Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Тур в Тибет | Кора навколо Кайласа, базовий табір Евересту
Роман Бідичак
макс 10 особи.
110 км
15 днів

Тур в Тибет | Кора навколо Кайласа, базовий табір Евересту

3800$
7
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
15 днів
☸️ Пройдіть Кору навколо Кайласа з нами!

Напевно, немає на планеті місць більш духовно і культурно багатих, ніж ті, куди ми вирушимо в цьому турі. Споконвіку віруючі стікалися до неприступного Кайласу, щоб пройти священну Кору – паломництво навколо гори, на якій живуть боги, по якій проходить вісь землі, яку вважають центром світобудови. Але в цій чудовій країні ще багато цікавого.

Ми оглянемо культові місця Тибету: озеро Манасаровар, головні монастирі буддистів Тибету, палац Далай Лами. Відвідаємо Лхасу, Гьянгдзе, Парьянг, Цепаранг (столицю королівства Гуге, або Шамбалли), Кьюнг Лунг (столицю Шанг Шунга), Дарчіа, Тінгрі, Шигадзе, познайомимося з традиціями і віруваннями двох містичних країн. Але головне – пройдемо Кору навколо Кайласа і побачимо світанок над Еверестом з самого високогірного монастиря планети – Ронгбук гомпи.

Подорож в країну духовної сили і чарівних гір, дикої природи і прекрасних людей – мрія, яку ми втілимо в життя. Приєднуйтесь!

💙💛 Сходи в кору навколо Кайласу в Тибеті разом з Pohid V Gory та передай нашим захисникам турнікет CAT7!

Швидка заявка
Координатор
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Графік роботи
З понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00
Тури в Тибет
Календар турі в Тибет у 2025 році. Також проводимо кору навколо Кайласу під замовлення в зручні для вас дати.
Дата
Назва туру
Інструктор
Ціна
19.04 - 04.05
Тур в Тибет | Кора навколо Кайласа, базовий табір Евересту
Роман Бідичак
3800$
Записатися
Подорож до Тибету
Маршрут
Ченду
парк Панд
Лхаса
о. Ямджо Юмцо
Гьяндзе
Шигадзе
Парянг
оз. Манасаровар
королівство Гуге (Шамбала)
королівство Шанг Шунг (колиска тибетської цивілізації)
кора навколо Кайласа: "Плато небесних похорон 84 масахід"
Дірапуг Гомпа (4970м)
Небесний Шива Цал
перевал Долма Ла (5630м, дім богині Долми)
Зуртул Гомпа (4750м, тут медитував Міларепа)
монастир Ронгбук-гомпа
Світанок над Еверестом 🌄
Лхаса
Ченду
День 1. Зустріч групи в Ченду або Катманду

Залежно від ситуації з кордонами та візовою політикою, ми обиратимемо між двома варіантами потрапляння в Тибет:

1. З території Китаю: Цей шлях є швидшим, але передбачає самостійне відкриття китайської візи в Варшаві або інших столицях Європи.

2. Літаком з Непалу: Ми прилітаємо в Катманду, де протягом трьох робочих днів отримуємо груповий перміт на відвідування Тибету, після чого летимо в Лхасу.

Варіант 1. Ченду

Група зустрічається в Ченду – величезному мегаполісі з населенням понад 20 мільйонів, який розташований в передгір’ї Сичуанських гір. Це світова столиця панд! Обов’язково відвідаємо найбільший парк панд у світі і насолодимося цими милими створіннями. Ночуємо в готелі.

Варіант 2. Катманду

Прилітаємо за 3 дні до відправлення до столиці Непалу – Катманду. Тут подаємо необхідні документи до консульства Китаю і вирушаємо в національний парк – Чітван. На нас чекатиме знайомство з справжніми джунглями, слонами, крокодилами і носорогами. Після цього повертаємося до Катманду, звідки вилітаємо в Лхасу.

ченду
Панди
парк панд в Ченду
День 2. Лхаса

Вранці вилітаємо до столиці Тибету — Лхаси. З вікна літака відкривається приголомшливий вид на гімалайські піки. Оскільки висота міста – понад 3500 м, ми повинні відразу почати активну акліматизацію :). Вирушаємо на екскурсію в головну святиню буддистів Тибету – храм Джоканг (Будинок Богів). Погуляємо вулицями, зануримося в атмосферу нової культури і вирушимо відпочивати після раннього підйому і перельотів.

Шангрі Ла
День 3. Тур по визначних пам'ятках Лхаси

>> Лхаса – головний культурний, історичний і духовний центр Тибету, тут раніше була столиця незалежної держави і резиденція Далай-лами. У перекладі з тибетської означає «місце богів». Місто розкинулося в лхасській долині і оточене горами 5500м і вище. Історичні споруди Лхаси мають величезну цінність для всього людства і дуже відвідувані туристами.

Ми побачимо палаци Потала (палац Далай Лами) і Норбулінка (літня резиденція Далай Лами), монастирі Дрепунг, Сірка, Ганден і Рамоче. Ночуємо в готелі.

День 4. Озеро Ямджо Юмцо — Гьянгдзе — Шигадзе (Shigatse, 3600м)

Продовжуємо нашу подорож до Тибету. З Лхаси їдемо до священного озера Ямджо-Юмцо (4488м), з водою мінливого кольору. На його острові стоїть Самдінь – єдиний в країні монастир з жінкою-настоятелем. Далі їдемо по “Дорозі дружби” в місто Гьянцзе. Шлях пролягає через мальовничі перевали Карола і Сіміла. Оглянемо історичну фортецю і монастир Пелкор Чёде зі ступою, побудованою в 1440 році. Увечері їдемо в м. Шигадзе, де переночуємо в готелі.

Озеро на перевалі в Гімалаях
місто Ганден
День 5. Шигадзе — Парьянг

Вранці вирушаємо в монастир Ташилунпо (з тиб. «Все щастя і благополуччя зібране тут»). Його настоятелі – Панчен-лама, традиційно вважаються наставниками Далай Лам. Це древній і дуже цікавий монастир, він повністю працює донині, в ньому стоїть найбільша позолочена статуя Будди Матейри з купою алмазів та інших дорогоцінних каменів – 26м висотою. Відвідаємо фортецю Дзонг, зі стін якої видно все місто і навколишню долину Брахмапутри. Шигадзе – другий за величиною в Тибеті (після Лхаси). Ночуємо в готелі.

Продовжимо наш тур по Тибету. На нічліг зупинимося в невеликому селищі Парьянг, на висоті 4500 м. Це – колоритне містечко з традиційними глиняними будиночками на тлі засніжених Гімалаїв.

Королівство Шангрі Ла
Буддійські монахи
День 6. Манасаровар (4557м)

Наша подорож в Тибеті триває. Їдемо на автобусі до легендарного культового Манасаровару. Озеро дуже гарне і одне з найвищих в світі – гори обступили його зі всіх сторін, звідси вже видно головну нашу мету — Кайлас.

>> Індуїстський переказ свідчить, що Манасаровар, або Мапам-Юмцо, Озеро Життя, було першим у всесвіті об’єктом, створеним в свідомості Брахми. Буддисти ж кажуть, що тут Майя зачала Будду. Вода тут цілюща і очищає, на березі проводяться релігійні обряди і стоїть кілька монастирів. На ньому навіть в погану погоду повний штиль, тут починається безліч священних для Індії, Тибету і Непалу річок.

>> На кілька десятків метрів нижче лежить Ракшастал, або Ланга-Цо – Озеро Смерті. Вода в ньому солона і пити її не можна, риби і водорості не живуть в мертвому озері і навіть в гарну погоду на поверхні бушує шторм. Індуїсти вірять, що Ракшастал був створений демоном Рава, повелителем ракшасів.

Вода з Манасаровару через природну протоку переливається в Ракшастал. Озера мають і символічну форму – Живе в формі сонця, округле, позначає світло, а Озеро Смерті – у формі півмісяця, символізує темряву. Протока ж означає їх взаємодію.

Для віруючих це місце не менше священне, ніж Кайлас, тут теж відбуваються кори. Ми зайдемо в храм Чіу Ґомпа, який знаходиться на скелі над водами озера і дуже шанується буддистами. Розіб’ємо табір біля Манасаровару, можна буде ввечері відвідати безліч печер на берегах або викупатися в термальних джерелах неподалік.

Озеро Манасаровар
Озеро Манасаровар
Фото Тібету: озеро Ракшастал
День 7. Королівство Гуге (4800 м)

Дивно, як тонко подорож до Тибету об’єднує духовне і культурне просвітництво :). Залишаємо прекрасні береги і їдемо досліджувати древні руїни Цапаранга – столиці торгового королівства Гуге. Цепаранг лежить на березі р. Сатледж в долині Гаруда, і являє собою цікаве укріплення на горі правильної пірамідальної форми. У самій горі видовбано безліч печер, залів і тунелів: житлових приміщень, комор, королівських покоїв, монастирів. Царський палац і головні храми (Червоний і Білий, Ладак-Марпи і Карпо) знаходилися на вершині, біля підніжжя жили селяни. Оглянемо монастирі Тхолінг і Дунгкар (печерний). Є думка, що саме Гуге було міфічною Шамбалою. Перевіримо :).

Руїни Гуге
Гори навколо королівства Гуге
День 8. Кюнглунг

Їдемо уздовж русла річки Сатледж. Священний Кайлас все ближче, а біля його підніжжя розкинулася Кьюнг Лунг (Khyung Lung) – столиця царства Шанг Шунга, найбільш високогірного королівства за всю історію людства. 4 тисячі років тому воно вже було, його жителі сповідували релігію Бон, писали на мові марі («що прийшла з небес») і змінили 18 правителів. Тут бере початок релігійна традиція, тибетська медицина і філософська думка. Шанг Шунга вважається колискою тибетської культури та цивілізації. Але більше ми про нього практично нічого не знаємо – збереглися лише руїни декількох міст, скельних монастирів та згадок в парі старих сувоїв. Погуляємо містом і заночуємо в готелі.

День 9. Печерні храми Кюнглунга – Дарчен

Вранці продовжимо знайомство з унікальними скельними монастирями, де жили і медитували Великі Вчителі, а хоробрі монахи ховали священні сувої. Відвідаємо Кюнглунг Киртям Бон, де жив перший учитель бон і його засновник – Тонпа Шенраба. Чи є в Тибеті місце більш значуще?! Після обіду їдемо в Дарчен – селище, в якому починається Кора. Проведемо вечір, насолоджуючись унікальними формами Кайласа, повними гармонії і справжньої краси.

🏠 4670 м н. р. м.

День 10. Кора навколо Кайласа

Кора Північного Обличчя

Настав той самий довгоочікуваний час: ми піднімемося на «Плато небесних похоронів 84 махасідхів», відвідаємо монастир Чуку Ґомпа і Дірапуг Ґомпа (4970м). Біля останнього в гестхаусі проведемо ніч. Наш маршрут відомий як Кора Північного Обличчя.

👣 18 км. Піднімемося на 300м.

>> Кайлас священний для чотирьох релігій – буддистів, індуїстів, джайнів і послідовників традиції Бон. Безліч легенд оточує цю пірамідальну вершину. Кажуть, там живе Будда, Шива і Парваті, а сама гора – це вісь землі і центр світобудови. Вершину неможливо підкорити – смертні, побачивши богів, повинні померти, тому туди ніколи не ступала нога людини. В традиції Бон з Кайласа зародилася давня країна і її серце заточене в вершині, для адептів саме тут знаходиться душа всього Бона.

З усіх кінців світу сюди з’їжджаються люди, щоб відкрити для себе справжній шлях, досягти просвітлення і гармонії. Вони здійснюють ритуальні обходи навколо вершини за годинниковою стрілкою і вірять, що після цього їх душа перероджується і досягає гармонії, карма очищується. Якщо вони пройдуть кору навколо Кайласа 108 раз, то їх душа після смерті вже не повернеться на Землю в інший реінкарнації, а піде в вічність, подібно душі Міларепи.

Але у що би Ви не вірили – в силу краси цих місць або древніх богів на вершині – з цієї подорожі Ви повернетеся розумнішими, мудрішими і в гармонії зі світом.

Кайлас головна
День 11. Кора навколо Кайласа — день другий

Долма Ла, 5630м

Продовжуємо Зовнішню Кору. Сьогодні нас чекає важкий і важливий день, заради якого багато хто подорожує до Тибету. Прокидаємося вранці, дорога йде відразу круто вгору і виводить до Небесного кладовища Шива Цал, де паломники скидають свій одяг в знак закінчення минулого життя і початку нового – на перевалі Долма Ла Пас (Dolma La Pass, 5630м). Перевал є основною метою зовнішньої кори, дорога до нього обвішана молитовними прапорами, на вершині стоїть величезний камінь, в якому за легендою живе богиня Долма. Спускаємося крутою скелястою стежкою до священного озера Ґаурікунд в долині Жонг Чу. Тут побудований монастир Зуртул Пхуг, де колись медитував Міларепа.

👣 15 км. ⏳ ~7 годин.

Нанді-кора: панорама Гімалаїв
Монастир на зовнішній Корі
День 12. Кора навколо Кайласа — останній день

Зуртул Пхуг — Дарчен, 15км, близько 4 годин

Сьогоднішній легкий трекінг дозволить нам відпочити від вчорашнього переходу і насолодиться видами. В Дарчені сідаємо на трансфер до Саги.

👣 15 км. ⏳ 4 години.

День 13. Ронгбук-гомпа

Прокидаємося дуже рано і їдемо до Евересту. Ландшафт змінюється, до горизонту тягнеться тибетська рівнина. По дорозі зупинимося біля красивого Пейку-Тсо (4330м). Вода в ньому дивно синьо-бірюзова і чиста, тут дуже мальовничо.

Після обіду будемо біля Ронгбук-гомпи. Проїзд безпосередньо до нього заборонений, автобуси і машини зупиняються в півгодини ходьби від запланованого місця ночівлі. Піднімаємося до самого високогірного монастиря в Гімалаях – Ронгбука (5050м). Біля нього є гестхауз і навіть ресторанчик. Але головне – звідси відкривається найкращий вид на Вершину Світу! Поруч стоять брезентові намети – місцеві готелі, всередині в них тепло і сухо, є грубки – “буржуйки”, гарячий чай і перекуски. Навіть на такій висоті тур в Тибеті буде комфортним завдяки старанням шерпів;). В одному з таких готельчиків ми заночуємо, насолоджуючись видом Евересту.

Переїзд ~500 км

Озеро в Гімалаях
Буддійські монахи
День 14. Світанок над Еверестом

>>  Якщо подивитися на цю вершину одного разу, поняття високих гір зміниться назавжди. Горда і прекрасна Джомолунгма підноситься над матінкою-землею на цілих 8848м, вона вабить туристів з усього світу і є головним викликом для будь-якого альпініста. Вершина її скеляста, покрита вічними снігами і льодовиками, вітер досягає 55м/с, а температура падає до -60°C. Уявіть собі: на її висоті літають, наприклад, винищувачі. Назва з тибетської перекладається як «Мати життєвої енергії» на честь богині Шебар, «мудра любляча матір». У Непалі її називають Сагарматха – «Вершина неба».

Щоб підкорити Еверест, потрібно багато тренуватися, мати спеціальне обладнання та екіпіровку, крім того це дуже дорого. Але на схилі масиву є два базових табори, з яких починається штурм Евересту: з боку Тибету північний, з боку Непалу – південний. Звідси відкриваються чудові види на вершину світу, крім того дістатися сюди може будь-хто, що ми з вами і зробимо!

Зустрінемо світанок над Еверестом, оглянемо Ронгбук і повертаємося до нашого трансферу. Увечері організуємо прощальну вечерю і відсвяткуємо завершення туру в одну з найзагадковіших, містичних і прекрасних країн світу.

День 15. Переліт в Ченду

Подорож до Тибету невблаганно наближається до кінця. Відлітаємо в Ченду, де прощаємося з цими загадковими місцями, культурою і один з одним – адже ми дуже зблизилися. Краса цих гір і дивовижна культурна спадщина Тибету наповнюватимуть наші душі гармонією ще багато років. Бажаючі можуть залишитись і продовжити подорож по Китаю.

Показати всі дні
Вартість: 3800$
У вартість походу входить
  • робота місцевого гіда;
  • супровід турлідера клубу Pohid V Gory;
  • переїзди в Тибеті;
  • проживання в Ченду (1 ніч)або Непалі (3 ночі);
  • проживання в лоджах і хестхаусах в Тибеті;
  • всі перміти в Тибеті;
  • вхідні квитки в Тибеті;
  • вхід в парк Панд або Чітван;
  • турнікет для ЗСУ;
  • віза в Тибет;
  • дисконтна карта клубу;
  • кисневий балон;
  • аптечка, в т.ч. висотна.
У вартість НЕ входить
  • харчування;
  • авіаперельоти з Ченду або Катманду;
  • чайові місцевим гідам та водію;
  • віза в Китай/Непал.

Необов’язкові:

  • портери під час Кори;
  • платні пам’ятки та екскурсії;
  • сувеніри та інші особисті витрати.
Додаткові витрати:

Ми включили в ціну всі можливі витрати, щоб Ви не турбувалися про гроші, а інструкторові не доводилося смикати Вас лишній раз. Але дещо включити не виходить (напр., візу або іменні перельоти). Тому врахуйте, що Вас чекають наступні додаткові витрати:

  1. Внутрішній переліт Ченду-Лхаса-Ченду – від 400$ (менеджер допоможе придбати)
  2. Переліт в Китай (наприклад Будапешт-Ченду-Будапешт) – від 700$
  3. Китайська віза – 82$
  4. Харчування на маршруті – 30$ в день
  5. Послуги портера на Корі – 60$ (можна брати 1 портера на 2-3 учасників)
Вартість подорожі до Тибету і кори навколо Кайласа

Підрахуємо ціну подорож до Тибету і кора навколо Кайласа:

Вартість програми 3800$ + авіаквитки в Китай і назад від 700$ + доп. витрати (включаючи візу) 1100$ = 5600$

Залежність ціни туру від кількості учасників

  • 5 і більше туристів – 3800$
  • 4 туристів – 4100$
  • 3 туристи – 4500$ (мінімальна група)
Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Ченду
Закінчення: Ченду
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
заповніть заявку на цій сторінці, ми зв'яжемося з вами і допоможемо з квитками та підготовкою;
ПЕРЕДОПЛАТА
перечисліть передоплату в розмірі 1500$ для бронювання переїздів і готелів (ближче до дат походу, менеджер повідомить коли це необхідно зробити);
АВІАКВИТОК
купіть авіаквиток в Ченду і надішліть нам його копію для підтвердження участі в трекінгу;
ЗІБРАТИ РЕЧІ
зберіть все зі списку необхідних речей і зустріньтеся з нашим гідом в аеропорту.
🛂 Необхідні документи в Китаї і Тибеті

Віза в Китай. Наша подорож до Тибету буде починатися з “материкового” Китаю, тому потрібно отримати Китайську візу. Відкрити візу можна в Варшаві, її вартість 82 долара, подача документів особиста. Ми проконсультуємо вас, як це зробити.

Важливо! Перед походом обов’язково потрібно оформити туристичне страхування і скинути його копію або фото координатору походу.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
👕 Одяг та взуття для туру в Тибет

Перша частина туру відбудеться в тропічних вологих джунглях, потім ми опинимося під палючим сонцем сухого Тибетського нагір’я, а далі піднімемося на висоти 5000+. Це вже будуть льодовики, сильні вітри та “холодні” ночі. Тому екіпірування повинно бути багатофункціональним і забезпечувати комфорт в різноманітних умовах та при різких коливаннях температур.

*По посиланням у списку відкриваються статті з вибору спорядження.

Одяг для екскурсійної частини

  1. Шорти (якщо немає штанів-трансформерів).
  2. Футболки / трекінгові сорочки (3 штуки).
  3. Фліс з щільністю 200 або 300.
  4. Термобілизна – обов’язково верх і низ.
  5. Шкарпетки трекінгові — 3 пари.
  6. Панама від сонця.
  7. Плащ або пончо.

Одяг для кори навколо Кайласа

  1. Легка пухова куртка.
  2. Вітровка або мембранна куртка.
  3. Штани трекінгові з щільної тканини, що захищає від вітру, або мембранні.
  4. Шапка, підійде флісова.
  5. Рукавички теплі з вітрозахистом.
  6. Шкарпетки теплі для сну.

Взуття

  1. Трекінгові кросівки з хорошою підошвою і фіксацією гомілки.
  2. Трекінгові босоніжки або легке взуття для міст і екскурсій.
🎒 Спорядження
  1. Рюкзак (достатньо і 40 літрів, якщо ви візьмете професійне спорядження за цим списком)
  2. Спальник (комфорт +5…0).
  3. Трекінгові палиці. У Гімалаях ми радимо брати їх всім без винятку.
  4. Налобний ліхтарик.
  5. Окуляри для захисту від сонця.
  6. Помада гігієнічна.
  7. Індивідуальна аптечка.
  8. Захисний крем від сонця.
  9. Гігієнічний набір.
  10. Рушник з мікрофібри.
  11. Термос (1 л).
  12. Документи, страхування та їх копії з собою та в онлайні.
  13. Телефон, зарядні пристрої, портативна зарядка.

За бажанням візьміть фотоапарат, щоб показати друзям красу цих гір!)

>> Детальніше про спорядження в Гімалаях читайте в статті >> за ПОСИЛАННЯМ

Не беріть з собою зайвих речей. Хоча під час кори можна найняти портера, який несе вантаж замість вас, портер бере лише певну вагу. Якщо рюкзаки легкі, ви можете найняти портера на 2 або навіть 3 осіб і значно заощадити.

Важливо: зіберіть все з цього списку. Якщо є сумніви щодо свого спорядження – зв’яжіться з координатором.

Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
Нанді-кора: панорама Гімалаїв
Озеро Манасаровар
Похід навколо Кайласа
Озеро Манасаровар
місто Ганден
Монастир на зовнішній Корі
Озеро на перевалі в Гімалаях
Фото Тібету: озеро Ракшастал
Озеро Ракшастал
Озеро в Гімалаях
Гори навколо королівства Гуге
Руїни Гуге
Буддійські монахи
Буддійські монахи
Королівство Шангрі Ла
Кайлас головна
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

    Швидке замовлення
    Похід: Тур в Тибет | Кора навколо Кайласа, базовий табір Евересту
    Ім'я та прізвище
    Дата походу
    Телефон
    Email
    Коментар
    Записатися
    Забронювати тур
    Похід: Тур в Тибет | Кора навколо Кайласа, базовий табір Евересту
    Дати: 19.04.2025 - 04.05.2025
    Ім'я та прізвище
    Телефон
    Email
    Коментар
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено.
    Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
    Закрити
    Залишити відгук
    Ім'я та прізвище
    Email
    Похід
    Дата туру
    Посилання на соц. мережі
    Відгук.
    НАПРЯМКИ
    НАПРЯМКИ
    Види походів
    Види походів
    Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти