Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
🧘‍♀ Йога-тур у Туреччині | Західна Ліĸійсьĸа стежка з Мартою Чорною
Інструктор клубу PVG
макс 10 особи.
52 км
9 днів

🧘‍♀ Йога-тур у Туреччині | Західна Ліĸійсьĸа стежка з Мартою Чорною

650€
3
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
9 днів

Це не нудний йога-тур в готелі, а зовсім новий треккінговий формат! Ви пройдете найкрасивіший туристичний маршрут Туреччини — Лікійську стежку. Щодня Вас чекатимуть нові локації, різноманітність яких дозволить в повній мірі відкрити енергетичний потенціал. Ви опинитеся максимально близько до природи: гірське повітря, запашні ліси, суворі скелі і тиша повністю відволічуть Вас від суєти. Уявіть собі заняття йогою на пляжах і на вершинах гір, серед лісів, фруктових садів, піщаних барханів або в компанії тисяч метеликів! Вся програма розрахована таким чином, щоб Ви займалися, дивлячись на кращі панорами, заходи сонця і світанки. А легка втома після переходів допоможе ще більше розслабитися під час медитації.

Якщо для Вас цей тур стане першим треккінговим досвідом, не хвилюйтеся — Вас буде супроводжувати досвідчений гірський інструктор, який все підкаже і допоможе в будь-якій ситуації. Ви дізнаєтеся купу нового про гори, Туреччину, історію цих місць, до того ж в програмі цікаві екскурсії по руїнах лікійських міст і навіть параглайдинг!

💙 Унікальна йога-програма

Щоранку ми будемо вітати сонце за кількома практикам, проводити суглобові розминки і дихальні вправи. Вечори ж відведені на роботу над тілом і розумом згідно чакральної системи: семінари і опрацювання ВСІХ СЕМИ ЧАКР. З Вами буде сертифікований йога-інструктор з 10тиітнім досвідом, власник кількох йога-студій, жінка, для якої «в добі 25 годин». Марта навчить Вас управляти своєю енергією і потенціалом, правильно харчуватися. Але головне — вона допоможе прямо в цьому турі знайти гармонію зі світом і собою. Ви гарантовано повернетеся додому щасливішою, спокійнішою і добрішою людиною.

Швидка заявка
Координатор
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Графік роботи
Привіт. На звязку з 9 до 18 Пн-Пт. Сб,Нд - дежурний режим). 🙂🥾⛰
Йога-тур в Туреччині
Маршрут
Фетіє: екскурсія, асани йоги Нідра
«Привітання сонця»
покинуте місто Каякой
пляж Олюденіз, параглайдинг
семінар Муладхара чакра
Пранаяма
Фетіє
Долина Метеликів, семінар Свадхістхана чакра
Сурья-Намаскар
бухта Кабак, семінар Маніпура чакра
медитація на пляжі Кабак
треккінг в Алінчу, семінар Анахата чакра
Бель, семінар Вішуддха чакр
Гелеміші
Патара, Аджна чакра
екскурсія в Ксантосі
Каш, семінар Сахасрара чакра, прощальна вечірка
День 1. Зустріч групи

Група зустрічається в готелі в центрі Фетіє. Менеджер дасть точні координати його розташування і проконсультує по добирання з аеропорту — Ви легко знайдете своїх гідів. Після прибуття відпочиваємо і йдемо на прогулянку курортним містечком. Тут є гарна набережна, пляжі, стоянка яхт і старі центральні квартали в середземноморському стилі.

Увечері починаємо цикл семінарів про енергетичні центри і робимо асани з йоги Нідра.

День 2. Каякой — бухта Олюденіз — Параглайдинг

Вранці відпрацюємо практику «Привітання сонця», якого буде багато на Лікійській стежці.

Снідаємо, збираємося і їдемо в місце сили — покинуте селище КаякойДо сих пір не зрозуміло, що змусило людей залишити свої домівки посеред гір, але містична аура Каякоя не залишить Вас байдужим. Побродимо вулицями, які давно не чули шуму натовпу і дитячого сміху… після екскурсії йдемо на один з кращих пляжів Туреччини в бухті Олюденіз. Величезна біла піщана коса розрізає небесно-синю гладь моря, а прямо над нею стіною височіє вершина гори Баба-Даг (1969м). Містечко стало відомим як одна з кращих в світі локацій для парапланеризму. Над казковою бухтою ширяють параглайди, і бажаючі зможуть зайнятися цим злегка екстремальним спортом, що наповнює тіло енергією руху. Треккінг 7,5 ĸм. Набір висоти: ↑ 250 м. Спусĸ: ↓ 400м.

Увечері — йога, семінар і асани на відкриття Муладхара чакри.

День 3. Фаралья — Долина Метеликів

У тропічному саду готелю або прямо на березі моря займемося ранковою йогою Пранаяма. Зустрінемо новий день в гармонії з собою і красою навколишнього світу…

Починаємо треккінгову частина програми: йдемо в Фаралью. Зі стежки нам відкриється панорама Олюденіза і могутніх схилів Баба-Дага.

Поселяємося в готель і йдемо в радіалку в бухту Метеликів. Стежка дуже крута, в найнебезпечніших місцях провішані мотузки щоб триматися. Стрімкі стіни каньйону, в якому знаходиться знаменита долина, виглядають неймовірно мальовничо. Тут є водоспад Метеликів — той самий, куди злітаються ці чарівні комахи навесні. Якщо нам пощастить, навколо будуть пурхати тисячі метеликів! Треĸкінг 13 ĸм. ↑↓ 700м.

Повертаємося в готель на вечірню йога-практику, милуючись Долиною Метеликів і заходом над морем. Послухаємо семінар про Свадхістхана чакру і зробимо асани на її відкриття.

Бухта Олюденіз з Бабадагу. Західна Лікійка
Долина Метеликів
День 4. Бухта Кабаĸ

Ранок традиційно починаємо з йоги — практикуємо привітання сонця Сурья-Намаскар.

Снідаємо, виходимо на Лікійську стежку, де нас чекає приємний перехід схилами Таврійських гір і дикими пляжами. Ніде в Туреччині немає такої концентрації першокласних місць для купання, як на Західній Лікійці. Входимо в каньйон Кабак, порослий запашними волохатими соснами. Внизу хлюпається дивовижно блакитне море. Спускаємося на ідилічний пляж, поселяємося в бунгало, купаємося і загоряємо. Все навколо потопає в пальмах, квітах, ліанах. Атмосфера тут настільки спокійна і умиротворена, що Кабак вибрали своїм улюбленим місцем відпочинку хіпі — діти любові і квітів. 10 ĸм. ↑ 500м. ↓ 800м.

Увечері – заняття йогою, відкриваємо Маніпура чакру.

День 5. Алінча

Ранкова йога Пранаяма, медитація.

Виходимо на маршрут, який веде нас на високогір’я. Піднімаємося на перевали, спостерігаємо, як змінюється рослинність. Субтропічні пальми і буйні ліси поступаються місцем оливковим садам, розбитим ще за часів Лікійського царства. Древні люди споруджували тераси для цінних дерев і посипали їх родючим вулканічним попелом. Завдяки оливці лікійці були дуже багатим народом за еллінськими мірками, що допомогло їм в таких суворих умовах створити велику цивілізацію. Є щось особливе в походах уздовж узбереж: гори і море разом створюють незвичайні панорами чудової краси. Вбираємо її, вдихаємо на повні груди пряне повітря Туреччини. Після обіду прийдемо на найвищу в турі ночівлю, в пастуше селище Алінча. Поселяємося в атмосферне бунгало з видом на море і гори, зі спеціально обладнаним залом для йоги та медитації. 7 ĸм. ↑ 800м. ↓ 100м.

Увечері — заняття, семінар по Анахата чакрі та її комплексу.

День 6. Бель

Під час ранкової йоги практикуємо комплекс «Привітання сонця».

Далі вирушаємо в автентичне селище Бель. Йдемо високо над морем, перетинаючи глибокі каньйони, що прорізають схили гір. Води тут практично немає, і лише оливки і низькорослий чагарник можуть виживати в таких умовах. Ніщо не заважає насолоджуватися видами, що відкрилися перед нашим поглядом. Пройдемо село Гей, де можна купити свіжі фрукти, випити фреш або айран. У цих селах місцеві займаються в основному розведенням кіз — немає на Лікійці місць з більш традиційним укладом життя, ніж тут. Заночуємо в простому гестхаусі, де оцінимо славетну турецьку гостинність. 12 ĸм. ↑ 600м. 200м.

Під вечірній спів муедзина попрацюємо над активацією Вішуддха чакри.

День 7. Гелеміші — пляж Патара

Після ранкової йоги спускаємося з гір і їдемо на найбільший пляж Туреччини — Патару. Його довжина 18 км, тут є справжні піщані дюни як в пустелі! Патару з обох боків охороняють два величезні лікійські сторожові форти, а посередині її розрізає річка. Вище за течією цієї ріки стоїть велика столиця Лікійської імперії — Ксантос, який ми відвідаємо завтра. А сьогодні насолоджуємося золотим пісочком, з’їжджає з дюн і ловимо хвилі!

Увечері селимось в гестхаус в сусідньому селищі. Під час вечірньої йоги активуємо Аджна чакру.

Пляж Патара
Пляж Патара на Лікійській стежці
День 8. Ксантос — Каш

Після ранкової йоги і медитації їдемо на екскурсію в Ксантос. Лікійці були визнаними майстрами по роботі з каменем, і в столиці вони особливо постаралися. Величезний амфітеатр вражає розмірами і витонченістю оздоблення, колони прикрашені різьбленими капітелями з рослинним орнаментом. На барельєфах центральної міської площі зображені події давно минулих днів — Ксантосу більше 2000 років! Сюди заглядали Брут (той що був після Цезаря) і Олександр Македонський. Їх обох настільки вразило побачене, що вони відмовилися руйнувати Ксантос. Ми прогуляємося по дрібній візерунчастій плитці, якою ще в ті часи були вимощені вулиці. Підемо в міський некрополь, де помилуємося унікальними гробницями, висіченими в монолітній скелі. Можна навіть зайти всередину і подивитися, як ховали царів в давнину.

Їдемо в Каш — перлину середземноморської Туреччини. Навпроти Каша лежить грецький острів, і саме містечко архітектурою більше нагадує Балкани. Білі будиночки розкидані на схилах над ідеально синім морем. В готелі трохи відпочиваємо, а далі прогуляємося старими кварталами з сувенірними крамницями і рибними ресторанчиками.

Увечері на заняттях йогою нас чекає відкриття останньої чакри — Сахасрара. Після заключної лекції та підбиття підсумків вирушаємо на прощальну вечірку, де поділимося враженнями, відсвяткуємо завершення туру і повеселимося від душі.

Туристи на екскурсії в Ксантосі
Каш Лікійська стежка Туреччина
Учагиз Симена Прогулянка на човнах
День 9. Анталія / Даламан

З Каша дуже зручно добиратися в будь-яке з великих міст узбережжя, тож Ви можете вибирати найзручніший переліт. Сьогодні ми прощаємося і розлітаємося по домівках.

Показати всі дні
Вартість: 650€
У вартість туру входить
 • робота йога-майстра Марти Чорної;
 • супровід гірського інструктора і провідника;
 • проживання за програмою;
 • сніданки і вечері в гестхаусах;
 • еко-перекуси в горах;
 • використання групового спорядження;
 • консультації менеджера (допомога у виборі квитків, спорядження…);
 • групова аптечка;
 • дисконтна карта зі знижками на походи і спорядження;
 • фірмовий подарунок клубу.
У вартість НЕ входить
 • трансфери;
 • харчування в притулках і кафе;
 • плата за відвідування пам’яток (за бажанням);
 • чайові інструкторам (не обов’язково, але вони будуть раді :);
 • сувеніри та ін. особисті витрати.
Додаткові витрати

Оплатити тур Ви зможете інструктору при зустрічі в Туреччині (готівкою в євро) або перерахувати на банківську карту / рахунок по актуальному курсу.

Для підтвердження участі в турі потрыбна передоплата. Сума передоплати 100€, її можна перевести на банківський рахунок або карту. Ці гроші будуть використані на бронювання житла і переїздів. Умови повернення: при скасуванні участі в турі раніше ніж за 30 днів до початку — передоплата повертається в повному розмірі; при скасуванні раніше ніж за 15 днів до початку — повертається 50% суми; при скасуванні за 15 днів до початку і менше — передоплата не повертається.

* Увага: Місць в групі строго 9, більше ніяк, тож не тягніть із заявкою. Мінімальний розмір групи – 6 чоловік.

Додаткові витрати:

 • трансфери — 13€
 • кафе-ресторани — 25-50€ залежно від апетиту. Частково ми харчуватимемося в кафе, частково в готелях.
 • вхідні квитки 5-6€
 • параглайдинг в Олюденіз (за бажанням) ~ 75-100€

Обов’язкові додаткові витрати – 45 €. Візьміть гроші на сувеніри та форс-мажор.

Гроші за проживання і переїзди централізовано здаємо гіду в перший день туру або перераховуємо менеджеру перед вильотом (щоб не возити зайву готівку).

Напишіть звіт про тур в Туреччині з нами і отримайте бонусні 30 € на наступний тур!

Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Фетіе
Закінчення: Каш
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
Натисніть кнопку «Подати заявку» прямо на цій сторінці і заповніть коротку анкетку.
ПЕРЕДОПЛАТА
перевести передплату для бронювання місця в групі;
АВІАКВИТОК
купити авіаквитки і підготувати необхідні документи;
ЗІБРАТИ РЕЧІ
зібрати речі і зустрітися з нашим гідом в Туреччині.
Майстер йоги

Марта Чорна — сертифікований RYT 200 викладач йоги. Засновник трьох йога-студій в Україні, організатор ретритів в 16ти країнах світу, автор успішних онлай-курсів, керівник йога-курсів для корпоративних клієнтів.

Намасте, друзі!

Мене звати Марта. Мені 33, я біохімік, нутріціолог, викладач йоги і бігунка. У моїй добі 25 годин, тому що я живу в здоровому тілі — сильному фізично, психічно, ментально і на рівні фізіології. Цьому я зобов’язана йозі, здоровому харчуванню та роботі з підсвідомим через практику майндфулнеса і когнітивно-поведінкової терапії.

Майже 10 років в сфері фармації, 19 відвіданих країн, тисячі годин навчання, і все для того, щоб зібрати все найкраще для тебе з світу здоров’я та харчового різноманітності.

Я знаю, як зробити твоє тіло і життя ресурсними.

І в йога-турі в Туреччині я поділюся ресурсними інструментами, які роблять життя простішим, багатшим, більш усвідомленим і повним любові до себе та інших.

Знаю, ти вже багато разів чула або чув подібне. І скажи мені, чим відрізняються переможці від невдах? Тим, що переможці дійшли до кінця. Ти зможеш! Будь в ресурсі! “

🍲 Що Ви будете їсти
 • Вранці і ввечері будемо харчуватися в готелях і гестхаусах. Турецькі страви помірно пряні і смачні.
 • Основа меню — овочі, рис, булгур, нут, сир, яйця, риба, морепродукти, курятина. Завжди на столі є фрукти, йогурт і айран.
 • Вегетаріанське меню дуже популярне, тож не варто про це хвилюватися – білкових замінників м’яса предостатньо.

В горах вдень на обід будемо їсти ресурсні продукти і підкріплюватися сухофруктами, печивом, халвою, шоколадками, фрешами і різними фруктами прямо з дерев: апельсинами, гранатами та іншими благами турецьких садів. Якщо ж в обідній час ми будемо в містах, то зможемо їсти в кафе або ресторанах.

Повірте, в Туреччині ніхто не залишиться голодним, Ваше меню буде здоровим, вітамінним і різноманітним;)

☀ Погода на Лікійці

Середземноморське узбережжя Туреччини відоме жарким посушливим кліматом. Ось чому будь-який активний відпочинок варто планувати в міжсезоння. Навесні (аж до травня) в високих горах може лежати сніг, іноді бувають дощі, грози або град. Але зазвичай температура вдень від +20 до +30 градусів і світить яскраве сонце. Море навесні ще прохолодне, в середньому +18 (але океан, наприклад, цілий рік такий – купаються ж люди!)) В цілому на травневі багато наших туристів купається, хоча особливо теплолюбні відсиджуються на пляжах 🙂

Пізньої осені і взимку на нашій частині Лікійки вірогідні дощі, а ось сніг буває дуже рідко. Температура на всіх ночівлях не падає нижче +10С крім ночі в Алінчі. Тут треба бути готовим до +5…0С, тож після заходу сонця будемо ховатися в теплий затишний гестхаус 🙂 Як би там не було, навіть при найгіршому розкладі на Лікійці погода значно краща, аніж в наших широтах.

🙋♀️ Зустріч групи

Гід чекає туристів в готелі Фетіе. На це відведений весь день, тож можете підбирати авіаквиток зі зручним для Вас часом прильоту. Адресу готелю менеджер повідомить після повного формування групи. При бажанні Ви можете забронювати інший готель під свої запити. З аеропорту Даламан є прямий рейсовий автобус в Фетіе. Якщо Ви прилітаєте в Анталію, то треба буде проїхати на автовокзал (прямий трамвай), і там сісти на автобус в Фетье. Менеджер відправить докладну інструкцію як і звідки добиратися, і Ви точно знайдете інструктора.

Ми закінчуємо цей тур в Каші, звідки однаково зручно добиратися в Анталію і Даламан. Ми радимо їхати в Анталію і приділити час на огляд цього цікавого стародавнього міста.

✈ Чим краще летіти до Туреччини

Найдешевші і зручні квитки пропонує лоукостер Pegasus Airlines, який літає з Києва, Харкова, Львова та інших великих міст України. Буде пересадка в Стамбулі. Також можна дістатися Turkish Airlines, у якого трохи більше рейсів, але вони трішки дорожчі.

❗ Що ще потрібно знати
 • Ночуємо в гестхаусах або готелях.
 • Інструктор має право змінити маршрут залежно від погоди і стану групи. Наприклад, по вологій стежці спуск по перилах в долину Метеликів може бути дуже небезпечним — сходимо в радіалку навколо ущелини.
 • Речі несемо з собою в рюкзаках (5-8кг залежно від кількості Ваших особистих речей).
Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
Що брати з собою в йога-тур в Туреччині

Погода очікується помірно тепла і стабільна, можливі опади. Температура повітря +15…20°С вдень, +5…+15°С вночі залежно від висоти ночівлі. На узбережжі до +20°С. Вода +17…+18°С і, якщо немає вітру, купатися можна. Цей маршрут адаптований під легкий йога-треккінг, він не проходить у горах, де лежить сніг (Тахталі, наприклад) — ми піклуємося про комфорт наших туристів і цінуємо, що Ви довіряєте нам свою відпустку! До Туреччини ж їдемо не сніги місити — цього добра і вдома вистачає 😂

* За посиланнями відкриваються статті по вибору відповідного спорядження

👕 Одяг

 1. Ваш комплект одягу для тренувань
 2. Водо- і вітро- захисна куртка   (мембранна або звичайна вітрівка)
 3. Треккінгові штани
 4. Шорти або бриджі
 5. Флісова толстовка щільністю 100-200
 6. Пухівка або пухова жилетка
 7. Футболки-майки-трекінгова сорочка (3 шт)
 8. Дощовик або пончо
 9. Кепка від сонця / панамка!
 10. Флісовий бафік або шапка
 11. Захисні рукавички
 12. Комплект термобілизни
 13. Плавки / купальник

👠 Взуття

 1. Черевики для треккінгу
 2. Треккінгові сандалі або сланці для відпочинку та екскурсій
 3. Шкарпетки тонкі (3 пари) і 1 теплі для сну

🎒 Спорядження

 1. Рюкзак (повинно вистачити 30-35 літрів при правильному підборі снаряги)
 2. Треккінгові палиці
 3. Килимок для йоги
 4. Туристична сідушка (за бажанням, рекомендуємо)

🔦 Необхідні дрібниці туриста

 1. Ліхтарик налобний
 2. Окуляри сонцезахисні
 3. Особиста аптечка
 4. Сонцезахисний крем
 5. Рушник з мікрофібри
 6. Гігієнічний набір (не беріть зайвого. Море і сонце — найкращі засоби для догляду за шкірою!)))
 7. Герметичний пакет для документів і техніки
 8. Документи, страховка і їх копії (з собою і в онлайн-доступі)
 9. Техніка, зарядки до неї і павербанк.

.

>> Детальніше про погоду і снарягу в Туреччину >> ЧИТАЙТЕ В ЦІЙ СТАТТІ 🙂

Важливо: зберіть все з цього списку. Якщо є сумніви з приводу свого спорядження – зв’яжіться з менеджером, він порадить.

Обов’язково оформіть туристичну страховку і відправте її скан або фото менеджеру до походу! Висотна не потрібна, достатньо страховки, яка покриває заняття активними (не екстремальним) видами спорту та інфекційні захворювання.

Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
Параглайдинг в Олюденізі
Бухта на Західній Лікійській стежці
Параглайдинг в Олюденізі
захід сонця в Чіралі
Морська прогулянка по Лікійській стежці
Морська прогулянка на мис Адрасан, Лікійська стежка
Пляж на Лікійській стежці
Туристи на екскурсії в Ксантосі
Пляж Патара на Лікійській стежці
Пляж Патара
Морська прогулянка на Лікійській стежці. Бухта Акваріум Бей
Симена Туреччина
Туристка на морі на Лікійці
Їжа в поході Лікійською стежкою без рюкзаків
Вечір на Лікійській стежці
Роман Бідичак в Симені
Прогулянка на яхті в місті Каш, Туреччина
Останні відгуки
Facebook відгуки
Звіти
Статті
Звіти
05 October 2021
Відгук про похід Лікійською стежкою без рюкзаків | Осінь 2021
Так, саме так. Довгоочікуваний. Тільки з третьої спроби мені вдалося піти в цей похід. Так вже склалися обставини. Чи можна сказати, що похід виправдав надії, які я на нього покладала? Думаю, що виправдав.
Звіти
19 September 2021
Лікійська стежка | Західна частина. Огляд ІНСТА-походу (фото, відео)
ІНСТА-похід? Гучна заява. Я думав так само. Чи справді цей похід зможе здивувати моїх підписників, звиклих до фотографій та відео з Східної Лікії та Західної Лікії, де я був у 2018 і 2020 році? Відповідь — так.
Звіти
19 June 2021
Східна Лікійська стежка, травень 2021 | Звіт про перший у житті похід
Ніколи не думала, що зможу змінити комфортні готелі на намет, а відчуття впевненості й контролю над ситуацією на невідомість. Це був мій перший похід, перша ніч у наметі та перший справжній відпочинок. Неймовірна краса гірської частини Туреччини заворожує — здавалося, що 11 днів відпустки розтягнулися на місяць.
Звіти
11 June 2021
Відгук про похід - Східна Лікійська стежка, травень 2021
На Лікійській стежці на травневі свята зійшлися всі зірки: зібралася чудова група, трапився супер-гід Богдан, і на додачу стояла прекрасна погода. Комфортний темп походу забезпечував баланс між фізичною активністю та відпочинком: ми з задоволенням йшли і з задоволенням робили привали.
Звіти
28 February 2021
Звіт про похід Лікійською стежкою без наметів | Новий рік 2021
Цікаві та дуже різноманітні маршрути, різні формати походів, грамотні, відповідальні, чуйні інструктори, і, що важливо – доступна вартість – за всіма цими критеріями клуб Pohіd V Gory мене дуже влаштовує.
Звіти
17 October 2020
Вся Лікійка в одному поході
Вони називають її Лікійкою, так собі дуже недбало, але ніжно, дуже по-своєму і невимушено. Вона відповідає їм тим самим, я помітила і навіть спробувала разом із ними
Звіти
29 September 2020
Відео - відгук про Трабзон, Туреччина
У 2020 році наш похід по Лазістанському хребту розпочався і закінчився в Трабзоні, Туреччина. У світі без карантину звичайною точкою старту був Батумі, де набагато зручніше купатися :). Але, як виявилося, і в Трабзоні є на що подивитися.
Звіти
29 September 2020
Відео-щоденник зі сходження на Качкар. Частина 2
Зараз прийняли рішення йти по скелі, а не по сипусі. Повільно підіймаємося, каміння скочується одне на одне. Але інструкції кажуть, що всі стежки ведуть на Качкар — перевіримо. Обійшовши трохи гору, піднявшись, ми бачимо амфітеатр, в якому затишно сховався невеликий льодовик
Звіти
29 September 2020
Відео-щоденник з походу Лазістанським хребтом. Частина 1
Підходячи ближче до перевалу, виходимо на відкриту кам'янисту місцевість. Дощ ще сильніший, випала роса, взуття вже абсолютно мокре. Але нічого. Вже пройдено близько половини відстані до сьогоднішньої ночівлі.
Звіти
12 September 2020
Ковток літа у листопаді | Лікійка без наметів
Цей сезон у мене видався насиченим на Туреччину З одного боку, особливого вибору не було, а з іншого — чудово проведений час. Я повернулася з Ерджияса, але вдома не сиділося, хотілося ще моря. І тут це чудове пропозиція: похід по Лікійці з ночівками в будиночках
Звіти
12 September 2020
Звіт про сходження на Арарат | Серпень 2020
Арарат (тур. Ağrı Dağı) — найвищий вулканічний масив Вірменського нагір'я. Розташований на сході Туреччини, у районі Ігдир, на березі річки Аракс, поруч із кордонами Ірану та Вірменії.
Звіти
13 November 2019
Звіт про похід Лікійською стежкою без рюкзаків
Скажу наперед – десь у середині походу я почала трохи сумніватися – чи можна називати похід без рюкзаків походом? А як оцінять мої гірські товариші такі походи? Чи не назвуть мене матрацником?
Звіти
28 February 2019
Звіт про похід Лікійською стежкою в Туреччині | Новий рік 2019
Думки починають звільнятися від звичної міської метушні і дивним чином від завершених справ по роботі. Я розумію, що це зараз найголовніше на шляху по довгоочікуваному маршруту - Лікійській стежці. Що нас чекає - сонце чи дощ, затягнуте або високе небо над головою...
Звіти
20 September 2018
Звіт про похід «Вулкани Каппадокії. Сходження на Хасан та Ерджіяс»
З клубом «Похід в гори» я подорожую вдруге, тому в певному рівні якості була впевнена, більше мене турбувала власна підготовка. Крім того, дуже хотілося поєднати Каппадокію ще з чимось, і саме тут я знайшла дуже цікавий варіант із сходженнями. Але про все по порядку.
Звіти
19 September 2018
Звіт про похід Лікійкою 2018 ☀🍊 Сонце, Море, Апельсини
Мені пощастило, в серпні я пішла на Горгани, і наш провідник Діма Семків (тут окреме дякую Pohіd V Gory) яскраво розповів мені про цей маршрут. Тому сумнівів не було – по приїзду я відразу купила квиток до Анталії.
Звіти
29 September 2017
Лікійська стежка - гірсько-морський похід Туреччиною
Після сходження на Казбек цього літа, як мені здавалося, не скоро захочеться в гори. Але ні. Пройшло зовсім небагато часу, щось близько двох місяців, і вітер обставин заніс мене у гірсько-морський похід Лікійською стежкою, що знаходиться в Туреччині.
Звіти
29 September 2017
Новини з походу Качкаром | Гори Туреччини 2017 з Pohod V Gory
Нещодавно завершився наш експериментальний вересневий трекінг у Качкарських горах. Хлопці пройшли Лазистанським хребтом (східна частина Понтійських гір). Невелика, компактна і дружна група підкорила найвищу точку хребта — Качкар (3930 м) і привезла багато красивих фото гір Туреччини.
Звіти
29 September 2016
Туреччина. Від неба до моря Лікійською стежкою
Туреччина – ідеальна країна для подорожей і відпочинку. Тут є все: величні міста, неймовірної краси гори та не одне, а цілих чотири чарівних моря. Це справжня східна казка, в яку хочеться повертатися знову і знову.
Звіти
26 October 2013
Райська Туреччина | Звіт про похід Лікійською стежкою
Переліт і шлях до початку самого маршруту завжди виснажливі, особливо якщо група велика і всі летять з різних країн та міст. Не став винятком і цей похід у Туреччині. З раннього ранку і до 5 години вечора ми збиралися в Анталії та закуповували необхідні продукти для походу. Всього нас було 13 осіб. Погода стояла спекотна, особливо якщо врахувати, що у більшості з нас вдома вже були перші заморозки.
Звіти
29 June 2013
Звіт про похід Каппадокією на травневі 2013. Туреччина
В початкову точку походу по Каппадокії ми прибули нічним автобусом з Анталії разом з більшістю учасників попереднього походу по Лікійській тропі. Хотілося б зазначити, що в Туреччині дуже високий рівень обслуговування на автобусних перевезеннях далекого прямування. І, хоча в автобусі особливо не виспишся, але подорожувати в ньому дуже комфортно.
Звіти
26 May 2013
Антична Туреччина Звіт про похід
Відразу хочу сказати, що продовження Лікійської стежки, тобто її частина від Фініке до Каша, абсолютно не схожа на попередній класичний маршрут Лікійкою. Сказати про те, що ця частина маршруту чимось гірше чи краще на відміну від популярного, ні – вона зовсім інша. Таке враження, що йдеш не новою ділянкою все тієї ж стежки, а ніби перенісся, кудись в інший гірську систему.
Звіти
29 November 2012
Лікійський шлях. Звіт про похід у жовтні 2012 року. Частина 2.
Після нічної зливи вставати було зовсім некомфортно. Все навколо було сирим і холодним. Випрані речі, звісно, не висохли. Пастухи принесли сухі шишки та палаюче полінце, допомогли розпалити вогнище. Варто зазначити, що ми їх про це не просили, але тут дуже гостинні люди.
Звіти
29 November 2012
Лікійський шлях. Звіт про похід у жовтні 2012 року. Частина 1.
Лікійський шлях - це пішохідний маршрут по гірській Туреччині, де в давнину знаходилась Лікія. Маршрут був прокладений у 60-х роках минулого століття, а в 1999 році він був промаркований. Довжина маршруту складає приблизно 500 км. Ми пройшли частину шляху - класичну частину по анталийському узбережжю від каньйону Гьойнюк до мису Гелідонія.
Звіти
29 September 2012
Соло на Ерджіяс | Звіт про похід по Каппадокії
Після завершення походу по Лікійській стежці, я все ж вирішив піднятися на вулкан Ерджіяс, який розташований неподалік від м. Кайсері в Центральній Туреччині. Саме цей вулкан став причиною утворення знаменитих ландшафтів Каппадокії. Вулкан вже давно не діючий, і досягає висоти 3917 м.
Звіти
29 June 2012
Звіт про похід Лікійською стежкою
Лікійська стежка – це чудовий, насичений і різноманітний трекінговий маршрут, який проходить по горах Тавра в Анталії. У цьому мали змогу переконатися учасники походу по Лікійській стежці з 24 квітня по 5 травня 2012 року.
Статті
04 October 2022
Топ 10 ● Маршрутів світу. [Класика трекінгу]
Давайте розберемося, де концентрація красот буде «зашкалювати» і складемо свій список ТОП-10 класичних трекінгових маршрутів світу.
Статті
30 September 2022
Повітряні кулі Каппадокії
Статті
30 September 2022
Список одягу для походу по Лікійській стежці тощо.
Статті
30 September 2022
Чіралі — оазис на Лікійській стежці
Статті
30 September 2022
Сімена — місто, що тоне
Статті
30 September 2022
Кайсері | Резиденція царів Каппадокії
Статті
30 September 2022
Список необхідних речей для походу по Каппадокії
Каппадокія — досить високогірний район, і навіть екскурсійна частина буде проходити на висоті 800-1000 м. Відповідно удень палитиме сонце, температура досить висока. Зате ночі прохолодні, а під ранок часто бувають заморозки.
Статті
30 September 2022
Деринкую | Підземний мегаполіс древньої Туреччини
Статті
30 September 2022
Чавушин | Селище скельних храмів Каппадокії
Статті
30 September 2022
Каньйон Іхлара. Каппадокія
Статті
30 September 2022
Вулкан Ерджіяс
Статті
30 September 2022
Скорпіони в Туреччині
Статті
29 September 2022
Лікійська стежка | Туреччина
Лікійська стежка (в перекладі на турецьку - Likya Yolu) – туристичний маршрут довжиною майже 540 км, що з'єднує міста Анталія і Фетхіє.
Статті
29 September 2022
Міфи і реальність сучасної Туреччини
Статті
29 September 2022
Ксантос | Столиця Лікії
Ксантос, або Арна (як його називали лікійці) брав участь у Троянській війні, пережив завоювання Олександра Македонського, а під час війни з персами в VI столітті до н.е. в його акрополі були спалені всі жінки, діти і раби – своїми ж воїнами, до речі, котрі пізніше були вбиті в ході битви.
Статті
30 September 2016
Похід з дітьми в гори
Статті
30 September 2014
Учхісар
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: 🧘‍♀ Йога-тур у Туреччині | Західна Ліĸійсьĸа стежка з Мартою Чорною
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти