Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Треккінг на Мадагаскарі
Інструктор клубу PVG
макс 10 особи.
85 км
16 днів

Треккінг на Мадагаскарі

2900€
3.7
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
16 днів
🇲🇬 Найповніший тур на Мадагаскар

Вирушаємо назад в минуле! Так-так, на Мадагаскар🔥. Подивимося, якою була планета мільйони років тому, коли острів відокремився від материків і виявився в повній ізоляції. НІДЕ більше Ви не знайдете стільки тварин і рослин, які в нашому світі вважаються вимерлими або зовсім не змогли б з’явитися. 90% тутешньої флори і фауни — ендеміки. Маршрут нашої подорожі максимально познайомить Вас з ними і покаже унікальні пейзажі острова. Ми поплаваємо по річці Цірібіхіна, погуляємо по знаменитому Кам’яному Лісі Цінгі і зустрінемо захід сонця на Алеї Баобабів. Відвідаємо найяскравіші парки: тропічні джунглі Раномафана, заповідний резерват Кірінді, гранітні скелі Андрінгітри, каньйони Ісало…

Ви привезете додому купу фотографій з кумедними лемурами, фоссами та різнокольоровими хамелеонами, викупаєтеся в океані і познайомитеся з культурою малагасійців. Мадагаскар — місце, яке обов’язково повинен додати в скарбничку справжній мандрівник. Він прекрасний. Він унікальний. І його треба побачити. Записуйтеся!

💙💛 Сходи в похід на Мадагаскарі разом з Pohid V Gory та передай нашим захисникам турнікет CAT7!

Швидка заявка
Координатор
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Графік роботи
З понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00
Подорож по Мадагаскару
Маршрут
Антананаріву
Амбатолампі
Анцірабе
сплав по річці Цірібіхіна
Белу
Белопака
Кам'яний ліс Цінгі
фотополювання на лемурів і фоссу (резерват Кірінді)
Закохані Баобаби
захід сонця на Алеї Баобабів
пляжі Мурундаві
Раномафана парк
гори Андрінгітра
сходження на Пік Боббі (2658м)
парк Ісало
Анцірабе
Антананаріву
День 1. Антананаріву — Амбатолампі — Анцірабе

Зустрічаємося в столиці Антананаріву, «місті тисячі воїнів». Його архітектура дуже своєрідна: невисокі будиночки утворюють цілий лабіринт з балконів, арок, терас і сходів. Сідаємо в трансфер і їдемо в село Амбатолампі, де відвідаємо фабрику з виробництва алюмінієвих виробів. Тут же заглянемо на стихійний ринок зі свіжою зеленню, де наші поводирі закуплять продукти на сплав по річці, а ми побалуємо себе екзотичними плодами. Увечері приїдемо в друге за величиною місто острова — Анцірабе. Погуляємо колоритним центром, посидимо в ресторані, прикупимо сувенірів з рогу Зебу, якими славляться тутешні ремісники. Якщо буде час, підемо в термальні джерела або відвідаємо кратерні озера.

 

Фото Антананаріву
Фабрика алюмінієвих горщиків на Мадагаскарі
Головна площа Анцирабе
День 2. Масіакампі — ріка Цірібіхіна

Їдемо в село Масіакампі на березі річки Махалжіло. Тут нас чекає човен, на якому ми будемо сплавлятися по Цірібіхіні. Місцевість дуже красива, з різноманітними ландшафтами і знаменитими червоними пагорбами. Пропливемо рибальське село племені сакалава, рисові плантації і ліси, в яких вирує життя.

Запливаємо в ущелину. Серед мангрів, похилених над тихими водами, граються лемури. Зупинимося в мальовничій лагуні, викупаємося під прохолодними струменями водоспаду Аносіно Ампеліо. Повечеряємо прямо в човні, а переночуємо в зручному кемпінгу поруч із селищем рибалок.

Побут малагасійців
Сплав по Цірібіхіні
Водоспад
День 3. Сплав по ріці Цірібіхіна

Снідаємо і продовжуємо наш сплав. Ми в одній з найбільш незайманих частин острова. Мангрові ліси змінюються заростями очерету, де загоряють крокодили. Саме через них Цірібіхіна отримала свою назву, яка на малагасійській значить «не пірнай». На берегах ростуть баобаби, над смарагдовими рисовими терасами розкинулися червоні пагорби. Навколо пурхають тропічні річкові птиці. Їх тут стільки, що місце стало буквально меккою орнітологів. Береги кишать хамелеонами і дивовижними тваринами, якими так багатий острів. Увечері з’являються летючі лисиці. Заночуємо на тихій піщаній мілині, а нічні лемури заспівають нам колискову

 

Крокодил на Цірібіхіні
Село Бело-сюр
Цірібіхіна
День 4. Белу-сюр-Цірібіхіна — Бекопака

Сплави по Цірібіхіні тепер стали одним з головних напрямків розвитку туризму на Мадагаскарі, але це не новинка. Такі «тури» проводилися ще в колоніальні часи: французьких колоністів так перевозили на тютюнові плантації, оскільки доріг ще не було і річка служила єдиним каналом пересування. Зараз Цірібіхіна одночасно і шосе, і ринок, і дитячий майданчик, а між селами вона спокійна і неймовірно красива.

До обіду пропливаємо останню ділянку нашого маршруту і пересідаємо на джипи, які відвезуть нас в село Белу, де ховають царів племені сакалава. Серед малагасійців досі живий культ предків, а в нашій місцевості це головна релігія. Ось чому село настільки важливе. Після огляду Белу переїжджаємо на ніч в колоритну Бекопаку.

Малагасійці
Село на річці
Похід по Мадагаскару
День 5. Цінгі-Бемараха

Йдемо на екскурсію до знаменитого Кам’яного Лісу. Парк Цінгі — візитна картка Мадагаскару і найбільша територія на острові, що охороняється. На його величезних просторах в небо здіймаються гострі вапнякові голки, вимиті дощами. Висота їх досягає 30 метрів! Це воістину гротескне і неймовірне видовище. Ми відвідаємо Великий і Малий Цінгі, погуляємо підвісними мостами над прірвами, пройдемося небезпечними кам’яними гребенями (все це зі страховкою, звичайно :), природними кам’яними арками і незайманими тропічними лісами, де живе величезна кількість тварин.

 

Цінгі Кам'яний ліс на Мадагаскарі
Парк Цінгі
Лемур в парку Цінгі
День 6. Ліс Кірінді

Їдемо в ліс Кірінді – одне з кращих місць для спостереження за дикими тваринами.

Крім приголомшливої флори (наприклад, тут ростуть три рідкісні види баобабів і ендемічні ксерофіти), він відомий різноманітністю лемурів. Саме тут ми спробуємо знайти найменшого примата у світі — мишачого лемура, який важить всього 30 грамів.

Вночі вийдемо на фотополювання за дивовижними фоссами. Ці хижаки з родини віверрових довгий час зараховувалися до котячих через зовнішню схожість. Фосси — прекрасний приклад конвергентної еволюції. Ми пошукаємо й інших мешканців лісу: мангустів, сіфак, мадагаскарську руконіжку, смугастого тернека… Нас буде супроводжувати місцевий гід, який багато розповість про природу.

Ліс Кірінді
Баобаби Киірінді
Мишачий лемур в лісі Кірінді
Лемури Мадагаскару
Рудий лемур
Фосса на дереві
День 7. Денні лемури — Закохані баобаби — захід сонця на Алеї Баобабів

Вранці знову вирушаємо в резерват Кірінді, щоб знайти денних його мешканців: смішних приматів, фантастичного лістохвостого гекона і різнокольорових хамелеонів. Останні хоч і не вважаються ендеміками, але представлені на острові в неймовірній кількості. Найкрасивіший з них – знаменитий леопардовий хамелеон.

Після прогулянки їдемо на берег Мозамбікської протоки в курортне містечко Мурундава. Але по дорозі нас чекає ще природна пам’ятка — Закохані баобаби на Алеї Баобабів 🙂 Про красу цього місця неможливо написати, це ТРЕБА ПОБАЧИТИ. Далі нас чекає довга дорога в Анцірабе.

Лемур
Алея Баобабів
Алея Баобабів
День 8. Пляжі Мурундави — Амбосітра

Вранці викупаємося, поніжимося на пляжі і висуваємося в бік наступного пункту програми — парку де-Раномафана. Дорогою спостерігаємо зміну ландшафтів та звичне життя малагасійців у бідних селах. Вечір проведемо в Амбосітрі, яка здобула славу завдяки ремісникам, що володіють мистецтвом різьблення по дереву. Будинки, віконниці, огорожі — все прикрашено різьбою. Дивовижно! Сувенірні магазини — справжні галереї, навколо міста розкинулися рисові плантації і села з традиційним укладом життя.

 

Пляжі Мурундави
Рисові тераси Амбосітри
День 9. Раномафана

Вирушаємо в казкове царство джунглів, де безроздільно панують екзотичні хамелеони. Подеколи можна просто потрясти гілку і вони вже падають в руки). Пройдемо трек посеред казкових дощових лісів. З дерев звисають ліани, грона моху, строкаті орхідеї… ми немов опинилися в загубленому світі ельфів. У листі ховаються лемури, їх тут цілих 12 видів, в тому числі знайомі нам мишачі й бамбукові. Разом із безліччю інших тутешніх парків, Раномафана внесена до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Погуляємо, повечеряємо, а після заходу сонця повернемося і пошукаємо нічних мешканців.

Парк Раномафана на Мадагаскарі
Хамелеон
День 10. Трек Амбалаво-Андрінгітра

Їдемо в долину Намолі, де оформимо перепустки і зустрінемося з нашим місцевим гідом. Починаємо трекінг в гранітному гірському масиві Андрінгітра, який знаходиться в однойменному парку. Він включає три окремі екозони: тропічні ліси долин, гірські ліси і високогірну рослинність. Тут налічується понад 100 видів птахів, 13 видів лемурів, 50 видів ссавців і 55 видів жаб. Але туристи приходять сюди заради шикарних гірських пейзажів і феноменального багатства флори. Тут росте понад 1000 видів рослин, а місцеві гіди відмінно їх знають і вміють застосовувати в медицині. Малагасійці взагалі значно ближчі до природи, ніж, наприклад, рядовий житель заходу. Після неважкого треку заночуємо в колоритному кемпінгу.

Гранітний масив Андрінгітра
День 11. Сходження на Пік Боббі

Прокидаємося удосвіта, щоб встигнути пройти максимум до настання полуденної спеки. Наша головна мета сьогодні — піднятися на Пік Боббі (2658м), другу за висотою гору Мадагаскару і найвищу з доступних для пішого туриста. Спочатку йдемо через ліс, який поступово змінюється альпійськими луками, вкритими орхідеями. Піднімаємося кам’яними сходами, видовбаними у скелі. Тут же познайомимося з високогірною флорою. Недалеко від вершини є озеро, де можна викупатися. З самого насолодимося чудовими видами суворих гір Андрінгітри, а якщо небо буде ясним, побачимо навіть східне узбережжя.

Пік Бобі
Сходження на Пік Бобі
День 12. Національний парк Андрінгітра

Добре облаштованою стежкою продовжуємо похід. Спочатку піднімаємося на сюрреалістичне «місячне» плато, яке прозвали Інопланетним коридором. На спуску пройдемо через унікальний ліс з ендемічних пальм Ravenea glauca. Заночуємо в красивому кемпінгу на березі річки, в якій можна освіжитися після жаркого дня.

Пейзажі Мадагаскару
День 13. Латараномбі — Ісало

Останній короткий перехід в горах Андрінгітра, на якому ми вивчимо цікавих сукулентів, пройдемо через саванний ландшафт і кілька сіл, де місцеві вирощують рис, маніоку і цибулю)). До обіду доберемося до трансферу в Ісало і поїдемо назустріч новим пригодам. За вікнами миготять випалені напівпустелі, які утворилися через безконтрольну вирубку лісу. Якщо справи не зміняться, Мадагаскар має всі шанси повторити сумну долю острова Пасхи… Відвідаємо село, де живуть старателі, які шукають дорогоцінні камені, і маленький парк Анья (Anja), де мешкають Катта – кільцехвості лемури.

Громадський транспорт на Мадагаскарі
Кільцехвостий лемур
День 14. Національний парк Ісало

Ісало — велика область відшліфованих вітром і вимитих водою скельних веж, глибоких каньйонів, ущелин і оазисів, які називають едемами. Нас чекає хайкінг по найкрасивіших із них. Відвідаємо незвичайну формацію, Королеву Ісало, будемо гуляти цікавими стежками, вбираючи красу незвичайних пейзажів. Поєднання різнобарвних скельних утворень, дивних рослин і тиші, що огортає тут мандрівника, роблять це місце одним з найчарівніших в Африці.

 

Каньйони парку Ісало
Ісало
День 15. Анцірабе

Їдемо в Анцірабе, попутно зробимо кілька зупинок на обід і біля вьюпоітів. Увечері за традицією підемо в ресторан і відсвяткуємо успішне завершення походу :). Ночуємо в готелі.

День 16. Антінанаріву

Якщо виліт учасників пізно ввечері, у нас буде достатньо часу для огляду французького колоніального містечка Анцірабе. Підемо на ремісничий ринок, де продають дорогоцінні камені і вироби з рогів. За бажанням можна буде організувати екскурсію по Антананаріву, відвідати палац Королеви і найбільший в Африці ринок просто неба. На жаль, на цьому наша подорож добігла кінця, але ми відвеземо додому цілу купу вражень, радість чудових відкриттів і тепло нової дружби.

Малагасійці на ринку
Центр Антананаріву
Показати всі дні
Вартість: 2900€
У вартість програми включено
 • супровід професійного інструктора клубу;
 • послуги місцевих гідів і провідників;
 • всі входи в нац парки;
 • всі тури по програмі в супроводі місцевих гідів;
 • кемпінги на треках;
 • оренда кемпінгового спорядження: наметів, матраців, похідної кухні;
 • проживання в готелях;
 • оренда моторного човна з паливом;
 • всі трансфери по програмі;
 • робота водіїв;
 • бензин і паркувальні збори;
 • турнікети для ЗСУ;
 • дисконтна карта клубу;
 • аптечка.
У вартість НЕ включено
 • харчування в кафе і ресторанах в містах (близько 150€);
 • чайові місцевим гідам і портерам (від 100€);
 • авіа та страхування.
Додаткові витрати:

Близько 300€ (харчування в містах, вхідні квитки та екскурсії за бажанням, алкоголь). Візьміть кишенькові гроші на сувеніри та чайові гіду! 😉

Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Антананаріву, до 10:00
Закінчення: Антананаріву, після 16:00
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
Натисніть "Заповнити заявку" на цій сторінці. Ми зв'яжемося з Вами і допоможемо в підготовці до подорожі;
ПЕРЕДОПЛАТА
Внесіть передоплату 800€ для бронювання місця в групі;
АВІАКВИТОК
Купіть авіаквитки на Мадагаскар;
ЗІБРАТИ РЕЧІ
зберіть спорядження з нашого списку та Зустріньтеся з нашим гідом і насолоджуйтеся подорожжю :)
Вартість та оплата подорожі на Мадагаскар
 • Підтвердженням Вашої участі в турі є передоплата в розмірі 800€.
 • Решту суми Ви зможете віддати інструкторові вже на місці в євро або переказати нам на рахунок / карту перед вильотом.
 • Тур відбудеться за кількості учасників від 3 чоловік. Не купуйте квитки без згоди координатора!
🛂 Документи для туру на Мадагаскарі

Громадянам України потрібно оформити візу. Це можна зробити в аеропорту після прильоту. Вартість візи до 15 днів – 10€, більше 15 днів – 35€ (це наш варіант). Потрібен закордонний паспорт з чистою сторінкою і терміном дії ще 6 міс, а також зворотний квиток.

 

Обов’язкових щеплень для відвідування Мадагаскару не потрібно. Але загалом рекомендуємо мати вакцинацію від правця та гепатиту А і В.

 

Важливо! Перед походом обов’язково потрібно оформити туристичне страхування і скинути його копію або фото координатору походу.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
👕 Одяг для подорожі на Мадагаскар

Для хайкінгу в парках:

Взуття:

🎒 Спорядження

Не забудьте:

Не пошкодуєте, якщо захопите з собою:

 • Бінокль для спостереження за дикими тваринами.
 • Фото- і відеотехніку для того, щоб все зазнимкувати і показати друзям.

Важливо: зберіть все з цього списку. Якщо є сумніви з приводу свого спорядження — зв’яжіться з цього приводу з менеджером.

Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
Цірібіхіна
Головна площа Анцирабе
Фабрика алюмінієвих горщиків на Мадагаскарі
Фото Антананаріву
Центр Антананаріву
Громадський транспорт на Мадагаскарі
Малагасійці на ринку
Водоспад
Побут малагасійців
Крокодил на Цірібіхіні
Малагасійці
Село на річці
Сплав по Цірібіхіні
Кільцехвостий лемур
Ісало
Пейзажі Мадагаскару
Пік Бобі
Хамелеон
Рисові тераси Амбосітри
Похід по Мадагаскару
Тури на Мадагаскар
Село Бело-сюр
Баобаби Киірінді
Ліс Кірінді
Лемур в парку Цінгі
Цінгі Кам'яний ліс на Мадагаскарі
Парк Цінгі
Пляжі Мурундави
Алея Баобабів
Мишачий лемур в лісі Кірінді
Лемури Мадагаскару
Рудий лемур
Лемур
Хамелеон
Каньйони парку Ісало
Гранітний масив Андрінгітра
Парк Раномафана на Мадагаскарі
Алея Баобабів
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: Треккінг на Мадагаскарі
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти