Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Вулкани Каппадокії | Хасан, Ерджіяс + долина Гереме
Інструктор клубу PVG
макс 12 особи.
84 км
9 днів

Вулкани Каппадокії | Хасан, Ерджіяс + долина Гереме

490€
6.4
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
9 днів

У цьому поході ми піднімемося на два самотніх вулкани висотою під 4000 метрів, звідки поглянемо на перлину Туреччини — легендарну КаппадокіюЕрджіяс (3917м) і Хасан (3253м), вивергаючись, сформували унікальні ландшафти, а люди створили цілі печерні міста у вулканічному камені. Але буде не тільки сходження на вулкани! Ми пройдемо «марсіанський» трекінг по головних визначних пам’ятках Каппадокії. Побачимо Деринкую, Чавушин, Селіме, Кам’яні Гриби і каньйон Іхлара. Політаємо на повітряних кулях, поїдемо в гори Аладаглар до водоспадів Капузбаші. Заночуємо на вулканічному озері Меке Маар і погуляємо по «Дзеркалу Туреччини» – солоному озеру Туз з рожевими фламінго і солончаком. Програма максимально насичена, а формат дозволить побачити ВСІ цікаві місця цього найдавнішого регіону. Записуйтеся!

Швидка заявка
Координатор
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Графік роботи
Привіт. На звязку з 9 до 18 Пн-Пт. Сб,Нд - дежурний режим). 🙂🥾⛰
Вулкани Туреччини
Маршрут
Екскурсійна частина: Гереме
Блакитна долина
Ухчісар
Долина Любові (або Кам'яні гриби :)
політ на повітряних кулях
Деринкую
Іхлара
Селіме
Долина Мечів
Рожевий Каньйон
Чавушин
Гереме
водоспади Капузбаші
о. Меке Маар
Сходження на вулкани: Хасандаг (3253 м)
солоне о. Туз
Ерджіяс (3917 м)
Кайсері
День 1. Гереме — Блакитна Долина — Учхісар — Кам'яні гриби

Інструктор чекає учасників на місцевій автостанції в Гереме (є прямі рейси з Кайсері і Анталії, добратися легко). На місці потрібно бути до 11:00. Закидаємо речі в пансіон, снідаємо і йдемо на першу екскурсію – уздовж Блакиної Долини до скельної фортеці Учхісар. М’які пухкі вулканічні породи дозволили створювати химерні за формою і грандіозні за розмірами підземні і скельні споруди: фортеці, монастирі, навіть цілі міста! До першої такої фортеці, повністю висіченій у скелі, ми сьогодні прийдемо. Піднімемося на вершину Учхісара, звідки оглянемо Каппадокію і два вулкани, які нам належить підкорити. Повертаємося по Долині Любові, в якій з-під землі «виростають» дивні кам’яні гриби. Дуже оригінальне видовище :). Ночуємо в Гереме.

Треккінг 12 км.

Долина Любові в Каппадокії
Учхисар
День 2. Польоти на кулях — Деринкую — каньйон Іхлара — Селіме

Ранок виділяємо на польоти, адже повітряні кулі стали головним атракціоном, візиткою регіону, і багато хто з нас не упустить шанс політати над чудовими вулканічними ландшафтами. На світанку різнокольорові кулі заповнюють небо, це видовище навіть з землі заворожує красою і магією.

До сніданку польоти вже закінчуються, ми підкріплюємося і їдемо до наступної пам’ятки – підземного мегаполіса Деринкую. Він вміщував 12000 чоловік + домашню худобу, мав місцями до 16 рівнів, був оснащений системами вентиляції і каналізації. Навіть звичайні міста таких розмірів в 10 столітті н. е. вважалися величезними, що вже говорити про підземні?! Оглянемо це диво інженерної думки стародавніх хеттів і підемо в каньйон Іхлара, відомий скельними поселеннями і церквами з унікальними розписами. Під кінець відвідаємо Селіме і повертаємося в пансіон.

Пройдемо ~ 13 км.

Польоти на шарах
Шари Каппадокії
Деринкую
Вид з Учхисару
День 3. Долина Мечів — Рожева долина — Чавушин

Встати доведеться рано, щоб встигнути оглянути пам’ятки, які нам ще залишилися. Йдемо через сюрреалістичну Долину Мечів і строкату Рожеву Долину, милуючись грою фарб на камені. Після обіду приходимо в селище Чавушин, де розміщений один з найграндіозніших скельних монастирів в світі (тут знімалося безліч голлівудських шедеврів – Ви здивуєтеся, як добре знайомі Вам ці місця :). На ніч повернемося в наш хостел на відпочинок перед завтрашнім переїздом.

Трек: 12,5 км.

Камяні гриби - символ Каппадокії
ландшафт в Каппадокії
День 4. Капузбаші — Меке Маар

Прощаємося з марсіанськими пейзажами і їдемо в нац. парк Аладаглар, де здіймається в небо найвищих гірський хребет Тавра (висота до 3500м). По дорозі зупинимося на березі мальовничого Yay golu, де із задоволенням поспостерігаємо за птахами, які обмилували цю водойму. Під’їжджаємо до знаменитих Семи водоспадів Капузбаші. Кілька сильних потоків вириваються прямо зі скелі, напір води в одному такий сильний, що підійти до водоспаду можна тільки на 30 метрів. Струмені розбиваються об кам’яні схили на тисячі дрібних каскадів, створюючи химерні візерунки. Найвищі досягають 70 метрів.

Далі їдемо до озера Меке. Воно утворилося в кратері згаслого вулкана (4 мільйони років тому!) Потім вулкан прокинувся і по центру Меке утворився новий невеликий конус. Нещодавно під час посухи рівень води впав і почався масовий ріст червоних мікроорганізмів, які відповідають за дивні насичені барви Меке Маар. Береги населяє безліч птахів, людей практично немає – дуже відокремлений куточок Туреччини.

Проїдемо ~ 500 км.

Фото Yay golu весною
Каскадний водоспад Капузбаши і мельниця
Вид на Меке Маар і гори Тавра
Червона вода в Меке Маар
День 5. Переїзд до вулкана Хасандаг

Їдемо до підніжжя Хасана — другого за висотою в нашому регіоні. На його вершині знаходиться величезна кальдера діаметром 5 км, десятки лавових полів і конусів з попелу. Колись місцеві добували на схилах обсидіан, з якого робили приголомшливі вироби. Знаходять навіть обсидіанові дзеркала. Останнє виверження зафіксовано в наскельних малюнках епохи неоліту. Трохи піднімаємося до базового табору (на 2000м) і лягаємо спати рано — сходження розпочнеться ще вночі.

Переїзд 120 км, треккінг 3 км.

Хасандаг
Інструктор клубу Pohod V Gory на вершині
День 6. Сходження на Хасан - солоне озеро Туз

Інструктор піднімає всіх учасників близько 4:00, збираємося, одягаємо налобні ліхтарики і починаємо підйом. Зустрінемо сонце вже майже на вершині – неймовірне видовище! Видно гори Тавра, Анатолійське плоскогір’я і навіть знайому Каппадокію. Але таких гір, як наша, в окрузі немає, тому висота тут відчувається гостро і відразу. Види – як на гугл мапі або з літака! Насолоджуємося панорамою і починаємо спуск. Завантажуємо речі в транспорт і їдемо до наступного чуда природи Азії — солончака Туз.

Величезне солоне озеро Туз восени майже пересихає, формуючи величезні солончаки. Якщо погода буде безвітряною, ми побачимо неймовірне видовище: перетворення солончака в дзеркало. На берегах живуть рожеві фламінго, а іноді в озері розмножуються червоні водорості і забарвлюють воду в рожевий колір. У будь-якому випадку відпочинок на березі Туз зарядить енергією перед Ерджіясом 🙂

Сходження: 6 годин, переїзд ~ 150 км.

Сходження на вулкан Туреччини
Світанок на вулкані Хасан. Вид з вершини
Солончак Туз
Рожеві Фламінго
День 7. Базовий табір Ерджіяса

Їдемо до станції канатної дороги під Ерджіясом. Ми залишаємо непотрібні речі в машині і з бівуачним спорядженням піднімаємося в базовий табір. Йти недовго, але жарко, адже з водою на цій горі проблема. Розбиваємо табір, рано вечеряємо і йдемо спати – вставати ще раніше, ніж перед Хасаном.

Треккінг: 4 км. Вертикальних 600 м підйому.

Панорама Ерджиясу
Ночівля на вулкані
День 8. Сходження на Ерджіяс (3917 м)

Починаємо нічне сходження і побачимо світанок вже високо на схилі. Ми на найвищій горі центральної Анатолії, і навколо – тільки скелясте нагір’я. Щохвилини — лише простір і свобода! Піднімаємося на вершину. Кратер облямовують суворі засніжені скелі з чорної обвітреної лави… Красиве і спокійне місце, яке запам’ятається нам на все життя. Спускаємося до речей, пакуємо рюкзаки і їдемо в Кайсері – святкувати сходження на вулкани Каппадокії!

Сходження на Ерджияс
Вулканічні формації в Туреччині
День 9. Резервний / гарячі джерела / екскурсії

Складно уявити, що в Туреччині можуть бути снігопади, але ми йдемо на вулкани заввишки майже 4 км! Як в будь-яких серйозних горах, тут можливо все. А наші самотні вершини до того ж не захищені жодними гірськими хребтами, і якщо вже негода – то на всі 100%. Тому ми припасемо сьогодні «на всякий випадок». Якщо сонце посміхнеться, знайдемо цікаве заняття (ми ж на машині). Поїдемо кудись або погуляємо по Кайсері – Резиденції царів Каппадокії.

Велика мечеть в Кайсері
Кайсері
Показати всі дні
Вартість
У вартість походу входить
 • триразове харчування в горах;
 • послуги гірського інструктора (НЕ екскурсовода :);
 • оренда автомобіля, бензин;
 • користування платними дорогами і парковками (так, в Туреччині таке є);
 • всі перміти, реєстрація групи в МНС (в гірській частині);
 • групове і газове обладнання;
 • аптечка гіда, в т. ч. висотна;
 • фірмовий туристичний подарунок;
 • дисконтна карта зі знижками на походи і снарягу.
У вартість НЕ входить
 • політ на повітряних кулях (за бажанням) – від 120€;
 • трансфер Деринкую – Іхлара;
 • квитки в платні пам’ятки / музеї;
 • пансіони, хостел;
 • харчування під час екскурсійної частини;
 • сувеніри.
Додаткова інформація
 • Для цієї подорожі ми заздалегідь орендуємо транспорт, тому для бронювання місця в групі потрібно внести передоплату. Передоплата становить 100€, її потрібно перевести мінімум за місяць до початку походу.
 • Оплатити решту вартості можна інструктору при особистій зустрічі (в євро) або на банківський рахунок.
 • Напишіть звіт про цей похід та отримайте бонус – 20€ на наступний тур з нашим клубом.
 • Розмір групи – 5-8 учасників. Мінімальна кількість учасників – 5. Ми можемо провести цей тур при меньшый кылькосты охочих, але цына буде ыншою (4 люд. – 620€, 3є – 750€).
Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Гереме
Закінчення: Кайсері
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
Тисніть «подати заявку» - менеджер зв'яжеться з Вами і допоможе з підготовкою.
ПЕРЕДОПЛАТА
Переведіть нам передоплату (100€ мін. за місяць до старту) для бронювання місця в групі.
РЮКЗАК
Зберіть все зі списку необхідних речей.
В ДОРОГУ!
Зустріньтеся з нашим гідом - і відкривайте нове!
Про харчування і проживання

Ми надаємо 3-разове харчування, але тільки в горах (5 днів). На екскурсіях та на час переїздів група їсть в ресторанах або кафе. Будемо також купувати продукти в магазинах.

У першій частині туру живемо в пансіонах (18-20€ за ніч / 3 ночі). В Кайсері живемо в хостелі. Решта ночі спимо в своїх наметах.

>> В Гереме є багато цікавих хостелів та готелів. Всі вони невеличкі (зазвичай лиш на кілька кімнат), дуже компактно розташовані, і у кожного своя “фішка”. Є підземні та скельні, є хостели з видом на повітряні кулі і так далі. Тому в екскурсійній частині туру ми даємо нашим туристам змогу вибрати зручний тип проживання та рівень комфорту.

Як дістатися в Гереме

Доїдати до місця зустрічі можна на нічному автобусі з Анталії (для учасників походу «Лікійська стежка») або зі Стамбула через Кайсері (прямий транспорт). Турецькі автобуси зручні і пунктуальні.

Інформація про документи

Важливо! Перед походом обов’язково потрібно оформити туристичне страхування і скинути його копію або фото координатору походу.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
ДЛЯ ЕКСКУРСІЙ
 • Легка водо- і вітро- захисна куртка (мембрана)
 • Дуже легка сорочка з довгими рукавами (біла / світла) для захисту від сонця
 • Бавовняні штани, можна трансформери
 • Шорти
 • Флісовий светр (2 штуки)
 • Футболка (2-3 шт)
 • Дощовик або пончо
 • Білизна
 • Шапка тепла
 • КепкА від сонця!
 • Окуляри сонцезахисні!
 • Особиста аптечка
 • Гігієнічний набір і рушник
 • Маленький штурмовий рюкзак
Взуття
 • Взуття для денних переходів (трекінгові черевики з рифленою підошвою і обрезинкою – щоб вистачило на вершини)
 • Легке запасне взуття (сандалі або легкі кросівки)
 • Шкарпетки
Спорядження для сходжень на вулкани
 • Термобілизна
 • Рукавички
 • Гамаші (не обов’язково)
 • Лижна маска або сонцезахисні окуляри.
 • Шарф / баф
Бівуачне і особисте спорядження
 • Рюкзак 60-70 літрів
 • Намет
 • Спальний мішок з комфортом від -10°С і нижче
 • Трекінгові палиці
 • Килимок (карімат)
 • Налобний ліхтарик
 • Сідушка
 • Термос
Важливі дрібниці
 • Гігіїнічний набір.
 • Індивідуальна аптечка.
 • Копії своїх документів і страховки (з собою і в онлайні).
 • Зарядні пристрої, телефон.
 • Фото- і відеотехніку.
Прокат спорядження в Туреччині

Найменування спорядження

Ціна за 1 день

Місце в палатці

1€

Треккінгові палиці

1€

Спальник

2€

Каремат

0,70€

Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
Ночівля на вулкані
Вулканічні формації в Туреччині
Панорама Ерджиясу
Сходження. Стежка по гребені
Інтструктор клубу Похід в гори на Ерджиясі
Світанок на вулкані Хасан. Вид з вершини
Інструктор клубу Pohod V Gory на вершині
Світанок на Хасані
Світанок на схилі Хасану
Сходження на вулкан Туреччини
Хасандаг
Водоспади в ланцюжку Аладаглар
Оглядовий майданчик на Капузбаши. Гори Тавра
Каскадний водоспад Капузбаши і мельниця
Фото Yay golu весною
Вид на Меке Маар і гори Тавра
Червона вода в Меке Маар
Солончак Туз
Рожеві Фламінго
Туристи клубу Pohod V Gory в Туреччині
Камяні гриби - символ Каппадокії
Вид з Учхисару
Польоти на шарах
Повітряні кулі Каппадокії
Повітряні кулі Каппадокії
Скельне місто
Повітряні кулі
Учхисар
Повітряні кулі
Сходження на Ерджияс
Звіт Туреччина
Легкий треккінг по долині Гереме в Каппадокії
Шари Каппадокії
Треккінг в Гереме Каппадокія
гора Ерджияс
Каппадокія Ерджияс. Похід по Туреччині
Каппадокія. Ерджияс
Долина Любові в Каппадокії
ландшафт в Каппадокії
Панорама Каппадокії
Каппадокія
Підземні міста Каппадокії
Повітряні кулі в Каппадокії
Похід по Каппадокії, Чавушин, Туреччина
Каппадокія. Каймакли
Останні відгуки
Facebook відгуки
Звіти
Статті
Звіти
05 October 2021
Відгук про похід Лікійською стежкою без рюкзаків | Осінь 2021
Так, саме так. Довгоочікуваний. Тільки з третьої спроби мені вдалося піти в цей похід. Так вже склалися обставини. Чи можна сказати, що похід виправдав надії, які я на нього покладала? Думаю, що виправдав.
Звіти
19 September 2021
Лікійська стежка | Західна частина. Огляд ІНСТА-походу (фото, відео)
ІНСТА-похід? Гучна заява. Я думав так само. Чи справді цей похід зможе здивувати моїх підписників, звиклих до фотографій та відео з Східної Лікії та Західної Лікії, де я був у 2018 і 2020 році? Відповідь — так.
Звіти
19 June 2021
Східна Лікійська стежка, травень 2021 | Звіт про перший у житті похід
Ніколи не думала, що зможу змінити комфортні готелі на намет, а відчуття впевненості й контролю над ситуацією на невідомість. Це був мій перший похід, перша ніч у наметі та перший справжній відпочинок. Неймовірна краса гірської частини Туреччини заворожує — здавалося, що 11 днів відпустки розтягнулися на місяць.
Звіти
11 June 2021
Відгук про похід - Східна Лікійська стежка, травень 2021
На Лікійській стежці на травневі свята зійшлися всі зірки: зібралася чудова група, трапився супер-гід Богдан, і на додачу стояла прекрасна погода. Комфортний темп походу забезпечував баланс між фізичною активністю та відпочинком: ми з задоволенням йшли і з задоволенням робили привали.
Звіти
28 February 2021
Звіт про похід Лікійською стежкою без наметів | Новий рік 2021
Цікаві та дуже різноманітні маршрути, різні формати походів, грамотні, відповідальні, чуйні інструктори, і, що важливо – доступна вартість – за всіма цими критеріями клуб Pohіd V Gory мене дуже влаштовує.
Звіти
17 October 2020
Вся Лікійка в одному поході
Вони називають її Лікійкою, так собі дуже недбало, але ніжно, дуже по-своєму і невимушено. Вона відповідає їм тим самим, я помітила і навіть спробувала разом із ними
Звіти
29 September 2020
Відео - відгук про Трабзон, Туреччина
У 2020 році наш похід по Лазістанському хребту розпочався і закінчився в Трабзоні, Туреччина. У світі без карантину звичайною точкою старту був Батумі, де набагато зручніше купатися :). Але, як виявилося, і в Трабзоні є на що подивитися.
Звіти
29 September 2020
Відео-щоденник зі сходження на Качкар. Частина 2
Зараз прийняли рішення йти по скелі, а не по сипусі. Повільно підіймаємося, каміння скочується одне на одне. Але інструкції кажуть, що всі стежки ведуть на Качкар — перевіримо. Обійшовши трохи гору, піднявшись, ми бачимо амфітеатр, в якому затишно сховався невеликий льодовик
Звіти
29 September 2020
Відео-щоденник з походу Лазістанським хребтом. Частина 1
Підходячи ближче до перевалу, виходимо на відкриту кам'янисту місцевість. Дощ ще сильніший, випала роса, взуття вже абсолютно мокре. Але нічого. Вже пройдено близько половини відстані до сьогоднішньої ночівлі.
Звіти
12 September 2020
Ковток літа у листопаді | Лікійка без наметів
Цей сезон у мене видався насиченим на Туреччину З одного боку, особливого вибору не було, а з іншого — чудово проведений час. Я повернулася з Ерджияса, але вдома не сиділося, хотілося ще моря. І тут це чудове пропозиція: похід по Лікійці з ночівками в будиночках
Звіти
12 September 2020
Звіт про сходження на Арарат | Серпень 2020
Арарат (тур. Ağrı Dağı) — найвищий вулканічний масив Вірменського нагір'я. Розташований на сході Туреччини, у районі Ігдир, на березі річки Аракс, поруч із кордонами Ірану та Вірменії.
Звіти
13 November 2019
Звіт про похід Лікійською стежкою без рюкзаків
Скажу наперед – десь у середині походу я почала трохи сумніватися – чи можна називати похід без рюкзаків походом? А як оцінять мої гірські товариші такі походи? Чи не назвуть мене матрацником?
Звіти
28 February 2019
Звіт про похід Лікійською стежкою в Туреччині | Новий рік 2019
Думки починають звільнятися від звичної міської метушні і дивним чином від завершених справ по роботі. Я розумію, що це зараз найголовніше на шляху по довгоочікуваному маршруту - Лікійській стежці. Що нас чекає - сонце чи дощ, затягнуте або високе небо над головою...
Звіти
20 September 2018
Звіт про похід «Вулкани Каппадокії. Сходження на Хасан та Ерджіяс»
З клубом «Похід в гори» я подорожую вдруге, тому в певному рівні якості була впевнена, більше мене турбувала власна підготовка. Крім того, дуже хотілося поєднати Каппадокію ще з чимось, і саме тут я знайшла дуже цікавий варіант із сходженнями. Але про все по порядку.
Звіти
19 September 2018
Звіт про похід Лікійкою 2018 ☀🍊 Сонце, Море, Апельсини
Мені пощастило, в серпні я пішла на Горгани, і наш провідник Діма Семків (тут окреме дякую Pohіd V Gory) яскраво розповів мені про цей маршрут. Тому сумнівів не було – по приїзду я відразу купила квиток до Анталії.
Звіти
29 September 2017
Лікійська стежка - гірсько-морський похід Туреччиною
Після сходження на Казбек цього літа, як мені здавалося, не скоро захочеться в гори. Але ні. Пройшло зовсім небагато часу, щось близько двох місяців, і вітер обставин заніс мене у гірсько-морський похід Лікійською стежкою, що знаходиться в Туреччині.
Звіти
29 September 2017
Новини з походу Качкаром | Гори Туреччини 2017 з Pohod V Gory
Нещодавно завершився наш експериментальний вересневий трекінг у Качкарських горах. Хлопці пройшли Лазистанським хребтом (східна частина Понтійських гір). Невелика, компактна і дружна група підкорила найвищу точку хребта — Качкар (3930 м) і привезла багато красивих фото гір Туреччини.
Звіти
29 September 2016
Туреччина. Від неба до моря Лікійською стежкою
Туреччина – ідеальна країна для подорожей і відпочинку. Тут є все: величні міста, неймовірної краси гори та не одне, а цілих чотири чарівних моря. Це справжня східна казка, в яку хочеться повертатися знову і знову.
Звіти
26 October 2013
Райська Туреччина | Звіт про похід Лікійською стежкою
Переліт і шлях до початку самого маршруту завжди виснажливі, особливо якщо група велика і всі летять з різних країн та міст. Не став винятком і цей похід у Туреччині. З раннього ранку і до 5 години вечора ми збиралися в Анталії та закуповували необхідні продукти для походу. Всього нас було 13 осіб. Погода стояла спекотна, особливо якщо врахувати, що у більшості з нас вдома вже були перші заморозки.
Звіти
29 June 2013
Звіт про похід Каппадокією на травневі 2013. Туреччина
В початкову точку походу по Каппадокії ми прибули нічним автобусом з Анталії разом з більшістю учасників попереднього походу по Лікійській тропі. Хотілося б зазначити, що в Туреччині дуже високий рівень обслуговування на автобусних перевезеннях далекого прямування. І, хоча в автобусі особливо не виспишся, але подорожувати в ньому дуже комфортно.
Звіти
26 May 2013
Антична Туреччина Звіт про похід
Відразу хочу сказати, що продовження Лікійської стежки, тобто її частина від Фініке до Каша, абсолютно не схожа на попередній класичний маршрут Лікійкою. Сказати про те, що ця частина маршруту чимось гірше чи краще на відміну від популярного, ні – вона зовсім інша. Таке враження, що йдеш не новою ділянкою все тієї ж стежки, а ніби перенісся, кудись в інший гірську систему.
Звіти
29 November 2012
Лікійський шлях. Звіт про похід у жовтні 2012 року. Частина 2.
Після нічної зливи вставати було зовсім некомфортно. Все навколо було сирим і холодним. Випрані речі, звісно, не висохли. Пастухи принесли сухі шишки та палаюче полінце, допомогли розпалити вогнище. Варто зазначити, що ми їх про це не просили, але тут дуже гостинні люди.
Звіти
29 November 2012
Лікійський шлях. Звіт про похід у жовтні 2012 року. Частина 1.
Лікійський шлях - це пішохідний маршрут по гірській Туреччині, де в давнину знаходилась Лікія. Маршрут був прокладений у 60-х роках минулого століття, а в 1999 році він був промаркований. Довжина маршруту складає приблизно 500 км. Ми пройшли частину шляху - класичну частину по анталийському узбережжю від каньйону Гьойнюк до мису Гелідонія.
Звіти
29 September 2012
Соло на Ерджіяс | Звіт про похід по Каппадокії
Після завершення походу по Лікійській стежці, я все ж вирішив піднятися на вулкан Ерджіяс, який розташований неподалік від м. Кайсері в Центральній Туреччині. Саме цей вулкан став причиною утворення знаменитих ландшафтів Каппадокії. Вулкан вже давно не діючий, і досягає висоти 3917 м.
Звіти
29 June 2012
Звіт про похід Лікійською стежкою
Лікійська стежка – це чудовий, насичений і різноманітний трекінговий маршрут, який проходить по горах Тавра в Анталії. У цьому мали змогу переконатися учасники походу по Лікійській стежці з 24 квітня по 5 травня 2012 року.
Статті
04 October 2022
Топ 10 ● Маршрутів світу. [Класика трекінгу]
Давайте розберемося, де концентрація красот буде «зашкалювати» і складемо свій список ТОП-10 класичних трекінгових маршрутів світу.
Статті
30 September 2022
Повітряні кулі Каппадокії
Статті
30 September 2022
Список одягу для походу по Лікійській стежці тощо.
Статті
30 September 2022
Чіралі — оазис на Лікійській стежці
Статті
30 September 2022
Сімена — місто, що тоне
Статті
30 September 2022
Кайсері | Резиденція царів Каппадокії
Статті
30 September 2022
Список необхідних речей для походу по Каппадокії
Каппадокія — досить високогірний район, і навіть екскурсійна частина буде проходити на висоті 800-1000 м. Відповідно удень палитиме сонце, температура досить висока. Зате ночі прохолодні, а під ранок часто бувають заморозки.
Статті
30 September 2022
Деринкую | Підземний мегаполіс древньої Туреччини
Статті
30 September 2022
Чавушин | Селище скельних храмів Каппадокії
Статті
30 September 2022
Каньйон Іхлара. Каппадокія
Статті
30 September 2022
Вулкан Ерджіяс
Статті
30 September 2022
Скорпіони в Туреччині
Статті
29 September 2022
Лікійська стежка | Туреччина
Лікійська стежка (в перекладі на турецьку - Likya Yolu) – туристичний маршрут довжиною майже 540 км, що з'єднує міста Анталія і Фетхіє.
Статті
29 September 2022
Міфи і реальність сучасної Туреччини
Статті
29 September 2022
Ксантос | Столиця Лікії
Ксантос, або Арна (як його називали лікійці) брав участь у Троянській війні, пережив завоювання Олександра Македонського, а під час війни з персами в VI столітті до н.е. в його акрополі були спалені всі жінки, діти і раби – своїми ж воїнами, до речі, котрі пізніше були вбиті в ході битви.
Статті
30 September 2016
Похід з дітьми в гори
Статті
30 September 2014
Учхісар
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: Вулкани Каппадокії | Хасан, Ерджіяс + долина Гереме
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти