Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Ліма | Що подивитися і як добратися

Нашим туристам, у яких є день до або після походу.

***

Як добратися з аеропорту до Ліми

У місті Кальяо (11 км від Ліми) працює міжнародний аеропорт імені Хорхе Чавеса, який входить до п’ятірки в Південній Америці за завантаженістю. Саме туди прилітають всі наші (і не наші) туристи.

Є два варіанти як звідти добратися в Мірафлорес, центр:

  1. Aeroport-express. З 06:00 по 22:00 ходить автобус, який коштує 8$ в одну сторону або 15$ в обидві. Квитки можна купити заздалегідь на сайті або вже в автобусі.
  2. Таксі. Офіційна вартість — 50 солей (приблизно 17-18$). Якщо вийти за територію аеропорту, можна взяти місцеве таксі або убер за 40 солей (13-14$).

Якщо Ви прилетіли в Чавеса ввечері, а полетіти в Куско плануєте вранці, зручніше оселитися в готелі / хостелі в Кальяо поруч з аеропортом.

ВАЖЛИВО: якщо Ви подорожуєте в поодинці, ми рекомендуємо не йти пішки до готелю. Навіть якщо до готелю всього 1,5-2 км, викличте той же убер і доберіться спокійно. Якщо ж Вас кілька людей, тоді можете йти пішки 🙂

Де жити в Лімі

Серце міста — центральний район Мірафлорес, де Ви будете жити, ходити на екскурсії, їсти і закуповувати сувеніри 🙂 Є одне містечко в Мірафлоресі, з яким Ви точно познайомитеся, коли потрапите в Перу з нашим клубом, хоча ми радимо його всім мандрівникам.

Pariwana — відмінний хостел, щоб зупинитися на ніч. Є варіанти кімнат на 12, 10, 8, 6, 4 або 2 місця (чим менше, тим дорожче). У Парівані завжди людно, відповідно Ви зможете познайомитися з туристами з усього світу. Адміністрація проводить різні конкурси, щоб гостям не було нудно. У вільному доступі настільний теніс і, повірте, бажаючі скласти Вам компанію обов’язково знайдуться 🙂

Відзначимо також смачну кухню. Якщо Ви втомилися або не хочете шукати кафе / ресторан, не замислюючись замовляйте їжу в Парівані. Ви будете приємно здивовані рівнем кухні в хостелі 🙂 У кожній кімнаті є локери, де можна залишити свої речі (прихопіть для них з дому маленький замочок), а в локері на ресепшені Ви можете залишити цінні речі і не переживати за них. Якщо у Вас вечірній рейс, Вам запропонують залишити Вашу сумку / рюкзак в стореджі і погуляти спокійно без зайвих речей.

Як дістатися з Мірафлореса в центр

Мірафлорес — в першу чергу туристичне місце, а всі визначні пам’ятки знаходяться в центральній частині столиці.

До центру з Мірафлореса найзручніше добиратися на таксі. Вартість поїздки — 15 солей або 5$. Не так вже й дорого, зате швидко і зручно.

Фото набережної Мірафлорес

Що подивитися в Лімі

Перш за все — Старе місто. Весь історичний центр усіяний старовинними будівлями і храмами колоніальної епохи.

  • Церква і монастир Сан Франциско

Крім Кафедрального собору, ця церква — один з найбільш важливих прикладів колоніальної архітектури в Перу. Внутрішній простір прикрашають вишукані дерев’яні фігурки і строгі колоніальні картини. Монастирська бібліотека налічує більш ніж 25000 книг. Але для туристів головною визначною пам’яткою є катакомби, в яких до 1808 року було поховано понад 18000 чоловік.

Квиток за 10 солей (приблизно 3.5$) включає в себе екскурсію 60-90 хв.

  • Площа Болівар або площа Конгресу

На площі розташовується перуанський парламент. Тут раніше був будинок Трибуналу Священної Інквізиції, який працював з 1570 до 1829 року.

  • Різьблені балкони

Їх Ви побачите, навіть не ставлячи собі за мету знайти 🙂 Складна хитромудра різьба відразу виділяє їх на фасадах. По всій Лімі близько 1600 різьблених балконів.

  • Церква Сан Педро

Сан Педро трохи в стороні від головного туристичного маршруту, тому тут малолюдно. Але відвідати її варто однозначно — це прекрасний приклад бароко, а всередині стоїть неймовірний золотий вівтар.

  • Плаза де Армас

Майже в кожному місті в Перу є своя центральна площа з назвою “Плаза де Армас”, і столиця не виняток. У 1535 році на ній заснували місто, вона ж була першою громадською площею Ліми.

  • Президентський палац

Його побудував Франциско Пісарро в 1535 році і на сьогодні тут знаходиться резиденція всіх перуанських президентів.

О 11:45 тут можна поспостерігати за зміною варти або сходити на екскурсію в сам палац. Її можна замовити в офісі зі зв’язків з громадськістю за рогом будинку.

  • Кафедральний собор

Приголомшливий собор в стилі бароко присвячений святому апостолу Іоанну. У соборі похований Франциско Пісарро, який поклав першу колоду, використану при будівництві собору.

Вхід коштує 10 солей (~ 3.5$) і включає відвідини Музею релігійного мистецтва всередині.

Перераховувати пам’ятки Ліми можна ще довго, але ці потрібно побачити обов’язково!!!

Вечори рекомендуємо проводити в районі Мірафлорес. Він вважається повністю безпечним і тут можна гуляти без боязні навіть вночі.

Активний відпочинок в Лімі

Якщо Ви не дуже цікавитесь архітектурою або в запасі ще є вільний час, ось підбірка активних розваг:

  • Серфінг. В Лімі є безліч шкіл, які Вам з цим допоможуть. Правда, якщо починати з нуля, то знадобитися мінімум тиждень 🙂
  • Параглайдинг. Пропонують цю розвагу прямо на набережній. Особливо захопливо стрибати з розгону з обриву над океаном 🙂
  • Плавання з морськими котиками. Чарівна розвага. Ви будете плавати прямо посеред зграї морських котиків, до яких зможете навіть доторкнутися!

Цікаві екскурсії, про які не знають туроператори

Район Барранко — один з 43 районів Ліми, що здобув репутацію романтичного, свого роду “богемного”. У Барранко жили музиканти, фотографи, дизайнери та артисти. У 19 столітті тут була популярна пляжна зона.

Тут знаходитися Лімський музей сучасного мистецтва, а також музей Педро де Осма з однією з кращих американських колекцій колоніального живопису.

Ще в Лімі є справжнісінька піраміда, побудована в доінкські часи. Вхідний квиток з годинною екскурсією коштує 15 солей.

Перуанські сувеніри

Традиційні вироби можна купити на сувенірних ринках, яких тут дійсно багато.

  • Перу є одним зі світових лідерах з видобутку срібла 950 проби. Срібні прикраси красиві, недорогі, і стануть відмінним вибором на згадку про подорож.
  • Вироби з вовни лами, альпаки, вікуньї. До речі, всі вони гіпоалергенні, тому кожен може собі дозволити купити що-небудь або привезти додому рідним. Найпопулярніші серед туристів — пончо, рукавички, шкарпетки і шапки. З тієї ж вовни роблять смішні іграшки.

Звісно, торговці пропонуються і більш прозаїчні сувеніри: магнітики, капелюхи, прапорці і т. д.

Не забувайте, що аеропорт дуже завантажений, іноді процедура чек-іна може затягнутися на годину-півтора, а в періоди високого трафіку дорога займає до двох годин. Тому, прогулюючись сувенірними ринками, пам’ятайте, що літак чекати не буде :)))

Опубліковано 17 Вересня 2022
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти