Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Експедиція в Перу + Болівія | Як побачити ВСЕ!
Інструктор клубу PVG
макс 10 особи.
45 км
15 днів

Експедиція в Перу + Болівія | Як побачити ВСЕ!

2800$
4.3
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
15 днів

Як правило, ми асоціюємо Анди з великою імперією Інків, що існувала колись на теренах Південної Америки. Вона займала величезну територію майже усього материка, однак серце імперії знаходилося саме біля озера Тітікака, на території сучасних Перу та Болівії. Відвідавши ці дві країни, ви найбільш глибоко познайомитеся з культурою та спадщиною Інків, а також побачите більшу частину головних туристичних магнітів Латинської Америки. Ця подорож дуже насичена, тому приготуйтеся, що часу нудьгувати у нас зовсім не буде. Ви побачите світанок над затягнутими ранковими туманами Андами, доторкнетесь до таємниць Мачу-Пікчу та Саксаюамана, переночуєте на очеретяних островах Урос, побачите відображення зоряного неба на безкрайньому дзеркалі солончака Уюні. Приєднуйтесь!

Швидка заявка
Координатор
Василь
Василь Шуляр
Координатор
Залишились питання?
+380952158157
я у соц. мережах
Графік роботи
Пн-Пт - 09.00 - 18.30
Експедиція в Перу + Болівія
Маршрут
Ліма
Куско
Священна долина Інків
Салкантай трек
Мачу-Пікчу
Райдужні гори
Тітікака
Капакабана
Ла – Пас
Солончак Уюні
Копальні Потосі
День 1. Ліма.

Прилітаємо до Ліми – столиці Перу, заселяємося в готель у туристичному районі Мірафлорес на березі Тихого океану. Залежно від часу прибуття та рівня втоми, постараємося подивитися все найцікавіше: піраміди, колоніальний центр, відвідаємо кафедральний собор, де похований Пісарро, прогуляємось по богемному району Барранко.

Піраміда в центрі Ліми
Різьблені балкони в Лімі Перу
Площа Барранка
Туристичний район Ліми Мірафлорес
Мірафлорес фото
Богемний район Барранко
День 2. Куско

Вилітаємо до Анд, у саме серце імперії інків – Куско. Це стародавнє місто знаходиться на висоті 3100 м, тут розпочнеться наша акліматизація до високогірних умов Анд, в яких ми перебуватимемо протягом усієї подорожі. Відвідаємо храм сонця – Коріканча, піднімемося до загадкових руїн Саксаюамана та скуштуємо екзотичних фруктів на ринках, де вирує звичайне життя індіанців кечуа. Увечері погуляємо на Плаза де Армас і познайомимося з високою кухнею Перу.

Куско - тур в Перу
Куско - столиця Інків
День 3. Священна долина Інків

Вирушаємо знайомитись із загадками цивілізації інків. Почнемо з агро-лабораторії Морас – місця, де у давнину виводили безліч сортів картоплі та кукурудзи. Хоча ніхто точно не знає, можливо, це був просто космодром :). Ольянтайтамбо – тут ми побачимо дива полігональної кладки, які важко відтворити навіть сучасній людині. Залишимось на нічліг у цьому дуже колоритному містечку.

Соляні копальні інків - Марас
Морай - священна долина Інків
Морай і Морас
Ольянтайтамбо і полігональна кладка
панорама Олянтайтамбо
сувеніри в Перу
День 4-5. Салкантай

Салкантай – один із найпопулярніших треків у Перу. Першого дня здійснимо акліматизаційний вихід до лагуни Умантай – мальовничого озера серед високих гір. Далі нас чекає перевал Салкантай – заввишки близько 4500 м біля однойменної гори, що здіймається більш ніж на 6000 м. Для індіанців кечуа це місце священне. Салкантай – непросте випробування, але відчути силу Анд можна тільки в поході. Всі речі понесуть мули, а на стежці нас супроводжуватиме навіть кухар. Після перевалу спустимося в зону високогірної сельви – густих тропічних лісів, що нагадують джунглі Амазонки.

лагуна Умантай - Салкантай трек
День 6. Акуас Калієнтес

Невеликий переїзд по крутим гірських дорогах і ми потрапляємо до гарячих джерел Санта Тереза. Після відпочинку в гарячих ваннах просто неба вирушаємо до станції Гідроелектрика. Далі їдемо потягом до міста Акуас Каліентес або прогуляємося туди пішки 12 км вздовж залізничних колій та бурхливої річки Урубамба. Сьогодні вперше побачимо Мачу-Пікчу, що знаходиться прямо над нами, на високих скелях. Саме місто Акуас-Каліентес з’явилось зовсім недавно і було побудоване виключно для обслуговування туристів, що приїхали подивитися на Мачу-Пікчу. Містечко затиснуте у глибокій ущелині на березі річки, тут немає автомобілів і потрапити сюди можна лише пішки або залізницею.

термальні басейни Санта Тереза
Агуас-Кальєнтес
Вечірній Акуас-Каліентес
День 7. Мачу-Пікчу

О 5-й ранку ми вирушаємо до нашої головної мети – Мачу-Пікчу. Будемо одними з перших відвідувачів, що ступлять на поріг міста, коли ранкові тумани ще огортають усі його таємниці. Поступово туман розійдеться і нашому погляду відкриється неймовірне видовище. Ніхто точно не знає для яких цілей було зведене це місто серед неприступних гір. У другій половині дня вирушаємо назад у Куско на панорамному потязі, який їде через всю Священну долину Інків.

Мачу-Пікчу тур з Pohid V Gory
Чекекірао. Перу
День 8. Райдужні гори

Райдужні гори знаходяться біля гірського масиву Аусангате, на нас чекає підйом на висоту понад 5000 м, добре облаштованою стежкою. Схили тутешніх гір пофарбовані в найрізноманітніші кольори і нагадують веселку. Увечері їдемо на озеро Тітікака.

Перевал Вінікунка та Райдужні гори (Rainbow mountains)
альпака в Андах
райдужні гори в Перу
Перу - райдужні гори
День 9. Тітікака – Урос

Озеро Титікака – найвище судноплавне озеро у світі, водне дзеркало якого знаходиться на висоті 3800 м над рівнем моря. Тут, на берегах священного водоймища живуть індіанці з комуни Урос. Вони будують свої житла з очерету прямо на воді, при цьому створюючи цілі плавучі острови. Сьогодні більшість мешканців цих химерних селищ на воді, давно мешкає на суші, в місті Пуно та Хуліака, однак вони досі зберігають свої традиції та діляться ними з туристами. На островах Урос індіанці влаштовують дуже милі плавучі готелі, в одному з яких нам доведеться провести ніч.

Тітікака
Урос Тітікака
Тітікака Пуно
День 10. Болівія – Капакабана

Переїжджаємо до Болівії. По гірській дорозі вздовж берегів озера Тітікака рухаємось до містечка Копакабана, яке вважається болівійським курортом. Тут піднімемося на невелику гору, звідки відкривається чудовий краєвид на Кордильєра Реаль і острови Сонця та Місяця, звідки за древніми повір’ями вийшло плем’я інків. У нашому великому поході Болівією ми відвідуємо ці острови, а зараз поспішаємо далі в Ла-Пас – один з найбільш високогірних мегаполісів у світі.

озеро Тітікака острів Сонця
Анкоума, вид з озера Тітікака
День 11. Ла-Пас

Ла-Пас – місто контрастів. Погодьтеся, що місто, в якому існує два окремі прогнози погоди, через його різницю у висоті над рівнем моря заслуговує на увагу. Ель-Альто – район розташований на висоті 4000 м, саме тут знаходиться головний міжнародний аеропорт Болівії. Тут найскладніші кліматичні умови, та переважно бідні квартали, куди не заходить навіть поліція. Центральна – більш багата частина міста знаходиться на висоті 3600 м. Тут панує зовсім інший світ: колоніальні вулички, невеличкі сквери, дорогі авто. У Ла-Пасі унікальна система телеферіко – це підвісні канатні дороги, що виконують роль метрополітену і сполучають місто, щ лежить на величезному гірському схилі. Відвідаймо Ринок Відьом, місцевий кафедральний собор. Ніч проведемо в автобусі, прямуючи до Уюні.

Панорама Ла-Паса
Ла Пас
Ла Пас - собор Сан Франциско
День 12. Уюні – цвинтар паротягів

Протягом наступних трьох днів ми візьмемо в оренду джипи і вирушимо в подорож солончаком. Плато Альтіплано, вражає своєю красою – тут найчистіше повітря та найяскравіше зоряне небо на Землі. Сьогодні відвідаємо Кладовище локомотивів, покинутих серед мертвої пустелі після закриття місцевих шахт майже 100 років тому.

Солончак раніше був дном солоного озера схожого на Тітікаку, яке випарувалося, залишивши потужний шар солі завтовшки до восьми метрів. Під час дощів сіль ховається під плівкою води, утворюючи найбільше дзеркало землі. Тут відображаються всі кольори та дрібні деталі, а межа між вічністю неба та тлінністю землі зникає буквально.

Увечері ми поїдемо до кам’янистого виступу на солончаку, відомому як Острів Риби (Isla Del Pescado). На скелях ростуть гігантські кактуси, створюючи чудовий контраст із білою, сліпучою пустелею навколо. Ночівля буде унікальною – місцеві жителі будують маленькі готелі із соляних блоків.

День 13. Альтіплано

Ми вирушаємо в долину Соль-де-Маньяна, де на нас чекають дивовижні явища природи – гейзери та термальні джерела. Ми обов’язково зануримось в ці природні джакузі, щоб змити з себе пил пустелі та зігрітися в прохолодних пустельний ранок та насолодитися терапевтичними властивостями термалів.

У цій місцевості зустрінемо різних представників тваринного світу. Особливо вражаючими будуть зграї рожевих фламінго, а також віскачо – дрібні звірята із родини шиншилових, які навіть дозволяють себе годувати

камяні гриби на Альтіплано
Віскачо
Термальні бассейни на Альтіплано
Заграва на Альтіплано
Гейзерні поля Альтіплано
День 14. Лагуна Колорадо

Ще вночі рушаємо в дорогу до гейзерів. Наша мета – зустріти біля них схід сонця і подивитися, як його промені виблискують у вируючій воді. Після купання обсихаємо і їдемо на берег знаменитої Лагуна-Колорадо, де мешкає величезна популяція фламінго Джеймса. Унікальності картині надає і колір води в лагуні — мінеральні речовини та мільярди мікроскопічних бурих водоростей забарвлюють озеро у насичені відтінки червоного, оранжевого, рожевого. Неможливо уявити собі похід у Болівії без цієї приголомшливої долини! Їдемо ще трохи через Альтіплано, поки не побачимо кордон Чилі. Увечері сідаємо у трансфер до Ла-Пасу.

лагуна Колорадо
гейзери на Альтіплано, солончак Уюні
на Альтіплано
День 15. Повернення додому

Вранці прибуваємо до Ла-Пасу, звідки повертаємось додому

вікунья на Альтіплано
Копакабана - Болівія
солончак Уюні - джипінг
Показати всі дні
Вартість: 2800 $
У вартість походу входить
 • проживання у готелях 3*;
 • послуги інструктора нашого клубу;
 • джип-тур на солончаку Уюні та плато Альтіплано;
 • харчування під час джипінгу на плато Альтіплано;
 • послуги погоничів мулів для транспортування рюкзаків на треку Салкантай;
 • харчування на треку Салкантай;
  трансфери за маршрутом;
 • екскурсії та вхідні квитки;
 • допомога у підготовці до походу:
 • підбір авіа, консультації координатора;
 • дисконтна картка клубу;
 • сувеніри, сертифікат;
 • аптечка.
У вартість НЕ входить
Залежність ціни від кількості учасників:
 • 5 осіб і більше – 2800 $
 • 4 особи – 3500 $
 • 3 особи – 4500 $
Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Ліма
Закінчення: Ла-Пас
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
подайте заявку на цій сторінці - координатор зв'яжеться з вами та допоможе підготуватися до подорожі;
ПЕРЕДОПЛАТА
переведіть передоплату 1000$ для бронювання місця у групі;
АВІАКВИТКИ
купіть авіаквитки в Ліму та Ла-Пас і підготуйте всі необхідні документи;
ЗІБРАТИ РЕЧІ
зберіть всі необхідні речі та спорядження.
ОСОБЛИВОСТІ ПОХОДУ
 • На треку Салкантай наші рюкзаки поїдуть на мулах. Ми несемо лише маленький рюкзак з дощовиком, камерою та бутербродом.
 • Це дуже насичена програма, багато переміщатимемося, іноді нічними автобусами.
 • Гід має право внести зміни до маршруту залежно від погоди, стану групи та форс-мажорів.
Документи для Перу та Болівії

Для громадян України необхідна віза Болівію, яку можна отримати на кордоні Перу та Болівії. Вартість візи – 100 $. Якщо оформляти її заздалегідь в Києві у посольстві – вартість візи 30$. У Перу віза не потрібна, достатньо звичайного біометричного паспорта.

Обов’язково оформіть туристичне страхуання та надішліть його копію координатору походу до вильоту.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
👕 Як одягтися в Андах
 1. Якісна мембранна куртка з капюшоном, яка захистить від дощу та вітру.
 2. Пухова або синтетична жилетка – незамінна річ увечері, коли температур опускається нижче 10 градусів.
 3. Фліска – зігріє вас при низьких температурах.
 4. Термобілизна – 1 комплект (верх і низ)
 5. Мембранні штани – захистять від холоду та вітру у Райдужних горах або на перевалі Салкантай.
 6. Трекінгові штани для повсякденного носіння, бажано з штанинами, що відстібаються. Якщо таких немає – беріть ще шорти.
 7. Білизна.
 8. Шкарпетки (5-6 пар).
 9. Футболки – 2-3 штуки, бажано синтетичні, вони швидше сохнуть.
 10. Трекінгова сорочка з довгим рукавом для захисту від сонця.
 11. Шапка тепла.
 12. Рукавички.
  Баф або інший головний убір для захисту від сонця.
 13. Плавки чи купальник.
 14. Трекінгові черевики демісезонні або літні.
 15. Трекінгові сандалі або легкі кросівки.
🔦 Не забудьте
 1. Рюкзак або туристичний баул для транспортування речей.
 2. Маленький компактний рюкзак для радіальних виходів та екскурсій.
 3. Налобний ліхтарик.
 4. Термос (1L).
 5. Сонцезахисні окуляри.
 6. Сонцезахисний крем, сонце в Перу та Болівії дуже яскраве.
 7. Особисту аптечку.
 8. Документи, квитки, страховка (оригінали + копії з собою та в онлайн-доступі).
 9. Зарядні пристрої, павербанк.
Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
вулички в Ольянтайтамбо
Мачу Пікчу
солончак Уюні - джипінг
Копакабана - Болівія
вікунья на Альтіплано
Перу - райдужні гори
термальні басейни Санта Тереза
лагуна Умантай - Салкантай трек
Ольянтайтамбо і полігональна кладка
сувеніри в Перу
Морай - священна долина Інків
Тітікака Пуно
українці в Перу
Соляні копальні інків - Марас
Трекінг в Перу
Ла Пас і гора Іллімані
Вулкани Альтіплано
Заграва на Альтіплано
солончак Уюні
Тури на Уюні
прапори країн на Уюні
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Василь Шуляр
Координатор
Залишились питання?
+380952158157
я у соц. мережах
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: Експедиція в Перу + Болівія | Як побачити ВСЕ!
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти