Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Експедиція на Аляску | Трекінг в парку Деналі
Інструктор клубу PVG
макс 7 особи.
60 км
15 днів

Експедиція на Аляску | Трекінг в парку Деналі

2500$
5.4
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
15 днів

Запрошуємо в один з найбільш незвичайних наших турів – в світ Джека Лондона і Золотої лихоманки, туди, де плавав Джеймс Кук, а льодовики сходять прямо в океан. Холодні води фіордів борознять айсберги, кити, морські леви і калани, а в небо здіймається одна з Семи Вершин – велична Деналі. Ви навіть політаєте навколо неї на літаку з висадкою на льодовик! Вас чекають: • круїзи по фіордах; • ночівлі на високогірних озерах, де ми будемо єдиними туристами; • трекінг в горах настільки диких, що по них немає стежок, а ведмеді і лосі зустрічаються багато частіше людей; • знайомство з культурою індіанців атабаска і ескімосів; • Північне Полярне коло і Заполяр’я; • екскурсії в кішках на льодовик, музей і шахти золотошукачів, лекції рейнджерів і багато хаскі :). Вирушаємо в останній оплот первозданної північної природи США.

Ми будемо подорожувати незайманими куточками Аляски в унікальному форматі – в будинку на колесах. Під час переїздів Ви будете сидіти під пледом з чашкою гарячої кави і милуватися краєвидами за вікном, зупиняючись в найцікавіших локаціях. А з табором взагалі без проблем;). Подавайте заявку! Місць мало 🙂

* Всі фото – з нашої експедиції на Аляску. Ви дійсно це побачите.

Швидка заявка
Координатор
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Графік роботи
З понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00
Похід на Алясці
Маршрут
Анкоридж
півострів Кенай
затока Качемак (+ дегустація морської кухні)
трекінг до озера Емеральд
дикий пляж з каланами
круїзи по фіордах Кенай і до Portage glacier
льодовик Матанаска
трекінг по Tors Trail до гранітних мегалітів
гарячі джерела
Полярне коло і Заполяр'я
трекінг в нац. парку Деналі
Талкітна
політ навколо Деналі
шахти золотошукачів і музей Золотої лихоманки
Анкоридж
День 1. Анкоридж

Починаємо знайомство з цим незвичайним штатом в місті, знаменитому своїми гонками на собачих упряжках. До речі, переможцю присвоюється титул «Короля Аляски» :). Місцеві дуже цінують і шанують свої традиції (втім, ми ще встигнемо в цьому переконається…). Гуляємо між опудал ведмедів і готелів з опцією «Розбудіть мене, коли почнеться Північне Сяйво». Благо, під час нашої поїздки світло майже 24 години, і ми встигнемо озирнутися. Гарненько відпочиваємо після перельоту.

Тур на Аляску
Анкорідж Похід на Алясці
День 2. Слідами Джеймса Кука

Для цього туру ми орендуємо справжній будинок на колесах – з диванами, ліжками, душем, туалетом, кухнею, холодильником, мікрохвильовою піччю. З нашим клубом Ваша подорож буде красивою і безумовно комфортною.

У будинку на колесах їдемо на півострів Кенай – той самий, який досліджував Джеймс Кук. По дорозі розглядаємо гори Чугак, зупиняємося біля фантастичних вьюпоінтів, бачимо перші фіорди. Паркуємося біля провінційного містечка на величезній косі, яка глибоко врізається в затоку Качемак. Місце дуже атмосферне: вздовж набережних гуляють натовпи морських левів, рибалки намагаються відігнати білоголових орланів (так-так, символ США!) від свого улову, який гігантські птахи раз у раз намагаються розтягнути. Тут ми скористаємося шансом покуштувати вишукану морську кухню, напевно, найсвіжішу в світі.

Кенай Джеймс Кук
Півострів Кенай, Аляска
День 3. Трекінг до озера Емеральд

Вранці – нова розвага: вотер-таксі закидає нас в національний парк Качемак. В абсолютно дикому лісі з чорних ялин, без натяку на стежки і людей, ми йдемо серед безкрайнього величі дикої природи на високогір’я. Високі шанси зустріти чорних ведмедів і грізлі, популяції яких тут значні. Але не хвилюйтеся – у інструктора буде спеціальний спрей;). Пообідаємо на березі озера, прямо в яке сходить перший в нашому поході льодовик. Піднімаємося до чарівного озера, чия назва дуже співзвучна з видами навколо. Emerald. Купаємося в крижаній, але абсолютно, стопроцентно кришталевій воді. Милуємося чудовими птахами і блиском сонця на гранях льоду. Навколо нас – нікого. Немов перенеслися в ті далекі часи, коли людина лише досліджувала ці далекі суворі землі…

Трекінг до озера Емеральд
Озеро Емеральд Аляска
День 4. Еmerald lake - Стюарт

Збираємо табір і починаємо спуск. Через гори і перевали, через ліси з карликових беріз, через канатну переправу над бурхливою льодовиковою рікою ми приходимо до океану. Відпочиваємо на дикому пляжі, купаємося з рідкісними каланами, яких в усьому світі вже практично не залишилося. Вони знайшли останній притулок біля тих берегів, вздовж яких проходить наш похід. Як забавно і граціозно звірята граються в воді! Далі повертаємося до стоянки вотер-таксі. Трохи дивно бачити машини і людей після тиші трейлу. Пливемо до нашого гостинного будиночка. Він відвезе нас в особливе місце, відоме тільки нашим інструкторам… (і місцевим, звичайно:)… на берег загубленого озера, яке більш схоже фіорд. Заночуємо на мальовничому березі, спостерігаючи за рибалками і насолоджуючись тишею.

Табір біля озера Емеральд
Трекінговий тур на Аляску
День 5. Круїз по фіордах Кенай

Після сніданку швиденько переїжджаємо в містечко Стюарт, де беремо денний круїз по фіордах Кенай. Побачимо китів, морських левів і незліченну кількість морських птахів. Навколо – стрункі стіни фіордів, острови, гори і льодовики, які сходять прямо в океан, біля корабля плавають крижини-айсберги. Повертаємося на наше озеро, де прямо до будиночка забрідають лосі і ведмеді.

Круїз по фьордам Кенай
Кенай, Аляска
касатки на Алясці
День 6. Portage and Matanaska glaciers

Їдемо на о. Портедж, де корабель нас підкине прямо до гігантського льодовика. Постоїмо на оглядовому, спостерігаючи, як з тріском і гуркотом відколюються айсберги. Рейнджери проведуть лекцію, присвячену місцевій природі, льоду і фіордам. Після обіду їдемо до Матанаска і зупинимося на березі річки. Тутешній клімат справді унікальний: ми недалеко від морени, але вона буде нижче нас, тому ніч чекає досить тепла.

Льодовик Матанаска, Аляска
озеро Портедж, тур на Аляску
День 7. Фербанкс

За бажанням можна піти на екскурсію по льодовику – з рейнджером, в кішках. Далі завантажуємося в будиночок і беремо курс на північ – у Фербанкс. Їхати довго, але види за вікном на гори і тундру допоможуть коротати час. Перевалимо через могутній хребет Аляски, а табором станемо в первозданному ялиновому лісі.

Дорога в Фербанкс
Дорога в Фербанкс, Аляска
День 8 Трекінг по стежці Tors Trail

За планом – радіалка до гранітних монолітів Торс на вершині панорамного хребта. Ця стежка дивно різноманітна: веде через тайгу, березовий ліс і цікаві високогірні болота до кам’яних брил, що нагадує якісь давні мегаліти. Єдиний мінус в настільки диких краях – комахи. Нагородою тим, хто не боїться комарів, стануть гриби, яких тут просто нереальна кількість. Ми зберемо їх, а ввечері приготуємо королівську вечерю! На ночівлю їдемо до термальних джерел. Будемо плавати в теплому озері прямо просто неба, відновлюючи витрачені сили смачним пивом;)

Трекінг: 20 км; набір і скидання висоти 1000 метрів.

Трекінг по стежці Tors Trail
Туристи в трекінгу на Алясці
День 9. Колд Фуд і Північне Полярне Коло

Продовжуємо рухатися на північ, в світ Джека Лондона. Переїдемо Юкон, де старателі досі ганяються за золотом і багато голів заражені клондайською лихоманкою. Хто в дитинстві не зачитувався «Білим Іклом», «покликом Предків» та «Жагою життя»? Хто не мріяв поглянути на ці майже міфічні землі? Увечері ми перетнемо Полярне Коло. Сфотографуємося на кордоні Арктики і зони помірного клімату, і поїдемо в Заполяр’я. Заночуємо в одному із найпівнічніших поселень США, і тут вже відчується крижаний подих вічної зими.

Стежка в Колд Фуд
кордон Арктики, Аляска
Аляска - полярне коло
День 10. Нац. парк Деналі

Попереду – серце Аляски і одна з Семи Вершин світу. Дорогу переходять стада рідкісних оленів карібу і лосів, за вікном тайга змінюється різноколірними рельєфними горами. Як добре сидіти ось так, з чашкою кави під пледом, відпочивати і насолоджуватися калейдоскопом видів! Багато відпочиваємо, адже наступні кілька днів будуть дуже насиченими і вимагатимуть 100% віддачі. Увечері минаємо ворота в національний парк і вийдемо на прогулянку. Благо, ночі тут досить світлі;).

Нац. парк Деналі
Трекінг в нац. парку Деналі
День 11. Похід до Деналі

Оглядаємося і звикаємо до незвичайної організації парку. Зона, в якій ми знаходимося, настільки заповідна, що над нею навіть немає повітряних коридорів, для туристичних цілей прокладена всього 1 дорога, а стежок немає взагалі. Деналі – одне з небагатьох місць в світі, де можна піти в автономний похід без будь-яких маркувань – світ за очі. Рейнджери доглядають за територією по-старому, використовуючи хаскі і необхідний мінімум досягнень цивілізації. Спочатку йдемо до Horseshoe Lakе, яке має химерну форму підкови. У ньому живуть бобри, за якими ми поспостерігаємо. Піднімемося на локальну вершину з панорамним видом на парк. Вперше побачимо хребет Аляски у всій пишноті та величі. Найвища гірська гряда Північної Америки грізно здіймається в холодне небо… Після обіду пройдемо ще один трек – Альпайн Севідж Рівер. Зайдемо в ресторан на бургери з олениною (ось вона, місцева безпосередність!). Увечері рейнджери прочитають нам лекцію на тему «Хаскі, догляд за ними і традиційне використання їх для підтримки порядку в парку» :).

Вид на Деналі
 Похід в Деналі
дикобраз - мешканець Аляски
День 12. Wander lake

Йдемо до цього Озеро Чудес… тому що з його берега ми побачимо Деналі! Міць цієї вершини навіть лякає своєю красою. Але фото розкажуть краще слів, хоча не передадуть і сотої частки реальності. Йдемо різноманітним хайкінговим маршрутом через річки і долини, невисокими лісистими хребтами і лугами, вересовим пустками і тайгою. А перед сном – традиційна лекція рейнджерів :). На цей раз – про життя на Алясці (ми здогадуємося, яка це за життя, виходячи з кількості лекцій;).

Вершина Деналі Аляска
Озеро Чудес на Алясці
похід в парку Деналі
День 13. Талкітна

Проходимо останній в парку трек – високогірний Еілсон Альпайн Трейл. Він веде альпійськими луками і вражає різноманітністю тварин: бабаки, ведмеді, олені і навіть дикобрази. Увечері їдемо на південь – в гості до Атабасків. Ця група індіанських народів населяє Аляску і частину Канади, долини Юкону і Маккензі.

У селищі Талкітна вивчимо побут сучасних ескімосів і Атабаска, заглянемо в кантрі-бар на місцеву дискотеку, прикупимо дивні традиційні вироби і переймемося знаменитим американським колоритом.

Ельсон Альпайн трейл
Деналі Аляска
День 14. Політ навколо Деналі - Шахти золотошукачів

Сьогоднішні пригоди стануть, мабуть, найяскравішими в нашій поїздці. Сідаємо в літак, на якому політаємо навколо гори Деналі, раніше Маккінлі. Висота 6135 метрів робить її найпівнічнішим шеститисячником у світі. Однак не тільки це заманює альпіністів. На схилах Деналі багато хто готується до сходження на Еверест через схожість умов (Еверест вищий, але в більш теплому кліматі). А витонченість форм самої вершини і краса пейзажів навколо надійно вписали Деналі в список культових гір планети.

Літак сяде на льодовик високо в горах. Велич Аляскінського хребта, контраст між сніговими шапками і смарагдовою зеленню лісів назавжди вріжуться в пам’ять. Якась первісна харизма властива цим місцям. Відчуваєш, що тисячі років тому було в точності так само. Немов дивишся вглиб історії, тонку завісу якої гори пробивають наскрізь.

Повертаємося до будинку на колесах і їдемо в шахти золотошукачів, які зараз працюють. Вникаємо в цікавий процес сучасного видобутку золота, а далі підемо в музей Золотої Лихоманки. Цікаво буде порівняти методи :). Завантажуємося в наш будиночок і повертаємося в Анкоридж.

Політ навколо Деналі
Політ навколо Деналі
музей золотої лихоманки Аляска
День 15. Додому

На жаль, наш тур підійшов до кінця. Ми побачили всі найяскравіші куточки дивного та дикого штату. Поки чекаємо свої рейси, погуляємо містом і традиційно відсвяткуємо завершення експедиції. Розлітаємося по домівках, везучи з собою купу фотографій та вражень, якими цей край щедро забезпечить нас – вистачить на довгі роки :).

Повернення в Анкоридж
Показати всі дні
Вартість: 2500$
У вартість туру входить
 • всі перміти і квитки в нац. парки;
 • будинок на колесах (RV);
 • бензин на всю подорож;
 • харчування під час трекінгу в горах
 • стоянки в RV парках;
 • ночівлі у кемпінгах
 • групове спорядження;
 • робота гіда на маршруті;
 • робота водія;
 • допомога в підготовці до подорожі;
 • дисконтна карта клубу;
 • аптечка.
У вартість НЕ входить
 • проживання в готелі в Анкориджі;
 • харчування в містах;
 • екскурсії;
 • віза і авіапереліт в США.
Оплата, передоплата і додаткові витрати
 • Передоплата за цей тур складає 1000$. Її потрібно перевести не пізніше ніж за місяць до початку походу.

 • Решту суми Ви зможете віддати при зустрічі з інструктором, в доларах США, або відправити на банківський рахунок.

 • Сума додаткових витрат на проживання в Анкориджі, кафешки і сувеніри – мінімум 400$

Залежність ціни від кількості учасників:
 • 5 осіб і більше – 2500$
 • 4 людини – 3000$
 • 3 людини – 3500$
Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Анкоридж
Закінчення: Анкоридж
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
Заповніть заявку на цій сторінці, ми зв'яжемося з вами і допоможемо підібрати оптимальний авіарейс.
ВІЗА/АВІАКВИТКИ
Отримайте візу США та придбайте авіаквитки на Аляску.
ПЕРЕДОПЛАТА
Здійсьність передоплату в розмірі 1000 для бронювання місця в RV.
РЕЧІ
Зберіть все зі списку необхідних речей і рилітайте в США - наш гід буде чекати Вас на місці.
Спорядження для походу

Особливість цього походу в тому, що ми подорожуємо і здебільшого ночуємо в будинку на колеса. Тут є все необхідне: душ, туалет, холодильник, мікрохвильова піч, ваше затишне ліжко і місце для зберігання речей. Також в будинку буде постільна білизна, рушник і все необхідне кухонне начиння.

Документи для трекінгу в США

Для участі в цьому турі потрібно мати туристичну візу США. Вона оформляється в посольстві Сполучених Штатів Америки. Кожен учасник подає документи для отримання візи в посольство самостійно.

Важливо! Перед походом обов’язково потрібно оформити туристичне страхування і скинути його копію або фото координатору походу.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
👕 Одяг та взуття
 • Куртка мембранна – вона ж може бути замість вітрівки
 • Флісовий джемпер (або 2 шт різної товщини, якщо Ви мерзнете)
 • Пухова жилетка
 • Футболка – 3 штуки на всю поїздку, бажано синтетичні, вони швидше сохнуть
 • Термобілизна – 1 комплект
 • Шкарпетки – 5 пар буде досить
 • Штани мембранні
 • Штани трекінгові – трансформери (перетворюються в шорти)
 • Шапка, баф і головний убір від сонця
 • Рукавички
 • Трекінгові черевики
 • Легкі кросівки для міста
 • Сандалії.
🎒 Особисте спорядження та інше
Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
Вершина Деналі Аляска
Озеро Емеральд Аляска
Трекінг в нац. парку Деналі
Анкорідж Похід на Алясці
Трекінг до озера Емеральд
Тур на Аляску
Кенай Джеймс Кук
Півострів Кенай, Аляска
Табір біля озера Емеральд
Трекінговий тур на Аляску
Круїз по фьордам Кенай
Кенай, Аляска
Льодовик Матанаска, Аляска
озеро Портедж, тур на Аляску
Дорога в Фербанкс
Дорога в Фербанкс, Аляска
Трекінг по стежці Tors Trail
Туристи в трекінгу на Алясці
Стежка в Колд Фуд
Нац. парк Деналі
Вид на Деналі
 Похід в Деналі
Озеро Чудес на Алясці
Ельсон Альпайн трейл
Деналі Аляска
Політ довкола Деналі
музей золотої лихоманки Аляска
Повернення в Анкоридж
Анкоридж, тур на Аляску
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: Експедиція на Аляску | Трекінг в парку Деналі
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти