Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Вакцина від жовтої лихоманки для трекінгу в Перу

Перу – екзотична країна з дуже різноманітними кліматичними умовами: від тропічних джунглів Амазонки до льодовиків і високогірних пустель в Андах. Тому тут присутній цілий ряд хвороб, незнайомих жителям середньої смуги Європи. Однією з них є поширене тропічне захворювання – жовта лихоманка.

На щастя, вона зустрічається тільки в тропічній частині країни, яку відвідувати в рамках нашого походу на Мачу-Пікчу ми не будемо. Але по прибуттю в аеропорт Ліми у пасажирів можуть попросити пред’явити міжнародний сертифікат про проходження вакцинації від жовтої лихоманки. І його відсутність може привести до того, що трекінг в Перу так і залишиться тільки в мріях.

Що таке жовта лихоманка

Жовта лихоманка – це небезпечне вірусне захворювання, яке передається тільки через укуси комарів. Інкубаційний період триває близько тижня. Симптомами хвороби є висока температура і жовтий колір шкіри через ураження печінки. Дуже часто гарячковий стан може привести до летального результату.

Вакцинація перед подорожами в джунглі

На щастя, уникнути цієї хвороби дуже просто – потрібно пройти звичайну вакцинацію. Вакцина від жовтої лихоманки вважається однією з найбезпечніших і найефективніших у світі. Люди, що пройшли її, отримують довічний імунітет від цієї хвороби (хоча й заведено проводити ревакцинацію кожні 10 років).

Трекінг в Перу буде проходити у високогірних районах, де жовта лихоманка не зустрічається. Тому нам вакцинація потрібна більше в бюрократичних цілях, щоб не мати проблем в аеропорту по прибуттю. Для цього нам треба не тільки отримати ін’єкцію, але також і міжнародний сертифікат, який підтверджує, що ви дійсно пройшли вакцинацію. Хоча дуже часто досить просто пояснити в аеропорту, що джунглі Амазонки відвідувати ми не збираємося. Але раз вже летіти на край світу, то краще бути повністю впевненим у всьому.

Вакцина від жовтої лихоманки

Для отримання сертифіката вам потрібна довідка від лікаря про те, що у вас немає алергії на яєчний жовток, а також імунного дефіциту. Ампула з вакциною розрахована на 2-х людей, тому краще відразу знайти ще когось у компанію, кому потрібна така ж процедура, щоб потім не шукати його вже в клініці. Вакцина і сертифікат – платні, вартість залежить від міста і клініки, де ви її робите.

В Україні:

Олександрівська клінічна лікарня в Києві

Адреса: вулиця Шовковична 391.

Телефон +380442873791.

Перелік лікарень, де можна отримати сертифікат, далеко не повний. Шукайте клініки, де пропонують такі ж послугпи в інших великих містах, а не тільки в столиці. Зробивши вакцинацію, ви зможете спокійно себе почувати в нашому поході на Мачу-Пікчу, а також не боятися подорожувати іншими екзотичними країнами нашої матінки Землі. До зустрічі в Перу 🙂

Опубліковано 17 Вересня 2022
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти