Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Карпати-hard ☠️ TransCarpathians | Мармарош+Чорногора
Інструктор клубу PVG
макс 10 особи.
120 км
10 днів

Карпати-hard ☠️ TransCarpathians | Мармарош+Чорногора

3600₴
6.6
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
10 днів

[Читаєте?] Значить, Ви готові пройти два найвищі хреби Карпат нон-стоп! Мармароси і Чорногора, від Попа до Петроса, з Ділового в Кваси → 120 км за 10 днів в найкращий час для трекінгу :). Цей похід для тих, хто розуміється на відмінних автономках.

Ви розчинитесь у величі карпатського високогір’я. Альпійські квіти і різнотрав’я, ідеальна погода і видимість, море чорниці, круті схили гір з отарами овець та гуцульською бринзою – ось що вас чекає в цьому серпні. Читайте маршрут, подавайте заявку – наповнимо Вашу відпустку карпатськими чарами 🙂

Швидка заявка
Координатор
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Графік роботи
Привіт. На звязку з 9 до 18 Пн-Пт. Сб,Нд - дежурний режим). 🙂🥾⛰
Маршрут Мармарош + Чорногора
Маршрут
ІФ
рафтинг на річці Тиса (по бажанню)
Ділове
Білий Потік
пол. Струмки
вершина Попа-Івана (1937)
ур. Ч. Грунь
Мезыпотоки
Міка-Маре
Щаул
Стіг
пол. Радуль
Піп-Іван Чорногірський (2020)
Смотрич / Вухатий Камінь
гора Дземброня
Менчул
Бребенескул
радіалка на Гутин-Томнатик / Ребра
озеро Несамовите
Туркул
Данциж
Пожижевська
Брескул
Говерла (2061)
пол. Головчеська
Петрос (2020)
пол. Менчул
Кваси
День 1. Ділове — р. білий Потік

Інструктор і трансфер зустрічають Вас на ж / д вокзалі в Івано-Франківську. Завантажуємо речі в мікроавтобус і вирушаємо в селище Ділове. По дорозі заїдемо на офіс клубу – взяти прокат або залишити непотрібне до кінця походу. Поки інструктор реєструє туристів на прикордонній заставі і отримує пропуск, ви можете спробувати страви гуцульської кухні в місцевому кафе і зробити фото в географічному центрі Європи. Виходимо на стежку. Проходимо вгору за течією красивою і бурхливої ​​річки Білий Потік. Виходимо на затишну галявину, ставимо табір і влаштовуємся на ночівлю.

Кілометраж: 6 км; набір висоти 100м.

Рафтинг Тиса
День 2. Білий Потік — полонина Струмки

Піднімаємося по крутому схилу на гору Полонинка (1625м). Виходимо до кордону України і Румунії. Сьогодні трек перетинає основні висотні пояси Українських Карпат і ми опинимося в субальпійській зоні, де починаються чорничники і вже видно перші Мармарошські вершини. Потім йдемо траверсом уздовж кордону до полонини Струмки. Перед нами постають чудові краєвиди каньйону річки Білий Потік і схилів гори Шербан.

Кілометраж: 10 км; набір висоти 1100м; ночівля 1450м.

Похід Карпатами - Мармароси
Полонина Лисича Мармароси
День 3. Сходження на Піп-Іван Мармароський 1937м н.р.м.

Залишаємо місце ночівлі, продираючись крізь царство альпійської сосни. Так починається наше сходження на гребінь гори Шербан (Жербін, Жербань, 1795м). З перевалу нам відкриється приголомшливий вид на Румунію і Роднянські Альпи. Озброївшись біноклем, можна розглянути собори в румунських селах. Можна сказати, що був в Румунії, адже межа проходить прямо по хребту, крок вправо – й інша держава;)

Продовжуємо просуватися по гострому гребеню і поступово піднімаємося на вершину Попа-Івана Мармароського. У субальпійській зоні його схилів розкинулися квітучі луки, ніби зійшли з картини імпресіоніста. Субальпіка тут збереглася практично в первозданному вигляді, з густими заростями крокусів, рододендрона, лохини, малини, чорниці і брусниці. Подивитися це первозданну пишність трав – вже достатній привід зараз подати заявку;).

Глибокі льодовикові цирки, круті вертикальні ущелини, кам’яні осипи… Все це так не схоже на інші хребти Українських Карпат! Йдемо уздовж кордону і спускаємося з масиву Попа-Івана в урочище Чорний Грунь. А табір на ночівлю ми поставимо в чудовому місці з видами на схили Попа-Івана.

Кілометраж: 6 км; набір висоти 490м; спуск 450м; ночівля 1500м.

Мармароси
шербан
День 4. г Мезипотоки — г. Міка-Маре

Маршрут веде нас уздовж кордону через вершини Головачеу і Бендяска. За плечима залишився масив Попа-Івана Мармароського і ми ще не раз на нього обернемося;) Звідси вже можна оглянути систему льодовикових цирків і здивуватися суворій красі Петроса Мармароського. Переходимо через гору Мезипотоки (1713м) і нашому погляду відкриваються чудові краєвиди масиву Міка-Маре.

На схилах мирно пасуться стада овець, які звідси виглядають білими плямами на тлі різнобарвних полонин. Розіб’ємо табір недалеко від вершини Міка-Маре, в дивовижно красивому місці з видом на Скалу Смерті, на її розкидані брили і величезні кам’яні осипи. Це місце – одне із двох в Карпатах, де ще можна знайти рідкісну квітку едельвейса. Відпочинемо, приготуємо чай і радіально піднімемося на вершину Міка-Маре (Нинеска, Ненеска, 1815м), де нас чекають приголомшливі види на найвищі вершини Мармарошських гір – Фаркеу (1957м) і Міхайлек (Mihailecu, 1918м), які височіють на території Румунії. Зустрінемо чарівний захід сонця (ну як же похід обійдеться без романтики ?;) і повернемося в табір.

Кілометраж: 14 км; набір висоти 315м; ночівля 1750м.

День 5. Щаул — Стіг (1650 м) — полонина Радуль

Звертаємо табір і в дорогу. Минувши траверсом кілька вершин, піднімаємося на перевал Корбул. Звідси відкривається чудовий вид на Чорногірський хребет, чітко видніється обсерваторія на Попі-Івані Чорногорському (“Білий Слон”). Далі виходимо до витоків річки Біла Тиса. Це місце користується великою популярністю у польських та угорських туристів, які по Мармаросах ходять, напевно, частіше, ніж самі українці. Радіально піднімаємося на знамениту гору Стіг (1650м), звідки, немов на долоні, видно Мармароський масив, Чивчинські гори (Чивчини) і Чорногору, яка нас вже чекає.

Цей трек познайомить вас з географією всіх українських Карпат! Гора Стіг відома не тільки стиком цих трьох гірських масивів, а й як точка змикання трьох державних кордонів до Другої світової війни (на старому кордоні встановлено “триплекс”) – Польщі, Чехословаччини та Румунії. Спускаємося на полонину Радуль, де стоять пастуші колиби. Побалуємо себе овечими сирами – бринзою, на місцевому діалекті “бриндзя”, спробуємо буц (будз; копчений сир) і урду (вурду; м’яка сирна маса). Місцеві пастухи зберегли технологію приготування цих сирів з давніх-давен. Однак головний секрет чудового смаку швидше можна назвати секретом Полішинеля. Молоко овець, що пасуться на чистих чудесних альпійських луках – ключ до успіху;)

Кілометраж: 15 км; спуск 700м; ночівля 1020м.

Захід сонця над Чорногорою
День 6. Сходження на Піп-Іван Чорногірський

Піднімаємося на вершину г. Піп-Іван (2028м). Дуже давно тут було язичницьке капище, а місцеві гуцули досі виконують безліч ритуалів, пов’язаних з горою. Якщо десь ще живі стародавні божества Карпат, то вони оселилися тут. Оглядаємо обсерваторію і незабутні краєвиди. Далі спускаємося в сідло під Смотричем, де впадемо табором. Якщо будуть сили, сходимо в радіалку в урочище Вухатий Камінь або на захід сонця в ур. Смотрич.

Сходження на Піп-Іван: 6 км; набір висоти 340м; тривалість 3-4 години.

День 7. Дземброня (1877м) — Менчул (1998м) — Ребра (2001м) — Бребенескул (2036м) — озеро Несамовите

Вранці знову піднімаємося на головний гребінь хребта, звідки добре видно знайомий масив Мармарош, йдемо по гребеню найвищого гірського хребта Українських Карпат. По дорозі проходимо над найбільшим чорногірським льодовиковим озером – Бребенескулом. Озеро притулилося між двохтисячниками Бребенескул (2036м) і Гутин-Томнатиком (2017м). Якщо буде час і погода, бажаючі зможуть збігати в радіалку на Томнатик.

По хребту проходить старий польсько-чехословацький кордон, стовпчики якого прекрасно збереглися донині і часто рятують мандрівників в негоду, служачи орієнтиром. На ночівлю спустимося до одного з найвідоміших карових озер Чорногори – Несамовитого (1750м). З його загадковою дзеркальною гладдю пов’язано багато гуцульських легенд і народних переказів, які інструктор вам розповість вже на місці – для більшої переконливості 🙂

Кілометраж: 13 км; набір висоти 570м; втрата висоти 310м; тривалість 6-9 годин.

Гора Шпиці похід
День 8. Говерла (2061м)

Сьогодні вирушаємо підкорювати Говерлу (2061м). Піднімемося на круту вершину Туркула (1933м) – єдину на головній Чорногорі, звідки видно весь хребет від Попа до Петроса. Зацінимо відстань, яку пройшли з Ділового;) Перевалимо через Данцір, Пожижевську (1822м), Брескул (1911м), і нарешті піднімемося на Говерлу.

Це не тільки найвища точка в Українських Карпатах, але також і найбільш людна. Після тижня тиші нашого маршруту цей мурашник здасться нам дивним :). Зробивши фотографії та вдосталь поспілкувавшись, спускаємося в сідло під Петросом на полонину Головчеська. До речі, тут теж можна купити сир.

Кілометраж: 12 км; набір висоти 560м; спуск 630м; тривалість 6-8 годин.

День 9. г. Петрос (2020м) — Кваси

Якщо погода буде хороша, постараємося сьогодні спуститися над Кваси. Для цього доведеться вставати дуже рано (7:00), зате вечір проведемо з тими благами цивілізації, які можна знайти тільки в магазинах / ресторані і місцевій крафтовій пивоварні;). Снідаємо, збираємо табір і набираємо висоту – піднімаємося на Петрос. На дев’ятий день походу думка про шашлик і солодку водичку стануть потужним стимулом. Петрос – красива вершина, з характером і шикарними видами на гори Близницю і Говерлу.

Спускаємося на полонину Менчул. Якщо встигнемо, дійдемо до Квасів, де розіб’ємо табір на галявині над селом. Неподалік є джерело з природною газованою водою, ресторан і пивоварня. Якщо не встигнемо, впадемо на Менчулі і проведемо останній вечір з видом на Свидовець.

Кілометраж переходу 16 км; набір висоти 600 майже вертикальних метра, спуск ~ 1000-1200м. Сходження на Петрос: 1,5 км; набір висоти 500м; тривалість 2-4 години.

Менчул, Чорногора, Петрос
День 10. Додому!

Якщо ночували на Квасах, вранці нас забирає мікроавтобус, і по дорозі в Івано-Франківськ ми встигнемо зупинитися на Яблуницькому перевалі, заїхати на водоспад Пробій і гуцульський ринок сувенірів в Яремче. Після обіду погуляємо по Франківську і зайдемо в традиційний ресторан карпатської кухні – відсвяткувати нашу пригоду. Наш похід по Мармарошу і Чорногорі закінчений. Але таємнича краса і дика чарівність Карпат назавжди залишаться у ваших спогадах, закликаючи повертатися до них знову.

Кілометраж: 9 км; спуск 200м.

Ратуша в Івано-Франківську
Показати всі дні
Вартість: 3600 грн
У вартість включено
У вартість не включено
  • проїзд у транспорті. трансфери;
  • прокат спорядження;
  • сплав.
Дополнительные расходы:

Додаткові витрати: трансфер в гори і назад – приблизно 600грн.

Напишіть звіт про Ваш похід і отримайте: ультралегкий клубний рюкзак для радіалок + бонусні 320 грн на походи.

Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Івано-Франківськ, до 9:00
Закінчення: Івано-Франківськ, до 18:00
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
подайте заявку прямо на цій сторіночці;
КВИТОК / ПЕРЕДОПЛАТА
купіть квитки до Франківська, надішліть нам їх скан/фото, щоби підтвердити участь у поході;
ЗІБРАТИ РЕЧІ
зберіть все зі списку необхідних речей у вкладці "Спорядження"
Важливі переваги, які пропонуємо тільки ми
  • Покращена розкладка і полегшені рюкзаки: ТРИЧІ на день – гарячі страви (перше, друге, каша), індивідуальне меню для м’ясоїдів, вегетаріанців, діабетиків. Продукти на 1,5 кг легші, аніж звичайне похідне харчування + докуповуємо перекуси по ходу.
  • Заощаджуємо час: приготування на інтегрованих газових пальниках зберігає до 1,5 години на добу – їх ми використовуємо на трекінг… і не поспішаємо на переходах.
  • Досвідчений інструктор і оптимальна ціна! + Знижки, подарунки та сертифікат.
Погода на Чорногірському хребті

Чорногора – найвищий гірський масив в Українських Карпатах, відповідно і клімат тут досить суворий. Погода змінюється дуже швидко і непередбачувано, так що іноді можна за один день пережити всі 4 пори року. Тут може бути дуже жарко, до +25 з пекучим сонцем, тоді нам знадобляться шорти і футболки. Але миттєво погода може зіпсуватися, почнеться дощ і в нагоді стануть дощовик + гарний настрій. Детальніше про погоду в Карпатах і чого очікувати читайте в огляді.

Погода на Мармарошах влітку

Мармарош знаходиться на кордоні Румунії та України і захищений з півночі Чорногірським хребтом. В наслідок цього клімат тут набагато тепліший, про що свідчить рослинність. Температура вдень від +16 до +25 градусів, а вночі не опускається нижче +10. Дощі на Мармарошах, як правило, не затяжні і бувають у другій половині дня.

Харчування в поході

Харчування протягом усього походу забезпечуємо ми. Не турбуйтесь, що залишитесь голодними, і не варто брати що-небудь із собою. Нагодуємо всіх! Кожен день будуть гарячі страви: каші, супи, м’ясні та овочеві. Також передбачені калорійні і смачні перекуски: печиво, шоколад, халва, сухофрукти, горіхи, сало. Вегетаріанцям не варто хвилюватися – просто попередьте нас, що саме Ви не їсте, і ми складемо для вас індивідуальне меню.

>> Детально про продукти і розкладку харчування можна прочитати У СТАТТІ.

Що ще потрібно знати?
  • всі ночі спимо в наметах;
  • всі учасники чергують під час походу (готують їжу, збирають дрова, ставлять намети);
  • інструктор має право змінити маршрут в залежності від погоди і стану групи.
Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
Що треба брати з собою?

>> Збираємо рюкзак по ЦЬОМУ СПИСКУ.

Важливо: зберіть все з цього списку. Якщо є сумніви з приводу свого спорядження — зв’яжіться з цього приводу з менеджером.

Наш прокат спорядження в Карпатах

Спальники ми видаємо з флісовими вкладками, котрі регулярно перуться. Є жіночі та чоловічі рюкзаки різного об”єму.

Найменування спорядження Ціна за 1 добу Ціна за 3 доби Ціна за 6 діб
Місце в наметі 30 грн 90 грн 180 грн
Рюкзак 40 грн 120 грн 240 грн
Каремат (килимок) 20 грн 40 грн 80 грн
Спальний мішок 40 грн 120 грн 240 грн
Трекінгові палки 30 грн 90 грн 180 грн
Забронювати тур
Фотогалерея
Фотогалерея
Менчул, Чорногора, Петрос
Мармароси
Родна
Полонина Лисича Мармароси
Мармароси
Отара овець з собакою-пастухом на Мармаросах
Табір в поході Карпатами
шербан
Саламандра карпатська фото
Піший похід в Карпатах з групою
Чорниця в поході Карпатами
рододендрон на горі Петрос
Звіти
Новини
Статті
Звіти, Новини
04 May 2024
Піздня весна на Чорногорі - похід на Говерлу в квітні
Ну що ж, гори кличуть! Цього разу нас покликав у гості ще засніжений Чорногірський хребет. Українці вже веснують. Хто на городах, хто в передпасхальних приготуваннях.
Звіти, Новини
29 April 2024
Кукульський анти-крокус
Отже, ми всі весело збирали рюкзаки у своїх домівках, ковтаючи слюні і уявляючи, яку неймовірну красу ми побачимо. Нікого навіть не налякала (але це не точно)) інформація, що вночі на хребті буде мінусова температура.
Звіти, Новини
15 March 2024
Альп похід на Гутин-Томнатик в березні
Завершився наш захопливий експедиційний вихід на Гутин-Томнатик. Кожного разу ця гора готує нам сюрпризи. Так сталось і цього разу
Звіти, Новини
23 February 2024
Розпаковка походу на Грофу
Січень - найкращий місяць для зимових походеньок в Горганах. Розповідь про похід на Грофу групи туристів Pohid V Gory в 2024 році
Звіти, Новини
21 February 2024
Новини з Гутин-Томнатика
Експедиція ‘Pohid v gory” успішно піднялась на гору Гутин-Томнатик 16.02.24. На одну з найскладніших вершин Карпат, східне ребро
Звіти
30 October 2023
Стежками Чорногори
Сонячний ранок, легка прохолода, автобус везе нас в'юнкою дорогою поміж милих карпатських вершин. В такт вітру нам підмахують гілочками смереки, осіннє золоте листя відблискує на сонці, мене чуть не зносить поривом кудись у калюжу, поки я йду в магазин.
Звіти
13 October 2023
Відгук про похід "ВСІ двохтисячники - Чорногірський хребет"
Звіти
26 November 2021
Звіт про похід Чорногірським хребтом, осінь 2021
Звіти
27 September 2020
Відгук про літній похід на Петрос та Говерлу, Карпати
Звіти
26 September 2020
Звіт про похід на Піп-Іван Мармароський
Звіти
26 September 2020
Говерла, Петрос і озера Чорногори | Відео - відгук з походу по Карпатах
Звіти
11 March 2020
Зимна Чорногора | Звіт з альп навчань 2020
Звіти
05 September 2019
Звіт про похід Горганами | Або для чого ми ідемо в гори?
Звіти
10 January 2018
Мій 2018 в Карпатах | Новий рік з Pohid V Gory
Для тих, хто не захотів проводити святковий новорічний час під телевізор на дивані, туристична компанія Pohid V Gory організувала 4-денний похід по Гринявам. Інструктор Наталя зустріла всіх учасників походу 30.12 о 9.30 в Івано-Франківську.
Звіти
27 January 2017
Історія про те, як я на Петрос не зійшла
Мене завжди вражала краса зими, і краса гір, але зимовим походом у гори я загорілась лише минулої осені, на початок грудня спланувала, коли, куди і з ким поїду. Вирішила вибрати зимове сходження на Петрос та Говерлу – класичний, по суті, маршрут.
Звіти
27 June 2015
Травневий Мармарош | Відгук про похід в Карпати
Звіти
27 September 2014
Звіт про зимовий похід на Говерлу
Звіти
26 April 2014
Звіт про зимовий похід на Грофу
Цього разу наша група була надзвичайно крихітною – лише 2 людини. Одним з найпростіших завдань походу виявилося швидко дістатися стартової точки - Осмолоди.
Новини
23 May 2024
Травнева Говерла - новини з Чорногори
стали свідками непересічної події - візиту прикордонників на гелікоптері. Захисники кордону посадили гвинтокрил на самісінькій вершині, щоб перевірити військово-облікові документи в чоловіків
Новини
09 May 2024
Великдень в поході за крокусами: Говерла і Стримба
Команда зібралась не тільки суперкласна, а ще й суперфартова! Бо хтось точно тримає удачу за хвостик - за два треки (на гору Кам'янка та г. Стримба) на нас не впало ні краплі дощу, навіть страшні пориви вітру, який обіцяв прогноз, нам просто поморозили вуха і все
Звіти, Новини
04 May 2024
Піздня весна на Чорногорі - похід на Говерлу в квітні
Ну що ж, гори кличуть! Цього разу нас покликав у гості ще засніжений Чорногірський хребет. Українці вже веснують. Хто на городах, хто в передпасхальних приготуваннях.
Звіти, Новини
29 April 2024
Кукульський анти-крокус
Отже, ми всі весело збирали рюкзаки у своїх домівках, ковтаючи слюні і уявляючи, яку неймовірну красу ми побачимо. Нікого навіть не налякала (але це не точно)) інформація, що вночі на хребті буде мінусова температура.
Новини
21 April 2024
Майже весняний Свидовець - сюрпризи погоди в Карпатах
Вже друга половина квітня, проте погода в Карпатах вкотре змогла нас здивувати. І хоч на полонинах вже давно зацвіли крокуси, новий циклон приніс похолодання та сніг. Тож ми знову опинились в зимі!
Новини
08 April 2024
Крокуси надихають
А ви ходили навесні на Кукул милуватися крокусами? Це щось унікальне і незабутнє! Карпатські полонини, які щойно скинули зимову ковдру...
Звіти, Новини
15 March 2024
Альп похід на Гутин-Томнатик в березні
Завершився наш захопливий експедиційний вихід на Гутин-Томнатик. Кожного разу ця гора готує нам сюрпризи. Так сталось і цього разу
Звіти, Новини
23 February 2024
Розпаковка походу на Грофу
Січень - найкращий місяць для зимових походеньок в Горганах. Розповідь про похід на Грофу групи туристів Pohid V Gory в 2024 році
Звіти, Новини
21 February 2024
Новини з Гутин-Томнатика
Експедиція ‘Pohid v gory” успішно піднялась на гору Гутин-Томнатик 16.02.24. На одну з найскладніших вершин Карпат, східне ребро
Новини
25 July 2023
Похід для дітей сиріт
Туристичний клуб "Pohid V Gory" проводить у Карпатах регулярні дитячі походи для дітей-сиріт. Кожна людина, яка сходила з нами в похід, вклала частину своїх коштів в організацію і проведення таких заходів
Новини, Статті
03 June 2023
Гора Фаркеу - альтернативні Мармароси
Мармароські гори - без сумніву один з наймальовничіших регіонів в Карпатах. Його також називають «Гуцульські Альпи», через скелястий і суворий рельєф.
Статті
25 March 2024
Коли цвітуть крокуси в Карпатах
Весна, саме час зупинитись, озирнутись навколо і прислухатись у незвичний ритм гірських сердець, що ховаються під тяжким покровом снігів.
Статті
25 February 2024
Полонина Пожижевська
Карпати - полонина Пожижевська - справжній епіцентр туристичного життя на Чорногірському хребті. Значення в походах, історія і цікаві факти
Новини, Статті
03 June 2023
Гора Фаркеу - альтернативні Мармароси
Мармароські гори - без сумніву один з наймальовничіших регіонів в Карпатах. Його також називають «Гуцульські Альпи», через скелястий і суворий рельєф.
Статті
29 September 2022
Необхідне спорядження для походу | Універсальний список
Статті
29 September 2022
Село Ділове
Статті
29 September 2022
Список одягу для літнього походу по Карпатах
Статті
29 September 2022
Демісезонний список спорядження для Карпат восени та весною 🍁🌸
Статті
29 September 2022
Список спорядження для зимових походів по Карпатах
Статті
29 September 2022
Обсерваторія на Попі-Івані Чорногірському
Статті
29 September 2022
Гора Ігровець
Статті
29 September 2022
Містичні істоти Карпат | Гуцульська міфологія
Статті
29 September 2022
Що таке «колиба»
У наших описах маршрутів і звітах про походи часто вживається слово «колиба», що ж воно означає.
Статті
29 September 2022
Що таке полонина в Карпатах і на Балканах
Збираючись у похід, на картах і путівниках часто натрапляєш на слово «полонина» або «планіна». Так що ж, все-таки означають ці загадкові назви?
Статті
29 September 2022
Яка погода в Карпатах?
Статті
29 September 2022
Гора Говерла в Карпатах
Найвища гора України - одна з найбільш відомих та відвідуваних в Карпатах. Висота над рівнем моря складає 2061м.
Статті
27 September 2022
Маршрути на Говерлу
Статті
27 September 2022
Де жити в Івано-Франківську ● Відкриваємо ворота в Карпати
Статті
27 September 2022
Сховані перлини | Найдивовижніші місця Карпат
Статті
30 September 2016
Похід з дітьми в гори
Статті
29 September 2012
Яремче - перлина Українських Карпат
Невеличке мальовниче містечко Яремче в Івано-Франківській області - серце українських Карпат.
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

    Швидке замовлення
    Похід: Карпати-hard ☠️ TransCarpathians | Мармарош+Чорногора
    Ім'я та прізвище
    Дата походу
    Телефон
    Email
    Коментар
    Записатися
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено.
    Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
    Закрити
    Залишити відгук
    Ім'я та прізвище
    Email
    Похід
    Дата туру
    Посилання на соц. мережі
    Відгук.
    НАПРЯМКИ
    НАПРЯМКИ
    Види походів
    Види походів
    Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти