Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Похід в горах Каракорума | Пакистан
Інструктор клубу PVG
макс 10 особи.
89 км
15 днів

Похід в горах Каракорума | Пакистан

1570$
6.4
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
15 днів
🇵🇰 Похід в Пакистані - величний Каракорум

Регіон, куди ми прямуємо – найбільш високогірний на планеті. 🗻 40 вершин Пакистану перевищують позначку 7000 метрів над рівнем моря. Тут зустрічаються три найбільші гірські системи: Гімалаї, Каракорум і Гіндукуш. Тут здіймаються в небо п’ять найнебезпечніших восьмитисячників – легенд альпінізму: Чогорі (К2), Нангапарбат, Гашербрум I і II, Броуд-Пік. Такої концентрації висоти немає більше ніде в світі.

Кожна захоплена горами людина вважає похід по Каракоруму Великою Мрією. А раз Ви це читаєте, Ви знаєте, про що йде мова. 🔥Ми пройдемо три крутих треки: базовий Ракапоші (7788м), Rush Lake Trek (4694м) і Fairy Meadows trek. Проведемо два дні з тим самим видом на Nanga Parbat і побачимо десятки вершин вище 7000м. Поживемо в справжніх пакистанських гестхаусах, прокатаємося по Каракорумському шосе, відвідаємо купу пам’яток, дослідимо міста Ісламабад, Лахор і Гілгіт. І все це – з веселою компанією за розумні гроші 😉. Читайте програму і подавайте заявку. Мрії повинні здійснюватися!

💙💛 Сходи в похід у Пакистані разом з Pohid V Gory та передай нашим захисникам турнікет CAT7!

Швидка заявка
Координатор
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Графік роботи
З понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00
Походи у Пакистані
Розклад походів у Пакистані в 2024 році разом з клубом Pohid V Gory. Також можливе замовлення індивідуальних походів в зручні для вас дати.
Дата
Назва туру
Інструктор
Ціна
05.10 - 19.10
Похід в горах Каракорума | Пакистан
інструктор PVG
Інструктор клубу PVG
1570$
Записатися
Похід по Каракоруму
Маршрут
Ісламабад (екскурсія)
Гілгіт
Каракорумське шоссе
Мінапін
акліматизаційний трек в баз. табір Ракапоші
Хунза
Карімабад
оглядовий майданчик Орлине гніздо
долина Хупер
Rush Lake Trek (4694м)
радіалка до Push Peak (5098м)
Аліабад
"місце гірської зустрічі" Каракорума, Гімалаїв і Гіндрукуша
треккінг в парку Fairy Meadows
вьюпоинт Нангапарбатвьюпоінт Нангапарбат
Гілгіт
храм Katas Raj
Лахор (екскурсія)
Ісламабад
День 1. Збір групи

Прилітаємо в Ісламабад. Трансфер забирає учасників походу з аеропорту в гостьовий будинок, де чекає інструктор клубу. Кілька годин виділимо на відпочинок після перельоту. Коли спека спаде, сходимо на прогулянку до Мечеті Фейсала, виконану в незвичайному для мусульман сучасному стилі. Повечеряємо з видом на нічну столицю. Познайомимося ближче, гід розповість про країну і подорож, відповість на питання учасників.

Мечеть в Ісламабаді
Вечеря в поході
День 2. Екскурсія по Ісламабаду

Столицю побудували в 60-х роках, в архітектурі відчувається європейський вплив (її проектував грек)). Тут можна м’яко влитися в настільки нову культуру і познайомитися з багатою історією. Насамперед відвідаємо комплекс Пакистані Монумент, виконаний у формі квітки. Пелюстки символізують провінції країни і її багатогранність. Далі – музей Лок Вірса, відомий найповнішою колекцією експонатів, що ілюструють історію Пакистану від давніх часів по сьогодні. В обід виїжджаємо в передмістя, в майстерню трак-арту. Подивимося, як відбувається розпис і карбування вантажівок, зробимо яскраві фото.

На метро поїдемо в р-н Равалпінді – “реальний” Пакистан. Пройдемося його вуличками, відвідаємо Раджа базар, де продається все, починаючи від автомата Калашникова і закінчуючи живою куркою, шкарпетками, трусами, золотими браслетами. Увечері повечеряємо в ресторані або ризикнемо спробувати місцевий фаст фуд (за бажанням:). Комплектуємо рюкзаки і лягаємо спати раніше.

Сучасне мистецтво в Пакистані
Трек-арт в Пакистані
Район Равалпінді в Ісламабаді
Монумент в Пакистані
День 3. Каракорум

Звичайно, культура Пакистану прекрасна, але ми ж тут не тільки заради неї). І немає в світі гір більш диких і величних, ніж в пакистанському Кашмірі – Гілгіт-Балтістані. Історично Кашмір – спірний регіон, який все ще намагаються поділити між собою Індія, Пакистан, Китай і Афганістан. Туди не варто заглядати без групи і досвідченого інструктора :))) Туристична інфраструктура знаходиться в зародковому стані, міжнародних туристів дуже мало, а ось пакистанці з задоволенням ходять в походи. Стежки чисті, природа незаймана, люди автентичні і доброзичливі. Дивно це чути, напевно, але горяни в ісламських країнах ставляться до мандрівника як до посланників Бога, завжди допоможуть і ніколи не дадуть скривдити.

На світанку вирушаємо в аеропорт і летимо в місто Гілгіт. Далі наш шлях пролягає по історичному Каракорумському шосе – найвисокогірнішому в світі. Воно побудоване по маршруту Великого Шовкового Шляху і перетинає Каракорум через Хунжерабський перевал (4693м). Біля села Карга Нулла оглянемо незвичайний барельєф Карга Будди. Та й взагалі будемо часто зупинятися для фотографій – дуже вже хороші панорами навколо 🙂

До обіду прибуваємо в село Мінапін, район Нагар, де зупинимося в гостьовому будиночку. Розташовуємося, гуляємо, спостерігаємо за місцевими жителями та їх простим гірським життям. Мінапін з усіх боків обступають суворі піки Каракорума висотою 5-6 тисяч метрів – є чим помилуватися. Виділимо час на дегустацію їжі, приготовленої за рецептами довгожителів. Власник нашого гостьового будинку – принц (Кашмір був колись окремим князівством). Його матері понад сто років, і за її рецептами готують в нашому гесті. Господарі підносять подорожнім культуру Нагара через свою гостинність. Після церемоній і вечері готуємося до ранкового треку.

✈ Переліт: 1,5 ч. 🚙 Переїзд: 2-3 години (~ 110км). 🏠 Ночівля на висоті 2000м н.р.м.

Каракорумське шосе, трекінг в Пакистані
Каракорумське шосе
Каракорумське шосе, похід в Пакистані
Ракапоші з Мінапіна
Культура Пакистану
День 4. Радіалка в базовий табір Ракапоші

Прийшов час Високих Гір – виходимо на трек до базового табору Ракапоші. Крута стежка веде в царство вічного льоду і снігу. Вид на долину запаморочливий, але ще крутіше виглядають шикарні снігові вершини Діран піку (7100м) і Ракапоші (7788м) – вся гряда хребта прямо перед нами.

Ми прогуляємося по величезному льодовику Мінапін, побачимо тріщини, крижані гриби і арки, кришталеві річки і водоспади, в які можна зануритися :). Навіть якщо час або погода не дозволять піднятися в базовий, панорама з льодовика нітрохи не гірша. Насолоджуємося красою Каракорума і спускаємося в гестхаус. По дорозі заглянемо до пастухів на чашечку чаю, познайомимося з місцевими гірськими биками і козлами – їх тут дуже багато.

👣 Треккінг: 6-7 годин. Перепад висот ~ 1500м.

На льодовику
Льодовик Бальторо
Льодовик Каракорума
Каракорум, льодовики Пакистану
День 5. Хунза — Пасса

Нас чекає дуже цікавий переїзд з екскурсіями і найкращими в країні оглядовими майданчиками. Вирушаємо в долину Хунза по знайомій Karakarum Highway. По дорозі оглянемо наступні локаціїі:

 • Карімабад, столиця Хунзи – дуже розпіарене туристичне місце з численними сувенірними крамницями. Тут можна прикупити сухофрукти, ювелірні камені, шалі з пашміни, шкіряні вироби й багато чого іншого (але основні сувеніри будуть пізніше, в Ісламабаді).

 • Форт Балтіт – будинок-фортеця, резиденція королівської сім’ї народу Хунза, зразок житлового будинку горян з 500-річною історією.

 • Озеро Аттабат, яке утворилося після землетрусу в 2010 року, затопивши ціле місто. Подекуди видно дерева і дахи будинків під водою… Покатаємся на човнику і спробуємо їх розгледіти.

 

 • Орлине гніздо (висота – 2800м н.р.м.) – оглядовий майданчик з видом на снігові вершини Леді Фінгер, Ультар Пік, Голден Пік, Раш Пік, Ракапоші та інші.

 • Пассу Конуси – гострі гори-піки, які особливо ефектно виглядають на заході сонця (ми якраз до цього часу там будемо;).

 • Підвісний міст Хуссейні – пройдемося по довгому мосту, який хитається на сильному вітрі. Розвага не для людей зі слабкими нервами)).

 

В’їжджаємо в долину Хупер (2800м) – ворота в Великі Гори, бо тут закінчується дорога і починаються тільки вершини, перевали і льодовики. Поселяємося в гостьовому будинку, вечеряємо, ділимося враженнями (є чим!) і збираємося в завтрашній похід.

Форт Балтіт в Пакистані
Група біля озера Аттабат, Пакистан
Гори Каракорум в долині Хунса
Оглядове Орлине Гніздо. Вершина Леді Фінгер
Конуси в Каракорумі
Найнезвичайніші гори планети
День 6. Похід в горах Каракоруму: Rush Lake Trek

Починаємо підйом на Rush Lake, 4694 м н.р.м. – найбільш високогірне озеро Пакистану і одне з найвищих альпійських озер в світі. Навколо нас здіймаються семитисячники Каракорума, з потужних хребтів стікають льодовики. До речі, два з них, Бултар і Міар, нам доведеться перейти :). Відчувається висота і дика харизма цих місць. Трек популярний у закордонних туристів, але все одно зустріти людину складно. Тільки вічна тиша і гори… Розбиваємо табір на зручній галявині, вечеряємо, відпочиваємо.

👣 19 км. 5-6 годин, Набір висоти 800м. ⛺ на 3600м.

Похід в горах Каракорум: Rush Lake Trek
Льодовик Міар
День 7. Rush Lake

Нас чекає складний перехід і підйом майже на 1000м в умовах високогір’я. Тут Ви можете відчути перші ознаки гірської хвороби, хоча на такій висоті вона ще не є небезпечною (в будь-якому випадку інструктор знає, що робити). Але, як то кажуть, лише складний шлях приводить в місця, які варто побачити, і Раш Лейк стане вишенькою на торті в нашому поході 🍒. Перлина Каракорума, немов таємниче гірське окощо задивляєся на чудові вершини і льодовики навколо. Ставимо намети на березі, відпочиваємо і насолоджуємося грою призахідних фарб у кришталевій гладіні.

👣 12 км, 5-6 годин. 1000м. ⛺ 4600м / 3600м.

* Якщо зіпсується погода, повернемося на ніч в попередній наш табір.

Озеро в Пакистані
Rush Lake Trek Похід по Каракоруму
День 8. Радіалка до Push Peak

Просинаємося удосвіта, щоб встигнути зловити ранкове погодне вікно. Піднімаємося до Push Peak, 5098м. Це нескладна прогулянка, яка подарує нам яскраві емоції і фотографії. Перед нами відкриється панорама Каракорума: Куньян-Чхіш (7823 м), Малубітінг (7458 м), Твівор (7577 м), Спантік, або Золота Вершина (7027 м), Пік Міар (6824 м)… неймовірно! Заради таких моментів ми пішли в похід цими загадковими горами. Спускаємося, збираємо рюкзаки і йдемо до льодовика Міар, де облаштуємо наш останній на треку табір.

👣 7-8ч. Набір 500м, спуск ~ 1300м

Пік Спантік
Похід по Каракоруму
День 9. Аліабад

Повертаємося в цивілізацію. Перетинаємо льодовики Miar і Bualtar, милуючись класичними пейзажами Каракорума – на спуску це так легко і приємно 🙂 Лід і камені змінюються заростями рододендрона і густими запашними лісами. Спускаємося в село, де нас чекають джипи в Aliabad. Заночуємо в теплі і затишку, нарешті буде душ, ресторани і вай-фай.

👣 15км, 7 годин.

Льодовик на Каракорумі
День 10. Національний парк Fairy Meadows

Прокидаємося пізно, щоб насолодитися видом на гори, неспішно випивши чашечку кави за сніданком. Збираємо рюкзаки і їдемо в святая святих всіх гірських туристів – “місце гірської зустрічі”, де сходяться три найвищі системи світу: Гіндукуш, Гімалаї і Каракорум. Обов’язково робимо пам’ятні фотографії (хоча по суті це просто долина, але ми ж знаємо, яка!)). Біля моста Райкот, відомого як врата в нац парк “Чарівні Луги“, пересідаємо на місцеві джипи і продовжуємо шлях, але вже з видом на Нангапарбат (8125м). Саме на його схилах розкинулися альпійські пасовища й ідилічні соснові ліси, які подарували парку його казкову назву. Зупинимося в милому гостьовому будиночку з каміном на дровах і шикарним видом на Nanga Parbat. Що ще потрібно для щастя?!

Нангапарбат з Фейри Медоуз
Чарівні луги, похід в Пакистані
День 11. Вьюпоінт Nanga Parbat – треккінг в Fairy Meadows

Приємно і красиво проведемо час на схилах Нангапарбату. Після Аннапурни і Чогорі це найсмертоносніша вершина в світі, і вона шалено прекрасна. Тут на сходженні загинув Гюнтер – брат Месснера, а сам Ранйхольд вважає Нангапарбат особливою горою. Може бути, настільки привабливою її робить небезпечність та неприступність, а може, справа в гармонії вигинів великого хребта, але одне точно: Нангапарбат Ви не забудете ніколи.

У парку багато класних радіалок в лісах і на вьюпоінти. Інструктор підбере одну в залежності від погоди, бо всі треки однаково хороші.

*За бажанням можна найняти портера ($4 / 10кг ноші) або під’їхати на поні. Треки комфортні, підйоми не круті.

Панорама Нангапарбата з Фейрі Медоуз
День 12. Гілгіт – сувеніри Кашміру

Збираємося і їдемо в Гілгіт. Світові вершини і льодовики Каракоруму залишилися позаду, і ось за вікнами миготять панорами Гіндрукуша. Розміщуємося в готелі, обідаємо і відправляємося досліджувати місто, мечеті, ринки і сувенірні магазинчики. Відпочиваємо, занурюємося в культуру і просто приємно проводимо час.

 

Джипи в Фейрі Медоуз
Гори Гіндрукуша поблизу Гілгіту
День 13. Katas Raj — Лахор

Нас чекає багато переїздів: ранній підйом, трансфер в аеропорт, переліт в Ісламабад і автобус до Лахора. По дорозі заїдемо в Katas Raj – індуїстський діючий храм Бога Шиви. Комплекс примітний ще й тим, що він являє собою суміш культур: спочатку виник як буддійський, потім прийшли індуси і добудували свої храми, потім монголи перетворили його в житловий будинок-фортецю, який був захоплений сикхами. Зрештою британці законсервували цю красу, завдяки чому ми можемо її побачити. Увечері прибуваємо в Лахор і поселяємося в готель. Якщо встигнемо, сходимо на прогулянку вечірнім містом.

Стародавній замок в Пакистані
Вечірній Лахор: мечеть Башахи
День 14. Скарби Лахора

«Хто не бачив Лахора, той не народився!»

Давнє пенджабське прислів’я

Лахор – друге за величиною місто Пакистану, найважливіший історичний, культурний і духовний центр країни. Він був столицею Монгольської імперії і Британської Індії. Про нього згадує у своїх книгах ще Птолемей, а Лахорський форт входить в список культурної спадщини ЮНЕСКО. Тут зародився суфізм – течія, що проповідує аскетизм і духовність в ісламі. Похід по Каракоруму був би неповним без знайомства з цим містом. Ми відвідаємо Шахі Кіла (знаменитий форт), Мечеть Бадшахі, вишукані Сади Шалімара часів імперії Великих Моголів. У старому місті Валід Сіті піднімемося на мінарет Мечеті Варзистан.

З’їздимо на кордон з Індією (всього кілька км) і в селі Вагах поспостерігаємо незвичайну церемонію закриття Індо-Пакистанської кордону (Wagah Border), яку проводять щодня. До речі, Вагах – єдине місце, де можна цей кордон перейти. Увечері погуляємо по найстарішому в Південній Азії “кварталу червоних ліхтарів” – Хіра Манді, помилуємося ілюмінацією Червоної Мечеті, повечеряємо і відпочинемо в готелі.

Сади Шалімара
Мечеть Бадшахі
Лахорський форт
День 15. Ісламабад – шопінг – прощання

Нас чекає столиця, сувеніри, шопінг та святкова вечеря. 3 години їзди – і можна бігти на ісламабадські ринки купувати подарунки собі, друзям і близьким. А так хочеться привезти додому ці вишукані азіатські шалі, чарівну кераміку і картинки з Каракорумом на згадку про похід! Увечері організуємо прощальну вечірку, адже в цих суворих горах ми стали практично сім’єю :). І ще не раз ми зустрінемося на гірських стежках.

*Якщо Ви летите на наступний день, повідомте менеджеру і він допоможе забронювати готель.

Пакистанські діти
Мусульманин під час молитви
Показати всі дні
Вартість: 1570$
У вартість туру входить
 • зустріч в аеропорту;
 • харчування під час переходів;
 • послуги професійного інструктора нашого клубу (російська, англійська мови);
 • всі перміти (дозволи, пропуски);
 • всі вхідні квитки;
 • всі трансфери по програмі, машина супроводу групи протягом всієї програми;
 • турнікет для ЗСУ;
 • висотна аптечка;
 • допомога в підготовці до походу (підбір авіарейсів, спорядження та ін.);
 • дисконтна картка нашого клубу зі знижками на походи і спорядження.
У вартість НЕ входить
 • внутрішні перельоти (220$);
 • проживання в гестхаусах і готелях;
 • оформлення візи під ключ;
 • туристичне страховання;
 • харчування в містах і гестхаусах (~ 15$ на добу).
Додаткові витрати
 • Їжа в кафе и ресторанах – близько 100$
 • Внутрішній переліт – 220$
 • Проживання – 250$
 • Оформлення візи – 100$
 • Чайові інструктору (необов’язково, але якщо вже в Каракорумі так заведено.. :))

Разом: додаткові витрати складуть 680$ + переліт. Ми радимо захопити кишенькові гроші на сувеніри і кафешки.

Підрахуємо повну вартість треккінг туру в Пакистан:

 • Наш тур – 1570$
 • Додаткові витрати і віза – 680$
 • Переліт в Пакистан – від 900$

Весь похід обійдеться мінімум в 3150$.

Залежність ціни туру від кількості учасників:
 • 7+ людей – 1570$
 • 6 осіб – 1690$
 • 5 осіб – 1780$
 • 4 людини – 2150$
Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Ісламабад
Закінчення: Ісламабад, після 12:00
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
подайте заявку прямо на цій сторінці. Наш консультант зв'яжеться з Вами і допоможе підготуватися до подорожі;
ПЕРЕДОПЛАТА
переведіть нам передоплату для бронювання переїздів та екскурсій (500$, ближче до дат походу);
АВІАКВИТОК
купіть квиток в Ісламабад і надішліть нам його копію, щоб ми могли вас зустріти;
ЗІБРАТИ РЕЧІ
зберіть рюкзак за списком необхідних речей і сідайте в літак і ні про що не турбуйтеся.
💶 Вартість подорожі в Пакистан

Для бронювання місця в групі потрібна передоплата в розмірі 500$. Її треба перевести нам після набору мінімальної кількості учасників (менеджер напише, коли саме). Варіант, що Ви перевели передоплату, а похід не відбувся з нашої вини, виключений. Решту суми Ви можете віддати гіду на місці або перерахувати на банківський рахунок клубу перед вильотом.

🏠 Де Ви будете жити в цьому поході

По прильоту ми традиційно поселяється в самому центрі столиці. Номери чисті, охайні, відмінна кухня, інтернет / вай-фай. Пам’ятки в 10-15 хвилинах від готелю.

На маршруті ночуємо в гестхаусах. Це суміш гірського притулку і готелю: 2-х і 3-хмісні номери, загальний туалет, кухня. Сніданки і вечері (платні), теплий душ (платний). Майже у всіх гестхаусах є вай-фай.

🍽 Харчування в поході

Снідати і вечеряти ми будемо в столовках гестхаусов. У них є страви на будь-який смак: вегетаріанці, любителі м’яса і здорового харчування знайдуть що-небудь для себе. Їжа не дуже пряна, ситна. Тут ми познайомимося з національною кухнею. В середньому на стіл йде від 15-20$ на добу в залежності від апетиту.

Пити проточну воду строго не можна. Потрібно або купувати бутильовану, або чай. Пити на висоті треба багато, тому будьте готові до цього.

1) Звичайна вечеря в гестхаусі (далбат) і 2) їжа в міському кафе

🛂 Документи для в'їзду в Пакистан

Українці можуть отримати туристичну візу до Пакистану онлайн через систему Pakistan Online Visa System. Для цього необхідно подати заявку, завантажити фотографію та скан-копію паспорта, а також надати деталі бронювання готелю. Процес видачі візи  займає приблизно 7-10 робочих днів, вартість візового збору – 35 доларів США. Обов’язково оформіть туристичне страховання і відправте його скан або фото координатору походу.

Загадковий і далекий Пакистан - мандрівка всього життя!

Країна неймовірних контрастів, найвищих гір і відкритих, добрих людей — вирушайте з нами до Пакистану, і повірте, що це буде один з найяскравіших походів у вашому житті.

Забронювати тур
Що взяти з собою?
👕 Одяг в похід по Каракоруму

Частина нашого туру пройде на високогір’ї з льодовиками і снігом. Температура вночі цілком може опускатися до -5 і нижче. Друга ж частина програми – екскурсійна. У містах може бути дуже жарко, до 35С. Обов’язково подбайте про якісну екіпіровку, яка захищає від гірських холодів і палючого сонця Азії.

 1. Пуховка.
 2. Вітрівка або мембранна куртка.
 3. Штани треккінгові з мембраною або зі щільної тканини, що захищає від вітру.
 4. Легкі дихаючі штани для низин.
 5. Футболки / треккінгові сорочки (3 штуки, не більше).
 6. Фліска щільністю 200 або 300.
 7. Термобілизна – обов’язково верх і низ.
 8. Шкарпетки трекінгові – 3 пари + одна тепла для сну.
 9. Шапка на висоту.
 10. Панама від сонця.
 11. Теплі рукавички, бажано з віндблоком.
 12. Треккінгові черевики з рифленою підошвою і фіксацією голеностопа. Не кросівки.
 13. Треккінгові босоніжки.
 14. Айсери (льодоступи, або міські кішки) – про те, чи потрібні вони, Вам повідомить гід або менеджер ближче до дат Вашого походу.
🎒 Спорядження
 1. Рюкзак (50 літрів вистачить з головою, якщо Ви візьмете нормальне спорядження з цього списку)
 2. Спальник (комфорт 0 …- 5).
 3. Трекінгові палиці.
 4. Налобний ліхтарик.
 5. Окуляри сонцезахисні.
 6. Помада гігієнічна.
 7. Індивідуальна аптечка.
 8. Сонцезахисний крем.
 9. Гігієнічний набір.
 10. Туалетний папір.
 11. Рушник з мікрофібри.
 12. Термос (1 л).
 13. Документи, страховка і їх копії з собою і в онлайні.
 14. Герметичний пакет для документів і телефону.
 15. Телефон, зарядні пристрої, павербанк.
 16. Можете прихопити фотоапарат, щоб зазнимкувати красу гір і показати її друзям!)

Важливо: зберіть все з цього списку. Якщо є сумніви з приводу свого спорядження – зв’яжіться з координатором.

Забронювати тур
Фотогалерея
Всі фото зроблені в попередніх походах туристів клубу Pohid V Gory в горах Пакистану.
Фотогалерея
Відеогалерея
Льодовик Нангапарбата
Сувеніри в Пакистані
Ресторан в ІсламабадІ
Подорож в Пакистан
Тури в Пакистан із України
Каракорумське шосе, трекінг в Пакистані
Фото Нангапарбат
Озеро Аттабат в Пакистані
Трекінг тури в Пакистан
Льодовик Бальторо
Каракорумське шосе
Форт Балтіт в Пакистані
Трек-арт в Пакистані
Каракорумське шосе, похід в Пакистані
Трекінг в Fairy Meadows, Пакистан
Фото Каракорума
Каракорум, льодовики Пакистану
Сучасне мистецтво в Пакистані
Останні відгуки
Facebook відгуки
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: Похід в горах Каракорума | Пакистан
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Забронювати тур
  Похід: Похід в горах Каракорума | Пакистан
  Дати: 05.10.2024 - 19.10.2024
  Ім'я та прізвище
  Телефон
  Email
  Коментар
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти