Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Вулкани Індонезії | Острови Комодо
Інструктор клубу PVG
макс 12 особи.
110 км
18 днів

Вулкани Індонезії | Острови Комодо

950$
6.3
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
18 днів

Дивовижна острівна країна з приголомшливою природою, вулканічними ландшафтами, ідилічними пляжами і багатою культурою чекає нас! Подорож до Індонезії – яскравий активний відпочинок в барвистих субтропіках. Ми зустрінемо світанок на трьох найвищих вулканах Індонезії, побачимо «Дім Богів» Агунг та синю лаву Іджена, відвідаємо культові храми. Завітаємо в гості до варанів, нирнемо зі скатами Манта, займемося дайвінгом та снорклінгом серед коралових рифів. Поплаваємо в блакитних водах Індійського океану, поніжимося на білому пісочку, скуштуємо тропічні фрукти, які ростуть тут прямо у лісі. Наш насичений тур до Індонезії поєднує найкраще з того, що є на цих унікальних островах. Якщо Вам цікаво, як виглядає рай на землі – нам по дорозі. Приєднуйтесь!

Швидка заявка
Координатор
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Графік роботи
З понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00
Подорож в Індонезію
Маршрут
Джокьякарта
храмовий комплекс Боробудур
Проболінго
Чеморо Лаванг
нац. парк Бромо-Тенгер
Семеру
Рану Пане
Баньювангі
Пос Палтудінг
Іджен
Кепатанг
Гіламанук
Ловіна
Пура Улунг Дану
водоспад Секумпул
Убуд
Паданг Бай
Сенара
Сембалун
Рінджані
Сенара
пляж Сенгігі на о. Ломбок
Матарам або Комодські острови
День 1. Джокьякарта

Група збирається в прекрасній Джокьякарта, яка вважається найголовнішим центром образотворчого мистецтва і поезії країни. До речі, Саме вона була столицею царства Матарам. Йдемо на огляд визначних пам’яток, музеїв і галерей, яких тут дуже багато. Оглянемо палац султана Кратон, буддійський храм Сарі, музей-форт Вредебург. Прогуляємося центральними кварталами і посидимо в кафе, звикаючи до екзотичного меню :).

Нічна панорама Джакарти
Музей в Джакарті
День 2. Ступа Боробудур

Їдемо до Боробудур – одну з головних релігійних споруд Індонезії. Велетенських розмірів ступа традиції буддизму махаяни виконана за планом хитромудрої мандали, і з нею пов’язаний стародавній храмовий комплекс Чанда. Боробудур побудували правителі середньовічної держави Матарам між 750 і 850 роками. Паломники і сьогодні здійснюють ритуальні обходи ступи, знайомлячись з життям Будди, висіченим в статуях і барельєфах.

Храм Боробудур
Боробудур
Ступа Боробудур
День 3. «Бромо-Тенгер-Семеру»

З Джокьякарти переїжджаємо в Чеморо Лаванг (Cemoro Lawang, 2217м) всього в 3-х кілометрах від вулканів – відмінний перевалочний пункт. Ми залишаємо речі в хостелі або хоумстеї і піднімаємося на оглядовий майданчик Пенанджакан, звідки видно весь нац. парк Бромо-Тенгер-Семеру. Пейзажі тут незвичайні. В гігантській кальдері Тенгер (10 км в діаметрі) виросло 5 молодих вулканів: Баток, Ватанган, Курсі, Відодарен і Бромо (2329м). Їх оточує так зване “море піску” – бархани з вулканічного пилу і попелу, що залишилися після виверження стародавнього Тенге. Йдемо по чорній пустелі до індуїстського храму Потен (Pura Luhur Poten Bromo), біля якого починається сходи (250 штук)) на вершину. Бромо дуже активний і часто викидає клуби диму.

Ми пройдемося прямо по кромці його непропорційно великої кальдери (d≈600м, глибина – 200 м), над якою часто з’являється підозрілий димок;) Насолодимося видами, а, якщо дозволить час, піднімемося на Відодарен (2650м) і оглянемо священну печеру теннгерів. Теннгери – мешканці цього вулканічного парку, вони сповідують індуїзм і вірять, що їх вулкани – ворота в потойбічний світ, де живуть боги. Піднімемося на Баток (2440м), звідки нам відкриється унікальний вид на весь парк. Конусоподібний Баток значно менш популярний, ніж Бромо, від якого сюди всього 45 хвилин шляху. Спускаємося в Чеморо Лаванг і відпочиваємо.

Мотоцикли біля Бромо
Храм біля Бромо
Сходження на вулкан в Індонезії
в кальдері вулкана Бромо
День 4. Рану Пане

Встаємо о 3 годині ранку і йдемо на оглядовий майданчик Пенанджакан, звідки видно весь парк Бромо-Тенге-Семеру. У цьому чарівному місці зустрічаємо світанок. Звідси їдемо в Рану Пане (Ranu Pane, 1700м) – останній населений пункт на шляху до «даху Яви». Тут отримуємо дозвіл на сходження на Семеру. Вечір присвятимо знайомству з традиційним побутом яванської глибинки і відпочинемо перед підйомом.

Фото Бромо-Тенге-Семеру
День 5. Базовий табір Калімат (Kalimati)

Зі свіжими силами здійснюємо перехід до базового табору Kalimati (2700м). Відразу за селом починаються густі тропічні джунглі, прохідні лише по стежці. Буяння фарб і звуків, безліч екзотичних представників флори і фауни в цих лісах вражає уяву. Йти легко, сильних перепадів висоти немає – по суті ми траверсуємо невисокі відроги Семеру. Трек призводить нас на береги красивого озера Рану Коломбо (Ranu Kumbolo, 2400м). Вода в ньому питна, а купатися заборонено. Зробимо зупинку і відпочинемо перед останнім злетом до базового табору. Ухил вже більш відчутний, навколо з’являються хвойні дерева. Через 2 години приходимо в Калімат, де розбиваємо бівуак і лягаємо спати, адже вставати доведеться рано.

Швидкий перехід: 8 ч.

Сходження на Семеру
День 6. Сходження на Семеру (3676м)

В 1 годині ранку прокидаємося і виходимо на штурм вершини. Конус нашого красеня дається нелегко, під ногами сипуха і пухкий попіл, але світанок над морем хмар стане гідною нагородою за сміливість і старання. Звідси видно всю Яву і навіть Балі, а вночі можна помилуватися вогнями Малангу. Кожні 15-20 хвилин кратер Махамера вивергає сірчані хмари вперемішку з попелом і камінням. Земля під ногами гарчить і здригається. Тут фізично відчувається міць вогню, схованого в серці нашої планети. Спускаємося в Рану Пане і відпочиваємо після сходження.

День 7. Іджен

Подорож до Індонезії триває. Сідаємо на замовний транспорт і переїжджаємо в селище Калісат (Kalisat). Тут починається піша частина маршруту на вулканічне плато Іджен. Навколо дуже красиво, село оточують ідилічні індонезійські пейзажі: дерев’яні будиночки, яскраві кавові плантації, джунглі, пальми, піщані пляжі і гірські піки. Подорож до Індонезії порадує любителів кави, адже тут – батьківщина безлічі сортів цих запашних зерен бадьорості. Поселимося в хостелі, відпочинемо від переїзду, а вночі (о 01:00) беремо респіратори і піднімаємося до кратера Іджена – спостерігати дивну синю лаву. Трек займе 2-2,5 години хорошою стежкою.

Іджен (2300м) — не просто цікавий вулкан. У кратері Кавах є приголомшливе бірюзове озеро з гарячої сірчаної кислоти. Над його гладдю постійно в”ється білий туман – нагадування про те, що вулкан лише дрімає, але не спить. Він відомий покладами сірки, яку місцеві видобувають традиційним способом – руками і киркою, потім вантажать в кошелі і несуть 3 км до найближчого заводу. Іджен постійно випускає токсичні пари сірчаної і хлорної кислот. Робочим це не заважає, але туристи без респіраторів тут знаходиться не можуть. Сірчані гази, розігріті в розплавленій породі до 600°С, спалахують і горять синім полум’ям. Вдень це непомітно, але вночі здається, ніби лава Іджена – синя. До речі, це місце увійшло в цикл передач «Світ навиворіт» Дмитра Комарова. На плато є ще кілька вулканів, гейзери, термальні джерела і водоспади.

Синя лава Іджена в Індонезії
Іджен - тур в Індонезії
вулкан Іджен
вулкан Іджен - світанок
День 8. Переїзд на Острів Богів

Вранці вирушаємо назад в Баньювангі, де є поромна переправа Кепатанг (Ketapang). З Кепатанга пливемо в портовий Гіламанук (Gilimanuk) на Балі, а далі переїжджаємо в Ловіну – затишне поселення на північному березі Балі. Довге, чисте, всіяне ідеальним біленьким піском узбережжя Індійського океану – рай для любителів серфінгу, дайвінгу та снорклінгу. Поселяємося в хостелі, відпочиваємо, купаємося і гуляємо. Увечері або вранці вирушаємо на морську прогулянку з дельфінами. Поспілкуємося з цими дружелюбними, дивно розумними жителями блакитних глибин.

Джунлі на Балі
Водоспад в джунглях
День 9. Пура Улунг Дану - водоспад Секумпул - Убуд

Продовжуємо нашу подорож в Індонезію – прямуємо до другого за популярністю храму на Балі – Пура Улунг Дану. Цей озерний «будинок богів» зведений в XVII в. на березі священного озера Братан в честь знайомої нам Дану. Балійці вірять, що купання в його водах дарує молодість і здоров’я. Береги Братана дуже мальовничі, на схилах навколишніх гір розкинулися химерні села, де вирощують рис, каву, полуницю, гвоздику, екзотичні фрукти, гібіскус… Зарості латаття ніби розписали плесо химерними візерунками. Вологий ліс навколо поріс мохом і папороттю, з дерев звисають ліани, пахнуть тропічні квіти.

Після Улунг Дану їдемо до найкрасивішого з усіх водоспадів Балі. Кількома каскадами величний Секумпул падає серед барвистої пишноти джунглів в серці смарагдової ущелини. Скупаємося? 🙂

По дорозі в Убуд зупинимося біля покинутого готелю Pondok Indah. Його руїни тріщать під натиском неприборканих джунглів, від чого це місце наповнюється дивною харизмою. Вітер немов шепоче: все тлінне, лишень природа вічна…

Захід сонця зустрінемо на рисових терасах з шикарним виглядом на Агунг. Цей вулкан вважається обителлю багатьох міфічних істот. На Балі вірять, що з його вершини боги дивляться на наш світ, і птах Гаруда переносить до них душі праведників. Агунг занадто часто вивергається, щоб планувати сходження на нього, але це не заважає насолоджуватися його прекрасними обрисами буквально з будь-якої точки острова.

Увечері їдемо в Убуд відпочивати і знайомитися з високим мистецтвом Індонезії.

Буддійський храм в Індонезії - Пуру Улунг Дану
Священні мавпочки в Азії
Водоспад Гіт Гіт
Пура Улунг Дану
День 10. Убуд

Занурюємося в розмірене традиційне життя культурної столиці Індонезії. Колись Убуд став притулком для королівської династії Маджапахіт, витісненої ісламістами з Яви. З тих пір тут збираються люди мистецтва, ремісники і вільнодумна інтелігенція. Прогуляємося прекрасними вуличками, розглянемо вишукані сувеніри в вітринах затишних крамничок… Вирушимо в “ліс мавп”, яких тут мешкають цілі натовпи :). Після обіду переїдемо на пляж: займемося снорклінгом і відпочинемо на пляжі.

Міст в Убуді
Храми Убуду
Міст на Бали
День 11. о. Ломбок

Їдемо в Паданг Баі (Padang Bai), де сідаємо на катер до Ломбока. Тут нас зустріне місцевий гід і доставить в Сенару. Сільце дуже затишне та гостинне, з красивим видом на стратовулкан. Поруч є два водоспади – Sindang Gila і Tiu Kelep. На місці будемо пізно ввечері, поселимося в бунгало, відпочинемо і погуляємо околицями.

паром на Балі - вдалені Іджен
Вершина Рінджані
табір на Рінджані
День 12. Базовий табір Рінджані

Збираємо речі і їдемо в село Сембалун (1ч), звідки підйом легший, ніж з Сенари. Нас чекає значний набір висоти – близько 2000м. Йдемо джунглями, насолоджуючись природою. Заночуємо в базовому таборі Plawangan 2 (2640м). Підкорити другий по висоті вулкан Індонезії – справа непроста, тому ми наймемо портерів з місцевих.

Швидкий перехід: 9,2 км; трекінг 10 годин.

Базовий табір
турист в Індонезії
Базовий табір Рінджані
День 13. Сходження на Рінджані (3726м)

Залишаємо речі в таборі і радіально піднімаємося на вершину. Стежка йде під крутим ухилом по сипусі, так що буде нелегко. Але воно того варте! 😉

Рінджані – дуже своєрідний і незвичайний. На вершині є гігантська кальдера (6х8,5 км), заповнена водами озера Сегар Анак (глибиною 200м). З озера піднімаються три малі активні субкратери. Тут багато гарячих мінеральних джерел, вода в озері досягає 40°С. Багато мандрівників вважають це місце найкрасивішим у всій Індонезії.

Увечері спускаємося в Plawangan 2 відпочивати.

Швидкий перехід: 7,5 км; набір висоти 1086м; спуск 1086м.

сходження на Рінджані
День 14. Спуск в Сенару — пляжі Сенгігі

Залишаємо базовий табір і йдемо в Сенару, а звідти наш гід відвозить нас на Південне узбережжя, в яке-небудь із численних курортних містечок. Відпочинемо після активних пригод на чистеньких піщаних пляжах Балійського моря, які відомі бірюзовою водою, білим піском і кораловими рифами. Тут ми займемося дайвінгом і проведемо ніч біля моря.

Швидкий перехід: 17 км.

Кальдера Рінджані, Індонезія
Вечір провели з чудовим видом на Рінджані
День 15. Повернення додому

Подорож до Індонезії підійшла до кінця. Їдемо в Матарам, великий економічний центр острова з міжнародним аеропортом. Якщо час дозволить – підемо в храм Пура Меру з трьома високими пагодами, прикрашеними традиційною ліпниною. З Матарама бажаючі можуть полетіти додому, попрощавшись з прекрасною Індонезією, але цінний і багатий досвід, набутий тут, буде жити в наших серцях і надихати ще довгі роки.

захід сонця на острові Флорес
готель під вулканом Агунг
Додаткова програма: Острів драконів

Якщо є бажання продовжити знайомство з цією дивовижною країною, відправляйтеся з нами в тур на Комодські острови. Там живуть справжні дракони нашого часу – комодські варани. Поспостерігаємо за гігантськими ящірками в їх природному середовищі існування. Цей ендемік досягає до 3-х метрів в довжину і важить понад 80 кілограмів! Добиратися до домівки варанів зручніше на літаку, сюди літає місцева компанія Merpati. З Комодський островів можна полетіти в великі аеропорти Індонезії – Джакарту, Сурабаю і інші.

Нитка туру на Комодо

Лобуан Баджо — о. Pulau Kelor — о. Рінка — о. Комодо — Лобуан Баджо

Лобуан Баджо

З Матарама летимо в селище Лобуан Баджо, де поселяємося в комфортабельний хостел з видом на містечко і гавань. Гуляємо набережною, вечеряємо найсвіжішими морепродуктами в кафе і насолоджуємося заходом сонця над гаванню.

Гавань Лобуан Баджо
хостел в Лобуан Баджо
захід сонця на острові Флорес
Початок морської подорожі до варанів

Потрапити в гості до драконів Комодо можна тільки морем. У гавані наймаємо затишний кораблик і пливемо на Pulau Kelor. Піднімаємося на його вершину, з якої розглянемо всі довколишні острови, помилуємося блакиттю моря. Після спуску нас чекає снорклинг серед коралів. Індонезія – ідеальне місце для цієї розваги. Вузькі пляжі переходять в запаморочливої краси коралові рифи, які слугують домівкою для сотень видів екзотичних риб, креветок, каракатиць, морських їжаків та інших мешканців підводного світу. Увечері пливемо до мангрових лісів. З приходом сутінків з лісу вилітають тисячі дивовижних створінь – летючих лисиць. Вони парять просто над туристами і прямують в сади, де об’їдають фрукти з дерев. На ніч станемо в тихій бухті. Якщо пощастить, поспостерігаємо ще одне цікаве явище – світіння планктону. У темряві з глибин піднімаються зовсім позаземні створення: летючі риби, гігантські королівські креветки, каракатиці… Тому, хто пожертвує кількома годинами сну, море відкриє свої таємниці.

Морський круїз на Комодо
панорама острова Рінка
острів Pulau Kelor
Рінка

Цей острів за кількістю варанів поступається тільки Комодо. Швидше за все, ми побачимо велетенських ящірок відразу по прибуттю. Вони ховаються від спеки між палями, на яких стоять будівлі парку. Наймаємо рейнджера, без якого прогулянки по парку заборонені, і йдемо оглядати дивовижних смертоносних драконів. До речі, поведінка цих ящірок досить цікава. Через часті випадки канібалізму (матері їдять своїх дитинчат після вилуплення) молоді варани живуть на деревах і спускаються тільки тоді, коли стають занадто важкими для життя на гілках. В обід відпливаємо на Комодо. По дорозі підкоримо мальовничу острівну скелясту вершину і попірнаємо в гавані з затонулими кораблями.

кораблі в гавані Рінка
комодський варан
Pohid V Gory на Комодських островах
Комодо

Після обіду висадимося на Комодо. Тваринний світ цієї частини парку воістину заслуговує захоплення: багато варанів, кабанів, оленів та інших тварин. Вибираємо маршрут і йдемо на прогулянку. Обов’язково зробимо купу фото варанів і з варанами, які тут зовсім не реагують на людей. Увечері в планах снорклінг на Рожевому пляжі. Подрібнені рибами-папугами червоні корали надають піску благородний рожевий відтінок.

дракони Комодо
Фото з варанами
Фото з варанами
Скати манта

Ми беремо курс на цивілізацію, але по дорозі завершимо нашу останню справу в Індонезії – заплив з найбільшими скатами на планеті. Манта, або морські дияволи, досягають 6-ти метрів в розмаху плавників. Складно очікувати витонченості від цих гігантів – а дарма! У воді вони схожі на граціозних танцюристів, котрі виконують дивовижний танець, де кожне па – втілення особливої неквапної гідності.

В обід будемо в Лобуан Баджо, забіжимо в хостел за речами (і в душ :), а звідти відправимося в аеропорт. Тут подорож в Індонезію і на острів Комодо закінчується, ми летимо хто куди. Але забути ці чудові місця неможливо і спогади залишаться з нами на довгі роки.

острів Pulau Padar
Показати всі дні
Вартість: 950$
У вартість походу входить
  • робота інструктора;
  • використання громадського спорядження;
  • оренда спорядження для сходження на Рінджані;
  • послуги портеру на Рінджані;
  • трансфери протягом всієї програми;
  • харчування в горах;
  • вхідні квитки;
  • перміти для сходження на вулкани;
  • безкоштовний Wi-Fi на всьому маршруті;
  • дисконтна карта клубу;;
  • аптечка.
У вартість НЕ входить
  • харчування в містах;
  • проживання в готелях;
  • страхування;
  • авіа квиток в Індонезію.
Додаткові витрати:
  • Готелі – 150$
  • Харчування в містах – 270$
  • Сувеніри – все залежить від Вас

Отже, обов’язкові додаткові витрати складуть мінімум 420$, але ми рекомендуємо взяти ще кілька сотень про запас.

На всю подорож в Індонезію Ви витратите: 950$ (оплата туру) + 420$ (додаткові витрати) + 800$ (авіаквитки) = 2170 $

Додаткова програма на острові Комодо обійдеться в 250$.

Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Джокьякарта - весь день
Закінчення: Матарам - друга половина останнього дня
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
Заповніть заявку прямо на цій сторінці, ми зв'яжемося з вами і допоможемо підготуватися до цієї подорожі;
ПЕРЕДОПЛАТА
Перекажіть передплату для бронювання місця в групі;
АВІАКВИТОК
Купіть авіаквитки в Індонезію і надішліть нам їх копію;
ЗІБРАТИ РЕЧІ
Зберіть все зі списку необхідних речей.
Потрібно знати:
  • в горах готуємо їжу на газових пальниках, багать не буде,
  • всі беруть активну участь в житті табору (ставлять намети, допомагають готувати);
  • ночівлі в наметах в диких місцях або кемпінгах. Решту ночей проведемо в хороших комфортабельних готелях. В турі на Комодо ночуємо в рубці корабля.
  • Програма може бути змінена інструктором в зв’язку з погодними умовами, станом учасників або іншими форс-мажорними обставинами.
  • Якщо вулкан Бромо буде активізується, вершину можуть закрити для відвідування, тоді будемо підніматися на сусідні вулкани
Віза до Індонезії і необхідні документи

Для громадян України віза не потрібна (для перебування в країні терміном до 30 днів). При собі потрібно мати закордонний паспорт і страховку.

Важливо! Перед походом обов’язково потрібно оформити туристичну страховку і скинути її копію або фото менеджеру.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
Спорядження для подорожі в Індонезію
Одяг
  • Мембранна куртка, вона ж може бути замість вітрівки
  • Флісова толстовка
  • Легка сорочка з довгими рукавами
  • Футболка – 3 штуки на всю поїздку, бажано синтетичні, вони швидше сохнуть
  • Термобілизна – 1 комплект
  • Шкарпетки – 4 пари буде досить
  • Штани трекінгові
  • Шапка, баф і головний убір від сонця
  • Рукавички
  • Дощовик
  • Купальник / плавки
Взуття
  • Трекінгові черевики
  • Легкі кросівки для міст
  • Сандалії
Особисте спорядження
  • Рюкзак – 50-60 літрів
  • Рюкзак маленький – для радіалок в горах і прогулянок в місті
  • Спальний мішок – з температурою комфорту -0°С
  • Намет
  • Туристичний килимок
  • Трекінгові палки (за бажанням)
Туристичні аксесуари
  • Налобний ліхтарик
  • Сонячні окуляри
  • Ложка, миска, кружка
  • Термос
  • Рушник з мікрофібри
  • Все для особистої гігієни
  • Сонцезахисний крем
  • Маска для снорклінгу (не обов’язково)

Респіратор (для захисту від сірчистих виділень на вулкані Іджен) купимо на місці

Важливо: зберіть все з цього списку. Якщо є сумніви з приводу свого спорядження — зв’яжіться з менеджером. Обов’язково оформіть туристичну страховку і відправте її скан або фото менеджеру до походу.

Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
Кальдера Рінджані, Індонезія
Вечір провели з чудовим видом на Рінджані
Міст на Бали
Сходження на Семеру
в кальдері вулкана Бромо
Храм Боробудур
Морський круїз на Комодо
Летючі миші на Комодо
Буддійський храм в Індонезії - Пуру Улунг Дану
Міст в Убуді
Храми Убуду
Ресторан на пляжі
Захід сонця над океаном
Захід сонця над Рінджані. Вулкан
Жертвоприношення на вулкані Бромо
Екзотичні фрукти в джунглях
Фрукти на ринку Балі
Екзотичні страви
Екзотичні фрукти в Індонезії
Храм біля Бромо
Фото з варанами
Фото з варанами
Летючі миші
Літаючі лисиці на Комодо
Літаючі лисиці на Комодо
Сірка на вулкані Іджен
Джунлі на Балі
Священні мавпочки в Азії
Водоспад в джунглях
Водоспад Гіт Гіт
Мотоцикли біля Бромо
Порт Флоренс, мандрівка в Індонезію
селище Каліматі в Індонезії
Заграва в Індонезії
вулкан Бромо - Індонезія
Музей в Джакарті
на мотоциклі в Чоморо Лаванг
селище Каліматі на Яві
селище Каліматі під горою Іджен
селище Каліматі в Індонезії
сірка і синє полумя Іджен
сірка і синє полумя Іджен
Синя лава Іджена
вулкан Іджен
Іджен
Іджен - тур в Індонезії
добування сірки на Іджені
таксі по індонезійськи
паром на Балі - вдалені Іджен
Ловіна - Балі
водоспад Гіт Гіт на Балі
водоспад Гіт Гіт на Балі
Пуру Улун Дану на озері Братан
мусак і кава лювак
мусак
світанок в Ловіні - дивимось дельфінів
на вершині вулкана Батур
мавпи на вулкані Батур
Базовий табір Рінджані
Захід сонця на Рінджані
Відгук про треккінговий тур по вулканам Індонезії
Вершина Рінджані
турист в Індонезії
Рінджані
табір на Рінджані
Базовий табір
Захід сонця в Індонезії
Традиційні танці на Балі
Фото Бромо-Тенге-Семеру
Гавань Лобуан Баджо
хостел в Лобуан Баджо
острів Pulau Kelor
острів Pulau Padar
наіональний парк Комодо
захід сонця на острові Флорес
комодський варан
панорама острова Рінка
кораблі в гавані Рінка
сходження на Рінджані
водоспад Гіт-Гіт
вулкан Іджен - світанок
Пура Улунг Дану
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

    Швидке замовлення
    Похід: Вулкани Індонезії | Острови Комодо
    Ім'я та прізвище
    Дата походу
    Телефон
    Email
    Коментар
    Записатися
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено.
    Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
    Закрити
    Залишити відгук
    Ім'я та прізвище
    Email
    Похід
    Дата туру
    Посилання на соц. мережі
    Відгук.
    НАПРЯМКИ
    НАПРЯМКИ
    Види походів
    Види походів
    Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти