Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Похід у Високих Татрах
Роман Бідичак
макс 12 особи.
60 км
6 днів

Похід у Високих Татрах

280€
5.6
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
6 днів

Високі Татри перевертають уявлення про близькі гори. Вони могутні, скелясті, сліпучі і неприступні. Їх озера відомі на весь світ. Хребти гострі, як бритва, а вздовж стрімких стежок висять ланцюги – інакше не пройти! Однак похід у Татрах – це бюджетно, швидко і доступно.

Ми проведемо 6 незабутніх днів серед Високих Гір, побуваємо в Долині П’яти Озер і заночуємо на березі Морського-Ока, підкоримо Каспаров Верх, перевал Заврат і найвищу вершину польських Татр – Риси (2503м). З висоти польоту хмар помилуємося альпмаршрутом Шлях Орла і синявою високогірних озер, захованих від цікавих очей в мальовничих льодовикових карах.

Цей похід – для тих, хто жадає нових відчуттів, але не готовий витрачати на це декілька тижнів. Відмінна альтернатива далеким регіонах, з комфортними ночівлями у схроніськах і переходами серед надзвичайної дикої природи. Хочете відмінний трекінг за мінімум часу і грошей? Вам сюди!

Швидка заявка
Координатор
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380999142344
я у соц. мережах
Графік роботи
З понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00
Графік походів
Дата
Назва туру
Інструктор
Ціна
10.06 - 15.06
Похід у Високих Татрах
Вікторія Шпанчак
Вікторія Спанчак
280€
Записатися
01.07 - 06.07
Похід у Високих Татрах
Вікторія Шпанчак
Вікторія Спанчак
280€
Записатися
05.08 - 10.08
Похід у Високих Татрах
Вікторія Шпанчак
Вікторія Спанчак
280€
Записатися
Маршрут походу у Татрах
Маршрут
Краків
Закопане
хребет Червени Верхи
гора Каспаров Верх
оз. Gąsienicowy
перевал Заврат
Долина П'яти Ставів (Озер)
Морське-Око
Черний Став під Рисами
сходження на Риси (2503м)
Закопане
Краків
День 1. Переїзд в Закопане

Група зустрічається з інструктором в Кракові. Часу на екскурсії не буде – оперативно заскакуємо в автобус до Закопаного, звідки починається піша частина маршруту. Йдемо під покровом мальовничого змішаного лісу, вдихаючи на повні груди чисте гірське повітря. Поляки трепетно ставляться до своєї природи і зберегли її в ідеально первозданному вигляді. Туристи мають право ходити тільки по маркованих шляхах, багаття або кемпінги заборонені. Але завдяки цьому навколо стежки буяє справжнє дике життя, а звірі й птахи відчувають себе як вдома, зовсім не лякаючись людини. Зупиняємося на ночівлю в затишному схроніську (Schronisko – польський варіант туристичного притулку). Якщо залишиться час, радіально піднімемося на локальну гору (1894м) і помилуємося першими видами Високих Татр.

Швидкий перехід: 7,5 км. Піднімемося на 678м, спустимося на 155м

Похід в Польських Татрах
Похід в Польських Татрах
Гевонт
День 2. Сходження на Каспаров Верх

Прокидаємось уранці – нас чекає дуже мальовничий перехід! Впевнено набираємо висоту і виходимо із зони лісу на запашні альпійські луки, увінчані візитною карткою Високих Татр – монументальними громадинами стрімких скельних масивів. Ось заради чого ми прийшли в Татри! Піднімаємося на клиноподібний гребінь хребта Червоне Верхи (слов. Червне Верхи). По ньому проходить польсько-словацький кордон, який тягнеться аж до нашої наступної мети — вершини Каспарови-Верх (Kasprowy Wierch, 1987 м). Відчувши висоту і зробивши багато фото, спускаємося в мальовниче лісове схронісько на відпочинок. Якщо пощастить, вниз нас підкине канатка;)

Трек: 9,5 км. Набір 932м, спуск 517м

Черврний Верх
Паморозь в серпні на скалах Татр
вид на татранський національний парк
День 3. В Долину П'яти Озер

Рано вранці стартуємо на Заврат (2158м). Майже відразу побачимо чарівне гірське озеро (czarny staw gąsienicowy), яке лише розохотить нас в прагненні до Долини. Сходження буде нелегким, кам’яна стежка прокладена під сильним ухилом. Трохи допоможуть провішані ланцюги. Але праця того вартує! З гребеня Заврата нам відкриється дивовижний вид на Польські Татри і знаменитий Орлиний Шлях (Orla Perc) – скельний маршрут неймовірної крутості (у всіх сенсах :). Майже вертикальні стіни хребта обвішані ланцюгами, без яких, напевно, жоден сміливець не зміг би підкорити гострий, як лезо, хребет Орла.

Далеко внизу видніється синява «гірських очей», і ми починаємо спуск до їх прохолодних кришталевих вод.

Приходимо в Долину П’яти Ставів, де серед рельєфних і контрастних відрогів Татр на висоті 1600м притулилося кілька озер чудової краси. Заночуємо на березі одного з них, насолоджуючись заходом і світанком над спокійною гладдю.

Трек: 10 км. підйом 850м

Перевал Orla Perc
Підйом
Долина Пяти Ставів
День 4. Озеро Морське-Око

Рухаємося панорамним високогір’ям в оточенні Високих Татр до легендарного Ока – гордості всього польського народу, найбільш приголомшливому з усіх татрських озер. Закидаємо речі в схронісько, їмо і тікаємо до Морського, оглядаючи його з усіх боків. Робимо фото, запамятовуємо чарівність миті і йдемо вище — до Чорного Ставу під Рисами (Czarny Staw pod Rysami, 1,583 м). Він лежить під вершиною польських Татр – Риси, яка виглядає чудово з його берегів;). До речі, Став під Рисами має глибину 76 метрів! Увечері спускаємося до притулку на ночівлю.

Долина Пяти Озер
Похід вихідного дня в Татрах
З вершини Риси
День 5. Сходження на Риси

Настав час, заради якого ми пішли в похід Татрами. Йдемо вгору на вершину Риси. Стежка нелегка (але на Заврат складніше 🙂 і ми до неї готові. Ось вона – сувора Риси! А з її піку видно всі Татри в їх мовчазній красі… Упиваємося свободою, яку дарують тільки гори, запам’ятовуємо розкішні обриси хребтів, долин, кулуарів, і спускаємося в наш імпровізований «базовий табір» на заслужений відпочинок.

Підйом і спуск: 1350м — дуже круті, з ланцюгами; довжина переходу – 13 км!

З вершини Риси
похід в Татрах у вихідні дні
сходження на Риси
День 6. Додому

Спускаємося в Закопане, звідки їдемо до Кракова. Тут ми прощаємося з інструктором і групою, роз’їжджаючись по домівках. Але краса Польських Татр ще довго будуть свіжі в нашій пам’яті. Якщо є можливість, радимо залишитися в Кракові на день і відвідати його музеї, Маріацький костел, Сукняні ряди, погуляти історичним центром або з’їздити в соляні шахти Велички.

Перехід 9км, спуск на 1250м

похід в Татрах на вихідні
Схроніско
Краків
Показати всі дні
Вартість: 280 €
У вартість походу входить
 • обіди на маршруті (перекуси);
 • всі трансфери по маршруту;
 • послуги інструктора і провідника;
 • використання котлів і газове обладнання;
 • допомога в підготовці до походу;
 • дисконтна карта клубу;
 • аптечка.
У вартість НЕ входить
 • переїзд до Польщі;
 • ночівлі в схроніськах (60-65 €);
 • харчування в схроніськах і містах.
Додаткова інформація
 • Для бронювання місць в групі переведіть нам передоплату в розмірі 75 євро мінімум за місяць до початку походу. Менеджер повідомить Вам реквізити тоді, коли група точно набереться — варіант, що Ви перелічите гроші, а походу не буде — виключений. Оплатити решту ви зможете інструктору при зустрічі. Оплата вартості – в євро.
 • Додаткові витрати – близько 150 (на ночівлі та харчування в схроніськах). При бажанні можна харчуватися в схроніськах, де пропонується дуже гідне меню (не входить у вартість ночівлі). Смачно повечеряти можна за 5 €, а наїсться досхочу – за 10 €.
 • На останньому переході буде можливість найняти коня і покататися вниз з вітерцем. Оренда коштує близько 15 € і необов’язкова. Але охочі зможуть урізноманітнити трек 🙂
Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Краків, до 10:00
Закінчення: Краків
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
Заповніть заявку на похід прямо на цій сторінці, ми зв'яжемося з вами і допоможемо в підготовці і виборі квитків.
ПЕРЕДОПЛАТА
Переведіть нам передоплату хоча б за місяць до походу - ці гроші потрібні нам для бронювання місць в схроніськах
СПОРЯДЖЕННЯ
Зберіть все зі списку необхідного спорядження.
В ПОХІД!
Дочекайтеся початку походу - і вперед!
Старт походу у Татрах

Інструктор буде чекати всіх учасників на головному автовокзалі в Кракові. Звідси ми поїдемо на орендованому мікроавтобусі в Закопане (переїзд включений у вартість).

Зі Львова дуже просто дістатися. Можна скористатися одним з безлічі автобусів або Лео-експресом.

Харчування на маршруті

Їжею забезпечуємо ми, наше харчування — триразове гаряче (полегшені сублімати) + перекуси бутербродами, ковбасою, сиром, соусами + сухофрукти + чай з калорійними смаколиками (печиво, цукерки, халва, шоколад). Ви можете окремо замовляти їжу в схроніськах і їсти в ресторанах або кафе в містах, але нашого меню цілком вистачить для всіх. Якщо ви не їсте деякі продукти – напишіть про це в заявці.

Що ще потрібно знати
 • всі ночі спимо в схроніськах. Намет не потрібен!
 • це справжній похід, всі речі і спорядження несемо на собі в рюкзаках;
 • готуємо на пальниках та інтегрованих газових системах;
 • інструктор має право змінити маршрут в залежності від погоди і стану групи. Татри — суворі та високі гори. Рішення інструктора на такому ландшафті обговоренню не підлягають!
Інформація про документи

Польща є членом Євросоюзу. Громадяни України в’їжджають по біометричному закордонному паспорту. Якщо у Вас звичайний закордонний, треба оформляти візу.

Важливо: перед походом обов’язково потрібно оформити туристичну страховку і скинути її копію або фото менеджеру.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
👕 Одяг
 • Легка водозахистна куртка (підійдуть хороші мембранні куртки).
 • Водозахисні штани.
 • Штани для денних переходів (в ідеалі такі, в яких відстібаються штанини – “трансформери”).
 • Шорти (якщо штани — трансформери, то шорти не потрібні).
 • Легкі спортивні штани для табору і сну.
 • Флісовий светр – зберігає тепло і швидко сохне.
 • Віндстопер або вітровка.
 • Футболка (2-3 штуки на 6 днів, більше не потрібно).
 • Шкарпетки (2-3 пари для треккінгу + 1 пара для сну (можна вовняні) + запасна пара).
 • Білизна (бажано мати термобілизну).
 • Дощовик або пончо.
 • Шапка / баф / балаклава.
 • Кепка / панама для захисту від сонця.
 • Окуляри сонцезахисні.
🥾 Взуття
 • Взуття для денних переходів (трекінгові черевики або якісні кросівки з міцною рифленою підошвою і товстими стінками).
 • Легке запасне взуття (сандалі, сланці) для табору.
🎒 Індивідуальне спорядження
Забронювати тур
Фотогалерея
Вікенд в Польських Татрах
сходження на Риси
печери в Татрах
похід в Татрах у вихідні дні
весна і крокуси в Татрах
на перевалі в Татрах
гірські походи в Польщі - Татри
Похід вихідного дня в Татрах
Морське Око під Рисами
печера в Татрах
на перевалі в Татрах
Похід в Польських Татрах
Природа Татр
Природа Татр Польща
Гевонт
Перевал Orla Perc
Черврний Верх
Долина Пяти Ставів
Паморозь в серпні на скалах Татр
Природа Татр
Вид с Закопаного
Підйом
З вершини Риси
Схроніско
Ночівля на березі Морського Ока
Краків
Останні відгуки
Відгуки
Facebook відгуки
28.11.2022
Змієвська Людмила
Похід для дітей постраждалих від війни

Дякуємо вам від душі за такі емоції!!! Всім організаторам цього походу низький уклін, ви робите добрі справи, робите дітей щасливими!!!

Докладніше
23.10.2022
Марина
Похід для дітей постраждалих від війни

Хочемо подякувати всім, хто причетний до цього походу! Синові дуже сподобалося! Велике спасибі за круту подорож у гори, за підкорення вершини та яскраві емоції! Всім міцного здоров’я та Мирного неба!❤️

Докладніше
Відгук.
28.11.2022
Змієвська Людмила
Похід для дітей постраждалих від війни

Дякуємо вам від душі за такі емоції!!! Всім організаторам цього походу низький уклін, ви робите добрі справи, робите дітей щасливими!!!

Дитячий похід на Говерлу
діти на озері Несамовите
Відгук.
23.10.2022
Марина
Похід для дітей постраждалих від війни

Хочемо подякувати всім, хто причетний до цього походу! Синові дуже сподобалося! Велике спасибі за круту подорож у гори, за підкорення вершини та яскраві емоції! Всім міцного здоров’я та Мирного неба!❤️

озеро Несамовите - похід для дітей війни
полонина Пожежевська - діти в горах
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380999142344
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: Похід у Високих Татрах
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Забронювати тур
  Похід: Похід у Високих Татрах
  Дати: 10.06.2023 - 15.06.2023
  Ім'я та прізвище
  Телефон
  Email
  Коментар
  Забронювати тур
  Похід: Похід у Високих Татрах
  Дати: 01.07.2023 - 06.07.2023
  Ім'я та прізвище
  Телефон
  Email
  Коментар
  Забронювати тур
  Похід: Похід у Високих Татрах
  Дати: 05.08.2023 - 10.08.2023
  Ім'я та прізвище
  Телефон
  Email
  Коментар
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти