Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Новорічний похід в Туреччині | Центральна Лікія
Інструктор клубу PVG
макс 14 особи.
87 км
9 днів

Новорічний похід в Туреччині | Центральна Лікія

270€
5.1
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
9 днів

Похід по Центральній Лікії — це унікальна можливість зустріти Новий Рік там, де є море, гори і солодкі фрукти. Маршрут проходить через численні пам’ятки античних часів, відокремлені морські бухти і скелясті гори Тавра. Будуть екскурсії в містах Белос, Міра, Апполонія, Каш, відпочинок в «апельсиновій столиці» — Фініке, човнова прогулянка до затонулого міста Сімена, пальми, дикі пляжі, скельні гробниці і саркофаги. Ціни в цю пору року нижче плінтуса, а Середземне море +18°С — сміливо можна купатися! Велика кількість морепродуктів, солодкі апельсини, гранати і фреші доповнять Ваш Новий рік, а весела компанія зробить свято абсолютно незабутнім. Приєднуйтесь!

🎄🎆 В новорічному поході:

  • Дати підібрані так, щоби святкування пройшло в дуже класній локації: в Демре.
  • Продовжіть собі свято – після походу гайда з нами >> на різдвяну Каппадокію – літати на повітряних кулях, досліджувати підземні мегаполіси і паритись в хамамі! 🍷🎈
Швидка заявка
Координатор
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Графік роботи
Привіт. На звязку з 9 до 18 Пн-Пт. Сб,Нд - дежурний режим). 🙂🥾⛰
Туреччина на Новий рік
Маршрут
Анталія
Фініке
Белос
Демре
Міра, церква св. Миколая
пляж Адріаке
Сімена
Учаз
морська прогулянка на яхті до острова Кекова
порт Аперлае
Апполонія
Каш
День 1. Фініке - апельсинова столиця Туреччини

Група зустрічається на центральному автовокзалі Анталії. Звідси їдемо в Фініке, дорогою милуючись краєвидами гір і моря. Дорога веде вздовж берегової лінії, а з іншого боку неприступною стіною височіє Тахталі-Даг — найвища точка Західного Тавра. Проїдемо вхід в каньйон Гейнюк і вип’ємо чаю в кафешці з чудовим видом на пляж Чіралі. Фініке засноване фінікійцями в 5 столітті до н.е., біля нього починається частина Егейського моря, яку називають Бірюзове узбережжя. На набережній росте багато апельсинових дерев, і в цей час більшість з них покрито зрілими плодами. Саме апельсин є символом міста. Свій табір ми розіб’ємо прямо на пляжі і, якщо пощастить з погодою, побіжимо купатися. За вечерею знайомимося, їмо апельсини і гуляємо по набережній.

Віа ферата на Лікійській стежці
День 2. Античний Белос

Починаємо активну частину нашого походу зимовою Лікійською стежкою. Відразу за містом починаються Таврійські гори, куди ми і прямуємо. Піднімаємося на перевал, за яким чекає сюрприз — руїни стародавнього Белоса і красивий вид на прибережний Демре. Поставимо намети прямо серед античних саркофагів і колон Белоса, а після заходу сонця будемо милуватися вогнями нічного міста. Лікійці створювали унікальні саркофаги, оскільки вірили, що чим вище похована людина, тим простіше душі дістатися до неба. По висоті саркофага можна зрозуміти, наскільки багатим був небіжчик, адже такі гробниці були недешевими і тільки знать могла собі їх дозволити. Біля кожного лікійського поселення є некрополь («Місто мертвих»), а найважливіше панство покоїться в склепах розміром з дім або в скельних гробницях.

👣 Перехід 15 км; ↑ набір висоти 800 м.

День 3. Алакіліше

Ще трохи піднімаємося на високогір’я. Ми опинилися серед скель, величезних вулканічних каменів, дивних рослин і оливкових терас. З одного боку стежки здіймаються суворі хребти Центральної Лікії, а з іншого переливається синявою Середземне море. Неймовірно, що оливкові сади, створені ще лікійцями 2000 років тому, збереглися до наших днів, і ми маємо можливість помилуватися ними. У найстаріших олив стовбур розшаровується на безліч тонких секцій і виглядає як переплетіння ліан — дуже незвичайне і рідкісне явище. Увечері прийдемо до руїн одинокої церкви, біля якої влаштуємо табір.

👣 8 км; ↓ 590 м.

День 4. Демре

Починаємо спуск до узбережжя, плавно скидаючи висоту. Чарівна Лікійська стежка веде нас вниз через руїни античних поселень і некрополів. Клімат поступово теплішає і ми відчуємо наближення моря, що так і манить на горизонті. Стежка майже дика, тільки рідкісні туристи та пастухи ходять нею. Проведемо ніч на затишній галявині над Демре, помилуємося барвами заходу сонця і видами мальовничого містечка.

День 5. Міра — церква Св. Миколая — кемпінг Адріаке

Сьогодні ми відвідаємо некрополь царів стародавньої Лікії — Міру. Вона відома відмінно збереженими гробницями, висіченими в прямовисних скелях. Цілий гірський схил перетворений в усипальницю царів давно зниклої цивілізації. Тут також є багато археологічних артефактів і величезний амфітеатр. Його розкопали зовсім недавно, тому він чудово зберігся і радує красою колон і барельєфів.

У самому центрі Демре відвідаємо церкву Святого Миколая. Саме тут жив улюбленець діточок – Святий Миколай. Пообідати можна в ресторанчику, де готують традиційні турецькі страви в печі — дуже смачно! Заночуємо в цікавому кемпінгу Адріаке поруч з причалом. Взимку кораблі стоять на березі і ми зможемо їх розглянути зблизька. Якщо пощастить, побачимо знаменитих морських черепах, якими славляться місцеві пляжі. Видно острів Кекова з численними скельними вершинами. Ночівля в Адріаке буде затишною і домашньою: прикрасимо гірляндами пальми в кемпінгу і посмажимо смаколики на мангалі 🙂

👣 7 км.

Міра Туреччина
Лікійка Туреччина
Міра в Туреччині
День 6. Сімена — Кале Учаз

Сьогодні ми йдемо до руїн затонулого міста Сімена. Спочатку трек веде вздовж узбережжя, далі виводить на перевал і спускається до пастуших угіддь. Побачимо халупки, в яких влітку живуть пастухи, але на Новий рік вони, звичайно ж, йдуть в села. На переході викупаємося, заглянемо в бар і видеремося на руїни фортифікації з красивим видом.

Під вечір будемо в Сімені. В окрузі розкидані численні споруди часів Стародавньої Лікії і візантійський форт. Колись після землетрусу більша частина Сімени опинилася під водою, а на поверхні залишилася тільки фортеця і некрополь на вершині пагорба. Підемо туди на екскурсію, помилуємося красивою природою і побродимо вуличками туристичного поселення Кале Кой.

Далі йдемо до містечка Учаз і ставимо наш табір на галявинці на березі мальовничої затоки Кекова.

👣 13 км; ↑ ↓ 300 м.

Сімена Туреччина
Учагиз Симена Прогулянка на човнах
Кемпінг на березі Кекова
Симена Туреччина
День 7. Морська прогулянка — Аперлае

Йдемо на причал, де чекає наша яхта, і відправляємося на морську прогулянку. Оглянемо затоплені руїни Сімени на острові Кекова — вода тут настільки прозора, що затоплені фундаменти прекрасно видно з борта яхти.

Нас відвезуть в мальовничу бухту Аперлае, де свого часу був великий порт. Як і сусідня Сімена, він здорово затонув, і цілі квартали опинилися під водою. Порт жив виловом молюсків, з яких добували цінну пурпурову фарбу. Оглянемо майже зруйнований форт і некрополь, з якого виходять впізнавані фотографії з походу по Лікійській стежці. На ніч перейдемо в сусідню бухту з комфортабельним кемпінгом (гарячий душ, електрика).

👣 2 км.

Лікійські гробниці Сімени
Сімена
Лікійська стежка похід
День 8. Апполонія — пляж Узюм

Сьогодні відвідаємо ще одне велике місто часів Лікії. Для цього ми заглибимося в материк і ненадовго піднімемося від моря. Апполонія стоїть на вершині гори вдалині від туристичних стежок, тут не проводилися археологічні розкопки і панує особлива атмосфера. Збереглися дві оборонні стіни — потужна лікійська і значно тендітніша візантійська, тож можна оцінити легендарну майстерність древніх будівничих. На центральній площі ми побачимо справжню полігональну кладку, точно таку ж, як в Південній Америці. Збереглися написи, колони з різьбленими капітелями, величезний некрополь, амфітеатр, міський резервуар для води і ще багато чого. Артефакти Апполонії сховані в густому лісі з ліанами, і ми відчуємо себе тут справжніми першовідкривачами.

Після екскурсії йдемо вниз до сіл та узбережжя. Дорогою буде кілька вьюпоінтів і мальовничих руїн, а до кінця переходу ми вийдемо на узбережжя. Стежка приведе на вулканічний пляж Узюм зі зручним кемпінгом, де ми відпочинемо після складного й насиченого треку.

👣 16 км; ↑↓ 470 м

Руїни замку-тризубця
пляж Узюм
Туристка на морі на Лікійці
Апполонія на Лікійській стежці
День 9. Каш

Йдемо вздовж берега, минаючи бухти, скелі та ущелини, милуючись дивовижними пейзажами Лікійської стежки. Колись лава стікала тут прямо в море, і ми будемо йти прямо по застиглих лавових потоках. Сфотографуємося в печері з видом на Середземне море, заглянемо в гробниці, висічені в скелі (до них тут можна підійти впритул і навіть зайти всередину!). Піднімемося по крутому схилу з навішаними перилами, відчуваючи себе справжніми скелелазами, і відпочинемо на пляжі Лиман-Агзи.

Надвечір прийдемо в популярне серед європейців місто Каш, перлину Західної Лікійської стежки. Половина островів, які звідси видно, належать Греції, і це відчувається в архітектурі. Каш потопає в квітах, пальмах і апельсинах, тут є яскрава набережна з маяком і мариною (стоянкою яхт), багато сувенірних крамниць і чудових ресторанчиків з морепродуктами. На ніч можна зупинитися в колоритному кемпінгу або в одному з готелів, адже вони тут дуже недорогі. На цьому активна частина зимового походу Лікійською стежкою закінчується. На прощання організуємо святкову вечерю і продегустуємо середземноморську кухню.

👣 14 км; ↑↓ 400 м

Прийшов час прощатися з сонячної Туреччиною і новими друзями. Їдемо на автобусі в Анталію, і ввечері відлітаємо додому. З Каша також зручно добиратися в Даламан, тож можете планувати виліт і звідти, якщо будуть зручні авіаквитки. Зверніть увагу, що Ваш виліт сьогодні не повинен бути раніше 20:00.

Печера у Туреччині
Анталія
Каш Лікійська стежка Туреччина
Показати всі дні
Вартість: 270€
У вартість походу входить
  • триразове харчування на маршруті;
  • послуги інструктора і провідника;
  • використання котлів і газове обладнання;
  • допомога в підготовці: підбір авіа, страховки, спорядження;
  • дисконтна карта клубу;
  • сертифікат;
  • клубний подарунок;
  • аптечка.
У вартість НЕ входить
  • трансфери (проїзд до початку маршруту та з кінцевого пункту в Анталію);
  • екскурсії та вхідні квитки;
  • харчування в ресторанах і кафе;
  • туристична страхівка.
Додаткові витрати

~145€. Ці гроші потрібні для переїздів та кемпингів (~30€), оплати вхідних квитків (~15€), харчування в містах (~50€) і мінімальні витрати на ресторанчики і сувеніри.

⛵  Морська прогулянка – чудова розвага. Дикі бухти та пляжі, смачна їжа та святковий настрій гарантовані!

Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Анталія, до 11:00
Закінчення: Каш, після 20:00
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
заповніть заявку прямо на цій сторінці, ми зв'яжемося з Вами і допоможемо підготуватися;
ПЕРЕДОПЛАТА
перекажіть передплату для бронювання місця в групі;
АВІАКВИТОК
купіть авіаквитки до Туреччини і назад і надішліть нам їх копію;
ЗІБРАТИ РЕЧІ
зберіть все зі списку необхідних речей і прилітайте в Анталію і зустріньтеся з нашим гідом в зазначеному місці.
💙 Переваги, котрі Ви отримуєте ЛИШЕ з нашим клубом:
  • Сучасне харчування, котре на 2-2.5кг легше аніж звичні продуктові розкладки.
  • Економія часу – готуємо на інтегрованих системах, зберігаємо до 1,5 години щодня… і не спішимо на маршруті!
  • Обмежена кількість туристів на 1 гіда: маневреність та мобільність в поході.
  • Найкраща ціна (перевірте!), знижки по клубній карті (до 25%), за звіт (до 10%), на спорядження (до 15%) + туристичні подарунки та сертифікати.
🍲 Що ми будемо їсти?

У нас є своя лінійка сублімованих продуктів, завдяки якій ми їмо різноманітні страви без шкоди для ваги рюкзака. Пару разів гід буде варити похідну їжу – без справжньої гірської романтики не обійдеться!))

Турецький раціон сильно урізноманітнюють фрукти, які ростуть прямо біля стежки 🙂

По маршруту буде кілька класних, смачних, недорогих автентичних кафе і ресторанів, де ми традиційно зупиняємося. Просто гріх не скуштувати смачну турецьку кухню, тим більше на свята! Витрати на них ми включили в обов’язкові додаткові витрати (все одно з 2012 року ніхто ще не відмовився туди піти) і не будемо закуповувати продукти на ці прийоми їжі – навіщо тягнути зайву вагу в рюкзаках?)))

🙋‍♀️ Зустріч групи

Група зустрічається на автовокзалі (тур. Otogar) Анталії. Перед походом ми повідомимо Вам точний час, дамо всі контакти інструктора і його фото, так що ви легко його впізнаєте. Між аеропортом і автовокзалом кожні 30 хвилин курсує автобус №600 (проїзд коштує 4 турецькі ліри) і трамвай (вартість проїзду 2.4 турецькі ліри).

✈ Чим краще летіти до Туреччини:

Останнім часом найдешевше добиратися до Туреччини лоукостером Pegasus Airlines. Ця авіакомпанія здійснює регулярні рейси в Анталію з Харкова і Львова з пересадкою в Стамбулі. Також можна летіти чартерами з усіх великих міст, які доставляють туристів в готелі на Середземному узбережжі Туреччини.

☀ Погода на Лікійській стежці взимку

На середземноморському побережжі зимою доволі тепло, зазвичай температура вдень коливається від +15 до +23 градусів і світить яскраве сонце. Море +18°С і, як показує наша практика, для більшості туристів така температура нормальна для купання (в океані, наприклад, така температура тримається круглий рік навіть в районі екватора…). На побережжі може здійнятися вітер, і тоді плавати буде холодно. Вночі очікуйте +8…10С – не забудьте теплі речі! Також можливі дощі, обов’язково візьміть пончо або дощовик.

❗ Що ще потрібно знати:
  • всі ночі за програмою спимо в наметах. Чотири ночі на маршруті зупиняємося в комфортабельних кемпінгах з душем, електрикою. Крім того наші гіди не раз бували на Лікійці, тому знають класні і недорогі кемпінги та гестхауси. При погіршенні погоди на практиці ми можемо переміститися в комфортні умови. Іноді ми беремо додаткові трансфери, щоб встигнути на яку-небудь екскурсію або не намокнути зайвий раз.
  • всі учасники чергують під час походу (допомагають готувати їжу, ставлять намети);
  • інструктор має право змінити маршрут в залежності від погоди і стану групи;
  • всі речі несемо на собі в рюкзаках;
  • кожен додатково несе +/-2,5кг загального вантажу.
  • Важливо! Перед походом обов’язково потрібно оформити туристичну страховку і скинути її копію або фото менеджеру.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
Перелік речей та спорядження для зимового походу по Лікійській стежці

Взимку в Туреччині багато опадів, але при цьому температура залишається дуже комфортною (+15 – +18). Під час походу по цьому маршруту ми не будемо підніматися високо в гори і таким чином уникнемо низьких температур міжсезоння.

👕  Одяг

  1. Мембранна куртка і штани
  2. Флісові толстовки (2 шт)
  3. Футболки (3 шт)
  4. Комплект термобілизни
  5. Шкарпетки (4-5 пар +1 теплі для сну) та білизна
  6. Легкі штани для переходів
  7. Шапка
  8. Рукавички
  9. Кепка від сонця

👠 Взуття

  1. Трекінгові черевики
  2. Сандалії

🎒 Спорядження

  1. Намет
  2. Спальний мішок (температура комфорту -2)
  3. Туристичний килимок
  4. Рюкзак (від 50 л)
  5. Трекінгові палки

🔦  Особисті речі

  • Сонячні окуляри
  • Сонцезахисний крем
  • Налобний ліхтарик
  • Особиста аптечка
  • Гігієнічний набір
  • Рушник
  • Кружка-ложка

Важливо: зберіть все з цього списку. Якщо є сумніви з приводу свого спорядження — зв’яжіться з менеджером. Обов’язково оформіть туристичну страховку і відправте її скан або фото менеджеру до походу.

Не потрібно брати з собою:

  • Косметику
  • Ноутбуки
  • Книги
  • Сокири
  • ..та інші речі, що не мають відношення до трекінгу в горах 🙂
Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
Відеогалерея
Анталія. Визначні пам'ятки
Природні басейни у ​​Туреччині
Туристи на екскурсії в Ксантосі
Міра в Туреччині
Міра Туреччина
Кемпінг на березі Кекова
Руїни замку-тризубця
Міра Туреччина
Гробниця Ксантоса
Сімена Туреччина
Морська прогулянка
Анталія
Туреччина Кекова
Морська прогулянка на Лікійській стежці. Бухта Акваріум Бей
Скельні гробниці Міра на Лікійській стежці
Останні відгуки
Facebook відгуки
Звіти
Статті
Звіти
05 October 2021
Відгук про похід Лікійською стежкою без рюкзаків | Осінь 2021
Так, саме так. Довгоочікуваний. Тільки з третьої спроби мені вдалося піти в цей похід. Так вже склалися обставини. Чи можна сказати, що похід виправдав надії, які я на нього покладала? Думаю, що виправдав.
Звіти
19 September 2021
Лікійська стежка | Західна частина. Огляд ІНСТА-походу (фото, відео)
ІНСТА-похід? Гучна заява. Я думав так само. Чи справді цей похід зможе здивувати моїх підписників, звиклих до фотографій та відео з Східної Лікії та Західної Лікії, де я був у 2018 і 2020 році? Відповідь — так.
Звіти
19 June 2021
Східна Лікійська стежка, травень 2021 | Звіт про перший у житті похід
Ніколи не думала, що зможу змінити комфортні готелі на намет, а відчуття впевненості й контролю над ситуацією на невідомість. Це був мій перший похід, перша ніч у наметі та перший справжній відпочинок. Неймовірна краса гірської частини Туреччини заворожує — здавалося, що 11 днів відпустки розтягнулися на місяць.
Звіти
11 June 2021
Відгук про похід - Східна Лікійська стежка, травень 2021
На Лікійській стежці на травневі свята зійшлися всі зірки: зібралася чудова група, трапився супер-гід Богдан, і на додачу стояла прекрасна погода. Комфортний темп походу забезпечував баланс між фізичною активністю та відпочинком: ми з задоволенням йшли і з задоволенням робили привали.
Звіти
28 February 2021
Звіт про похід Лікійською стежкою без наметів | Новий рік 2021
Цікаві та дуже різноманітні маршрути, різні формати походів, грамотні, відповідальні, чуйні інструктори, і, що важливо – доступна вартість – за всіма цими критеріями клуб Pohіd V Gory мене дуже влаштовує.
Звіти
17 October 2020
Вся Лікійка в одному поході
Вони називають її Лікійкою, так собі дуже недбало, але ніжно, дуже по-своєму і невимушено. Вона відповідає їм тим самим, я помітила і навіть спробувала разом із ними
Звіти
29 September 2020
Відео - відгук про Трабзон, Туреччина
У 2020 році наш похід по Лазістанському хребту розпочався і закінчився в Трабзоні, Туреччина. У світі без карантину звичайною точкою старту був Батумі, де набагато зручніше купатися :). Але, як виявилося, і в Трабзоні є на що подивитися.
Звіти
29 September 2020
Відео-щоденник зі сходження на Качкар. Частина 2
Зараз прийняли рішення йти по скелі, а не по сипусі. Повільно підіймаємося, каміння скочується одне на одне. Але інструкції кажуть, що всі стежки ведуть на Качкар — перевіримо. Обійшовши трохи гору, піднявшись, ми бачимо амфітеатр, в якому затишно сховався невеликий льодовик
Звіти
29 September 2020
Відео-щоденник з походу Лазістанським хребтом. Частина 1
Підходячи ближче до перевалу, виходимо на відкриту кам'янисту місцевість. Дощ ще сильніший, випала роса, взуття вже абсолютно мокре. Але нічого. Вже пройдено близько половини відстані до сьогоднішньої ночівлі.
Звіти
12 September 2020
Ковток літа у листопаді | Лікійка без наметів
Цей сезон у мене видався насиченим на Туреччину З одного боку, особливого вибору не було, а з іншого — чудово проведений час. Я повернулася з Ерджияса, але вдома не сиділося, хотілося ще моря. І тут це чудове пропозиція: похід по Лікійці з ночівками в будиночках
Звіти
12 September 2020
Звіт про сходження на Арарат | Серпень 2020
Арарат (тур. Ağrı Dağı) — найвищий вулканічний масив Вірменського нагір'я. Розташований на сході Туреччини, у районі Ігдир, на березі річки Аракс, поруч із кордонами Ірану та Вірменії.
Звіти
13 November 2019
Звіт про похід Лікійською стежкою без рюкзаків
Скажу наперед – десь у середині походу я почала трохи сумніватися – чи можна називати похід без рюкзаків походом? А як оцінять мої гірські товариші такі походи? Чи не назвуть мене матрацником?
Звіти
28 February 2019
Звіт про похід Лікійською стежкою в Туреччині | Новий рік 2019
Думки починають звільнятися від звичної міської метушні і дивним чином від завершених справ по роботі. Я розумію, що це зараз найголовніше на шляху по довгоочікуваному маршруту - Лікійській стежці. Що нас чекає - сонце чи дощ, затягнуте або високе небо над головою...
Звіти
20 September 2018
Звіт про похід «Вулкани Каппадокії. Сходження на Хасан та Ерджіяс»
З клубом «Похід в гори» я подорожую вдруге, тому в певному рівні якості була впевнена, більше мене турбувала власна підготовка. Крім того, дуже хотілося поєднати Каппадокію ще з чимось, і саме тут я знайшла дуже цікавий варіант із сходженнями. Але про все по порядку.
Звіти
19 September 2018
Звіт про похід Лікійкою 2018 ☀🍊 Сонце, Море, Апельсини
Мені пощастило, в серпні я пішла на Горгани, і наш провідник Діма Семків (тут окреме дякую Pohіd V Gory) яскраво розповів мені про цей маршрут. Тому сумнівів не було – по приїзду я відразу купила квиток до Анталії.
Звіти
29 September 2017
Лікійська стежка - гірсько-морський похід Туреччиною
Після сходження на Казбек цього літа, як мені здавалося, не скоро захочеться в гори. Але ні. Пройшло зовсім небагато часу, щось близько двох місяців, і вітер обставин заніс мене у гірсько-морський похід Лікійською стежкою, що знаходиться в Туреччині.
Звіти
29 September 2017
Новини з походу Качкаром | Гори Туреччини 2017 з Pohod V Gory
Нещодавно завершився наш експериментальний вересневий трекінг у Качкарських горах. Хлопці пройшли Лазистанським хребтом (східна частина Понтійських гір). Невелика, компактна і дружна група підкорила найвищу точку хребта — Качкар (3930 м) і привезла багато красивих фото гір Туреччини.
Звіти
29 September 2016
Туреччина. Від неба до моря Лікійською стежкою
Туреччина – ідеальна країна для подорожей і відпочинку. Тут є все: величні міста, неймовірної краси гори та не одне, а цілих чотири чарівних моря. Це справжня східна казка, в яку хочеться повертатися знову і знову.
Звіти
26 October 2013
Райська Туреччина | Звіт про похід Лікійською стежкою
Переліт і шлях до початку самого маршруту завжди виснажливі, особливо якщо група велика і всі летять з різних країн та міст. Не став винятком і цей похід у Туреччині. З раннього ранку і до 5 години вечора ми збиралися в Анталії та закуповували необхідні продукти для походу. Всього нас було 13 осіб. Погода стояла спекотна, особливо якщо врахувати, що у більшості з нас вдома вже були перші заморозки.
Звіти
29 June 2013
Звіт про похід Каппадокією на травневі 2013. Туреччина
В початкову точку походу по Каппадокії ми прибули нічним автобусом з Анталії разом з більшістю учасників попереднього походу по Лікійській тропі. Хотілося б зазначити, що в Туреччині дуже високий рівень обслуговування на автобусних перевезеннях далекого прямування. І, хоча в автобусі особливо не виспишся, але подорожувати в ньому дуже комфортно.
Звіти
26 May 2013
Антична Туреччина Звіт про похід
Відразу хочу сказати, що продовження Лікійської стежки, тобто її частина від Фініке до Каша, абсолютно не схожа на попередній класичний маршрут Лікійкою. Сказати про те, що ця частина маршруту чимось гірше чи краще на відміну від популярного, ні – вона зовсім інша. Таке враження, що йдеш не новою ділянкою все тієї ж стежки, а ніби перенісся, кудись в інший гірську систему.
Звіти
29 November 2012
Лікійський шлях. Звіт про похід у жовтні 2012 року. Частина 2.
Після нічної зливи вставати було зовсім некомфортно. Все навколо було сирим і холодним. Випрані речі, звісно, не висохли. Пастухи принесли сухі шишки та палаюче полінце, допомогли розпалити вогнище. Варто зазначити, що ми їх про це не просили, але тут дуже гостинні люди.
Звіти
29 November 2012
Лікійський шлях. Звіт про похід у жовтні 2012 року. Частина 1.
Лікійський шлях - це пішохідний маршрут по гірській Туреччині, де в давнину знаходилась Лікія. Маршрут був прокладений у 60-х роках минулого століття, а в 1999 році він був промаркований. Довжина маршруту складає приблизно 500 км. Ми пройшли частину шляху - класичну частину по анталийському узбережжю від каньйону Гьойнюк до мису Гелідонія.
Звіти
29 September 2012
Соло на Ерджіяс | Звіт про похід по Каппадокії
Після завершення походу по Лікійській стежці, я все ж вирішив піднятися на вулкан Ерджіяс, який розташований неподалік від м. Кайсері в Центральній Туреччині. Саме цей вулкан став причиною утворення знаменитих ландшафтів Каппадокії. Вулкан вже давно не діючий, і досягає висоти 3917 м.
Звіти
29 June 2012
Звіт про похід Лікійською стежкою
Лікійська стежка – це чудовий, насичений і різноманітний трекінговий маршрут, який проходить по горах Тавра в Анталії. У цьому мали змогу переконатися учасники походу по Лікійській стежці з 24 квітня по 5 травня 2012 року.
Статті
04 October 2022
Топ 10 ● Маршрутів світу. [Класика трекінгу]
Давайте розберемося, де концентрація красот буде «зашкалювати» і складемо свій список ТОП-10 класичних трекінгових маршрутів світу.
Статті
30 September 2022
Повітряні кулі Каппадокії
Статті
30 September 2022
Список одягу для походу по Лікійській стежці тощо.
Статті
30 September 2022
Чіралі — оазис на Лікійській стежці
Статті
30 September 2022
Сімена — місто, що тоне
Статті
30 September 2022
Кайсері | Резиденція царів Каппадокії
Статті
30 September 2022
Список необхідних речей для походу по Каппадокії
Каппадокія — досить високогірний район, і навіть екскурсійна частина буде проходити на висоті 800-1000 м. Відповідно удень палитиме сонце, температура досить висока. Зате ночі прохолодні, а під ранок часто бувають заморозки.
Статті
30 September 2022
Деринкую | Підземний мегаполіс древньої Туреччини
Статті
30 September 2022
Чавушин | Селище скельних храмів Каппадокії
Статті
30 September 2022
Каньйон Іхлара. Каппадокія
Статті
30 September 2022
Вулкан Ерджіяс
Статті
30 September 2022
Скорпіони в Туреччині
Статті
29 September 2022
Лікійська стежка | Туреччина
Лікійська стежка (в перекладі на турецьку - Likya Yolu) – туристичний маршрут довжиною майже 540 км, що з'єднує міста Анталія і Фетхіє.
Статті
29 September 2022
Міфи і реальність сучасної Туреччини
Статті
29 September 2022
Ксантос | Столиця Лікії
Ксантос, або Арна (як його називали лікійці) брав участь у Троянській війні, пережив завоювання Олександра Македонського, а під час війни з персами в VI столітті до н.е. в його акрополі були спалені всі жінки, діти і раби – своїми ж воїнами, до речі, котрі пізніше були вбиті в ході битви.
Статті
30 September 2016
Похід з дітьми в гори
Статті
30 September 2014
Учхісар
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

    Швидке замовлення
    Похід: Новорічний похід в Туреччині | Центральна Лікія
    Ім'я та прізвище
    Дата походу
    Телефон
    Email
    Коментар
    Записатися
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено.
    Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
    Закрити
    Залишити відгук
    Ім'я та прізвище
    Email
    Похід
    Дата туру
    Посилання на соц. мережі
    Відгук.
    НАПРЯМКИ
    НАПРЯМКИ
    Види походів
    Види походів
    Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти