Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Каппадокія | Легкий треккінг в долині Гереме
Інструктор клубу PVG
макс 10 особи.
60 км
3 дні

Каппадокія | Легкий треккінг в долині Гереме

120€
2.1
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
3 дні

Готові до трьох днів на іншій планеті? Каппадокія настільки відрізняється від інших куточків Землі, що цей тур можна порівняти з висадкою на Марс 💫.

У давнину тут лютували вулкани, створивши неповторні формації, а потім люди вдихнули в них іскру таланту. Мало де залишилися пам’ятки віком 4000 років — свідки розквіту фараонів, Месопотамії, Персії… А тут Ви по них походите! Посидьте на кухні у хеттів, які робили набіги на Вавилон. Доторкнетеся до тисячолітніх фресок, найстаровинніших християнських зображень у світі — святині Європи і не мріяли про такі цінні й значимі зображення.

У цьому треккінгу ми зібрали всі соковиті локації долини Гереме ➡ прочитайте опис і перегляньте фото, щоб переконатися! Всі фотографії з наших турів (показуємо туристам Каппадокію з 2012 року).

Ви спуститеся на 60 метрів під землю в мегаполісі Деринкую, рівного якому немає більше ніде. Побачите тисячі скельних селищ, церков, монастирів, келій самітників, гробниць, будинків і навіть гуртожитків. Сфоткаєтеся з паша багларами — тими, які дали романтичну назву Долині Любові 💙, помилуєтеся світанками і заходами сонця над містечком, що зійшло зі сторінок фантастичної книги. І, звичайно ж, Ви ПОЛІТАЄТЕ НА ПОВІТРЯНІЙ КУЛІ в оточенні сотень інших куль!

Сюрреалістичні пейзажі, скелі у вигляді грибів, каньйони всіх кольорів веселки, найкрутіша в країні кухня, щоденні супер-смачні фреші, кінні прогулянки, майстер-класи з вирізання світильників з гарбуза, сонце та аромат винограду… Це — фантастична Каппадокія, найдивовижніший куточок Туреччини. Таке не можна пропустити, ЧЕКАЄМО Вашу заявку.

Швидка заявка
Координатор
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Графік роботи
Привіт. На звязку з 9 до 18 Пн-Пт. Сб,Нд - дежурний режим). 🙂🥾⛰
Маршрут в Каппадокії
Маршрут
Гереме
Голубина долина
скельна фортеця Учхісар
Долина Любові (кам'яні гриби)
світанок над Каппадокією: польоти на повітряних кулях
підземний мегаполіс Деринкую
Іхлара і скельні монастирі Селіме
Долина Кинджалів
Рожева Долина
Чавушин (селище в скелі)
Гереме
День 1. Зустріч групи — Голубина долина — Ухчісар — Долина Любові

Інструктор зустрічає туристів на автостанції Гереме. Це дуже маленьке селище, тож знайти один одного не складе труднощів. Поселяємося в хостел, снідаємо, беремо з собою необхідні на день речі і виходимо на трек.

>> Нехай Вас не вводить в оману слово «Легкий» в назві туру — наша програма буде більш ніж насиченою! Нам треба проникнути в таємниці одного з найбільших в світі «Музеїв під відкритим небом», обійти і об’їздити безліч пам’яток віком від 4000 до 500 років. Каппадокія дивовижна ще й тим, що історія її починається з часів стародавніх хеттів, сучасників Месопотамії, великих фараонів і народів моря, а закінчується після падіння Візантії, коли тут століттями знаходили притулок вигнанці-християни. Так що готуйтеся проходити 10-15 км щодня, і не завжди по рівному 🙂

Почнемо треккінг в Голубиній долині, по якій піднімемося в селище Учхисар. Наш шлях проходить серед дивних кам’яних фігур, в яких висічені голубники. Монументальні гніздування птахів прикрашали барельєфами і розписами. Тут є і житлові печери, в одній з них навіть працює кафе — в неповторному каппадокійському стилі! Скромні деталі оздоблення могли б легко стати експонатами музею і розкажуть нам цілу повість про життя в цій дивовижній місцевості.

Ухчісар тулиться навколо величної триголової фортеці, висіченої у скелі. Зовні вона виглядає як швейцарський сир — вся просвердлена невеликими печерками. А з верхівки бажаючі зможуть розглянути Каппадокію з висоти пташиного польоту. Фортеця чітко домінує над долиною, її видно з хотіла, де ми живемо. В Учхісарі ще багато крутих локацій (наприклад, дім-музей побуту, будинки-голубники, побудовані тільки для пернатих), та й саме селище виглядає вкрай затишно. Тут ми пообідаємо, насолоджуючись панорамою — звідси вона дійсно одна з кращих, до того ж тут готують парочку автентичних страв.

Назад підемо через долину Любові, де сфотографуємося зі знаменитими паша багларами. Саме їх оригінальна форма дала назву долині (через що іноді виникають конфузи: є думка, що тут легко завагітніти 😅). По поверненню в Гереме відвідаємо душ)), повечеряємо і, якщо залишиться час, піднімемося на оглядовий майданчик над селищем — насолоджуватися заходом сонця… 💜

Гереме в Каппадокії
Музей під відкритим небом в Гереме Каппадокія
Учхисар
День 2. Повітряні кулі Каппадокії — Деринкую — Іхлара — Селіме

Ви ж знаєте, яка ГОЛОВНА фішка Каппадокії? Звичайно ж, ПОВІТРЯНІ КУЛІ! Прокидаємося до світанку: тих, хто забронював політ, забирає трансфер з хостела і відвозить до точки старту. Ви побачите процес наповнення кулі гарячим повітрям, а коли вона буде злітати, то разом з Вами піднімуться ще десятки, сотні світних сфер, осяваючи бузкове небо всіма кольорами веселки.

На горизонті самотньо височіє Ерджіяс (3916м) — вулкан, що створив неземні ландшафти, над якими ми пролітаємо. Повільно встає сонце… Воістину грандіозні емоції поповнять скарбничку Вашої життя, якщо Ви вирішите політати з нами ⭐.

Туристи, яким комфортніше на матінці-землі, відправляються на оглядовий над селищем милуватися видовищем зльоту куль. Повірте, звідси теж все чудово видно))).

Після світанку повертаємося в хостел, снідаємо, і на замовному транспорті їдемо в підземне місто Дерінкую.

>> Є думка, що його побудували в 2000 році до нашої ери! Розрахований на 20 000 людей, домашніх тварин, їжу і начиння, Деринкую був справжнім МЕГАПОЛІСОМ стародавнього світу. Зараз 8 ярусів доступні для відвідування, і найнижчий з них знаходиться на глибині 60м. Але вчені вважають, що ярусів може бути 12 або навіть більше, а зараз досліджено всього 15% цього дивовижного міста. Авторство споруди приписують хеттам, фрігійцям або персам, але часи, про які йде мова, настільки давні, що до сих пір неясно, хто ж насправді створив це диво. Одне з джерел говорить, що це сталося за указом Ахурамазди, верховного бога зороастрійців 😁.

Мегаполіс повністю автономний, оснащений системою вентиляції в кожній кімнаті, кухнями, стайнями, збройовими складами, давильними пресами, церквами, духовними училищами і навіть кладовищами. З V століття н.е. його населяли християни, а в VIII ст. місто було остаточно покинуто.

Наступна зупинка — мальовничий каньйон Іхлара: пообідаємо на краю прірви, а далі спускаємося на дно скелястої ущелини з його рукотворними печерами і величезною кількістю фресок і гравіювань. Тут тече річка (і це вже незвичайно, адже ми в серці дуже посушливого регіону), тому весь каньйон потопає в рослинності, в той час як наверху панує пустеля. Родзинка Іхлари в тому, що стародавні християни примудрилися перетворити її стіни в храмові комплекси, грандіозніших за які немає ніде в світі. Тут налічується 105 (!) релігійних об’єктів, і віком вони перевершують всі європейські святині. Деяким фрескам більше 1000 років. Ось так на зорі монотеїзму виглядало справжнє християнство: заховане від ворогів, близьке до природи, бідне і працьовите. Тим більше дивовижно знайти його в мусульманській Туреччині…

Останнім відвідаємо село Селіме, де знаходиться, напевно, самий чудовий і вражаючий печерний монастир.

Тури в Каппадокію
Тури в Гереме зимою
Деринкую
Скельні церкви Каппадокії
Каньйон Іхлара Каппадокія
День 3. Долина Кинджалів — Рожева Долина — Монастир Чавушин

І знову ранній підйом: необхідно підготуватися до вечірнього від’їзду, упакувати речі і здати номери. Багаж залишимо в готелі на рецепції і йдемо в Долину Кинджалів (або Мечів). Трек починається з крутої ущелини, в якій місцями навіть прокладені сходи — інакше не пройти, восени на родючих вулканічних майданчиках дозріває виноград. Але найдивовижніше заховане від очей: кілометри підземних тунелів, що з’язували скельні селища. Спустимося до деяких з них, побродимо вузькими коридорами (вони спеціально витесувалися такими, щоб озброєні воїни не змогли протиснутися).

В Долині Мечів сфотографуємося на фоні знаменитих формацій. Заглянемо в гості до древніх: тут можна піднятися на верхні поверхи скельних будинків, посидіти на їх «ліжках», побачити жорна, резервуари для води і зерна, подивитися з їх вікон… це те місце, де історія стає реальністю.

Біля розписної церковки турок торгує смачним фрешем, тож освіжимося після підйому. Переходимо в Рожеву долину — неймовірної краси місце, яким можна бродити вічно. Кожен куточок Каппадокії має свою «фішку» і зовсім не схожий на інші. Рожева долина нагадує листковий пиріг, де кожен шар пофарбований в інший відтінок червоного.

Стежка елегантно траверсує каньйон і призводить в Чавушин — печерний монастир, який цілком знаходиться в скелі. Ну де ще можна побачити монастир у скелі?))) Зайдемо в величезну церкву з арковими стелями, прикрашену колонадами і барельєфами. Скеля Чавушина розкололася пару десятків років тому, а до цього в ній жили люди. Навіть зараз місцеві використовують деякі приміщення як гаражі і склади.

Повертаємося в Гереме, вечеряємо, купуємо сувеніри та вирушаємо у свої міста вильотів. На цьому треккінг закінчується, але враження про нього ми збережемо на все життя.

Селище Гериме
Долина Мечів Каппадокія
Підземні ходи в Долині мечів
Чавушин
Рожева Долина в Каппадокії
Тури в Каппадокію Долина Гереме
Показати всі дні
Додаткова програма
Похід по Лікійській стежці | Східна Лікія ☀🍊
Найближчі дати: 22.09.2024
6.1
макс 14 чол.
Ціна: 450€
Вартість: 120€
У вартість включено
 • проживання в хостелі в Каппадокії;
 • послуги інструктора і провідника;
 • консультації менеджера;
 • допомога в підборі авіа;
 • аптечка інструктора;
 • дисконтна карта зі знижками на походи і спорядження;
 • сертифікат;
 • фірмові сувеніри клубу.
У вартість НЕ входить
 • екскурсії і вхідні квитки;
 • харчування в ресторанах і кафе;
 • трансфер з аеропорту.

Необов’язкові:

 • політ на повітряній кулі;
 • прогулянки на квадроциклах, кінні прогулянки;
 • сувеніри, чайові та інші особисті витрати;
 • зміна хостелу на готель за бажанням учасника.
Додаткові видатки

Обов’язкові додаткові видатки за програмою складуть 80-90€ в залежності від апетиту 🙂

 • харчування в кафе: 30-40€.
 • екскурсії і вхідні квитки: ~ 50€.

Необов’язкові додаткові витрати

 • Політ на повітряній кулі від 50€ до 150€ залежно від сезону і кількості туристів, і це чи не головна стаття витрат. Ціну передбачити складно, тому що вона залежить від ажіотажу і сильно варіюється. Наприклад, восени 2020 ми літали за 70€, а весною 2019 за 120€ мінімум.
 • Квадроцикли 10€ / 2 год.
 • Сувеніри: турки продають їх пачками задешево. Наприклад, за 1€ можна купити 7-8 магнітиків! Загалом, привезете додому багато чого.
 • Кінна екскурсія 20€ / 2 години.
Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Гереме, орієнтовно 10:00
Закінчення: Гереме, після 20:00
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
заповніть заявку прямо на цій сторінці;
ПЕРЕДОПЛАТА
переведіть передоплату 60€;
АВІАКВИТОК
купіть авіаквитки;
ЗІБРАТИ РЕЧІ
зберіть все зі списку необхідних речей.
💰 Оплата
 • Для цього туру потрібна передоплата в розмірі 60€ для бронювання проживання та екскурсій. Її треба перевести ближче до дат туру і тільки після набору групи. Варіант, що Ви перевели передоплату, а тур не відбувся з нашої вини, виключений.
 • Оплатити решту суми Ви зможете інструктору (готівкою в євро) після збору групи або перерахувати на банківську карту / рахунок.
 • Працюємо офіційно — Ваша відпустка максимально захищена!
💙 Що Вас чекає в Каппадокії?
 • Треккінг в унікальних вулканічних долинах всіх кольорів веселки;
 • Польоти на повітряних кулях на світанку;
 • Екскурсії в міста часів стародавніх хеттів — однієї з найстаріших цивілізацій планети!;
 • Круті скельні церкви, монастирі і підземні міста, рівних яким немає просто ніде;
 • Чудові ресторанчики, сувенірні крамниці, набіги на виноградники і солодкий фреш з гранатів й апельсинів.
Строки бронювання туру
 • Для того, щоб прийняти участь в турі, потрібно підтвердити свою заявку НЕ ПІЗНІШЕ ніж за два тижні до початку треккінгу (або за 2 тижні до старту походу по Лікійській стежці — для наших туристів). В іншому випадку ми не зможемо гарантувати Вам бронь хостелів і пансіонів в Каппадокії.
 • Політ на кулі бронюємо мінімум за 10 днів до початку туру. Дата польоту на кулях може бути змінена залежно від погодних умов (в сильний вітер вони не літають).
 • Кінну прогулянку і квадроцикли бронюємо в перший день туру.
 • Якщо Ви не хочете відвідувати деякі локації, можете заощадити на додаткові витрати і не бронювати екскурсії, хоча ми не рекомендуємо що-небудь пропускати :).

Знижки

 • напишіть звіт про цю подорож і отримаєте знижку 10€ на будь-який наступний тур з нашим клубом;
 • беріть з собою дітей — знижка 20% діткам до 16ти років.
🍲 Що їмо

Харчуємося в кафе і ресторанчиках, дегустуючи автентичну місцеву кухню. У Каппадокії дійсно смачно готують, багато овочів і фруктів, рибних і м’ясних страв. При цьому ціни дуже демократичні, поїсти можна за 5-10€.

☀ Яка буде погода?

Тепла, сонячна, можливі короткочасні дощі. Температура вночі не опускається нижче +10…15°С, вдень очікуйте +20…+28С, регіон вітряний.

🙋 Як знайти гіда?
 1. Можна самостійно прибути в Гереме вранці в день початку туру, і приєднатися до групи в зазначеному хостелі. У Гереме можна доїхати на автобусі з Анталії, Стамбула, Анкари. Найближчі міжнародні аеропорти — Кайсері (година їзди до Гереме) і Невшехір (хвилин 40). Квиток з Анталії, Стамбула та Анкари коштує приблизно 20€, а трансфер з аеропорту Невшехіра або Кайсері — 10€.

 2. Учасники наших походів по Лікійській стежці прибувають в Гереме з Анталії.

За тиждень до вильоту менеджер надішле Вам листа з детальною покроковою інструкцією «що робити і куди йти після прильоту», тож Ви легко знайдете місце зустрічі.

✈ Скільки коштує переліт

Дуже дешево, від 120€ з великих міст. Шукайте на сайті Pegasus і Turkish airlines. Якщо треба допомогти з вибором квитків або Ви не хочете летіти одні — пишіть / дзвоніть менеджеру, його допомога входить у вартість туру.

❗ Важливо!
 • Обов’язково оформите медичну страховку, яка покриває заняття активними видами спорту та інфекційні захворювання.
 • Інструктор має право змінити маршрут залежно від погодних умов, стану і побажань групи.
 • Речі будемо залишати в готелі, на треку несемо тільки рюкзачок з необхідним на день.
❓ Які документи потрібні

Тільки закордонний паспорт і туристична страховка. Не треба віз, фотографій, тестів на коронавірус та іншого.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
Що взяти з собою в Каппадокію

Каппадокія — високогірний район, і навіть звичайна екскурсія буде проходити на висоті 800-1000 м. Відповідно вдень буде жарко, зате ночі — прохолодні, а взимку під ранок бувають навіть заморозки. Всі наші речі будуть залишатися в пансіонаті, так що гуляти і оглядати визначні пам’ятки ми будемо без нічого. Отже, необхідні речі:

 1. Легка водо- і вітро- захисна куртка (наприклад, сучасні мембранні куртки)
 2. Легка сорочка з довгими рукавами, бажано біла, для захисту від сонця
 3. Штани, можуть бути навіть джинси.
 4. Шорти.
 5. Флісовий светр.
 6. Футболки (2-3 на всю екскурсію).
 7. Шапка тепла.
 8. Кепка від сонця!
 9. Окуляри сонцезахисні !
 10. Легка запасне взуття (кеди, сандалі)
 11. Взуття для денних переходів (якісні кросівки з міцною рифленою підошвою).
 12. Шкарпетки
 13. Білизна
 14. Маленький рюкзак
 15. Документи і страховка
 16. Особиста аптечка
 17. Фотоапарат
 18. Гігієнічний набір
 19. Дівчатам – красиве плаття для фотосесії 😎

Важливо: зберіть все з цього списку. Якщо є сумніви з приводу свого спорядження — зв’яжіться з цього приводу з менеджером. Обов’язково оформите туристичну страховку і відправте її скан або фото менеджеру до походу.

Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
Деринкую
Каппадокія
Треккінг в Гереме Каппадокія
гора Ерджияс
Рожева долина
Гереме
Тури в Каппадокію Долина Гереме
Тури в Каппадокію
Долина Любові в Каппадокії
Тури в Гереме зимою
Рожева Долина в Каппадокії
Польоди на кулях в Гереме Каппадокія
Треккінг в Каппадокії зимою
Учхисар
Деринкую
Інтструктор клубу Похід в гори на Ерджиясі
Каскадний водоспад Капузбаши і мельниця
Долина Любові в Каппадокії
Каппадокія Ерджияс. Похід по Туреччині
Каппадокія. Каймакли
Похід по Каппадокії, Чавушин, Туреччина
повітряні кулі Каппадокії
Каньйон Іхлара Каппадокія
Каппадокія звіт
Як наповнюють кулі повітрям
Останні відгуки
Facebook відгуки
Звіти
Статті
Звіти
05 October 2021
Відгук про похід Лікійською стежкою без рюкзаків | Осінь 2021
Так, саме так. Довгоочікуваний. Тільки з третьої спроби мені вдалося піти в цей похід. Так вже склалися обставини. Чи можна сказати, що похід виправдав надії, які я на нього покладала? Думаю, що виправдав.
Звіти
19 September 2021
Лікійська стежка | Західна частина. Огляд ІНСТА-походу (фото, відео)
ІНСТА-похід? Гучна заява. Я думав так само. Чи справді цей похід зможе здивувати моїх підписників, звиклих до фотографій та відео з Східної Лікії та Західної Лікії, де я був у 2018 і 2020 році? Відповідь — так.
Звіти
19 June 2021
Східна Лікійська стежка, травень 2021 | Звіт про перший у житті похід
Ніколи не думала, що зможу змінити комфортні готелі на намет, а відчуття впевненості й контролю над ситуацією на невідомість. Це був мій перший похід, перша ніч у наметі та перший справжній відпочинок. Неймовірна краса гірської частини Туреччини заворожує — здавалося, що 11 днів відпустки розтягнулися на місяць.
Звіти
11 June 2021
Відгук про похід - Східна Лікійська стежка, травень 2021
На Лікійській стежці на травневі свята зійшлися всі зірки: зібралася чудова група, трапився супер-гід Богдан, і на додачу стояла прекрасна погода. Комфортний темп походу забезпечував баланс між фізичною активністю та відпочинком: ми з задоволенням йшли і з задоволенням робили привали.
Звіти
28 February 2021
Звіт про похід Лікійською стежкою без наметів | Новий рік 2021
Цікаві та дуже різноманітні маршрути, різні формати походів, грамотні, відповідальні, чуйні інструктори, і, що важливо – доступна вартість – за всіма цими критеріями клуб Pohіd V Gory мене дуже влаштовує.
Звіти
17 October 2020
Вся Лікійка в одному поході
Вони називають її Лікійкою, так собі дуже недбало, але ніжно, дуже по-своєму і невимушено. Вона відповідає їм тим самим, я помітила і навіть спробувала разом із ними
Звіти
29 September 2020
Відео - відгук про Трабзон, Туреччина
У 2020 році наш похід по Лазістанському хребту розпочався і закінчився в Трабзоні, Туреччина. У світі без карантину звичайною точкою старту був Батумі, де набагато зручніше купатися :). Але, як виявилося, і в Трабзоні є на що подивитися.
Звіти
29 September 2020
Відео-щоденник зі сходження на Качкар. Частина 2
Зараз прийняли рішення йти по скелі, а не по сипусі. Повільно підіймаємося, каміння скочується одне на одне. Але інструкції кажуть, що всі стежки ведуть на Качкар — перевіримо. Обійшовши трохи гору, піднявшись, ми бачимо амфітеатр, в якому затишно сховався невеликий льодовик
Звіти
29 September 2020
Відео-щоденник з походу Лазістанським хребтом. Частина 1
Підходячи ближче до перевалу, виходимо на відкриту кам'янисту місцевість. Дощ ще сильніший, випала роса, взуття вже абсолютно мокре. Але нічого. Вже пройдено близько половини відстані до сьогоднішньої ночівлі.
Звіти
12 September 2020
Ковток літа у листопаді | Лікійка без наметів
Цей сезон у мене видався насиченим на Туреччину З одного боку, особливого вибору не було, а з іншого — чудово проведений час. Я повернулася з Ерджияса, але вдома не сиділося, хотілося ще моря. І тут це чудове пропозиція: похід по Лікійці з ночівками в будиночках
Звіти
12 September 2020
Звіт про сходження на Арарат | Серпень 2020
Арарат (тур. Ağrı Dağı) — найвищий вулканічний масив Вірменського нагір'я. Розташований на сході Туреччини, у районі Ігдир, на березі річки Аракс, поруч із кордонами Ірану та Вірменії.
Звіти
13 November 2019
Звіт про похід Лікійською стежкою без рюкзаків
Скажу наперед – десь у середині походу я почала трохи сумніватися – чи можна називати похід без рюкзаків походом? А як оцінять мої гірські товариші такі походи? Чи не назвуть мене матрацником?
Звіти
28 February 2019
Звіт про похід Лікійською стежкою в Туреччині | Новий рік 2019
Думки починають звільнятися від звичної міської метушні і дивним чином від завершених справ по роботі. Я розумію, що це зараз найголовніше на шляху по довгоочікуваному маршруту - Лікійській стежці. Що нас чекає - сонце чи дощ, затягнуте або високе небо над головою...
Звіти
20 September 2018
Звіт про похід «Вулкани Каппадокії. Сходження на Хасан та Ерджіяс»
З клубом «Похід в гори» я подорожую вдруге, тому в певному рівні якості була впевнена, більше мене турбувала власна підготовка. Крім того, дуже хотілося поєднати Каппадокію ще з чимось, і саме тут я знайшла дуже цікавий варіант із сходженнями. Але про все по порядку.
Звіти
19 September 2018
Звіт про похід Лікійкою 2018 ☀🍊 Сонце, Море, Апельсини
Мені пощастило, в серпні я пішла на Горгани, і наш провідник Діма Семків (тут окреме дякую Pohіd V Gory) яскраво розповів мені про цей маршрут. Тому сумнівів не було – по приїзду я відразу купила квиток до Анталії.
Звіти
29 September 2017
Лікійська стежка - гірсько-морський похід Туреччиною
Після сходження на Казбек цього літа, як мені здавалося, не скоро захочеться в гори. Але ні. Пройшло зовсім небагато часу, щось близько двох місяців, і вітер обставин заніс мене у гірсько-морський похід Лікійською стежкою, що знаходиться в Туреччині.
Звіти
29 September 2017
Новини з походу Качкаром | Гори Туреччини 2017 з Pohod V Gory
Нещодавно завершився наш експериментальний вересневий трекінг у Качкарських горах. Хлопці пройшли Лазистанським хребтом (східна частина Понтійських гір). Невелика, компактна і дружна група підкорила найвищу точку хребта — Качкар (3930 м) і привезла багато красивих фото гір Туреччини.
Звіти
29 September 2016
Туреччина. Від неба до моря Лікійською стежкою
Туреччина – ідеальна країна для подорожей і відпочинку. Тут є все: величні міста, неймовірної краси гори та не одне, а цілих чотири чарівних моря. Це справжня східна казка, в яку хочеться повертатися знову і знову.
Звіти
26 October 2013
Райська Туреччина | Звіт про похід Лікійською стежкою
Переліт і шлях до початку самого маршруту завжди виснажливі, особливо якщо група велика і всі летять з різних країн та міст. Не став винятком і цей похід у Туреччині. З раннього ранку і до 5 години вечора ми збиралися в Анталії та закуповували необхідні продукти для походу. Всього нас було 13 осіб. Погода стояла спекотна, особливо якщо врахувати, що у більшості з нас вдома вже були перші заморозки.
Звіти
29 June 2013
Звіт про похід Каппадокією на травневі 2013. Туреччина
В початкову точку походу по Каппадокії ми прибули нічним автобусом з Анталії разом з більшістю учасників попереднього походу по Лікійській тропі. Хотілося б зазначити, що в Туреччині дуже високий рівень обслуговування на автобусних перевезеннях далекого прямування. І, хоча в автобусі особливо не виспишся, але подорожувати в ньому дуже комфортно.
Звіти
26 May 2013
Антична Туреччина Звіт про похід
Відразу хочу сказати, що продовження Лікійської стежки, тобто її частина від Фініке до Каша, абсолютно не схожа на попередній класичний маршрут Лікійкою. Сказати про те, що ця частина маршруту чимось гірше чи краще на відміну від популярного, ні – вона зовсім інша. Таке враження, що йдеш не новою ділянкою все тієї ж стежки, а ніби перенісся, кудись в інший гірську систему.
Звіти
29 November 2012
Лікійський шлях. Звіт про похід у жовтні 2012 року. Частина 2.
Після нічної зливи вставати було зовсім некомфортно. Все навколо було сирим і холодним. Випрані речі, звісно, не висохли. Пастухи принесли сухі шишки та палаюче полінце, допомогли розпалити вогнище. Варто зазначити, що ми їх про це не просили, але тут дуже гостинні люди.
Звіти
29 November 2012
Лікійський шлях. Звіт про похід у жовтні 2012 року. Частина 1.
Лікійський шлях - це пішохідний маршрут по гірській Туреччині, де в давнину знаходилась Лікія. Маршрут був прокладений у 60-х роках минулого століття, а в 1999 році він був промаркований. Довжина маршруту складає приблизно 500 км. Ми пройшли частину шляху - класичну частину по анталийському узбережжю від каньйону Гьойнюк до мису Гелідонія.
Звіти
29 September 2012
Соло на Ерджіяс | Звіт про похід по Каппадокії
Після завершення походу по Лікійській стежці, я все ж вирішив піднятися на вулкан Ерджіяс, який розташований неподалік від м. Кайсері в Центральній Туреччині. Саме цей вулкан став причиною утворення знаменитих ландшафтів Каппадокії. Вулкан вже давно не діючий, і досягає висоти 3917 м.
Звіти
29 June 2012
Звіт про похід Лікійською стежкою
Лікійська стежка – це чудовий, насичений і різноманітний трекінговий маршрут, який проходить по горах Тавра в Анталії. У цьому мали змогу переконатися учасники походу по Лікійській стежці з 24 квітня по 5 травня 2012 року.
Статті
04 October 2022
Топ 10 ● Маршрутів світу. [Класика трекінгу]
Давайте розберемося, де концентрація красот буде «зашкалювати» і складемо свій список ТОП-10 класичних трекінгових маршрутів світу.
Статті
30 September 2022
Повітряні кулі Каппадокії
Статті
30 September 2022
Список одягу для походу по Лікійській стежці тощо.
Статті
30 September 2022
Чіралі — оазис на Лікійській стежці
Статті
30 September 2022
Сімена — місто, що тоне
Статті
30 September 2022
Кайсері | Резиденція царів Каппадокії
Статті
30 September 2022
Список необхідних речей для походу по Каппадокії
Каппадокія — досить високогірний район, і навіть екскурсійна частина буде проходити на висоті 800-1000 м. Відповідно удень палитиме сонце, температура досить висока. Зате ночі прохолодні, а під ранок часто бувають заморозки.
Статті
30 September 2022
Деринкую | Підземний мегаполіс древньої Туреччини
Статті
30 September 2022
Чавушин | Селище скельних храмів Каппадокії
Статті
30 September 2022
Каньйон Іхлара. Каппадокія
Статті
30 September 2022
Вулкан Ерджіяс
Статті
30 September 2022
Скорпіони в Туреччині
Статті
29 September 2022
Лікійська стежка | Туреччина
Лікійська стежка (в перекладі на турецьку - Likya Yolu) – туристичний маршрут довжиною майже 540 км, що з'єднує міста Анталія і Фетхіє.
Статті
29 September 2022
Міфи і реальність сучасної Туреччини
Статті
29 September 2022
Ксантос | Столиця Лікії
Ксантос, або Арна (як його називали лікійці) брав участь у Троянській війні, пережив завоювання Олександра Македонського, а під час війни з персами в VI столітті до н.е. в його акрополі були спалені всі жінки, діти і раби – своїми ж воїнами, до речі, котрі пізніше були вбиті в ході битви.
Статті
30 September 2016
Похід з дітьми в гори
Статті
30 September 2014
Учхісар
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: Каппадокія | Легкий треккінг в долині Гереме
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти