Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Водоспади планети

На нашій Землі дуже багато дивовижних і незвичайних природних явищ, що приголомшують своєю красою і незвичністю, потужністю і величчю, та унікальністю – водоспади планети яскравий приклад цьому.

Краса водоспадів не залишає байдужим жодного мандрівника. Їх кристально чисті води, які падають з гуркотом з карколомної висоти, граючи в променях сонця, розбиваються на дрібні крапельки – і це справді вражає. Можна милуватися годинами.

У цій статті ми хочемо приділити увагу найкрасивішим водоспадам планети.

1. Водоспад Кілт Фоллс, Шотландія

Його унікальність полягає в тому, що він розташовується на березі острова Скай і його води падають зі скель прямо в Атлантичний океан. Своєю красою цей водоспад приваблює не тільки туристів, але і художників з усього світу.

2. Ніагарський водоспад, Сполучені Штати Америки

Розташовується він на кордоні США і Канади, що дуже сильно вплинуло на його популярність і перетворило в найзнаменитіший водоспад планети.

Бурхливу стихію води намагалися підкорити багато сміливців, але за останні 150 років Ніагара забрала сотні людських життів.

Сем Патч був першим, хто вижив після стрибка з водоспаду в 1829 році.

3. Водоспад Вікторія, Південна Африка

Водоспад Вікторія («Гримучий Дим») розташований на кордоні двох держав – Замбії і Зімбабве. Він є однією з головних визначних пам’яток Південної Африки і включений до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Цей неймовірної величини водоспад має понад сто метрів у висоту і близько двох кілометрів в ширину.

4. Водоспад Анхель, Венесуела

Водоспад Анхель, по праву, вважається найвищим водоспадом у світі. Його висота досягає 979 метрів. А названий він був на честь американського льотчика, який відкрив його для широкої громадськості в 30-і роки минулого століття.

5. Водоспад Скоугафосс, Ісландія

Розташований Скоугафосс на півдні Ісландії, на річці Скоуг, в околицях льодовика Ейяфьялдаёкуюдль. Він вважається одним з найбільш великих, красивих та відвідуваних водоспадів у світі. У цьому ви зможете переконатися самі, пройшовши піший похід в горах Ісландії ї з нашим клубом.

6. Ґокта, Перу

Водоспад Ґокта для широкого кола глядачів був відкритий зовсім недавно – всього лише в 2005 році. Розташований в Перу, він займає п’яте місце в світі за висотою, що становить 771 метр.

Опубліковано 8 Жовтня 2022
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти