Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Аусангате трек | Незвідане Перу
Інструктор клубу PVG
макс 12 особи.
110 км
17 днів

Аусангате трек | Незвідане Перу

1980$
7.7
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
17 днів
🇵🇪 Похід в Перу - Аусангате трек

Цей авторський маршрут дарує унікальний шанс побачити захопливі куточки Перу і познайомиться з його «дикою» стороною. Ми пройдемо ТРИ приголомшливих треки: Аусангате, Салкантай і Вінікунка, побуваємо на Мачу-Пікчу, в Священній долині інків і Саксайумані. Поплаваємо по Тітікаці на очеретяних лодках. заночуємо на островах народу урос і пролетимо над лініями Наска. Побачимо політ кондорів над найглибшою в світі ущелиною Колка і займемося сендбордінгом на піщаних дюнах пустелі… Але родзинкою програми буде Аусангате трек – найбільш  безлюдний, віддалений і первозданний маршрут Перу (що здобув славу самого «непопсового»). Він проходить на 4000-5000м н. р. м. і огинає одну з найкрасивіших вершин Анд – священну Ausangate (6384 м). Стежка проведе уздовж кришталевих лагун і озер, в яких плавають блакитні крижини-айсберги. Ми побачимо стада лам, альпак, гуанако, віскачі та іншої дивною автентичної живності. Спробуємо місцеву кухню і зануримося в бурхливий ритм латиноамериканського життя в Пуно (культурній столиці Перу) й Арекіпі (гастрономічній;). Такий маршрут не залишить байдужим навіть “бувалих”! Відкрийте завісу справжньої Південної Америки, прихованої від цікавих очей туристів. Приєднуйтесь – буде круто!

*ВСІ фото/відео – з наших походів. Ви це побачите! 😉

💙💛 Сходи в похід в Перу разом з Pohid V Gory та передай нашим захисникам турнікет CAT7!

Швидка заявка
Координатор
Василь
Василь Шуляр
Координатор
Залишились питання?
+380952158157
я у соц. мережах
Графік роботи
Пн-Пт - 09.00 - 18.30
Походи в Перу
Розклад походів в Перу у 2025 році разом з клубом Pohid V Gory. Також можливе замовлення індивідуальних походів в зручні для вас дати.
Дата
Назва туру
Інструктор
Ціна
04.05 - 20.05
Аусангате трек | Незвідане Перу
інструктор PVG
Інструктор клубу PVG
1980$
Записатися
Подорож в Перу і Аусангате трек
Маршрут
Куско
Саксайуаман
перевал Салкантай
Агуас-Калієнтес
Мачу-Пікчу
Урубамба
Райдужні гори Вінікунка
Аусангате трек
Тітікака
плавучі острови Урос
Арекіпа
політ над лініями Наска
оазис Уакачіна
Ліма
День 1. Куско — Саксайуаман

Зустрічаємося в Куско. Його центр, до речі, відноситься до світової спадщини ЮНЕСКО. Тут ми докладно познайомимося з Південною Америкою і учасниками нашої експедиції, до того ж почнемо активну акліматизацію. Місто лежить на 3400 м н. р. м.! Нам допоможуть екскурсії в музеях (Інків, Коріканча) і підбадьорливий традиційний чай з листя коки :). Після обіду вирушаємо в Саксайуаман – величезну інкську цитадель з храмовим комплексом і військовим гарнізоном. Будівництво її почалося в далекому 1400 році, а в околицях є й більш ранні пам’ятки періоду кільце (900 р). Оглянемо колись неприступний «будинок Сонця і війни», руїни веж, що досягають 22 метри в діаметрі, палаци, де жив головний Інк, кладку стін, барельєфи. Увечері повернемося в наш хостел відпочивати.

Куско - тур в Перу
День 2. Переїзд в Анди

Їдемо в високі гори до підніжжя священного Салкантая. Дорога петляє під покровом густих джунглів, минаючи бідні ізольовані селища. У вікнах миготять вершини Анд, пейзаж невблаганно перетворюється в високогірні пустелі. Однак сьогодні заплановано декілька годин трекінгу. Після прибуття наймаємо погоничів, вивантажує їм поклажу і без рюкзаків піднімемося трохи вище. Увечері насолодимося неймовірною панорамою найпотужнішого в Південній півкулі гірського ланцюга, розфарбованого полум’ям призахідного сонця.

Лагуна Умантай
День 3. Салкантай

Прийшов час брати першу висоту. Піднімаємося на перевал (4600м). До речі, гора Салкантай вважається священною, як і Аусангате. У інків є легенда, що вони – два брата-божества, які колись розійшлися по Перу допомагати людям боротися з посухою. Правда, вийшло тільки у Аусангейта 🙂 Його льодовик живить витоки великої Вільканота, яка нижче за течією називається Урубамбою.

Відразу під Салкантаєм лежать мальовничі озера, в яких відзеркалюються скелясті відроги вершини. Гуляємо в цьому магічному місці, фотографуємо величні пейзажі і спускаємося в селище Чаолай відпочивати.

День 4. Залізниця та Агуас-Каліентес

Переїжджаємо в маленьке містечко з романтичною назвою Гідроелектрика (ми все ще в Південній Америці :). Звідси до «брам» Мачу-Пікчу веде дуже незвичайна залізниця. Зовсім поруч – знаменита Кавова Стежка, а тропічна рослинність навколо воістину шикарна! Ніби йдеш по зеленому тунелю з пальм, квітів і фруктів. На поворотах колії відкриваються неймовірні види і стає помітно, що рейки прокладені прямо на краю прірви… Приходимо в Агуас-Каліентес, розташований в глибокій річковій долині. Він відомий своїми незвичайними терасами, древніми будівлями і гарячими джерелами. Радіально піднімемося на вершину, розташовану якраз навпроти Мачу-Пікчу – Покутусі (2560м). Вид звідси просто приголомшливий! За бажанням зустрінемо тут захід сонця або підемо купатися в термальних джерелах.

Агуас-Кальєнтес
День 5. Мачу-Пікчу — Ольянтайтамбо

Разом з сонцем піднімаємося в заповітне загублене місто. Оглянемо унікальну кладку, погуляємо древніми терасами і сповна проникнемся загадковою атмосферою цього місця. На поїзді їдемо в Ольянтайтамбо, де поселимося в хостел і підемо гуляти вечірнім древнім містом інків (заглянемо в кафе, звісно))).

Мачу-Пікчу
Мачу-Пікчу тур з Pohid V Gory
День 6. Священна Долина Інків — Куско

Вранці досліджуємо Ольянтайтамбо, а далі їдемо в Куско через Священну Долину Інків. Нас чекають екскурсії в найцікавіших локаціях долини Урубамби: агролабораторія Морай, незвичайні соляні басейни Морас і руїни Пісака. Увечері будемо в знайомому хостелі.

Морай
Пісак
День 7. Райдужні гори - старт Аусангате-трека

Прокидаємося удосвіта і їдемо до найбарвистіших гір планети! Поснідаємо в кафе з видом на безкраї поля, де пасуться лами… Далі йдемо на перевал Вінікунка, звідки побачимо гору Веселку у всій красі. Неможливо описати переливи відтінків і фарб, якими щедра матінка-природа наділила трек Вінікунка. Стежка веде нас прямо на вершину. Це сходження стане туристичним святом в латиноамериканському стилі – ну а де ще так люблять яскраві кольори? Тут навіть гори різнокольорові;).

Насолодившись видовищем, йдемо в сторону Аусангате, який стоїть прямо перед очима неприступною крижаною стіною… людей тут майже немає, тиша і спокій після галасливого Мачу-Пікчу буквально вражають – немов ми вже в іншій країні. Беремо мулів, щоб не тягнути рюкзаки на додачу до 4000+ м.

Ландшафти навколо трошки марсіанські: клубочиться пар над термальними джерелами, на острівцях зів’ялої трави пасуться лами і гуанако, в небі парять кондори. А над стежкою нависають засніжені схили Аусангате, неймовірні у своїй величі… Йдемо до мальовничого озера Суріні-Коча і станемо табором на березі. Це буде нашою найбільш “високогірною” ночівлею – 4800м н. р. м. !!!

* Якщо залишаться сили, сьогодні можна піднятися на перевал Суріні і заночувати в кемпі Ананта (4700м).

Швидкий перехід: 12 км. Час: 4-5 год.

Перевал Вінікунка та Райдужні гори (Rainbow mountains)
День 8. Pucacocha Pass (5000м)

Радіально піднімаємося на Пукакоча Пасс (5000м!), і тут починається справжня магія… Дійсно, сідло між перевалами Пукакоча і Арапа визнане родзинкою Аусангате треку. Звідси ми побачимо фантастично блакитну лагуну Хуампакоча, в яку сповзає головний льодовик Аусангате.

Схили поступово набувають дивних відтінків: фіолетовий, рудий, червоний. Зустрічаються навіть рожеві озера! Холодає – морена зовсім поруч. У вухах гучно завиває вітер, а навколо – нікого… Ці місця – одні з найбільш диких і безлюдних у всьому супертуристичному Перу. Сотні років тому стародавні племена бачили ту ж картину, що і ми зараз. І відчуття, напевно, у них були ті ж. Лише в таких ось первозданних куточках і розумієш, що кордони держав і часу – всього лише умовність. Оточені цією пишністю, йдемо наш кемп на озері Аусангате – їсти і відпочивати. Якщо залишаться сили, ввечері можна пройтися до льодовика.

Час трекінгу: 7 годин.

День 9. Palomani Pass

Останній серйозний ривок – на Паломані (5100м). Дорога веде уздовж льодовикових тарнів пишними смарагдовими пампасами. Спускаємося в багату і мальовничу річкову долину, оточену скелястими вершинами – ідеальне місце, щоб близько познайомимося з автентичною місцевою фауною. Побачимо цілі стада кучерявих альпаків і віскачі (мила пухнаста суміш зайця і шиншили), будемо стежити за кондорами – споконвічними мешканцями цих місць. Заночуємо в кемпінгу Сурапамта (4600м)

Дистанція: 17 км. Трекінг: 7-8 год.

Гори Перу
День 10. Озера і лагуни Аусангате

Весь цей перехід присвячений льодовиковим лагунам і високогірним озерам. І вони того варті! Якщо вистачить сміливості, можете навіть стрибнути в їх смарагдову глибину… Льодовикові озера треку вражають чистотою. У деяких плавають справжні сині айсберги. Якщо пощастить, побачимо льодопад, але почуємо його напевно :). Аусангате все ще видно, але вже під зовсім новим, незвичайним для нас ракурсом.

Нашою метою стане Долина Пакчанта, відома природними термальними джерелами. Як приємно розслабитися і поніжитися в тепленькій цілющій водичці, та ще й з видом на одну з найкрасивіших вершин Анд! Заради цих джерел інки й жили в настільки суворих умовах :). На цій позитивній та мальовничій ноті закінчується трекінг навколо Аусангате і ми виїжджаємо в Куско відпочивати.

Дистанція: 16 км. Час: 6-7 год.

День 11. Куско — Пуно

Після трекінгу нам треба трішки прийти до тями і гарненько відпочити. Саме тому виділимо час на екскурсії, кафе, музеї та гарячий душ))) До того ж в столиці інків є на що подивитися! Вночі їдемо в Пуно.

День 12. Тітікака — ніч на острові Урос

Пуно — культурна столиця країни, що лежить на висоті 3860 м (!) між священними водами Тітікаки і піками Анд. Заснований іспанськими колоністами, але населений в основному різноманітними племенами індіанців. Змішання стилів і звичаїв, прекрасна природа, яскраве сонце, південний темперамент, доброзичливі звичаї, жвава торгівля і яскраві карнавали… Звідси ми пливемо на острів Урос, де заночуємо в готелі, сплетеному с тростини.

Острови Урос (або уру) — одна з найвизначніших пам’яток Тітікаки. Але це – не клаптики землі посеред озера, а плавучі острови, сплетені індіанцями народу урос з тростини тоторо. Люди на них живуть в плетених будинках, розводять вогонь на величезних плоских каменях, займаються рибальством і ремеслами. Для сполучення із сушею використовуються човни, теж сплетені з тростини. Після сніданку пливемо на екскурсію по островах та Тітікаці, а ввечері їдемо на південь.

Тітікака Пуно
очеретяні плавучі острови Урос
День 13. «Біле місто» Арекіпа

Вона зведена з унікального білого каменю вулканічного походження в колоніальному й андалуському стилях, але тут збереглися прекрасні зразки бароко і неоготики. Арекіпа входить до переліку всесвітньої спадщини і вважається гастрономічним центром країни (що ми обов’язково перевіримо :). Гуляємо, оглядаємо пам’ятки, музеї, собори і базарчики.

Сілустані
День 14. Ущелина Колка — Оглядовий Крус-дель-Кондор

Вирушаємо вранці, і поснідаємо вже з видом на Колку. Їдемо на Крус-дель-Кондор, під яким розверзлася одна з найглибших прірв на Землі.

3400 метрів майже прямовисних скель, а високо в небі парять королі всіх птахів – андські кондори. Розмах їх крил досягає 3-х метрів. Політ кондорів в ущелині Колка — саме з тих видовищ, які запам’ятовуються на все життя.

Насолодившись панорамою з висоти, спускаємося на дно каньйону. Стежки тут мальовничі і зелені, росте багато видів екзотичних кактусів, а нижче – фруктові дерева. Заночуємо в смарагдовому оазисі, вечором поплаваємо в басейнах).

День 15. Колка — Арекіпа

Піднімаємося з каньйону і їдемо в сторону Арекіпи. Дорогою відпочинемо у термальних джерелах і помилуємося знаменитим видом двох вулканів-шеститисячників біля Арекіпи – Чачані і Ампат. До речі, інки їх вважали священними, на їх схилах залишали жертви богам. Тут знайшли (і все ще знаходять) унікальні мумії юних дівчат, вбитих жерцями. Ці мумії дуже добре збереглися і знаходяться в музеї Арекіпи – якщо дозволить час, обов’язково туди заглянемо. Погуляємо містом, а вночі поїдемо в Наску.

Салінас і Агуада-Бланка
День 16. Політ над лініями Наска - оазис Уакачіна

Настав час одного з головних атракціонів подорожі. Винаймаємо літачок і вилітаємо розгадувати лінії Наска. В ілюмінаторі проносяться дивні пейзажі, а гори змінюються пустелею. Як древні створили ці дивні малюнки посеред неозорих каменів і пилу? Може, вони спілкувалися з богами? А може, з глибини століть вони говорять до нас? Побачимо Павука, Ящірку, Колібрі, Кондора і, переповнені емоціями, повернемося в Іку.

Після обіду поїдемо в Уакачіну – ідилічний маленький оазис навколо озера, загубленого серед піщаних дюн пустелі. За бажанням можна зайнятися сендбордингом (спуск на борді з дюн), скупаємося в озері або покатаємося на “баггі” до океану…

День 17. Додому

Подорож в Перу підійшла до кінця. Їдемо в Ліму, звідки учасники розлетяться по домівках. Але краса цієї країни, розмах Анд, дива природи та незабуться історична спадщина залишать в серці незгладимий слід і яскраві спогади.

P.S. Якщо цей маршрут Вам видався надто складним – почитайте класичний варіант походу на Мачу-Пікчу. Він легший фізично і відмінно підійде для першого знайомства з Андами!

Піраміда в центрі Ліми
Мірафлорес фото
Показати всі дні
Вартість: 1980$
У вартість програми включено
  • супровід професійного інструктора;
  • консультації координатора;
  • проживання в кемпінгах;
  • трьохразове харчування на маршрутах (готує кухар-спец по кейтерінгу);
  • групове та кухонне обладнання;
  • групове кемпінгове спорядження;
  • транспортування рюкзаків (на мулах);
  • організація логістики по маршруту (бронювання переїздів, проживання, польотів, ночівель на плавучих островах, квитків на Мачу тощо);
  • турнікет для ЗСУ;
  • пам’ятні сувеніри про пригоду;
  • сертифікат про проходження маршруту;
  • карта постійного клієнта зі знижками на походи і спорядження;
  • групова аптечка.
У вартість НЕ включено
  • вхідні квитки в музеї та археологічні комплекси;
  • готелі/хостели;
  • харчування у містах;
  • переїзди;
  • авіа та страховка;
  • чайові, сувеніри, особисте.
Додаткові витрати:
  • Проживання в готелях ~ 250$;
  • Переїзди по маршруту ~ 300$;
  • Екскурсії та вхідні квитки ~ 350$;
  • Харчування в кафе ~ 300$;

Що входить у дані ціни?

  • У вартість проживання входять 9 ночей в готелях 2 зірки.
  • Переїзди по маршруту включають: 4 переїзди громадським транспортом, 2 поїзда, 4 переїзди орендованим транспортом.
  • У вартість екскурсій включені наступні: квиток на відвідування найцікавіших пам’яток в Куско і Священній долині Інків, відвідування агролабораторіі та соляних копалень Морай і Морас, відвідування Мачу-Пікчу, польоти над пустелею Наска, трекінг в ущелині Колка, вхід в монастир в Арекіпі, екскурсія на Тітікаці.

Разом додаткові витрати складуть ~1120$.

  • Внутрішні перельоти ~60$;
  • Авіа в Перу – від 1200$;

Бюджет туру: від 4500$ (залежно від цін на переліт) + особисті витрати. Перед походом обов’язково потрібно оформити туристичну страховку і скинути її копію або фото менеджеру.

* Ви можете зекономити, не відвідавши деякі екскурсії, але ми це робити не рекомендуємо!

  • За 300 $, розрахованих на харчування, Ви зможете вдосталь насолодитися місцевою кухнею, практично ні в чому собі не відмовляючи :).
  • У вартість походу не входять квитки до Ліми і внутрішній переліт в Куско.
  • Залежно від сезону квиток до Ліми коштує від 1200$ до 1700$, квиток в Куско від 50 до 80$.

Залежність ціни від кількості осіб в групі:

  • 6 учасників і більше – 1980$
  • 5 учасників – 2250$
  • 4 учасники – 2400$
Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Куско
Закінчення: Ліма
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
Натисніть "Заповнити заявку" на цій сторінці. Координатор зв'яжеться з Вами і допоможе в підготовці до подорожі;
ПЕРЕДОПЛАТА
Внесіть передоплату 400$ для бронювання місця в групі;
АВІАКВИТОК
Купіть авіаквитки в Перу та надішліть нам їх копію;
ЗІБРАТИ РЕЧІ
зберіть спорядження зі списку і прилітайте в Перу та насолоджуйтесь подорожжю :)
Ціни на прокат спорядження в Куско

Ви можете взяти базове спорядження в Куско, щоб не везти його з дому. Ціни вказані за добу.

  • 2-місний намет – 3-4$;
  • Спальник – 2$;
  • Каремат – 2$;
  • Рюкзак – 2-3$;
  • Трекінгові палиці – 2$

*Зверніть увагу! Прокатне спорядження в Перу сумнівної якості, і Ви берете його на свій страх і ризик.

Правила відвідування Мачу-Пікчу

З 1 липня 2017 року туристів пускають в 2 заходи:

  • З 6 ранку і до 12:00
  • З 12:00 і до 17:30

Відповідно потрібно купувати квиток на перший або другий захід. Вхід в Мачу без місцевого гіда заборонено (від 50 солів / чол). Окрім цього, є різні маршрути відвідування Мачу-Пікчу, тож ми оберемо оптимальний по ціні та насиченості маршрут.

Харчування на треку

Перекуси закуповуються в Південній Америці, тому мають злегка екзотичний характер (бразильський горіх, американський родзинки). М’ясні продукти ми зазвичай беремо з дому, тому що в Перу їх знайти важкувато (наприклад, сало;). У вартість активного туру входить триразове харчування на маршруті. У містах і під час екскурсій будемо їсти в кафе і ресторанах за свій рахунок. Місцеві кафе досить дешеві якщо знати, де замовляти – а наші інструктори знають :).

Детально про харчування в наших трекінгах читайте в статті про нашу продуктову розкладку.

🛂 Документи для вїзду в Перу

Громадянам України перуанська віза не потрібна – тільки закордонний з чистою сторінкою і терміном дії ще 6 міс. Туристи можуть перебувати в Перу до 90 днів. В’їзний штамп про перетин кордону Перу не ставиться, тож не хвилюйтеся. Ми не спускаємося в тропічні джунглі Амазонки, тому  робити вакцинацію від жовтої лихоманки не обов’язково, але якщо ви полюбляєте екзотичні мандри – радимо зробити її.

Обов’язково оформіть туристичне страхування і відправте його скан або фото менеджеру до походу.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
👕 Одяг і взуття
🎒 Спорядження
Забронювати тур
Фотогалерея
Всі фото зроблені в попередніх походах туристів клубу Pohid V Gory в Перу.
Фотогалерея
Відеогалерея
Мачу-Пікчу 2018
Гори Перу
Перевал Вінікунка та Райдужні гори (Rainbow mountains)
Салкантай-трек
Останні відгуки
Facebook відгуки
Статті та звіти
Звіти
Новини
Статті
Звіти, Новини
07 January 2025
Мандрівка в Перу в 2024 року
У нас зібралася чудова група з семи чоловік, більшість з яких уже були давно знайомі між собою з попередніх мандрівок разом з Pohid V Gory.
Звіти
23 March 2023
Розповідь про далекий похід в Перу 🇵🇪
Я лежу під стелею хостелу «Парівана» в Лімі, на другому ярусі ліжка, заложивши руки за голову. Майже поруч зі мною, варто лише простягнути руку, повільно обертаються лопаті вентилятора – єдиного джерела прохолоди в приміщенні
Звіти
17 December 2019
Роздуми про Наска | Відгук про похід до Перу
Повернувшись із далеких мандрівок, я захворів і, млоючись від нічної безсоння, подумки повернувся до малюнків пустелі Наска. Хто і навіщо залишив їх? По-перше, це зробила людина, яка бачила всіх зображених тварин
Звіти
17 June 2014
Звіт про похід до Перу на травневі свята
Не минуло й чотирьох місяців з мого останнього походу до Перу, як я знову опинився в Лімі, чекаючи на учасників нового походу на Мачу-Пікчу. Цього разу група була дуже маленькою — всього двоє людей і я. Нам належало провести 10 днів в Андах, на містичних стежках інків.
Звіти
17 September 2013
Перуанські пригоди | Звіт про похід на Мачу-Пікчу
Далека Перу, круті схили Анд, вражаючий Мачу-Пікчу та давня столиця інків — Куско. Усе життя це здавалося таким далеким і неймовірним, що навіть важко було уявити, що я колись там опинюся.
Статті
07 October 2022
Уайуаш трек | Кордильєра-Уайуаш, або інші Анди
Перед поїздкою в Перу, переглянувши ще раз фільм-шедевр про альпіністів «Торкаючись порожнечі» дізналася, що існує незвичайної краси Huahuash treck. Журнал National Geographic включив його в список найкрасивіших у світі
Статті
17 September 2022
Ліма | Що подивитися і як добратися
Що можна побачити в Лімі? Як дістатися з аеропорту, які локації обов'язково побачити. Екскурсії та активний відпочинок у Лімі
Статті
17 September 2022
Куско | Трекінг в Перу
Зовсім близько до небес, на висоті понад 3000 метрів над рівнем моря, серед Анд, знаходиться стародавня і загадкова столиця інків, «археологічна столиця Америки» і скарбниця колоніального бароко - місто Куско
Статті
17 September 2022
Вакцина від жовтої лихоманки для трекінгу в Перу
Перу - екзотична країна з дуже різноманітними кліматичними умовами: від тропічних джунглів Амазонки до льодовиків і високогірних пустель в Андах. Тому тут присутній цілий ряд хвороб, незнайомих жителям середньої смуги Європи
Статті
17 September 2022
Одяг та спорядження для трекінгу в Перу
Щоби комфортно себе почувати в походах по Перу, потрібно пам'ятати, що весь маршрут проходить на високогір'ї. Відповідно вдень буде досить жарко і сонце може обпалити шкіру, вночі ж навпаки - температура може впасти до + 3°С
Статті
17 September 2022
Три найпопулярніші треки на Мачу-Пікчу
Щоб доторкнутися до таємниць загубленого міста інків, Мачу-Пікчу, необхідно пройти нелегкий шлях через гори або скористатися залізницею (витративши чималі гроші), що зовсім нецікаво і ніяк не входить в наші плани
Статті
17 September 2022
Чокекірао — Загублене місто | Трекінг в Перу
Чокекірао — брат-близнюк відомого на ввесь світ загубленого міста Мачу-Пікчу. За своєю красою і масштабами він нітрохи не поступається йому. Збудоване серед джунглів на крутих схилах перуанських Анд, над долиною бурхливої річки Апурімак
Статті
16 September 2022
Легендарне озеро Тітікака | Трекінг в Болівії
На кордоні Перу і Болівії, на висоті 3812 метрів над рівнем моря, на плоскогір'ї Альтиплано знаходиться загадкове і таємниче озеро чудової краси. Тітікака - друге за площею (8372 кв. км.) І перше за обсягом води в Південній Америці
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Василь Шуляр
Координатор
Залишились питання?
+380952158157
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

    Швидке замовлення
    Похід: Аусангате трек | Незвідане Перу
    Ім'я та прізвище
    Дата походу
    Телефон
    Email
    Коментар
    Записатися
    Забронювати тур
    Похід: Аусангате трек | Незвідане Перу
    Дати: 04.05.2025 - 20.05.2025
    Ім'я та прізвище
    Телефон
    Email
    Коментар
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено.
    Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
    Закрити
    Залишити відгук
    Ім'я та прізвище
    Email
    Похід
    Дата туру
    Посилання на соц. мережі
    Відгук.
    НАПРЯМКИ
    НАПРЯМКИ
    Види походів
    Види походів
    Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти