Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Навколо Ісландії на машині • Мисливці за Північним Сяйвом
Інструктор клубу PVG
макс 7 особи.
45 км
9 днів

Навколо Ісландії на машині • Мисливці за Північним Сяйвом

1450€
2.3
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
9 днів

Подорож на іншу планету, марсіанські пейзажі, північний край світу прямо зі сторінок фантастичної книги – ось так можна описати автотур у країні льоду і полум’я. Кожен регіон не схожий на інший: вулкани і льодовики, гарячі гейзери з киплячою водою і лагуни зі справжніми айсбергами, пустельні лавові поля, озера і каскади водоспадів.

Туристи відвідують Ісландію влітку, під час полярного дня. Далі холодає, а в жовтні вже справжня зима. Навіщо ми їдемо туди? Побачити, як небо палає вогнями Аврори – Північного Сяйва! А зігріють нас гарячі ванни просто неба: викупаємося в лагуні, а кругом – гори і, може бути, падає сніг! Цей автотур по Ісландії ні з чим не порівняти, він гарантовано подарує Вам унікальні відчуття, емоції, враження і фотографії. Приєднуйтесь!

Швидка заявка
Координатор
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Графік роботи
З понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00
Маршрут за Північним Сяйвом
Маршрут
Кефлавік
Рейк'явік
"Золоте Кільце" (Тінгветлір, Долина гейзерів, Скогафосс)
літак привид
пальці Троля
пляж Вік
льодовик Ватнаекютль
лагуни Фьятлсарлоун і Йьокульсарлон
селище вікінгів
фйорди
водоспад Деттіфосс
активна кальдера Крафла
озеро Міватн
Хусавік
Акурейри
гора Кіркьюфетль
вулкан Снайфедльсйокутль
Кефлавік
День 1. Рейк'явік

Інструктор зустріне учасників в аеропорту – Кефлавіку. Звідси на орендованому транспорті їдемо в центральний кемпінг столиці, де залишимо речі. Без нічого вирушимо на екскурсію по старому Рейк’явіку. Погуляємо між зворушливих старих будиночків і сучасних мегаполісів. Можна зайти в ресторан або в термальний басейн біля нашого кемпу. Увечері влаштуємо дружні посиденьки, познайомимося і відпочинемо після літака.

Рейкявік. Вид на гори
Архітектура Скандінавії
набережна в Рейкявіку
Околиці столиці
День 2. Золоте Кільце

Наш автотур починається з відомого маршруту – “Золотого Кільця”. Спочатку їдемо в парк Тінгвелтір, який цікавий з багатьох ракурсів: він мальовничий, бо вулканічний ландшафт поцяткований тріщинами і валунами; тут розходяться дві грандіозні плити літосфери – Північноамериканська і Євразійська; він майже священний для ісландців, адже став місцем проведення першого Альтинга (парламент вікінгів), місцем хрещення Ісландії і проголошення її незалежності. Після Тінга їдемо в Долину гейзерів, де побачимо Geysir — в його честь названі всі фонтануючі джерела планети. Подивимося на виверження Строккура, відвідаємо Гутльфосс (Gullfoss) і втечемо в термальний басейн під відкритим небом – Флудір (Flúðir). Ночуємо в кемпінгу.

Гутльфосс (Gullfoss)
заповідник Тінгведлір (Thingvellir)
День 3. Досліджуємо Південь

Південь острова багато хто вважає найкрасивішою його частиною. Ми зайдемо за водоспад Сельяландсфосс (Seljalandsfoss) висотою 60 метрів, і Скогафосс (Skógafoss) визнаний візитною карткою Ісландії і «найрівнішим» водоспадом. Чому? Самі побачите)). Річки їх беруть початок з льодовика на вулкані Ейяф’ятлайокютль (Eyjafjallajökull), через виверження якого в 2010 році було перекрито небо і скасовано багато європейських авіарейсів.

Потім ми перенесемося в постапокаліптичний світ, пішовши до літака DC-3, котрий впав тут посеред гір. Нас чекає мис-заповідник Дірхолей (Dyrholaey) – найпівденніша точка острова, скелясті стіни якого підносяться над океаном вище 100м. Також побачимо химерні Пальці Троля біля узбережжя Рейнісфьяра (Reynisfjara), і чорні пляжі селища Вік (Vik). У селищі зайдемо у величезний традиційний сувенірний магазин. Добре, якщо сьогодні буде Сяйво – над морем воно виглядає дуже красиво.

Трекінг: 8 км.

Сельяландсфосс (Seljalandsfoss)
Скогафосс (Skógafoss)
Вулканічний пляж Вік
Беріг (Reynisfjara)
День 4. Vatnajökull

Далі наш шлях лежить до найбільшого льодовика і національного парку – Ватнаекютль. Подумати тільки: йому тисячі років, товща синього льоду пошматована шарами попелу від минулих вивержень. Скільки їм століть і скільки таємниць вони зберігають? На жаль, невідомо, однак ми зможемо повністю відчути всю міць цього прекрасного місця. За бажанням можна влаштувати трекінг з гідом на сам льодовик, де доторкнемося до досконалості природи. Далі на шляху будуть дві дуже гарні льодовикові лагуни: Фьятлсарлоун (Fjallsárlón) і Йокульсарлоун (Jökulsárlón), остання вважається одним з природних чудес Скандинавії. Це – найбільша льодовикова лагуна в країні з безліччю айсбергів і морськими котиками. Сходимо на діамантовий пляж – чорний пісок усипаний крижинками різних розмірів, які потрапляють в океан з Йокульсарлоуна. Зустрінемо захід сонця посеред цієї пишноти. Можливо, увечері в гранях льоду будуть танцювати вогні Сяйва…

Трекінг: 7 км.

Льодовикова лагуна Фьятлсарлоун (Fjallsárlón)
Йокульсарлон Льодовикова лагуна
Лодовикова лагуна Йокульсарлон
День 5. Стокснес і Східні фіорди

Рухаємося на схід, не відриваючи погляд від вікна. Спершу поїдемо на мальовничий мис Стокснес (Stokksnes). Поруч біля підніжжя гір знаходиться реконструкція старого селища вікінгів. Оглянемо його і пройдемося уздовж узбережжя, під вогнями Північного сяйва, уявляючи себе стародавніми вікінгами…

Далі пейзажі змінюються, з’являться фіорди. Гори тут досить цікаві, багато вершин з різних ракурсів мають пірамідальні форми. Здається, що їх будувала людина, а не природа. Відвідаємо Свеінстексфосс (Sveinsstekksfoss), пару фіордів, і через довгі тунелі повернемо на північ, знову до вогненних гір і лавових полів.

Швидкий перехід: 11 км.

Мис Стокснес (Stokksnes)
На березі фйорду в Ісландії
День 6. Принади Півночі

Дорога немов веде на Марс, всюди пустка, роздолля лавових полів і попелясто-чорних пагорбів. Сьогодні ми опинимося у фільмі «Прометей», відвідавши найбільший водоспад Європи – Деттіфосс (Dettifoss). Початок фільму знято саме тут.

Заїдемо в одну з найактивніших кальдер Ісландії – Крафла (Krafla). Ви будете вражені виглядом величного вулкана, що час від часу випускає дим. Область навколо нього, покрита безліччю розломів, простягається на сотні кілометрів.

І вже зовсім поруч – озеро Міватн (Myvatn), навколо якого ще багато-багато цікавих місць і гарячих джерел, де ми обов’язково погріємось. Може, сьогодні нам пощастить і над озером буде горіти Аврора.

Трекінг: 13 км.

Деттіфосс (Dettifoss)
Кальдера Крафла
Озеро Міватн (Myvatn)
Коло Міватна - гейзери
День 7. Північні міста

Хусавік (Húsavík) – одне з найстаріших тутешніх поселень. Місто визнане найбільшим центром зі спостереження за китами у всій Європі. Тут також знаходиться музей, присвячений китам. Він являє собою двоповерховий ангар з фотографіями китів і китобоїв на першому поверсі і скелетами найбільших земних ссавців на другому. Ви дізнаєтеся про походження і еволюцію китів, їх поведінку, розмноження, познайомитеся з китобійною історією. Ну і куди ж без сувенірної крамнички)). Далі їдемо в Акурейрі (Akureyri), найбільше місто північного регіону. Воно розташоване в глибині фіорду Ейяфьорд (Eyjafjörður). Вид з дороги на місто вражає, Акурейрі оточений пагорбами і горами, серед яких виділяються дві вершини – гора Сулур (Súlur) висотою 1213 м і Хлідарфьял (1116 м). Після відвідин міст нас чекає переїзд на західну частину острова.

Фйорди Ісландії біля Хусавіка
Церквв в Хусавіку
День 8. Півострів Снайфедльснес

Завершальна частина нашого автотуру – маленький куточок з дивовижними ландшафтами та історією. Тут знаходиться ще одна візитна картка Ісландії – знаменита гора Кіркьюфетль (Kirkjufell). Її форма нагадує дах кірху (Кірк), за що вершина і отримала свою назву. На півострові є свої вулкани. Наприклад, захований під льодом Снайфедльсйокутль (Snæfellsjökull) є одним з найбільш знаменитих вулканів світу завдяки тому, що в 1864 році письменник Жюль Верн вибрав його як місце для пригод героїв свого роману «Подорож до центру Землі». Так за Снайфедльсйокутлем закріпилася репутація «воріт в підземний світ». Останній раз він вивергався в XVIII столітті, проте остаточно згаслим не рахується досі.

Швидкий перехід: 5 км.

Кіркьюфетль (Kirkjufell)
Північне сяйво вночі в кемпінгу
Північне сяйво на березі Міватна
День 9. Повернення в Рейк'явік

Трохи сумно, але пора прощатися з суворою і прекрасною Володаркою Півночі. Їдемо в аеропорт, звідки розлітаємося по домівках. Але найцінніше ми відвеземо з собою – враження, приголомшливі фотографії і тепло нової дружби будуть довго жити в нашій пам’яті.

Озеро в горах
Автотур: вид з вікна на ісландські гори
Печера
Показати всі дні
Вартість: 1450€
У вартість автотуру входить
 • триразове харчування на маршруті;
 • послуги інструктора і провідника;
 • робота водія;
 • оренда авто на весь час туру, бензин;
 • ночівлі в кемпінгах;
 • використання котлів і газове обладнання;
 • фірмовий подарунок клубу;
 • сертифікат;
 • дисконтна знижкова картка;
 • аптечка.
У вартість НЕ входить
 • авіапереліт;
 • їжа в ресторанах і кафе;
 • екскурсії, вхідні квитки в музеї, парки та інші рекреаційні збори (за бажанням).
Додаткові витрати:
 • термальні басейни – 25 € і 35 €;
 • Лавовий тунель – 65 €;
 • Фотополювання за китами – 110 €;
 • Хайкінг на льодовик – 150 €;
 • +/- 100€ на ресторани і сувеніри.

В Ісландії всюди можна і навіть потрібно платити карткою. Поставте необхідну суму грошей на карту з pay-pass!

Забронювати тур
Інформація
Початок походу: аеропорт Кефлавік
Закінчення: аеропорт Кефлавік
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
заповніть заявку, менеджер зв'яжеться з Вами і допоможе підготуватися до туру;
ПЕРЕДОПЛАТА
переведіть передплату 400€ для бронювання місця в групі;
АВІАБІЛЕТ
купіть авіаквитки та надішліть нам їх копію;
ЗІБРАТИ РЕЧІ
зберіть спорядження і чекайте початку пригоди!
Важливі переваги, які пропонуємо тільки ми
 • ТРИ рази в день – гарячі страви (перше, друге, каша), індивідуальне меню для м’ясоїдів, вегетаріанців, діабетиків.
 • Готування на інтегрованих газових пальниках: зберігаємо до 1,5 години на добу – їх ми використовуємо на трекінг і екскурсії.
 • Досвідчений інструктор, який добре знає країну.
 • Найкраща ціна + подарунки і сертифікат.
Північне Сяйво в нашому автотурі

Воно зазвичай активне кожні 2-3 дні, але передбачити, коли саме це станеться, абсолютно неможливо. Ми не знаємо, де саме його побачимо – в горах, на березі фіордів або озер, в містах або біля водоспадів … але одне безсумнівно – це буде чудово! Тому запасаємося терпінням, фотоапаратами і уявляємо себе справжніми мисливцями :).

Харчування на маршруті

Вранці, в обід і ввечері ми будемо готувати гарячу їжу і чай, на переходах буде перекус з бутербродів, сухарів, сала, ковбаси, сиру, кетчупу або соусів, а також сухофрукти, шоколад, халва, смаколики. Їжу будемо готувати на газовому пальнику.

Увага: оскільки Ісландія – дуже дорога, а ми хочемо зробити подорож для Вас якомога бюджетнішою, ми будемо купувати більшість продуктів удома. Кожному учаснику ми повідомимо, що потрібно привезти з собою, і в якій кількості. Вартість продуктів буде компенсована.

Ночівлі

Протягом усього автотуру ми будемо зупинятися на нічліг в кемпінгах. Тут завжди буде гарячий душ і нормальний туалет, іноді wifi.

Потрібно знати
 • готуємо їжу на газових пальниках, багать не буде;
 • всі беруть активну участь в житті табору (ставлять намети, допомагають готувати, миють посуд);
 • всі ночі спимо в наметах.
Документи для автотуру

Для в’їзду в країну потрібен біометричний закордонний паспорт або шенгенська віза. Якщо це одноразова віза, вона повинна бути видана тією країною, через яку ви плануєте в’їхати на територію шенгенської зони. Наприклад, якщо ви вирішили летіти з Варшави (Польща), ви можете відкрити польську візу і по ній летіти. Якщо ж ви летите не з шенгенської зони, вам потрібна віза, видана ісландським посольством. Окремо оформляти нічого не потрібно, якщо у вас вже є відкрита шенгенська віза, термін дії якої закінчується після туру.

Важливо! Перед походом обов’язково потрібно оформити туристичну страховку і скинути її копію або фото менеджеру.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
Одяг для автотуру в Ісландії

Клімат Ісландії суворий і влітку. Ми ж їдемо на полювання за Вогнями Аврори, а значить, перепаде нам неслабо. Наш автобус стане надійним притулком, а грітися будемо в гарячих джерелах. Але одягу потрібно приділити багато уваги і підбирати його ретельно. Вибирайте тільки перевірені брендові речі – інші не встоять перед натиском північних вітрів. Температура очікується в межах 0…+7°C.

Одяг для автотуру в Ісландії

 1. Штани теплі, бажано щільні.
 2. Мембранні штани – вони захистять від дощу і вітру.
 3. 2-3 кофти / футболки, краще з синтетичної тканини, ідеально якщо є термо.
 4. Кофти з полартека (фліски) – 2 штуки різної щільності – ОБОВ’ЯЗКОВО.
 5. Мембранна куртка-вітрівка – повинна бути якісною і ефективно захищати від опадів і крижаного вітру Скандинавії.
 6. Шапка – тепла, бажано щоб не продувалася.
 7. Рукавички – 2 пари, одні обов’язково вітрозахисні (wind-block).
 8. Шкарпетки – в необхідній для вас кількості. Тонкі і теплі.
 9. Баф або шарф.
 10. Білизна.
 11. Трекінгове взуття з мембраною в хорошому стані. Можна утеплену. Візьміть засіб для догляду за мембраною аби черевики не промокнути.
 12. Пухова жилетка.
 13. Мембранне пончо буде не зайвим.
 14. Одяг для сну та бівуака
 15. Термобілизна, можна power soft – утеплену.
 16. Переобувка (кросівки, наприклад).
Спорядження
  1. Спальний мішок – зимовий, з температурою комфорту -2 -5.
  2. Намет – двошаровий.
  3. Туристичний килимок
  4. Рюкзак – дівчата: приблизно 45 літрів, чоловіки: 50-60.
  5. Життєво необхідні дрібниці
  6. Індивідуальна аптечка.
  7. Все для особистої гігієни (туалетний папір, мило, гігієнічна помада і крем проти обвітрювання..).
  8. Кружка, миска, ложка, ніж.
  9. Налобний ліхтарик .
  10. Сонцезахисні окуляри, вони ж і вітрозахисні 🙂
  11. Фотоапарат.
  12. ! Плавки / купальник і маленький рушник для термальних джерел.

  Важливо: зберіть все з цього списку. Якщо є сумніви з приводу свого спорядження — зв’яжіться з менеджером. Обов’язково оформіть туристичну страховку і відправте її скан або фото менеджеру до походу.

Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
Північне сяйво вночі в кемпінгу
Кіркьюфетль (Kirkjufell)
Озеро в горах
Льодовикова лагуна Фьятлсарлоун (Fjallsárlón)
Йокульсарлон Льодовикова лагуна
Гутльфосс (Gullfoss)
Деттіфосс (Dettifoss)
Скогафосс (Skógafoss)
Беріг (Reynisfjara)
На березі фйорду в Ісландії
Коло Міватна - гейзери
Церквв в Хусавіку
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Роман Бідичак
Керівник клубу, тімлідер, гід
Залишились питання?
+380683847302
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: Навколо Ісландії на машині • Мисливці за Північним Сяйвом
  Ім'я та прізвище
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти