Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Учхісар

Учхісар — невеличке мальовниче селище в Каппадокії, що знаходиться на висоті близько 1400 метрів над рівнем моря, недалеко від Гереме. У перекладі з турецької мови означає «три фортеці». У центрі села височіє 60-метрова скеля, яку ймовірно стали використовувати як фортецю ще в період хетського царства (бл. 1800-1180 до н. е.).

Коротка іторія Учхісара

Фортеця була включена в ланцюг системи оповіщення з іншими фортецями. Скеля поцяткована тунелями та різноманітними приміщеннями. У XV столітті у фортеці проживало близько 3000 осіб. Через ерозію скельної породи велика частина давньої скелі-фортеці нині закрита для відвідування. Однак доступ у горішні яруси відкритий і ви зможете насолодитися приголомшливими видами Каппадокії. У всій красі тут величіють вулкани Ерджіяс, Хасан і Меліндіз.

Що подивитися

Учхісар цікавий не тільки скельною фортецею, а й характерними для цієї місцевості конусоподібними голубниками з розписом (Голубина долина).

Самобутні житла місцевих висічені в скелях. В одному з конусів знаходиться типовий учхісарський будинок, перетворений в музей. Його колишні господарі стали зверхниками та хранителями музею.

Серед кварталів селища можна розшукати два вцілілих джерела води сельджуцьких часів.

Звичайно ж, тут знаходиться і справжній східний базар з безліччю сувенірних крамниць і невеликих затишних ресторанчиків, що ховаються в скелях. Більшість готелів також знаходиться безпосередньо в скелях.

Повітряні кулі в Учхісарі

Щоранку над околицями в небо злітають десятки повітряних куль – приголомшливе видовище. Романтично і казково пливуть в небесах винаходи братів Монгольф’є.

Похід по Каппадокії і сходження на вулкан Ерджіяс — незабутня пригода, яке запам’ятається на все життя.

Опубліковано 30 Вересня 2014
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти