Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
🌋 Сходження на Арарат
Інструктор клубу PVG
макс 15 особи.
25 км
8 днів

🌋 Сходження на Арарат

500€
7.9
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
8 днів

Вулкан Арарат (5137м) — “must have” в скарбничці альпіністів. Це красива вершина з шикарними видами, це серйозна висота. Його вважають відмінним початком знайомства з Високими Горами, адже ніяких технічних знань для підйому не потрібно. Тільки сила волі і впевненість в тому, що ти можеш і хочеш піднятися 😉.

Арарат — відома вершина. Є думка, що до неї причалив ноїв ковчег після потопу. Довгий час Біблійна гора була закрита. У давнину сходження вважали справою богопротивною, потім війни і захмарні ціни… але зараз ми з радістю запрошуємо Вас здійснити сходження на Арарат безпечно і недорого! Відмінний маршрут з правильною акліматизацією, інструктор з висотним досвідом в горах світу, цікаві екскурсії 👉 немає причин відмовлятися! Про таку відпустку Ви будете розповідати з гордістю і згадувати з теплотою.

Швидка заявка
Маршрут
Координатор
Василь
Василь Шуляр
Координатор
Залишились питання?
+380952158157
я у соц. мережах
Графік роботи
Пн-Пт - 09.00 - 18.30
Сходження на Арарат
Маршрут
Ван
Догубаязит
Елі
Табір-1 (3350м н.р.м.)
Табір-2 (4200м н.р.м.)
сходження на Великий Арарат (5137м н.р. м.)
Табір-1
Елі
екскурсії в Догубаязиті і Вані
День 1. Зустріч групи

Інструктор зустрічає учасників в місті Ван (тут є гарне озеро з монастирем, які ми оглянемо на зворотному шляху). Трансфер відвозить нас в Doğubeyazıt. Дорогою відпочинемо біля каскадних Мурадійських водоспадів. Поселяємося в готель, трохи гуляємо. Увечері — вечеря-знайомство, після якої гід відповість на запитання туристів і розповість про план подорожі.

І зупинився ковчег у сьомому місяці, в сімнадцятий день місяця, на горах Араратських.

Книга Буття, 8: 4

>> Вірменський народ вірив, що піднятися на Арарат неможливо. Про це оповідає красива легенда:

Жив колись біля підніжжя монах Яків. Одного разу в ясну погоду на вершині він побачив ковчег і пристрасно захотів піднятися до нього, щоб доторкнутися до святині. Двічі він робив спроби, але, досягаючи певної висоти, засинав, а прокидався знову біля підніжжя. На третій раз уві сні йому з’явився ангел, котрий пояснив, що його спроби марні — Бог заборонив смертним бачити ковчег. В нагороду за старання він подарував ченцеві шматок дерева з ковчега. Яків приніс божественний дар в село Ахурі, де пізніше в його честь спорудили монастир.

На жаль, село і церква були зруйновані під час останнього виверження в 1840 році, проте легенда дійшла до наших днів.

Арарат панорама
Водоспад в Туречинні
Арарат з міста Ван
День 2. Елі — Табір-1

Переїжджаємо в найближче до вулкану поселення Елі (2200м). Вантажимо рюкзаки на мулів і знайомимося з нашими турецькими провідниками, без яких тут ходити заборонено. Починаємо підйом в Табір-1, або базовий (3350м). Перехід складний і необхідний, щоб привести тіло в тонус. Увечері нас чекає смачна автентична вечеря, дбайливо приготована кухарем. Провідники в таких кемпах — народ веселий, розповідають купу смішних історій. Нудно нам не буде 🙂

👣 Перехід 6 км. ⏳ Тривалість 5 годин. ↑ Набір висоти 1135 метрів.

Похід на Арарат
Туристи на підйомі на Арарат
Туристичний похід на Арарат
День 3. Акліматизація

Даємо організму час і можливість звикнути до браку кисню. Зі стежки вже відкриваються перші епічні панорами нагір’я, далеко над нами блищать шапки льодовиків. Піднімаємося в штурмовий табір, перекушуємо, спілкуємося з туристами, хто вже встиг побувати на вершині, і спускаємося до наметів.

👣 5 км. ⏳ 7 год. ↑ / ↓ 850м

Сходження на Арарат
Сходження на Арарат з Туреччини
 Штурмовий табір Арарату
День 4. Табір-2

Снідаємо, збираємо речі, вантажимо їх на мулів і вирушаємо далі. У штурмовому розбиваємо бівуак і починаємо підготовку спорядження. Інструктор розповість про правила безпеки, перевірить, чи все Ви упакували в рюкзаки, при необхідності — видасть кішки і навчить ними користуватися. Лягаємо спати дуже рано.

👣 2,5 км. ⏳ 6 год. ↑ 850м.

Сходження на Арара з Туреччини
Табір на Арараті
Акліматизація у штурмовому таборі Арарату
День 5. Сходження на Арарат

Прокидаємося о 1:00, легенько снідаємо, включаємо ліхтарики і виходимо на останню ділянку стежки. В дорозі зустрінемо світанок і побачимо тінь вулкана до горизонту.

Сипуха змінюється величезними каменюками, а під кінець починається льодовик. Годин через 5-6 досягнемо мети. Сильно радіти не вийде — висота закрутить голову 😆. Але обов’язково зробимо переможні фотографії і оглянемося. Навколо і в помині немає настільки ж великих піків, тільки безкраї простори Вірменського нагір’я. У ясну погоду звідси добре видно навіть Єреван! Здається, ніби ми на даху світу. Спускаємося до наметів, їмо, збираємося і починаємо перехід в Табір-1. Перехід буде складним — по крутих схилах із значним скиданням висоти, так що будьте до цього готові. У кемпі гірська хвороба трохи відпустить і ми зможемо відсвяткувати, відпочити, виспатися.

👣 5 км. ⏳ ~ 10 год. ↑ 965м. ↓ 1800м.

Світанок на Арараті
Підйом на Арарат з Туреччини
Сходження на Арарат
День 6. Фортеця Догубаязит — Ноїв Ковчег

Спускаємося в село Елі і трансфер відвозить нас в цивілізацію. Теплий душ, готель, ресторан…)) Поїдемо на екскурсію в стародавню фортецю Баязет і оглянемо палац Ісхак-Паші. А далі нас чекає відвідування Ноєвого ковчега. Він знаходиться біля кордону з Іраном і став місцем паломництва християн. Увечері організуємо гулянку, скуштуємо місцеві делікатеси, поділимося враженнями, обміняємося контактами і фотографіями.

👣 6 км. ↓ 1150м

Фортеця Догубоязит Ноєв Ковчег
Ноєв Ковчег Туреччина
Ковчег Ноя у Туреччині
День 7. Ван

Їдемо в Ван, залишаємо речі в готелі і йдемо розслаблятися на озеро, велике і красиве. Воно знаходиться майже на такій же висоті, як знаменитий Іссик-Куль в Киргизстані. Ван практично нічим не відрізняється від моря: величезних розмірів, кришталево-чисте і солоне. Поплавати там одне задоволення! На озері є острів Ахтамар, де стоїть вірменська святиня — Кафедральна церква Святого Хреста. Обов’язково орендуємо катер і попливемо на цікаву екскурсію. На берегах озера живуть переважно вірмени. У них купимо смачну свіжу рибу, яку вони тут же на місці готують. Одним словом, сьогодні відпочинемо по-максимуму 🙂

Кафедральна церква Святого Хреста
Озеро Ван Туреччина
Озеро Ван
День 8. Додому

На жаль, прийшла пора прощатися. Вирушаємо в аеропорт, де наші дороги розійдуться. Але дружбу, що виникла в горах, не зруйнують роки і кілометри. Ми назавжди запам’ятаємо нашу пригоду і компанію, що розділила його з нами.

 Місто Ван у Туреччині
 Сувенірні крамниці в місті Ван
Показати всі дні
Вартість: 500€
У вартість походу входить
 • всі трансфери по маршруту
 • проживання в готелі в Doğubeyazıt (2 ночі)
 • 3-разове харчування на маршруті (вранці і ввечері готує кухар)
 • оренда мулів для транспортування рюкзаків
 • оренда намету, каремата, кішок
 • оплата пермітів (50€)
 • всі необхідні дозволи
 • послуги місцевого англомовного гіда
 • групова аптечка
 • сертифікат про сходження
 • громадське спорядження (кухонне начиння і ін.)
 • допомога в підготовці до походу
 • підбір авіаквитків
У вартість НЕ входить
 • туристична страховка
 • харчування в містах (5-12€ за раз залежно від апетиту і закладу)
 • готель в останню ніч
 • відвідування платних пам’яток (за бажанням)
Додаткові витрати
 • Кафе-ресторани-харчування в містах ~ 50€ (4-5€ перекусити в місті, 8-12€ кафе)
 • Пам’ятки і екскурсії ~ 10€ (за бажанням)
 • Чайові гідам ~ 20€ (+ сувеніри, чайові тімлідеру та інші особисті витрати за бажанням)
 • Готель у Вані (7-я ніч) ~20€. Якщо у Вас нічний виліт, то його бронювати не треба.
Додаткова інформація
 • Передоплата для цього туру складає 300€.
 • Решту суми можна віддати інструкторові при зустрічі готівкою (в євро або доларах за курсом на момент оплати). Можна перелічити гроші на банківську карту / рахунок перед вильотом.
 • Максимальна знижка по клубній карті – 20%.
 • Розмір групи – від 5ти людей. При меньшій кількості бажаючих (4 учасники) ціна складатиме 750€.
Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Ван
Закінчення: Ван
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
Подайте заявку прямо на цій сторінці.
ПЕРЕДОПЛАТА
Внесіть передоплату для бронювання місця у групі.
АВІАКВИТКИ
Придбайте квитки та пришліть нам їх копію.
СПОРЯДЖЕННЯ
Зберіть все зі списку необхідного спорядження.
Харчування
 • У містах обідаємо в кафе або купуємо щось в магазинах (свіжі коржики з айраном і овочами — відмінний варіант недорого поїсти, особливо в спеку, коли з апетитом туго).
 • На треку нам буде готувати місцевий кухар. Страви національної кухні, нехитрі, поживні. Основа раціону в тих краях — рис, булгур, м’ясо, овочі тушковані і свіжі, хліб. З собою на маршрут нам видаватимуть перекуси.

сервіс харчування при сходження на гору Арарат

Особливості регіону
 • Є непідтверджена інформація, що ціна перміту на Арарат буде змінюватися, тому врахуйте, що вартість нашого туру не є фіксованою і може піднятися. Оформленням пермітів займаються місцеві, без супроводу котрих сходження заборонені. Якщо перміт дійсно подорожчає (хоча ми сподіваємося, що цього не станеться), то ціна турів однаково підніметься у всіх клубів, але ймовірно тільки ми відкрито про це попереджаємо. Подавайте заявку — будемо тримати Вас в курсі і сподіватися на краще.
 • На гору заборонено йти без супроводу місцевого населення (так само як на Кіліманджаро, наприклад). Їхні послуги входять у вартість туру крім чайових. Це гіди, кухар і погоничі.
 • Є чутки, що вершина зараз закрита через військові дій, і це неправда. Вона відкрита як ніколи, налаштована дуже дружелюбно, чекає всіх охочих.
 • В регіоні спокійно, курди підробляють на маршруті і не налаштовані затівати нічого небезпечного, принаймні там, де ми з вами будемо. Турки-горяни — народ доброзичливий, туристів шанує, допомагає.
Що ще потрібно знати
 • Інструктор має право змінити маршрут залежно від погоди і стану групи.
 • У інструктора буде висотна аптечка з необхідними для боротьби з симптомами гірської хвороби медикаментами.
 • Речі їдуть на мулах, ми йдемо з радіальними рюкзаками, перекусом, чаєм, вітрівкою, фотоапаратом.
 • Перед виходом на останню ділянку шляху інструктор навчить Вас необхідним технічним навичкам (ходити по сипусі, льодовику, якщо треба — користуватися кішками).
Інформація про документи

Громадянам України віза не потрібна, в’їзд по закордонному паспорту на термін перебування до 30 діб.

Перед походом обов’язково потрібно оформити туристичне страховання та скинути її копію чи фото менеджера.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
Одяг
 • Куртка мембранна — бажано така, щоб під неї можна било вдіти пуховку
 • Пуховка
 • Товстий фліс
 • Комплект термобілизни (верх і низ)
 • Футболки / треккінгові сорочки з довгим рукавом (синтетичні) — 3 штуки
 • Мембранні штани
 • Флісові штани
 • Легкі еластичні треккінгові штани, бажано трансформери (вони перетворюються в шорти)
 • Білизна, зручна
 • Шапка
 • Балаклава
 • Баф
 • Кепка від сонця або панама
 • Рукавички легкі (маніпуляційні)
 • Рукавички теплі з віндблоком
 • Рукавиці утеплені або верхонки
 • Гамаші
Взуття
 • Черевики — для сходження і треккінгу
 • Треккінгові сандалі, кросівки або інше зручне змінне взуття
 • Шкарпетки треккінгові — 3-4 пари
 • Шкарпетки теплі — 1 пара
Спорядження
 • Спальний мішок з температурою комфорту -10 …- 15С. Брати на прокат турецькі спальники ми категорично не рекомендуємо.
 • Надувний каремат
 • Рюкзак маленький (30-40л) — для радіальних виходів і штурму вершини
 • Треккінгові палиці
 • Окуляри від сонця з високою ступінню захисту від ультрафіолету — обов’язково❗
 • Налобний ліхтарик❗
 • Дощовик або пончо
 • Сідушка туристична
 • Що-небудь для транспортування речей в Туреччину (рюкзак або баул). Врахуйте, що він буде їхати на мулі, тобто якщо Ви берете свій похідний рюкзак, то подбайте про чохлі для нього.
Туристичні дрібниці
 • Крем від сонця з UV-фільтром 50❗
 • Зволожуюча гігієнічна помада (навіть чоловікам) — обов’язково❗
 • Особиста аптечка
 • Гігієнічний набір
 • Термос 1 л
 • Документи і страховка з собою, їх копії в онлайн-доступі
 • Фототехніка, мобільник, павербанк, зарядні пристрої
Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
Відеогалерея
Сходження на Арарат
Фортеця Догубеязит. Сходження на Арарат
Вірменська церква
Сходження на Арарат
Вірменське нагіря з Арарата
Арарат з міста Ван
Водоспад в Туреччині
Туристи на підйомі на Арарат
Похід на Арарат
Сходження на Арарат
Табір на Арараті
Намети на Арараті
Табір на Арараті
Сходження на Арарат
Сходження на Арара з Туреччини
Сходження на Арарат
Світанок на Арараті
Підйом на Арарат з Туреччини
Підйом на Арарат
Вершина Арарату Сходження на Арарат
Сходження на Арарат
Сходження на Арарат
Екскурсія в Догубоязит
Тур на Арарат Туреччина
Фортеця Догубоязит Ноєв Ковчег
Ноєв Ковчег Туреччина
Тур на Арарат
Арарат. Околиці Догубоязит
Озеро Ван, сходження на Арарат
Кафедральна церква Святого Хреста
Кафедральна церква Святого Хреста
Озеро Ван Туреччина
Останні відгуки
Facebook відгуки
Звіти
Статті
Звіти
05 October 2021
Відгук про похід Лікійською стежкою без рюкзаків | Осінь 2021
Так, саме так. Довгоочікуваний. Тільки з третьої спроби мені вдалося піти в цей похід. Так вже склалися обставини. Чи можна сказати, що похід виправдав надії, які я на нього покладала? Думаю, що виправдав.
Звіти
19 September 2021
Лікійська стежка | Західна частина. Огляд ІНСТА-походу (фото, відео)
ІНСТА-похід? Гучна заява. Я думав так само. Чи справді цей похід зможе здивувати моїх підписників, звиклих до фотографій та відео з Східної Лікії та Західної Лікії, де я був у 2018 і 2020 році? Відповідь — так.
Звіти
19 June 2021
Східна Лікійська стежка, травень 2021 | Звіт про перший у житті похід
Ніколи не думала, що зможу змінити комфортні готелі на намет, а відчуття впевненості й контролю над ситуацією на невідомість. Це був мій перший похід, перша ніч у наметі та перший справжній відпочинок. Неймовірна краса гірської частини Туреччини заворожує — здавалося, що 11 днів відпустки розтягнулися на місяць.
Звіти
11 June 2021
Відгук про похід - Східна Лікійська стежка, травень 2021
На Лікійській стежці на травневі свята зійшлися всі зірки: зібралася чудова група, трапився супер-гід Богдан, і на додачу стояла прекрасна погода. Комфортний темп походу забезпечував баланс між фізичною активністю та відпочинком: ми з задоволенням йшли і з задоволенням робили привали.
Звіти
28 February 2021
Звіт про похід Лікійською стежкою без наметів | Новий рік 2021
Цікаві та дуже різноманітні маршрути, різні формати походів, грамотні, відповідальні, чуйні інструктори, і, що важливо – доступна вартість – за всіма цими критеріями клуб Pohіd V Gory мене дуже влаштовує.
Звіти
17 October 2020
Вся Лікійка в одному поході
Вони називають її Лікійкою, так собі дуже недбало, але ніжно, дуже по-своєму і невимушено. Вона відповідає їм тим самим, я помітила і навіть спробувала разом із ними
Звіти
29 September 2020
Відео - відгук про Трабзон, Туреччина
У 2020 році наш похід по Лазістанському хребту розпочався і закінчився в Трабзоні, Туреччина. У світі без карантину звичайною точкою старту був Батумі, де набагато зручніше купатися :). Але, як виявилося, і в Трабзоні є на що подивитися.
Звіти
29 September 2020
Відео-щоденник зі сходження на Качкар. Частина 2
Зараз прийняли рішення йти по скелі, а не по сипусі. Повільно підіймаємося, каміння скочується одне на одне. Але інструкції кажуть, що всі стежки ведуть на Качкар — перевіримо. Обійшовши трохи гору, піднявшись, ми бачимо амфітеатр, в якому затишно сховався невеликий льодовик
Звіти
29 September 2020
Відео-щоденник з походу Лазістанським хребтом. Частина 1
Підходячи ближче до перевалу, виходимо на відкриту кам'янисту місцевість. Дощ ще сильніший, випала роса, взуття вже абсолютно мокре. Але нічого. Вже пройдено близько половини відстані до сьогоднішньої ночівлі.
Звіти
12 September 2020
Ковток літа у листопаді | Лікійка без наметів
Цей сезон у мене видався насиченим на Туреччину З одного боку, особливого вибору не було, а з іншого — чудово проведений час. Я повернулася з Ерджияса, але вдома не сиділося, хотілося ще моря. І тут це чудове пропозиція: похід по Лікійці з ночівками в будиночках
Звіти
12 September 2020
Звіт про сходження на Арарат | Серпень 2020
Арарат (тур. Ağrı Dağı) — найвищий вулканічний масив Вірменського нагір'я. Розташований на сході Туреччини, у районі Ігдир, на березі річки Аракс, поруч із кордонами Ірану та Вірменії.
Звіти
13 November 2019
Звіт про похід Лікійською стежкою без рюкзаків
Скажу наперед – десь у середині походу я почала трохи сумніватися – чи можна називати похід без рюкзаків походом? А як оцінять мої гірські товариші такі походи? Чи не назвуть мене матрацником?
Звіти
28 February 2019
Звіт про похід Лікійською стежкою в Туреччині | Новий рік 2019
Думки починають звільнятися від звичної міської метушні і дивним чином від завершених справ по роботі. Я розумію, що це зараз найголовніше на шляху по довгоочікуваному маршруту - Лікійській стежці. Що нас чекає - сонце чи дощ, затягнуте або високе небо над головою...
Звіти
20 September 2018
Звіт про похід «Вулкани Каппадокії. Сходження на Хасан та Ерджіяс»
З клубом «Похід в гори» я подорожую вдруге, тому в певному рівні якості була впевнена, більше мене турбувала власна підготовка. Крім того, дуже хотілося поєднати Каппадокію ще з чимось, і саме тут я знайшла дуже цікавий варіант із сходженнями. Але про все по порядку.
Звіти
19 September 2018
Звіт про похід Лікійкою 2018 ☀🍊 Сонце, Море, Апельсини
Мені пощастило, в серпні я пішла на Горгани, і наш провідник Діма Семків (тут окреме дякую Pohіd V Gory) яскраво розповів мені про цей маршрут. Тому сумнівів не було – по приїзду я відразу купила квиток до Анталії.
Звіти
29 September 2017
Лікійська стежка - гірсько-морський похід Туреччиною
Після сходження на Казбек цього літа, як мені здавалося, не скоро захочеться в гори. Але ні. Пройшло зовсім небагато часу, щось близько двох місяців, і вітер обставин заніс мене у гірсько-морський похід Лікійською стежкою, що знаходиться в Туреччині.
Звіти
29 September 2017
Новини з походу Качкаром | Гори Туреччини 2017 з Pohod V Gory
Нещодавно завершився наш експериментальний вересневий трекінг у Качкарських горах. Хлопці пройшли Лазистанським хребтом (східна частина Понтійських гір). Невелика, компактна і дружна група підкорила найвищу точку хребта — Качкар (3930 м) і привезла багато красивих фото гір Туреччини.
Звіти
29 September 2016
Туреччина. Від неба до моря Лікійською стежкою
Туреччина – ідеальна країна для подорожей і відпочинку. Тут є все: величні міста, неймовірної краси гори та не одне, а цілих чотири чарівних моря. Це справжня східна казка, в яку хочеться повертатися знову і знову.
Звіти
26 October 2013
Райська Туреччина | Звіт про похід Лікійською стежкою
Переліт і шлях до початку самого маршруту завжди виснажливі, особливо якщо група велика і всі летять з різних країн та міст. Не став винятком і цей похід у Туреччині. З раннього ранку і до 5 години вечора ми збиралися в Анталії та закуповували необхідні продукти для походу. Всього нас було 13 осіб. Погода стояла спекотна, особливо якщо врахувати, що у більшості з нас вдома вже були перші заморозки.
Звіти
29 June 2013
Звіт про похід Каппадокією на травневі 2013. Туреччина
В початкову точку походу по Каппадокії ми прибули нічним автобусом з Анталії разом з більшістю учасників попереднього походу по Лікійській тропі. Хотілося б зазначити, що в Туреччині дуже високий рівень обслуговування на автобусних перевезеннях далекого прямування. І, хоча в автобусі особливо не виспишся, але подорожувати в ньому дуже комфортно.
Звіти
26 May 2013
Антична Туреччина Звіт про похід
Відразу хочу сказати, що продовження Лікійської стежки, тобто її частина від Фініке до Каша, абсолютно не схожа на попередній класичний маршрут Лікійкою. Сказати про те, що ця частина маршруту чимось гірше чи краще на відміну від популярного, ні – вона зовсім інша. Таке враження, що йдеш не новою ділянкою все тієї ж стежки, а ніби перенісся, кудись в інший гірську систему.
Звіти
29 November 2012
Лікійський шлях. Звіт про похід у жовтні 2012 року. Частина 2.
Після нічної зливи вставати було зовсім некомфортно. Все навколо було сирим і холодним. Випрані речі, звісно, не висохли. Пастухи принесли сухі шишки та палаюче полінце, допомогли розпалити вогнище. Варто зазначити, що ми їх про це не просили, але тут дуже гостинні люди.
Звіти
29 November 2012
Лікійський шлях. Звіт про похід у жовтні 2012 року. Частина 1.
Лікійський шлях - це пішохідний маршрут по гірській Туреччині, де в давнину знаходилась Лікія. Маршрут був прокладений у 60-х роках минулого століття, а в 1999 році він був промаркований. Довжина маршруту складає приблизно 500 км. Ми пройшли частину шляху - класичну частину по анталийському узбережжю від каньйону Гьойнюк до мису Гелідонія.
Звіти
29 September 2012
Соло на Ерджіяс | Звіт про похід по Каппадокії
Після завершення походу по Лікійській стежці, я все ж вирішив піднятися на вулкан Ерджіяс, який розташований неподалік від м. Кайсері в Центральній Туреччині. Саме цей вулкан став причиною утворення знаменитих ландшафтів Каппадокії. Вулкан вже давно не діючий, і досягає висоти 3917 м.
Звіти
29 June 2012
Звіт про похід Лікійською стежкою
Лікійська стежка – це чудовий, насичений і різноманітний трекінговий маршрут, який проходить по горах Тавра в Анталії. У цьому мали змогу переконатися учасники походу по Лікійській стежці з 24 квітня по 5 травня 2012 року.
Статті
04 October 2022
Топ 10 ● Маршрутів світу. [Класика трекінгу]
Давайте розберемося, де концентрація красот буде «зашкалювати» і складемо свій список ТОП-10 класичних трекінгових маршрутів світу.
Статті
30 September 2022
Повітряні кулі Каппадокії
Статті
30 September 2022
Список одягу для походу по Лікійській стежці тощо.
Статті
30 September 2022
Чіралі — оазис на Лікійській стежці
Статті
30 September 2022
Сімена — місто, що тоне
Статті
30 September 2022
Кайсері | Резиденція царів Каппадокії
Статті
30 September 2022
Список необхідних речей для походу по Каппадокії
Каппадокія — досить високогірний район, і навіть екскурсійна частина буде проходити на висоті 800-1000 м. Відповідно удень палитиме сонце, температура досить висока. Зате ночі прохолодні, а під ранок часто бувають заморозки.
Статті
30 September 2022
Деринкую | Підземний мегаполіс древньої Туреччини
Статті
30 September 2022
Чавушин | Селище скельних храмів Каппадокії
Статті
30 September 2022
Каньйон Іхлара. Каппадокія
Статті
30 September 2022
Вулкан Ерджіяс
Статті
30 September 2022
Скорпіони в Туреччині
Статті
29 September 2022
Лікійська стежка | Туреччина
Лікійська стежка (в перекладі на турецьку - Likya Yolu) – туристичний маршрут довжиною майже 540 км, що з'єднує міста Анталія і Фетхіє.
Статті
29 September 2022
Міфи і реальність сучасної Туреччини
Статті
29 September 2022
Ксантос | Столиця Лікії
Ксантос, або Арна (як його називали лікійці) брав участь у Троянській війні, пережив завоювання Олександра Македонського, а під час війни з персами в VI столітті до н.е. в його акрополі були спалені всі жінки, діти і раби – своїми ж воїнами, до речі, котрі пізніше були вбиті в ході битви.
Статті
30 September 2016
Похід з дітьми в гори
Статті
30 September 2014
Учхісар
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Василь Шуляр
Координатор
Залишились питання?
+380952158157
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: 🌋 Сходження на Арарат
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти