Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Похід по Західній Лікійській стежці | Скарби Лікії
Інструктор клубу PVG
макс 15 особи.
71 км
10 днів

Похід по Західній Лікійській стежці | Скарби Лікії

270€
4.9
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
10 днів

Похід по Західній Лікійській стежці розроблений для тих, хто хоче в гори, але не має наміру відмовлятися від морського відпочинку). Кожен день ми будемо купатися на нових пляжах і ночувати в запаморочливих диких бухтах, а на переходах насолоджуватися панорамами скелястих хребтів Тавра. Сам маршрут непростий, є переходи по 18 км і навіть віаферати, але з треку завжди відкриваються види, які змушують забути про втому. До того ж Західна Лікійська стежка відома найбільшою кількістю стародавніх міст і еллінських руїн. Історична частина, морські прогулянки і ресторанчики з пряними турецькими стравами роблять цей похід одним з найрізноманітніших в Туреччині. Західна Лікійська стежка — Ваш ідеальний сонячний похід!

⭐ БОНУС! 

Для наших туристів після закінчення походів навесні та восени БОНУС: 3-денний легкий трекінг  у долині Гереме (Каппадокія) під кодовою назвою “Марсіанські хроніки” – ЗА ПІВЦІНИ! Пройдемо повітряні кулі, підземні міста, каньйон Іхлари, кам’яні гриби…за сам тур платимо лише 50%;) Детальніше >> клікайте на фото дівчини біля дивних скель.

🎄🎆 В новорічному поході:

  • Дати підібрані так, щоби святкування пройшло в дуже класній локації: в містечку Каш.
  • Продовжіть собі свято – після походу гайда з нами >> на різдвяну Каппадокію – літати на повітряних кулях, досліджувати підземні мегаполіси і паритись в хамамі! 🍷🎈
Швидка заявка
Координатор
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Графік роботи
Привіт. На звязку з 9 до 18 Пн-Пт. Сб,Нд - дежурний режим). 🙂🥾⛰
Похід по Західній Лікійській стежці
Маршрут
Зустріч в Анталії
скельні гробниці Міри і церква св. Миколая
затоплене місто Сімена
Учаз
Аперлае
руїни Аполонії
пляж Лиман Агзи
Каш
столиця Лікії: Ксантос
Бел
«Райський пляж»
треккінг по диких бухтах
Долина Метеликів
параглайдинг з гори Баба Даг (2000м)
Фетіє
Анталія
День 1. Зустріч групи — скельні гробниці Міри

Інструктор чекає своїх туристів на центральному автовокзалі АНталії. У Вас буде інструкція, як туди добратися, тож Ви без проблем знайдете групу. Їдемо в Демре, де починається похід по Західній частині Лікійської стежки. Тут знаходиться унікальне еллінське місто Міра, що відома своїми гробницями. Вони витесані прямо в скелі, при тому досить високо. Лікійці вважали, що чим вище поховано людину, тим простіше її душі полетіти на небо. Вхід в кожну вишукано прикрашений різьбленням і барельєфами. Побродимо і насолодимося майстерністю предків.

Далі відвідаємо церкву, де жив і здійснював свої святі діяння Миколай — той самий, який залишає подарунки під подушкою :). Після екскурсій та обіду в кафе йдемо на пляж Адріаке, де розіб’ємо перший наметовий табір – під пальмами, з видом на море, яхти і захід сонця. Обов’язково викупаємося — освіжимося після денної спеки. Увечері організуємо традиційну вечерю-знайомство, де всі учасники розкажуть про себе і зможуть поставити інструктору питання про подорож.

Міра Туреччина
Міра в Туреччині
Міра Туреччина
День 2. Сімена

Виходимо на маршрут: прямуємо вздовж берегової лінії, купаємося на пляжі з білосніжною галькою та бірюзовою водою, а далі піднімаємося на перевал. На спуску пройдемо оливкові тераси, пастуші угіддя, видеремося на руїни невеличкого сторожового форта, де навіть збереглася старовинна пушка.

Вечором прийдемо у в кемпінг біля Сімени і, повірте, він не залишить Вас байдужими, адже околиці Кекова — одне з наймальовничіших місць на узбережжі Туреччини.

👣 Треккінг 2 км; ↑ ↓ перепад висот 100 м.

Сімена
Сімена Туреччина
Причал в Сімені
Кемпінг на березі Кекова
День 3. Учаз — некрополь Аперлае

В Учазі беремо в прокат яхту і йдемо на ній в морський круїз у бухти острова Кекова. Тут ми досхочу поплаваємо в прозорій водичці, розслабимося, поїмо свіжу рибу-гриль і салати.

Місто Сімена після землетрусу частково пішло під воду. Руїни добре видно в прозорій воді. Частина Сімени, що залишилася на поверхні, рясніє затишними кав’ярнями та пірсами, а на вершині пагорба її вінчають фортечні стіни і величезний некрополь з саркофагами.

Нас підкинуть в бухту Аперле, звідки ми продовжимо похід Західною Лікійською стежкою. Йдемо вздовж моря, через оливкові сади і старі тераси. Вечором приходимо до руїн Аперлае. Поставимо намети на галявині, а бажаючі зможуть сходити за пивом, яке продається недалеко))) Аперле колись був великим портом, в якому добували пурпурових молюсків, а потім, як і Сімена, пішов під воду. Тож ми зможемо поплавати посеред затонулих будинків. Вечором сходимо на фортифікації і погуляємо міським некрополем.

👣 2 км

Лікійські гробниці Сімени
Туристка на руїнах Аперле
 Морська прогулянка Лікійкою
Сімена
День 4. Аполонія — пляж Узюм

Маршрут веде в Таврійські гори, де все ще живуть пастухи і можна побачити традиційні гірські села. По один бік від нас відкривається вид на найвищі вершини Західного Тавра, на які ми піднімаємося в нашому класичному поході по Лікійці, а з іншого далеко внизу іскриться Середземне море. Приходимо у величезний акрополь Аполонію, захований від туристів на вершині пагорба в густих лісах. Побродимо по руїнах, насолоджуючись тишею і особливою атмосферою, що панує тут. Час ніби застиг, не бажаючи пускати сучасність в ці казкові володіння…

Далі спускаємося до моря, попутно заглянувши у ще одні руїни. Вечором будемо в кемпінгу на вулканічному пляжі Узюм, вздовж якого є багато гротів і підводних скель. Тут ідеальне місце для снорклінгу, чим ми і займемося.

👣 16 км; ↑↓ 470 м

Руїни замку-тризубця
пляж Узюм
Туристка на морі на Лікійці
День 5. Лиман-Агзи - Каш

Продовжуємо дертися на перевали і спускаємося до берегової лінії з десятками дрібних бухт і заток. В одній з них поспостерігаємо за рибалками, що займаються традиційним в цих краях промислом. Якщо захочемо, купимо у них свіжих морепродуктів і приготуємо на вечерю 🙂 Похід по Західній Лікійській стежці надає можливість шиканути без шкоди для гаманця)))) Пообідаємо на пляжі Лиман-Агзи.

Звідсіля можна поплисти на катері або піти пішки в наше улюблене містечко Каш. Стежка дуже цікава, веде по віафератах, через печери і кам’яні саркофаги. Заночуємо в класних і недорогих апартаментах — побалуємо себе рестораном, гарячим душем та іншими благами цивілізації).

👣 14 км

Печера у Туреччині
Віа ферата на Лікійській стежці
Каш Лікійська стежка Туреччина
Маяк
День 6. Ксантос — Бель — Гей

Поповнюємо запаси провіанту і їдемо в столицю Ликийского Царства — древній Ксантос. Його історія неймовірно захоплива і трагічна, Ксантосу у нас присвячена >> окрема стаття.

Після огляду центральної площі, амфітеатру і гробниці царів Ксантоса, їдемо в гірське селище Бель. Звідсіля ми продовжимо треккінг вздовж моря та через перевали, милуючись краєвидами, що відкриваються з висоти. Тут уже з’являються знамениті бухточки та острівці, а ще тимчасові поселення пастухів. Нерідко на нашому шляху проходитимуть стада кіз з автентичними пастухами. Заночуємо біля села Гей на оливкових терасах.

👣 6 км; ↑↓ 100 м

Гробниця Ксантоса
Туристи на екскурсії в Ксантосі
Похід горами Туреччини. Лікійка без рюкзаків
Бухта на Західній Лікійській стежці
День 7. Гей — Paradise beach

Нас чекає чистий треккінг уздовж берегової лінії, з крутими перепадами висот, видами гір і моря, над вулканічними скелями і каньйонами. На обід знову повертаємося до моря. Спускаємося в одну з найкрасивіших бухт маршруту — Paradise beach. Вона зобов’язана своїй «райській» назві дивно блакитній воді і білому пісочку, а оточує цю пишність прекрасний сосновий ліс. Бірюзова вода манить до себе, і ми не будемо опиратися — поставимо табір в лісі поруч із бухтою і проведемо час , купаючись та загораючи.

👣 6 км; ↑ 150 м; ↓ 550 м.

Дика бухта на Лікійці
День 8. Дикі бухти Лікійської стежки

Крута стежина веде нас понад бухточками дивної краси, де колір води змінюється з кожним нашим кроком. Тінистий ліс дозволяє комфортно себе почувати під жарким турецьким сонечком. Стежка в цих місцях більше нагадує сходи вверх-вниз, тому кілька км будемо долати майже до обіду. Нагородою нам стане улюблене місце хіппі — бухта Кабак, що оточена крутим зеленим каньйоном. Кабак потопає в густій тропічній рослинності і квітах, є магазинчики, кафе і чудовий пляж. Після відпочинку їдемо у Фаралью, поставимо намети на терасах з диким виноградом і гранатами. Зустрінемо захід сонця над Долиною Метеликів.

👣 10 км; ↑↓ 500 м.

Лікійська стежка без рюкзаків
Радіалка в каньйон Кабак
День 9. Долина Метеликів — Олюденіз

Радіально вирушаємо в найпопулярнішу локацію Західної Лікійки — Долину Метеликів. Це величезний крутий каньйон, який обривається в море стрімкими скельними стінами. У бухту можна зайти або крутою стежкою, або з моря, тож туристів небагато. Місце стало популярним завдяки колоніям метеликів, які тут розмножуються. У каньйоні є кілька непоганих треккінгових маршрутів, водоспад, прохолодна річечка і чудовий пляж для купання.

Повертаємося в Фаралью, забираємо речі і їдемо в Олюденіз, де нас жде готель, ресторан і цивілізація. Тут бажаючі можуть політати на параплані над однією з найкрасивіших заток Туреччини, та помилуватися довжелезним білим пляжем. Олюденіз визнаний однією з найкращих локацій для параглайдинга в світі, політ починається на висоті 2000 метрів і закінчується на рівні моря:) Вечором організуємо прощальну вечерю, відсвяткуємо завершення пригоди та обміняємося враженнями.

👣 4 км; ↑↓ 350 м.

Спуск у Бухту по мотузці
Долина Метеликів
Параглайдинг в Олюденізі
Параглайдинг в Олюденізі
День 10. Фетіє — Анталія

Збираємо речі і сідаємо на автобус в Фетіє. Тут можна купити сувеніри, поласувати свіжими фруктами і прогулятися по набережній. Туристи, котрі хочуть продовжити свою відпустку, можуть залишитися в цьому курортному містечку. Решта ж їдуть в Анталію, де похід по Західній Лікійській стежці закінчується. На жаль, прийшла пора прощатися. Трохи сумно, адже Туреччина стала для нас другою домівкою, а учасники походу — справжніми друзями. Ті, у кого пізній виліт, встигають поніжитися на пляжах і погуляти по історичному центру та по набережній. Якщо буде час, сходіть на оглядовий майданчик, з якої видно вершину Тахтали-Даг — найвищу точку Західного Тавра.

Показати всі дні
Вартість: 270€
У вартість входить
  • триразове харчування на маршруті;
  • послуги інструктора і провідника;
  • використання громадського спорядження (газове обладнання та ін.);
  • консультації менеджера;
  • допомога в підборі авіа;
  • аптечка інструктора;
  • сертифікат;
  • дисконтна карта зі знижками на походи і спорядження;
  • фірмовий подарунок клубу.
У вартість НЕ входить
  • трансфери по маршруту;
  • харчування в ресторанах і кафе;
  • прогулянка на яхті;
  • готелі і кемпінги.

Необов’язкові додаткові витрати

  • плата за відвідування визначних пам’яток;
  • параглайдинг в Олюденізі;
  • сувеніри та ін. особисті витрати.
Додаткові витрати

Ми включили у вартість все, що було можливо без шкоди для зручності туристів. У поході по Західній Лікійській стежці у Вас будуть такі додаткові витрати:

  • Ночівлі в готелях (2-3 ночі)
  • Морська прогулянка (включений шведський стіл)
  • Вхідні квитки в пам’ятки
  • Їжа в кафе і ресторанах

Сума обов’язкових додаткових витрат ~95€

Необов’язкові додаткові витрати

  • По маршруту у нас буде можливість заночувати в апартаментах в Каші і Фаральї. Будемо дивитися по погоді і бажанню групи, але зазвичай хоча б раз ми зупиняємося в цивілізації для підзарядки девайсів і прийняття душу. 1 ніч ~5-6€ з людини.
  • На треку можна купувати свіжі морепродукти для гриля і соки фреш.
  • Вам так само захочеться привезти додому сувеніри та залишити чайові гіду — візьміть гроші на це 🙂
  • Ціна на параглайдинг коливається до 70€ залежно від сезону і загруженості компаній-організаторів.
Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Анталія, 9:00
Закінчення: Анталія/Каш післе 20:00
💙 Що Вас чекає в поході по Західній Лікійській стежці?
  • Треккінг найбільш мальовничою частиною Лікійки;
  • Практично щодня — 🌊 купання на диких пляжах, де немає людей і море кришталево чисте;
  • Екскурсії в міста часів стародавньої Лікії: Ксантос, Летоон, Аполонію, скельні гробниці Міри;
  • ⛵ Морська прогулянка до затопленої Сімени і затоки Кекова;
  • Топові бухти Туреччини: Долина Метеликів, Кабак, Paradise beach;
  • 🐟🐙 Рибні ресторанчики, сувенірні лавки, набіги на фруктові сади і солодкий фреш з гранатів і апельсинів.

Похід по Західній Лікійській стежці — відпустка, що зарядить Вас сонцем і вітамінами!

Якщо у Вас відпустка навесні, приєднуйтесь до  >> походу по Західній Лікійській стежці на травневі!

💰 Оплата тура
  • Ми працюємо офіційно як туроператор, тому Ви можете перерахувати нам вартість туру на банківську карту або рахунок;
  • Можна віддати гроші за тур інструктору при зустрічі, готівкою в євро.

Передоплата

Ми не вимагаємо передоплату за цей тур, підтвердженням Вашої участі служать авіаквитки (просто скиньте з скрін / копію менеджеру). Якщо Ви віддаєте перевагу купувати квитки прямо перед подорожжю, але хочете гарантовано забронювати місце в групі, перерахуйте нам передоплату в розмірі 20% від вартості туру. Це послужить підтвердженням Вашої участі. Передоплата не повертається, але може бути використана Вами або Вашими друзями в будь-якій іншій подорожі з нашим турклубом.

Знижки

  • напишіть звіт про цю подорож і отримаєте знижку 20€ на будь-який наступний тур з нашим турклубом;
  • беріть з собою дітей — знижка 20% діткам до 16ти років.
🍲 Що їмо

☕ Сніданки — сублімовані солодкі каші, які ми робимо для нашого турклубу під замовлення, чай / кава зі згущеним молоком, печеньки з варенням. Якщо Ви віддаєте перевагу солоні сніданки, повідомте про це менеджеру в анкеті, щоб він міг скорегувати меню для Вас;

🍔 Обіди на Західній Лікійській стежці — перекус бутербродами з ковбаскою, сирки, салом, соусами, гірчицею. Ковбасу веземо нашу, тому що турки зовсім не вміють її робити))) По дорозі підкріплюємося сухофруктами, шоколадом, халвою та іншими смаколиками. Уздовж стежки є багато садів, де можна зірвати апельсини, виноград, гранати тощо. По сезону;

🍲 Вечері — варимо нормальну похідну їжу: каші (макарони, рис, булгур, гречка …) з тушонкою або рибними консервами, супи, чай / кава з печивом і варенням.

У деяких кемпінгах є гриль. За бажанням групи можна скинутися на морепродукти і приготувати королівську вечерю.

Кафешки

По маршруту буде кілька прийомів їжі в ресторанах і кафе. Це дозволяє познайомитися з традиційною турецькою кухнею, урізноманітнити раціон і полегшити рюкзаки 🙂 Один раз посидіти в кафе ~5…10€ залежно від апетиту. На морській прогулянці шведський стіл включено у вартість.

☀ Яка буде погода?

Для весни і осені – тепла, сонячна, можливі короткочасні дощі. Температура вночі не опускається нижче +15С в горах і +20С на узбережжі. Вдень очікуйте +20…+28С. Вода +19…20°С.
В зимовий період – як правило, денна температура +16..+19, вночі іноді падає до +7, температура води в морі +19. Бувають дощі.

🙋‍♀️ Як знайти гіда?

За тиждень до вильоту менеджер надішле Вам листа з детальною покроковою інструкцією «що робити і куди йти після прильоту». Ви будете точно знати, де обміняти гроші, на який автобус сідати і на якій зупинці виходити, тож легко знайдете місце зустрічі.

✈ Скільки коштує переліт

Дуже дешево, від 160€ з великих міст. Шукайте на сайті Pegasus і Turkish airlines. Якщо треба допомогти з вибором квитків або Ви не хочете летіти одні — пишіть / дзвоніть менеджеру, його допомога входить у вартість туру.

❗ Важливо!
  • Обов’язково оформіть медичну страховку, яка покриває заняття активними видами спорту та інфекційні захворювання.
  • Інструктор має право змінити маршрут з причин, які вважатиме достатніми для цього, рішення інструктора обговоренню не підлягає.
  • Всі учасники чергують по табору: розкладають свої намети, збирають дрова, допомагають носити воду і готувати.
  • Кожен учасник отримує пакет з груповим провіантом (~2,5 кг на людину).
  • Всі речі несемо з собою в рюкзаках. Вага рюкзака залежить від якості підбору Вашої споряги від 10 кг до нескінченності. Якщо у Вас є сумніви з приводу своєї споряги, телефонуйте / пишіть менеджеру, його консультації входять у вартість туру і допоможуть Вам суттєво знизити вагу речей.
  • Обов’язково оформіть туристичну страховку і відправте її скан або фото менеджеру до походу! Висотна не потрібна, достатньо страховки, яка покриває заняття активними (не екстремальним) видами спорту.

❓ Які документи необхідні

Тільки закордонний паспорт і звичайне туристичне страхування. Не треба віз, фотографій, тестів на коронавірус та іншого.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
Чого чекати від погоди?

Погода очікується теплою і стабільною. Температура повітря +25…28°С вдень, +15С і вище вночі, вода +20С. Наша частина Лікійки доволі суха і тепла, проте дощі все одно можливі – не забудьте дощовик!

👕 Одяг
  • Водо- і вітро- захисна куртка (наприклад, мембранна)
  • Легка треккінгова сорочка для захисту від сонця: з довгими рукавами, світла, синтетична
  • Треккінгові штани
  • Шорти
  • Фліска (щільністю 100-200).
  • Футболки / майки (2-3 на весь похід, не більше).
  • Дощовик або пончо
  • Кепка або панама від сонця!
  • Легка термобілизна
  • Плавки / купальник
👠 Взуття
  1. Взуття для денних переходів (треккінгові черевики або якісні кросівки з міцною рифленою підошвою і товстими стінками).
  2. Треккінгові сандалі (або легке змінне взуття)
  3. Шкарпетки (3 пари треккінгових + 1 тепла для сну)
🎒 Індивідуальне спорядження
  1. Рюкзак 50-65 літрів.
  2. Намет
  3. Спальний мішок (з температурою комфорту +5…10С°).
  4. Килимок (карімат)
  5. Треккінгові палиці
  6. Маленький рюкзак для радіалок і екскурсій (необов’язково)
  7. Сідушка туристична
🔦 Туристичні аксесуари і дрібниці
  • Налобний ліхтарик
  • Окуляри сонцезахисні
  • Індивідуальна аптечка
  • Сонцезахисний крем
  • Полотенце з мікрофібри
  • Гігієнічний набір
  • Посуд (тарілка, чашка, ложка, бажано ніж)
  • Фото і відео устаткування
  • Телефон, зарядні пристрої, павербанк
  • Документи, страховка + їх копії з собою і в онлайні
  • Герметичний пакет для зберігання документів

>>  Детальніше про погоду і снарягу в Туреччину >> ЧИТАЙТЕ В ЦІЙ СТАТТІ 🙂 🙂

Важливо: зберіть все з цього списку. Якщо є сумніви з приводу свого спорядження, проконсультуйтеся з менеджером.

Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
Сімена Туреччина
Параглайдинг в Олюденізі
Туристка на руїнах Аперле
Бухта на Західній Лікійській стежці
Перехід у Каш. Трекінг по Західній Лікійці
пляж Узюм
Гробниця Ксантоса
Руїни замку-тризубця
Причал в Сімені
Останні відгуки
Facebook відгуки
Звіти
Статті
Звіти
05 October 2021
Відгук про похід Лікійською стежкою без рюкзаків | Осінь 2021
Так, саме так. Довгоочікуваний. Тільки з третьої спроби мені вдалося піти в цей похід. Так вже склалися обставини. Чи можна сказати, що похід виправдав надії, які я на нього покладала? Думаю, що виправдав.
Звіти
19 September 2021
Лікійська стежка | Західна частина. Огляд ІНСТА-походу (фото, відео)
ІНСТА-похід? Гучна заява. Я думав так само. Чи справді цей похід зможе здивувати моїх підписників, звиклих до фотографій та відео з Східної Лікії та Західної Лікії, де я був у 2018 і 2020 році? Відповідь — так.
Звіти
19 June 2021
Східна Лікійська стежка, травень 2021 | Звіт про перший у житті похід
Ніколи не думала, що зможу змінити комфортні готелі на намет, а відчуття впевненості й контролю над ситуацією на невідомість. Це був мій перший похід, перша ніч у наметі та перший справжній відпочинок. Неймовірна краса гірської частини Туреччини заворожує — здавалося, що 11 днів відпустки розтягнулися на місяць.
Звіти
11 June 2021
Відгук про похід - Східна Лікійська стежка, травень 2021
На Лікійській стежці на травневі свята зійшлися всі зірки: зібралася чудова група, трапився супер-гід Богдан, і на додачу стояла прекрасна погода. Комфортний темп походу забезпечував баланс між фізичною активністю та відпочинком: ми з задоволенням йшли і з задоволенням робили привали.
Звіти
28 February 2021
Звіт про похід Лікійською стежкою без наметів | Новий рік 2021
Цікаві та дуже різноманітні маршрути, різні формати походів, грамотні, відповідальні, чуйні інструктори, і, що важливо – доступна вартість – за всіма цими критеріями клуб Pohіd V Gory мене дуже влаштовує.
Звіти
17 October 2020
Вся Лікійка в одному поході
Вони називають її Лікійкою, так собі дуже недбало, але ніжно, дуже по-своєму і невимушено. Вона відповідає їм тим самим, я помітила і навіть спробувала разом із ними
Звіти
29 September 2020
Відео - відгук про Трабзон, Туреччина
У 2020 році наш похід по Лазістанському хребту розпочався і закінчився в Трабзоні, Туреччина. У світі без карантину звичайною точкою старту був Батумі, де набагато зручніше купатися :). Але, як виявилося, і в Трабзоні є на що подивитися.
Звіти
29 September 2020
Відео-щоденник зі сходження на Качкар. Частина 2
Зараз прийняли рішення йти по скелі, а не по сипусі. Повільно підіймаємося, каміння скочується одне на одне. Але інструкції кажуть, що всі стежки ведуть на Качкар — перевіримо. Обійшовши трохи гору, піднявшись, ми бачимо амфітеатр, в якому затишно сховався невеликий льодовик
Звіти
29 September 2020
Відео-щоденник з походу Лазістанським хребтом. Частина 1
Підходячи ближче до перевалу, виходимо на відкриту кам'янисту місцевість. Дощ ще сильніший, випала роса, взуття вже абсолютно мокре. Але нічого. Вже пройдено близько половини відстані до сьогоднішньої ночівлі.
Звіти
12 September 2020
Ковток літа у листопаді | Лікійка без наметів
Цей сезон у мене видався насиченим на Туреччину З одного боку, особливого вибору не було, а з іншого — чудово проведений час. Я повернулася з Ерджияса, але вдома не сиділося, хотілося ще моря. І тут це чудове пропозиція: похід по Лікійці з ночівками в будиночках
Звіти
12 September 2020
Звіт про сходження на Арарат | Серпень 2020
Арарат (тур. Ağrı Dağı) — найвищий вулканічний масив Вірменського нагір'я. Розташований на сході Туреччини, у районі Ігдир, на березі річки Аракс, поруч із кордонами Ірану та Вірменії.
Звіти
13 November 2019
Звіт про похід Лікійською стежкою без рюкзаків
Скажу наперед – десь у середині походу я почала трохи сумніватися – чи можна називати похід без рюкзаків походом? А як оцінять мої гірські товариші такі походи? Чи не назвуть мене матрацником?
Звіти
28 February 2019
Звіт про похід Лікійською стежкою в Туреччині | Новий рік 2019
Думки починають звільнятися від звичної міської метушні і дивним чином від завершених справ по роботі. Я розумію, що це зараз найголовніше на шляху по довгоочікуваному маршруту - Лікійській стежці. Що нас чекає - сонце чи дощ, затягнуте або високе небо над головою...
Звіти
20 September 2018
Звіт про похід «Вулкани Каппадокії. Сходження на Хасан та Ерджіяс»
З клубом «Похід в гори» я подорожую вдруге, тому в певному рівні якості була впевнена, більше мене турбувала власна підготовка. Крім того, дуже хотілося поєднати Каппадокію ще з чимось, і саме тут я знайшла дуже цікавий варіант із сходженнями. Але про все по порядку.
Звіти
19 September 2018
Звіт про похід Лікійкою 2018 ☀🍊 Сонце, Море, Апельсини
Мені пощастило, в серпні я пішла на Горгани, і наш провідник Діма Семків (тут окреме дякую Pohіd V Gory) яскраво розповів мені про цей маршрут. Тому сумнівів не було – по приїзду я відразу купила квиток до Анталії.
Звіти
29 September 2017
Лікійська стежка - гірсько-морський похід Туреччиною
Після сходження на Казбек цього літа, як мені здавалося, не скоро захочеться в гори. Але ні. Пройшло зовсім небагато часу, щось близько двох місяців, і вітер обставин заніс мене у гірсько-морський похід Лікійською стежкою, що знаходиться в Туреччині.
Звіти
29 September 2017
Новини з походу Качкаром | Гори Туреччини 2017 з Pohod V Gory
Нещодавно завершився наш експериментальний вересневий трекінг у Качкарських горах. Хлопці пройшли Лазистанським хребтом (східна частина Понтійських гір). Невелика, компактна і дружна група підкорила найвищу точку хребта — Качкар (3930 м) і привезла багато красивих фото гір Туреччини.
Звіти
29 September 2016
Туреччина. Від неба до моря Лікійською стежкою
Туреччина – ідеальна країна для подорожей і відпочинку. Тут є все: величні міста, неймовірної краси гори та не одне, а цілих чотири чарівних моря. Це справжня східна казка, в яку хочеться повертатися знову і знову.
Звіти
26 October 2013
Райська Туреччина | Звіт про похід Лікійською стежкою
Переліт і шлях до початку самого маршруту завжди виснажливі, особливо якщо група велика і всі летять з різних країн та міст. Не став винятком і цей похід у Туреччині. З раннього ранку і до 5 години вечора ми збиралися в Анталії та закуповували необхідні продукти для походу. Всього нас було 13 осіб. Погода стояла спекотна, особливо якщо врахувати, що у більшості з нас вдома вже були перші заморозки.
Звіти
29 June 2013
Звіт про похід Каппадокією на травневі 2013. Туреччина
В початкову точку походу по Каппадокії ми прибули нічним автобусом з Анталії разом з більшістю учасників попереднього походу по Лікійській тропі. Хотілося б зазначити, що в Туреччині дуже високий рівень обслуговування на автобусних перевезеннях далекого прямування. І, хоча в автобусі особливо не виспишся, але подорожувати в ньому дуже комфортно.
Звіти
26 May 2013
Антична Туреччина Звіт про похід
Відразу хочу сказати, що продовження Лікійської стежки, тобто її частина від Фініке до Каша, абсолютно не схожа на попередній класичний маршрут Лікійкою. Сказати про те, що ця частина маршруту чимось гірше чи краще на відміну від популярного, ні – вона зовсім інша. Таке враження, що йдеш не новою ділянкою все тієї ж стежки, а ніби перенісся, кудись в інший гірську систему.
Звіти
29 November 2012
Лікійський шлях. Звіт про похід у жовтні 2012 року. Частина 2.
Після нічної зливи вставати було зовсім некомфортно. Все навколо було сирим і холодним. Випрані речі, звісно, не висохли. Пастухи принесли сухі шишки та палаюче полінце, допомогли розпалити вогнище. Варто зазначити, що ми їх про це не просили, але тут дуже гостинні люди.
Звіти
29 November 2012
Лікійський шлях. Звіт про похід у жовтні 2012 року. Частина 1.
Лікійський шлях - це пішохідний маршрут по гірській Туреччині, де в давнину знаходилась Лікія. Маршрут був прокладений у 60-х роках минулого століття, а в 1999 році він був промаркований. Довжина маршруту складає приблизно 500 км. Ми пройшли частину шляху - класичну частину по анталийському узбережжю від каньйону Гьойнюк до мису Гелідонія.
Звіти
29 September 2012
Соло на Ерджіяс | Звіт про похід по Каппадокії
Після завершення походу по Лікійській стежці, я все ж вирішив піднятися на вулкан Ерджіяс, який розташований неподалік від м. Кайсері в Центральній Туреччині. Саме цей вулкан став причиною утворення знаменитих ландшафтів Каппадокії. Вулкан вже давно не діючий, і досягає висоти 3917 м.
Звіти
29 June 2012
Звіт про похід Лікійською стежкою
Лікійська стежка – це чудовий, насичений і різноманітний трекінговий маршрут, який проходить по горах Тавра в Анталії. У цьому мали змогу переконатися учасники походу по Лікійській стежці з 24 квітня по 5 травня 2012 року.
Статті
04 October 2022
Топ 10 ● Маршрутів світу. [Класика трекінгу]
Давайте розберемося, де концентрація красот буде «зашкалювати» і складемо свій список ТОП-10 класичних трекінгових маршрутів світу.
Статті
30 September 2022
Повітряні кулі Каппадокії
Статті
30 September 2022
Список одягу для походу по Лікійській стежці тощо.
Статті
30 September 2022
Чіралі — оазис на Лікійській стежці
Статті
30 September 2022
Сімена — місто, що тоне
Статті
30 September 2022
Кайсері | Резиденція царів Каппадокії
Статті
30 September 2022
Список необхідних речей для походу по Каппадокії
Каппадокія — досить високогірний район, і навіть екскурсійна частина буде проходити на висоті 800-1000 м. Відповідно удень палитиме сонце, температура досить висока. Зате ночі прохолодні, а під ранок часто бувають заморозки.
Статті
30 September 2022
Деринкую | Підземний мегаполіс древньої Туреччини
Статті
30 September 2022
Чавушин | Селище скельних храмів Каппадокії
Статті
30 September 2022
Каньйон Іхлара. Каппадокія
Статті
30 September 2022
Вулкан Ерджіяс
Статті
30 September 2022
Скорпіони в Туреччині
Статті
29 September 2022
Лікійська стежка | Туреччина
Лікійська стежка (в перекладі на турецьку - Likya Yolu) – туристичний маршрут довжиною майже 540 км, що з'єднує міста Анталія і Фетхіє.
Статті
29 September 2022
Міфи і реальність сучасної Туреччини
Статті
29 September 2022
Ксантос | Столиця Лікії
Ксантос, або Арна (як його називали лікійці) брав участь у Троянській війні, пережив завоювання Олександра Македонського, а під час війни з персами в VI столітті до н.е. в його акрополі були спалені всі жінки, діти і раби – своїми ж воїнами, до речі, котрі пізніше були вбиті в ході битви.
Статті
30 September 2016
Похід з дітьми в гори
Статті
30 September 2014
Учхісар
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

    Швидке замовлення
    Похід: Похід по Західній Лікійській стежці | Скарби Лікії
    Ім'я та прізвище
    Дата походу
    Телефон
    Email
    Коментар
    Записатися
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено.
    Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
    Закрити
    Залишити відгук
    Ім'я та прізвище
    Email
    Похід
    Дата туру
    Посилання на соц. мережі
    Відгук.
    НАПРЯМКИ
    НАПРЯМКИ
    Види походів
    Види походів
    Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти