Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Активний тур в Японії. Сходження на Фудзіяму
Інструктор клубу PVG
макс 10 особи.
80 км
15 днів

Активний тур в Японії. Сходження на Фудзіяму

2200$
7.4
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
15 днів

Чарівна Японія, оспівана мудрецями і поетами, скарбниця знань, колиска суті рівноваги та відповідальностіБатьківщина гордих самураїв і загадкових гейш. Жменя дрібних островів, що подарували світові невагомі рими хайку, граціозну красу Кендо, гармонію садів і багатство духовного світу синтоїзму. Над «Країною сонця, що сходить» строго височіє Фудзіяма, на вершині якої ми зустрінемо зародження нового дня. Сам тур і сходження на Фудзіяму – абсолютно особливий трекінг, де кожен день сповнений глибокого змісту і нових знань. Давайте з нами – досліджувати стародавні міста і храми, насолоджуватися чудовою природою і горами. Відкриємо Японію разом!

Швидка заявка
Координатор
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Графік роботи
З понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00
Активний тур в Японії
Маршрут
Кагосіма
Якусіма
гора Міяноура
Хіросіма
Кіото
Удзі
Нара
Кіото
Канадзава
Такаяма
Сіракава-го / Хірайю-Онсен
Альпи
Пять озер Фудзі
Фудзіяма
Нікко
Токіо
День 1. Приліт в Кагосіму – Сакурадзіма

Наш тур починається в Кагосімі. Цей великий адміністративний центр лежить під стратовулканом Сакурадзіма. У середньовіччі тут була резиденція роду Сімадзу (XII-XVI ст), з того часу збереглося багато історичних будівель. Візьмемо на прокат велосипеди і вирушимо на велопрогулянку навколо Сакурадзіми (1117м), над якою постійно висить хмара диму. Останній раз вулкан вивергався в липні 2016 року, так що вилазка буде хвилюючою. Також можна відвідати прекрасний прибережний сад Сенган-ен і познайомиться з технологією сяккей. Заночуємо в готелі.

Сакурадзіма
Якусіма
День 2. Якусіма

Відпливаємо на Якусімуяка славиться своїми густими лісами, великою кількістю диких тварин і унікальними пам’ятками природи. Завдяки високій вологості, на острові збереглися дуже старі дерева – криптомерії, або японські кедри. Тут можна зустріти оленів – якусіка, мавп і навіть морських черепах. З порту їдемо на іншу сторону острова, звідки почнемо трекінг. Переночуємо в притулку серед лісу, внесеного до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Перехід 7-8 годин.

трекінг на острові Якусіма
водоспад Janakuchi no taki Якусіма
День 3. Сходження на гору Міяноура (1936м)

Збираємо речі і вирушаємо підкорювати один з найвищих піків острова. Вузенька стежка петляє туманним кедровим лісом, стовбури і каміння вкриває густий зелений мох. Це унікальний куточок, подібно якому немає ніде в світі. Фанати аніме впізнають тут улюблені кадри з Miyori-no mori :). Місцеві гори рясніють гігантськими тсугами, термальними джерелами і водоспадами. З вершини відкривається приголомшлива панорама всього острова, а тіло починає звикати до навантажень, адже нас чекає сходження на Фудзіяму. Спускаємося і падаємо в лісі на бівуак.

Перехід 8 годин.

Міяноура - трекінг в Японії
День 4. Переїзд до Хіросіми

Після сніданку вирушаємо в порт Міяноура, а по дорозі побачимо найдавнішу криптомерію Японії – Дземон-сугі. Її висота – 25 м, а діаметр стовбура перевищує 5м! З Міяноури пливемо на Хонсю, а далі сідаємо на потяг у Хіросіму, відому своєю трагічною долею. Прогуляємося по вечірній Хіросімі, відвідаємо купол Гембаку – єдину будівлю, що залишилася з часів ядерного бомбардування.

За бажанням групи можемо поїхати в «місто риби фугу» – Сімоносекі.

замок в Хіросімі
купол Гембаку
День 5. Острів Міядзіма

Вранці продовжимо екскурсію по Хіросімі і, щоб відволіктися від сумних думок, попливемо на острів Міядзіма. Тут помилуємося видом, який входить в Три знаменитих пейзажів Японії, на думку самих японців 🙂. Увечері їдемо в Кіото.

Подорож до Японії, фото Кіото
острів Міядзіма
День 6. Фусімі Інарі – Удзі – Храми і сади Кіото

Який же тур до Японії без відвідування культурного центру країни? Він існує з часів неоліту і знаменитий своїми древніми буддійськими святинями і імператорськими палацами. Поснідавши, виходимо в радіалку на гору Інарі. Серед зелені на схилі стоїть храм Фусімі-Інарі, побудований ще до заснування самого Кіото (в 711р.). Синтоїсти тут поклоняються богині родючості, аватаром якої вважається лисиця, що уособлює розум і хитрість. Переїжджаємо в Удзі, досліджуємо святилища Бедо-Ін (1053р), Косі-дзі (1648р) і багато інших. 

Далі тримаємо курс на комплекс Кіемідзу-дера (778р, збережені будівлі – з 1633р), «храм чистої води». У тихому внутрішньому дворику є водоспад, синтоїстська кумирня духу любові і священний камінь Будди. Далі вирушимо на екскурсію до Монастиря Ґінкаку, або Срібного павільйону (1485р). Тут дзен-буддисти поклоняються богині-покровительниці Каннон. Прогуляємося знаменитим садом навколо пагоди, зайдемо до синтоїстського храму Ясака і Золотого павільйону Монастиря Кінкаку (1397р). Два верхніх поверхи пагоди покриті листами чистого золота – воістину розкішне видовище! Наступний на черзі – «храм дракона, що відпочиває» Реан-дзикотрий є одним з головних святилищ дзен-буддизму в світі. Навколо нього розкинувся унікальний Сад каменів, не менш відомий серед присвячених, ніж сама будівля. У ньому 15 каменів, але побачити всі одночасно може тільки той, хто досяг нірвани. Ось і перевіримо;)

Увечері підемо в район Гіон – один з останніх оплотів стародавнього мистецтва гейш. Познайомимося з традиційною кухнею на ринку Район Нішікьо ( «кухня Кіото»). Знаменитій ярмарці їжі вже 400 років! Скуштуємо місцевих делікатесів, велика кількість яких вражає навіть досвідчених гурманів, прикупимо сувенірів. Повечерявши, підем в хостел відпочивати.

Фусімі-інарі
храми в Кіото
Золота погода, храм Кіото
Синтоїстський храм
Гіон, Кіото
харчування в поході по Японії
День 7. Нара

На порядку денному – давня Нара, осередок релігії і духовності. Покровителем Нари вважається олень, в парках і скверах їх живе безліч. Туристи підгодовують оленів, а місцеві жителі на вулицях продають спеціальний корм :). Влаштуємо пікнік в одному з парків і поспостерігаємо за цими дивовижними тваринами. У Нарі діє безліч культових споруд буддизму і СинтоАкісино-дера, Кофуку-дзи, Тодесай-дзи, Касуга-тайся. Якщо буде час, ми підем до імператорського палацу.

Далі мчимо в мальовничий район Арасіяма, що нагадує скоріше сільську місцевість, ніж частину мегаполісу. Прогуляємося у бамбуковому гаю, по мосту Тогецуке і відвідаємо Тенрюдзі. Якщо встигнемо, поїдемо до Кацура-Рікю. Це – бездоганний зразок ніхонського садового мистецтва. Відвідаємо Храм Сандзюсанґен і Сайходзі з унікальним парком мохів навколо пагод. Увечері на поїзді котимося в Канадзаву. Бажаючі можуть прогулятися вуличками «маленького Кіото» та оглянути древній неприступний замок «Ніндзя-дера».

бамбуковий гай Аросіяма
День 8. Канадзава — Такаяма

Активний тур до Японії триває і ми підбираємося все ближче до гір. Їдемо в історичне село Сіракава-го, що більше нагадує ідилічну листівку, ніж реальне селище. Затишні будиночки в оточенні Альп внесені в список світової спадщини. Саме в таких сакраментальних, застиглих у часі віддалених куточках вдається відчути суть нової культури. Побродимо селом, спостерігаючи сільський побут, а потім на автобусі доберемося до нашого хостела біля підніжжя північних Альп.

Сіракава-го
День 9-10. Альпи

Нам належить провести три незабутні дні наодинці з первозданною природою. Тутешні Альпи – це 3 масивних хребта, які поступаються по висоті тільки Фудзі. Гори дуже мальовничі, внизу порослі змішаним і хвойним лісом, альпійський пояс укритий густими смарагдовими травами. Головні піки перевищують 3000м, скелясті, зі сніжниками, а в льодовикових цирках поблискують озера.

Серед цієї пишноти ми відпочинемо від суєти, помилуємося красою природи, яка століттями надихала поетів і філософів. Така прогулянка стане прекрасною підготовкою до майбутнього сходження на Фудзіяму. Увечері спускаємося з гір, їдемо до підніжжя Фудзі і відпочиваємо в гарячих джерелах після складного походу.

гора Яригатаке в Японських Альпах
Розмітка маршруту в Японських Альпах
сніг в Японії
Японскі Альпи - Камікочі
День 11. П'ять озер Фудзі

Зранку вирушаємо в легендарний район П’яти озер: Яманака, Кавагуті, Сай, Сьодзо і Мотосу. Звідси відкривається найкращий вид на вулкан, що став символом країни сонця, що сходить, і починається штурм Фудзіями (3776м). Одинокий, майже ідеальний, конус блищить сніжною короною, підкорити його – справа нелегка, але під силу людині з середньою фізичною підготовкою. Сніг повністю сходить тільки влітку. Виходимо ввечері і піднімаємося при світлі ліхтариків.

П'ять озер Фудзі
Фудзіяма з 5 ої станції
День 12. Сходження на Фудзіяму

Підйом триває 7-8 годин. Але ці муки винагородяться, адже нас чекає рідкісне видовище, повне краси і містичного сенсу – схід сонця на вершині Фудзіями… Тут стоїть синтоїстський храм, в який стікаються паломники з усього світу в пошуках просвітлення. Можливо, таємниці світобудови відкриються і нам. Вдосталь насолодившись чудовою панорамою, біжимо вниз грітися. Біля П’яти озер сідаємо на транспорт і переїжджаємо в галасливий Токіо на ночівлю.

 

Вершина Фудзіями
Спуск з Фудзіями
День 13-14. Нікко

Не говори «неймовірно», поки не побачиш Нікко

японське прислів’я

Ненадовго прощаємося з урбаністичними чудесами сучасності, щоб зануритися в царство неймовірної природи і стародавнього буддійського зодчества. До обіду будемо в Нікко, де продовжимо наш трекінговий тур. Оглянемо багатовікове синтоїстське святилище – Футарасан. За переказами, кумирня була тут ще в IV ст. н. е. Унікальний храм Тосі-гу, місце останнього спочинку сьогуна Іеясу Токугави, вражає уяву достатком золота, тонкої різьбою і колірною гармонією. Навколо комплексу розкинувся стародавній кедровий гай.

Нікко – один з найкрасивіших парків країни. І він розкриє нам свої секрети. Це – гірський регіон, його вершини здіймаються на 2500 метрів і вище. Навіть тих, хто здійснив сходження на Фудзіяму, вражає пишності тутешніх видів. Звивисті лісові стежки виведуть нас до потужного 97-метрового водоспаду Кегон. У парку тече безліч кристально чистих річок і озер, повних форелі, є термальні джерела і високогірні болота, зарослі азалією.

храми в Нікко
Японські клени в Нікко
Нікко, Японія
Похід в Японії
День 15. Токіо

Зануримося з головою в бурхливий хайтековий потік життя. Після сніданку по Райдужному мосту їдемо на штучний острів Одайба, де помилуємося футуристичною архітектурою і копією статуї Свободи на березі Токійської затоки. Відвідаємо Сенсоін і культурний центр Токіо – торговий квартал Гандзя. Тут продається буквально все, піти без сувенірів неможливо 🙂. Придбаємо пам’ятні дрібнички, посидимо в традиційних ресторанчиках і проведемо дегустацію саке. Сміливці можуть піднятися на телевізійну вежу (Tokyo Sky Tree) висотою 332,6м і помилуватися нічними вогнями столиці.

Прощання

Наш тур в Японії підійшов до кінця. Найбадьоріші туристи вранці можуть відправитися на ринок Цукідзі, де проходять всесвітньо відомі торги за тунця. Вставати доведеться годині о 4 ранку 🙂

Якщо ще є час до літака, ви можете продовжити знайомство з Токіо – додивитися, що не встиглося, повеселитися в токійському Діснейленді.

Одайба в Токіо
Похід в Японії
Токіо скай три
парки в Кіото
Показати всі дні
Вартість: 2200$
У вартість походу входить
У вартість НЕ входить
Додаткові витрати:

харчування в містах (від 25$ на добу); проїзний квиток на поїзд Japan Rail Pass (275$) та інші дрібні витрати – 510$. Рекомендуємо взяти з собою побільше грошей на сувеніри та особисті витрати.

Залежність ціни від кількості учасників
 • 11 і більше – 2200$
 • 10 осіб – 2450$
 • 8-9 осіб – 2800$
 • 6-7 осіб – 2950$

Максимальний розмір групи – 13 осіб, мінімальний – 5.

Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Кагосіма
Закінчення: Токіо
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
Заповніть заявку прямо на цій сторінці, ми зв'яжемося з вами і розповімо, які авіаквитки Вам підійдуть для цієї подорожі;
ПЕРЕДОПЛАТА
Зробіть передоплату в розмірі 50% від вартості туру (1100$);
АВІАКВИТОК
Купіть авіаквитки в Японію;
ЗІБРАТИ РЕЧІ
Зберіть все зі списку необхідних речей.
Особливості подорожі
 • Це комбінований тур, який включає активну пішу програму. Нас чекають не тільки легкі прогулянки пагорбами. Будуть справжні віа-феррата і круті скелі, по яких доведеться дертися з рюкзаком.

 • Під час багатоденного трекінгу в Альпах ми будемо жити в наметах, спати в спальних мішках, готувати їжу на газовому пальнику – справжній похід.

 • У містах зупиняємося в недорогих готелях.

 • Харчуємося в кафе і ресторанчиках, кожен зможе вибрати меню за смаком, якщо зрозуміє, що це;)

 • Всі переїзди здійснюємо на громадському транспорті, який тут дуже комфортабельний.

Важливо: При купівлі авіаквитка в Кагосіму зі стикуванням в Токіо мінімальний час на пересадку має бути не менше 4-х годин. В іншому випадку є ризик не встигнути на свій літак!

Документи для в'їзду до Японії

Для громадян України необхідна віза. Її треба оформляти заздалегідь у посольстві. На жаль, через віроломний напад росії на Україну посольство Японії в Києві не працює, тому потрібно звертатися до представництв Японії в сусідніх країнах. Детально про те, як отримати візу, можна почитати ТУТ.

Важливо! Перед походом обов’язково потрібно оформити туристичне страхування і скинути його копію або фото координатору походу

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
👕 Одяг і взуття
 • Мембранна куртка – вона ж може бути замість вітровки
 • Легкий пуховик або пухова жилетка
 • флісова камізелька
 • Футболка – 3 штуки на всю поїздку, бажано синтетичні, вони швидше сохнуть
 • Термобілизна – 1 комплект
 • Шкарпетки – 4 пари буде досить
 • Штани мембранні
 • Штани трекінгові
 • Штани флісові – для табору, сну або хостелів, де часто прохолодно
 • Шапка, баф і головний убір від сонця
 • Рукавички
 • Трекінгові черевики
 • Легкі кросівки для екскурсій
 • Сандалії
🎒 Спорядження і речі

Важливо: зберіть все з цього списку. Якщо є сумніви з приводу свого спорядження — зв’яжіться з координатором походу.

Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
Гіон, Кіото
Кіото, Японія
Похід в Японії
харчування в поході по Японії
Нічний Токіо - тур в Японію
Озеро Сува - вид на Фудзі
Сіракава-го
Міяноура - трекінг в Японії
Подорож до Чорного замку
Замок в Мацумото
парки в Кіото
Суші в Кіото
Одайба в Токіо
гора Яригатаке в Японських Альпах
Розмітка маршруту в Японських Альпах
Похід в Японії
Кагосіма - тур в Японію
Фусімі-інарі
трекінг на острові Якусіма
Спуск з Фудзіями
Вершина Фудзіями
Японскі Альпи - Камікочі
острів Міядзіма
Подорож до Японії, фото Кіото
купол Гембаку
замок в Хіросімі
Останні відгуки
Facebook відгуки
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: Активний тур в Японії. Сходження на Фудзіяму
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти