Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Три найпопулярніші треки на Мачу-Пікчу

Щоб доторкнутися до таємниць загубленого міста інків, Мачу-Пікчу, необхідно пройти нелегкий шлях через гори або скористатися залізницею (витративши чималі гроші), що зовсім нецікаво і ніяк не входить в наші плани.

Піші маршрути на Мачу-Пікчу

Отже, до столиці Інків ведуть три популярні трекінгові маршрути:

  1. Стежка Інків
  2. Салкантай трек
  3. Чокекірао трек

«Стежка Інків» (Inca trail)

Найпопулярнішим трекінговим маршрутом в Перу безперечно є «Стежка Інків». Це цілий архітектурний пам’ятник старовини протяжністю близько 43 кілометри. Вся стежка майстерно викладена кам’яними плитами, і це справа рук самих інків. Потрапити на цей дивовижний маршрут, що веде перуанськими Андами до загубленого міста Мачу-Пікчу, не так-то просто. На стежку допускають тільки організовані групи туристів в супроводі з ліцензованих гідів.

У день пропускають 500 осіб, з яких тільки 200 є туристами, інші ж – гіди, кухарі, медичні працівники. Таким чином бронювати трек по Стежці Інків потрібно за кілька місяців до поїздки.

Проходження стежки інків займає від 3 до 5 днів, а іноді комбінується з сусідніми треками. Маршрут відкритий цілий рік, хоча влітку в період високого сезону тут дуже багато туристів.

Салкантай трек (Salkantay Trek)

Тим, кого не влаштовують організаційні проблеми, пов’язані зі Стежкою Інків, не варто впадати у відчай, адже подивитися Мачу-Пікчу і насолодитися красою Анд без черги – можливо. Для цього потрібно скористатися альтернативними маршрутами, яких тут не так вже й багато.

Один з них — Салкантай Трек, що йде через однойменний перевал в долину річки Санта Тереза, а далі в містечко Агуас Кальєнтес (Aguas Calientes), який є брамою до Мачу-Пікчу. Здолати трек можна за 4-5 днів в залежності від фізичної форми учасників. Трек є абсолютно безкоштовним і його можна пройти в автономному режимі, ночуючи в наметах.

Перевал Салкантай досягає висоти близько 4600 метрів і являє собою нелегке випробування для мандрівника. Тут є також красиве льодовикове озеро, ну а сам льодовик, який спускається з гірського піку Салкантай (6271 м), вважався інками божеством, покровителем Куско.

Чокекірао трек (Choquequirao trek)

– найдовший з маршрутів, і водночас дуже насичений пам’ятками. Він починається в селищі Качора і веде через долину річки Апурімак до руїн ще одного втраченого міста інків – Чокекірао. Він не такий «розкручений», як Мачу-Пікчу, але не менш цікавий і грандіозний. Наш клуб Pohod V Gory веде мандрівників в похід на Мачу-Пікчу саме цим маршрутом.

На шляху вас чекають два перевали Сан-Хуан і Тоторо, які перевищують позначку в 4000 метрів над рівнем моря. Вхід на маршрут – вільний, як і на Салкантаї.

Опубліковано 17 Вересня 2022
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти