Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Похід по Західній Лікійській стежці | Скарби Лікії
Інструктор клубу PVG
макс 15 особи.
71 км
10 днів

Похід по Західній Лікійській стежці | Скарби Лікії

270€
4.9
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
10 днів

Похід по Західній Лікійській стежці розроблений для тих, хто хоче в гори, але не має наміру відмовлятися від морського відпочинку). Кожен день ми будемо купатися на нових пляжах і ночувати в запаморочливих диких бухтах, а на переходах насолоджуватися панорамами скелястих хребтів Тавра. Сам маршрут непростий, є переходи по 18 км і навіть віаферати, але з треку завжди відкриваються види, які змушують забути про втому. До того ж Західна Лікійська стежка відома найбільшою кількістю стародавніх міст і еллінських руїн. Історична частина, морські прогулянки і ресторанчики з пряними турецькими стравами роблять цей похід одним з найрізноманітніших в Туреччині. Західна Лікійська стежка — Ваш ідеальний сонячний похід!

⭐ БОНУС! 

Для наших туристів після закінчення походів навесні та восени БОНУС: 3-денний легкий трекінг  у долині Гереме (Каппадокія) під кодовою назвою “Марсіанські хроніки” – ЗА ПІВЦІНИ! Пройдемо повітряні кулі, підземні міста, каньйон Іхлари, кам’яні гриби…за сам тур платимо лише 50%;) Детальніше >> клікайте на фото дівчини біля дивних скель.

🎄🎆 В новорічному поході:

 • Дати підібрані так, щоби святкування пройшло в дуже класній локації: в містечку Каш.
 • Продовжіть собі свято – після походу гайда з нами >> на різдвяну Каппадокію – літати на повітряних кулях, досліджувати підземні мегаполіси і паритись в хамамі! 🍷🎈
Швидка заявка
Координатор
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Графік роботи
Привіт. На звязку з 9 до 18 Пн-Пт. Сб,Нд - дежурний режим). 🙂🥾⛰
Похід по Західній Лікійській стежці
Маршрут
Зустріч в Анталії
скельні гробниці Міри і церква св. Миколая
затоплене місто Сімена
Учаз
Аперлае
руїни Аполонії
пляж Лиман Агзи
Каш
столиця Лікії: Ксантос
Бел
«Райський пляж»
треккінг по диких бухтах
Долина Метеликів
параглайдинг з гори Баба Даг (2000м)
Фетіє
Анталія
День 1. Зустріч групи — скельні гробниці Міри

Інструктор чекає своїх туристів на центральному автовокзалі АНталії. У Вас буде інструкція, як туди добратися, тож Ви без проблем знайдете групу. Їдемо в Демре, де починається похід по Західній частині Лікійської стежки. Тут знаходиться унікальне еллінське місто Міра, що відома своїми гробницями. Вони витесані прямо в скелі, при тому досить високо. Лікійці вважали, що чим вище поховано людину, тим простіше її душі полетіти на небо. Вхід в кожну вишукано прикрашений різьбленням і барельєфами. Побродимо і насолодимося майстерністю предків.

Далі відвідаємо церкву, де жив і здійснював свої святі діяння Миколай — той самий, який залишає подарунки під подушкою :). Після екскурсій та обіду в кафе йдемо на пляж Адріаке, де розіб’ємо перший наметовий табір – під пальмами, з видом на море, яхти і захід сонця. Обов’язково викупаємося — освіжимося після денної спеки. Увечері організуємо традиційну вечерю-знайомство, де всі учасники розкажуть про себе і зможуть поставити інструктору питання про подорож.

Міра Туреччина
Міра в Туреччині
Міра Туреччина
День 2. Сімена

Виходимо на маршрут: прямуємо вздовж берегової лінії, купаємося на пляжі з білосніжною галькою та бірюзовою водою, а далі піднімаємося на перевал. На спуску пройдемо оливкові тераси, пастуші угіддя, видеремося на руїни невеличкого сторожового форта, де навіть збереглася старовинна пушка.

Вечором прийдемо у в кемпінг біля Сімени і, повірте, він не залишить Вас байдужими, адже околиці Кекова — одне з наймальовничіших місць на узбережжі Туреччини.

👣 Треккінг 2 км; ↑ ↓ перепад висот 100 м.

Сімена
Сімена Туреччина
Причал в Сімені
Кемпінг на березі Кекова
День 3. Учаз — некрополь Аперлае

В Учазі беремо в прокат яхту і йдемо на ній в морський круїз у бухти острова Кекова. Тут ми досхочу поплаваємо в прозорій водичці, розслабимося, поїмо свіжу рибу-гриль і салати.

Місто Сімена після землетрусу частково пішло під воду. Руїни добре видно в прозорій воді. Частина Сімени, що залишилася на поверхні, рясніє затишними кав’ярнями та пірсами, а на вершині пагорба її вінчають фортечні стіни і величезний некрополь з саркофагами.

Нас підкинуть в бухту Аперле, звідки ми продовжимо похід Західною Лікійською стежкою. Йдемо вздовж моря, через оливкові сади і старі тераси. Вечором приходимо до руїн Аперлае. Поставимо намети на галявині, а бажаючі зможуть сходити за пивом, яке продається недалеко))) Аперле колись був великим портом, в якому добували пурпурових молюсків, а потім, як і Сімена, пішов під воду. Тож ми зможемо поплавати посеред затонулих будинків. Вечором сходимо на фортифікації і погуляємо міським некрополем.

👣 2 км

Лікійські гробниці Сімени
Туристка на руїнах Аперле
 Морська прогулянка Лікійкою
Сімена
День 4. Аполонія — пляж Узюм

Маршрут веде в Таврійські гори, де все ще живуть пастухи і можна побачити традиційні гірські села. По один бік від нас відкривається вид на найвищі вершини Західного Тавра, на які ми піднімаємося в нашому класичному поході по Лікійці, а з іншого далеко внизу іскриться Середземне море. Приходимо у величезний акрополь Аполонію, захований від туристів на вершині пагорба в густих лісах. Побродимо по руїнах, насолоджуючись тишею і особливою атмосферою, що панує тут. Час ніби застиг, не бажаючи пускати сучасність в ці казкові володіння…

Далі спускаємося до моря, попутно заглянувши у ще одні руїни. Вечором будемо в кемпінгу на вулканічному пляжі Узюм, вздовж якого є багато гротів і підводних скель. Тут ідеальне місце для снорклінгу, чим ми і займемося.

👣 16 км; ↑↓ 470 м

Руїни замку-тризубця
пляж Узюм
Туристка на морі на Лікійці
День 5. Лиман-Агзи - Каш

Продовжуємо дертися на перевали і спускаємося до берегової лінії з десятками дрібних бухт і заток. В одній з них поспостерігаємо за рибалками, що займаються традиційним в цих краях промислом. Якщо захочемо, купимо у них свіжих морепродуктів і приготуємо на вечерю 🙂 Похід по Західній Лікійській стежці надає можливість шиканути без шкоди для гаманця)))) Пообідаємо на пляжі Лиман-Агзи.

Звідсіля можна поплисти на катері або піти пішки в наше улюблене містечко Каш. Стежка дуже цікава, веде по віафератах, через печери і кам’яні саркофаги. Заночуємо в класних і недорогих апартаментах — побалуємо себе рестораном, гарячим душем та іншими благами цивілізації).

👣 14 км

Печера у Туреччині
Віа ферата на Лікійській стежці
Каш Лікійська стежка Туреччина
Маяк
День 6. Ксантос — Бель — Гей

Поповнюємо запаси провіанту і їдемо в столицю Ликийского Царства — древній Ксантос. Його історія неймовірно захоплива і трагічна, Ксантосу у нас присвячена >> окрема стаття.

Після огляду центральної площі, амфітеатру і гробниці царів Ксантоса, їдемо в гірське селище Бель. Звідсіля ми продовжимо треккінг вздовж моря та через перевали, милуючись краєвидами, що відкриваються з висоти. Тут уже з’являються знамениті бухточки та острівці, а ще тимчасові поселення пастухів. Нерідко на нашому шляху проходитимуть стада кіз з автентичними пастухами. Заночуємо біля села Гей на оливкових терасах.

👣 6 км; ↑↓ 100 м

Гробниця Ксантоса
Туристи на екскурсії в Ксантосі
Похід горами Туреччини. Лікійка без рюкзаків
Бухта на Західній Лікійській стежці
День 7. Гей — Paradise beach

Нас чекає чистий треккінг уздовж берегової лінії, з крутими перепадами висот, видами гір і моря, над вулканічними скелями і каньйонами. На обід знову повертаємося до моря. Спускаємося в одну з найкрасивіших бухт маршруту — Paradise beach. Вона зобов’язана своїй «райській» назві дивно блакитній воді і білому пісочку, а оточує цю пишність прекрасний сосновий ліс. Бірюзова вода манить до себе, і ми не будемо опиратися — поставимо табір в лісі поруч із бухтою і проведемо час , купаючись та загораючи.

👣 6 км; ↑ 150 м; ↓ 550 м.

Дика бухта на Лікійці
День 8. Дикі бухти Лікійської стежки

Крута стежина веде нас понад бухточками дивної краси, де колір води змінюється з кожним нашим кроком. Тінистий ліс дозволяє комфортно себе почувати під жарким турецьким сонечком. Стежка в цих місцях більше нагадує сходи вверх-вниз, тому кілька км будемо долати майже до обіду. Нагородою нам стане улюблене місце хіппі — бухта Кабак, що оточена крутим зеленим каньйоном. Кабак потопає в густій тропічній рослинності і квітах, є магазинчики, кафе і чудовий пляж. Після відпочинку їдемо у Фаралью, поставимо намети на терасах з диким виноградом і гранатами. Зустрінемо захід сонця над Долиною Метеликів.

👣 10 км; ↑↓ 500 м.

Лікійська стежка без рюкзаків
Радіалка в каньйон Кабак
День 9. Долина Метеликів — Олюденіз

Радіально вирушаємо в найпопулярнішу локацію Західної Лікійки — Долину Метеликів. Це величезний крутий каньйон, який обривається в море стрімкими скельними стінами. У бухту можна зайти або крутою стежкою, або з моря, тож туристів небагато. Місце стало популярним завдяки колоніям метеликів, які тут розмножуються. У каньйоні є кілька непоганих треккінгових маршрутів, водоспад, прохолодна річечка і чудовий пляж для купання.

Повертаємося в Фаралью, забираємо речі і їдемо в Олюденіз, де нас жде готель, ресторан і цивілізація. Тут бажаючі можуть політати на параплані над однією з найкрасивіших заток Туреччини, та помилуватися довжелезним білим пляжем. Олюденіз визнаний однією з найкращих локацій для параглайдинга в світі, політ починається на висоті 2000 метрів і закінчується на рівні моря:) Вечором організуємо прощальну вечерю, відсвяткуємо завершення пригоди та обміняємося враженнями.

👣 4 км; ↑↓ 350 м.

Спуск у Бухту по мотузці
Долина Метеликів
Параглайдинг в Олюденізі
Параглайдинг в Олюденізі
День 10. Фетіє — Анталія

Збираємо речі і сідаємо на автобус в Фетіє. Тут можна купити сувеніри, поласувати свіжими фруктами і прогулятися по набережній. Туристи, котрі хочуть продовжити свою відпустку, можуть залишитися в цьому курортному містечку. Решта ж їдуть в Анталію, де похід по Західній Лікійській стежці закінчується. На жаль, прийшла пора прощатися. Трохи сумно, адже Туреччина стала для нас другою домівкою, а учасники походу — справжніми друзями. Ті, у кого пізній виліт, встигають поніжитися на пляжах і погуляти по історичному центру та по набережній. Якщо буде час, сходіть на оглядовий майданчик, з якої видно вершину Тахтали-Даг — найвищу точку Західного Тавра.

Показати всі дні
Вартість: 270€
У вартість входить
 • триразове харчування на маршруті;
 • послуги інструктора і провідника;
 • використання громадського спорядження (газове обладнання та ін.);
 • консультації менеджера;
 • допомога в підборі авіа;
 • аптечка інструктора;
 • сертифікат;
 • дисконтна карта зі знижками на походи і спорядження;
 • фірмовий подарунок клубу.
У вартість НЕ входить
 • трансфери по маршруту;
 • харчування в ресторанах і кафе;
 • прогулянка на яхті;
 • готелі і кемпінги.

Необов’язкові додаткові витрати

 • плата за відвідування визначних пам’яток;
 • параглайдинг в Олюденізі;
 • сувеніри та ін. особисті витрати.
Додаткові витрати

Ми включили у вартість все, що було можливо без шкоди для зручності туристів. У поході по Західній Лікійській стежці у Вас будуть такі додаткові витрати:

 • Ночівлі в готелях (2-3 ночі)
 • Морська прогулянка (включений шведський стіл)
 • Вхідні квитки в пам’ятки
 • Їжа в кафе і ресторанах

Сума обов’язкових додаткових витрат ~95€

Необов’язкові додаткові витрати

 • По маршруту у нас буде можливість заночувати в апартаментах в Каші і Фаральї. Будемо дивитися по погоді і бажанню групи, але зазвичай хоча б раз ми зупиняємося в цивілізації для підзарядки девайсів і прийняття душу. 1 ніч ~5-6€ з людини.
 • На треку можна купувати свіжі морепродукти для гриля і соки фреш.
 • Вам так само захочеться привезти додому сувеніри та залишити чайові гіду — візьміть гроші на це 🙂
 • Ціна на параглайдинг коливається до 70€ залежно від сезону і загруженості компаній-організаторів.
Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Анталія, 9:00
Закінчення: Анталія/Каш післе 20:00
💙 Що Вас чекає в поході по Західній Лікійській стежці?
 • Треккінг найбільш мальовничою частиною Лікійки;
 • Практично щодня — 🌊 купання на диких пляжах, де немає людей і море кришталево чисте;
 • Екскурсії в міста часів стародавньої Лікії: Ксантос, Летоон, Аполонію, скельні гробниці Міри;
 • ⛵ Морська прогулянка до затопленої Сімени і затоки Кекова;
 • Топові бухти Туреччини: Долина Метеликів, Кабак, Paradise beach;
 • 🐟🐙 Рибні ресторанчики, сувенірні лавки, набіги на фруктові сади і солодкий фреш з гранатів і апельсинів.

Похід по Західній Лікійській стежці — відпустка, що зарядить Вас сонцем і вітамінами!

Якщо у Вас відпустка навесні, приєднуйтесь до  >> походу по Західній Лікійській стежці на травневі!

💰 Оплата тура
 • Ми працюємо офіційно як туроператор, тому Ви можете перерахувати нам вартість туру на банківську карту або рахунок;
 • Можна віддати гроші за тур інструктору при зустрічі, готівкою в євро.

Передоплата

Ми не вимагаємо передоплату за цей тур, підтвердженням Вашої участі служать авіаквитки (просто скиньте з скрін / копію менеджеру). Якщо Ви віддаєте перевагу купувати квитки прямо перед подорожжю, але хочете гарантовано забронювати місце в групі, перерахуйте нам передоплату в розмірі 20% від вартості туру. Це послужить підтвердженням Вашої участі. Передоплата не повертається, але може бути використана Вами або Вашими друзями в будь-якій іншій подорожі з нашим турклубом.

Знижки

 • напишіть звіт про цю подорож і отримаєте знижку 20€ на будь-який наступний тур з нашим турклубом;
 • беріть з собою дітей — знижка 20% діткам до 16ти років.
🍲 Що їмо

☕ Сніданки — сублімовані солодкі каші, які ми робимо для нашого турклубу під замовлення, чай / кава зі згущеним молоком, печеньки з варенням. Якщо Ви віддаєте перевагу солоні сніданки, повідомте про це менеджеру в анкеті, щоб він міг скорегувати меню для Вас;

🍔 Обіди на Західній Лікійській стежці — перекус бутербродами з ковбаскою, сирки, салом, соусами, гірчицею. Ковбасу веземо нашу, тому що турки зовсім не вміють її робити))) По дорозі підкріплюємося сухофруктами, шоколадом, халвою та іншими смаколиками. Уздовж стежки є багато садів, де можна зірвати апельсини, виноград, гранати тощо. По сезону;

🍲 Вечері — варимо нормальну похідну їжу: каші (макарони, рис, булгур, гречка …) з тушонкою або рибними консервами, супи, чай / кава з печивом і варенням.

У деяких кемпінгах є гриль. За бажанням групи можна скинутися на морепродукти і приготувати королівську вечерю.

Кафешки

По маршруту буде кілька прийомів їжі в ресторанах і кафе. Це дозволяє познайомитися з традиційною турецькою кухнею, урізноманітнити раціон і полегшити рюкзаки 🙂 Один раз посидіти в кафе ~5…10€ залежно від апетиту. На морській прогулянці шведський стіл включено у вартість.

☀ Яка буде погода?

Для весни і осені – тепла, сонячна, можливі короткочасні дощі. Температура вночі не опускається нижче +15С в горах і +20С на узбережжі. Вдень очікуйте +20…+28С. Вода +19…20°С.
В зимовий період – як правило, денна температура +16..+19, вночі іноді падає до +7, температура води в морі +19. Бувають дощі.

🙋‍♀️ Як знайти гіда?

За тиждень до вильоту менеджер надішле Вам листа з детальною покроковою інструкцією «що робити і куди йти після прильоту». Ви будете точно знати, де обміняти гроші, на який автобус сідати і на якій зупинці виходити, тож легко знайдете місце зустрічі.

✈ Скільки коштує переліт

Дуже дешево, від 160€ з великих міст. Шукайте на сайті Pegasus і Turkish airlines. Якщо треба допомогти з вибором квитків або Ви не хочете летіти одні — пишіть / дзвоніть менеджеру, його допомога входить у вартість туру.

❗ Важливо!
 • Обов’язково оформіть медичну страховку, яка покриває заняття активними видами спорту та інфекційні захворювання.
 • Інструктор має право змінити маршрут з причин, які вважатиме достатніми для цього, рішення інструктора обговоренню не підлягає.
 • Всі учасники чергують по табору: розкладають свої намети, збирають дрова, допомагають носити воду і готувати.
 • Кожен учасник отримує пакет з груповим провіантом (~2,5 кг на людину).
 • Всі речі несемо з собою в рюкзаках. Вага рюкзака залежить від якості підбору Вашої споряги від 10 кг до нескінченності. Якщо у Вас є сумніви з приводу своєї споряги, телефонуйте / пишіть менеджеру, його консультації входять у вартість туру і допоможуть Вам суттєво знизити вагу речей.
 • Обов’язково оформіть туристичну страховку і відправте її скан або фото менеджеру до походу! Висотна не потрібна, достатньо страховки, яка покриває заняття активними (не екстремальним) видами спорту.

❓ Які документи необхідні

Тільки закордонний паспорт і звичайне туристичне страхування. Не треба віз, фотографій, тестів на коронавірус та іншого.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
Чого чекати від погоди?

Погода очікується теплою і стабільною. Температура повітря +25…28°С вдень, +15С і вище вночі, вода +20С. Наша частина Лікійки доволі суха і тепла, проте дощі все одно можливі – не забудьте дощовик!

👕 Одяг
 • Водо- і вітро- захисна куртка (наприклад, мембранна)
 • Легка треккінгова сорочка для захисту від сонця: з довгими рукавами, світла, синтетична
 • Треккінгові штани
 • Шорти
 • Фліска (щільністю 100-200).
 • Футболки / майки (2-3 на весь похід, не більше).
 • Дощовик або пончо
 • Кепка або панама від сонця!
 • Легка термобілизна
 • Плавки / купальник
👠 Взуття
 1. Взуття для денних переходів (треккінгові черевики або якісні кросівки з міцною рифленою підошвою і товстими стінками).
 2. Треккінгові сандалі (або легке змінне взуття)
 3. Шкарпетки (3 пари треккінгових + 1 тепла для сну)
🎒 Індивідуальне спорядження
 1. Рюкзак 50-65 літрів.
 2. Намет
 3. Спальний мішок (з температурою комфорту +5…10С°).
 4. Килимок (карімат)
 5. Треккінгові палиці
 6. Маленький рюкзак для радіалок і екскурсій (необов’язково)
 7. Сідушка туристична
🔦 Туристичні аксесуари і дрібниці
 • Налобний ліхтарик
 • Окуляри сонцезахисні
 • Індивідуальна аптечка
 • Сонцезахисний крем
 • Полотенце з мікрофібри
 • Гігієнічний набір
 • Посуд (тарілка, чашка, ложка, бажано ніж)
 • Фото і відео устаткування
 • Телефон, зарядні пристрої, павербанк
 • Документи, страховка + їх копії з собою і в онлайні
 • Герметичний пакет для зберігання документів

>>  Детальніше про погоду і снарягу в Туреччину >> ЧИТАЙТЕ В ЦІЙ СТАТТІ 🙂 🙂

Важливо: зберіть все з цього списку. Якщо є сумніви з приводу свого спорядження, проконсультуйтеся з менеджером.

Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
Сімена Туреччина
Параглайдинг в Олюденізі
Туристка на руїнах Аперле
Бухта на Західній Лікійській стежці
пляж Узюм
Гробниця Ксантоса
Руїни замку-тризубця
Причал в Сімені
Останні відгуки
Facebook відгуки
Звіти
Статті
Статті
04 October 2022
Топ 10 ● Маршрутів світу. [Класика трекінгу]
Давайте розберемося, де концентрація красот буде «зашкалювати» і складемо свій список ТОП-10 класичних трекінгових маршрутів світу.
Статті
30 September 2022
Повітряні кулі Каппадокії
Статті
30 September 2022
Список одягу для походу по Лікійській стежці тощо.
Статті
30 September 2022
Чіралі — оазис на Лікійській стежці
Статті
30 September 2022
Сімена — місто, що тоне
Статті
30 September 2022
Кайсері | Резиденція царів Каппадокії
Статті
30 September 2022
Список необхідних речей для походу по Каппадокії
Статті
30 September 2022
Деринкую | Підземний мегаполіс древньої Туреччини
Статті
30 September 2022
Чавушин | Селище скельних храмів Каппадокії
Статті
30 September 2022
Каньйон Іхлара. Каппадокія
Статті
30 September 2022
Вулкан Ерджіяс
Статті
30 September 2022
Скорпіони в Туреччині
Статті
29 September 2022
Лікійська стежка | Туреччина
Лікійська стежка (в перекладі на турецьку - Likya Yolu) – туристичний маршрут довжиною майже 540 км, що з'єднує міста Анталія і Фетхіє.
Статті
29 September 2022
Міфи і реальність сучасної Туреччини
Статті
29 September 2022
Ксантос | Столиця Лікії
Статті
30 September 2016
Похід з дітьми в гори
Статті
30 September 2014
Учхісар
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: Похід по Західній Лікійській стежці | Скарби Лікії
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти