Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Стародавня дорога Усунь – похід у Сіньцзяні
Роман Бідичак
макс 10 особи.
120 км
14 днів

Стародавня дорога Усунь – похід у Сіньцзяні

2900$
5.7
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
14 днів
🇨🇳 Похід в горах Китаю - Сіндзянь-Уйгурський Тянь-Шань і Теракотова армія

Запрошуємо вас на унікальну експедицію до одного з найзагадковіших та важкодоступних регіонів Китаю – Сіньцзян-Уйгурського автономного району. Це подорож, аналогів якої ви не знайдете на ринку гірського туризму України та Європи загалом.

Ми пройдемо стародавньою дорогою Усунь 乌孙古道, яка з’єднувала древні казахські королівства більше тисячі років тому. Зараз це мальовничий, але далеко не простий трекінговий маршрут в горах Тянь-Шаню. А також відвідаємо одну з найцікавіших туристичних локацій Китаю – Теракотову армію! Ну і вишенькою на торті стане віаферата на горі Хуашань 🔥. Це буде – НЕЙМОВІРНО!

Наш похід – це шанс потрапити в один з найзакритіших регіонів та побачити його природу, культуру та побут місцевих жителів.

💙💛 Сходи в похід у Сіньцзяні разом з Pohid V Gory та передай нашим захисникам турнікет CAT7!

Швидка заявка
Координатор
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Графік роботи
З понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00
Графік походів
Розклад походів в Сіньцзян-Уйгурському автономному районі в 2024 році разом з клубом Pohid V Gory. Також можливе замовлення індивідуальних походів в зручні для вас дати.
Дата
Назва туру
Інструктор
Ціна
04.08 - 17.08
Стародавня дорога Усунь – похід у Сіньцзяні
Роман Бідичак
2900$
Записатися
Похід в Сіндзяні
Маршрут
Сіань
Теракотова армія
Гора Хуашань
Турфан
Урумчі
Кульджа
乌孙古道 Стародавня дорога Усунь
Озеро Сайрам
Урумчі
День 1. Сіань і Теракотова армія

Група збирається в Сіані адміністративний центр провінції Шеньсі. Заселяємось у готель, в якому проведемо кілька наступних ночей та вирушаємо до однієї з найцікавіших та знаменитих локацій у Піднебесній – гробниці першого імператора об’єднаного Китаю, Цінь Ши-хуанді. Саме тут у 1974 році знайшли Теракотову армію – 8 тисяч висічених з каменю солдат, які були захоронені разом з імператором приблизно у 210-209 роках до н. е. Далі на нас чекає прогулянка пішохідними вуличками міста, парками та колоритними храмами. Після вечері в одному з традиційних ресторанів цієї провінції підемо відпочивати після довгого перельоту в Китай.

Сіань
нічний Сіань
Теракотова армія
День 2. Гора Хуашань

Хуашань – одна з п’яти священних гір даосизму в Китаї. Лише вид цього скельного моноліту вражає та наповнює захватом. На його вершині розташований храмовий комплекс, до якого ми разом піднімемося. Деякі сходи тут настільки круті, що нам доведеться страхуватися руками, щоб вибратися нагору. Ну і звісно ми пройдемо по знаменитій віаферата, яка достобіса полоскоче нам нерви. Це справжня візитівка Китаю, тож у вас буде що розповісти друзям. Увечорі повернемося в Сіань.

віаферата на горі Хуашань
Похід в горах Китаю - Хуашань
віаферата Хуашань
День 3. Потяг в Сіндзянь

Потягом вирушаємо в Сіндзянь. Подорож займе близько доби, протягом якої за вікном змінюватимуться цілі кліматичні пояси та навіть часові зони. Тож ми купуємо з собою всілякі смаколики, вмощуємось зручніше біля вікна і насолоджуємося краєвидами.

День 4. Турфан

Прибуваємо потягом вранці в Турфан – царство нескінченної пустелі. Неймовірно колоритного селища, що знаходиться за 200 кілометрів від Урумчі. Відвідаємо дуже красиву мечеть в центрі міста та  багато оглядових майданчиків. В пустелі також побачимо безліч статуй Будди – висічених в пісковику. Увечері повертаємось до міста, де сідаємо на вечірній потяг в Урумчі.

мечеть міста Турфан
Турфан
Турфан - місто в Сіндзяні
День 5. Урумчі

Урумчі – столиця Сіньцзян-Уйгурського автономного району на півночі Китаю. Плануємо відвідати ринок Ердаоцяо або Базар, місцевий краєзнавчий музей в скляному хмарочосі, піднятися до пагоди на Червоній горі, звідки відкривається чудовий вид на місто. Ввечері сідаємо на потяг і їдемо в місто Кульджа.

музей в Урумчі
Урумчі - місто в Китаї
тур в Урумчі
День 6. Кульджа - початок походу на Тянь-Шані

Кульджа або Їнін – саме вологе і зелене місто в Сіньцзяні. Прогулюємося містечком, яке відзначається дуже нетиповою архітектурою і відтінками синього. Саме звідси розпочнеться наш похід у горах Тянь-Шаню

Усунь — стародавнє кочове плем’я Китаю, яке історично вважається предками казахів. Заснували вони своє власне королівство на північному заході Китаю від 2 до 1 століття до нашої ери.

Стародавня дорога Усунь відігравала важливу роль як транспортний маршрут з цього королівства. У історії багато кочових народів боролися за цей шлях через гори Тянь-Шань.

Після занепаду королівства Усунь у 5 столітті стародавньою дорогою протягом понад тисячу років не користувалися.

По гірських дорогах прибуваємо до маленького казахського селища на висоті 1950 м. Маршрут нашого походу в Сіндзяні розпочинається на старовинному кам’яному мості через прекрасну гірську річку. Йдемо 4-5 годин гарною стежкою вздовж течії через густий сосновий ліс. Увечері зупиняємось на відпочинок у наметовому таборі на висоті 2460 метрів.

👣 10 км, набір висоти 650 метрів.

Похід в Сіньцзяні
дорога Усунь - Тянь-Шань
Усунь - похід в Китаї
День 7. Перевал Дабан

Сьогоднішній день наповнений викликами, адже ми подолаємо перевал, який розташований на висоті 3660 метрів. На цій висоті вже не зустрінеш дерев, лише каміння, що створює неймовірну атмосферу відчуження від усього мирського. Проходження повз верхові болота та наближення до підніжжя Дабану. Далі нас чекає багато сипухи, аж до снігової лінії, де вже відчувається холодний подих гірського вітру. Подолавши перевал, спускаємося до табору Куносай.

👣 20 км, близько 8 годин, ⛺ 3051 м.

Сіндзянь-Уйгурський Тянь-Шань
Перевал Дабан
табір Куносай - Сіндзянь
День 8. Стародавня дорога Усунь

Сьогоднішній день обіцяє бути цікавим і напруженим – ми будемо продовжувати наш шлях по дорозі Усунь. Після сніданку спускаємося до невеликої річки і продовжуємо наш шлях вниз по долині. Перетинаючи густий ліс та кілька разів переходячи річку, помічаємо, як долина починає звужуватись, а гори нависають над стежкою, створюючи захоплюючу, нереальну атмосферу навкруги. Вода в річці багата мінералами, а її бурхливий потік має молочно-біле забарвлення. Ширина річки становить близько 40 метрів, і щоб перетнути її, нам доведеться скористатися канаткою, на якій підвішена невеличка корзина для 1-2 чоловік.

👣 19 км, ⏱︎ 8 г., ⛺ 2000 м.

річка в горах Синдзянь
Похід по Китаю - Сіндзянь
переправа на Тянь-Шані
День 9. Райське озеро

Сьогодні нам доведеться перетнути річку цілих 7 разів! І все це без мостів – тож готуйтесь до переправи: як на кінних, так і пішки. Далі ми прокладаємо шлях через густий ліс. Пейзажі зміняться ближче до входу в величезний каньйон. Піднімаючись вгору вздовж ущелини та подолавши перевал, ми нарешті доходимо до табору біля “Райського озера” на висоті 3100 метрів.

👣 20 км, ⏱︎ 9 г., ⛺ 3100 м.

Похід в горах Китаю
Райське озеро
День 10. Кульмінація походу

Розпочнемо наш день з ранкової прогулянки вздовж Райського озера, а далі підйом на найвищий перевал нашого походу – 3860 м. По дорозі минаємо два високогірні озера. На перевалі ще залишається сніг, тому пересуватися буде не легко. Після тривалого та виснажливого спуску дістанемося до нашого наметового табору.

👣 18 км, ↑ 766 м, ↓ 1100 м, ⏱︎ 9 г, ⛺ 2780 м.

День 11-12. Спуск

Два наступні дні йдемо до місця, де нас зможуть забрати автомобілі. Стежка буде плавно скидати висоту, тож долати відстань буде легко. Якщо зможемо подолати відстань за один день – швидше повернемось в цивілізацію і придумаємо щось цікаве. Ночуємо в готелі, насолоджуємось благами комфорту.

👣 32 км, ⏱︎ 11 г.

похід у Сіньцзяні
похід у Сіньцзяні
Сіндзянь-Уйгурський Тянь-Шань
День 13. Озеро Сайрам

Після активної гірської частини нашої подорожі в Китай, ми відвідаємо один з дуже популярних місцевих національних парків на озері Сайрам. Будемо їздити від однієї фотозони до іншої та насолоджуватися неймовірними пейзажами.

озеро Сайрам
озеро Сайрам
озеро Сайрам
День 14. Повернення в Урумчі.

На цьому наша мандрівка закінчується, ми повертаємося в Урумчі, звідки летимо до великих міст Китаю, а далі – додому.

Показати всі дні
Вартість: 2900$
У вартість включено
 • Супровід гіда. Володіє китайською мовою і знає країну;
 • Робота турлідера Pohid V Gory;
 • Робота місцевих гідів;
 • Проживання в готелях;
 • Переїзди по програмі;
 • Екскурсії та вхідні квитки;
 • Турнікет для ЗСУ;
 • Намети та інше бівуачне спорядження;
 • Транспортування речей мулами на треку;
 • Харчування в горах;
 • Групова висотна аптечка;
 • Дисконтна карта клуба зі знижками на походи.
У вартість НЕ включено
 • Харчування в містах (30$ в день);
 • Віза в Китай;
 • Переліт.
Додаткові витрати:
 • Переліт з Будапешта в Сіань – від 600$
 • Віза в Китай ~ 80$
 • Харчування: від 200$

Разом мінімальний бюджет подорожі: ~ 3780$ + сувеніри

Увага: максимальний розмір клубної знижки для цієї подорожі 5%!

Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Сіань
Закінчення: Урумчі
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
заповніть заявку прямо на цій сторінці — координатор зв'яжеться та допоможе підготуватися до походу;
ПЕРЕДОПЛАТА
внесіть передоплату 1000$, для бронювання місця у групі і отримання необхідних пермітів;
ВІЗА
отримайте китайську туристичну візу в Варшаві або інших європейських столицях;
АВІАКВИТКИ
купіть квитки на літак до Урумчі та зберіть всі необхідні речі для походу в Сіндзяні.
Особливості походу в Сіндзяні:
 • Маршрут вимагає хорошої фізичної та психологічної підготовки та досвіду гірських походів;
 • Зв’язку немає протягом усього треку;
 • Наші речі транспортуються на конях, ми несемо лише маленький рюкзак з усім потрібним протягом похідного дня;
 • При бажанні, певні ділянки маршруту можна долати верхи на коні, за додаткову плату (500 юанів/день);
 • Багато етнічних меншин. Важливо уникати конфліктів з місцевими.
🛂 Документи для в'їзду в Китай

Для участі в поході потрібно оформити китайську візу. Станом на 2024 рік, посольство Китаю в Києві не працює. Туристичну візу можливо оформити в візових центрах в європейських столицях (Варшава, Париж, Будапешт, тощо).

Обовязково перед мандрівкою оформіть туристичне страхування та надішліть нам його копію.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
👕 Одяг для походу в Сіндзяні
 • Мембранна куртка  — вона ж може бути замість вітровки
 • Пухова жилетка
 • Флісовий джемпер
 • Футболка – 3 штуки на всю поїздку, бажано синтетичні, вони швидше сохнуть
 • Термобілизна 
 • Шкарпетки – 5 пар буде досить
 • Штани треккінгові, бажано трансформери, щоб перетворювалися в шорти
 • Шапка, баф або інший головний убір від сонця
 • Рукавички
 • Трекккінгові черевики. Важливо, щоб вони були з хорошою підошвою, що не скользить на камінні
 • !Сандалії – повинні бути міцні і добре триматися на нозі. Дуже важливо – адже будемо часто переходити річки в брід
 • Легке взуття для прогулянок в містах (його можна буде залишити і не брати в похід)
🔦 ОСОБИСТЕ СПОРЯДЖЕННЯ
 1. Невеликий рюкзак – для денних переходів під час походу, прогулянок по місту
 2. Баул або валіза для речей. На місці нам видадуть спеціальні баули, для перевезення речей на мулах протягом походу в горах тянь-Шаню
 3. Налобний ліхтарик
 4. Все для особистої гігієни
 5. Особиста аптечка
 6. Сонцезахисний крем
 7. Окуляри від сонця
 8. Документи (паспорт, віза, страховка + копії з собою і в онлайні)
 9. Фототехніка
 10. Телефон, зарядні пристрої, павербанк.

Жодних кишенькових ножів! Пронести в громадський транспорт ніж в Китаї не вийде, в зв’язку з цим не рекомендуємо брати його з собою в цей похід!

Забронювати тур
Фотогалерея
Відеогалерея
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: Стародавня дорога Усунь – похід у Сіньцзяні
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Забронювати тур
  Похід: Стародавня дорога Усунь – похід у Сіньцзяні
  Дати: 04.08.2024 - 17.08.2024
  Ім'я та прізвище
  Телефон
  Email
  Коментар
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти