Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Відповіді на питання FAQ

Як стати учасником наших походів

Щоб стати учасником походу, спочатку потрібно визначитися з особистим вільним часом, а потім вибрати похід з нашого розкладу на відповідні числа. Заповніть заявку на участь на нашому сайті, і координатор конкретно Вашого походу зв’яжеться з Вами. Якщо зворотного зв’язку немає ні поштою, ні по телефону більше 1 дня, подайте заявку знову і перевірте правильність заповнення (телефон, е-мейл), або просто передзвоніть нам.

>> Як вибрати похід і заповнити заявку крок за кроком – читайте в першій частині про підготовку до комерційного походу.

Далі Вам слід придбати квитки на літак, поїзд або автобус до місця збору групи. Надішліть його копію на нашу електронну адресу, і це стане гарантією Вашої участі в поході. Для остаточного бронювання більшості з наших піших турів потрібні або копія квитків, або передоплата (на Ваш вибір). Адже для якісного проведення походу ми повинні бути впевнені в кількості учасників.

Зберіть все необхідне особисте спорядження, яке потрібне для проведення обраного походу. Ви можете використовувати наше спорядження, взявши його напрокат.

>> Поради щодо вибору спорядження та догляду за ним

Яка фізична підготовка для участі в поході

У наших походах може брати участь кожен. Всі маршрути розраховані так, щоб їх міг пройти турист без спеціальної підготовки. Група буде йти темпом відстаючих учасників, до того ж, по можливості, таким людям будуть полегшувати рюкзак. Ніхто не буде підганяти учасників, що відстають. Також гід може змінити маршрут, якщо він виявиться надто важким для групи. А для тих, хто швидко ходить, в таких випадках можливі додаткові радіальні виходи. Будь ласка, ознайомтеся з переліком захворювань, з якими не можна йти в похід.

>> Поради щодо фізичної та моральної підготовки до походів – читайте в другій частині статті про підготовку до комерційного походу.

Які навички потрібні для участі в походах

Для повноцінної участі необхідний тільки ентузіазм, бажання і гарний настрій. Про все інше подбає інструктор. Він навчить Вас правильно збирати рюкзак, розпалювати багаття, розкладати намет, орієнтуватися на гірській місцевості. Всі маршрути, які ми організовуємо – некатегорійні, і для їх проходження не потрібні особливі вміння і навички. Винятком є тільки деякі сходження, для яких потрібна хороша фізична підготовка. Про них можна докладно прочитати в інформації про сходження.

Харчування в поході

Харчування в наших походах триразове. Гаряча їжа готується вранці, в обід і ввечері на інтегрованих газових системах (багаття будуть там, де це можна, не хвилюйтеся :). Готуємо похідну їжу, тому омарів і лобстерів НЕ буде :). Але страви на природі, та ще й після гарного фізичного навантаження, завжди дуже смачні та корисні. На переходах їмо калорійні перекуси. Це будуть хліб, соуси, сир, ковбаса, сало, шоколад, печиво, горішки, сухофрукти та інші радості. Вранці їмо каші (рисову, гречану, вівсянку) з сухофруктами або згущеним молоком, чай / каву. На обід супи, бутерброди. На вечерю – основні страви, чай з печивом, халвою, шоколадом, джемом. Залежно від напрямку походу робляться зміни меню на користь місцевих продуктів. Так, наприклад, в Грузії замість хліба з сиром і кетчупом їмо шоті (пшеничні коржі) з сулугуні та аджикою. У Туреччині щоденний раціон включає апельсини і гранати, в Ірані і Марокко – фініки. Поряд з красою країн ми познайомимося і з особливостями місцевої кухні;).

>> Детально про нашу похідну розкладку читайте в окремій статті.

Харчування входить у вартість походу і закупляється нами централізовано. Звичайно, за бажанням Ви можете взяти собі щось (наприклад енергетичний батончик або горішки), але це – зайва вага Вашого рюкзака. Повірте, голодними не будете. Якщо похід організовується для однієї компанії, можливо підібрати меню в залежності від Ваших побажань. Алкоголь в поході у нас не передбачений. При виявленні буде використовуватися тільки в незначних кількостях, ввечері – в медичних цілях =)

Чи буде вода на наших маршрутах

Всі стоянки на наших маршрутах організовані біля річок або джерел з чистою питною водою. Інструктор буде інформувати учасників про наявність води протягом дня і необхідній кількості її у флягах чи термосах. Як правило, в Карпатах, на Балканах, Кавказі, в Альпах, Андах вода – в достатку. У деяких екзотичних країнах (Іран, Тибет, Непал…) можна пити тільки кіпеченую воду. Цим група буде займатися вранці перед виходом.

Скільки буде важити рюкзак в поході

Всі наші речі і провіант ми несемо в рюкзаках на власній спині (крім походів без рюкзаків і кінних походів). Середня вага рюкзака – від 7 до 15 кг в залежності від походу і сезону його проведення. Кожен учасник походу несе своє особисте спорядження (одяг, килимок, спальний мішок, взуття), частину продуктів, які будуть рівномірно розподілені серед учасників групи, і частину загального спорядження (намет, казанок, примус). Громадське спорядження, як правило, розподіляється серед чоловіків. З кожним днем походу ноша буде ставати легшою, адже продукти будуть поступово з’їдатися. І пам’ятайте – не беріть з собою зайвих речей (книги, косметика, табуретка, ноутбук…) – нести їх доведеться Вам!

Хто буде в моїй групі?

Зазвичай кількість учасників в групі – від 5 до 15 осіб. Як правило, це приємні і контактні люди, жителі великих міст, офісні працівники. Обстановка походу завжди сприяє хорошій атмосфері в колективі групи. Так що цікаве спілкування та нові хороші друзі Вам забезпечені ;).

Коли краще бронювати місце в групі?

Чим швидше, тим краще. Таким чином у нас буде значно більше часу для вирішення організаційних питань (наприклад, з відсутнім у Вас спорядженням, місцями в наметі, бронюванням готелів, кемпінгів…).

Після подачі заявки ми вносимо Вас у попередній список учасників. Підтвердженням Вашої участі є скан-копії квитків або передоплата в розмірі 20% від вартості походу — на Ваш вибір. У випадку, якщо Ви не підете в заброньований похід, передоплата переноситься на будь-який інший в повному обсязі.

Наші знижки на походи в гори і спорядження

Ми пропонуємо учасникам наших походів унікальну накопичувальну систему знижок. Кожен, хто сходив в похід з клубом Pohod v Gory, отримає дисконтну карту, де будуть накопичуватися кошти, витрачені на походи з нами. Залежно від накопиченої суми на карті, буде визначатися Ваша знижка на похід

  • 35 у. е. – 5% знижки
  • 350 у. е. – 10%
  • 1500 у. е. – 15%
  • 2500 у.о.. е. – 20%
  • 3000 у. е. – 25% – І це не межа!

Всім дітям до 16 років — знижка 20%.

Замовникам корпоративних походів — індивідуальні знижки.

Підписуйтесь на наші новини та приєднуйтесь до соцмереж — отримуйте регулярні святкові знижки та розіграші походів.

Щоб зробити походи в гори ще доступніше, ми співпрацюємо з низкою магазинів спорядження. Учасники нашої дисконтної програми отримують знижки на якісне гірське спорядження.

 >> Детальніше про знижки на снарягу — тут..

Опубліковано 27 Жовтня 2011
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти