Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Новорічний похід в Туреччині | Центральна Лікія
Інструктор клубу PVG
макс 14 особи.
87 км
9 днів

Новорічний похід в Туреччині | Центральна Лікія

270€
5.1
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
9 днів

Похід по Центральній Лікії — це унікальна можливість зустріти Новий Рік там, де є море, гори і солодкі фрукти. Маршрут проходить через численні пам’ятки античних часів, відокремлені морські бухти і скелясті гори Тавра. Будуть екскурсії в містах Белос, Міра, Апполонія, Каш, відпочинок в «апельсиновій столиці» — Фініке, човнова прогулянка до затонулого міста Сімена, пальми, дикі пляжі, скельні гробниці і саркофаги. Ціни в цю пору року нижче плінтуса, а Середземне море +18°С — сміливо можна купатися! Велика кількість морепродуктів, солодкі апельсини, гранати і фреші доповнять Ваш Новий рік, а весела компанія зробить свято абсолютно незабутнім. Приєднуйтесь!

🎄🎆 В новорічному поході:

 • Дати підібрані так, щоби святкування пройшло в дуже класній локації: в Демре.
 • Продовжіть собі свято – після походу гайда з нами >> на різдвяну Каппадокію – літати на повітряних кулях, досліджувати підземні мегаполіси і паритись в хамамі! 🍷🎈
Швидка заявка
Координатор
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Графік роботи
Привіт. На звязку з 9 до 18 Пн-Пт. Сб,Нд - дежурний режим). 🙂🥾⛰
Туреччина на Новий рік
Маршрут
Анталія
Фініке
Белос
Демре
Міра, церква св. Миколая
пляж Адріаке
Сімена
Учаз
морська прогулянка на яхті до острова Кекова
порт Аперлае
Апполонія
Каш
День 1. Фініке - апельсинова столиця Туреччини

Група зустрічається на центральному автовокзалі Анталії. Звідси їдемо в Фініке, дорогою милуючись краєвидами гір і моря. Дорога веде вздовж берегової лінії, а з іншого боку неприступною стіною височіє Тахталі-Даг — найвища точка Західного Тавра. Проїдемо вхід в каньйон Гейнюк і вип’ємо чаю в кафешці з чудовим видом на пляж Чіралі. Фініке засноване фінікійцями в 5 столітті до н.е., біля нього починається частина Егейського моря, яку називають Бірюзове узбережжя. На набережній росте багато апельсинових дерев, і в цей час більшість з них покрито зрілими плодами. Саме апельсин є символом міста. Свій табір ми розіб’ємо прямо на пляжі і, якщо пощастить з погодою, побіжимо купатися. За вечерею знайомимося, їмо апельсини і гуляємо по набережній.

Віа ферата на Лікійській стежці
День 2. Античний Белос

Починаємо активну частину нашого походу зимовою Лікійською стежкою. Відразу за містом починаються Таврійські гори, куди ми і прямуємо. Піднімаємося на перевал, за яким чекає сюрприз — руїни стародавнього Белоса і красивий вид на прибережний Демре. Поставимо намети прямо серед античних саркофагів і колон Белоса, а після заходу сонця будемо милуватися вогнями нічного міста. Лікійці створювали унікальні саркофаги, оскільки вірили, що чим вище похована людина, тим простіше душі дістатися до неба. По висоті саркофага можна зрозуміти, наскільки багатим був небіжчик, адже такі гробниці були недешевими і тільки знать могла собі їх дозволити. Біля кожного лікійського поселення є некрополь («Місто мертвих»), а найважливіше панство покоїться в склепах розміром з дім або в скельних гробницях.

👣 Перехід 15 км; ↑ набір висоти 800 м.

День 3. Алакіліше

Ще трохи піднімаємося на високогір’я. Ми опинилися серед скель, величезних вулканічних каменів, дивних рослин і оливкових терас. З одного боку стежки здіймаються суворі хребти Центральної Лікії, а з іншого переливається синявою Середземне море. Неймовірно, що оливкові сади, створені ще лікійцями 2000 років тому, збереглися до наших днів, і ми маємо можливість помилуватися ними. У найстаріших олив стовбур розшаровується на безліч тонких секцій і виглядає як переплетіння ліан — дуже незвичайне і рідкісне явище. Увечері прийдемо до руїн одинокої церкви, біля якої влаштуємо табір.

👣 8 км; ↓ 590 м.

День 4. Демре

Починаємо спуск до узбережжя, плавно скидаючи висоту. Чарівна Лікійська стежка веде нас вниз через руїни античних поселень і некрополів. Клімат поступово теплішає і ми відчуємо наближення моря, що так і манить на горизонті. Стежка майже дика, тільки рідкісні туристи та пастухи ходять нею. Проведемо ніч на затишній галявині над Демре, помилуємося барвами заходу сонця і видами мальовничого містечка.

День 5. Міра — церква Св. Миколая — кемпінг Адріаке

Сьогодні ми відвідаємо некрополь царів стародавньої Лікії — Міру. Вона відома відмінно збереженими гробницями, висіченими в прямовисних скелях. Цілий гірський схил перетворений в усипальницю царів давно зниклої цивілізації. Тут також є багато археологічних артефактів і величезний амфітеатр. Його розкопали зовсім недавно, тому він чудово зберігся і радує красою колон і барельєфів.

У самому центрі Демре відвідаємо церкву Святого Миколая. Саме тут жив улюбленець діточок – Святий Миколай. Пообідати можна в ресторанчику, де готують традиційні турецькі страви в печі — дуже смачно! Заночуємо в цікавому кемпінгу Адріаке поруч з причалом. Взимку кораблі стоять на березі і ми зможемо їх розглянути зблизька. Якщо пощастить, побачимо знаменитих морських черепах, якими славляться місцеві пляжі. Видно острів Кекова з численними скельними вершинами. Ночівля в Адріаке буде затишною і домашньою: прикрасимо гірляндами пальми в кемпінгу і посмажимо смаколики на мангалі 🙂

👣 7 км.

Міра Туреччина
Лікійка Туреччина
Міра в Туреччині
День 6. Сімена — Кале Учаз

Сьогодні ми йдемо до руїн затонулого міста Сімена. Спочатку трек веде вздовж узбережжя, далі виводить на перевал і спускається до пастуших угіддь. Побачимо халупки, в яких влітку живуть пастухи, але на Новий рік вони, звичайно ж, йдуть в села. На переході викупаємося, заглянемо в бар і видеремося на руїни фортифікації з красивим видом.

Під вечір будемо в Сімені. В окрузі розкидані численні споруди часів Стародавньої Лікії і візантійський форт. Колись після землетрусу більша частина Сімени опинилася під водою, а на поверхні залишилася тільки фортеця і некрополь на вершині пагорба. Підемо туди на екскурсію, помилуємося красивою природою і побродимо вуличками туристичного поселення Кале Кой.

Далі йдемо до містечка Учаз і ставимо наш табір на галявинці на березі мальовничої затоки Кекова.

👣 13 км; ↑ ↓ 300 м.

Сімена Туреччина
Учагиз Симена Прогулянка на човнах
Кемпінг на березі Кекова
Симена Туреччина
День 7. Морська прогулянка — Аперлае

Йдемо на причал, де чекає наша яхта, і відправляємося на морську прогулянку. Оглянемо затоплені руїни Сімени на острові Кекова — вода тут настільки прозора, що затоплені фундаменти прекрасно видно з борта яхти.

Нас відвезуть в мальовничу бухту Аперлае, де свого часу був великий порт. Як і сусідня Сімена, він здорово затонув, і цілі квартали опинилися під водою. Порт жив виловом молюсків, з яких добували цінну пурпурову фарбу. Оглянемо майже зруйнований форт і некрополь, з якого виходять впізнавані фотографії з походу по Лікійській стежці. На ніч перейдемо в сусідню бухту з комфортабельним кемпінгом (гарячий душ, електрика).

👣 2 км.

Лікійські гробниці Сімени
Сімена
Лікійська стежка похід
День 8. Апполонія — пляж Узюм

Сьогодні відвідаємо ще одне велике місто часів Лікії. Для цього ми заглибимося в материк і ненадовго піднімемося від моря. Апполонія стоїть на вершині гори вдалині від туристичних стежок, тут не проводилися археологічні розкопки і панує особлива атмосфера. Збереглися дві оборонні стіни — потужна лікійська і значно тендітніша візантійська, тож можна оцінити легендарну майстерність древніх будівничих. На центральній площі ми побачимо справжню полігональну кладку, точно таку ж, як в Південній Америці. Збереглися написи, колони з різьбленими капітелями, величезний некрополь, амфітеатр, міський резервуар для води і ще багато чого. Артефакти Апполонії сховані в густому лісі з ліанами, і ми відчуємо себе тут справжніми першовідкривачами.

Після екскурсії йдемо вниз до сіл та узбережжя. Дорогою буде кілька вьюпоінтів і мальовничих руїн, а до кінця переходу ми вийдемо на узбережжя. Стежка приведе на вулканічний пляж Узюм зі зручним кемпінгом, де ми відпочинемо після складного й насиченого треку.

👣 16 км; ↑↓ 470 м

Руїни замку-тризубця
пляж Узюм
Туристка на морі на Лікійці
Апполонія на Лікійській стежці
День 9. Каш

Йдемо вздовж берега, минаючи бухти, скелі та ущелини, милуючись дивовижними пейзажами Лікійської стежки. Колись лава стікала тут прямо в море, і ми будемо йти прямо по застиглих лавових потоках. Сфотографуємося в печері з видом на Середземне море, заглянемо в гробниці, висічені в скелі (до них тут можна підійти впритул і навіть зайти всередину!). Піднімемося по крутому схилу з навішаними перилами, відчуваючи себе справжніми скелелазами, і відпочинемо на пляжі Лиман-Агзи.

Надвечір прийдемо в популярне серед європейців місто Каш, перлину Західної Лікійської стежки. Половина островів, які звідси видно, належать Греції, і це відчувається в архітектурі. Каш потопає в квітах, пальмах і апельсинах, тут є яскрава набережна з маяком і мариною (стоянкою яхт), багато сувенірних крамниць і чудових ресторанчиків з морепродуктами. На ніч можна зупинитися в колоритному кемпінгу або в одному з готелів, адже вони тут дуже недорогі. На цьому активна частина зимового походу Лікійською стежкою закінчується. На прощання організуємо святкову вечерю і продегустуємо середземноморську кухню.

👣 14 км; ↑↓ 400 м

Прийшов час прощатися з сонячної Туреччиною і новими друзями. Їдемо на автобусі в Анталію, і ввечері відлітаємо додому. З Каша також зручно добиратися в Даламан, тож можете планувати виліт і звідти, якщо будуть зручні авіаквитки. Зверніть увагу, що Ваш виліт сьогодні не повинен бути раніше 20:00.

Печера у Туреччині
Анталія
Каш Лікійська стежка Туреччина
Показати всі дні
Вартість: 270€
У вартість походу входить
 • триразове харчування на маршруті;
 • послуги інструктора і провідника;
 • використання котлів і газове обладнання;
 • допомога в підготовці: підбір авіа, страховки, спорядження;
 • дисконтна карта клубу;
 • сертифікат;
 • клубний подарунок;
 • аптечка.
У вартість НЕ входить
 • трансфери (проїзд до початку маршруту та з кінцевого пункту в Анталію);
 • екскурсії та вхідні квитки;
 • харчування в ресторанах і кафе;
 • туристична страхівка.
Додаткові витрати

~145€. Ці гроші потрібні для переїздів та кемпингів (~30€), оплати вхідних квитків (~15€), харчування в містах (~50€) і мінімальні витрати на ресторанчики і сувеніри.

⛵  Морська прогулянка – чудова розвага. Дикі бухти та пляжі, смачна їжа та святковий настрій гарантовані!

Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Анталія, до 11:00
Закінчення: Каш, після 20:00
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
заповніть заявку прямо на цій сторінці, ми зв'яжемося з Вами і допоможемо підготуватися;
ПЕРЕДОПЛАТА
перекажіть передплату для бронювання місця в групі;
АВІАКВИТОК
купіть авіаквитки до Туреччини і назад і надішліть нам їх копію;
ЗІБРАТИ РЕЧІ
зберіть все зі списку необхідних речей і прилітайте в Анталію і зустріньтеся з нашим гідом в зазначеному місці.
💙 Переваги, котрі Ви отримуєте ЛИШЕ з нашим клубом:
 • Сучасне харчування, котре на 2-2.5кг легше аніж звичні продуктові розкладки.
 • Економія часу – готуємо на інтегрованих системах, зберігаємо до 1,5 години щодня… і не спішимо на маршруті!
 • Обмежена кількість туристів на 1 гіда: маневреність та мобільність в поході.
 • Найкраща ціна (перевірте!), знижки по клубній карті (до 25%), за звіт (до 10%), на спорядження (до 15%) + туристичні подарунки та сертифікати.
🍲 Що ми будемо їсти?

У нас є своя лінійка сублімованих продуктів, завдяки якій ми їмо різноманітні страви без шкоди для ваги рюкзака. Пару разів гід буде варити похідну їжу – без справжньої гірської романтики не обійдеться!))

Турецький раціон сильно урізноманітнюють фрукти, які ростуть прямо біля стежки 🙂

По маршруту буде кілька класних, смачних, недорогих автентичних кафе і ресторанів, де ми традиційно зупиняємося. Просто гріх не скуштувати смачну турецьку кухню, тим більше на свята! Витрати на них ми включили в обов’язкові додаткові витрати (все одно з 2012 року ніхто ще не відмовився туди піти) і не будемо закуповувати продукти на ці прийоми їжі – навіщо тягнути зайву вагу в рюкзаках?)))

🙋‍♀️ Зустріч групи

Група зустрічається на автовокзалі (тур. Otogar) Анталії. Перед походом ми повідомимо Вам точний час, дамо всі контакти інструктора і його фото, так що ви легко його впізнаєте. Між аеропортом і автовокзалом кожні 30 хвилин курсує автобус №600 (проїзд коштує 4 турецькі ліри) і трамвай (вартість проїзду 2.4 турецькі ліри).

✈ Чим краще летіти до Туреччини:

Останнім часом найдешевше добиратися до Туреччини лоукостером Pegasus Airlines. Ця авіакомпанія здійснює регулярні рейси в Анталію з Харкова і Львова з пересадкою в Стамбулі. Також можна летіти чартерами з усіх великих міст, які доставляють туристів в готелі на Середземному узбережжі Туреччини.

☀ Погода на Лікійській стежці взимку

На середземноморському побережжі зимою доволі тепло, зазвичай температура вдень коливається від +15 до +23 градусів і світить яскраве сонце. Море +18°С і, як показує наша практика, для більшості туристів така температура нормальна для купання (в океані, наприклад, така температура тримається круглий рік навіть в районі екватора…). На побережжі може здійнятися вітер, і тоді плавати буде холодно. Вночі очікуйте +8…10С – не забудьте теплі речі! Також можливі дощі, обов’язково візьміть пончо або дощовик.

❗ Що ще потрібно знати:
 • всі ночі за програмою спимо в наметах. Чотири ночі на маршруті зупиняємося в комфортабельних кемпінгах з душем, електрикою. Крім того наші гіди не раз бували на Лікійці, тому знають класні і недорогі кемпінги та гестхауси. При погіршенні погоди на практиці ми можемо переміститися в комфортні умови. Іноді ми беремо додаткові трансфери, щоб встигнути на яку-небудь екскурсію або не намокнути зайвий раз.
 • всі учасники чергують під час походу (допомагають готувати їжу, ставлять намети);
 • інструктор має право змінити маршрут в залежності від погоди і стану групи;
 • всі речі несемо на собі в рюкзаках;
 • кожен додатково несе +/-2,5кг загального вантажу.
 • Важливо! Перед походом обов’язково потрібно оформити туристичну страховку і скинути її копію або фото менеджеру.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
Перелік речей та спорядження для зимового походу по Лікійській стежці

Взимку в Туреччині багато опадів, але при цьому температура залишається дуже комфортною (+15 – +18). Під час походу по цьому маршруту ми не будемо підніматися високо в гори і таким чином уникнемо низьких температур міжсезоння.

👕  Одяг

 1. Мембранна куртка і штани
 2. Флісові толстовки (2 шт)
 3. Футболки (3 шт)
 4. Комплект термобілизни
 5. Шкарпетки (4-5 пар +1 теплі для сну) та білизна
 6. Легкі штани для переходів
 7. Шапка
 8. Рукавички
 9. Кепка від сонця

👠 Взуття

 1. Трекінгові черевики
 2. Сандалії

🎒 Спорядження

 1. Намет
 2. Спальний мішок (температура комфорту -2)
 3. Туристичний килимок
 4. Рюкзак (від 50 л)
 5. Трекінгові палки

🔦  Особисті речі

 • Сонячні окуляри
 • Сонцезахисний крем
 • Налобний ліхтарик
 • Особиста аптечка
 • Гігієнічний набір
 • Рушник
 • Кружка-ложка

Важливо: зберіть все з цього списку. Якщо є сумніви з приводу свого спорядження — зв’яжіться з менеджером. Обов’язково оформіть туристичну страховку і відправте її скан або фото менеджеру до походу.

Не потрібно брати з собою:

 • Косметику
 • Ноутбуки
 • Книги
 • Сокири
 • ..та інші речі, що не мають відношення до трекінгу в горах 🙂
Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
Відеогалерея
Анталія. Визначні пам'ятки
Природні басейни у ​​Туреччині
Туристи на екскурсії в Ксантосі
Міра в Туреччині
Міра Туреччина
Кемпінг на березі Кекова
Руїни замку-тризубця
Міра Туреччина
Гробниця Ксантоса
Сімена Туреччина
Морська прогулянка
Анталія
Туреччина Кекова
Морська прогулянка на Лікійській стежці. Бухта Акваріум Бей
Скельні гробниці Міра на Лікійській стежці
Статті
Статті
04 October 2022
Топ 10 ● Маршрутів світу. [Класика трекінгу]
Статті
30 September 2022
Повітряні кулі Каппадокії
Статті
30 September 2022
Список одягу для походу по Лікійській стежці тощо.
Статті
30 September 2022
Чіралі — оазис на Лікійській стежці
Статті
30 September 2022
Сімена — місто, що тоне
Статті
30 September 2022
Кайсері | Резиденція царів Каппадокії
Статті
30 September 2022
Список необхідних речей для походу по Каппадокії
Статті
30 September 2022
Деринкую | Підземний мегаполіс древньої Туреччини
Статті
30 September 2022
Чавушин | Селище скельних храмів Каппадокії
Статті
30 September 2022
Каньйон Іхлара. Каппадокія
Статті
30 September 2022
Вулкан Ерджіяс
Статті
30 September 2022
Скорпіони в Туреччині
Статті
29 September 2022
Лікійська стежка | Туреччина
Статті
29 September 2022
Міфи і реальність сучасної Туреччини
Статті
29 September 2022
Ксантос | Столиця Лікії
Статті
30 September 2016
Похід з дітьми в гори
Статті
30 September 2014
Учхісар
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: Новорічний похід в Туреччині | Центральна Лікія
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти