Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Великий похід по Болівії | Анди, Тітікака, солончак Уюні
Інструктор клубу PVG
макс 12 особи.
150 км
14 днів

Великий похід по Болівії | Анди, Тітікака, солончак Уюні

1950$
9.7
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
14 днів
🇧🇴 ВСЯ Болівія в одному поході!

Як професійні мандрівники ми вважаємо, що Болівія — це найкрутіша країна для треккінгу в Південній Америці 😎. Тут Ви побачите максимальну концентрацію природних пам’яток: Анди, Тітікака, Альтиплано, Уюні. Ландшафти змінюються з міжгалактичною швидкістю. Уявіть: ось Ви гуляєте по льодовику, а назавтра борозните простори найбільшого озера континенту. З джунглів Амазонки потрапляєте на Гейзерне поле у найвисокогірнішій пустелі планети, з давнього храму інків — на найбільший солончак…

З нами Ви підніметеся на прекрасну вершину — пік Австрії (5342 м), насолодитеся заходом сонця над Уайна-Потосі (6088 м) і пройдете шалено красивий трек в горах Кордильєра-Реаль. Прогуляєтесь найнебезпечнішою в світі Дорогою Смерті. Зітрете кордони звичної реальності на Салар де Уюні, де межа між небом і землею втрачає сенс. Покатаєтеся на джипі по плато Альтіплано і заночуєте під самим зоряним небом планети. Побачите колонії лам, віскачів, рожевих фламінго і не тільки. Дивіться фото, читайте програму і подавайте заявку — Ви ніколи не забудете цю подорож!

💙💛 Сходи в похід в Болівії разом з Pohid V Gory та передай нашим захисникам турнікет CAT7!

Швидка заявка
Координатор
Василь
Василь Шуляр
Координатор
Залишились питання?
+380952158157
я у соц. мережах
Графік роботи
Пн-Пт - 09.00 - 18.30
Великий похід в Болівії
Маршрут
Ла-Пас
стежка Ель-Чоро, треккінг в джунглях Амазонки
Короіко, «Дорога Смерті»
Копакабана
острів Солнця
озеро Тітікака
Ісла дель Соль
лагуна Котія
Кордільєра-Реаль
Кондорірі, Пік Австрії (5342 м)
Ла-Пас
Тіуанако
«Місячна долина»
Салар де Уюні
кладовище паротягів
Альтіплано
Лагуна рожевих фламінго
Ла-Пас
По бажанню сходження на Уайна Потосі (6088 м)
День 1. Зустріч групи

Прилітаємо в столицю, зустрічаємося в хостелі біля головного автовокзалу. Після обіду йдемо на екскурсію. Ла-Пас (3700м) — велике та цікаве місто, в ньому живе понад мільйон людей. Розкинулося посеред гір в кратері сплячого вулкану і має статус найбільш високогірної столиці світу. Одним з найпопулярніших видів транспорту тут вважається фунікулер, ввечері він нас довезе до оглядової тераси над містом, де ми помилуємося заходом сонця.

Ла Пас
Ла Пас - собор Сан Франциско
Ла Пас і гора Іллімані
День 2. Початок стежки Ель-Чоро

Пакуємо рюкзаки і починаємо першу частину гірського треккінгу в Болівії — похід по знаменитій стежці інків Ель-Чоро (El Choro). Вона настільки ж красива і небезпечна, як перуанська Inca Trail, але більш дика і безлюдна. Піднімаємося на перевал Ла Кумбре (4700м), а далі стежка йде тільки вниз. На узбіччях видніються руїни древніх споруд. Нас чекає справжня похідно-романтична ночівля — розіб’ємо табір посеред джунглів.

👣 Треккінг 17 км; спуск ↓ 2000м.

Треккінг по шляху Ель-Чоро
треккінг в Болівії
День 3. Треккінг по стежці Ель-Чоро

Ель-Чоро перетинає всі кліматичні зони планети. Вирушаючи в похід в Болівії, треба бути до цього готовим. Ель Чоро петляє вологими тропічними джунглями і наближається до Амазонки. Круті, суцільно вкриті густою зеленню схили стіною обступають нас, з гігантських дерев звисають товсті ліани, а ліс кишить тваринами і птахами. На ніч розташовуємося в кемпінгу біля стежки.

👣 8 км; ↓ 600м.

Ель-Чоро
кемпінг на шляху Ель-Чорро
Ель-Чоро
День 4. Короіко — «Дорога Смерті»

Стежка спускається нижче, навколо стає жарко і задушливо, але природа з лишком компенсує ці незручності буйством рослин, квітів і гігантських метеликів. Ель-Чоро приводить нас до села, звідки ходять автобуси. Сідаємо в один з них і їдемо в Короіко — мальовниче містечко, чиї околиці заросли плантаціями кави і екзотичних цитрусових. Звідси в Ла-Пас веде відома грунтовка Каміно-дель-Муерте (Camino del Muerte, «Дорога Смерті»).

👣 15 км; ↓ 1000м.

Дорога смерті в Болівії Коройко
День 5. Копакабана — острів Сонця — Тітікака

Снідаємо, йдемо на вокзал і сідаємо на рейсовий автобус до Копакабани (Copacabana). Це містечко з 6000 населення лежить на березі Тітікаки і красиве вже саме по собі, але нас цікавить озеро. Titicaca — найбільша прісна водойма в Південній Америці і найбільш високогірне судноплавне озеро на планеті. Інки вважали, що саме тут зародилося життя і цивілізація, а на острові Сонця, якщо вірити переказам, зародилося їх головне божество — Віракоча. Саме до легендарного острова (Isla del Sol) ми і вирушимо на катері, погуляємо сакральними місцями і оглянемо руїни стародавнього інкського міста Чінкана з храмами на честь Віракочі. З острова попливемо до сусіднього Ісла де Луна (Isla de la Luna), де залишилися руїни Храму Незайманих. Пливемо назад на Ісла дель Соль, милуючись заходом сонця над Тітікакою і видами навколишніх гір.

Анкоума, вид с озера Тітікака
паром на озері Тітікака
День 6. Ісла дель Соль — Копакабана — лагуна Котія

Вранці збираємо речі і починаємо треккінг по Ісла дель Соль. Цей острів дуже мальовничий і весь просочений самобутньою культурою та історією. Представники племені Аймара по нині ростять традиційні культури інків — кіноа, оку і маїс на маленьких терасах, якими поцяткований ландшафт. Ми перетинаємо острів в північному напрямку, де чекаємо моторку в Копакабану. У містечку орендуємо джипи, які підвезуть нас до підніжжя хребта Кордильєра Реаль (Cordillera Real). На місці будемо після заходу сонця, а заночуємо біля лагуни Котія (4000м н.р.м.).

Тітікака
озеро Тітікака острів Сонця
День 7. Похід по Кордільєри Реаль

Уранці за сніданком милуємося краєвидами грізних і прекрасних Анд, адже наш похід в Болівії вступає в свою гірську фазу. Нам треба здолати перевал Янчалані (4890м), звідки нам відкриються чудові пейзажі. Анди — неймовірні!

Хоча перехід непростий, але йдемо без рюкзаків — наймемо мулів, і вони довезуть наші речі. З усіх боків нас обступають високі гори, а пік Уайна Потосі манить своєю неприступністю. Спускаємося до о. Сістані (Laguna Sistana), біля якого розіб’ємо табір.

👣 16 км; ↑ 950м, ↓ 700м.

Треккінг в Болівії
озеро Juri Khota в Болівії
Уайна Потосі - вид з перевала
День 8. Кондорірі, Пік Австрії (5342 м)

Похід в Болівії триває. Стежка в’ється уздовж кряжа Кордильєра Реаль, огинає берега озера Юрі Кота і призводить нас в край воістину екстремально високих і диких гір — район Кондорірі. Починаємо підйом на Пік Австрії (5342м) і милуємося приголомшливою панорамою засніжених Анд.

Спускаємося до базового бівуак Кондорірі на березі о. Харі Кота, де знайдемо місце для сьогоднішнього ночівлі.

👣 10 км; ↑↓ 1000м.

День 9. Ла-Пас

Транспорт забирає нас із табору в столицю. Відпочиваємо після треккінгу, відвідуємо музеї, ходимо в ресторани і на ринки з сувенірами.

Панорама Ла-Паса
дідухи
канатна дорога в Ла Пасі
День 10. Тіуанако — «Місячна долина»

Відпочиваємо від гірських стежок і присвячуємо час екскурсіям.

Їдемо в Тіуанако — загадкову столицю тіуанакської культури, що процвітала на березі Тітікаки в XV-XII ст. до нашої ери. Цей комплекс вміщає більше загадок для археологів, ніж всі інші пам’ятки Болівії, разом узяті. Вдосталь поблукавши між руїнами, що стали мовчазними свідками розквіту і занепаду стародавніх імперій, повертаємося в Ла-Пас. Всього в 11км від міста знаходиться ще одне дивовижне місце — «Місячна долина» (Valle de la Luna). Століттями дощі і суворі вітри створювали химерні обриси Місячної долини. Цей лабіринт каньйонів, кратерів і ущелин змушує сумніватися, що ми ще на Землі… Після такої несподіваної висадки на Місяць повертаємося в хостел і відпочиваємо.

Тіуанако
Тіуанако
День 11. Салар де Уюні — Кладовище паровозів

Збираємо речі і сідаємо в транспорт до Уюні (Uyuni, 3670м) Раніше селище було шахтарським, а зараз виключно туристичне. Тут на три дні беремо на прокат джипи і вирушаємо в турне по солончаку Salar de Uyun. Плато Альтіплано, де розташований солончак, цікаве саме по собі — тут кришталево чисте повітря і найяскравіше зоряне нічне небо на планеті. Сьогодні ми відвідаємо гротескне Кладовище локомотивів, покинутих серед мертвої пустелі після закриття місцевих шахт.

Солончак колись був дном солоного озера, яке випарувалося, залишивши шар солі потужністю до 8-ми метрів. Коли йдуть дощі і сіль ховається під плівкою води, виходить найбільше дзеркало планети. У ньому відбиваються всі кольори і дрібні деталі, а грань між вічністю небес і землею стирається в прямому сенсі слова.

Увечері їдемо до одинокої скелі посеред солончака, так званого Острова Риби (Isla Del Pescado). На каменях ростуть гігантські кактуси, створюючи незабутній контраст з білою, сліпучою пустелею довкола. Ночівля буде виключно цікава: місцеві будують невеликі готелі з соляних цегли.

Тури на Уюні
на Альтіплано
День 12. Джипінг по Альтиплано

Їдемо в долину Соль-де-Маньяна, де нас чекають гейзери, термальні джерела і вулкани. Обов’язково викупаємося в цих природних джакузі)

Тваринний світ зачарує кожного — зграї рожевих фламінго вражають уяву, а дрібні звірки віскачі з сімейства шиншилових дозволяють себе навіть годувати. На ніч розташуємося в притулку.

лагуна Колорадо
камяні гриби на Альтіплано
Віскачо
День 13. Лагуна рожевих фламінго

Ще вночі рушаємо до гейзерів. Наша мета — зустріти біля них сонце і подивитися, як промені грають у вирах води. Розслабимося в гарячих термальних джерелах з природними бульбашками)

Обсихаємо і їдемо на берег знаменитої Лагуна-Колорадо, де мешкає величезна популяція фламінго Джеймса. Унікальності картині надає і колір води в лагуні — мінеральні речовини і мільярди мікроскопічних бурих водоростей фарбують озеро в насичені відтінки червоного, оранжевого, рожевого. Неможливо уявити собі похід в Болівії без цієї приголомшливої долини! Їдемо ще трохи по Альтиплано, поки не побачимо кордон Чилі, потім розвертається і повертаємося в Уюні. Увечері сідаємо на нічний автобус до Ла Пасу.

лагуна Колорадо
гейзери на Альтіплано, солончак Уюні
Термальні бассейни на Альтіплано
День 14. Похід в Болівії — прощання

Вранці прибуваємо в Ла-Пас, звідки наші шляхи розійдуться по різних містах і країнах. Але Болівію забути неможливо, і частка її містики, краси та спокою назавжди залишиться з нами і зв’яже нас міцними узами дружби.

Хто бажає піднятись на Уайна Потосі (6088 м) залишається ще на 2 дні неймовірних пригод!

Ну а якщо ви залишаєтесь в Болівії ще на довго, то можемо порекомендувати вам:

  • відвідати місто Потосі та спуститися в штольні де добувають срібло і поклоняються дияволу;
  • спуститись на велосипеді по дорозі смерті;
  • провести кілька днів в джунглях Амазонки в Рурінабако.
сходження на Уайна Потосі
Показати всі дні
Вартість: 1950$
У вартість походу входить
  • триразове харчування на маршруті;
  • проживання в кемпінгах на треку (5 ночей);
  • послуги інструктора і провідника;
  • використання котлів і газове обладнання;
  • джип-тур на солончаку Уюні і плато Альтиплано;
  • послуги погонщиків з мулами для перевезення рюкзаків на треку Кордильєра-Реаль;
  • трансфери по маршруту;
  • проживання в хостелах (6 ночей);
  • екскурсії і вхідні квитки;
  • допомога в підготовці до проходу: консультації менеджера, підбір авіа;
  • організація сходження на Уайна-Потосі за запитом;
  • турнікет для ЗСУ;
  • дисконтна картка клубу;
  • клубні сувеніри, сертифікат;
  • групова аптечка.
У вартість НЕ входить
  • харчування в містах (150-200$);
  • віза в Болівію (100$);
  • чайові гіду.
Залежність ціни від кількості учасників в групі:
  • 5 осіб і більше – 1950$
  • 4 людини – 2450$
  • 3 людини – 2800$
Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Ла-Пас, до вечора
Закінчення: Ла-Пас, в 12:00
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
Заповніть заявку прямо на цій сторінці, координатор зв'яжеться з Вами і допоможе підготуватися до подорожі;
ПЕРЕДОПЛАТА
Внесіть передоплату 500$ для бронювання місця в групі;
АВІАКВИТОК
Купіть авіаквитки в Болівію і надішліть нам їх копію;
ЗІБРАТИ РЕЧІ
Зберіть все зі списку необхідних речей.
Оплата
  • Передоплата за цей тур складає 500$. Ці гроші потрібні для бронювання екскурсій, проживання і джипінгу.
  • Решту суми Ви зможете віддати безпосередньо в Болівії, при зустрічі з інструктором (доларах США) або перерахувати на нашу карту чи рахунок перед вильотом.
  • Для громадян України необхідна болівійська віза, яку можна легко отримати прямо в аеропорту.
  • Для участі в поході не потрібно жодних щеплень, ми будемо на висотах, де не зустрічаються тропічні захворювання.
Особливості походу
  • На найскладнішому треку в горах Кордильєра-Реаль наші рюкзаки поїдуть на мулах. Це входить у вартість програми.
  • На стежці Ель-Чоро речі несемо з собою (2 ночі). Рюкзаки не будуть надто важкими, адже все зайве можна залишити в хостелі. Харчуємося на цій стежці фірмовими клубними субліматами, що додатково полегшить вагу.
  • Хостел в Ла-Пасі буде для нас свого роду перевалочним пунктом, де можна залишати непотрібне спорядження на тому чи іншому відрізку подорожі.
  • Намети для Ель-Чоро можна взяти напрокат, але вони будуть важкими, тому ми рекомендуємо привезти свої.
  • Спецспорядження для сходження (див. вкладку “Спорядження”) з дому везти не треба. Все можна взяти в прокат в Ла-Пасі.
Додаткова програма на Уайна Потосі

Туристам, котрі хочуть піднятися на вершину Болівії, ми допоможемо організувати сходження. Йти на Уайна дозволено тільки в супроводі місцевих гідів. У нас є контакти хороших перевірених організаторів сходження. Після закінчення програми треккінгу інструктор нашого клубу передасть горосходжувачів у надійні руки.

Початок і закінчення туру на Уайна Потосі — в Ла-Пасі.

🍽 Харчування

Під час походу в Кордільєра Реаль, протягом 5 днів в горах нас супроводжуватиме повар та його помічник. Вони будуть готувати для нас смачні та автентичні сніданки та вечері, які будуть сервіруватися наче в ресторані. Протягом денних переходів з нами буде йти портер, який нестиме гарячий обід в термосах. Тож ми будемо обідати з чудовим видом на висоті більше 4000 м.

Під час 3-денного джип-туру по Альтіплано, харчування буде забезпечуватися нашими гідами-водіями. В авто у них будуть термоси з щойно приготовленою свіжою та гарячою їжею, яку ми будемо куштувати в найцікавіших локаціях солончака Уюні.

І лише протягом 3-х днів тренінгу в Ель-Чорро ми будемо готувати їжу самостійно, як у справжньому класичному поході. Ну а в проміжках між активностями – нас чекають міста з неймовірно цікавими кафе і ресторанами. Тож буде смачно й цікаво.

🛂 Віза та документи для Болівії

Для громадян України необхідна ➡ віза, яку видають прямо в аеропорту. Якщо прилітати в Ла-Пас, тоді віза надається безкоштовно. В інших аеропортах та наземних переходах – вартість візи 100$.

Обов’язково оформіть туристичне страхування і відправте копію координатору походу до вильоту.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
👕 Одяг і взуття в Болівію

Наш похід у горах Болівії буде проходити на висотах понад 3500 м. І хоча вдень тут по-літньому тепло, а іноді нестерпно жарко, однак ночі холодні, під ранок з заморозками.

  1. Мембранна куртка – з капюшоном, в хорошому стані (щоб мембрана працювала) – вона захистить від дощу і вітру, що часто буває в Андах.
  2. Пуховик або синтетична жилетка – незамінна річ ввечері на привалах.
  3. Флісова кофта – 2 штуки різної товщини, зігріють вас при низьких температурах. При сходженні на Уайна Потосі – потрібно одягнути дві і жилетку теж 🙂
  4. Термобілизна – 1 комплект (штани і верх)
  5. Мембранні штани – захистять від холоду і вітру на маршруті в Андах, а також при сходженні на шеститисячник. Також знадобляться в разі дощу на стежці Ель-Чорро.
  6. Трекінгові штани для повсякденного носіння, бажано зі штанинами, що відстібаються. Якщо таких немає – беріть ще і шорти.
  7. Білизна.
  8. Шкарпетки – 5 пар і одні теплі для сну.
  9. Футболки – 2-3 штуки, бажано синтетичні, вони швидше сохнуть.
  10. Трекінгова сорочка з довгими рукавами для захисту від сонця.
  11. Шапка – тепла
  12. Рукавички
  13. Баф або інший головний убір для захисту від сонця
  14. Дощовик-пончо (якщо не впевнені в надійності вашої мембранної куртки)
  15. Плавки чи купальник.
  16. Трекінгові черевики (демісезонні або літні), з фіксацією гомілки і хорошою твердою підошвою.
  17. Треккінгові сандалі.
🎒 Спорядження
  1. Намет – перед походом узгодьте з нами.
  2. Спальник – бажано зимовий, з температурою комфорту не нижче -5.
  3. Рюкзак – об’ємом від 55 літрів. Рекомендуємо також мати чохол для рюкзака, оскільки в горах Кордильєра Реаль рюкзаки поїдуть на конях.
  4. Маленький компакний рюкзак для радіалок на 10-15 літрів.
  5. Туристичний килимок
  6. Трекінгові палиці
🔦 Не забудьте
  1. Налобний ліхтарик
  2. Термос (1л)
  3. Сонячні окуляри
  4. Сонцезахисний крем, сонце в Болівії – дуже яскраве.
  5. Ложка-миска-кружка
  6. Рушник з мікрофібри
  7. Особиста аптечка
  8. Все для гігієни в поході (туалетний папір, зубна щітка, паста, мило)
  9. Гермомішки і герметичні чохли для техніки й документів
  10. Документи, квитки, страховка (оригінали + копії з собою і в онлайні)
  11. Зарядні пристрої, павербанк
  12. Телефон
  13. Фото-відео-техніка – за бажанням
Забронювати тур
Фотогалерея
Всі фото наведені нижче, зроблені в експедиціях Pohid V Gory до Болівії, які ми регулярно проводимо з 2014 року.
Фотогалерея
Відеогалерея
солончак Уюні
Ла Пас
солончак Уюні
солончак Уюні
Шахти Потосі у Болівії
гейзер в Болівії
гейзер в Болівії
Віскачо
дідухи
Свіжі фрукти в Болівії
Дороги в Болівії. Ла Пас
Ла Пас і гора Іллімані
Ла Пас - собор Сан Франциско
Місячна долина. Ла Пас
канатна дорога в Ла Пасі
Ла Пас
Місто Ла Пас
очеретяні плавучі острови Урос
озеро Тітікака острів Сонця
Тітікака
Тіуанако
Тіуанако
Ель-Чоро
Треккінг по шляху Ель-Чоро
Треккінг по шляху Ель-Чоро
Треккінг по шляху Ель-Чоро
кемпінг на шляху Ель-Чорро
Ель-Чоро
сходження на Уайна Потосі
Вершина Уайна Потосі (6088 м)
треккінг в Болівії
Похід по Болівії Альтіплано
інструктор Іра Монахова десь в Болівії
Вулкани Альтіплано
Заграва на Альтіплано
Заграва на Альтіплано
Термальні бассейни на Альтіплано
Гейзерні поля Альтіплано
Треккінг в Андах Болівія
Треккінг в Болівії
захід сонця в горах Болівії
сходження на Потосі
Тітікака, Ісла Дель Соль
Дорога смерті в Болівії Коройко
солончак Уюні
прапори країн на Уюні
Климпотюк на солончаку Уюні, Болівія
Солончак Уюні фото
Панорама Уюні
Тури на Уюні
інструктор іра Монахова в Уюні
Солена пустеля Уюні
гейзери на Альтіплано, солончак Уюні
камяні гриби на Альтіплано
на Альтіплано
Лагуна Вараварані Lago Warawarani. Болівія
квіти в сельві Болівії
озеро Juri Khota в Болівії
на піку Австрії - похід і треккінг в Болівії
Базовий табір Уайна Потосі
на вершині Уайна Потосі
Сходження на Уайна Потосі
Сходження на Уайна Потосі
Уайна Потосі - вид з перевала
заграва с видом на Уайна Потосі
Анкоума, вид с озера Тітікака
паром на озері Тітікака
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Василь Шуляр
Координатор
Залишились питання?
+380952158157
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

    Швидке замовлення
    Похід: Великий похід по Болівії | Анди, Тітікака, солончак Уюні
    Ім'я та прізвище
    Дата походу
    Телефон
    Email
    Коментар
    Записатися
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено.
    Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
    Закрити
    Залишити відгук
    Ім'я та прізвище
    Email
    Похід
    Дата туру
    Посилання на соц. мережі
    Відгук.
    НАПРЯМКИ
    НАПРЯМКИ
    Види походів
    Види походів
    Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти