Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті

Топ 10 ● Маршрутів світу. [Класика трекінгу]

Нові відчуття, дивовижні пейзажі, знайомство з новими культурами … Трекінг – це не просто цікаве проведення часу. Це – стиль життя, спосіб пізнати щось далеке і прекрасне. Трекінгових маршрутів дуже багато, вони різні і прекрасні. Складно виділити кращі, але ми спробуємо))

Список найкращих трекінгових маршрутів світу

Давайте розберемося, де концентрація красот буде «зашкалювати» і складемо свій список ТОП-10 класичних трекінгових маршрутів світу.

1. GR-20, Франція

Складний, але красивий маршрут по горах центральної частини острова Корсика. Трек відрізняється багатогранністю пейзажів, тут є все: бурхливі водоспади, скелясті гори, альпійські луки, тінисті ліси, кришталеві ріки та озера. Особливістю вважаються дуже круті скелясті вершини і хребти, а стежки часто проходять по самому краю стрімких прірв. Туристи, які пройшли його від початку до кінця, можуть пишатися собою. Для європейських трекерів це своєрідний must have в «колекції» (виявилося, для наших інструкторів теж :). Він очолює список не стільки через красу (гарні всі), але завдяки технічності. Якщо говорити про трекінг, то GR-20 – самий «чистий» представник цього виду активного відпочинку. Наші треки на Корсиці

(Клікайте на фото!)

2. Чокекірао трек, Перу

Альтернатива Стежки Інків (Inka Trail). Ми рекомендуємо цей шлях на Мачу-Пікчу з кількох причин. А) Туристів набагато менше. Б) По дорозі стоїть загублене місто Чокекірао, яке історики та археологи вважають технічно набагато складнішим, ніж Мачу-Пікчу. Є навіть думка, що воно побудоване не інками, а якоюсь дуже розвиненою невідомою цивілізацією. В) Зі стежки можна вийти на перевал Салкантай під однією з двох найбільш священних і шанованих вершин в Перу (друга – Аусангате).

Про маршрут можна говорити багато, але все одно не вийде передати відчуття, які Вас чекають. Адже, крім чудових гірських панорам, головною визначною пам’яткою є стародавні будівлі інків. Таємничі руїни занурюють в атмосферу повної загадок стародавньої цивілізації. Родзинкою стануть ночівлі на терасах посеред джунглів з видом на Анди. Наші походи в Перу.

3. O-track, Патагонія і Вогняна Земля (Аргентина / Чилі)

Трійку лідерів замикає маршрут, який подарує не просто подорож, а Пригоду! Хто не мріяв опинитися на Краю Землі і пройти по стопах улюблених дитячих героїв? Крім матеарізованих дітей капітана Гранта Вас чекають грандіозні льодовики, величні фіорди, Магелланова протока, Ушуайя, де стартують експедиції на Південний полюс, карликові ліси, безкраї пампаси і, звичайно ж, милі пінгвіни :). Патагонія здобула масову популярність після того, як кілька років тому частину маршруту в нац. парку Торрес-дель-Пайне (так званий W-track) включили в трекингові Топ – списки. Але ми гарантуємо, що весь цей парк (або O-track) вартує відвідування;). Особливо вражають вежі Торрес-дель-Пайне і два величезні льодовики – Перріто Морено і Грей, який видно з космосу. Наші трекінги в Патагонії

Якщо будете в Торрес-дель-Пайне, обов’язково загляньте в сусідній парк Ель-Чалтен, де знаходиться Святая святих фотографів світу – гора Фіцрой.

4. Рутберн трек, Нова Зеландія

Топ без Нової Зеландії – взагалі не топ. А ось далі гірше. За звання найкрасивішого регулярно змагаються такі тамтешні маршрути: Рутберн, Мілфорд, Тонгаріро і Абель-Тасман :). Ми виділили Рутберн, тому що він найбільш «трекінговий». Там дійсно дуже круто: панорамні високогір’я посеред гостроверхих Альп (так, в НЗ теж Альпи), розсипи кришталевих озер, спочатку – приголомшливі джунглі, водоспад Фата Нареченої і багато-багато гірського повітря, наповненого ароматами різнотрав’я. Наші тури в Нову Зеландію

Мілфорд – це майже казкові джунглі з гігантськими папоротями, ліанами і мохом. Далі починаються гори і глибокий каньйон, а під кінець Ви сходите в красивий фіорд. Трек має свою історію. Колись Мауї носили цим шляхом нефрит до моря. Прибережний Абель-Тасман прокладений через дикий ліс з купою цікавих рослин і тварин. Місцями пройти можна тільки під час відливу, та й то по коліна в воді. Ідеальний для любителів заночувати на диких пляжах і насолодитися заходами-світанками над морем. Тонгаріро – повний відрив від тієї реальності, яку ми знаємо. Проходить по вулканічному пейзажу з діючими кратерами, сірчаними фумаролами, сірчаними озерами, сірчаними струмками… чорні та червоні кольори сподобаються тим, хто любить пооригінальніше.

5. Навколо Аннапурни, Непал

Загальновизнаний найрізноманітнішим в Непалі. Проходить через всілякі типи рельєфів: тераси, круті каньйони (в тому числі і найглибший в світі), джунглі, рододендронові лісу, скелі, мертву вічну мерзлоту, льодовики… Там же – один з найвищих гімалайських перевалів (Торонга Ла Пас, 5416м), величезна високогірне озеро Тілічо, обриси снігових піків-восьмитисячників, види на Мачапучаре, Ама-Даблам і, звичайно ж, Аннапурну. Займає 17-21 днів, яких цілком вистачає для занурення в побут і культуру непальців. Закінчується в Покхарі – культурній столиці країни. Наші треки в районі Аннапурни.

6. Базовий табір Евересту, Непал

Гімалаї зустрічаються в списку двічі, і не дивно. Трекінг в нац. парку Сагарматха – мрія всіх, хто не уявляє життя без гір. Дивовижні вершини, велич Джомолунгми, атмосфера східної духовності, культура Непалу – все це залишить слід на ціле життя. Похід до базового Евересту ідеально дає зрозуміти, що таке Високі Гори. З першого дня він закидає туди, де життя існує лише номінально, де за нього доводиться чіплятися щосили. Якщо Ви шукаєте місце для «перезавантаження» – це точно те, що Вам потрібно. Наші походи в районі Евересту

7. Оверленд трек, Австралія

Прокладено в найбільш мальовничій місцевості дикої і загадкової Тасманії. Веде через вершини Осса (1614м) і Cradle Mountain (1545м), минає десятки озер і водоспадів, льодовикові цирки і ущелини, густі ліси і запашні луки. Як і в Новій Зеландії, тут дуже стежать за чистотою. На маршруті немає ні натяку на сміття, та й ознак цивілізації взагалі. Ця «автономка» подарує самітність, умиротворення і чисту красу природи.

Стежки застелені дошками, йти зручно і легко. Протяжність – 74 км, які проходяться за 5-7 днів, не напружуючись, без різких перепадів висоти. Рекомендуємо його як ідеальний для першого знайомства з трекінгом. Якщо опинитеся в тих місцях, пам’ятайте, що майже половина Тасманії відведена під активний відпочинок. Виділіть час ще хоча б на один прибережний трек;)

Забираємося в Північну Америку – велику, грандіозну, безкрайню.

8. Аппалачська стежка, США

Вона не відстає від загального розмаху країни і має довжину 3500 км))). Тягнеться від штату Мен до Джорджії по гірському масиву Аппалачі. Найвища точка – 2025м. Яких-небудь особливих пам’яток там немає, просто маршрут по горбах і горах, через річки і поля, іноді з панорамними видами. Однак в Америці є цілі клуби фанатів стежки Аппалачі, що забезпечило їй місце в нашому списку. Вона нескінченно улюблена туристами за первозданність природи, приголомшливий світ тварин і можливість скільки завгодно часу провести наодинці зі своїми думками далеко від цивілізації і суєти. А що ще потрібно, аби стати кращим маршрутом для трекінгу? 🙂

9. Вест Кост Трейлі, Канада

Трейл уздовж узбережжя Атлантичного океану спочатку спланований рятувальниками для вилову моряків, що зазнали корабельної аварії. Берег в цьому районі небезпечний, з води стирчать скелі в стилі Готема… Частина Вест Косту забігає в нац. парк Пасифік-Рим. Це – найпопулярніший трек в Канаді, щодня по ньому проходять 6000 осіб (для порівняння, по Оверленду – 8000 на рік). Туристи рухаються під шатром класичних канадських лісів, в каньйонах, чиї стіни під моховитим покривалом яскравіші аніж смарагди, палять багаття на мальовничих галявинах, проходять пляжі довжиною 16 км кожний. У треках біля моря є особлива романтика. Купатися зазвичай холодно, але красиво – завжди. Відмінний вибір для любителів природи, новачків в туризмі і для знайомства з Канадою.

10. Приз глядацьких симпатій

Про цей трек точно не можна забути)))

Приз глядацьких симпатій завойовує маршрут, який відкриває Туреччину з неочікуваного боку. Тисячолітні руїни Лікійської цивілізації, грецькі амфітеатри і колонади древніх храмів, загублені бухти, апельсинові гаї, прозорі річки, лісові хащі і скелясті гори — в одному поході! Щодня відбувається щось нове: купання, каньонинг, парапланеризм, сходження, шашлики у вогнях Химери, екскурсії, снорклінг з морськими черепахами, яхтинг. Вгадали, де це? Лікійська стежка!

Вона підійде навіть дітям від 12 років. Родзинка – дикі пляжі на березі абсолютно блакитного Середземного моря. Ще один плюс, який забезпечує популярність, це відносна легкість трекінгу при всій його насиченості подіями. Але головне, чим підкуповує Лікійка, це фрукти. Апельсини і гранати Ви не будете їсти ще півроку мінімум;). Ми віддаємо їй це місце в топі, тому що вже багато років походи по ній ЗАВЖДИ подобаються ВСІМ нашим туристам і інструкторам. І це, повірте, раритетна рідкість :). Дуже добре підійде тим, хто не знає, що хоче, але щоб було класно. Наші походи по Лікійській Стежці.

Сподіваємося, інфа була корисною і допомогла Вам вибрати похід до душі.

Ставте лайки, діліться з друзями і підписуйтесь на новини — [тільки корисна розсилка] — на зв’язку!

Опубліковано 4 Жовтня 2022
НАПРЯМКИ
НАПРЯМКИ
Види походів
Види походів
Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти