Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Сімена — місто, що тоне

V столітті до н.е. на березі приголомшливо красивої затоки Кекова було засновано місто Сімена. Воно стало однією з улюблених гаваней серед моряків завдяки зручному порту.

Історія Сімени

У II столітті стався ряд тектонічних поштовхів гір Тавра, через які частина міста була зруйнована, інша – зникла у водних глибинах. Вціліла частина була залишена жителями.

В даний час Сімена – невелике село, жителі якого займаються рибальством, сільським господарством і обслуговуванням туристів.

Що подивитися в Сімені

Руїни лікійської фортеці — головна визначна пам’ятка Сімени. Фортеця розташована на найвищій точці, звідки відкривається приголомшлива панорама на околиці: бухти Аперлае і Кекова, село Учагиз. Свого часу фортеця служила оборонною спорудою та захищала підходи до міста з моря.

До нашого часу збереглися лікійські гробниці, висічені в скелях – унікальне видовище. Саркофаги обладнані кришками у вигляді перевернутих човнів, щоби ті, хто пішов в інший світ, міг і далі займатися морською справою…

Зберігся і найменший театр лікійської епохи (на 150 місць), побудований з необтесаного каменю. Над театром височіють руїни кріпосних стін.

Саркофаг, що наполовину пішов під воду, став місцевою пам’яткою, яка найчастіше фотографується.

В Сімені можна покуштувати, напевно, найсолодший апельсиновий сік в світі, який виробляють з чудових сонячних фруктів.

Приєднуйтесь до клубу «Pohod v gory» в походах по Лікійській стежці, і Ви буквально побачите історію тих часів на власні очі!

Опубліковано 30 Вересня 2022
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти