Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Похід на травневі 🌱 без наметів | г. Стримба, Синевир і чарівна Колочава
Інструктор клубу PVG
макс 8 особи.
30 км
3 дні

Похід на травневі 🌱 без наметів | г. Стримба, Синевир і чарівна Колочава

4250₴
3.6
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
3 дні
🌷 Крокуси на Синевирі - травневий похід на Стримбу

До Вашої уваги – найцікавіший легкий травневий похід з купою екскурсій: сходження, музеї, ведмеді, Синевир та закарпатська кухня. Ви підніметесь на дві панорамні горганські вершини – Кам’янку (1578м) та Стримбу (1719м), звідки відкриються виняткові краєвиди майже на ВСІ Карпати. Здійснете справжній екскурс у багате минуле Гуцульщини: завітаєте до найцікавіших музеїв, експонати яких розповідають дивовижні історії з життя Колочави. Побуваєте у найбільшому центрі реабілітації бурих ведмедів в Україні та заглянете у кришталеву глибину озера Синевир. А відновите свої сили, відпочиваючи у затишному готелі та дегустуючи ситні страви закарпатської кухні. Тут Ви відчуєте неймовірну душевну атмосферу, місцеву гостинність та невимовну красу весняної гірської природи.

Якщо легкий, різноманітний похід у такому форматі – саме те, що ви шукали – не втрачайте часу, залишайте заявку та вирушайте до травневих Карпат!

💙💛 Сходи у похід в травні на Стримбу і Синевир на Закарпатті разом з Pohid V Gory та передай нашим захисникам турнікет CAT7!

Швидка заявка
Координатор
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Графік роботи
Привіт. На звязку з 9 до 18 Пн-Пт. Сб,Нд - дежурний режим). 🙂🥾⛰
Травневий похід в Карпати
Маршрут
Воловець
сходження на г. Кам'янка (1578 м)
сходження на г. Стримба (1719 м)
лазня
музей Колочави
озеро Синевир
в гості до бурих медведів (центр реабілітації)
Воловець
День 1. Зустріч групи — сходження на Кам'янку

Зустріч групи на  залізничному вокзалі с. Воловець. Звідти на мікроавтобусі дістанемось Синевирського перевалу (960 м), з якого почнемо сходження на Кам’янку (1578 м). Шлях від перевалу вгору пролягає смерековим лісом. Дорогою можна зробити зупинку біля гірського джерела при стежці. Кам’янку видно здалеку, оскільки гора має альпійське походження, більша її частина вкрита камінням, на що, власне, і натякає назва. На вершині перед нами відкриється прекрасна панорама довколишніх гір, в долині яких розкидані села, з їх крихітними будинками. Чудовий початок нашої 3-денної карпатської пригоди. Спустившись, поїдемо в готель, в приємній атмосфері якого, відпочинемо, повечеряємо та обговоримо плани на завтра.

👣 Перехід 15 км; ↑↓ перепад висот 660м.

Похід в Карпатах, Горгани
крокуси в скансені
День 2. Сходження на Стримбу

Вранці виходимо на стежку, що бере початок із мальовничого села Колочава і приведе нас на вершину Стримби – на висоту 1719 метрів. “Стримба” в перекладі з румунської означає “вигнута”. Місцеві жителі називають гору по-своєму: Тисова. Крім цього, про Стримбу кажуть “Гора, що захоплює дух”, сьогодні нам належить переконатися в доцільності цієї назви:)

Піднятися на вершину нелегко, сил додадуть розкішні панорами, що супроводжуватимуть на всьому шляху. Після того як закінчиться зона букового лісу (приблизно на висоті 1300 м), почнуться смерекові зарості і кам’яні розсипи. Стримба – найвища гора Національного природного парку «Синевир», розташована практично на краю Ґорґан. З її вершини можна розгледіти майже весь горганський масив, починаючи від Яйка Ілемського аж до Хом’яка. Такі виняткові пейзажі карпатських гір і будуть нашою  винагородою за сходження. Ввечері відновимо свої сили: за бажанням, сходимо в лазню, влаштуємо святкову вечерю.

👣 11 км; ↑↓ 1060м.

День 3. Скансен «Старе село» — озеро Синевир — центр реабілітації бурих ведмедів — додому

Незважаючи на закінчення гірської частини туру, нудьгувати не доведеться. Адже ми знаходимося у культурному центрі краю – «селі Десяти музеїв» та батьківщині карпатського «Робін Гуда» Миколи Шугая.

Зробимо екскурс у минуле Гуцульщини: відвідаємо будинки з автентичним інтер’єром відповідно до господарського промислу, побачимо знамениту вузькоколійку у скансені «Старе Село». У місцевих музеях зібрані найкращі експонати різних часів. Ми обов’язково оглянемо всі їх і зробимо пам’ятні фото.

Далі тільки цікавіше – вирушимо у гості до справжніх ведмедів! Реабілітаційний центр для бурих ведмедів створено в нац. парку “Синевир” не випадково, адже ця територія за ландшафтними та кліматичними умовами повністю відповідає природному середовищу цих тварин. Це місце, де ведмедиків, які постраждали від неналежного поводження, вчать пристосовуватися до природних умов життя. Перебування тут точно нікого не залишить байдужим. Після відвідаємо одну з візитівок Закарпаття – чарівне озеро Синевир, яке одночасно є найбільшим та найглибшим високогірним озером України. Вважається, якщо молоді люди познайомилися і закохалися один в одного біля Синевиру, то це їхнє справжнє кохання.

Завершимо нашу подорож поверненням до Воловця, де сядемо на поїзд додому. Заберемо з собою нові знайомства, цінні спогади та пам’ятні фото, які вдалося створити у цьому чудовому гірському куточку України.

Ведмеді на Синевирі
Показати всі дні
Вартість: 4250₴
В вартість походу входить практично ВСЕ
В вартість НЕ входять
  • переїзди;
  • сувеніри та особисті витрати.
Додаткові витрати

~600₴ (трансфери за маршрутом). Решта включено у вартість походу, у тому числі й медична страховка. Гроші Вам знадобляться хіба що на сувеніри, додаткову лазню (у вартість включено стандартні 2 години), ресторан у Воловці перед поїздом та особисті витрати на дорозі.

Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Воловець, 9:00
Закінчення: Воловець, після 15:00
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
заповніть заявку прямо на цій сторінці;
ПЕРЕДОПЛАТА
Перекажіть передоплату 650₴, щоб забронювати місце в групі;
КВИТОК
купіть квитки до Воловця і надішліть нам їхню копію;
ЗІБРАТИ РЕЧІ
зберіть необхідне спорядження та приїжджайте в Закарпаття.
💶 Оплата
  • Передоплата за цей тур – 650₴. Менеджер повідомить, коли її потрібно відправити, тому варіант, що Ви перевели нам гроші, а похід не відбувся, виключено. Сплатити решту вартості можна прямо на офісі клубу перед виїздом у гори (на карту або готівкою).
  • Мінімальний розмір групи – 5 учасників.
  • Працюємо офіційно – Ваша відпустка максимально захищена!
  • Напишіть звіт про травневий похід на Стримбу і Кам’янку та отримайте кеш-бек: 500₴!
🏡 Де живемо?

Живемо у класному затишному теплому готелі прямо на початку маршруту на м. Стримба. Таке відмінне розташування дозволяє нам встигнути сходити на дві вершини та відвідати купу музеїв лише за три дні. У готелі є все необхідне і навіть більше: вай-фай, гарячий душ, м’які ліжка та чудова атмосфера.

Сніданок та вечеря нам готуватиме господиня – у традиційному гуцульському стилі. А їсти ми будемо не в тривіальній столовці, а в справжнісінькій карпатській колибі, яка знаходиться у дворі готелю! По центру колиби буде ватра (дуже велике карпатське багаття), навколо якої ми проведемо два вечори – рівень автентичності та емоцій максимальний:)

🍲 Харчування в поході

Ми повністю забезпечуємо харчування на маршруті – нікого не залишимо голодними! Візьміть із собою що-небудь на сніданок у Воловці і, якщо хочете, якісь енергетичні батончики просто про всяк випадок. Якщо Ви не вживаєте м’яса або інших продуктів – скажіть менеджеру заздалегідь і ми складемо окреме меню.

Вранці та ввечері їмо у готелі, де знайомимося з традиційними стравами регіону. На обід у горах будуть перекуси з бутербродів із салом, ковбаскою та соусами, а також калорійні смаколики – сухофрукти, горіхи, шоколад та печиво.

☀ Погода в Карпатах весною

Карпати, як і будь-які гори, вирізняються непередбачуваною погодою. Біля підніжжя нам може світити сонечко, але того ж дня на вершині можливий сніг. Тому потрібно врахувати ймовірність будь-якого сценарію. Середня температура вдень від +10 до +18, може бути сильний вітер. Залежно від весни вершини можуть бути ще в снігу, але ніякого спеціального спорядження для сходження не знадобиться. Детальніше про те, яка погода на вас чекає у Карпатах за сезонами, читаєте >> ТУТ.

🌷 КОЛИ ЦВІТУТЬ КРОКУСИ

Зазвичай період цвітіння крокусів у Карпатах припадає на березень та квітень, проте конкретні дати можуть змінюватися залежно від погоди. Ці квіти є одними з перших вісників весни у горах, розквітаючи відразу після того, як тане сніг. Цвітіння триває близько місяця, оскільки крокуси поступово піднімаються вгору по схилах зі зменшенням снігового покриву. На високогір’ї крокуси можуть залишатися аж до кінця травня. Зателефонуйте нам, і ми надамо актуальну інформацію про цвітіння в цьому році, допомагаючи вам обрати найкращий час для вашої поїздки.

❗ Що ще потрібно знати
  • ночуємо виключно в теплому і комфортному гірському готелі;
  • піднімаємося в гори без рюкзаків, без нічого;
  • інструктор має право змінити маршрут походу з урахуванням метеоумов і стану групи
Вирушайте на зустріч весні - похід в Карпати за крокусами, те що треба!

Легкий похід на Закарпатті, в травні – чудова можливість приємно, захопливо і цікаво зустріти весну в Карпатах. Нас чекає сходження, крокуси, музеї, містичні озера, чани, гуцульська кухня. І все це в зручному форматі та ночівлею в готелі. Не пропустіть!

Забронювати тур
Що взяти з собою?
👕 Одяг і взуття

Нехай ночівлі у нас і будуть комфортними, але все ж таки гори вимагають відповідального підходу до вибору екіпіровки. Обов’язково зберіть усі зі списку рекомендованих речей, а якщо у Вас є сумніви чи питання — дзвоніть/пишіть менеджеру. Добре підібраний одяг зробить Вашу відпустку казкою!

👕 Одяг

  1. Щільна мембранна куртка / вітрівка.
  2. Легка пухівка або пуховий жилет.
  3. Флісові штани.
  4. Штани для трекінгу повинні бути мембранними або із щільної тканини.
  5. Термобілизна – 2 комплекти: активна для трекінгу та вовняна для сну (або легкі кофта та штани для сну).
  6. 2 пари рукавичок: з віндблоком та флісові.
  7. Флісовий светр, що зберігає тепло і швидко сохне.
  8. Футболки, кофти.
  9. Дощовик або пончо.
  10. Легкі рукавички (віндблок).
  11. Тепла шапка, можна флісову.
  12. Бафф для захисту від сонця.
  13. Шкарпетки (2 пари + теплі для сну).
  14. Спідня білизна.
  15. Взуття для денних переходів – трекінгові черевики з потужною підошвою та гумкою, без сіточки.
  16. Змінне взуття для відпочинку (кросівки, черевики-дутики).
  17. Резинові тапочки в лазню.
  18. Гамаші (бахіли, або “туристичні ліхтарики”).

Весь одяг повинен бути багатофункціональним і максимально легким.

🎒 Спорядження та інші деталі
  1. Рюкзак для сходжень об’ємом від 15 літрів, врахуйте, що якщо у Вас не пончо, то рюкзак повинен бути з рейнкавером. Туди повинні розміщуватися дощовик, фліска, перекус, термос, техніка та документи.
  2. Трекінгові палиці – необов’язково, але рекомендуємо.
  3. Особистий гігієнічний набір (з гігієнічною помадою та сонцезахисним кремом).
  4. Налобний ліхтарик туристичний.
  5. Індивідуальна аптечка.
  6. Документи, гроші та герметичний пакет для них.
  7. Техніка: телефон, фотоапарат, дрон… та зарядні пристрої.
Забронювати тур
Фото з походу
Всі фото зроблені в попередніх походах в травні туристів клубу Pohid V Gory на Стримбу і озеро Синевир.
Фотогалерея
озеро під Стримбою
сходження на Закарпатті
чани в Колочаві
Стримба - похід на Закарпатті
Похід в Карпати з собакою
Етнографічний музей на Закарпатті в Колочаві
Вид з вершини гори Камянка
Вершина гори Стримба, Карпати
Вузькоколійка в Колочаві
Музей в Колочаві що подивитися
Музей Старе Село на Закарпатті
Колочава тури
Сходження на гору Стримба
Центр реабілітації ведмедів Синевир
Пробій в Яремче
Похід на Говерлу і Петрос на травневі
Гора в Карпатах для новачків
Гора Кам'янка в Карпатах
Останні відгуки
Facebook відгуки
Блог про Карпати
Звіти
Новини
Статті
Звіти, Новини
04 May 2024
Піздня весна на Чорногорі - похід на Говерлу в квітні
Ну що ж, гори кличуть! Цього разу нас покликав у гості ще засніжений Чорногірський хребет. Українці вже веснують. Хто на городах, хто в передпасхальних приготуваннях.
Звіти, Новини
29 April 2024
Кукульський анти-крокус
Отже, ми всі весело збирали рюкзаки у своїх домівках, ковтаючи слюні і уявляючи, яку неймовірну красу ми побачимо. Нікого навіть не налякала (але це не точно)) інформація, що вночі на хребті буде мінусова температура.
Звіти, Новини
15 March 2024
Альп похід на Гутин-Томнатик в березні
Завершився наш захопливий експедиційний вихід на Гутин-Томнатик. Кожного разу ця гора готує нам сюрпризи. Так сталось і цього разу
Звіти, Новини
23 February 2024
Розпаковка походу на Грофу
Січень - найкращий місяць для зимових походеньок в Горганах. Розповідь про похід на Грофу групи туристів Pohid V Gory в 2024 році
Звіти, Новини
21 February 2024
Новини з Гутин-Томнатика
Експедиція ‘Pohid v gory” успішно піднялась на гору Гутин-Томнатик 16.02.24. На одну з найскладніших вершин Карпат, східне ребро
Звіти
30 October 2023
Стежками Чорногори
Сонячний ранок, легка прохолода, автобус везе нас в'юнкою дорогою поміж милих карпатських вершин. В такт вітру нам підмахують гілочками смереки, осіннє золоте листя відблискує на сонці, мене чуть не зносить поривом кудись у калюжу, поки я йду в магазин.
Звіти
13 October 2023
Відгук про похід "ВСІ двохтисячники - Чорногірський хребет"
Звіти
26 November 2021
Звіт про похід Чорногірським хребтом, осінь 2021
Звіти
27 September 2020
Відгук про літній похід на Петрос та Говерлу, Карпати
Звіти
26 September 2020
Звіт про похід на Піп-Іван Мармароський
Звіти
26 September 2020
Говерла, Петрос і озера Чорногори | Відео - відгук з походу по Карпатах
Звіти
11 March 2020
Зимна Чорногора | Звіт з альп навчань 2020
Звіти
05 September 2019
Звіт про похід Горганами | Або для чого ми ідемо в гори?
Звіти
10 January 2018
Мій 2018 в Карпатах | Новий рік з Pohid V Gory
Для тих, хто не захотів проводити святковий новорічний час під телевізор на дивані, туристична компанія Pohid V Gory організувала 4-денний похід по Гринявам. Інструктор Наталя зустріла всіх учасників походу 30.12 о 9.30 в Івано-Франківську.
Звіти
27 January 2017
Історія про те, як я на Петрос не зійшла
Мене завжди вражала краса зими, і краса гір, але зимовим походом у гори я загорілась лише минулої осені, на початок грудня спланувала, коли, куди і з ким поїду. Вирішила вибрати зимове сходження на Петрос та Говерлу – класичний, по суті, маршрут.
Звіти
27 June 2015
Травневий Мармарош | Відгук про похід в Карпати
Звіти
27 September 2014
Звіт про зимовий похід на Говерлу
Звіти
26 April 2014
Звіт про зимовий похід на Грофу
Цього разу наша група була надзвичайно крихітною – лише 2 людини. Одним з найпростіших завдань походу виявилося швидко дістатися стартової точки - Осмолоди.
Новини
23 May 2024
Травнева Говерла - новини з Чорногори
стали свідками непересічної події - візиту прикордонників на гелікоптері. Захисники кордону посадили гвинтокрил на самісінькій вершині, щоб перевірити військово-облікові документи в чоловіків
Новини
09 May 2024
Великдень в поході за крокусами: Говерла і Стримба
Команда зібралась не тільки суперкласна, а ще й суперфартова! Бо хтось точно тримає удачу за хвостик - за два треки (на гору Кам'янка та г. Стримба) на нас не впало ні краплі дощу, навіть страшні пориви вітру, який обіцяв прогноз, нам просто поморозили вуха і все
Звіти, Новини
04 May 2024
Піздня весна на Чорногорі - похід на Говерлу в квітні
Ну що ж, гори кличуть! Цього разу нас покликав у гості ще засніжений Чорногірський хребет. Українці вже веснують. Хто на городах, хто в передпасхальних приготуваннях.
Звіти, Новини
29 April 2024
Кукульський анти-крокус
Отже, ми всі весело збирали рюкзаки у своїх домівках, ковтаючи слюні і уявляючи, яку неймовірну красу ми побачимо. Нікого навіть не налякала (але це не точно)) інформація, що вночі на хребті буде мінусова температура.
Новини
21 April 2024
Майже весняний Свидовець - сюрпризи погоди в Карпатах
Вже друга половина квітня, проте погода в Карпатах вкотре змогла нас здивувати. І хоч на полонинах вже давно зацвіли крокуси, новий циклон приніс похолодання та сніг. Тож ми знову опинились в зимі!
Новини
08 April 2024
Крокуси надихають
А ви ходили навесні на Кукул милуватися крокусами? Це щось унікальне і незабутнє! Карпатські полонини, які щойно скинули зимову ковдру...
Звіти, Новини
15 March 2024
Альп похід на Гутин-Томнатик в березні
Завершився наш захопливий експедиційний вихід на Гутин-Томнатик. Кожного разу ця гора готує нам сюрпризи. Так сталось і цього разу
Звіти, Новини
23 February 2024
Розпаковка походу на Грофу
Січень - найкращий місяць для зимових походеньок в Горганах. Розповідь про похід на Грофу групи туристів Pohid V Gory в 2024 році
Звіти, Новини
21 February 2024
Новини з Гутин-Томнатика
Експедиція ‘Pohid v gory” успішно піднялась на гору Гутин-Томнатик 16.02.24. На одну з найскладніших вершин Карпат, східне ребро
Новини
25 July 2023
Похід для дітей сиріт
Туристичний клуб "Pohid V Gory" проводить у Карпатах регулярні дитячі походи для дітей-сиріт. Кожна людина, яка сходила з нами в похід, вклала частину своїх коштів в організацію і проведення таких заходів
Новини, Статті
03 June 2023
Гора Фаркеу - альтернативні Мармароси
Мармароські гори - без сумніву один з наймальовничіших регіонів в Карпатах. Його також називають «Гуцульські Альпи», через скелястий і суворий рельєф.
Статті
25 March 2024
Коли цвітуть крокуси в Карпатах
Весна, саме час зупинитись, озирнутись навколо і прислухатись у незвичний ритм гірських сердець, що ховаються під тяжким покровом снігів.
Статті
25 February 2024
Полонина Пожижевська
Карпати - полонина Пожижевська - справжній епіцентр туристичного життя на Чорногірському хребті. Значення в походах, історія і цікаві факти
Новини, Статті
03 June 2023
Гора Фаркеу - альтернативні Мармароси
Мармароські гори - без сумніву один з наймальовничіших регіонів в Карпатах. Його також називають «Гуцульські Альпи», через скелястий і суворий рельєф.
Статті
29 September 2022
Необхідне спорядження для походу | Універсальний список
Статті
29 September 2022
Село Ділове
Статті
29 September 2022
Список одягу для літнього походу по Карпатах
Статті
29 September 2022
Демісезонний список спорядження для Карпат восени та весною 🍁🌸
Статті
29 September 2022
Список спорядження для зимових походів по Карпатах
Статті
29 September 2022
Обсерваторія на Попі-Івані Чорногірському
Статті
29 September 2022
Гора Ігровець
Статті
29 September 2022
Містичні істоти Карпат | Гуцульська міфологія
Статті
29 September 2022
Що таке «колиба»
У наших описах маршрутів і звітах про походи часто вживається слово «колиба», що ж воно означає.
Статті
29 September 2022
Що таке полонина в Карпатах і на Балканах
Збираючись у похід, на картах і путівниках часто натрапляєш на слово «полонина» або «планіна». Так що ж, все-таки означають ці загадкові назви?
Статті
29 September 2022
Яка погода в Карпатах?
Статті
29 September 2022
Гора Говерла в Карпатах
Найвища гора України - одна з найбільш відомих та відвідуваних в Карпатах. Висота над рівнем моря складає 2061м.
Статті
27 September 2022
Маршрути на Говерлу
Статті
27 September 2022
Де жити в Івано-Франківську ● Відкриваємо ворота в Карпати
Статті
27 September 2022
Сховані перлини | Найдивовижніші місця Карпат
Статті
30 September 2016
Похід з дітьми в гори
Статті
29 September 2012
Яремче - перлина Українських Карпат
Невеличке мальовниче містечко Яремче в Івано-Франківській області - серце українських Карпат.
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

    Швидке замовлення
    Похід: Похід на травневі 🌱 без наметів | г. Стримба, Синевир і чарівна Колочава
    Ім'я та прізвище
    Дата походу
    Телефон
    Email
    Коментар
    Записатися
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено.
    Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
    Закрити
    Залишити відгук
    Ім'я та прізвище
    Email
    Похід
    Дата туру
    Посилання на соц. мережі
    Відгук.
    НАПРЯМКИ
    НАПРЯМКИ
    Види походів
    Види походів
    Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти