо це буде перший похід)))
 • На пляжах і на привалах для нас будуть облаштовувати місця для відпочинку та їжі: столи, стільці, навіси від сонця, килими щоб сидіти і так далі. Тож умови будуть не зовсім “дикими” 😁
 • На маршруті і в кемпінгу для нас готує місцевий кухар. У раціоні багато морепродуктів (риби, креветок, омарів, крабів), також рис, курятина, овочі і фрукти.
 • Вас чекає “цифровий детокс” — ніякого інтернету протягом усього туру. Тільки природа, гори, море, нові друзі і спокій… 😃
 • Пересуваємося на комфортабельних джипах. На треки йдемо з маленькими рюкзачками, де несемо речі, необхідні вдень.
Зверніть увагу
 • Інструктор має право змінити маршрут залежно від погоди, стану групи та інших форс-мажорів.

 

🛂 Документи для в'їзду на Сокотру

Для відвідання острова Сокотра потрібна віза, однак не хвилюйтеся – ми оформимо її за вас, це входить у вартість туру. Єдиним шляхом потрапити на Сокотру є авіапереліт з ОАЕ, куди українцям віза не потрібна. Всі ковідні обмеження вже зняті, тож потрібен лише паспорт, з терміном дії не менше 6 місяців.

Обов’язково оформіть туристичне страхування і скиньте її фото або скан координатору походу.

Нехай цей рік почнеться незабутньо!
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
👕 Необхідні речі

Пам’ятаємо, що це мусульманська країна, одяг повинен бути відповідним. У громадських місцях жінки повинні носити довгий одяг.

Забронювати тур
Фото з наших турів
Всі фото, що ви бачите, зроблені в наших походах, які ми проводимо на Сокотрі з 2020 року.
Фотогалерея
Відеогалерея
Ліс драцен на Сокотрі
Харчування у турі на острові Сокотра
Відпочинок на Сокотрі
Захід сонця на острові Сокотра
Індійський океан пляжі
Плато Діксам на Сокотрі
Захід сонця в пустелі на Сокотрі
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Василь Шуляр
Координатор
Залишились питання?
+380952158157
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: NEW! ⭐ Тур на Сокотру на Новорічні свята
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Забронювати тур
  Похід: NEW! ⭐ Тур на Сокотру на Новорічні свята
  Дати: 27.12.2024 - 03.01.2025
  Ім'я та прізвище
  Телефон
  Email
  Коментар
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти