Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Авторський тур в Ефіопію | Подорож в серце Африки
Інструктор клубу PVG
макс 10 особи.
65 км
16 днів

Авторський тур в Ефіопію | Подорож в серце Африки

1650$
4.3
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
16 днів

Яскрава, спекотна і колоритна до нестями… Ефіопія — це пустелі, вулкани, скелясті вершини над саванами, величезні озера, очеретяні села, небачена фауна і флора. Ми вирушаємо в самісіньке серце Чорного континенту, в місця, де ще живий той дикий, первісний характер нашої планети, який зараз настільки складно відшукати… Відчуйте подих солоних вітрів Данакіля, пройдіться по краю киплячого лавового озера, помилуйтеся барвами сірчаних фумарол Далола, підніміться на вершину згаслого вулкана Рас-Дашен і доторкніться до сакральних таємниць Нового Єрусалиму. Пригодницький тур в Ефіопії стане найдивовижнішим досвідом в житті. Ми пройдемося високогір’ям Сименських гір в компанії бабуїнів Гелада, відвідаємо замки Гондера і скельні церкви Лалібели, побачимо найдавніший скелет людини, познайомимося з кочовими народами і зробимо ще багато такого, від чого піде обертом голова. Приєднуйтесь!

Швидка заявка
Маршрут
мапа подорожі в Ефіопії
Координатор
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Графік роботи
З понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00
Авторський тур в Ефіопію
Маршрут
Аддіс-Абеба
Бахр-Дар
витоки Блакитного Нілу і водоспад Тис-Ісат
Гондер
трекінг в Сіменських горах
сходження на Рас-Дашен (4620 м)
Аксум (Ковчег Завіту, дім Цариці Савської)
скельні церкви Тиграй
Мекеле
тур в пустелі Данакіль: кольорові фумароли вулкана Даллол
соляні гори
кипляче озеро
солончак Ассаль
СПА на оз. Афдера
ніч біля кратера Ерта Але і кипляча лава
скельні храми Лалібели
Аддіс-Абеба
День 1. Зустріч з Африкою

Прилітаємо в столицю Ефіопії – Аддіс-Абебу. Поселяємося в готелі та вирушаємо на екскурсію. Хоча наш тур і трекінговий, але відвідування тутешнього національного музею обов’язкове. Адже в ньому зберігається скелет найдавнішого гуманоїда на планеті, «прабабусі людства» Люссі! Тут ми вперше відчуємо себе в колисці цивілізації… Архітектура Аддіс-Абеби досить сучасна, її прикрашають кілька кафедральних соборів: Entoto Mariam, музей імператора. Трапляються й острівці автентичного ефіопського життя. Погуляємо по гучному ринку, повному фруктів, місцевих дрібничок і первісної харизми. Увечері скуштуємо африканську кухню і відпочинемо після перельоту, а прямо в нашому готелі можна замовити справжню кавову церемонію: з обсмаженням свіжих зерен — все як годиться.

Традиційна церква в Ефіопії
Церква в Адіс-Абебе
День 2. До витоків Нілу

Скористаємося внутрішніми авіалініями і полетимо в курортний Бахр-Дар — на берег найбільшого в Ефіопії озера Тана до витоків Блакитного Нілу. У його околицях є що подивитися! У водах Тани плавають бегемоти, місцеві жителі займаються традиційною риболовлею. Над блакитною гладдю здіймаються десятки острівців, на 20-ти з них збудовані монастирі і церкви з дивного для нас матеріалу — лози.

На березі Аббая (з ефіоп. Блакитний Ніл) стоїть імператорський палац. У самому місті можна знайти ринки, ярмарки і пристойні ресторанчики. Обов’язково вирушимо в човновий тур і погуляємо околицями. Ночуємо в готелі.

Бахр-Дар
Місцеві перуть речі на Тані
Бегемоти в озері Тана
Церква на Тані
День 3. Тис-Ісат — Гондер

Прохолодним ранком їдемо до 45-метрового водоспаду Тис-Ісат. Любителі пригодницьких романів будуть у захваті: саме Тис-Ісат став метою Брюса Джеймса, автора «Мандри до витоків Нілу». Звичайно, зараз складно відчути себе відважними дослідниками Чорного континенту, але насолодиться бурхливими каскадами водної стихії нам не завадить ніщо :). Гуляємо посеред джунглів, поступово занурюючись в атмосферу екзотичного африканського життя.

Після обов’язкового тропічного ланчу сідаємо на човен до монастиря Урос посеред Тани. Будівля дуже мальовнича, а в лісі біля неї ефіопи продають цікаві вироби.

Екскурсії в Гондері

Після обіду дорога покличе нас ближче до Сіменських гір, в колишню столицю Ефіопії Гондер. Його велична фортеця Фассіл-Геббі з високими кріпосними стінами й імператорськими купальнями внесена до списку світової спадщини ЮНЕСКО. Відправимося на екскурсію по палацу Фассіл-Геббі, відвідаємо вишукані лазні імператора і кілька локальних церков. У цьому красивому і незвичайному місці ми проведемо ніч.

Водопад Тис-Ісат
Дорога до витоків Ніла
Кавова церемонія на Тані
Очеретяна церква на острові посеред Тани
Головний замок в Гондері
Царські лазні в Гондері
День 4. Simien Mountains National Park

Після раннього сніданку завантажуємося в джипи і вирушаємо в сторону Національного Парку Сіміен. Дорога не буде нудною завдяки зупинкам на ланч і біля наймальовничіших вьюпоінтів. Пройдемо ворота нац. парку і починаємо знайомство з первозданною природою Африки. Виходимо на трек в Сіменських горах, і стежка проведе нас прямо по краєчку Африканського рифтового розлому.

Ця частина нагір’я колись сформувалася завдяки виверженням щитових вулканів. Базальтові пласти магми контрастують з яскравими торф’яними шарами, створюючи незрівнянні хитромудрі візерунки, малюнки та смуги. Йти легко і приємно: стежка в’ється по пологому високогір’ї між відмітками 3000 і 4000м н.р.м., над запаморочливими проваллями і обривами глибиною в 2000 м… Ми пройдемо прямо над ними! Убога рослинність не затуляє панораму всього нагір’я і рівнин Північної Ефіопії.

Родзинкою стане знайомство з ендемічним видом бабуїнів — Гелада, які водяться тільки на Ефіопському нагір’ї. Вони бігають цілими стадами, наповнюючи простір гучними криками. Сидять на краю урвищ, чистять один одного і майже не звертають увагу на туристів.

Увечері приходимо в кемпінг, де нас вже чекають особисті намети, загальна столовка – “кают-компанії”, намет-душ. Кемп влаштований прямо над розломом, і Ви побачите захід сонця, який можливий тільки в Африці…

Трек: 7-8 год. Висота над р. м.: 3500м.

Лрбелії в парку Симен
Африканський рифтовий розлом
Сименські гори
Природа Ефіопії: Сименський національний парк
Самець бабуїна гелади
Інструктор Іван Добринський з геладами
День 5. Трекінг в Сіменських горах

Сьогодні ми пройдемо перевал, що потопає в евкаліптовому гаї. Гігантські дерева просочують повітря тонкою свіжістю, такою приємною під немилосердним сонцем Африки… Пройдемо над крутим урвищем, вимитим рікою під загадковою назвою Диявольська;). Побачимо життя диких тварин в їх природному середовищі існування. Фауна Сіменських гір включає рідкісних хамадрійських бабуїнів, нубійських козлів, єгипетських вовків, мавп-колобусів, леопардів, шакалів, східноафриканських левів, гієн, каракалів, сервалів і десятки інших цікавих видів. Але ми спокійні — нас супроводжують озброєні рейнджери :).

Спустимося в долину Мішеха, звідки вперше побачимо Рас-Дашен. У селі Амбіква дослідимо автентичний побут місцевих племен, що зберігся майже в тому ж вигляді, що і сотні років тому. Заночуємо в кемпі біля конічної плетеної церкви.

Трекінг по краю розлому
Інструктори на краю Рифтового розлому
Село Амбіква - як живуть люди в горах Ефіопії
Вершина Рас Дашен
День 6. Сходження на Рас-Дашен

Прийшов час піднятися на найвищу точку нагір’я і всієї Ефіопії — Рас-Дашен (4620 м). Прокидаємося ще вночі. Вузька стежка з пологим ухилом веде майже до самої вершини. Тільки останні кілька сотень метрів стануть випробуванням на витривалість, адже гору вінчає величезна скеля, обвітрена жарким Самумом (так в північно-західній Африці називають пилову бурю).

З Рас-Дашена розглянемо безкраї простори високогірних плато. Далеко внизу розкинулися напівпустельні савани, над якими здіймаються гострі скелі і гребені хребтів… Тут дійсно відчуваєш міць і велич континенту — останнього оплоту первозданної суті нашої планети. Іноді місцеві приходять привітати туристів і, одягнувши національні костюми, за пару доларів фотографуються з ними. Спускаємося в наш кемпінг відпочивати і святкувати сходження.

Тривалість сходження: 12-14 годин.

Група на вершині Рас Дашен
Захід сонця над африканським розломом
Захід сонця в Сименських горах
Захід сонця в горах Африки
Захід сонця в савані
День 7. Дебарк

Прийшов час закінчувати трекінг — вранці йдемо в село, по дорозі розглядаючи панорами Сіменських гір і спостерігаючи за життям диких тварин. У знайомому Ченеку сідаємо на трансфери і їдемо в містечко Дебар. Увечері заслужено відпочиваємо після гір.

 

Дорога на Рас Дашен
Стежка на вершину посеред лобелій
День 8-9. Священний Аксум — Ковчег Завіту і дім Цариці Савської

Кілька годин в дорозі – і ми будемо в одному з головних місць паломництва Православного світу. Закидаємо речі в готель, обідаємо і відправляємося на екскурсії. Обов’язково відвідуємо Церкву Марії Сіонської, де зберігається Ковчег Завіту. Кажуть, в ньому знаходяться скрижалі з 10 заповідями, ті самі, що отримав Мойсей від Святого Духа. Чи є в світі більш священне місце?! Можна піти в купальні Цариці Савської, яка зустрічалася з самим царем Соломоном.

Крім релігійних християнських святинь в Аксумі є реліквії двохтисячолітньої давності — часів Аксумського царства. Найвідоміші — високі, до 35м, кам’яні стели. Вважається, що вони служили своєрідними надгробками. Якщо встигнемо, з’їздимо на околицю до петрогліфа “Левиці з Гоберди”. Легенда свідчить, що він з’явився на місці поєдинку Архангела Михайла з левом.

День 10. Скельні монастирі Тиграй

Знайомимося з унікальною скельної архітектурою Ефіопії — сідаємо в трансфер і вирушаємо на екскурсії. Зупинимося біля гробниці царів Калеба і Гербе Мескеля. Вони заховані в печері, висіченим високо над землею, і дістатися до них — та ще атракція :). Трошки відчуємо себе альпіністами. Усередині стоять стародавні саркофаги з барельєфами і розписами. Після огляду їдемо в монолітну скельну церкву Абуна Йемата (Abuna Yemata Guh) на висоті 2580м. Поруч – грандіозні природні кам’яні стовпи, рельєф дуже пересічений, з крутими обривами і скелями. Проходимо по кам’яних мостах, остання ділянка нагадує віа-феррату: вузенький карниз над обривом з мотузковими поручнями і зачепами для ніг. Сам комплекс відомий своїми розписами і куполами.

Останні на сьогодні — церкви Bet Daniel Korkor і Bet Maryam Korkor. Вони невеликі, знаходяться зовсім поруч, прикрашені колонами і красивими картинами з життя місцевих святих. Місцевість довкола надзвичайна: на краю рифтової долини, в мальовничому каньйоні, стежка часом проходить по вузьких ущелинах між скель. Увечері повертаємося в Аксум на ночівлю.

Abuna Yemata Guh, група в 2019 році
Підїзд до Abuna Yemata Guh
Стежка на Bet Maryam Korkor
Bet Daniel Korkor
День 11. В пустелю!

Їдемо на північ, в Мекеле, звідки почнеться наш тур в пустелі. За мірками Ефіопії це велике місто, тому ввечері насолодимося благами цивілізації і сходимо в невеличкий ресторан. Відпочиваємо після довгого переїзду.

Тур в пустелі Данакіль

Сіль, вогонь і сірка

Тур відбувається за принципом «Все включено». Нас будуть супроводжувати досвідчені місцеві гіди, і не тільки заради зручності. Данакіль — дуже суворе місце з безліччю прихованих небезпек. Але серед її дивовижних пейзажів ми немов побуваємо на іншій планеті…

Джипи нас забирають з готелю і відвозять на простори великої і серйозної Данакіль. Найзахопливіша пригода в житті починається! Давним-давно тут був океан, після якого залишилися скам’янілі корали і соляної шар потужністю 2000м. Пустеля знаходиться більш ніж на 100 метрів нижче рівня моря (а відома Долина Смерті в США — тільки на 86м). Сам регіон дуже сейсмоактивний, всипаний гарячими сірчаними джерелами, які розфарбовують ландшафт отруйними відтінками жовтого і зеленого. Картину доповнюють десятки щитових вулканів: згаслих, активних і дуже активних :). По дорозі побачимо соляні гори, верблюдів, страусів та селища афарів.

Верблюд по дорозі в Мекеле
Село афарів у пустелі Данакіль
Джипи для туру в пустелю
Караван верблюдів
День 12. Кольорові фумароли і найсоленіше озеро в світі

Перша зупинка — біля кольорових фумарол вулкана Даллол (Dallol). Ось заради чого ми приїхали в Данакіль! Ці години стануть найяскравішими в житті 🙂 Даллол вивергає не тільки дим, а й сірку, тому водойми в прилеглій низовині грають їдкими відтінками жовтого, салатового, оранжевого, зеленого. Одне озерце навіть наповнене кислотою чорного кольору.

>> Так, в цьому негостинному куточку світу є життя. Напівкочові народи афари і тиграї донині добувають тут сіль. До речі, колись сіль була загальноприйнятою ефіопської валютою, чим пояснюється розвиненість, здавалося б, не надто привабливого Афара.

Далі джипи везуть нас до незвичайних соляних гір, які нагадують ландшафти, звані “Місячними пейзажами”. Оглянемо кипляче озеро і попрямуємо до озера Ассаль — найбільш солоного на планеті. Воно знаходиться на 116м нижче р. моря, а ті, хто бував тут, порівнюють пейзаж з Венерою. Тут ми проведемо кілька годин і зустрінемо захід сонця, захоплюючись, дивуючись і спілкуючись з людьми племені афар.

Уявляєте, якими фарбами загоряється солончак? Заночуємо в автентичному селищі Хамед Ела (Hamad Ela), де зануримося в незвичайне середовище афарів.

Яскраві фарби фумарол Даллолу
Даллол
Кольорові фумароли
Турклуб Pohіd V Gory на вулкані Даллол
Афар погонич верблюдів
Турклуб Pohіd V Gory в гостях у Афарів
Група туристів на солончаку
Захід сонця на солончаку Ассаль
День 13. Відпочинок на о. Афдера — кратер Ерта Але

Вранці поспостерігаємо, як афари вирізають брили солі прямо із землі, вантажать їх на верблюдів і відправляють караванами до зовнішнього світу. Такі каравани називаються азалаі і налічують до 1000 верблюдів! Видобуток солі не зазнав жодних змін за останні тисячоліття. Афари все так же довбають «Біле Золото» кирками і лопатами.

Далі їдемо на солоне озеро Afdera — природний СПА-салон з чудовою водою, цілющими грязями і термальними джерелами неподалік. Афдера настільки солоне, що місцеві видобувають сіль, випаровуючи його воду.

Ніч на краю кратера Ерта Але

Після обіду беремо курс на вулкан Ерта. Ландшафт навколо змінюється: проїжджаємо біля чорних скель, сформованих застиглою лавою, солоних озер, маленьких сіл і рідкісних оазисів, прикрашених вкрай несподіваними тут пальмами… У базовому таборі залишаємо непотрібні речі і йдемо до кратера Erta Ale.

Після декількох годин хайкінгу по вулканічній пустелі ми побачимо лаву. Цей щитової вулкан прокинувся на початку XX століття і в кальдері діаметром 1 км сформувалося постійне лавове озеро — рідкісне геологічне явище на планеті. У світі таких всього п’ять штук, але Ерта Але має цілих два кратера, що робить його абсолютно унікальним. Лягаємо на матрацах прямо на краю кратера, а вночі будемо дивитися на світіння вічного підземного вогню, народженого в далеких надрах нашої планети.

Світанок на вулкані

Піднімаємося разом з сонцем, робимо приголомшливі знімки при ранковому освітленні і йдемо оглядати другий кратер. Головний Ерта Але шириною 350м і глибиною 200м, другий – трохи менший: 60м і 100м. Околиці поцятковані химерними скелями із застиглої магми і димлячими тріщинами.

Видобуток солі в Ефіопії
Видобуток солі на Данакілі
Озеро Афдера
Кипяще лавове озеро
Лава вночі
Туристи на краю кратера Ерта Але
День 14-15. Екскурсія в Лалібелу

Після раннього сніданку йдемо в базовий, завантажуємося в транспорт, кидаємо прощальний погляд на Данакіль і їдемо в регіон Афар, який вважається одним з найбільш посушливих і жарких в світі. Наша мета — священна Лалібела. Саме тут знаходиться комплекс монолітних скельних церков, які висічені у вулканічному туфі дивним і незвичним для нас чином: вертикально вглиб.

Лалібела — духовний і релігійний центр Ефіопської Православної Церкви. На думку істориків, її церкви і монастирі створювалися починаючи з IV століття, а саме місто було задумане як Новий Єрусалим. За переказами, Лалібелу заснував правитель-святий Гебре Мескель Лалібела. Багато хто вважає, що будівництво не обійшлося без тамплієрів, інші ж знаходять тут сліди більш ранньої коптської культури…

Ці дивні, навіть сюрреалістичні святині зберігають чимало таємниць, історичних і сакральних. Вони числяться в списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, сюди стікаються паломники з усього світу в пошуках зцілення. Ефіопія прийняла християнство третьою — після Вірменії та стародавнього Едесського царства в Месопотамії, і відповідно тут збереглися найцінніші Святі Реліквії, рукописи, фрески. Найвідоміша з них — золотий хрест Лалібели вагою 7 кг! Йому приписують божественну цілющу силу і дуже шанують в країні.

Ми будемо жити в готелі і присвятимо огляду визначних пам’яток цілий день, повністю задовольнивши свою цікавість і духовні потреби. Дійсно, це місце просякнуте якоюсь особливою енергетикою, яка буває там, де минуле і сьогодення злилися в одному часовому потоці…

Тури в Лалібелу
Висічені церкви Лалібели
Священник в Лалібелі
Віруючі паломники Лалібели
Група туристів в Лалібелі
Сувеніри в Лалібелі
Інтерєр церкви св. Марії
Ритуальні бубни Ефіопії
День 16. Додому

Відлітаємо в Addis Abeba, де дозволимо собі заслужений відпочинок: сходимо в ресторан, організуємо святковий бенкет в жаркому африканському стилі;) На цьому наш пригодницький тур в Ефіопії закінчується. Ті, у кого є час до вильоту, ще погуляють по Аддіс-Абебі або заночують в хостелі. Ми розлітаємося по домівках, везучи з собою тепло цієї прекрасної країни. Незабутні враження від її гір, пустель, храмів, людей і традицій будуть радувати нас довгі роки.

Показати всі дні
Вартість: 1650$
У вартість програми включено
 • супровід професійного інструктора;
 • консультації координатора;
 • дозвіл на відвідування Сіменського національного парку;
 • послуги місцевих гідів і провідників;
 • послуги озброєних скаутів для охорони;
 • транспортування рюкзаків на мулах в Сіменських горах + верблюди на Ерта Але;
 • все харчування на треку до Рас Дашена і в пустелі;
 • кемпінги на треку;
 • джипінг в пустелі Данакіль;
 • пам’ятні сувеніри про подорож;
 • сертифікат про проходження маршруту;
 • клубна карта зі знижками на походи та спорядження;;
 • аптечка.
У вартість НЕ включено
 • музеї, екскурсії;
 • хостели і готелі;
 • харчування в містах;
 • переїзди;
 • внутрішній переліт по країні;
 • чайові місцевому персоналу.
 • переліт та страхування;
 • віза.
Додаткові витрати:
 • вхідні квитки в музеї, екскурсії в археологічних комплексах (160$);
 • хостели і готелі (близько 250$);
 • харчування в кафе і ресторанах в містах (близько 190$);
 • переїзди за програмою (~160$);
 • внутрішній переліт по країні (~200$);
 • чайові місцевому персоналу (100$).
 • переліт та страхування;
 • віза (50$).

Додаткові витрати — близько 1200$. Візьміть кишенькові гроші на сувеніри 😉 Туристичну страховку можна замовити безпосередньо в нас.

Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Аддіс-Абеба, весь день.
Закінчення: Аддіс-Абеба, після 20:00.
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
Натисніть "Заповнити заявку" на цій сторінці. Ми зв'яжемося з Вами і допоможемо в підготовці до подорожі;
ПЕРЕДОПЛАТА
внесіть передоплату 650$ для бронювання місця в групі; 650$
АВІАКВИТОК
упіть авіаквитки в Аддіс-Абебу;
ЗІБРАТИ РЕЧІ
зберіть спорядження зі списку і прилітайте в Ефіопію та насолоджуйтесь пригодами :)
Вартість подорожі в Ефіопію
 • Для бронювання туру потрібна передоплата в розмірі 650$. Ці гроші підуть на оплату Вашого житла і трансферів.
 • Решту суми можна віддати інструкторові при зустрічі (в доларах) або перевести на банківську карту / рахунок перед вильотом.
 • Розмір групи – від 5ти учасників (при 4-х туристах вартість туру складатиме 1750$).
 • Максимальний розмір клубної знижки для цього туру – 15%.
Документи для туру

Громадянам України віза оформляється в аеропорту після прильоту. Потрібен тільки закордонний з чистою сторінкою і терміном дії ще 6 міс, а також зворотний квиток.

Важливо! Перед походом обов’язково потрібно оформити туристичне страхування і скинути його копію або фото координатору походу.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?

Африка – складний і суворий регіон в плані кліматичних особливостей. Трекінг буде проходити по високогірному плато (від 3500м), а також в одному з найспекотніших місць на планеті — Данакіль. Тому температура буде коливатися від +35 до +5…0С.

Для того, щоб комфортно себе почувати в цьому турі, зберіть наступні речі.

Список одягу і спорядження в Ефіопію

 1. Хороша вітро- і водозахисна куртка і штани з мембраною.

 2. Також добре мати при собі дощовик для захисту від проливного дощу.

Для захисту від нічних холодів в горах в обов’язковому порядку необхідно:

 1. Термобілизна

 2. Флісовий полартек.

 3. Баф.

 4. Легкі рукавички

Удень може бути досить тепло і сонячно, оскільки дощі тут часті, але короткочасні. Тому необхідно обов’язково взяти з собою сонцезахисний крем і відповідний одяг.

 1. Легкі штани для денних переходів, наприклад з пертекса — добре дихають і не продуваються.

 2. Шорти

 3. Футболки (3 шт).

 4. Кепка від сонця.

 5. Сонцезахисні окуляри.

 6. Трекінгові кросівки з мембраною і якісною підошвою.

 7. Легке запасне взуття для бівуака та екскурсій: кросівки і сандалі.

 8. Хороші шкарпетки

Ночувати на треку в Сіменських горах будемо в кемпінгах на природі. Тому з собою потрібно мати речі для бівуака.

 1. Спальний мішок (з температурою комфорту від 0С).

 2. Налобний ліхтарик .

Ну і звичайно, щоб все це донести і не промочити, потрібен:

 1. Рюкзак на 45-50 літрів.

 2. Герм-мішки для речей.

 3. Трекінгові палиці для розвантаження колін на спусках в горах.

Також не забудьте:

 1. Гігієнічний набір.

 2. Індивідуальну аптечку.

 3. Копії своїх документів і страховки (з собою і в онлайні).

 4. Зарядні пристрої, телефон.

 5. Фото- і відеотехніку для того, щоб відобразити подорож і показати друзям 🙂

 6. Цукерки, ручки або інші дрібниці для діточок в гірських селищах.

Важливо: зберіть все з цього списку. Якщо є сумніви з приводу свого спорядження — зв’яжіться з цього приводу з менеджером.

Обов’язково оформіть туристичну страховку і відправте її скан або фото менеджеру до походу.

Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
Кипяще лавове озеро
Abuna Yemata Guh, група в 2019 році
Віруючі паломники Лалібели
Тури в Лалібелу
Головний замок в Гондері
Група на вершині Рас Дашен
Самець бабуїна гелади
Дорога на Рас Дашен
Захід сонця в савані
Захід сонця в Сименських горах
Яскраві фарби фумарол Даллолу
Афар погонич верблюдів
Захід сонця над африканським розломом
Даллол
Ритуальні бубни Ефіопії
Водопад Тис-Ісат
Кавова церемонія на Тані
Висічені церкви Лалібели
Захід сонця на солончаку Ассаль
Видобуток солі в Ефіопії
Видобуток солі на Данакілі
Джипи для туру в пустелю
Африканський рифтовий розлом
Лрбелії в парку Симен
Природа Ефіопії: Сименський національний парк
Трекінг по краю розлому
Інструктори на краю Рифтового розлому
Туристи на краю кратера Ерта Але
Турклуб Pohіd V Gory в гостях у Афарів
Верблюд по дорозі в Мекеле
Кольорові фумароли
Турклуб Pohіd V Gory на вулкані Даллол
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: Авторський тур в Ефіопію | Подорож в серце Африки
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти