Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Похід на травневі 🌱 Карпатський Памір | Чорногора-Чивчини
Інструктор клубу PVG
макс 12 особи.
98 км
9 днів

Похід на травневі 🌱 Карпатський Памір | Чорногора-Чивчини

3600₴
6.1
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
9 днів
🪖 Не проводиться до завершення війни

В цьому поході на травневі свята ми вирушимо на самісінький край цивілізації в місця настільки дикі і віддалені, що людей тижнями годі й побачити. Навколо нас будуть тільки незаймані ліси, альпійські луки і, звичайно ж, гори. Ми обстежимо військову базу «Памір», побачимо її приголомшливі радіопрозорі куполи і навіть останню вцілілу радарну установку. Піднімемося на одні з найкрасивіших вершин України: Чивчин, Стіг, Смотрич і Піп Іван Чорногірський, всю дорогу нас чекають панорамні види Мармароського масиву, Гринявських гір, Чорногори та румунських Карпат, а під кінець побачимо ще й Горгани. Ми познайомимося з гуцулами в їх колибах, поїмо бринзи, вурди та погріємося біля ватри. Цей похід до «Паміру» буде дуже насиченим і цікавим, різноманітність рельєфу і кліматичних поясів не дозволить нудьгувати ні хвилини. Вирушайте з нами в Карпати на травневі, адже маршрут швидко набирає популярності, і через рік-другий його завалять натовпи туристів.

Швидка заявка
Координатор
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Графік роботи
Привіт. На звязку з 9 до 18 Пн-Пт. Сб,Нд - дежурний режим). 🙂🥾⛰
Нитка походу в Карпати на травневі
Маршрут
Івано-Франківськ
с. Шипіт
радарна станція Памір
полонина Гнатася
плато Команова
сходження на гору Чивчин
пол. Роге
г. Стіг
обсерваторія на Попі-Івані Чорногорському
г. Смотрич
с. Дземброня
Івано-Франківськ
День 1. Івано-Франківськ - Шипіт

Група збирається на ж \ д вокзалі в Івано-Франківську. Сідаємо в мікроавтобус і їдемо на офіс клубу, де можна залишити непотрібні в горах речі, взяти прокатне спорядження та перепакувати рюкзаки. Далі відправляємося в «кінець географії» українських Карпат – селище Шипіт в Чернівецькій області. Це прикордонний пункт, за ним уже Румунія. Їхати доведеться досить довго, але через годинку почнуться гори і стане веселіше. Остання ділянка шляху буде своєрідним атракціоном, адже грунтовки тут в досить жалюгідному стані і часто прокладені над крутими берегами річок, а водії абсолютно безстрашні. Увечері будемо на місці, трішки відійдемо від селища і розіб’ємо табір в ялиновому лісі.

🚌 6 годин; 👣 треккінг: 2 км

День 2. Карпатський «Памір»

Сьогодні – перший ходовий день нашого походу в Карпатах. Стежка веде уздовж річки і неухильно піднімається на хребет Томнатикул.

Головна вершина хребта – Томнатикул, або Томнатик (1565м), і саме на ній знаходиться радарна станція «Памір». Ще років 30 тому «Памір» був суперсекретним військовим об’єктом і відвідати його було неможливо, але з розпадом СРСР станцію закинули. Від «Паміру» залишилися білі радіопрозорі захисні укриття, які мають форму куполів і виглядають дуже вражаюче. Всередині одного з куполів збереглася радіолокаційна антена «П-14 Лена», яка свого часу вважалася дивом радіотехніки і її розробники навіть отримали престижну премію Леніна. Навколо куполів карпатського «Паміру» розкидані комори, господарські будівлі та бомбосховище. Туристів дуже дивує наявність електрики на «Памірі», але все пояснюється просто: громада сусіднього селища Дихтинець виділяє гроші на охорону «Паміру» і біля нього постійно живуть кілька людей з місцевих, вони і відповідальні за генерування електроенергії. Вдосталь побродимо по «Паміру», зробимо багато фотографій, помилуємося видами румунських гір Родна і великою кількістю крокусів на вершині, спати будемо в одній з колиб на Томнатику.

👣 Треккінг: 15 км; ↑ набір висоти 650м.

День 3. Гнатася

Продовжуємо наш похід на травневі, спускаємося з Томнатикула в селище Сарата. З нього виходимо на рівну, доглянуту, але пустельну дорогу – прикордонну, по ній рухаємося уздовж кордону з Румунією в Чивчинські гори. Йти тут легко і добре, дорога відкрита і види красиві, немає крутих спусків і підйомів. Милуємося гірськими пейзажами, самотніми колибами і килимом з крокусів на полонинах. У лісі на схилі гори Гнатася впадемо на ніч.

👣 14 км; ↑↓ 770м

День 4. Плато Команова

Рухаємося в буферній зоні кордону двох держав до нашої мети – гори Чивчин. Вранці виходимо на високогірне плато гори Команова. Плато поросло важкопрохідною альпійкою і на ньому регулярно зустрічаються дивні кам’яні стовпи, так що йти буде дуже мальовничо. Нижче цього хребта збереглася гребля Балтагура, побудована ще в ХIX столітті, і, якщо у нас залишиться час і сили – підемо ввечері подивитися, як заготовляли раніше ліс у Карпатах.

👣 16 км + радіалка на Балтагуру.

День 5. Сходження на Чивчин

Нам належить підкорити загадкову самотню вершину Чивчина (1766м). Ця гора унікальна за багатьма параметрами: навколо неї немає жодної високої точки і нічого не заважає огляду, тому панорами Чорногори, Мармароша і Роднянських Альп звідси безцінні.

Геологічно Чивчин дуже цікавий і раніше геологи частенько заїжджали сюди на розкопки. Ми побачимо безліч різних мінералів на схилах: базальти, сланці, мармур, граніт… А під самою горою є величезна печера. Таких рельєфів і виходів молодих порід на поверхню ви не зустрінете більше ніде в Карпатах. А навколо немає жодного селища або ознак людини, вся ця краса буде належати тільки вам! Спустимося до підніжжя Чивчина і розіб’ємо табір в лісі.

👣 10 км; ↑ 660м, ↓ 500м

Чорногірський хребет на травневі свята
День 6. Полонина Роге

Продовжуємо наш похід в Карпати, йдемо вздовж кордону, милуємося краєвидами Чивчинських гір, крокусами і автентичними колибами гуцулів. Ночуємо на полонині Роги.

👣 14 км

День 7. Гора Стіг

Після обіду будемо біля гори Стіг, яку нам належить підкорити. Колись на вершині Стогу проходив кордон трьох держав: Польщі, Чехословаччини та Румунії, старий прикордонний стовп-триплекс все ще стоїть там і ми зможемо його побачити. Звідси добре проглядаються сусідні Міка-Маре і скеляста Ненеська, а Піп Іван Чорногірський виглядає просто велетнем і складно повірити, що вже завтра ми на нього заберемося. Спускаємося, залишаємо кордон Румунії і йдемо вглиб країни – до Чорногори. Впадемо на ночівлю на полонині під Попом. Місцеві гуцули тут дуже гостинні, розкажуть нам багато байок і зігріють біля багаття.

👣 12км

День 8. Піп-Іван Чорногірський

Піднімаємося на одну з найвідоміших вершин українських Карпат, Піп-Іван Чорногірський (місць. «Чорну гору») висотою 2020м. На ній стоїть стара закинута польська обсерваторія, в народі відома як «Білий слон». Надійна капітальне будівля здалеку нагадує середньовічну фортецю, з вершини відкриваються чудові краєвиди, навколо багато скель і кам’яних розсипів, обстановка жвава і взагалі дуже мальовничо і цікаво, тут панує своя атмосфера. З цього моменту наша ідилічна самотність закінчиться, адже ми ступили на один з найпопулярніших маршрутів. Вдосталь насолодившись цієї містичної горою карпатських мольфарів, спускаємося по хребту в урочище, де заночуємо з видом на Попа і Чорногорський хребет. Тутешня обстановка унікальна, відчувається простір і масштаб високих гір, а час втрачає значення.

👣 8 км; ↑ 800м, ↓ 400м

Поп-Іван Чорногора на травневі
День 9. Дземброня

Йдемо до Смотрича, звідки наостанок поглянемо на Чорногірський хребет. Спускаємося в абсолютно особливе місце – урочище «Вухатий камінь». Передати словами красу цих величезних каменів, насипів і валунів на такій висоті не в силі жодна мова світу – це треба побачити хоча б раз в житті. Напевно, саме тут зароджувалися стародавні карпатські легенди про магію, Чугайстра і відунів, сила і енергія цього місця буквально пронизують повітря навколо. Вдосталь поблукавши по урочищу, спускаємося в село Дземброня, де нас вже чекає автобус в ІФ. На знайомому ж \ д вокзалі наш похід в Карпати на травневі свята закінчиться, але забути його не зможе жоден з нас.

Якщо дозволяє час, радимо залишитися ще на день в Івано-Франківську і подивитися це затишне історичне містечко, в центрі якого ви знайдете маленький Львів, маленьку Прагу і Відень. Прогуляйтеся вечірніми сквериками і обов’язково відвідайте кілька пабів, ресторанчиків і кафешок – вони тут буквально на кожному кроці і відкриті майже цілу добу. Франківськ взагалі не лягає спати і вам нудьгувати не дасть;)

👣 8 км; ↓ 1000м

Карпати в травні на фото
Показати всі дні
Вартість
У вартість включено
 • триразове харчування в горах;
 • послуги інструктора і провідника;
 • використання котлів і газове обладнання;
 • туристична медична страховка;
 • реєстрація групи та оформлення всіх дозволів на перебування в прикордонній зоні;
 • рекреаційні збори;
 • фірмовий подарунок туристу;
 • сертифікат;
 • дисконтна клубна карта;
 • аптечка.
У вартість не включено
 • проїзд у транспорті, трансфери;

необов’язкові:

 • прокат спорядження;
 • баня/чани;
 • кафе, ресторани, сувеніри;
 • чайові гіду.
Оплата і додаткові витрати
 • Оплатити вартість туру ви зможете інструктору при зустрічі групи в Івано-Франківську або перерахувати на банківську карту / рахунок.
 • Підтвердженням місця в групі є скан квитка до Франківська або передоплата (20% від вартості туру).
 • Працюємо офіційно — Ваша відпустка максимально захищена!
 • Напишіть звіт про подорож і отримайте бонус: 330грн на наступний похід з нашим клубом!
Необов'язкові додаткові витрати:
 • Після походу ми традиційно вечеряємо в ресторані прикарпатської кухні (від 150грн).
 • По дорозі можна купити сувеніри (від 50грн) або карпатські настоянки у байкера (~ 180грн).
 • Після спуску з Чорногори може випасти можливість піти в лазню, заночувати в кемпі або гестхаусі. Візьміть 200-300грн про запас для цих цілей. Навіть якщо Ви не плануєте, погодні умови можуть внести корективи в маршрут.
Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Івано-Франківськ, 10:00
Закінчення: Івано-Франківськ, після 17:00
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
Подайте заявку прямо на цій сторіночці.
КВИТКИ
Купіть квитки до Франківська.
РЮКЗАК
Зберіть все зі списку необхідних речей.
В КАРПАТИ!
От і все. Залишилося лиш дочекатися дати походу. Є питання? Дзвоніть/пишіть нам - менеджер з радістю усе розкаже.
Харчування в поході

Харчуванням забезпечуємо ми, тож вам не варто про це турбуватися або брати щось з собою — нагодуємо всіх. Вранці і ввечері передбачені гарячі страви і чаювання з солодощами. Харчування комбіноване: на хороших стоянках з дровами варимо традиційні похідні супи та каші, а на складних переходах і висотних ночівлях їмо фірмові сублімовані страви. На обід — перекус з бутербродів, шоколаду та сухофруктів. По дорозі при можливості докуповуємо бринзу та сир. Вегетаріанцям не варто хвилюватися — просто попередьте нас про те, що ви не їсте, і ми складемо для вас індивідуальне меню.

Погода на Чивчинах

Хоча ми здебільшого будемо йти на середніх висотах (~1000-1500м н.р.м), проте травневі в Карпатах – пора непередбачуваної погоди. Потрібно приготуватися до ясного сонця, дощу і навіть снігу.

Що ще потрібно знати
 • Всі ночі спимо в наметах;
 • Всі учасники чергують під час походу (готують їжу, збирають дрова, ставлять намети);
 • Інструктор має право змінити маршрут в залежності від погоди і стану групи.
Важливі переваги, які пропонуємо тільки ми
 • Покращена комбінована розкладка: різноманітні страви, які не “приїдаються”, продукти на 1,5 кг легше звичайного похідного харчування, індивідуальне меню для м’ясоїдів, вегетаріанців, діабетиків.
 • Заощаджуємо час: приготування на інтегрованих газових пальниках зберігає до 1,5 години на добу — їх ми використовуємо на треккінг… і не поспішаємо на переходах.
 • Обмежений розмір групи 7-12 туристів: маневреність і зручні трансфери.
 • Інструктори, для яких Карпати — рідні гори. Вони знають гуцулів, все стежки, колиби, джерела уздовж і поперек, тому точно проведуть Вас так, як треба.
 • Можна взяти наш прокат в Івано-Франківську і залишити непотрібні в поході речі на офісі 🙂
 • Страховка включена у вартість.
Інформація про документи

Для оформлення групової медичної страховки скиньте менеджеру свої паспортні дані мінімум за тиждень до початку походу. Ми не зможемо гарантувати оформлення страховки тим учасникам, що цього не зробили.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
Одяг
 • Штормовка / вітрозахисна куртка (підійдуть хороші мембранні куртки).
 • Водозахисні треккінгові штани – мембранні або софтшел.
 • Штани-трансформери для денних переходів (такі, що перетворюються в шорти).
 • Термобілизна (верх і низ): активна для треккінгу і шерстяна або утеплена для сну.
 • Флісовий светр — зберігає тепло і швидко сохне.
 • Флісові штани для бівака.
 • Пуховка.
 • Футболка (2-3 штуки, більше не потрібно).
 • Дощовик або пончо.
 • Захисні рукавички з віндблоком, флісові рукавички.
 • Тепла шапка, що захищає вуха (напр. флісова, в холодні весни балаклава)
 • Кепка / панама / баф для захисту від сонця.
 • Шкарпетки (4-5 пар / 1 теплі для сну).
 • Спідня білизна.
Взуття
 • Взуття для денних переходів (треккінгові черевики з міцною рифленою підошвою, товстими стінками і обрезинкою). Обробіть черевики водовідштовзувальними засобами перед походом.
 • Бахіли (гамаші, туристичні “ліхтарики”).
 • Легке запасне взуття для табору та переїздів (“дутики”, пухові чуні+резинові шльопанці, кросівки).
Спорядження
 • Рюкзак 55-80 літрів з накидкою від дощу — рейнкавером.
 • Спальний мішок з температурою комфорту 0…+5C.
 • Намет (обов’язково двошаровий, одношарові китайські і важкі рибальські намети не підходять!).
 • Килимок (каремат).
 • Треккінгові палиці.
Особисті речі
 • Налобний ліхтарик.
 • Окуляри сонцезахисні (!).
 • Індивідуальна аптечка з набором всіх необхідних для вас ліків.
 • Гігієнічний набір (мило, зубна паста та щітка, туалетний папір).
 • Сонцезахисний крем (бажано від 50 SPF), гігієнічна помада.
 • Посуд: тарілка, кружка, ложка (або гібрид ложки з виделкою — ловилка), ніж.
 • Сидушка туристична.
 • Павербанк або запасні акумулятори для мобільних телефонів і фотоапаратів.
 • Поліетиленові пакети і водозахисні гермомішки для речей і техніки.
 • Ємність для води (підійде звичайна пластикова пляшка 1,5-2 л), можна термос (якщо не ліньки нести:).
 • Документи у водонепроникному пакеті.
Наш прокат споряги в Карпатах
Найменування спорядження Ціна за 1 день 
Місце в наметі 30 грн
Рюкзак з рейнкавером 50 грн
Каремат (килимок) 20 грн
Спальний мішок 40 грн
Трекінгові палки 30 грн
Гамаші (“ліхтарики туристичні”)

*можуть знадобитися лише для демісезонних походів

30 грн

 

Забронювати тур
Фотогалерея
Останні відгуки
Facebook відгуки
Звіти
Новини
Статті
Звіти, Новини
04 May 2024
Піздня весна на Чорногорі - похід на Говерлу в квітні
Ну що ж, гори кличуть! Цього разу нас покликав у гості ще засніжений Чорногірський хребет. Українці вже веснують. Хто на городах, хто в передпасхальних приготуваннях.
Звіти, Новини
29 April 2024
Кукульський анти-крокус
Отже, ми всі весело збирали рюкзаки у своїх домівках, ковтаючи слюні і уявляючи, яку неймовірну красу ми побачимо. Нікого навіть не налякала (але це не точно)) інформація, що вночі на хребті буде мінусова температура.
Звіти, Новини
15 March 2024
Альп похід на Гутин-Томнатик в березні
Завершився наш захопливий експедиційний вихід на Гутин-Томнатик. Кожного разу ця гора готує нам сюрпризи. Так сталось і цього разу
Звіти, Новини
23 February 2024
Розпаковка походу на Грофу
Січень - найкращий місяць для зимових походеньок в Горганах. Розповідь про похід на Грофу групи туристів Pohid V Gory в 2024 році
Звіти, Новини
21 February 2024
Новини з Гутин-Томнатика
Експедиція ‘Pohid v gory” успішно піднялась на гору Гутин-Томнатик 16.02.24. На одну з найскладніших вершин Карпат, східне ребро
Звіти
30 October 2023
Стежками Чорногори
Сонячний ранок, легка прохолода, автобус везе нас в'юнкою дорогою поміж милих карпатських вершин. В такт вітру нам підмахують гілочками смереки, осіннє золоте листя відблискує на сонці, мене чуть не зносить поривом кудись у калюжу, поки я йду в магазин.
Звіти
13 October 2023
Відгук про похід "ВСІ двохтисячники - Чорногірський хребет"
Звіти
26 November 2021
Звіт про похід Чорногірським хребтом, осінь 2021
Звіти
27 September 2020
Відгук про літній похід на Петрос та Говерлу, Карпати
Звіти
26 September 2020
Звіт про похід на Піп-Іван Мармароський
Звіти
26 September 2020
Говерла, Петрос і озера Чорногори | Відео - відгук з походу по Карпатах
Звіти
11 March 2020
Зимна Чорногора | Звіт з альп навчань 2020
Звіти
05 September 2019
Звіт про похід Горганами | Або для чого ми ідемо в гори?
Звіти
10 January 2018
Мій 2018 в Карпатах | Новий рік з Pohod V Gory
Звіти
27 January 2017
Історія про те, як я на Петрос не зійшла
Звіти
27 June 2015
Травневий Мармарош | Відгук про похід в Карпати
Звіти
27 September 2014
Звіт про зимовий похід на Говерлу
Звіти
26 April 2014
Звіт про зимовий похід на Грофу
Новини
09 May 2024
Великдень в поході за крокусами: Говерла і Стримба
Команда зібралась не тільки суперкласна, а ще й суперфартова! Бо хтось точно тримає удачу за хвостик - за два треки (на гору Кам'янка та г. Стримба) на нас не впало ні краплі дощу, навіть страшні пориви вітру, який обіцяв прогноз, нам просто поморозили вуха і все
Звіти, Новини
04 May 2024
Піздня весна на Чорногорі - похід на Говерлу в квітні
Ну що ж, гори кличуть! Цього разу нас покликав у гості ще засніжений Чорногірський хребет. Українці вже веснують. Хто на городах, хто в передпасхальних приготуваннях.
Звіти, Новини
29 April 2024
Кукульський анти-крокус
Отже, ми всі весело збирали рюкзаки у своїх домівках, ковтаючи слюні і уявляючи, яку неймовірну красу ми побачимо. Нікого навіть не налякала (але це не точно)) інформація, що вночі на хребті буде мінусова температура.
Новини
21 April 2024
Майже весняний Свидовець - сюрпризи погоди в Карпатах
Вже друга половина квітня, проте погода в Карпатах вкотре змогла нас здивувати. І хоч на полонинах вже давно зацвіли крокуси, новий циклон приніс похолодання та сніг. Тож ми знову опинились в зимі!
Новини
08 April 2024
Крокуси надихають
А ви ходили навесні на Кукул милуватися крокусами? Це щось унікальне і незабутнє! Карпатські полонини, які щойно скинули зимову ковдру...
Звіти, Новини
15 March 2024
Альп похід на Гутин-Томнатик в березні
Завершився наш захопливий експедиційний вихід на Гутин-Томнатик. Кожного разу ця гора готує нам сюрпризи. Так сталось і цього разу
Звіти, Новини
23 February 2024
Розпаковка походу на Грофу
Січень - найкращий місяць для зимових походеньок в Горганах. Розповідь про похід на Грофу групи туристів Pohid V Gory в 2024 році
Звіти, Новини
21 February 2024
Новини з Гутин-Томнатика
Експедиція ‘Pohid v gory” успішно піднялась на гору Гутин-Томнатик 16.02.24. На одну з найскладніших вершин Карпат, східне ребро
Новини
25 July 2023
Похід для дітей сиріт
Туристичний клуб "Pohid V Gory" проводить у Карпатах регулярні дитячі походи для дітей-сиріт. Кожна людина, яка сходила з нами в похід, вклала частину своїх коштів в організацію і проведення таких заходів
Новини, Статті
03 June 2023
Гора Фаркеу - альтернативні Мармароси
Мармароські гори - без сумніву один з наймальовничіших регіонів в Карпатах. Його також називають «Гуцульські Альпи», через скелястий і суворий рельєф.
Статті
25 March 2024
Коли цвітуть крокуси в Карпатах
Весна, саме час зупинитись, озирнутись навколо і прислухатись у незвичний ритм гірських сердець, що ховаються під тяжким покровом снігів.
Статті
25 February 2024
Полонина Пожижевська
Карпати - полонина Пожижевська - справжній епіцентр туристичного життя на Чорногірському хребті. Значення в походах, історія і цікаві факти
Новини, Статті
03 June 2023
Гора Фаркеу - альтернативні Мармароси
Мармароські гори - без сумніву один з наймальовничіших регіонів в Карпатах. Його також називають «Гуцульські Альпи», через скелястий і суворий рельєф.
Статті
29 September 2022
Необхідне спорядження для походу | Універсальний список
Статті
29 September 2022
Село Ділове
Статті
29 September 2022
Список одягу для літнього походу по Карпатах
Статті
29 September 2022
Демісезонний список спорядження для Карпат восени та весною 🍁🌸
Статті
29 September 2022
Список спорядження для зимових походів по Карпатах
Статті
29 September 2022
Обсерваторія на Попі-Івані Чорногірському
Статті
29 September 2022
Гора Ігровець
Статті
29 September 2022
Містичні істоти Карпат | Гуцульська міфологія
Статті
29 September 2022
Що таке «колиба»
У наших описах маршрутів і звітах про походи часто вживається слово «колиба», що ж воно означає.
Статті
29 September 2022
Що таке полонина в Карпатах і на Балканах
Збираючись у похід, на картах і путівниках часто натрапляєш на слово «полонина» або «планіна». Так що ж, все-таки означають ці загадкові назви?
Статті
29 September 2022
Яка погода в Карпатах?
Статті
29 September 2022
Гора Говерла в Карпатах
Найвища гора України - одна з найбільш відомих та відвідуваних в Карпатах. Висота над рівнем моря складає 2061м.
Статті
27 September 2022
Маршрути на Говерлу
Статті
27 September 2022
Де жити в Івано-Франківську ● Відкриваємо ворота в Карпати
Статті
27 September 2022
Сховані перлини | Найдивовижніші місця Карпат
Статті
30 September 2016
Похід з дітьми в гори
Статті
29 September 2012
Яремче - перлина Українських Карпат
Невеличке мальовниче містечко Яремче в Івано-Франківській області - серце українських Карпат.
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

  Швидке замовлення
  Похід: Похід на травневі 🌱 Карпатський Памір | Чорногора-Чивчини
  Ім'я та прізвище
  Дата походу
  Телефон
  Email
  Коментар
  Записатися
  Дякую!
  Вашу заявку успішно відправлено.
  Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
  Закрити
  Залишити відгук
  Ім'я та прізвище
  Email
  Похід
  Дата туру
  Посилання на соц. мережі
  Відгук.
  НАПРЯМКИ
  НАПРЯМКИ
  Види походів
  Види походів
  Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти