Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Подорож в Намібію + Ботсвана • Вікторія, сафарі, Окаванго
Інструктор клубу PVG
макс 10 особи.
60 км
15 днів

Подорож в Намібію + Ботсвана • Вікторія, сафарі, Окаванго

2150$
1
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
15 днів

Вирушаємо в Намібію – у НОВОМУ форматі! Ми проїдемо всю країну на джипах, а під кінець заглянемо в Ботсвану – в серце дельти Окаванго. Вас чекає захопливий маршрут у форматі self-drive safari: хайкінг і джипінг по найвищих у світі дюнах, найдревніша пустеля та африканські племена хімба. Ми поїдемо на сафарі в парки Етоша, Чобе і Бванмбвата, де дикі тварини живуть у природному середовищі. Сфотографуємося зі слонами, левами, гепардами, жирафами, гіпопотамами. Спробуємо стейки з алігатора та орікса, викупаємося у водоспаді Вікторія, побачимо Берег Скелетів, ліс Мертвих дерев, найдивнішу рослину – Вельвічію, гігантський солончак… і не тільки!

Записуйтеся в групу (*місць в джипі всього 3!) – і гарантовано отримуйте яскраві враження за найкращою ціною;)

*Новий рік зустрічаємо в Свакопмунді – між океаном і помаранчевими дюнами! (А на наступний ранок – устриці і шампанське допоможуть нам прийти в себе)) 🦪🥂

*Поки Ботсвана ще закрита, тож друга частина програми може бути змінена.

Швидка заявка
Координатор
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Графік роботи
З понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00
Подорож в Намібію
Маршрут
Віндхук
каньйон Сесріем
помаранчеві дюни пустелі Наміб
«Мертві дерева» Deadvlei
Вельвічія Драйв
затока Сендвіч Харбор
фламінго та устриці
Берег Скелетів
скелі Шпіцкоппе
племена хімба
сафарі в парку Етоша
солончак і Калахарі
сафарі в парку Бванмбвата
водоспад Вікторія
Сафарі у парку Чобе (найбільша популяція слонів у світі)
канал Савуті
дельта Окаванго
прогулянка по Окаванго на каное
повернення у Віндхук
День 1. Віндхук

Інструктор зустрічає групу в одному з хостелів у центрі. Відпочиваємо, знайомимося і займаємося вирішенням оргпитань: беремо в прокат джипи, закуповуємо продукти. Саме місто надивовижу охайне (ми же в Африці!), Адже до кінця XIX століття тут ще стояли традиційні поселення народу нама. Сучасного вигляду Віндхук прибрав в XX столітті завдяки колоністам з Німеччини, що позначилося на його зовнішності — прямих і широких проспектах, чистеньких лютеранських церквах, відверто німецьких замках і кварталах «старого міста». Тут знаходяться всі найважливіші будівлі Намібії: штаб-квартири підприємств, банки, університет, ботсад, музей. Оглянемо місто і посидимо в кафе, куштуючи місцеві делікатеси.

День 2. Пустеля Наміб — «Ліс мертвих дерев» Deadvlei

З самого ранку заскакуємо в наші джипи і їдемо в селище Соссуфлей (Sossusvlei) – ворота в однойменний парк, де знаходяться ті самі Помаранчеві дюни пустелі Наміб. По дорозі зупинимося в каньйоні Сесріем (Sesriem). Тут не просто красиво, але і пізнавально – ми в’їжджаємо в регіон, який не змінюється вже 80 мільйонів років, і геологічно він дуже цікавий. Найдавніші породи, вимиті паводками на 40 метрів углиб, ми розглянемо в розрізі, немов листковий пиріг на тарілочці :).

Заїжджаємо в селище, паркуємося і йдемо в серце пустелі, яку бачили динозаври. Вона унікальна, дивовижна, прекрасна. Пірамідальні дюни здіймаються вгору на 350 метрів – вони вважаються найвищими на Землі. Піднімемося на дюну Big Daddy – одну з найвищих у Намібії.

Сідаємо в джипи і їдемо до нових пригод. Посеред барханів Намібу колись були оазиси і озера, які зараз чимось нагадують солончаки. Але дерева, що росли тут 700 років тому, не зникли, а висохли, почорніли і залишилися стояти, нагадуючи про непереборну силу сонця і піску. Побродимо посеред цих «привидів», сфотографуємося і відправимося в наш кемпінг. Сьогодні заночуємо в пустелі, спостерігаючи за яскравими вогнями зоряного неба.

Джипінг в Намібії
Турист піднімається на Біг Дедді
Група туристів в Намібії
Deadveli - долина мертвих дерев у пустелі Наміб
Інструктор Роман Бидичак в Дед Веллі
День 3. Світанок у пустелі — Вельвічія Драйв

Прокидаємось удосвіта і піднімаємося на дюну, де зустрінемо світанок над пустелею. Це справді неймовірне видовище: будемо дивитися, як сонце запалює яскраві барви Наміба… Потім заліземо на найвищу на планеті Дюну №7, з якою пов’язаний один цікавий парадокс (але ми про нього розповімо тільки в поході;).

Побродимо околицями і візьмемо курс на старовинне німецьке містечко Свакопмунд. По дорозі заглянемо в Вельвічія Драйв, де росте особливо багато дивовижних рослин — Welwitschia mirabilis (Вельвічія дивовижна). Вони — ендеміки Наміба і, до речі, дерева. Просто стовбур захований в пісок. Величезні стрічкоподібні листки безперервно ростуть, збираючи ранкову росу. Вдосталь надивувавшись, відвідаємо мальовничий оглядовий майданчик Moon Landscape, звідки розглянемо химерні обриси гір Еронго. Поселяємося в кемпінг в Свакопмунді, а ввечері підемо в один з найбільших і найвишуканіших рибних ресторанів у світі. Гурманам особливо сподобається ця частина програми :).

Колір пустелі
В пустелі Наміб
На дюні
Вельвічія
День 4. Сендвіч Харбор — Берег Скелетів — морські леви — скелі Шпіцкоппе

Наймаємо машину з місцевим водієм і вирушаємо на джипінг по прибережних дюнах. Пісок тут підійшов впритул до океану, формуючи дуже рідкісний і красивий пейзаж. Крім відмінного джипінга нас чекає приголомшливий сніданок: устриці з шампанським у місці, де пустеля зустрічається з океаном…

Наша мета – затока Сендвіч Харбор, де мешкають тисячі рожевих фламінго. Оглядаємо одне з найнебезпечніших узбереж в світі. Берег скелетів усіяний уламками кораблів, що сіли на мілину. Наміб ненаситно поглинає своїх жертв – деякі з них можна знайти на відстані в півкілометра від води. Ми підійдемо впритул до одного такого велетня – корабля Зейла (Zeila).

Холодні води Бенгельської течії, багаті планктоном і рибою, стали домом для колоній морських левів, котиків і безлічі птахів. З берегів на цю живність полюють шакали і леви… Їдемо на мис Кейп-Кросс, де мешкає найбільша в світі колонія морських котиків.

Ближче до вечора їдемо до гранітного велетня – гори Шпіцкоппе (1829 м). Її фантастичні скелі сформовані не звичною ерозією, а обвалом схилів доісторичного вулкана. Помилуємося неповторним ландшафтом в променях призахідного сонця, адже кемпінг знаходиться прямо посеред скель Шпіцкоппе! Біля місця нашої ночівлі мешкають сарнобики (орікси), канни, антилопи, газелі, зебри… Ніч буде цікавою.

Пейзажі Намібії
Джипінг в Сендвіч Харбор
Берег Скелетів
Фламінго в Сендвіч Харбор
Їдемо на Шпіцкоп
Шпіцкоп
День 5. Фотополювання на даманів — плем'я Хімба

Утри присвятимо хайкінгу в околицях Шпіцкоппе і знайомству з унікальними тваринами – даманами. Вони схожі на дрібних гризунів, але насправді є найближчими сучасними родичами слонів! В околицях нашого табору їх мешкає дуже багато, і ми трошки поганяємося за ними з фотоапаратами :).

Сідаємо у джипи та їдемо в гості до оригінального племені кочівників. Хімба живуть в традиційних круглих глинобитних хатинах, покритих очеретом. Чоловіки одягаються на глобальний манер, проте жінки зберегли автентичний вигляд і життєвий уклад. Вони покривають тіло і волосся червоною охрою (що має гігієнічне підгрунтя – представниці прекрасної статі хімба миються всього раз в житті, перед весіллям). До речі, одруження на такій красуні коштує мінімум 5 корів батькам нареченої. Більше про це плем’я Вам розповість інструктор і місцевий гід, і повірте – це буде цікаво;).

Після екскурсії в селищі нас чекає ще одна пригода – відвідання ферми гепардів. Побачити цих тварин зблизька в дикій природі дуже складно, але в Намібії їх розводять на фермах, що дуже спрощує завдання. Подивимося, як поводяться ці приголомшливі кішки, сфотографуємося і помилуємося їх грацією.

Інструктори клубу Pohid V Gory в Африці
Шпіцкоп
Жінка племені хімба за роботою
Жінки племені хімба
Дні 6-7. Сафарі в парку Етоша

Беремо курс на північ в національний парк Етоша. Нас оточують незвичні ландшафти нової пустелі – Калахарі. Парк зобов’язаний своїй назві вражаючому солончаку Етоша (130х50км), оточеному первозданними саванами. Тут водяться саванні слони, леви, страуси, бігають стада жирафів, антилоп, куду, канн… Можна зустріти рідкісних гепардів і чорних носорогів.

Дивовижно, але 80% території Намібії – приватна власність, в основному білих фермерів – нащадків колоністів. Переважна більшість сафарі організовується на таких фермах. Ми підемо іншим шляхом. Подивимося диких тварин в їх природному оточенні.

Прямо на своїх джипах об’їдемо парк і заночуємо в наших наметах. Удень можна викупатися в басейнах, які обладнані в кожному кемпінгу. Увечері ж підемо в ресторан лоджа, де скуштуємо дуже незвичайні страви: стейки з антилопи куду та орікса. Увечері на спеціально освітлених майданчиках подивимося як тварини приходять на водопій, а вночі в наш кемпінг прийдуть місцеві розбійники – гієни… Атракціон не для людей зі слабкими нервами, але 100% незабутній! Не хвилюйтеся – намети безпечно розміщені на даху;)

Слон в Африці
Носоріг
Леви
На водопої в Намібії
Жирафи в савані
Антилопа Гну
Джипи: кемпінг в парку Етоша
День 8. Ріка Окаванго

Їдемо вглиб Африканського континенту до смуги Капріві, яку Намібія насилу відвоювала у Анголи і Ботсвани заради виходу до річки Замбезі. Пейзажі за вікном змінюються, немов калейдоскоп. Сьогодні ми заночуємо на березі Окаванго, яка формує найбільшу внутрішню дельту на планеті (не впадає в океан, а розливається посеред савани і висихає). Прогуляємося до красивих порогів (Popa Falls), зарості папірусу, термітники, зграйки смішних мавпочок на деревах. Далі їдемо на сафарі в парк Бванмбвата, відомий неймовірною концентрацією бегемотів і крокодилів. Дивовижне відчуття – бути так близько до цих небезпечним гігантським тваринам…

 

Баобаб
Дикі тварини на водопої
День 9-10. Водоспад Вікторія

Добираємося до кордону з Замбією, оформляємо візи і заїжджаємо в місто Лівінгстон, поруч з яким вирує довгоочікуваний водоспад Вікторія. Оглянемо його з боку Замбії, з парку Mosi-oa-Tunya, або «Гремящий дим». Так називали Вікторію тубільці до появи Девіда Лівінгстона, який вирішив увічнити ім’я своєї королеви. Цей водоспад – єдиний в світі, який перевищує 100 метрів і при цьому має ширину більше кілометра. Вражаюче видовище потужних каскадів доповнюється густим туманом, райдугами, пекельним гуркотом і густими джунглями на берегах Замбезі. Попутно познайомимося з дивовижним світом тропічних рослин, тварин і комах :).

На десерт викупаємося в Девіл Пуллс. Що може бути крутіше, ніж освіжитися в одному з найграндіозніших водоспадів у світі?! За бажанням уранці можна переїхати річку і потрапити в парк «Вікторія», Зімбабве, щоб оглянути це диво природи з іншого ракурсу. В обох парках представлені цікаві геологічні та етнографічні експозиції, продаються автентичні сувеніри та дивовижні «ласощі».

Водоcпад Вікторія
Водоспад Вікторія
Водоспад Вікторія
Група туристів на водоспаді Вікторія
Група на водопаді Вікторія
Інструктор Роман Бідичак на водоспаді Вікторія
День 11. Ботсвана. Сафарі в парку Чобе

Прийшов час третьої країни в нашій подорожі – ми перетинаємо кордон Ботсвани! На черзі – сафарі в парку Чобе, де проживає найбільша популяція слонів на планеті. Вважається, що їх тут більше 50000! Взагалі наш заповідник – один з найстаріших і найбільших у Ботсвані, і концентрація диких тварин тут просто зашкалює. Наприклад, одних птахів налічується понад 400 видів. Досліджуємо зону Серондела – прибережну частину парку, а на ніч їдемо на канал Савуті. Це унікальне місце з’єднує річку Квандо (в парку Чобе) і Окаванго. Цікаво, що в різні пори року вода в ньому перетікає в різні боки). Увечері поспостерігаємо за бородавочниками, куду, слонами та іншою живністю.

 

Група катається на лодці посеред бегемотів і крокодилів
Алігатор
День 12. Дельта Окаванго

Настає довгоочікуваний момент знайомства з найбільшою внутрішньою річковий дельтою світу. Тут могутня Окаванго розтікається по пустелі Серенгеті і висихає під палючим африканським сонцем, створюючи абсолютно неповторну екосистему. Флора і фауна цих місць неймовірні. Ми побачимо величезні колонії рідкісних птахів: чапель, смарагдового зимородка, пчолоїдів, рибних сов. Почуємо знамениті крики шуліки-рибалки і поспостерігаємо, як полюють на берегах болота леопарди, леви і гієни. А по-справжньому ми дослідимо природу Окаванго вже завтра :).

Слони на сафарі
Бородавочник
День 13. Прогулянка на каное по дельті Окаванго

Сідаємо на каное і пливемо на екскурсію по річці, її вузьких каналах і тихих заток, майже суцільно вкритих очеретом. З-під чарівного латаття за нами наглядають бегемоти і крокодили, в очереті пасуться абсолютно неземні створіння – ситатунги, або болотні антилопи. У дельті Окаванго дуже багато унікальних видів, пристосованих до цих рідкісних умов. Найцікавіші – водяні козли (нагоги, пуку і лічі). На багатих заплавах пасуться зебри, буйволи та антилопи. За ними полює безліч хижаків, є і слони, звичайно ж. А як без них? 🙂 Напевно, сьогодні ми відчуємо себе в Африці гостріше, ніж за весь час нашої подорожі!

 

Бегемот
Маленький крокодильчик
День 14. Повернення в Намібію

Прощаємося з Ботсваною і повертаємося до Намібії. По суті цей день ми присвятимо переїзду, але дорога не буде важкою. Формат нашого туру – селф-драйв сафарі, і тому ми будемо зупинятися біля вьюпоінтов і пам’яток, які захочеться оглянути. На жаль, це остання можливість поганяти безкрайніми пустелями і саванами, прямо з вікна виглядаючи жирафу чи носорога… до вечора будемо в Виндхуку, поселимося в хостел і підемо на прогулянку нічним містом. Організуємо прощальну вечірку і гарненько відпочинемо після настільки насиченої відпустки))).

 

Страуси
Зебри
День 15. Додому

На жаль, подорож до Намібії підійшла до кінця. Відлітати сумно, але найцінніше ми відвеземо з собою: враження, захоплення, фотографії та тепло нової дружби. Дивовижна Африка назавжди залишиться в наших спогадах і серцях.

Зебри
Показати всі дні
Вартість: 2150$
У вартість туру включено
  • супровід інструктора і тімлідера клубу;
  • оренда джипів;
  • бензин;
  • проживання в кемпінгах;
  • сафарі в нац. парку Етоша;
  • сафарі в нац. парку Чобе;
  • сафарі в нац. парку Бмвнмбвата;
  • підбір авіа та страхування, консультації по підготовці до подорожі;
  • підбір спорядження;
  • сертифікат;
  • пам’ятні сувеніри клубу;
  • карта постійного клієнта зі знижками на походи та спорядження;
  • групова аптечка.
У вартість НЕ включено
  • екскурсії та платні пам’ятки;
  • харчування кемпінгах, в кафе і ресторанах;
  • проживання в готелях (Віндхук, 2 ночі);
  • туристична страхівка;
  • переліт в Африку і назад.
Додаткові витрати:

Від 800$ (харчування, вхідні квитки та екскурсії). Авіапереліт: 800-1000$. Візьміть кишенькові гроші на сувеніри та дегустації! 😉

Залежність ціни від кількості учасників

  • Група 3 учасники (1 джип) – 2850$
  • Группа 7 учасників (2 джипи) – 2150$
Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Віндхук, весь день
Закінчення: Віндхук, весь день
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
Заповніть заявку прямо на цій сторінці. Ваш менеджер зв'яжеться з Вами і допоможе з підготовкою;
ПЕРЕДОПЛАТА
Перерахуйте нам передоплату (500$);
АВІАКВИТОК
Купіть авіаквитки в Африку;
ЗБЕРІТЬ РЕЧІ
Зберіть спорядження в рюкзак і... прилітайте в Намібію :)
На чому подорожуємо?

Ми проводимо цей тур в зручному і захопливому форматі – селф-драйв сафарі на джипах! Ніяких нудних автобусів, спеки та монотонності – тільки ДРАЙВ;). В один джип поміщається водій +3 учасники. У нього інтегровані намети, які розкладаються прямо на даху. Такий формат ночівель дозволяє не тільки бути на 100% маневреними, але гарантує захист від нічного холоду пустелі і диких тварин. Фото клікабельне.

Кількість туристів в групі

Для цієї подорожі ми орендуємо джипи, розраховані на 3 місця + водій. Набір туристів в групу відбувається так: спочатку ми комплектуємо першу машину, після чого даємо добро брати квитки. Потому другу і так далі. Оскільки тур дуже популярний, проблем з кількістю бажаючих не виникає – сміливо подавайте заявку! 🙂

Знижка на подорож [-400 $ !!!]

У першому джипі водієм буде інструктор. У кожній наступній машині водієм можете стати ВИ! Це не лише дозволить Вам досхочу поїздити африканськими пустелями і саванами, але і дасть приголомшливу можливість заощадити 🔥 400$ – це розмір знижки, яку отримує водій у нашому турі.

Ви відмінно водите позашляховик і обожнюєте це робити? Швидше подавайте заявку – поки місце водія ще не зайняте;). Зверніть увагу, що в Намібії лівосторонній рух.

Документи і віза

Віза в Намібію: громадянам України віза не потрібна. Досить закордонного паспорта з двома чистими сторінками, дійсного ще мінімум 6 міс. В аеропорту Вам видадуть міграційну карту і анкету туриста, які треба заповнити (англійською). Питають про цілі візиту і термін вильоту назад. Штампи в паспорті ставлять безкоштовно.

Віза в Замбію (водоспад Вікторія): громадянам України потрібна. Її оформляють на кордоні за 50$.

Туристам, котрі хочуть оглянути Вікторію з боку Зімбабве, потрібно оформити візу в Зімбабве (30$) і відповідно дворазову візу в Замбію (її вартість – 80$). *У нашій програмі Зімбабве не обов’язкова для відвідування. Візи оформляються на кордоні.

Віза в Ботсвану: громадянам України потрібно її оформляти (з цього питання Вас проконсультує менеджер – телефонуйте / пишіть).

Важливо! Перед походом обов’язково потрібно оформити туристичну страховку і скинути її копію або фото менеджеру.

Вакцини

Вакцинація від жовтої лихоманки для цієї подорожі НЕ ПТРІБНА.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
Одяг та спорядження для подорожі в Намібію

Захист від нічних холодів і можливих гроз в Калахарі:

  • Хороша вітро- і водозахисна куртка.
  • Дощовик для захисту від бризок водоспаду.
  • Термобілизна.
  • Флісовий полартек.
  • Баф.
  • Легкі рукавички.

Для денних екскурсій:

  • Легкі штани (наприклад, з пертекса).
  • Шорти
  • Футболки (3 шт).
  • Кепка від сонця.
  • Сонцезахисні окуляри.
  • Кросівки.
  • Сандалії.
  • Хороші шкарпетки.
  • Маленький рюкзак для денних прогулянок.

Для бівуака:

  • Спальний мішок (з температурою комфорту від 0С).
  • Туристичний килимок (карімат).
  • Налобний ліхтарик.

Не забудьте:

  • Гігієнічний набір.
  • Ложка, ніж.
  • Індивідуальна аптечка.
  • Термос.
  • !!! Сонцезахисний крем.
  • !!! Репелент.

Не пошкодуєте, якщо захопите:

  • Бінокль для спостереження за дикими тваринами.
  • Фото- і відеотехніку для того, щоб все запам’ятати і показати друзям.

Трекінговий рюкзак і взуття не потрібні – приїжджайте хоч з валізою;). Ми практично відразу закинемо всі речі в джип і вони не будуть заважати.

Важливо: зберіть все з цього списку. Якщо є сумніви з приводу свого спорядження — зв’яжіться з менеджером. Обов’язково оформіть туристичну страховку і відправте її скан або фото менеджеру до походу.

Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
Відеогалерея
Група на водопаді Вікторія
Інструктор Роман Бідичак на водоспаді Вікторія
Група туристів на водоспаді Вікторія
Водоспад Вікторія
Носоріг
Страуси
Дикі тварини на водопої
Леви
Антилопа Гну
Баобаб
Жінки племені хімба
Шпіцкоп
Жінка племені хімба за роботою
Інструктори клубу Pohid V Gory в Африці
Шпіцкоп
Їдемо на Шпіцкоп
Інструктор Роман Бидичак в Дед Веллі
Джипінг в Сендвіч Харбор
Фламінго в Сендвіч Харбор
Берег Скелетів
Deadveli - долина мертвих дерев у пустелі Наміб
Турист піднімається на Біг Дедді
На дюні
Пейзажі Намібії
Джипінг в Намібії
Зебри
Група туристів в Намібії
Водоcпад Вікторія
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

    Швидке замовлення
    Похід: Подорож в Намібію + Ботсвана • Вікторія, сафарі, Окаванго
    Ім'я та прізвище
    Дата походу
    Телефон
    Email
    Коментар
    Записатися
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено.
    Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
    Закрити
    Залишити відгук
    Ім'я та прізвище
    Email
    Похід
    Дата туру
    Посилання на соц. мережі
    Відгук.
    НАПРЯМКИ
    НАПРЯМКИ
    Види походів
    Види походів
    Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти