Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Зимовий похід Горганами | Сходження на Стримбу, музеї Колочави
Інструктор клубу PVG
макс 10 особи.
30 км
3 дні

Зимовий похід Горганами | Сходження на Стримбу, музеї Колочави

4650₴
4.1
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
3 дні
☃️ Зимове Закарпаття - похід на Стримбу

Вирушаємо в зимові гори без наметів і рюкзаків. Вас чекає сходження на дві вершини Горган — Стримбу (1719м) і Кам’янку (1578м), звідки видно практично всі Українські та Румунські Карпати. Як же приємно прогулятися лісом, укритим сніговою ковдрою, і на повні груди вдихнути морозне повітря високогір’я! Всього за одні вихідні Ви побуваєте в гостях у бурих ведмедів і помилуєтеся озером Синевір — перлиною Закарпаття. Поринете в захопливий світ історії на екскурсіях в Колочаві: скансен «Старе Село», дзоти лінії Арпада і казкові паровозики угорської вузькоколійки. Тільки тут, в нац. парку Синевір, можна всього за одні вихідні встигнути так багато всього! 🙂

[ВСЕ включено] 🏠🍲 Ми поживемо в затишному готелі, попаримося в лазні, проведемо вечори навколо карпатської ватри, а господиня наготує нам смачних гуцульських страв. На вершини будемо підніматися без важких рюкзаків, що значно спрощує маршрут. Можете сміливо подавати заявку, навіть якщо це буде Ваш перший в житті похід.

💙💛 Сходи в зимовий похід на Стримбу разом з Pohid V Gory та передай нашим захисникам турнікет CAT7!

Швидка заявка
Координатор
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Графік роботи
Привіт. На звязку з 9 до 18 Пн-Пт. Сб,Нд - дежурний режим). 🙂🥾⛰
Зимовий похід по Горганах
Маршрут
Воловець
сходження на гору Кам'янка (1578м)
сходження на Стримбу (1719м)
екскурсії в с. Колочава та Негровець: скансен «Старе Село», «Карпатська Вузькоколійка»
центр реабілітації бурих ведмедів
озеро Синевир
Воловець
День 1. Парк Синевир — Гора Кам'янка

Інструктор зустрічає туристів на ж / д вокзалі у Воловці, де стартує наш зимовий похід Горганами. Трансфер відвозить нас в національний парк «Синевір», відомий на всю країну красою і багатством природи. Виїжджаємо на Синевірський перевал, висота майже 1000 метрів. Вже звідси можна насолодитися видами гірських хребтів і долин. Щовесни на цьому перевалі відбувається унікальний фестиваль «Проводи отар на полонини». Ми залишаємо речі в бусі (вони поїдуть прямо в готель) і починаємо перше в нашому зимовому поході сходження на вершину гори Кам’янка, 1578 м. Стежка веде нас в зачарований ліс, всипаний хрустким снігом. Йти радісно і приємно, хоча місцями важко — буде відмінна розминка перед завтрашньою вершиною. По дорозі минаємо кілька полонин, з яких відкриється мальовнича панорама. Нашу гору видно як на долоні, а навколо ще десятки гостроверхих горганських піків тягнуться в зимове небо. Чим ми вище, тим складніше йти, доводиться долати снігові замети і фірнові поля. Нагородою нам стане приголомшливий вид з Кам’янки і відчуття свободи, яке можливе лише в горах.

Вертаємося на перевал, звідки їдемо в готель грітися, вечеряти і відпочивати.

👣 Перехід 15 км; ↑↓ перепад висот 660м.

День 2. Зимове сходження на Стримбу (1719м)

Наш готель знаходиться прямо під горою — з вікон відкривається вид, від якого захоплює дух, а сходження починається відразу за воротами). Нехай Вас не вводить в оману начебто незначна висота: від готелю і до вершини йде постійний і досить крутий підйом. На маршрут виходимо дуже рано, щоб точно встигнути повернутися до темряви. Зі Стримби видно ВСІ Горгани, Чорногору від Петроса і Говерли до Попа-Івана, Мармаросів, Роднянські Альпи в Румунії… далеко не зі всякої гори Ви побачите таке!

Ось демісезонні фотографії з вершини від наших гідів, а взимку буде видно ще краще!

Насолоджуємося панорамою і робимо купу крутих фотографій. Зимові походи в Карпати хороші тим, що в морозному повітрі практично 100% -а видимість і видно всі деталі гірського рельєфу на багато кілометрів в усі боки. Повертаємося в готель, де нас чекає смачна вечеря і святкова гуцульська баня!

👣 11 км; ↑↓ 1060м.

музей в Колочаві
День 3. Музеї Колочави — в гості до медведів

Колочаву називають «селом Десяти музеїв», і така кількість пам’яток в населеному пункті на 7000 жителів просто дивовижне! Значить, Колочаві є про що розповісти світу.

>> Перші колочавські поселенці приходили сюди в пошуках свободи від господарів і податей. Село прославилося завдяки Миколі Шугаю — карпатському «робін гуду», про якого писав відомий чех Іван Ольбрахт. По книгах Шугай і його ватага крала у багатих і роздавала бідним, хоча місцеві подейкують, що Микола був звичайним розбійником. Про багатство банди ходять легенди, одна з яких говорить, що її золото заховане на схилах знайомої нам Кам’янки.

Фінальним акордом нашого зимового походу стане знамените «Старе Село» – етнографічний музей під відкритим небом. Це, напевно, найкраще місце в Карпатах для вивчення історії та традицій гуцульського краю. Тут відтворені різні будинки і їх інтер’єри залежно від професії господаря: є єврейська корчма, пастуша колиба, школа і навіть жандармерія!.. дивовижне місце, зроблене з умінням і любов’ю. На території музею знаходиться вузькоколійка з потягами і вагончиками найрізноманітнішого призначення. Цю ж/д гілку угорці і росіяни використовували для транспортування лісу, а зараз її ділянку реставрували і зібрали в музеї найцікавіші експонати різних часів.

Після огляду і екскурсії нас чекає приємний бонус — заїдемо в гості до бурих ведмедів! І це не просто якийсь зоопарк, а центр реабілітації, де у ведмедиків є великі вольєри-території. Тварини відчувають себе як вдома. Ми будемо ходити по спеціально облаштованих стежках і оглядових майданчиках, спостерігаючи за поведінкою бурих ведмедів в максимально природному середовищу. Тут знаходять притулок ведмеді, травмовані жорстоким поводженням людей: після цирків, ресторанів і тому подібних «веселих» розваг. Їх годують, лікують, стежать за безпекою середовища. Якщо залишиться час і на момент походу снігу в Карпатах буде небагато, попутно заскочимо на озеро Синевір (в холодні зими воно замерзає і ховається під кучугурами).

Їдемо у Воловець, де наш зимовий похід по Горганах закінчується. Сідаємо на потяг додому, везучи з собою спогади про красу засніжених Карпат і багатство Гуцульщини.

Озеро Синевир зимою
реабілітаційний центр ведмедів
Показати всі дні
Вартість: 4650₴
У вартість походу входить практично ВСЕ
  • триразове харчування;
  • ночівлі в готелі;
  • всі екскурсії та вхідні квитки;
  • карпатська лазня;
  • послуги інструктора і провідника;
  • реєстрація групи в МНС;
  • турнікет для ЗСУ;
  • рекреаційні збори заповідника;
  • фірмовий подарунок клубу;
  • дисконтна карта зі знижками на походи і спорядження;
  • групова аптечка.
У вартість НЕ входить
  • трансфер;
  • прокат спорядження;
  • сувеніри та особисті витрати.
Додаткові витрати:

~300₴ (трансфери по маршруту). Все інше включено у вартість походу, в тому числі і медична страховка. Гроші Вам знадобляться хіба що на сувеніри, додаткову баню (у вартість включено стандартні 2 години), ресторан у Воловці перед поїздом і особисті витрати в дорозі.

Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Воловець, 9:00
Закінчення: Воловець, після 15:00
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
заповніть заявку прямо на цій сторінці;
ПЕРЕДОПЛАТА
перекажіть передоплату 1000₴, щоб забронювати місце в групі;
КВИТОК
купіть квитки в Воловець і надішліть нам їх копію;
ЗІБРАТИ РЕЧІ
зберіть необхідне спорядження і приїжджайте на Закарпаття.
Кому підійде наш зимовий похід Горганами
  • Туристам-початківцямрадіальні сходження рятують від необхідності тягти важкі рюкзаки за плечима. Проживання в комфортному готелі, відмінне харчування, блага цивілізації, зручний трансфер роблять цей похід максимально адаптованим для першого знайомства з горами. До того ж можна не морочитися з купівлею спорядження – рюкзаків, наметів і так далі.

  • Тим, хто лише знайомиться з зимовим треккінгом. Не секрет, що гори взимку трошки суворіші аніж літні :). Але домашній затишок ночівель, де можна просушити речі, відігрітися, перечекати негоду і файно поїсти, дозволять плавно втягнутися в цей злегка екстремальний вид відпочинку.

  • Сім’ям з дітьми від 10ти років. Вони будуть із захопленням стрибати в снігові замети, грати в сніжки і ліпити сніговиків, а ведмедики змусять їх пищати від радості 😁. А скільки цікавого діти дізнаються на екскурсіях!

  • Любителям історії та етнографії — Ви ніде не знайдете настільки багатий музеями куточок Карпат.

  • Всім, хто просто хоче насолодитися приголомшливими пейзажами засніжених гірських хребтів і лісів, вкритих іскристим покривалом, відчути захват підкорення вершин і соковитий колорит гуцульської культури.

Вартість зимового походу по Горганах без наметів

Для підтвердження участі в турі потрібна передоплата в розмірі 1000₴ (завдаток для бронювання готелю). Менеджер повідомить Вам, коли її вносити, тільки після того як набереться мінімальна кількість бажаючих. Варіант, що Ви перерахуєте передоплату, а група не набереться, виключений. Перерахувати оплату треба на банківський рахунок (ми працюємо по ліцензії туроператора). Ця передоплата не повертається при відмові від туру.

Оплатити решту суми Ви зможете інструктору при зустрічі або перерахувати на банківський рахунок клубу перед виїздом в Воловець, щоб не возитися з зайвими грошима.

🏠 Де живемо?

Живемо в класному затишному теплому готелі прямо на початку маршруту на г. Стримба. Таке відмінне розташування дозволяє нам встигнути сходити на дві вершини і відвідати купу музеїв всього за три дні. У готелі є все необхідне і навіть більше: вай-фай, гарячий душ, м’які ліжка і чудова атмосфера.

Сніданок та вечерю нам буде готувати господиня — в традиційному гуцульському стилі. А їсти ми будемо не в тривіальній їдальні, а у справжній карпатській колибі, яка знаходиться у дворі готелю! По центру колиби буде ватра (дуже велике карпатське багаття), навколо якої ми проведемо два вечори — рівень автентичності та емоцій максимальний 🙂

🍽 Харчування в зимовому поході

Ми повністю забезпечуємо харчування на маршруті — нікого не залишимо голодними! Візьміть з собою що-небудь на сніданок в Воловці і, якщо хочете, якісь енергетичні батончики просто про всяк випадок. Якщо Ви не вживаєте м’яса або інших продуктів, скажіть менеджеру завчасно і ми складемо для Вас окреме меню. Оскільки йдемо взимку, то обов’язково несемо з собою наверх термоси з гарячим чаєм, щоб зігрітися на вершині.

Вранці і ввечері їмо в готелі, де знайомимося з традиційними стравами регіону. На обід в горах будуть перекуси: бутерброди з салом, ковбаскою і соусами, сухофрукти і горіхи, чай з шоколадом і печивом.

🌦 Погода в Карпатах взимку

Зимові Карпати відомі непередбачуваним характером. Біля підніжжя нам може світити сонечко, а на вершину в будь-який момент налетять щільні хмари зі снігом і пронизливим вітром. Підготуйте до сюрпризів погоди! Середня температура вдень коливається в межах -2 …- 15С, на вершинах швидше за все буде сильний вітер. Детальніше про те, яка погода вас чекає в Карпатах по сезонах, читаємо в статті.

ℹ Що ще потрібно знати про зимове сходження в Карпатах
  • ночуємо виключно в теплому і комфортному гірському готелі;
  • інструктор має право змінити нитку треккінгу з урахуванням метеоумов і стану групи. Рішення інструктора в зимових горах обговоренню не підлягають.
Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
👕 Одяг в зимовий похід в Карпати

Нехай ночівлі у нас і будуть комфортними, але все ж зимові гори вимагають відповідального підходу до вибору екіпіровки. Обов’язково зберіть все зі списку рекомендованих речей, а якщо у Вас є сумніви або питання — телефонуйте / пишіть менеджеру. Добре підібраний одяг зробить Вашу відпустку казкою!

  • Куртка зимова трекінгова з мембраною (штормовка), з хорошими вітро- і волого захисними властивостями. Гірськолижна куртка гірше, тому що на підйомі в ній жарко, а на привалі вона вже мокра і погано сохне.
  • Пуховик для привалів, вечорів і екскурсій.
  • Штани теплі треккінгові, комбінезони. Нормально підходять штани від теплих лижних комбінезонів або комплект термоштани + мембранні штани.
  • Змінні штани для вечорів біля багаття (так, у нас таке буде 🙂 – спортивні на байці або флісові.
  • Флісовий светр (2 шт – 200 і 100).
  • Бажано термобілизна (2 комплекти – софтшел для трекінгу і меринос для відпочинку). Якщо немає термобілизни, треккінгові штани обов’язково повинні бути утепленими.
  • Футболка (1-2 шт.).
  • Шкарпетки треккінгові: 1 день = 1 пара +1 пара вовняних для сну.
  • Шапка тепла (повинна захищати вуха).
  • Маска на обличчя (балаклава захищає і від вітру, і від морозу).
  • Лижна маска або сонцезахисні окуляри (забудете — можете осліпнути 🙂
  • Рукавички — 2 пари: звичайні флісові і з захистом від вітру (віндблок).
  • Флісовий шарф або утеплений баф на шию.
  • Плавки або купальник для гуцульської лазні.
🥾 Взуття
  • Взуття для денних переходів: бажано спеціальне шкіряне взуття для зимових походів, з міцною нековзною амортизуючою підошвою (ідеально Vibram) і мембраною. Не забудьте обробити свої черевики спеціальними водовідштовхувальними спреями перед походом.
  • Легке змінне взуття для переїздів і вечорів (особливо це стосується дівчат; підійдуть Ваші міські «дутіки», пухові чуні / потужні теплі носочки + гумові тапочки або будь-яка зручна легка змінка).
  • Гумові тапки в баню.
  • Гамаші (“фонарики” або гетри) для захисту від снігу — обов’язково. Інакше ноги будуть мокрими незалежно від якості решти снаряги.
🎒 Спорядження та інше
  • Рюкзак для сходжень об’ємом від 15 літрів. Туди повинні поміщатися пушок, перекус, термос, техніка і документи.
  • Треккінгові палиці зі сніжними кільцями (без них можете палиці не брати, чого робити не радимо)
  • Сидушка ( “підсрачник”) — поліпшить якість Вашого відпочинку на маршруті
  • Особистий гігієнічний набір (з гігієнічною помадою і сонцезахисним кремом!!!).
  • Налобний ліхтарик туристичний
  • Індивідуальна аптечка.
  • Термос (1 літр оптимально).
  • Документи, гроші і герметичний пакет для них
  • Техніка: телефон, фотоапарат, дрон… і зарядні пристрої.

>> Читайте статтю ❄ ДЕТАЛЬНО ПРО СПОРЯДЖЕННЯ ДЛЯ ЗИМОВОГО ПОХОДУ В КАРПАТАХ ❄

Спальник, каремат, рюкзак Ви можете взяти у нас на прокат прямо в Івано-Франківську.

Забронювати тур
Фотогалерея
Всі фото зроблені в попередніх походах туристів клубу Pohid V Gory в Зимові Горгани.
Фотогалерея
Відеогалерея
музей в Колочаві
Походи в Карпати взимку
Озеро Синевир зимою
реабілітаційний центр ведмедів
Звіти
Новини
Статті
Звіти, Новини
15 March 2024
Альп похід на Гутин-Томнатик в березні
Завершився наш захопливий експедиційний вихід на Гутин-Томнатик. Кожного разу ця гора готує нам сюрпризи. Так сталось і цього разу
Звіти, Новини
23 February 2024
Розпаковка походу на Грофу
Січень - найкращий місяць для зимових походеньок в Горганах. Розповідь про похід на Грофу групи туристів Pohid V Gory в 2024 році
Звіти, Новини
21 February 2024
Новини з Гутин-Томнатика
Експедиція ‘Pohid v gory” успішно піднялась на гору Гутин-Томнатик 16.02.24. На одну з найскладніших вершин Карпат, східне ребро
Звіти
30 October 2023
Стежками Чорногори
Сонячний ранок, легка прохолода, автобус везе нас в'юнкою дорогою поміж милих карпатських вершин. В такт вітру нам підмахують гілочками смереки, осіннє золоте листя відблискує на сонці, мене чуть не зносить поривом кудись у калюжу, поки я йду в магазин.
Звіти
13 October 2023
Відгук про похід "ВСІ двохтисячники - Чорногірський хребет"
Звіти
26 November 2021
Звіт про похід Чорногірським хребтом, осінь 2021
Звіти
27 September 2020
Відгук про літній похід на Петрос та Говерлу, Карпати
Звіти
26 September 2020
Звіт про похід на Піп-Іван Мармароський
Звіти
26 September 2020
Говерла, Петрос і озера Чорногори | Відео - відгук з походу по Карпатах
Звіти
11 March 2020
Зимна Чорногора | Звіт з альп навчань 2020
Звіти
05 September 2019
Звіт про похід Горганами | Або для чого ми ідемо в гори?
Звіти
10 January 2018
Мій 2018 в Карпатах | Новий рік з Pohod V Gory
Звіти
27 January 2017
Історія про те, як я на Петрос не зійшла
Звіти
27 June 2015
Травневий Мармарош | Відгук про похід в Карпати
Звіти
27 September 2014
Звіт про зимовий похід на Говерлу
Звіти
26 April 2014
Звіт про зимовий похід на Грофу
Новини
21 April 2024
Майже весняний Свидовець - сюрпризи погоди в Карпатах
Вже друга половина квітня, проте погода в Карпатах вкотре змогла нас здивувати. І хоч на полонинах вже давно зацвіли крокуси, новий циклон приніс похолодання та сніг. Тож ми знову опинились в зимі!
Новини
08 April 2024
Крокуси надихають
А ви ходили навесні на Кукул милуватися крокусами? Це щось унікальне і незабутнє! Карпатські полонини, які щойно скинули зимову ковдру...
Звіти, Новини
15 March 2024
Альп похід на Гутин-Томнатик в березні
Завершився наш захопливий експедиційний вихід на Гутин-Томнатик. Кожного разу ця гора готує нам сюрпризи. Так сталось і цього разу
Звіти, Новини
23 February 2024
Розпаковка походу на Грофу
Січень - найкращий місяць для зимових походеньок в Горганах. Розповідь про похід на Грофу групи туристів Pohid V Gory в 2024 році
Звіти, Новини
21 February 2024
Новини з Гутин-Томнатика
Експедиція ‘Pohid v gory” успішно піднялась на гору Гутин-Томнатик 16.02.24. На одну з найскладніших вершин Карпат, східне ребро
Новини
25 July 2023
Похід для дітей сиріт
Новини, Статті
03 June 2023
Гора Фаркеу - альтернативні Мармароси
Мармароські гори - без сумніву один з наймальовничіших регіонів в Карпатах. Його також називають «Гуцульські Альпи», через скелястий і суворий рельєф.
Статті
25 March 2024
Коли цвітуть крокуси в Карпатах
Весна, саме час зупинитись, озирнутись навколо і прислухатись у незвичний ритм гірських сердець, що ховаються під тяжким покровом снігів.
Статті
25 February 2024
Полонина Пожижевська
Карпати - полонина Пожижевська - справжній епіцентр туристичного життя на Чорногірському хребті. Значення в походах, історія і цікаві факти
Новини, Статті
03 June 2023
Гора Фаркеу - альтернативні Мармароси
Мармароські гори - без сумніву один з наймальовничіших регіонів в Карпатах. Його також називають «Гуцульські Альпи», через скелястий і суворий рельєф.
Статті
29 September 2022
Необхідне спорядження для походу | Універсальний список
Статті
29 September 2022
Село Ділове
Статті
29 September 2022
Список одягу для літнього походу по Карпатах
Статті
29 September 2022
Демісезонний список спорядження для Карпат восени та весною 🍁🌸
Статті
29 September 2022
Список спорядження для зимових походів по Карпатах
Статті
29 September 2022
Обсерваторія на Попі-Івані Чорногірському
Статті
29 September 2022
Гора Ігровець
Статті
29 September 2022
Містичні істоти Карпат | Гуцульська міфологія
Статті
29 September 2022
Що таке «колиба»
У наших описах маршрутів і звітах про походи часто вживається слово «колиба», що ж воно означає.
Статті
29 September 2022
Що таке полонина в Карпатах і на Балканах
Збираючись у похід, на картах і путівниках часто натрапляєш на слово «полонина» або «планіна». Так що ж, все-таки означають ці загадкові назви?
Статті
29 September 2022
Яка погода в Карпатах?
Статті
29 September 2022
Гора Говерла в Карпатах
Найвища гора України - одна з найбільш відомих та відвідуваних в Карпатах. Висота над рівнем моря складає 2061м.
Статті
27 September 2022
Маршрути на Говерлу
Статті
27 September 2022
Де жити в Івано-Франківську ● Відкриваємо ворота в Карпати
Статті
27 September 2022
Сховані перлини | Найдивовижніші місця Карпат
Статті
30 September 2016
Похід з дітьми в гори
Статті
29 September 2012
Яремче - перлина Українських Карпат
Невеличке мальовниче містечко Яремче в Івано-Франківській області - серце українських Карпат.
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

    Швидке замовлення
    Похід: Зимовий похід Горганами | Сходження на Стримбу, музеї Колочави
    Ім'я та прізвище
    Дата походу
    Телефон
    Email
    Коментар
    Записатися
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено.
    Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
    Закрити
    Залишити відгук
    Ім'я та прізвище
    Email
    Похід
    Дата туру
    Посилання на соц. мережі
    Відгук.
    НАПРЯМКИ
    НАПРЯМКИ
    Види походів
    Види походів
    Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти