Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Похід у Високих Татрах
Вікторія Спанчак
макс 12 особи.
60 км
6 днів

Похід у Високих Татрах

280€
5.6
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
6 днів
🇵🇱 Похід в Польщі - Високі Татри

Високі Татри перевертають уявлення про близькі гори. Вони могутні, скелясті, сліпучі і неприступні. Їх озера відомі на весь світ. Хребти гострі, як бритва, а вздовж стрімких стежок висять ланцюги – інакше не пройти! Однак похід у Татрах – це бюджетно, швидко і доступно.

Ми проведемо 6 незабутніх днів серед Високих Гір, побуваємо в Долині П’яти Озер і заночуємо на березі Морського-Ока, підкоримо Каспаров Верх, перевал Заврат і найвищу вершину польських Татр – Риси (2503м). З висоти польоту хмар помилуємося альпмаршрутом Шлях Орла і синявою високогірних озер, захованих від цікавих очей в мальовничих льодовикових карах.

Цей похід – для тих, хто жадає нових відчуттів, але не готовий витрачати на це декілька тижнів. Відмінна альтернатива далеким регіонах, з комфортними ночівлями у схроніськах і переходами серед надзвичайної дикої природи. Хочете відмінний трекінг за мінімум часу і грошей? Вам сюди!

💙💛 Сходи в похід у Високих Татрах разом з Pohid V Gory та передай нашим захисникам турнікет CAT7!

Швидка заявка
Координатор
Вікторія Шпанчак
Вікторія Спанчак
Турлідер
Залишились питання?
+48731658755
я у соц. мережах
Графік роботи
Пн-Пт - 09.00 - 18.30
Походи у Татрах
Розклад походів в Польщі у 2024 році разом з клубом Pohid V Gory. Також можливе замовлення індивідуальних походів в зручні для вас дати.
Дата
Назва туру
Інструктор
Ціна
23.05 - 28.05
Похід у Високих Татрах
Вікторія Шпанчак
Вікторія Спанчак
280€
Записатися
28.09 - 03.10
Похід у Високих Татрах
Вікторія Шпанчак
Вікторія Спанчак
280€
Записатися
Похід у Високих Татрах
Маршрут
Краків
Закопане
хребет Червени Верхи
гора Каспаров Верх
оз. Gąsienicowy
перевал Заврат
Долина П'яти Ставів (Озер)
Морське-Око
Черний Став під Рисами
сходження на Риси (2503м)
Закопане
Краків
День 1. Переїзд в Закопане

Група зустрічається з інструктором в Кракові. Часу на екскурсії не буде – оперативно заскакуємо в автобус до Закопаного, звідки починається піша частина маршруту. Йдемо під покровом мальовничого змішаного лісу, вдихаючи на повні груди чисте гірське повітря. Поляки трепетно ставляться до своєї природи і зберегли її в ідеально первозданному вигляді. Туристи мають право ходити тільки по маркованих шляхах, багаття або кемпінги заборонені. Але завдяки цьому навколо стежки буяє справжнє дике життя, а звірі й птахи відчувають себе як вдома, зовсім не лякаючись людини. Зупиняємося на ночівлю в затишному схроніську (Schronisko – польський варіант туристичного притулку). Якщо залишиться час, радіально піднімемося на локальну гору (1894м) і помилуємося першими видами Високих Татр.

Швидкий перехід: 7,5 км. Піднімемося на 678м, спустимося на 155м

Похід в Польських Татрах
Похід в Польських Татрах
Гевонт
День 2. Сходження на Каспаров Верх

Прокидаємось уранці – нас чекає дуже мальовничий перехід! Впевнено набираємо висоту і виходимо із зони лісу на запашні альпійські луки, увінчані візитною карткою Високих Татр – монументальними громадинами стрімких скельних масивів. Ось заради чого ми прийшли в Татри! Піднімаємося на клиноподібний гребінь хребта Червоне Верхи (слов. Червне Верхи). По ньому проходить польсько-словацький кордон, який тягнеться аж до нашої наступної мети — вершини Каспарови-Верх (Kasprowy Wierch, 1987 м). Відчувши висоту і зробивши багато фото, спускаємося в мальовниче лісове схронісько на відпочинок. Якщо пощастить, вниз нас підкине канатка;)

Трек: 9,5 км. Набір 932м, спуск 517м

Черврний Верх
Паморозь в серпні на скалах Татр
вид на татранський національний парк
День 3. В Долину П'яти Озер

Рано вранці стартуємо на Заврат (2158м). Майже відразу побачимо чарівне гірське озеро (czarny staw gąsienicowy), яке лише розохотить нас в прагненні до Долини. Сходження буде нелегким, кам’яна стежка прокладена під сильним ухилом. Трохи допоможуть провішані ланцюги. Але праця того вартує! З гребеня Заврата нам відкриється дивовижний вид на Польські Татри і знаменитий Орлиний Шлях (Orla Perc) – скельний маршрут неймовірної крутості (у всіх сенсах :). Майже вертикальні стіни хребта обвішані ланцюгами, без яких, напевно, жоден сміливець не зміг би підкорити гострий, як лезо, хребет Орла.

Далеко внизу видніється синява «гірських очей», і ми починаємо спуск до їх прохолодних кришталевих вод.

Приходимо в Долину П’яти Ставів, де серед рельєфних і контрастних відрогів Татр на висоті 1600м притулилося кілька озер чудової краси. Заночуємо на березі одного з них, насолоджуючись заходом і світанком над спокійною гладдю.

Трек: 10 км. підйом 850м

Перевал Orla Perc
Підйом
Долина Пяти Ставів
День 4. Озеро Морське-Око

Рухаємося панорамним високогір’ям в оточенні Високих Татр до легендарного Ока – гордості всього польського народу, найбільш приголомшливому з усіх татрських озер. Закидаємо речі в схронісько, їмо і тікаємо до Морського, оглядаючи його з усіх боків. Робимо фото, запамятовуємо чарівність миті і йдемо вище — до Чорного Ставу під Рисами (Czarny Staw pod Rysami, 1,583 м). Він лежить під вершиною польських Татр – Риси, яка виглядає чудово з його берегів;). До речі, Став під Рисами має глибину 76 метрів! Увечері спускаємося до притулку на ночівлю.

Долина Пяти Озер
Похід вихідного дня в Татрах
З вершини Риси
День 5. Сходження на Риси

Настав час, заради якого ми пішли в похід Татрами. Йдемо вгору на вершину Риси. Стежка нелегка (але на Заврат складніше 🙂 і ми до неї готові. Ось вона – сувора Риси! А з її піку видно всі Татри в їх мовчазній красі… Упиваємося свободою, яку дарують тільки гори, запам’ятовуємо розкішні обриси хребтів, долин, кулуарів, і спускаємося в наш імпровізований «базовий табір» на заслужений відпочинок.

Підйом і спуск: 1350м — дуже круті, з ланцюгами; довжина переходу – 13 км!

З вершини Риси
похід в Татрах у вихідні дні
сходження на Риси
День 6. Додому

Спускаємося в Закопане, звідки їдемо до Кракова. Тут ми прощаємося з інструктором і групою, роз’їжджаючись по домівках. Але краса Польських Татр ще довго будуть свіжі в нашій пам’яті. Якщо є можливість, радимо залишитися в Кракові на день і відвідати його музеї, Маріацький костел, Сукняні ряди, погуляти історичним центром або з’їздити в соляні шахти Велички.

Перехід 9км, спуск на 1250м

похід в Татрах на вихідні
Схроніско
Краків
Показати всі дні
Вартість: 280€
У вартість походу входить
У вартість НЕ входить
 • переїзд до Польщі;
 • ночівлі в схроніськах (60-65€);
 • харчування в схроніськах і містах.
Залежність вартості від розміру групи
 • 3 чоловік – 380€
 • 4 чоловік – 350€
 • 5 чоловік – 320€
 • 6 учасників – 300€
 • 7 і більше – 280€
Додаткова інформація
 • Для бронювання місць в групі переведіть нам передоплату в розмірі 75€ мінімум за місяць до початку походу. Менеджер повідомить Вам реквізити тоді, коли група точно набереться — варіант, що Ви перелічите гроші, а походу не буде — виключений. Оплатити решту ви зможете інструктору при зустрічі. Оплата вартості – в євро.
 • Додаткові витрати – близько 150 (на ночівлі та харчування в схроніськах). При бажанні можна харчуватися в схроніськах, де пропонується дуже гідне меню (не входить у вартість ночівлі). Смачно повечеряти можна за 5€, а наїсться досхочу – за 10€.
 • На останньому переході буде можливість найняти коня і покататися вниз з вітерцем. Оренда коштує близько 15€ і необов’язкова. Але охочі зможуть урізноманітнити трек 🙂
Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Краків, до 10:00
Закінчення: Краків
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
Заповніть заявку на похід прямо на цій сторінці, ми зв'яжемося з вами і допоможемо в підготовці і виборі квитків.
ПЕРЕДОПЛАТА
Переведіть нам передоплату хоча б за місяць до походу - ці гроші потрібні нам для бронювання місць в схроніськах
СПОРЯДЖЕННЯ
Зберіть все зі списку необхідного спорядження.
В ПОХІД!
Дочекайтеся початку походу - і вперед!
Старт походу у Татрах

Інструктор буде чекати всіх учасників на головному автовокзалі в Кракові. Звідси ми поїдемо на орендованому мікроавтобусі в Закопане (переїзд включений у вартість).

Зі Львова дуже просто дістатися. Можна скористатися одним з безлічі автобусів або Лео-експресом.

🍽 Харчування в поході

Харчуватися під час походу будемо в схронісках. У кожному з них є кафе, де можна замовити смачні польські страви, такі як журик. Консерватори зможуть знайти в меню борщ та деруни. Під час ходового дня ми будемо перекушувати енергетичними батончиками, горіхами та іншими перекусами.

❗️Що ще потрібно знати
 • всі ночі спимо в схроніськах. Намет не потрібен!
 • це справжній похід, всі речі і спорядження несемо на собі в рюкзаках;
 • готуємо на пальниках та інтегрованих газових системах;
 • інструктор має право змінити маршрут в залежності від погоди і стану групи. Татри — суворі та високі гори. Рішення інструктора на такому ландшафті обговоренню не підлягають!
🛂 Інформація про документи

Польща є членом Євросоюзу. Громадяни України в’їжджають по біометричному закордонному паспорту. Якщо у Вас звичайний закордонний, треба оформляти візу.

Важливо: перед походом обов’язково потрібно оформити туристичне страхування і скинути його копію або фото менеджеру.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
👕 Одяг і взуття
 • Легка водозахистна куртка (підійдуть хороші мембранні куртки).
 • Водозахисні штани.
 • Штани для денних переходів (в ідеалі такі, в яких відстібаються штанини – “трансформери”).
 • Шорти (якщо штани — трансформери, то шорти не потрібні).
 • Легкі спортивні штани для табору і сну.
 • Флісовий светр – зберігає тепло і швидко сохне.
 • Віндстопер або вітровка.
 • Футболка (2-3 штуки на 6 днів, більше не потрібно).
 • Шкарпетки (2-3 пари для треккінгу + 1 пара для сну (можна вовняні) + запасна пара).
 • Білизна (бажано мати термобілизну).
 • Дощовик або пончо.
 • Шапка / баф / балаклава.
 • Кепка / панама для захисту від сонця.
 • Окуляри сонцезахисні.
 • Взуття для денних переходів (трекінгові черевики або якісні кросівки з міцною рифленою підошвою і товстими стінками).
 • Легке запасне взуття (сандалі, сланці) для табору.
🎒 Індивідуальне спорядження
Забронювати тур
Фотогалерея
Відчуй силу природи в Польських Татрах - неперевершена краса гір і твої незабутні пригоди
Фотогалерея
Вікенд в Польських Татрах
сходження на Риси
печери в Татрах
похід в Татрах у вихідні дні
весна і крокуси в Татрах
на перевалі в Татрах
гірські походи в Польщі - Татри
Похід вихідного дня в Татрах
Морське Око під Рисами
печера в Татрах
на перевалі в Татрах
Похід в Польських Татрах
Природа Татр
Природа Татр Польща
Гевонт
Перевал Orla Perc
Черврний Верх
Долина Пяти Ставів
Паморозь в серпні на скалах Татр
Природа Татр
Вид с Закопаного
Підйом
З вершини Риси
Схроніско
Ночівля на березі Морського Ока
Краків
Останні відгуки
Facebook відгуки
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Вікторія Спанчак
Турлідер
Залишились питання?
+48731658755
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: Похід у Високих Татрах
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Забронювати тур
  Похід: Похід у Високих Татрах
  Дати: 23.05.2024 - 28.05.2024
  Ім'я та прізвище
  Телефон
  Email
  Коментар
  Забронювати тур
  Похід: Похід у Високих Татрах
  Дати: 28.09.2024 - 03.10.2024
  Ім'я та прізвище
  Телефон
  Email
  Коментар
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти