Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
🏆 ВСЯ Лікійська стежка | Без рюкзаків!
Інструктор клубу PVG
макс 14 особи.
90 км
14 днів

🏆 ВСЯ Лікійська стежка | Без рюкзаків!

550€
5.3
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
14 днів

Йдемо Лікійською стежкою зі смаком — без рюкзаків! Наш авторський маршрут об’єднав кращі моменти ТРЬОХ туристичних стежок: Лікійки Східної, Лікійки Західної і Фетхійскої стежки. Ви побачите найцікавіші міста Лікії і Візантії: Ксантос, Аполонію, затонулої Симени, скельні гробниці Міри. Вас чекає сходження на Тахталидаг, каньонинг в Гейнюку, треккінг в мальовничих горах Тавра, найкрасивіші бухти, заповідний пляж Патара довжиною 18 км, морські прогулянки і параглайдинг. Все це Ви пройдете без рюкзаків, але атмосфера справжньої похідної романтики не зникне. Ми будемо ночувати в наметах, під зоряним небом і з посиденьками біля багаття, засинаючи під плюскіт прибою і шум вітру в сосновому лісі. Вас будуть супроводжувати досвідчені, добрі і чуйні інструктори нашого клубу. Їмо салати, фрукти, супи, м’ясо на вогні, свіжий хліб та інші смаколики. Для Вас готує фахівець з кейтерингу, і це буде дещо! В цьому поході ми беремо від життя краще, адже хіба не для цього живемо? 😉

Всі фото з наших турів, Ви дійсно це побачите. Подавайте заявку — гарантуємо, що Ви відпочинете цікаво, активно і без шкоди для комфорту. Чекаємо Вас!

Швидка заявка
Координатор
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Графік роботи
Привіт. На звязку з 9 до 18 Пн-Пт. Сб,Нд - дежурний режим). 🙂🥾⛰
Похід по Лікійській стежці без рюкзаків
Маршрут
Анталія
Гейнюк, каньйонінг
плато Чукур-Яйла
сходження на Тахталидаг (2365 м)
Чіралі
нічне сходження на г. Химера
Міра, церква св. Миколая
Учаз
Аперлае
Аполонія
Каш
прогулянка на яхті по диких бухтах, Симена
Ксантос і Летоон
Патара
Фетхійська стежка: Paradise beach і бухта Кабак
Бухта Метеликів
параглайдинг в Олюденізі
Фетхіє
Анталія
День 1. Анталія — каньйон Гейнюк — каньйонінг

Інструктори зустрічають туристів на центральному автовокзалі Анталії. Наші речі поїдуть на бусі, ми ж будемо йти з маленькими рюкзачками, куди помістяться фотоапарати, вода, перекус і вітрівка. Рюкзаки їдуть, а ми на комфортному автобусі стартуємо в селище Гейнюк. З одного боку дороги блищать морські простори, з іншого стоїть неприступна стіна Західного Тавра. Якщо Ви ще не бачили ці гори, обов’язково виправте — НЕ розчаруєтеся!

Проїжджаємо ворота нац. парку Гейнюк, за якими розташовується наш кемпінг. Пересідаємо на джипи, які закинуть нас вглиб каньйону. Беремо на прокат гідрокостюми і вирушаємо на каньонинг! Будемо стрибати зі страхітливої висоти в блакитні води річки, з’їжджати по водоспадів як з водних гірок і бродити вузькими звивистими лабіринтами 🔥

>> Ширина каньйону Гейнюк не більше 6 м, а висота стін сягає 350м! Він відомий бірюзовим кольором води в річці і родючим грунтом на берегах. Завдяки вулканам, які активно вивергалися в давнину, стіни прикрашені хитромудрими чорно-білими смугами.

Тут більшість туристів починають піші походи по Східній Лікійській стежці, тому в каньйоні завжди людно і цікаво. Є пару кафешок, де можна пообідати і розслабитися. Уздовж берегів розбито безліч фруктових садів, оливкові і мигдалеві гаї, зростає солодкий виноград та інші турецькі смаколики.

Повертаємося назад пішки. Гейнюк прекрасний, і нам дуже пощастило, що встигаємо його дослідити з різних ракурсів. За вечерею теревенимо і знайомимося ближче.

🚌 Переїзд 1-1,5 години (~45км). 👣 Треккінг 5 км.

каньйонінг Гейнюк
Каньйонінг біля с. Гейнюк, Туреччина
Каньйон Гейнюк на Лікійській стежці
Група на Лікійській стежці
День 2. Переїзд під Тахтали (ночівля Чукур-Яйла)

Після сніданку переїжджаємо під Тахтали-Даг. З боку моря на вершину веде канатка, і підніматися по ній неймовірно нудно. А ось з іншого боку проходить Лікійська стежка: через ліси з ліванських кедрів і запашних сосен, по крутих розсипах сипухи і панорамному високогір’ї. Цей варіант ми, звичайно ж, і виберемо. Транспорт закине нас в селище Яйла Куздере, звідки піднімаємося на плато Чукур-Яйла. Ця стоянка відома марсіанськими пейзажами, чудовим краєвидом на могутню гору Тахтали і відроги сусідніх хребтів. Поставимо намети між скелями.

👣 6 км. ↑ 700м набору висоти.

Гори Туреччини в 2018 році
Ночівля під Тахтали: Чукур-яйла
День 3. Сходження на Тахтали — ніч на дереві

Сьогодні нас чекає особливий перехід і чарівна ночівля, так що прокидаємося удосвіта і починаємо сходження на Тахталидаг. Підйом крутий і кам’янистий, рідколісся швидко поступається місцем розсипам нестабільного курумника без натяку на воду і тінь. Гори Тавра суворі, хоча про це якось не замислюєшся, мріючи про райську Туреччину)) З рюкзаками дійсно складно, і ми зайвий раз порадіємо, що не несемо речі. З кожним кроком панорама все грандіозніша — що може зрівнятися з передчуттям вершини? З Тахтали відкривається вид на найвищі хребти Західного Тавра, а майже в 3 км під нами хлюпається море. У небі кружляють параглайди — ця розвага нас чекає в кінці шляху.

Спускаємося в село Бейчик, в кафе на дереві! Дерев’яні помости під намети увиті гілками і виноградними лозами, і з них видно потужні схили Тахталі, море і мінарети сусідньої мечеті (рафінована Туреччина). До того ж тут чудово готують, тож замовимо вечерю і гідно відсвяткуємо сходження. Спостерігаємо захід сонця під спів муедзина, попиваючи чай або що-небудь міцніше. Свято як-не-як;)

👣 12 км; ↑ 960 м; ↓ 1120 м; ⏳ 6-8 ч.

Сходження на Тахтали
Тахтали, вид з вершини
Ресторан на дереві в Бейчику
захід сонця в Бей. Ресторан на дереві
День 4. Треккінг в Чіралі — вогні Химери

Спускаємося до моря, з яким вже не розлучимося до кінця походу по Лікійській стежці без рюкзаків. Їдемо в село Текірова, де починається трек на знаменитий пляж Чіралі. Стежка проходить уздовж гористого узбережжя з ідилічними дикими бухтами, раз у раз пірнаючи в шикарний сосновий ліс. Про нього вже згадувалося, і не дарма. Соснові ліси Східної Лікійки — одна з її візиток; вони дуже красиві, яскраві, м’які, прохолодні і запашні. Йти тут одне задоволення, і сьогодні останній шанс насолодитися ними в повній мірі (на Західній частині таких практично немає). Пляж Чіралі, оточений стрімкими скелями, став відомим завдяки мальовничості, прозорості води і морським черепахам, що відкладають яйця в теплій гальці. Насамперед біжимо купатися і пірнати в надії побачити черепах-каретта.

Розкладаємо намети і вечеряємо, але спати ще рано. Озброюємося ліхтариками, зефіркамі, і починаємо нічне сходження на гору Янарташ, відому як Химера. Це в неї, якщо вірити переказам, крилатий кінь Пегас втоптав чудовисько, чиє вогняне дихання виривається з надр. Посмажимо зефір на вершині Химери, послухаємо легенди і спустимося в табір відпочивати.

👣 15 км; ↑ ↓ 200 м; ⏳ 6-7 годин.

Похід по Східній Лікійській стежці
Черепаха Каретта. Чирали. Лікійська стежка
Пляж Чиралі
огни Химери
День 5. Міра — церква Святого Миколая — пляж Андріаке

Прощаємося з Східною Лікійською стежкою і переїжджаємо в містечко Демре, з якого починається Західна частина маршруту. Оглядаємо лікійське поселення Міра, де колись висадився на берег і проповідував апостол Петро. Відвідаємо античний амфітеатр і некрополь царів Лікії, висічений прямо в скелях. Тут ми вперше оцінимо розмах будівель загадкової цивілізації, якій більше 3000 років. Майстерність лікійських зодчих і скульпторів не знає собі рівних; ідеальна кладка, повітряні орнаменти і абсолютно гладкі колони досі ставлять археологів в безвихідь. Міра тисячоліттями була похована під землею, розкопали її всього років 20 тому, що дозволило їй зберегтися краще будь-якого з відомих міст.

Йдемо в центр міста, де охочі можуть відвідати церкву святого Миколая-Чудотворця — того самого, який залишає дітям подарунки під подушкою. По-турецьки його називають Ноель-Баба :). Після обіду в ресторанчику (де готують в справжній печі) поїдемо на дикий пляж Андріаке. Поселимося в автентичному кемпі, поставимо намети під пальмами, поплаваємо і зустрінемо красивий захід сонця.

👣 Треккінг ~7 км.

Міра Туреччина
Міра в Туреччині
Скельні гробниці Міра на Лікійській стежці
Лікійка Туреччина
День 6. Перехід в Учаз

Йдемо уздовж берегової лінії, звикаючи до нового рельєфу. Сипуха змінилася гострими як лезо вулканічними каменями, а замість сосен тепер колючки і шипи підступних чагарників. Зате море стало набагато ближче — через пару годинок зупиняємося в бухті, щоб скупатися. Колір води вище всіх похвал, а галька на березі зовсім біла. Плаваємо, загоряємо і повертаємося на Лікійську стежку, яка веде нас вище. Починаються розбиті ще лікійцями оливкові тераси і пастуші угіддя. В цьому віддаленому куточку країни розводять кіз, пастухи живуть в кам’яних халупах посеред гір.

По дорозі нас чекає класний сюрприз — радіалка в напівзруйнований форт над шикарною бухточкою. Можна вилізти на стіни, сфоткатись з гарматою над урвищем і помилуватися видом. Оглянемо ці руїни Великої цивілізації і спустимося в бухту купатися! (*Підйом до замку складний, через колючки і валуни, де місцями треба підлазити, як справжнім скелелазам, так що за бажанням можна відразу йти в бухту :).

Йдемо в рибальське село Учаз на березі затоки Кекова. Станемо на ночівлю над затокою, будемо милуватися фортечними стінами Кале-Коя, останніми відблисками дня і повільним рухом яхт між острівцями.

👣 12 км.

Туристка на пляжі в Туреччині
Пастухи і кози на Лікійці
Треккінг в Туреччині без рюкзаків
Радіалка на секретний замок. Лікійська стежка
Учагиз Симена Прогулянка на човнах
Кемпінг на березі Кекова поблизу Учаза і Симени. Захід сонця
День 7. Некрополь Аперлае — Аполонія

Продовжуємо досліджувати узбережжя. Помилуємося стоянкою яхт в Учазі, далі піднімаємося на перевал. На обід заглянемо в затишну бухту і за традицією викупаємося. Тут можна пострибати з пірсу, випити холодного пива і замовити свіжу рибу, яку господарі самі ловлять щоранку. На черзі древній лікійський порт Аперлае, де свого часу процвітала міжнародна торгівля, культура і ремесла. У порту добували пурпурних молюсків, з яких робили цінну фарбу. Як і Сімена, частина Аперлае затонула, і в воді можна розрізнити руїни будівель. Примітно, що лікійці ховали померлих в кам’яних саркофагах, висота яких залежала від знатності і забезпеченості покійного. Пройдемо через міський некрополь, де виходять впізнавані кадри з гробницями. Найсміливіші можуть полазити по фортифікації.

Далі починається справжній треккінг з підйомом на перевал. Йдемо незвичним низькорослим лісочком, де панує казкова атмосфера. Хитромудрі скелі із застиглої лави нагадують «кам’яний ліс» Цингі-де-Бемараха  на Мадагаскарі. В тіні олив і дубів створюється ілюзія, що це рукотворні стіни, а не природні формації — немов потрапив в якийсь дуже древнє місто невідомої культури. Увечері прийдемо до Аполонії і зупинимося на терасах під величезними дубами. Сьогодні у нас буде багаття і повна ізоляція від сучасності.

👣 15 км.

Лікійські гробниці Симени
Лікійська стежка похід
Лікійка без рюкзаків
Табір під Аполонією
День 8. Аполонія — Узюм

Ранок починається зі сходження, адже Аполонія — місто-привид на вершині гори, під якою ми ночували. На відміну від Сімени і Аперлае, вона знаходиться далеко від туристичних стежок (крім Лікійської), і її ніхто не відновлював. Ви зможете порівняти дві фортечні стіни: потужну лікійську і більш пізню тендітну візантійську. Центральні будівлі складені з грандіозних блоків, а кладка підозріло нагадує інкську полігональну, як в долині Урубамба в Перу. Полазимо по руїнах, відчуємо себе справжніми археологами, що розкривають таємниці цивілізацій, оцінимо розміри некрополя, видряпаємося на купол гробниці царя, постоїмо під склепіннями візантійського храму, спробуємо розшифрувати загадкові написи на каменях.

Далі нас чекає нетривалий мальовничий треккінг гірською дорогою (нарешті прямо і вниз, але не зовсім)) — попутно поліземо на секретні руїни, які наші гіди називають замок-тризубець. Тут є цікаві артефакти (наприклад, кам’яні купелі) і дуже красивий вид.

Насолоджуємося панорамами, в повітрі стоїть запах сосен і свіжого бризу. Після обіду спускаємося на незвичайний вулканічний пляж Узюм, викупаємося і заночуємо в кемпінгу. Прозора вода і підводні скелі просто створені для снорклінгу, чим ми і займемося.

👣 9 км.

Апполонія на Лікійській стежці
Туристка на Лікійській стежці: замок-тризубець
Західна Лікійська стежка - пляж Узюм
Туристка на морі на Лікійці
День 9. Лиман-Агзи — Каш

Перехід в Каш — найскладніша у фізичному плані ділянка, проте й вона під силу кожному, адже ми без рюкзаків;). Трек піднімається на перевал, проходить уздовж узбережжя, завертає в бухти і каньйони, а рівно до обіду виходить в бухту напроти Каша. Гарні привали на Лікійці! Тут є кафе, ресторанчик і комфортні лежаки, на яких ми поїмо. Викупаємося, попірнаємо, відпочинемо і підемо в курортне містечко. Стежка місцями настільки крута, що по ній навіть навішані мотузки, за які можна триматися. Заліземо в печеру, дослідимо саркофаги, відчуємо себе скелелазами. Підйом стане цікавим атракціоном! 🙂

Базуємось в готелі, ввечері погуляємо містом і набережною з мариною і маяком. Оглянемо відреставрований античний амфітеатр, який століттями залишається улюбленим місцем для вуличних музикантів і артистів. На вечерю сходимо в ресторан.

👣 15 км.

>> Тут учасники можуть покинути наш 9-денний лайт-трек.

Печера в Туреччині
Віа ферата на Лікійській стежці
Каш Лікійська стежка Туреччина
Маяк
День 10. Морська прогулянка

Беремо в оренду яхту і вирушаємо в міні-круїз у мальовничі дикі бухти затоки Кекова, з затишними гротами і першокласними пляжами. Цілий день приділимо купання в чудовому блакитному Середземному морі. Саме в цих місцях воно найчистіше, видимість у воді — до 20 метрів!

Пройдемо над затонулим містом Симена і пришвартуємося біля його сучасної версії, що стоїть навпроти — селищу Кале Кой. На вершині скелі є замок-фортеця, а прибережні споруди повільно йдуть під воду. Дивно бачити стіни будинків, колони і навіть кам’яні саркофаги настільки далеко від берега. Підемо на екскурсію до фортеці лицарів ордена Святого Іоанна і на міський некрополь, прогуляємося затишними вуличками, спробуємо справжню дондурма (турецьке морозиво з мастіки і мелених орхідей, з горішками і сухофруктами — взагалі не схоже на наше). Обід нам подадуть на борту катера. В меню свіжа риба на грилі з гарнірами, салатами і безлімітним чаєм.

Туреччина Кекова
Морська прогулянка на Лікійській стежці. Бухта Акваріум Бей
Симена Туреччина
Роман Бідичак в Симені
День 11. Ксантос — Патара

На орендованому транспорті їдемо в столицю Лікійського царства, побудовану за тисячу років до н.е. Ксантос пережив Троянську війну і завоювання Македонського. Його жінок, дітей і рабів спалювали в Акрополі — ДВІЧІ, а чоловіків вирізали в битві. Дізнавшись історію, Ви зрозумієте, чому варто його побачити 🙂

Далі відвідаємо місто-супутник Ксантоса, який був духовною столицею і головним релігійним центром Лікії. У Летооні проводилися головні обряди і жертвопринесення. Шанували головним чином богиню Лето, яку вважали дружиною або «супутницею» Зевса. Від Летоона збереглося досить багато: колони, храми, жертовники із загадковими написами…

Після екскурсії їдемо на грандіозний пляж протяжністю 18 км! І жодного готелю навколо, тільки море, гори, золотий пісок і хвилі. Поруч з пляжем Патара стоять руїни однойменного міста, яке в 7 столітті до н.е. було головним портом Лікійського торгового співтовариства і важливим сторожовим постом. Тут Ви побачите все: стародавні терми, античний храм з коринфськими колонадами, тріумфальну арку, амфітеатр. До вечора досліджуємо Патару, купаємося і розбиваємо кемпінг прямо посеред піщаних дюн! Нас чекає незабутній захід сонця і світанок з видом на море в цьому неймовірному заповідному куточку Туреччини.

👣 ~6 км.

Гробниця Ксантоса
Туристи на екскурсії в Ксантосі
Пляж Патара
Пляж Патара на Лікійській стежці
День 12. Переїзд в Гей — треккінг в бухту Кабак

Їдемо у віддалене селище Гей, де починається ще один туристичний маршрут — Фетхійська стежка. У той час, коли Лікійка йде вище в гори і траверсує вершину Бабадаг, Фетхійська веде уздовж узбережжя. Звичні тераси і колючки змінюються забутими соснами! Трек стає все крутішим, нагадуючи сходинки вгору-вниз. З одного боку під нами обрив в морську синяву, з іншого ж стіною стоїть Бабадаг.

На обід спустимося в шикарну бухту Paradise beach, і її назва повністю відповідає тому, що Ви побачите. Такого кольору води немає більше ніде.

Купаємося, їмо і виходимо в сторону бухти Кабак. Стежка стає ще складнішою, а види красивішими. Це саме та Західна Лікійка з картинок, які змушують туристів сюди приїздити :). Місцями йдемо, місцями ліземо далі, повільно наближаючись до кемпінгу на березі і шикарної вечері. Кабак став відомим завдяки хіпі, що уподобали це місце, та й зараз їх тут повно. Пляж огороджений величезним каньйоном з високими стінами, він потопає в зелені, пальмах, винограді і квітах. Є магазини, кафе, душ, захід сонця — ми майже в раю!

👣 ~10 км.

Похід в горах Туреччини. Лікійка без рюкзаків
Бухта на Західній Лікійській стежці
Пляж Парадайз
Бухта на Західній Лікійській стежці без рюкзаків
Лікійська стежка без рюкзаків
Радіалка в каньон Кабак
День 13. Фаралья — Бухта Метеликів — Олюденіз

Їдемо в квітчасту Фаралью і спускаємося в долину, яка стала відомою не тільки завдяки мальовничим краєвидам. Стежка прокладена по дуже крутому схилу (благо, є перильні мотузки). Кілька годин розслабляємося на фантастичному пляжі, сходимо в радіалку по каньйону, відшукаємо «водоспад метеликів». На катері йдемо в Олюденіз, де проведемо останню ніч в нашому поході по Лікійській стежці без рюкзаків. Поселимося в готель і організуємо прощальну вечерю, обміняємося враженнями, фотографіями і контактами.

👣 Короткі і круті 4 км.

Спуск в Бухту по мотузках
Долина Метеликів
День 14. Параглайдинг — Фетхіє

Олюденіз — це велика красива бухта з довжелезним пляжем і однойменним селищем прямо під горою Бабадаг (1969м), на яку є автомобільна дорога. Завдяки зручному під’їзду, різкому перепаду висоти і шикарному виду Олюденіз став одним з топових місць для параглайдингу у всьому світі. Вранці виїжджаємо на параглайдинг. Звичайно ж, туристи, що віддають перевагу більш спокійному відпочинку, можуть позагоряти біля моря або біля басейну в готелі, але ми рекомендуємо завершити похід на мажорній ноті — емоції зашкалюють! Політ на параплані над Олюденізом Ви гарантовано запам’ятаєте на все життя 😁.

Після приземлення пакуємо речі, сідаємо на маршрутку і їдемо в курортне місто Фетіє, звідки є пряме сполучення з великими населеними пунктами. Тут можна подивитися середньовічну лицарську фортецю ордена іоаннітів, пробігтися по сувенірних крамницях або поніжитися на пляжі.

Ті, хто не планують довше залишатися в Туреччині, їдуть з інструктором в Анталію, звідки розлітаються по домівках. З досвіду знаємо, що з походів по Лікійській стежці наші туристи вивозять сонячний настрій, яскраві спогади, апельсини/гранати і, звичайно ж, нову дружбу. І Ви заберете з собою не менше, гарантуємо;).

Параглайдинг в Олюдинезі
Параглайдинг Туреччина
Анталія
Калече - Старе місто в Анталії
Показати всі дні
Вартість
У вартість туру входить
  • смачне повноцінне свіже харчування на маршруті;
  • послуги інструктора і провідника;
  • робота спеціаліста по кейтерингу;
  • послуги водія клубу;
  • консультації менеджера;
  • оренда транспорту для перевезення речей, бензин і паркування;
  • використання котлів, газове обладнання і інше кухонне начиння;
  • аптечка;
  • дисконтна карта зі знижками на наші тури і спорядження;
  • сертифікат по проходження маршруту;
  • клубний подарунок туристу.
У вартість НЕ входить
  • екскурсії і вхідні квитки
  • переїзди і кемпінги
  • готелі по маршруту (3 ночі, сніданки)
  • харчування в ресторанах і кафе
  • туристична страховка
  • Обов’язкові додаткові витрати на маршруті складуть близько 180€.

    • екскурсії і вхідні квитки ~15€
    • переїзди і кемпінги ~70€
    • готелі по маршруту (3 ночі, сніданки) ~45€
    • харчування в ресторанах і кафе ~50€
Необов'язкові витрати
  • параглайдинг
  • каньонинг
  • морська прогулянка
  • готель / хостел до і після (якщо необхідно)
  • сувенірка, інші особисті витрати
  • Приблизні ціни

    • Якщо Ви прилітаєте за день до початку треку, додайте до суми 15€ за ніч в готелі і 5-10€ на вечерю і сніданок.
    • На параглайдинг і каньонинг потрібно мінімум 100€. Вартість параглайдингу сильно коливається від 50 до 100+€ залежно від року, актуальну ціну Ви зможете уточнити у менеджера перед вильотом. Каньйонінг ~20-25€.
    • Морська прогулянка ~20€, обід включений.
Додаткова інформація
  • Підтвердженням Вашої участі в програмі є передоплата в розмірі 100€. Дана передплата буде використана для вирішення організаційних питань. У випадку відмови від участі в поході менш ніж за 30 днів до походу передплата може бути повернена лише частково за вирахуванням здійснених витрат. Менш ніж за 20 днів пердплата не повертається.
  • Заявку просимо залишати максимально завчасно. Річ у тім, що цей тур дуже популярний і місць завжди менше, ніж бажаючих. До того ж складна логістика маршруту вимагає підготовки і попереднього бронювання, тож нам важливо розуміти, на скільки людей розраховувати.
  • Оплатити решту вартості Ви зможете інструктору при зустрічі готівкою в євро або перерахувати нам за поточним курсом перед вильотом.
  • Напишіть звіт про цей похід та отримайте бонус – 30 на наступний тур з нашим клубом.
Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Анталія, ~9:00
Закінчення: Фетхіє / Анталія після 16:00
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
Заповніть заявку прямо на цій сторінці. Ми зв'яжемося з Вами і допоможемо з підготовкою.
ПЕРЕДОПЛАТА
Переведіть передоплату для бронювання місця в групі.
АВІАКВИТКИ
Купіть авіаквитки до Анталії і надішліть нам їх копію.
РЕЧІ
Зберіть все зі списку необхідних речей.
В ДОРОГУ!
Прилітайте до Туреччини і зустріньтеся з нашими гідами.
Що Ви будете їсти?

Ми забезпечимо смачне і повноцінне харчування на маршруті, а в містах і на екскурсіях їмо в кафе і ресторанах.

Інструктор щодня купує свіжий хліб, овочі, фрукти, рибу, м’ясо, яйця, молоко, йогурти і так далі.

Вранці і ввечері для Вас готує фахівець з кейтерингу (це галузь забезпечення харчування і красивої його подачі на віддалених точках) — їжею буде займатися людина, яка вміє це робити професійно.

Приклад меню на переходах

Сніданок: яєчня або варені яйця, овочева нарізка, сири і оливки, пластівці з молоком і йогуртом в асортименті, чай / кава, печиво, шоколад.

Обід: свіжий екмек (турецький хліб) з ковбаскою, сиром, соусами, салом і гірчицею, свіжі овочі (помідори, огірки, перець болгарський) + калорійні ласощі для підтримки сил: шоколад, турецька халва, цукерки, сухофрукти, горіхи, печиво. По дорозі багато халявних фруктів: виноград, апельсини, яблука, гранати. У декількох локаціях зможемо доповнити обід кавуном або динею.

Полудень: буде не кожен день, а тільки там, де потрібен — після важких переходів. Це фруктова нарізка і солодощі.

Вечеря: супи рибні і м’ясні, картопля, гриби, місцеві крупи з підливками і овочевими рагу, паста м’ясна і вегетаріанська + салати, овочева нарізка з сиром і оливками, йогурт, чай / кава, печиво, шоколад.

Всі наші туристи називають цей похід по Лікійській стежці без рюкзаків гастро-туром і дружно погоджуються, що в таборі смачніше, ніж в кафешках 😁.

✈ Чим краще летіти

Останнім часом найдешевше добиратися лоукостером Pegasus Airlines. У цієї авіакомпанії є рейси в Анталію з Києва, Запоріжжя, Харкова, Львова та інших великих міст з подальшою пересадкою в Стамбулі. Також можна добратися чартерами, які літають з усіх великих міст і доставляють туристів в готелі на Середземному узбережжі.

Ціни на авіаквитки стартують від 130€. Особливо вигідно купувати їх заздалегідь. Просто напишіть своєму менеджерові — він порадить, коли і які квитки брати.

Зустріч з гідом: як це відбувається?

На центральний автовокзал Отогар від аеропорту та центру Анталії їде прямий тролейбус AnTray (Анталія Трай). Його зупинку Вам покаже будь-який турок. Оплатити Антрай можна на вході по PayPass на банківській картці або телефоні, так що все дуже просто. Виходите з вагона на зупинці Отогар і прямуєте за вказівниками на стінах 🙂

Що ще потрібно знати
  • Більшість ночей спимо в наметах.
  • У Каші і Олюденізі ночуємо в готелях.
  • Всі учасники допомагають по табору: розвантажують свої речі, збирають дрова, носять воду.
  • Інструктор має право змінити маршрут в залежності від погоди і стану групи.
  • Речі їдуть в машині, ми йдемо з маленькими рюкзачками, де є все необхідне на день.
Інформація про документи

Перед вилітом обов’язково потрібно оформити туристичну страховку і надіслати її копію або фото Вашому менеджеру.

⭐ Чому в ЦЕЙ похід?
  • Далеко не у всіх є час, щоб пройти 540 км Лікійської стежки (саме така її довжина). І тільки в цьому поході Ви побачите топові локації ВСЬОГО маршруту. З 2012 року ми борознили простори Лікійки, і в цьому авторському турі вмістили все найцікавіше.

  • Скажемо НІ нудним переходам і «таким собі» ночівлям! Кожен день — це 🔥WOW🔥

  • Для Вас буде готувати навіть не гід, а фахівець з кейтерингу — людина, яка вміє професійно це робити, починаючи від розробки меню і закінчуючи оформленням. Дивіться докладний опис і фото харчування нижче на цій сторінці.

  • Практично щодня — можливість прийняти душ і сходити в ресторан, що теж пропонуємо тільки ми. Ви зможете побувати в повноцінному поході з наметами, нормально пройтися і втомитися, але абсолютно без шкоди для комфорту.

  • Перевірені готелі, трансфери від приватних автокомпаній, професійні консультації при підготовці до походу, інструктори з досвідом від 5-ти років на Лікійці і в Високих горах (Гімалаї, Анди, Татри, Фани…) — все це гарантує Вам ідеальну організацію відпустки.

Забронювати тур
Що взяти з собою?
Одяг
  • Водо- і вітро- захисна куртка (мембрана або вітрівка)
  • Треккінгова сорочка з довгими рукавами, світла, синтетична
  • Треккінгові штани світлі (хто не мерзне і не горить — можна брати тільки шорти)
  • Шорти або бриджі
  • Флісова толстовка, вистачить 100 або 200 щільності
  • Футболки-майки (2-3 шт)
  • Дощовик або пончо
  • Кепка від сонця / панамка!
  • Легке термо
  • Плавки / купальник
  • Маска або окуляри для снорклінга
Взуття
  • Черевики для легкого треккінгу або хайкінгу, або кросівки з міцною рифленою підошвою. Не беріть занадто жарке взуття — запаритесь! Кросівки з сіточки теж не підійдуть — вони просто порвуться об гострі вулканічні камені. Ідеальним вибором будуть треккінгові кросівки або літні треккінгові черевики з сіткою
  • Треккінгові сандалі
  • Шкарпетки тонкі (3-4 пари)
Спорядження
  • Рюкзак (50-65 літрів має вистачити)
  • Намет
  • Спальний мішок на +5…+10С
  • Килимок (карімат)
  • Треккінгові палиці
  • Маленький легкий рюкзак на 10-15 літрів (на денні переходи і екскурсії). Туди повинні поміститися вода (1,5-2л), вітрівка, перекус, купальник / плавки, полотенечко і цінні речі.
  • Сідушка туристична
Необхідні дрібниці
  • Налобний ліхтарик
  • Окуляри сонцезахисні
  • Індивідуальна аптечка
  • Сонцезахисний крем
  • Рушник з мікрофібри
  • Гігієнічний набір (не беріть зайвого. Море і сонце — найкращі засоби для догляду за шкірою!)))
  • Посуд (тарілка, кружка, ложка, виделка, бажано ніж)
  • Герметичний пакет для документів і техніки
  • Документи, страховка і їх копії (з собою і в онлайн-доступі)
  • Техніка, зарядки до неї і павербанк.
Прокат спорядження в Туреччині

Найменування спорядження

Ціна за 1 день

Місце в палатці

1€

Трекінгові палиці

1€

Спальник

2€

Каремат

0,70€

Забронювати тур
Фото з Лікійки
Фотогалерея
Похід по Лікійській стежці в Туреччині
Тахтали, вид з вершини
Камяні саркофаги в Симені
Походи по Лікійській стежці без рюкзаків
Гіди з групою на Центральній Лікійці: перехід в селище Гей
Пляж Парадайз
Західна Лікійська стежка
Радіалка в каньйон Кабак
Параглайдинг в Олюденизі
Бухта Олюдениз з Бабадага. Західна Лікійка
Туреччина Кекова
Роман Бідичак в Симені
Причал в Симені
Де в Туреччині краще море?
Саркофаг в Симені
Симена Туреччина
Прогулянка на яхті в місті Каш, Туреччина
Готель в місті Каш
Готель в Каші, Лікійська стежка
Морська прогулянка в Каші, Західна Лікійська стежка
Останні відгуки
Відгуки
Facebook відгуки
27.11.2020
Іван Томілін
Лікійська стежка без рюкзаків

Очень доволен походом «Ликийская тропа» , октябрь 2020 года. Прекрасный маршрут, все продумано, профессиональная работа инструкторов. В общем, реальность превзошла ожидания. Остаются незабываемые впечатления. Могу рекомендовать этот поход любителям гор, моря и исторических мест.

Докладніше
Статті
Звіти
Статті
Звіти
05 October 2021
Відгук про похід Лікійською стежкою без рюкзаків | Осінь 2021
Так, саме так. Довгоочікуваний. Тільки з третьої спроби мені вдалося піти в цей похід. Так вже склалися обставини. Чи можна сказати, що похід виправдав надії, які я на нього покладала? Думаю, що виправдав.
Звіти
19 September 2021
Лікійська стежка | Західна частина. Огляд ІНСТА-походу (фото, відео)
ІНСТА-похід? Гучна заява. Я думав так само. Чи справді цей похід зможе здивувати моїх підписників, звиклих до фотографій та відео з Східної Лікії та Західної Лікії, де я був у 2018 і 2020 році? Відповідь — так.
Звіти
19 June 2021
Східна Лікійська стежка, травень 2021 | Звіт про перший у житті похід
Ніколи не думала, що зможу змінити комфортні готелі на намет, а відчуття впевненості й контролю над ситуацією на невідомість. Це був мій перший похід, перша ніч у наметі та перший справжній відпочинок. Неймовірна краса гірської частини Туреччини заворожує — здавалося, що 11 днів відпустки розтягнулися на місяць.
Звіти
11 June 2021
Відгук про похід - Східна Лікійська стежка, травень 2021
На Лікійській стежці на травневі свята зійшлися всі зірки: зібралася чудова група, трапився супер-гід Богдан, і на додачу стояла прекрасна погода. Комфортний темп походу забезпечував баланс між фізичною активністю та відпочинком: ми з задоволенням йшли і з задоволенням робили привали.
Звіти
28 February 2021
Звіт про похід Лікійською стежкою без наметів | Новий рік 2021
Цікаві та дуже різноманітні маршрути, різні формати походів, грамотні, відповідальні, чуйні інструктори, і, що важливо – доступна вартість – за всіма цими критеріями клуб Pohіd V Gory мене дуже влаштовує.
Звіти
17 October 2020
Вся Лікійка в одному поході
Вони називають її Лікійкою, так собі дуже недбало, але ніжно, дуже по-своєму і невимушено. Вона відповідає їм тим самим, я помітила і навіть спробувала разом із ними
Звіти
29 September 2020
Відео - відгук про Трабзон, Туреччина
У 2020 році наш похід по Лазістанському хребту розпочався і закінчився в Трабзоні, Туреччина. У світі без карантину звичайною точкою старту був Батумі, де набагато зручніше купатися :). Але, як виявилося, і в Трабзоні є на що подивитися.
Звіти
29 September 2020
Відео-щоденник зі сходження на Качкар. Частина 2
Зараз прийняли рішення йти по скелі, а не по сипусі. Повільно підіймаємося, каміння скочується одне на одне. Але інструкції кажуть, що всі стежки ведуть на Качкар — перевіримо. Обійшовши трохи гору, піднявшись, ми бачимо амфітеатр, в якому затишно сховався невеликий льодовик
Звіти
29 September 2020
Відео-щоденник з походу Лазістанським хребтом. Частина 1
Підходячи ближче до перевалу, виходимо на відкриту кам'янисту місцевість. Дощ ще сильніший, випала роса, взуття вже абсолютно мокре. Але нічого. Вже пройдено близько половини відстані до сьогоднішньої ночівлі.
Звіти
12 September 2020
Ковток літа у листопаді | Лікійка без наметів
Цей сезон у мене видався насиченим на Туреччину З одного боку, особливого вибору не було, а з іншого — чудово проведений час. Я повернулася з Ерджияса, але вдома не сиділося, хотілося ще моря. І тут це чудове пропозиція: похід по Лікійці з ночівками в будиночках
Звіти
12 September 2020
Звіт про сходження на Арарат | Серпень 2020
Арарат (тур. Ağrı Dağı) — найвищий вулканічний масив Вірменського нагір'я. Розташований на сході Туреччини, у районі Ігдир, на березі річки Аракс, поруч із кордонами Ірану та Вірменії.
Звіти
13 November 2019
Звіт про похід Лікійською стежкою без рюкзаків
Скажу наперед – десь у середині походу я почала трохи сумніватися – чи можна називати похід без рюкзаків походом? А як оцінять мої гірські товариші такі походи? Чи не назвуть мене матрацником?
Звіти
28 February 2019
Звіт про похід Лікійською стежкою в Туреччині | Новий рік 2019
Думки починають звільнятися від звичної міської метушні і дивним чином від завершених справ по роботі. Я розумію, що це зараз найголовніше на шляху по довгоочікуваному маршруту - Лікійській стежці. Що нас чекає - сонце чи дощ, затягнуте або високе небо над головою...
Звіти
20 September 2018
Звіт про похід «Вулкани Каппадокії. Сходження на Хасан та Ерджіяс»
З клубом «Похід в гори» я подорожую вдруге, тому в певному рівні якості була впевнена, більше мене турбувала власна підготовка. Крім того, дуже хотілося поєднати Каппадокію ще з чимось, і саме тут я знайшла дуже цікавий варіант із сходженнями. Але про все по порядку.
Звіти
19 September 2018
Звіт про похід Лікійкою 2018 ☀🍊 Сонце, Море, Апельсини
Мені пощастило, в серпні я пішла на Горгани, і наш провідник Діма Семків (тут окреме дякую Pohіd V Gory) яскраво розповів мені про цей маршрут. Тому сумнівів не було – по приїзду я відразу купила квиток до Анталії.
Звіти
29 September 2017
Лікійська стежка - гірсько-морський похід Туреччиною
Після сходження на Казбек цього літа, як мені здавалося, не скоро захочеться в гори. Але ні. Пройшло зовсім небагато часу, щось близько двох місяців, і вітер обставин заніс мене у гірсько-морський похід Лікійською стежкою, що знаходиться в Туреччині.
Звіти
29 September 2017
Новини з походу Качкаром | Гори Туреччини 2017 з Pohod V Gory
Нещодавно завершився наш експериментальний вересневий трекінг у Качкарських горах. Хлопці пройшли Лазистанським хребтом (східна частина Понтійських гір). Невелика, компактна і дружна група підкорила найвищу точку хребта — Качкар (3930 м) і привезла багато красивих фото гір Туреччини.
Звіти
29 September 2016
Туреччина. Від неба до моря Лікійською стежкою
Туреччина – ідеальна країна для подорожей і відпочинку. Тут є все: величні міста, неймовірної краси гори та не одне, а цілих чотири чарівних моря. Це справжня східна казка, в яку хочеться повертатися знову і знову.
Звіти
26 October 2013
Райська Туреччина | Звіт про похід Лікійською стежкою
Переліт і шлях до початку самого маршруту завжди виснажливі, особливо якщо група велика і всі летять з різних країн та міст. Не став винятком і цей похід у Туреччині. З раннього ранку і до 5 години вечора ми збиралися в Анталії та закуповували необхідні продукти для походу. Всього нас було 13 осіб. Погода стояла спекотна, особливо якщо врахувати, що у більшості з нас вдома вже були перші заморозки.
Звіти
29 June 2013
Звіт про похід Каппадокією на травневі 2013. Туреччина
В початкову точку походу по Каппадокії ми прибули нічним автобусом з Анталії разом з більшістю учасників попереднього походу по Лікійській тропі. Хотілося б зазначити, що в Туреччині дуже високий рівень обслуговування на автобусних перевезеннях далекого прямування. І, хоча в автобусі особливо не виспишся, але подорожувати в ньому дуже комфортно.
Звіти
26 May 2013
Антична Туреччина Звіт про похід
Відразу хочу сказати, що продовження Лікійської стежки, тобто її частина від Фініке до Каша, абсолютно не схожа на попередній класичний маршрут Лікійкою. Сказати про те, що ця частина маршруту чимось гірше чи краще на відміну від популярного, ні – вона зовсім інша. Таке враження, що йдеш не новою ділянкою все тієї ж стежки, а ніби перенісся, кудись в інший гірську систему.
Звіти
29 November 2012
Лікійський шлях. Звіт про похід у жовтні 2012 року. Частина 2.
Після нічної зливи вставати було зовсім некомфортно. Все навколо було сирим і холодним. Випрані речі, звісно, не висохли. Пастухи принесли сухі шишки та палаюче полінце, допомогли розпалити вогнище. Варто зазначити, що ми їх про це не просили, але тут дуже гостинні люди.
Звіти
29 November 2012
Лікійський шлях. Звіт про похід у жовтні 2012 року. Частина 1.
Лікійський шлях - це пішохідний маршрут по гірській Туреччині, де в давнину знаходилась Лікія. Маршрут був прокладений у 60-х роках минулого століття, а в 1999 році він був промаркований. Довжина маршруту складає приблизно 500 км. Ми пройшли частину шляху - класичну частину по анталийському узбережжю від каньйону Гьойнюк до мису Гелідонія.
Звіти
29 September 2012
Соло на Ерджіяс | Звіт про похід по Каппадокії
Після завершення походу по Лікійській стежці, я все ж вирішив піднятися на вулкан Ерджіяс, який розташований неподалік від м. Кайсері в Центральній Туреччині. Саме цей вулкан став причиною утворення знаменитих ландшафтів Каппадокії. Вулкан вже давно не діючий, і досягає висоти 3917 м.
Звіти
29 June 2012
Звіт про похід Лікійською стежкою
Лікійська стежка – це чудовий, насичений і різноманітний трекінговий маршрут, який проходить по горах Тавра в Анталії. У цьому мали змогу переконатися учасники походу по Лікійській стежці з 24 квітня по 5 травня 2012 року.
Статті
04 October 2022
Топ 10 ● Маршрутів світу. [Класика трекінгу]
Давайте розберемося, де концентрація красот буде «зашкалювати» і складемо свій список ТОП-10 класичних трекінгових маршрутів світу.
Статті
30 September 2022
Повітряні кулі Каппадокії
Статті
30 September 2022
Список одягу для походу по Лікійській стежці тощо.
Статті
30 September 2022
Чіралі — оазис на Лікійській стежці
Статті
30 September 2022
Сімена — місто, що тоне
Статті
30 September 2022
Кайсері | Резиденція царів Каппадокії
Статті
30 September 2022
Список необхідних речей для походу по Каппадокії
Каппадокія — досить високогірний район, і навіть екскурсійна частина буде проходити на висоті 800-1000 м. Відповідно удень палитиме сонце, температура досить висока. Зате ночі прохолодні, а під ранок часто бувають заморозки.
Статті
30 September 2022
Деринкую | Підземний мегаполіс древньої Туреччини
Статті
30 September 2022
Чавушин | Селище скельних храмів Каппадокії
Статті
30 September 2022
Каньйон Іхлара. Каппадокія
Статті
30 September 2022
Вулкан Ерджіяс
Статті
30 September 2022
Скорпіони в Туреччині
Статті
29 September 2022
Лікійська стежка | Туреччина
Лікійська стежка (в перекладі на турецьку - Likya Yolu) – туристичний маршрут довжиною майже 540 км, що з'єднує міста Анталія і Фетхіє.
Статті
29 September 2022
Міфи і реальність сучасної Туреччини
Статті
29 September 2022
Ксантос | Столиця Лікії
Ксантос, або Арна (як його називали лікійці) брав участь у Троянській війні, пережив завоювання Олександра Македонського, а під час війни з персами в VI столітті до н.е. в його акрополі були спалені всі жінки, діти і раби – своїми ж воїнами, до речі, котрі пізніше були вбиті в ході битви.
Статті
30 September 2016
Похід з дітьми в гори
Статті
30 September 2014
Учхісар
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

    Швидке замовлення
    Похід: 🏆 ВСЯ Лікійська стежка | Без рюкзаків!
    Ім'я та прізвище
    Дата походу
    Телефон
    Email
    Коментар
    Записатися
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено.
    Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
    Закрити
    Залишити відгук
    Ім'я та прізвище
    Email
    Похід
    Дата туру
    Посилання на соц. мережі
    Відгук.
    НАПРЯМКИ
    НАПРЯМКИ
    Види походів
    Види походів
    Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти