Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Подорож до Кенії | Сходження на гору Кенія, Сафарі
Інструктор клубу PVG
макс 12 особи.
68 км
11 днів

Подорож до Кенії | Сходження на гору Кенія, Сафарі

2750$
7.6
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
11 днів

ЦЕ Ж АФРИКА! Йдемо на другу за висотою її гору, Маунт-Кенію, 5199м, яка поступається тільки Кіліманджаро, і то недовго (всього пару мільйонів років тому висота Кенії була 7000м :). Ну а зараз сходження є доступним для всіх охочих, адже не вимагає ніяких технічних навичок.

Ми зустрінемо СВІТАНОК НА ВЕРШИНІ — найвисотніший, найкращий в світі світанок над Африкою!

Після сходження нас чекає сафарі в парку Масаї-Мара, в найбагатшому екорегіоні континенту — на безкрайніх рівнинах Серенгеті. Тут проживають практично всі африканські тварини, найбільша популяція левів і гепардів, слони, носороги, стада антилоп… ми навіть вирушимо на човнову прогулянку з бегемотами;). Побачимо «велику африканську п’ятірку» і помилуємося величною панорамою Великої Рифтової Долини. В Садибі Жирафів погодуємо гігантів з рук і побуваємо в притулку для слоненят-сиріт, де малюків годують з пляшечки.

Кенія відкрита для подорожей, для в’їзду потрібен тільки негативний результат ПЛР-тест, в наявності недорогі перельоти, в країні карантину немає.

В ціну включено ВСЕ крім особистих витрат. Наш пригодницький тур до Кенії — оптимальний варіант об’єднати сходження і сафарі, при тому зробити це бюджетно і швидко. Круті враження гарантуємо! 😉

Швидка заявка
Координатор
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Графік роботи
З понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00
Активний тур в Кенії
Маршрут
Найробі
сходження на гору Кенія: 🌄 світанок на Поінт-Ленана (4985 м)
Велика Рифтова Долина
човнова прогулянка з бегемотами
сафарі в парку Масаї-Мара
Найробі
екскурсія в Садибу Жирафів і притулок для слоненят-сиріт
виліт додому
День 1. Збір групи в Найробі

Прилітаємо в столицю Кенії — Найробі. Збираємося в готелі, гуляємо містом. Увечері інструктор перевірить спорядження і проведе брифінг, де обговорить організаційні питання. Після вечері-знайомства йдемо відпочивати.

Вулиці Найробі
Фрукти Кені. Що подивитися в Найробі?
Сходження на гору Кенія
День 2. Нац. парк Маунт-Кенія

Їдемо в містечко Nanyuki, біля якого починається маршрут сходження на гору Кенія. Реєструємося на вході в парк (Sirimon Park Gate), знайомимося з нашими місцевими провідниками і носіями, і виходимо на трек. Заночуємо в кемпі Мозес (Old Moses Camp) на висоті 3300м над р. м.

🚙 3 години. 👣 5-6 годин. ⛺ ночівля на 3300м.

Гори Кенії
Гора Кенія сходження
День 3. Долина Макіндер — Шіптон кемп

Набираємо висоту, знайомимося з різними екосистемами і кліматичними поясами Африки: пройдемо сьогодні родючі альпійські луки і болота, перетнемо вбрід бурхливу річку. Клімат вологий, туман клубочитися над лісами і землею, зливаючись з хмарами… Приходимо в долину Mackinders, звідки вперше побачимо панораму всіх вершин Маунт-Кенії.

👣 6 годин. ⛺ 4200м.

Дощовий ліс в Кенії
Похід в Кенії
День 4. Акліматизація

Наша долина є ідеальним місцем для проходження акліматизації перед сходженням на гору Кенія. Навколо багато невеликих піків і гірських озер, з яких відкриваються мальовничі краєвиди. Піднімемося на висоту 4600м, на вечерю повернемося в Shipton Camp, підготуємо спорядження для завтрашнього сходження і ляжемо спати раніше.

👣 7-8 годин.

Гора Кенія
Гора Кенія
День 5. Сходження на гору Кенія

Прокидаємося вночі і починаємо сходження на Поінт-Ленана (4985 м). Підйом дуже крутий і проходить по кам’яних розсипах, однак це найвища вершина Маунт-Кенії, на яку можна піднятися без спеціального спорядження. А наприкінці шляху нас чекає родзинка подорожі — світанок над Африкою з другої по висоті гори континенту! Ми побачимо у всій красі піки Батіані (5199 м) і Неліон (5188 м), що зовсім поруч виблискують льодовиками в променях нового дня. Наш світанок — найбільш «висотний» на континенті, адже на три інших піки (Кіліманджаро, Батіані і Неліон) до сходу сонця не встигнути з базового табору.

Спускаємося в Шіптон Кемп, їмо, відпочиваємо, збираємо речі і йдемо в кемп Олд Мозес. Після складного і довгого переходу відразу йдемо спати, а відсвяткуємо вже завтра 🙂

👣 9-10 годин, набір висоти 785 м, спуск 1685 м. ⛺ 3300м.

Сходження на Маунт-Кенія
Подорож в Кенію
День 6. Повернення в Найробі

Спускаємося до брами Sirimon, наостанок насолоджуючись багатим дощовим лісом парку. Звідси їдемо в Найробі. Поселяємося в готель і насолоджуємося благами цивілізації. Можна пройтися по крамничках і придбати традиційні кенійські сувеніри. Тут продають накидки масаїв, вироби з чорного дерева, красиву шкіряну і плетену галантерею. Увечері влаштуємо заслужене свято в честь нової вершини в скарбничці вражень.

👣 ~ 2 години. 🚙 3 години.

Сафарі в Серенгеті, Кенія
День 7. Велика Рифтова Долина — озеро Найваша — човнова прогулянка з бегемотами

Вирушаємо на безкраї савани Кенії, в гості до левів, антилоп і бегемотів! Їдемо через Велику Рифтову Долину, або Кенійський купол. Він утворився в розломі, який простягнувся від Танзанії до Ефіопії. Тут сходяться три тектонічні плити: аравійська, нубійская і сомалійська. Зупинимося на грандіозному оглядовому майданчику, де оцінимо розмах Долини. Приїжджаємо на берег озера Найваша, де мешкають 400 видів птахів і велика популяція бегемотів. Поселяємося в кемпінгу на березі і вирушаємо на човнову прогулянку в компанії одних з найнебезпечніших хижаків Африки.

🚙 3 години.

Велика Рифтова Долина в Кенії
Бегемоти в Кенії
День 8. Національний парк Масаї-Мара

Їдемо в найбільший і найвідоміший парк Кенії — Масаї-Мара. Він є частиною екорегіону Серенгеті, тут проживає знамените плем’я масаї. По біорізноманіттю Маса-Мара можна порівняти хіба що з парками Нгоронгоро і Серенгеті в Танзанії. Розміщуємося в кемпінгу, обідаємо і відправляємося на вечірнє сафарі. Спробуємо відшукати нічних жителів «безкрайньої рівнини» — гепардів і леопардів, популяція яких тут найбільша в світі.

На водопої в Намібії
Сафарі в Танзанії
День 9. Сафарі в Масаї-Мара, Кенія

Ландшафт нашого парку — неозора рівнина з рідкісними пожухлими акаціями, по якій бродять антилопи гну, газелі, імпали, зебри, жирафи, слони, гієни і рідкісні чорні носороги, а в водах річки Мара живуть гіпопотами і крокодили. Фауна налічує 80 видів ссавців і понад 450 видів пернатих (страуси, грифи, марабу).

Тут проживає величезна популяція левів і найбільший в світі прайд, що налічує 29 особин. Заповідник є домом для ендемічного чорногривого лева. Виділимо цілий день на сафарі в парку, поспостерігаємо за тваринами в рідному середовищі, пофотографуємо і пошукаємо всіх представників «великої п’ятірки» — саме тут є всі шанси їх побачити навіть за добу. На обід організуємо пікнік, ввечері повертаємося в кемп на вечерю і відпочинок.

Сафарі в парку Маньяра
Антилопа Гну
День 10. Сафарі — Найробі

Помилуємося світанком в савані, після сніданку виділимо час на ранкове сафарі. Виїжджаємо в Найробі, ввечері — заселення в готель, вечеря в ресторані і відпочинок.

Сафарі в парку Масаї-Мара
Сафарі в Кенії
День 11. Садиба жирафів і притулок слоненят-сиріт — виліт додому

Вранці їдемо в передмістя столиці, де знаходиться знаменита Садиба Жирафів — незвичайний і красивий природоохоронний центр. Тут розводять і випускають в дику природу жирафів Ротшильда, щоби вберегти підвид від вимирання. Ми навіть погодуємо цих гігантів з рук, тож буде чим похвалитися вдома :). Далі вирушимо в притулок слоненят-сиріт, заснований Фондом Девіда Шелдріка. Тут піклуються про слоненят, чиї батьки були вбиті браконьєрами. Можна спостерігати, як їх годують з пляшечки, і як дитинчата граються на травичці.

Після обіду повертаємося в місто і летимо додому вечірніми рейсами.

Садиба жирафів в Кенії
Прихисток для слонетят в Кенії
Жирафи в Кенії
Показати всі дні
Вартість: 2750$
У вартість входить практично ВСЕ
 • всі трансфери на маршруті від місця зустрічі групи до місця закінчення туру;
 • робота інструктора клубу Pohid V Gory;
 • супровід місцевого гіда;
 • проживання в готелях (3 ночі);
 • розміщення в кемпінгах;
 • оренда наметів;
 • прокат групового спорядження (кухонне обладнання, «кают-намет» – їдальня);
 • транспортування речей — послуги портерів;
 • харчування на сходженні і сафарі;
 • робота кухарів на маршруті;
 • вхід в національні парки, оформлення пермітів на сходження;
 • вхід в Садибу Жирафів і притулок слоненят;
 • групова аптечка, в т.ч. висотна;
 • дисконтна карта клубу зі знижками на спорядження і походи;
 • сертифікат про сходження;
 • клубні туристичні подарунки.
У вартість НЕ входить
 • Авіа
 • Віза
 • Харчування в містах
 • Чайові місцевим гідам
 • Сувенірка і ін. особисті витрати
Додаткова інформація

Для підтвердження участі в групі потрібна передоплата в розмірі 800$, її можна перевести на банківський рахунок або карту. Ці гроші будуть використані для оплати проживання, пермітів і переїздів. Умови повернення: при скасуванні участі в турі раніше ніж за 30 днів до початку — передоплата повертається в повному розмірі; при скасуванні раніше ніж за 15 днів до початку — повертається 50% суми; при скасуванні за 15 днів до початку і менше — передоплата не повертається.

Решту суми можна перерахувати на картку або банківський рахунок клубу перед вильотом або віддати гіду по прильоту.

*Ваші права захищені публічним договором на сайті, працюємо за ліцензією туроператора.

Залежність ціни туру від розміру групи
 • 5 туристів і більше — 2750$
 • 4 учасники — 2970$
 • 3 учасники — 3310$
Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Найробі
Закінчення: Найробі, після 18:00
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
Подайте заявку прямо на цій сторінці.
ПЕРЕДОПЛЛАТА
Перерахуйте передоплату в розмірі 800$.
РЮКЗАК
Зберіть все зі списку необхідного спорядження
ВИРУШАЙТЕ!
Прилітайте в Кенію і насолоджуйтесь відпусткою, гід чекатиме вас на місці!
Особливості подорожі
 • Ми не несемо спорядження, цим займуться портери. Ми ж піднімаємося на вершину з рюкзачками, де лежать лише особисті речі на день і перекус.
 • Всі ночі на маршруті і в савані спимо в наметах. Їх нам нададуть місцеві організатори, тож свій везти не доведеться.
 • На Мауна-Кенія і в Масаї-Мара для нас буде готувати кухар, їжа адаптована до смаків туристів, але з національними особливостями. На сафарі в кемпінгах зазвичай є кафе або ресторан.
 • З традиційною кухнею познайомимося в ресторанах в місті. Харчування в місті і під час переїздів не входить у вартість туру.
 • Тур проводиться в форматі експедиції. Інструктор має право змінити маршрут залежно від погоди і стану групи.
Інформація про документи

Перед походом обов’язково потрібно оформити туристичне страхування і скинути його копію або фото координатору походу.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
Одяг
 • Треккінгове взуття
 • Сандалі для бівуаку
 • Мембранна куртка
 • Мембранні штани
 • Зимовий пуховик
 • Полартекова толстовка (фліска)
 • Рукавички і теплі рукавиці
 • Шапка, баф, кепка від сонця
 • Термобілизна (верх і низ)
 • Футболки (2-3 штуки)
 • Легкі треккінгові штани і шорти
 • Треккінгові шкарпетки — 4-5 пар
 • Гамаші
 • Дощовик або пончо
Особисте спорядження
 • Великий рюкзак або баул (80-100 літрів) з рейнковером — для портера
 • Штурмовий рюкзак на 30-40 літрів з рейнковером.
 • Спальний мішок на -10…-15°С (комфорт)
 • Туристичний килимок
 • Треккінгові палиці
 • Окуляри від сонця і сонцезахисний крем
 • Термос на 1 л
 • Налобний ліхтарик
 • Гігієнічна помада
 • Рушник
Важливі деталі
 • Гігієнічний набір
 • Індивідуальну аптечку
 • Копії своїх документів і страховки (з собою і в онлайні)
 • Зарядні пристрої, телефон
 • Фото- і відеотехніку для того, щоб зафіксувати подорож і показати друзям 🙂
Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
Сходження на гору Кенія
Гора Кенія
Подорож в Кенію
Сходження на Маунт-Кенія
Гепарди на Сафарі
Сафарі в Кенії ціна
Сафарі в Кенії
Савана в Кенії
Фрукти Кені. Що подивитися в Найробі?
Гори Кенії
Гора Кенія сходження
Дощовий ліс в Кенії
Гора Кенія
Жирафи в Кенії
Велика Рифтова Долина в Кенії
Садиба жирафів в Кенії
Бегемоти в Кенії
Прихисток для слонетят в Кенії
Група катається на човні серед крокодилів і бегемотів
Маленький крокодильчик
Бегемот
Носоріг
Жираф
Страуси
Слони на сафарі
Слон в Африці
На водопої в Намібії
Антилопа Гну
Дикі звірі на водопої
Сафарі в парку Маньяра
Сафарі в парку Серенгеті
Сафарі в Серенгеті
Сафарі в Танзанії
Антилопи в парку Торонгіре
тропічний ліс під горою Кіліманджаро
стежка на Кіліманджаро
Рослинність на Кіліманджаро
флора Кіліманджаро
Поход на Кіліманджаро
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: Подорож до Кенії | Сходження на гору Кенія, Сафарі
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти