Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Піший похід в горах Ісландії
Роман Бідичак
макс 14 особи.
80 км
13 днів

Піший похід в горах Ісландії

630€
7
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
13 днів

Вирушаємо в країну з інопланетними пейзажами – Ісландію! Ви побачите льоди і фонтануючі гейзери, кам’яні розсипи і вулкани, водоспади, льодовики і фіорди. Пройдете цікавий трекінговий маршрут Кольоровими горами і вулканічним пустелями. Дослідите Золоте Кільце: Льодовикову лагуну, пляж Вік, долину Водоспадів, Блакитну Лагуну… А в кінці бажаючі пополюють на китів (з фотоапаратами, звичайно 🙂

І все це – за найкращою ціною з досвідченим інструктором! Сучасне харчування (фірмові сублімату) полегшать Ваш рюкзак на 2,5 кг у порівнянні зі звичайною розкладкою. Подорожуємо легко, приємно і з веселою компанією :). Подавайте заявку – і поїхали досліджувати “країну льоду і полум’я” – Ви будете в захваті! 😉 *Всі фото – з наших походів. Ви дійсно ЦЕ ПОБАЧИТЕ.

Швидка заявка
Координатор
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380999142344
я у соц. мережах
Графік роботи
З понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00
Графік походів 2023
Дата
Назва туру
Інструктор
Ціна
19.08 - 31.08
Піший похід в горах Ісландії
Вікторія Шпанчак
Вікторія Спанчак
630€
Записатися
Маршрут в Ісландії
Маршрут
Рейк'явік
кольорові гори Ландманналаугар
кемп Хоскулдскалі
оз. Альфтаватн
Лавова пустеля
кемп Ботнар
долина Тосморк
льодовики Ейяфьядлайекюдль і Мірдальсйёкюдль
водоспад Скоугафосс
пляж Вік
Йокульсарлон
Рейк'явік
Золоте Кільце Ісландії
Блакитна лагуна
фото-полювання на китів
Рейк'явік
День 1. Рейк'явік

Учасники зустрічаються з інструктором в кемпінгу в центрі Рейк’явіка, звідки стартує наш похід в Ісландії. Тому Ви можете запланувати свій приліт на зручний час. Після збору групи вирушимо на огляд центральної частини столиці. Старий Рейк’явік – це величезний простір з великою кількістю озер і галявин, які змінюються старовинними традиційними будівлями. За бажанням, можна піти в відмінний термальний басейн, розташований безпосередньо біля кемпінгу. Увечері – дружні посиденьки, знайомство з усіма учасниками пригоди і просто веселощі.

Рейкявік. Вид на гори
Архітектура Скандінавії
День 2. Ландманналаугар

Вранці беремо рюкзаки, завантажуємося в автобус-позашляховик і їдемо на південь острова, в Ландманналаугар. Тут наш похід по Ісландії вступає в активну фазу.

Ландманналаугар (Landmannalaugar) — це Національний парк, який вважається одним з найкрасивіших в країні. У ньому знаходиться величезне скупчення геотермальних джерел і приголомшливі різнокольорові гори ріоліту. Лава сформувала масив Торфаёкюдль і випустила в світ безліч різнокольорових варіацій від зеленого і блакитного до жовтого з червоним. Райдужна пишність цих місць вражають до глибини душі.

Після заселення в кемпінг вирушимо в радіальне сходження на гору Блахнюкюр (Blahnukur, в перекладі з ісландської – синій попіл) і помилуємося видами чарівних околиць. Увечері нас чекає купання в термальних джерелах і споглядання гір Ісландії.

Кольорові гори Ландманалагуар
Відгук про похід в Ісландії
Ландманналагуар
Ландманналагуар трекінг
Ландманалагуар - термальні джерела
День 3. Притулок Хоскулдскалі

Перший день під рюкзаками. Піднімаємося кольоровими схилами кольорових гір Ландманналаугар до перевалу. По дорозі побачимо кілька гарячих джерел і гейзерів. Табір поставимо біля притулку Хоскулдскалі. У цьому місці потрібно бути готовим до примх погоди. Сильний вітер і дощ – тут часті гості.

Пройдемо 10 км, набір висоти 400 м

Ландманналагуар
Кипляче озеро в Ісландії
кемпінга Хоскулдскалі
Притулок Хоскулдскалі. Похід по Ісландії
Гори Ісланді і гейзери
День 4. Озеро Альфтаватн

Продовжуємо наш похід в Ісландії — перетинаємо велике плато, на якому ще залишилося багато снігу після зими.

Навколишній пейзаж змінюється і буйство фарб поступається місцем смарагдовим мохам на попелясто-чорних схилах. Пройшовши плато, поступово спускаємося вниз до мальовничого озера Альфтаватн (Alftavatn – Лебедине озеро). По дорозі перейдемо вбрід ісландську річку і, природно, трохи підбадьоримося 😉 Заночуємо в кемпінгу на березі. Після вечері зробимо кóру навколо озера.

Кілометраж: 11км, втрата висоти 500 м.

Броди в Ісландії
Вид на озеро Альфтаватн
Похід в горах Ісландії
Озеро Альфтаватн
Піший похід в горах Ісландії
День 5. Ботнар

Похід в Ісландію щодня підносить нам дивовижні відкриття. Сьогодні ми підемо через лавову пустелю, засіяну чорним піском. Лише поодинокі кущики мізерної рослинності і яскраво-зелені схили гір на горизонті будуть трохи пом’якшувати цей суворий пейзаж.

На нічліг зупинимося в кемпінгу Ботнар з видом на грандіозні льодовики. Увечері сходимо в радіалку до величезного каньйону.

Дистанція: 16 км, загальний перепад висот 350 м

Перехід річки в брід в Скандинавії
Лавова Пустеля
Льодовик на маршруті
стежки в Ісландии
Річка в Ісландії
День 6. Національний парк Тосморк

Стежка веде нас далі до Атлантичного океану. Ми перетнемо великий каньйон і потрапимо в одну з найкрасивіших долин Ісландії – Тосморк (Тоурсмёрк). У порівнянні зі вчорашніми ландшафтами це буде разюча зміна. На півдні здіймаються гори з смарагдовими схилами і льодовиковими шапками на вершинах. М’які мохи, папороті і чагарники заполоняють долину.

Побачимо і особливий ісландський ліс з карликових беріз. Дерево в горах Ісландії – велика подія. А ще ми будемо збирати гриби для вечірнього супу. До речі, тутешні гриби часто вище самих дерев ;). Поставимо наші намети в невеличкому березовому лісі.

Кілометраж: 16 км, спуск на 250 м

Турист в горах Ісландиї
йдемо в Тосморк
Піший туристичний похід в Скандінавії
Схід сонця в горах Ісландії: кемпінг біля льодовика
Великий каньйон
ліс в Ісландії
День 7. Ейяфьядлайекюдль і Мірдальсйокюдль

Цей день принесе з собою максимальне навантаження на сміливців, що зважилися на похід в Ісландії. Перейдемо велику річку в національному парку Тосморк (Тоурсмёрк), почнемо підйом на перевал між льодовиками Ейяфьядлайекюдль і Мірдальсйёкюдль. Неймовірно красиві пейзажі оточують нас з усіх боків.

Далі піднімемося на вулкан, чиє виверження в 2010 році помітив весь світ. Природа Ісландії теж не відразу оговталася від завалів попелу. За перевалом видніється Атлантичний океан. Табір сьогодні розіб’ємо далеко від кемпінгів, на березі красивої річки Скоугау.

Пройдемо: 21 км, набір 700м, спуск 350м

Эйяфьядлайокюдль і Мірдальсйокюдль
Эйяфьядлайокюдль і Мірдальсйокюдль льодовики Ісландії исландии
На вулкані в Ісландії
на вершині вулкану в Ісландії
водоспади Ісландії
Скогау, кемпінг в Тосморку
День 8. Водоспад Скоугафосс — Вік

Сьогодні Ісландія постане перед нами не “країною льоду”, а “водоспадів”. Спускаючись вздовж річки Скоугау, ми побачимо безліч приголомшливих водоспадів. В кінці стежки нас чекатиме справжнє диво природи – 60-метровий Скоугафосс, один з найбільших і найкрасивіших в Ісландії. Відпочиваємо і фотографуємося біля струменів кришталевої води. Бажаючі можуть відвідати етнографічний музей.

На автобусі їдемо в селище Вік, що розташувалося на крутому березі Атлантичного океану. Розміщуємося в кемпінгу, залишаємо речі і вирушаємо на прогулянку по пляжу з чорним вулканічним піском. Якщо пощастить, то побачимо символ цих місць — чудових птахів тупиків. У цьому селищі закінчується активна піша частина нашого трекінгу.

Довжина: 9 км, спуск 630 м

Водоспад Скоугафосс
Водоспад Скоугафосс
Лавові поля на Півночі острова
Сельяландсфосс (Seljalandsfoss)
Самий красивий водоспад Ісландії
чорний пляж Вік - Ісландія
Туристи на пляжі Вік
День 9. Льодовикова лагуна Йокульсарлон

Подорож по Ісландії в розпалі, сідаємо в громадський транспорт і їдемо до льодовикової лагуни (Jökulsárlón). Величезний льодовик сповзає тут прямо в озеро. В результаті кліматичних змін язик льодовика поступово зменшувався і відступав від берега, утворюючи озеро з талою водою. Зараз площа лагуни досягає декількох десятків квадратних кілометрів і продовжує рости. Брили тисячолітнього льоду фантасмагоричних форм і найрізноманітніших розмірів відколюються від краю льодовика і дрейфують по лагуні, відпливаючи через протоку прямо в океан. Не забудьте зафіксувати це на своїх фотографіях! Звичайно, вони не зможуть передати всі враження від барв і неосяжних просторів цього місця, але все ж не варто упускати шанс створити свій фотошедевр. Ми поставимо табір прямо на березі лагуни.

На катері вирушаємо на прогулянку між айсбергами. Увечері з океану запливають морські котики, що полюють на рибу, і ми будемо спостерігати за ними прямо зі свого табору.

Льодовикова лагуна Йокульсарлон
Лодовикова лагуна Йокульсарлон
Льодовикова лагуна Йокульсарлон
Похід в горах Ісландії
Чайки на айсбергах
Ночівля біля Льодовикової Лагуни
День 10. Повернення в Рейк'явік

Сьогодні нас чекає тривалий переїзд на автобусі. Однак автобус часто зупиняється біля музеїв і водоспадів, так що поїздка виявиться дуже пізнавальною. Увечері розміщуємося в кемпінгу і вирушаємо в термальний басейн, щоб зігрітися після айсбергів.

Дороги в Ісландії
День 11. Золоте Кільце Ісландії

На екскурсійному автобусі їдемо в подорож по найвідоміших місцях острова – на маршрут “Золоте Кільце”, без якого похід до Ісландії неможливо навіть уявити. Їдемо в Долину гейзерів, де на відносно невеликій території зосереджена велика кількість гарячих джерел різних розмірів і інтенсивності. Побачимо Строккур (Strokkur), що фонтанує кожні 10-15 хвилин, і знаменитий Великий Гейзер (Geysir), в честь якого тепер називають всі “гарячі фонтани” планети. Відвідаємо національний парк Тінгветлір – культове, майже священне місце для ісландців. Тут, на березі красивого озера, в 930 році н.е. вперше зібрався найдавніший всеісландскій парламент Альтинг.

Екскурсовод детально опише життя і культуру острова. Далі їдемо до найвеличнішого восдоспаду Ісландії – Золотого, або Гюдльфосс – насолодимося міццю водної стихії! Повернемося в кемп пізно ввечері, повні вражень.

водоспад Гюдльфосс
водоспад Гюдльфосс
заповідник Тінгведлір (Thingvellir)
заповідник Тінгведлір (Thingvellir)
Золотий Водоспад Гюдльфосс
День 12. Блакитна лагуна — фото-полювання на китів

Удосвіта вирушаємо на автобусі в грандіозний спа-центр “Блакитна лагуна”. Це – природне термальне озеро, в якому вода, що витікає з гейзера, має світло-блакитний колір. Температура води дуже комфортна для плавання. Тут є цілющі глини, можна пройти різноманітні корисні спа-процедури. У другій половині дня вирушимо на кораблі у відкритий океан – шукати китів. А ввечері влаштуємо прощальну вечірку в кемпінгу Рейк’явіка.

Голуба Лагуна
Голуба Лагуна
Туристична екскурсія в Йокульсарлоні
екскурсія по спостереженню за китами
Фото полювання за китами
День 13. Повернення додому

Наш похід в Ісландію закінчується. Сьогодні ми розлучаємося з цією приголомшливо цікавою країною і вилітаємо додому, несучи з собою теплі спогади про її лід, вогонь і водоспади.

Показати всі дні
Вартість: 630€
У вартість походу входить
 • триразове харчування на маршруті;
 • послуги інструктора і провідника;
 • консультації менеджера;
 • використання котлів і газове обладнання;
 • рекреаційні збори;
 • організація логістики по маршруту;
 • пам’ятні сувеніри про подорож;
 • сертифікат про проходження маршруту;
 • дисконтна знижкова картка;
 • групова аптечка.
У вартість НЕ входить
 • трансфери;
 • кемпінги на острові;
 • екскурсії після походу (за бажанням);
 • страховка (можна замовити у нас).
Додаткові витрати:

Під час перебування в Ісландії Вам необхідно мати з собою близько 330€ на додаткові витрати (переїзди, кафе,  кемпінги).

Необов’язкові додаткові витрати (екскурсії за бажанням):
 • Екскурсія по Золотому кільцю і фотополювання на китів – 128€
 • Блакитна лагуна (СПА) – 85€
 • Катер по Льодовиковій лагуні – 38 € (амфібія), 64€ (зодіак) — рекомендуємо!

В Ісландії на кожному кроці можна платити банківською картою. Поставте необхідну суму на карту і Вам не доведеться займатися обміном грошей.

Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Рейк'явік
Закінчення: Рейк'явік
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
заповніть заявку прямо на цій сторінці — менеджер зв”яжеться з Вами і допоможе підготуватися;
ПЕРЕДОПЛАТА
внесіть передоплату 100€ для бронювання місця в групі;
АВІАКВИТОК
купіть авіаквитки та підготуйте документи;
ЗІБРАТИ РЕЧІ
зберіть всі необхідні речі і спорядження - і чекайте початку!
Харчування на маршруті

Вранці, в обід і ввечері ми будемо готувати гарячу їжу і чай, на переходах буде перекус з бутербродів, сухарів, сала, ковбаси, сиру, кетчупу або соусів, а також сухофрукти, шоколад, халва, смаколики.

Зверніть увагу: оскільки Ісландія — дуже дорога країна, а ми хочемо зробити цю подорож для Вас якомога бюджетнішою, ми будемо купувати всі продукти вдома. Кожному учаснику ми відправимо невеликий пакет з субліматами, котрі він повинен буде привезти з собою.

Ночівлі в горах

Протягом усього походу ми будемо зупинятися на нічліг в кемпінгах. Тут завжди буде гарячий душ і нормальний туалет, іноді wifi.

Потрібно знати
 • це – справжній похід, всі речі несемо на собі в рюкзаках (вага 13-16 кг);
 • готуємо їжу на газових пальниках, багать не буде,
 • всі беруть активну участь в житті табору (ставлять намети, допомагають готувати);
 • все ночівлі проходять в наметах.
Переваги, котрі Ви отримуєте лише з нашим клубом:
 • Сучасне харчування, на 2-2.5кг легше аніж звичні продуктові розкладки.
 • Економія часу – готуємо на інтегрованих системах, зберігаємо до 1,5 години щодня… і не спішимо на маршруті!
 • Обмежена кількість туристів на 1 гіда: маневреність та мобільність в поході.
 • Найкраща ціна (перевірте!), знижки по клубній карті (до 25%), за звіт (до 10%), на спорядження (до 15%) + туристичні подарунки та сертифікати.
Документи для походу в Ісландію

Для в’їзду в країну потрібно мати біометричний паспорт або шенгенську візу.  Важливо! Перед походом обов’язково потрібно оформити туристичну страховку і скинути її копію або фото менеджеру.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
Спорядження для походу в Ісландію

Збираєтеся в трекінг по Ісландії? Не забудьте теплі речі! Ось список необхідних речей і спорядження.

Важливо: зберіть все з цього списку. Якщо є сумніви з приводу свого спорядження — зв’яжіться з менеджером. Обов’язково оформіть туристичну страховку і відправте її скан або фото менеджеру до походу.

Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
Відеогалерея
Одяг для походу в Ісландії
на вершині вулкану в Ісландії
Притулок Хоскулдскалі. Похід по Ісландії
пиво в тосморку
Водоспад Скоугафосс
Голуба Лагуна
чорний пляж Вік - Ісландія
йдемо в Тосморк
Сельяландсфосс (Seljalandsfoss)
Перехід річки в брід в Скандинавії
Ейяфьядлайокюдль і Мірдальсйокюдль льодовики Ісландії
Водоспад Скоугафосс
Кольорові гори Ландманалагуар
Похід в горах Ісландії
Ландманналагуар трекінг
Вулканічна пустеля
Останні відгуки
Відгуки
Facebook відгуки
28.11.2022
Змієвська Людмила
Похід для дітей постраждалих від війни

Дякуємо вам від душі за такі емоції!!! Всім організаторам цього походу низький уклін, ви робите добрі справи, робите дітей щасливими!!!

Докладніше
23.10.2022
Марина
Похід для дітей постраждалих від війни

Хочемо подякувати всім, хто причетний до цього походу! Синові дуже сподобалося! Велике спасибі за круту подорож у гори, за підкорення вершини та яскраві емоції! Всім міцного здоров’я та Мирного неба!❤️

Докладніше
Відгук.
28.11.2022
Змієвська Людмила
Похід для дітей постраждалих від війни

Дякуємо вам від душі за такі емоції!!! Всім організаторам цього походу низький уклін, ви робите добрі справи, робите дітей щасливими!!!

Дитячий похід на Говерлу
діти на озері Несамовите
Відгук.
23.10.2022
Марина
Похід для дітей постраждалих від війни

Хочемо подякувати всім, хто причетний до цього походу! Синові дуже сподобалося! Велике спасибі за круту подорож у гори, за підкорення вершини та яскраві емоції! Всім міцного здоров’я та Мирного неба!❤️

озеро Несамовите - похід для дітей війни
полонина Пожежевська - діти в горах
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380999142344
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: Піший похід в горах Ісландії
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Забронювати тур
  Похід: Піший похід в горах Ісландії
  Дати: 19.08.2023 - 31.08.2023
  Ім'я та прізвище
  Телефон
  Email
  Коментар
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти