⛺ Туди, де добре | Дитячий похід в Карпати
Привіт. Наш клуб водить туристів в гори всього світу ще з 2011 року. Ми з Івано-Франківська, карпатські гіди з купою відгуків і звітів. Ви в надійних руках.
Ми з вами підемо в похід з наметами, багаттям, справжніми сходженнями на вершини і купою вражень. Там Ви і Ваші діти будете в тиші та спокої серед природи. Ви не зможете постійно моніторити новини, бо навколо так багато цікавого і красивого! Та й інтернет так собі:)) Похід – найкращий спосіб перемкнутись на позитив, провести час разом, знайти круту компанію, перезавантажити мозок.
Похід розрахований для сімей з дітьми, що змушені були залишити свій дім через повномасштабне вторгнення росії в Україну. На цій сторінці Ви знайдете інформацію про те, що Вас чекає і що потрібно мати з собою.
Чудовий варіант для першого сходження та знайомства з Карпатами! Точка старту недалеко від Івано-Франківська, тож дорога не займе багато часу.
День 1. Сходження на Хом’як: 5,5 км, ↑ 750 м. Зустрічаємося з гідом, беремо їжу, спорядження, та їдемо в гори. Перший підйом доволі стрімкий, але недовгий, всього 2-3 годинки. Він проходить чарівливим лісом, з галявин видно Чорногірський хребет – Говерлу та Петрос. Стежка виводить на полонину, де стоять карпатські колиби і влітку живуть гуцули-пастухи. Пообідаємо, залишимо речі і піднімемося на вершину Хом’яка (1542 м). Помилуємося видом, відпочинемо, гід розповість, де яка гора. Спустимося до рюкзаків, навчимося розкладати табір, розведемо багаття та зваримо найсмачнішу у світі вечерю.
День 2. Синяк – Малий Горган: 7,5 км, ↑ 450 м, ↓ 250 м. Піднімаємося на хребет, покритий кам’яними розсипами та валунами. Йти потрібно обережно та неспішно. Сьогодні ми побуваємо на ще двох горганських вершинах висотою 1665 і 1592 метри. Спустимося на полонину Бабин Погар, де заночуємо.
День 3. Буковель – Івано-Франківськ: 7 км, ↑ 650 м, ↓ 250 м.
Легенький та мальовничий похід для найменшої вікової категорії. Через полонини, ліси, отари овечок і панорамні вершини.
День 1. село Вороненко – полонина Буковина: 4 км, ↑ 330 м. Піднімаємося лісом на полонини. Дорогою буде карпатська гойдалка і суниці. З полонини вже видно Чорногірський хребет і Говерлу наче на долоні. Вчимося розкладати табір та готувати їжу на багатті, довідуємося багато нового про гуцулів і їх звичаї.
День 2. гора ПідБерди – полонини (3 шт) – полонина Закукул: 10 км, ↑ 380 м, ↓ 150 м. Наш треккінг хоч і довгий, але без різких перепадів висоти по хороших стежках і дорогах (не асфальтованих, звісно)). Ними гуцули доправляють сири з сироварень до села. Піднімемося на невелику вершину і весь день будемо милуватися панорамами.
День 3. гора Кукул – перевал Пересліп – Ворохта: 6 км, ↑ 100 м, ↓ 550 м. Родзинка дня – сходження на вершину Кукула (1539 м), звідки відкривається круговий вид на всі Карпати. Спускаємося в цивілізацію та повертаємося до Франківська.
Один з найспокійніших, найнеходженіших, найдикіших карпатських хребтів – Синьогора. Тут шикарні ліси, урвища, природа і види. Взагалі вершина Сивулі доволі складна для сходження, а взимку навіть має альпіністську категорію. Але якщо розбити пригоду на 3 дні, то справиться навіть диванний школяр:)
День 1. Лісовий кемп: 5-6 км, ↑ 200 м. Спочатку дорога пряма і полога, серед гір і смерекових лісів. Тут добре просто пройтися в хорошій компанії без мобільного зв’язку і з купою всього цікавого навколо. Якщо пощастить, побачимо лань, їх тут багато. Заночуємо в лісі на березі потічка або підіймемося вище на полонину залежно від часу та швидкості групи.
День 2. Рущина – Сивуля: 10 км, ↑ 700 м, ↓ 200 м. Йдемо на полонину, де є мальовниче скельне урочище під назвою Пекло. Тут залишаємо речі та починаємо сходження на гору Сивуля. Вона має дві вершини – Велику Сивулю (1836 м) та Малу (1818 м), з якої відкривається один з найкрасивіших видів у Карпатах. Заночуємо на Рущині.
День 3. Спуск, Франківськ: 12 км. ↓ 700м. Спуск довгий, але здебільшого пологий, тож впораємося.
- робота інструкторів клубу;
- консультації координатора походу, допомога в підготовці;
- харчування в горах;
- прокат спорядження;
- переїзд в гори і назад з Франківська;
- групове туристичне страхування;
- туристичні збори;
- реєстрація групи на маршруті;
- групова аптечка;
- пам’ятні сувеніри клубу.
- особисті витрати в дорозі (кава-перекус).
- Інструктор має право змінити маршрут залежно від погоди та інших причин, які повважає для цього вагомими;
- Всі речі несемо з собою в рюкзаках;
- Всі ночі спимо в наметах;
- Учасники приймають активну участь в життя табору: ставлять намети, рубають дрова, носять воду, готують їсти, миють посуд тощо.
Ви постраждали від війни і вимушені залишити свою домівку? Подавайте заявку і ми влаштуємо вашим діткам незабутній похід в Карпати
Pohod V Gory — в Карпати ЯК ДОДОМУ! Після збору групи ми заїжджаємо на офіс клубу, де можна випити чай-каву, розрахуватися за похід картою, залишити непотрібні в горах речі (косметику, 3 пари улюблених джинсів…;), переодягнутися, взяти прокатне спорядження, спокійно перепакувати рюкзак — не на лавочці біля вокзалу. Ну і з командою Походу познайомитися)).
- Легка водо / вітрозахисна куртка (підійдуть хороші мембранні куртки).
- Водозахисні штани.
- Штани і шорти для денних переходів (ідеально підійдуть штани-трансформери, що перетворюються в шорти).
- Термобілизна (або легкі кофта і штани для сну).
- Флісовий светр — зберігає тепло і швидко сохне.
- Футболка (1-2 штуки на 3 дні, більше не потрібно).
- Дощовик або пончо.
- Легкі захисні рукавички.
- Кепка / панама / баф для захисту від сонця.
- Шкарпетки (2 пари + 1 теплі для сну).
- Спідня білизна.
- Взуття для денних переходів (треккінгові черевики або якісні кросівки з міцною рифленою підошвою і товстими стінками).
- Легке запасне взуття для табору (сандалі, сланці).
Весь одяг має бути багатофункціональним і максимально легким.
Намет, спальник, дорослий рюкзак, килимок і трек.палки можна взяти у нас.
- Для батьків: рюкзак 55-80 літрів з накидкою від дощу — рейнкавером.
- Для дітей: рюкзак 14-25л (залежно від віку дитини)
- Спальний мішок з температурою комфорту від 0 до +5C.
- Намет (обов’язково двошаровий, одношарові китайські і важкі рибальські намети не підходять!).
- Килимок (каремат).
- Трекінгові палиці.
- Налобний ліхтарик.
- Окуляри сонцезахисні.
- Індивідуальна аптечка з набором всіх необхідних для вас ліків.
- Гігієнічний набір (мило, зубна паста та щітка, туалетний папір).
- Сонцезахисний крем (бажано від 50 SPF), гігієнічна помада.
- Посуд: тарілка, кружка, ложка (або гібрид ложки з виделкою — ловилка), ніж.
- Сидушка туристична.
- Павербанк або запасні акумулятори для мобільних телефонів і фотоапаратів.
- Поліетиленові пакети або водозахисні гермомішки для речей і техніки.
- Ємність для води (підійде звичайна пластикова пляшка 1,5-2 л)
- Документи у водонепроникному пакеті.
Зберіть все зі списку. Якщо є сумніви з приводу свого спорядження, просто зв’яжіться з менеджером.
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!