Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Водоспади Карпат | Легкий піший похід
Інструктор клубу PVG
макс 15 особи.
70 км
6 днів

Водоспади Карпат | Легкий піший похід

2300₴
4.9
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
6 днів

Похід до водоспадів Карпат – чудова можливість познайомитися з горами і взяти від них найкраще. Тут будуть і запаморочливі панорамні види, і підкорення справжніх вершин, і найкрасивіші в Карпатах водоспади. Ми побуваємо в найвідомішому місті Прикарпаття – Яремче, побачимо мальовничі урочища і скелі 30м висотою, будемо ночувати в диких карпатських лісах, на берегах найчистіших річок, познайомимося з гуцульською культурою та кухнею, нас чекає величезна кількість чорниці, лохини, малини, ожини, грибів, цілі килими квітів і запашних трав. Ви дійсно все це побачите (це не реклама;), адже Горгани – особливий куточокКарпат, дуже багатий і мальовничий.

Похід до водоспадів – зовсім нескладний, розроблений спеціально для туристівпочатківців та сімей з маленькими дітьми. Не буде крутих і довгих підйомів, кожні кілька днів ми будемо спускатися до цивілізації, Вас поведуть досвідчені та вмілі інструктори. Комфортний і безпечний, з полегшеними рюкзаками – похід до водоспадів Карпат швидко введе Вас в курс туристичної справи і познайомить з усією красою і різноманітністю Карпат. Приєднуйтесь!

Швидка заявка
Координатор
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Графік роботи
Привіт. На звязку з 9 до 18 Пн-Пт. Сб,Нд - дежурний режим). 🙂🥾⛰
Похід до водоспадів Карпат
Маршрут
Івано-Франківськ
Бухтівецький водоспад
Манявський водоспад
Гора Пасічанка
Полонина Щівка
Водоспад Дівочі Сльози
Яремче, водоспад Пробій
с. Дора
Івано-Франківськ
День 1. Бухтівецький водоспад

Наш гід зустріне туристів в Івано-Франківську на центральному ж/д вокзалі. Сідаємо на трансфер і їдемо в село Пасічна, поруч з яким збереглися руїни Пнівського замку XVI в – ми їх побачимо з вікна. Йдемо уздовж чистої гірської річки і незабаром бачимо перший на маршруті водоспад – Бухтівецький. Його висота – 8 метрів бурхливого вільного падіння, а зверху потік промив справжній тунель, по якому річка мчить вниз зі страхітливою швидкістю. Відпочинемо у Бухтівці, найсміливіші приймуть «карпатський душ», і рухаємося далі. Долаємо нескладний, але відчутний підйом до полонини Комарники і зупиняємося на ніч.

Пройдемо 11 км, наберемо 600м висоти.

День 2. Манявський водоспад — Горган (1239м)

Продовжуємо наш похід до водоспадів Карпат. Прохолодна лісова стежка виводить нас до наступного і значно вищого водоспаду – Манявського. Кілька його каскадів падають з висоти близько 20 м, гуркіт води ми почуємо здалеку. Каньйон річки Манявки оточений крутими схилами гір і більше схожий на витвір мистецтва: темні вологі скелі понад двадцять метрів висотою покриті плямами яскравих вологих мохів, з валунів звисають гігантські папороті… скупаємося, сфотографуємося і піднімемося на майданчик над водоспадом, де не менш красиво і спокійніше.

Вдосталь насолодившись околицями, йдемо далі. Піднімаємося змішаним лісом на гору Горган, звідки побачимо всі навколишні гори. Заночуємо на полонині з видом на Карпати (якщо дозволить погода), або в лісі.

Пройдемо 13 км, підйом і спуск – 500м.

День 3. Гора Пасічанка (1213м)

Сьогодні ми спускаємося в долину річки Бистриця. Йдемо через мальовниче, як з картинки, гірське село Зелена. У місцевому магазинчику зможемо придбати все необхідне, а після обіду піднімаємося під вершину гори Пасічанка (1213м), де розіб’ємо табір. Похід до водоспадів Карпат відрізняється тим, що кожні кілька днів ми будемо спускатися до цивілізації. Це особливо важливо для початківців і тих, хто йде з маленькими дітьми, адже похід буде максимально безпечним і комфортним, а рюкзак – істотно легшим.

Подолаємо 8,5 км, втратимо 600м висоти і наберемо 550м.

День 4. Полонина Щівка — Переслоп (994м) — р. Жонка

Наш похід до водоспадів Карпат триває і ми йдемо по хребту, оточені чудовими панорамами Східних Горган. По дорозі підкоримо кілька локальних вершин, перепади висот будуть невеликими, а види – приголомшливими. Побачимо гору Довбушанку (1754м) – одну з найкрасивіших в Горганах. Її величезний і гострий, як лезо ножа, хребет покритий яскравими валунами і кам’яними розсипами (греготами), а нижче хвилюються поля альпійської низькорослої сосни. Увечері спускаємося до річки Жонка і розіб’ємо табір на галявинці в ялиновому лісі.

Пройдемо 15 км, спуск 450м.

День 5. Водоспад Дівочі Сльози — Яремче, водоспад Пробій — стежка Довбуша — гора Маковиця

Сьогодні нас чекають цілих два водоспади, так що виходимо раненько. Спускаємося лісовою дорогою до водоспаду Дівочі Сльози. Він невисокий, але дуже мальовничий. Через півгодини приходимо в Яремче – самобутнє і харизматичне містечко. Складно знайти місце, більш відповідне для знайомства з гуцульською культурою. Величезний сувенірний ринок зі всілякими виробами місцевих майстрів, музей-колиба, безліч кафе і ресторанів з традиційними стравами регіону і один з найкрасивіших водоспадів Карпат зробили Яремче туристичною перлиною Прикарпаття. Пробій по суті – пороги на повноводній річці Прут, але настільки потужні і високі, що їх називають водоспадом. Прямо над ним є міст, з якого відмінно проглядається весь потік, а для повноти картини можна спуститися вниз до самої річки.

Досліджуємо Пробій, робимо фото і вирушаємо далі до гори Маковиця (984м). Якщо буде час, повернемо на «стежку Довбуша» (668м) – нагромадження скель і величезних валунів висотою до 20-ти метрів на схилі Маковиці. Руді кам’яні брили рясніють печерами і оточені красивим змішаним лісом, а поруч є кілька оглядових майданчиків. Колись це місце служило притулком для опришків і, за переказами, тут сховав свій скарб їх легендарний ватажок Олекса Довбуш. Увечері розіб’ємо табір на галявині в красивому карпатському лісі.

Пройдемо 12 км, спустимося на 150м, піднімемося на 430м.

День 6. с. Дора — ур. Білий Камінь

Наш похід до водоспадів Карпат триває. Поснідавши, спускаємося в селище Дора, де оглянемо зразок традиційного гуцульського зодчества – церкву св. Михайла з монастирем (1844р). З Дори починається маршрут в мальовниче урочище Білий Камінь, пам’ятку природи національного значення. Скеля висотою майже 30 метрів стоїть на вершині гори, а навколо розкидані меньші скелі, оброслі мохами, папороттю і покрученими деревами. Білий Камінь – улюблене місце скелелазів, адже воно всього в 1,5 год від цивілізації і, якщо буде час, сходимо туди в радіалку. По дорозі зростає дуже багато чебрецю і ми обов’язково його назбираємо, щоб довгими зимовими вечорами вдома заварювати ароматний чай і згадувати Карпати… Спускаємося в Дору, сідаємо на автобус і їдемо в Івано-Франківськ, де закінчується наш легкий похід Карпатами. Ми їдемо додому, але ніколи не забудемо нових друзів і довго ще наші серця сповнюватимуться гармонією природи і карпатських гір.

Пройдемо 10 км.

Якщо є вільний день, радимо залишитися в Івано-Франківську і погуляти його затишними історичними вуличками. Безліч пам’яток архітектури, музеї і тихі скверики наповнюють це компактне містечко особливою атмосферою, а кількість приголомшливих кав’ярень, ресторанчиків і кавярень приголомшує уяву. Франківськ нікому не дозволить нудьгувати;)

Показати всі дні
Вартість
У вартість включено
  • триразове харчування в горах;
  • послуги інструктора і провідника;
  • використання котлів і газове обладнання;
  • туристична медична страховка;
  • рекреаційні збори;
  • фірмовий подарунок клубу;
  • сертифікат;
  • дисконтна клубна карта;
  • аптечка.
У вартість не включено
  • проїзд у транспорті. трансфери;
  • прокат спорядження.
Оплата походу й додаткові витрати
  • Оплата туру проводиться інструктору при зустрічі групи. При бажанні Ви можете оплатити програму онлайн. Підтвердженням Вашої участі у програмі для нас є скан Ваших квитків або передоплата (20% від вартості туру).
  • Додаткові витрати: трансфер в гори і назад (в середньому 170 грн в одну сторону).
  • Напишіть звіт про Ваш похід і отримайте: ультралегкий клубний рюкзак для радіалок + бонусні 120 грн на походи.
Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Івано-Франківськ, до 12:00
Закінчення: Івано-Франківськ, до 17:00
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
Заповніть заявку прямо на цій сторінці.
КВИТКИ
Купіть квитки до Івано-Франківська і назад і надішліть нам їх копію (підтвердження участі в поході).
РЮКЗАК
Зберіть все зі списку необхідних речей.
В ПОХІД!
Ось і все, тепер залишається тільки дочекатися початку. Якщо у Вас є питання - телефонуйте або пишіть, і наші консультанти з радістю все розкажуть.
Погода в Карпатах

Цей маршрут не проходить на значних висотах і, хоча погода в Карпатах змінюється дуже швидко, в лісовій зоні завжди тепло, в будь-якій ситуації є можливість розпалити багаття і сховатися від негоди. Температура вдень від +15 до +25 градусів, вночі не опускається нижче 10 градусів. У сонячну погоду ми позасмагаємо і навіть викупаємося в кристально чистих гірських річках.

Харчування в поході

Харчуванням в поході забезпечуємо ми. Так що Вам не варто про це турбуватися або брати що-небудь з собою – нагодуємо всіх. Вегетаріанцям теж не варто хвилюватися – просто попередьте нас про те, які продукти не їсте, і ми складемо для Вас індивідуальне меню.

Кожен день будуть гарячі страви: каші, супи, м’ясні та овочеві. Також передбачені калорійні і смачні перекуски: печиво, шоколад, халва, сухофрукти, горіхи, сало.

Що ще потрібно знати?
  • всі ночі спимо в наметах;
  • всі учасники чергують під час походу (готують їжу, збирають дрова, ставлять намети);
  • інструктор має право змінити маршрут походу в залежності від погоди і стану групи.
Важливі переваги, які пропонуємо тільки ми
  • Покращена розкладка і полегшені рюкзаки: ТРИЧІ на день – гарячі страви (перше, друге, каша), індивідуальне меню для м’ясоїдів, вегетаріанців, діабетиків. Продукти на 1,5 кг легші, аніж звичайне похідне харчування + докуповуємо перекуси по ходу.
  • Заощаджуємо час: приготування на інтегрованих газових пальниках зберігає до 1,5 години на добу – їх ми використовуємо на трекінг… і не поспішаємо на переходах.
  • Досвідчений інструктор і оптимальна ціна! + Знижки, подарунки та сертифікат.
Інформація про документи

Для оформлення групової медичної страховки скиньте менеджеру свої паспортні дані мінімум за тиждень до початку походу. Ми не зможемо гарантувати оформлення страховки тим учасникам, які цього не зробили.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
Одяг для походу
  • Легка водо/вітрозахисна куртка (підійдуть хороші мембранні куртки).
  • Водозахисні штани.
  • Штани та шорти для денних переходів (ідеально підійдуть штани-трансформери, що перетворюються на шорти).
  • Термобілизна (або легкі кофта та штани для сну) .
  • Флісовий светр – зберігає тепло і швидко сохне.
  • Футболка (2-3 штуки на 6 днів, більше не потрібно).
  • Дощовик або пончо.
  • Легкі захисні рукавички.
  • Кепка/панама/бафф для захисту від сонця.
  • Шкарпетки (2 пари для 3-4-денних походів, 3 пари для 5-6-денних, 4 пари 7+ днів.
  • Теплі шкарпетки (для сну).
  • Нижня білизна.
Взуття
  • Взуття для денних переходів (треккінгові черевики або якісні кросівки з міцною рифленою підошвою і товстими стінками).
  • Легке запасне взуття для табору (сандалії, сланці).
Індивідуальне спорядження
  • Рюкзак 55-80 літрів з накидкою від дощу – рейнкавером.
  • Спальний мішок з температурою комфорту від 0 до +5 oC.
  • Намет (обов’язково двошаровий, одношаровий китайський та важкий рибальський намет не підходить!).
  • Килимок (каремат).
  • Треккінгові палиці.
Особисті речі в похід
  • Налобний ліхтарик.
  • Окуляри сонцезахисні.
  • Індивідуальна аптечка з набором усіх необхідних для вас ліків.
  • Гігієнічний набір (мило, зубна паста і щітка, туалетний папір).
  • Сонцезахисний крем (бажано від 50 SPF), гігієнічна помада.
  • Посуд: тарілка, кухоль, ложка (або гібрид ложки з вилкою – ловилки), ніж.
  • Сидушка туристичне.
  • Павербанк або запасні акумулятори для мобільних телефонів та фотоапаратів.
  • Поліетиленові пакети або водозахисні гермішки для речей та техніки.
  • Місткість для води (підійде звичайна пластикова пляшка 1-1,5л)
  • Документи у водонепроникному пакеті.
  • Страхування (для закордонних походів).
Наш прокат спорядження в Карпатах
Найменування Ціна за 1 день  
Рюкзак з рейнкавером 50 грн
Каремат (коврик) 20 грн
Cпальний мішок (літній, +5°С) 40 грн
Треккінгові палиці 30 грн
Гамаші (бахіли туристичні) 30 грн
Забронювати тур
Фотогалерея
Звіти
Новини
Статті
Звіти, Новини
04 May 2024
Піздня весна на Чорногорі - похід на Говерлу в квітні
Ну що ж, гори кличуть! Цього разу нас покликав у гості ще засніжений Чорногірський хребет. Українці вже веснують. Хто на городах, хто в передпасхальних приготуваннях.
Звіти, Новини
29 April 2024
Кукульський анти-крокус
Отже, ми всі весело збирали рюкзаки у своїх домівках, ковтаючи слюні і уявляючи, яку неймовірну красу ми побачимо. Нікого навіть не налякала (але це не точно)) інформація, що вночі на хребті буде мінусова температура.
Звіти, Новини
15 March 2024
Альп похід на Гутин-Томнатик в березні
Завершився наш захопливий експедиційний вихід на Гутин-Томнатик. Кожного разу ця гора готує нам сюрпризи. Так сталось і цього разу
Звіти, Новини
23 February 2024
Розпаковка походу на Грофу
Січень - найкращий місяць для зимових походеньок в Горганах. Розповідь про похід на Грофу групи туристів Pohid V Gory в 2024 році
Звіти, Новини
21 February 2024
Новини з Гутин-Томнатика
Експедиція ‘Pohid v gory” успішно піднялась на гору Гутин-Томнатик 16.02.24. На одну з найскладніших вершин Карпат, східне ребро
Звіти
30 October 2023
Стежками Чорногори
Сонячний ранок, легка прохолода, автобус везе нас в'юнкою дорогою поміж милих карпатських вершин. В такт вітру нам підмахують гілочками смереки, осіннє золоте листя відблискує на сонці, мене чуть не зносить поривом кудись у калюжу, поки я йду в магазин.
Звіти
13 October 2023
Відгук про похід "ВСІ двохтисячники - Чорногірський хребет"
Звіти
26 November 2021
Звіт про похід Чорногірським хребтом, осінь 2021
Звіти
27 September 2020
Відгук про літній похід на Петрос та Говерлу, Карпати
Звіти
26 September 2020
Звіт про похід на Піп-Іван Мармароський
Звіти
26 September 2020
Говерла, Петрос і озера Чорногори | Відео - відгук з походу по Карпатах
Звіти
11 March 2020
Зимна Чорногора | Звіт з альп навчань 2020
Звіти
05 September 2019
Звіт про похід Горганами | Або для чого ми ідемо в гори?
Звіти
10 January 2018
Мій 2018 в Карпатах | Новий рік з Pohod V Gory
Звіти
27 January 2017
Історія про те, як я на Петрос не зійшла
Звіти
27 June 2015
Травневий Мармарош | Відгук про похід в Карпати
Звіти
27 September 2014
Звіт про зимовий похід на Говерлу
Звіти
26 April 2014
Звіт про зимовий похід на Грофу
Новини
23 May 2024
Травнева Говерла - новини з Чорногори
стали свідками непересічної події - візиту прикордонників на гелікоптері. Захисники кордону посадили гвинтокрил на самісінькій вершині, щоб перевірити військово-облікові документи в чоловіків
Новини
09 May 2024
Великдень в поході за крокусами: Говерла і Стримба
Команда зібралась не тільки суперкласна, а ще й суперфартова! Бо хтось точно тримає удачу за хвостик - за два треки (на гору Кам'янка та г. Стримба) на нас не впало ні краплі дощу, навіть страшні пориви вітру, який обіцяв прогноз, нам просто поморозили вуха і все
Звіти, Новини
04 May 2024
Піздня весна на Чорногорі - похід на Говерлу в квітні
Ну що ж, гори кличуть! Цього разу нас покликав у гості ще засніжений Чорногірський хребет. Українці вже веснують. Хто на городах, хто в передпасхальних приготуваннях.
Звіти, Новини
29 April 2024
Кукульський анти-крокус
Отже, ми всі весело збирали рюкзаки у своїх домівках, ковтаючи слюні і уявляючи, яку неймовірну красу ми побачимо. Нікого навіть не налякала (але це не точно)) інформація, що вночі на хребті буде мінусова температура.
Новини
21 April 2024
Майже весняний Свидовець - сюрпризи погоди в Карпатах
Вже друга половина квітня, проте погода в Карпатах вкотре змогла нас здивувати. І хоч на полонинах вже давно зацвіли крокуси, новий циклон приніс похолодання та сніг. Тож ми знову опинились в зимі!
Новини
08 April 2024
Крокуси надихають
А ви ходили навесні на Кукул милуватися крокусами? Це щось унікальне і незабутнє! Карпатські полонини, які щойно скинули зимову ковдру...
Звіти, Новини
15 March 2024
Альп похід на Гутин-Томнатик в березні
Завершився наш захопливий експедиційний вихід на Гутин-Томнатик. Кожного разу ця гора готує нам сюрпризи. Так сталось і цього разу
Звіти, Новини
23 February 2024
Розпаковка походу на Грофу
Січень - найкращий місяць для зимових походеньок в Горганах. Розповідь про похід на Грофу групи туристів Pohid V Gory в 2024 році
Звіти, Новини
21 February 2024
Новини з Гутин-Томнатика
Експедиція ‘Pohid v gory” успішно піднялась на гору Гутин-Томнатик 16.02.24. На одну з найскладніших вершин Карпат, східне ребро
Новини
25 July 2023
Похід для дітей сиріт
Туристичний клуб "Pohid V Gory" проводить у Карпатах регулярні дитячі походи для дітей-сиріт. Кожна людина, яка сходила з нами в похід, вклала частину своїх коштів в організацію і проведення таких заходів
Новини, Статті
03 June 2023
Гора Фаркеу - альтернативні Мармароси
Мармароські гори - без сумніву один з наймальовничіших регіонів в Карпатах. Його також називають «Гуцульські Альпи», через скелястий і суворий рельєф.
Статті
25 March 2024
Коли цвітуть крокуси в Карпатах
Весна, саме час зупинитись, озирнутись навколо і прислухатись у незвичний ритм гірських сердець, що ховаються під тяжким покровом снігів.
Статті
25 February 2024
Полонина Пожижевська
Карпати - полонина Пожижевська - справжній епіцентр туристичного життя на Чорногірському хребті. Значення в походах, історія і цікаві факти
Новини, Статті
03 June 2023
Гора Фаркеу - альтернативні Мармароси
Мармароські гори - без сумніву один з наймальовничіших регіонів в Карпатах. Його також називають «Гуцульські Альпи», через скелястий і суворий рельєф.
Статті
29 September 2022
Необхідне спорядження для походу | Універсальний список
Статті
29 September 2022
Село Ділове
Статті
29 September 2022
Список одягу для літнього походу по Карпатах
Статті
29 September 2022
Демісезонний список спорядження для Карпат восени та весною 🍁🌸
Статті
29 September 2022
Список спорядження для зимових походів по Карпатах
Статті
29 September 2022
Обсерваторія на Попі-Івані Чорногірському
Статті
29 September 2022
Гора Ігровець
Статті
29 September 2022
Містичні істоти Карпат | Гуцульська міфологія
Статті
29 September 2022
Що таке «колиба»
У наших описах маршрутів і звітах про походи часто вживається слово «колиба», що ж воно означає.
Статті
29 September 2022
Що таке полонина в Карпатах і на Балканах
Збираючись у похід, на картах і путівниках часто натрапляєш на слово «полонина» або «планіна». Так що ж, все-таки означають ці загадкові назви?
Статті
29 September 2022
Яка погода в Карпатах?
Статті
29 September 2022
Гора Говерла в Карпатах
Найвища гора України - одна з найбільш відомих та відвідуваних в Карпатах. Висота над рівнем моря складає 2061м.
Статті
27 September 2022
Маршрути на Говерлу
Статті
27 September 2022
Де жити в Івано-Франківську ● Відкриваємо ворота в Карпати
Статті
27 September 2022
Сховані перлини | Найдивовижніші місця Карпат
Статті
30 September 2016
Похід з дітьми в гори
Статті
29 September 2012
Яремче - перлина Українських Карпат
Невеличке мальовниче містечко Яремче в Івано-Франківській області - серце українських Карпат.
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

    Швидке замовлення
    Похід: Водоспади Карпат | Легкий піший похід
    Ім'я та прізвище
    Дата походу
    Телефон
    Email
    Коментар
    Записатися
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено.
    Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
    Закрити
    Залишити відгук
    Ім'я та прізвище
    Email
    Похід
    Дата туру
    Посилання на соц. мережі
    Відгук.
    НАПРЯМКИ
    НАПРЯМКИ
    Види походів
    Види походів
    Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти