Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Кільце Аннапурни

Трек Кільце Аннапурни заслужено визнаний одним з найкрасивіших і найпопулярніших піших маршрутів не тільки в Гімалаях, але і у всьому світі. Він стоїть на одному щаблі з трекінгом до базового табору Евересту, Стежкою Інків або Мілфорд треком в Новій Зеландії. Незважаючи на свою популярність і мальовничість, його проходження не вимагає ніяких спеціальних навичок і цілком доступно фізично здоровій середньостатистичній людині. Нитка складена таким чином, що забезпечує хорошу акліматизацію, тому гірська хвороба тут – велика рідкість.

Якщо від однієї думки про первозданну природу і мальовничі гірські пейзажі у Вас частішає пульс і загоряються бажанням очі – цей трекінг для Вас. Якщо чесно, ми вважаємо, що тут повинен побувати кожен. Складно уявити більш захопливе та божественне видовище, ніж вид на масив Аннапурни. Особливо вражають заходи сонця і світанки над Гімалаями, а в цьому поході їх цілих три.

Що можна побачити на Кільці Аннапурни

Досвідчені альпіністи і мандрівники в один голос твердять, що Кільце Аннапурни – не просто наймальовничіший маршрут Непалу, але ще і самий багатогранний. Кожен день пейзажі кардинально відрізняються, адже шлях лежить через кілька кліматичних зон: жаркі тропічні джунглі, екзотичні ліси, високогірні пустелі, вкриті сніговим покривом вершини… Стежка в’ється через ущелини гірських річок, мимо стрімких водоспадів і термальних джерел, перетинає квітучі зарості рододендрона і баобабових лісів. Ці місця порівнюють з калейдоскопом – іноді ландшафт змінюється воістину запаморочливо швидко. Тут не засумуєш;)

Торонг Ла Пас

Ви відвідаєте найвищий пішохідний перевал — Торонг Ла (5416м). Чи варто говорити, що панорами на Священний масив звідси воістину грандіозні! Якщо Ви відправляєтеся в трек навколо Аннапурни самостійно, не забудьте, що сходження на Торонг Ла можливе лише в першій половині дня, тому що пізніше піднімається сильний і небезпечний штормовий вітер.

Озеро Тілічо

Ще одна родзинка маршруту — озеро Тілічо — одне з найбільш високогірних в світі. Розташувавшись на висоті 4949м, воно приголомшує ще й своїми значними розмірами: близько 4км в довжину і близько 1 км в ширину!

Панорами Гімалаїв

Протягом усього шляху Вас будуть супроводжувати види на монументальні піки масиву Аннапурна. Ви побачите легендарні вершини: Манаслу (8156м), Дхаулагірі (8167м), Аннапурна I (8091 м), Мачапучаре (6196м) та інші снігові красуні непальських Гімалаїв.

Культура Непалу

Незважаючи на те, що трек прокладений по високогір’ю і в заповідній території, він досить часто веде повз села. Звичайно, цивілізація тут далека від сучасної, але і зовсім втекти від неї не вийде. Зате з’являється чудова можливість познайомитися з корінним населенням, дізнатися про самобутність їхньої культури і спробувати місцеву кухню. В окрузі є безліч ступ і колоритних буддійських храмів. Напевно, в світі немає місця, де було б простіше відшукати душевну гармонію.

Ночівля на Кільці Аннапурни

Спеціально для туристів вздовж усього маршруту стоять гостьові будинки, які тут називаються лоджії. По суті вони є сумішшю притулку і хостелу зі скромними номерами, вся обстановка яких — ліжка і стіл. Туалети загальні і знаходяться в коридорі. За душ береться додаткова плата. У вартість номера входять ковдра, подушка і простирадло. Все інше – рушник, шампунь, мило – повинні бути свої. У номерах лоджій немає опалення і розеток, підзарядити телефон можна в їдальні, правда, за гроші. Про меню в їдальнях можна прочитати в замітках наших інструкторів.

Коли краще йти навколо Аннапурни

Не радимо проходити даний маршрут в дощовій сезон, який в Непалі припадає на літні місяці. Взимку температура повітря сильно знижується, через снігопади перевал Торонг Ла стає непрохідним. Таким чином найкращий час для трекінгу навколо Аннапурни — весна і осінь. Золотими сезонами вважаються березень-квітень і жовтень-листопад. Крім погодних умов, ці періоди мають й інші переваги, наприклад, цвітіння рододендрона (навесні) і чисте небо та хороша видимість (восени).

Незважаючи на те, коли і як Ви відвідаєте ці місця, вони обов’язково запам’ятаються Вам на все життя. Чудова природа, чудові ландшафти, вершини-легенди, прекрасні люди — все це Ви тут знайдете, полюбите і обов’язково повернетеся. Подорожуйте — відкривайте серце Красі!

Опубліковано 5 Жовтня 2022
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти