Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Стримба і Синевир | Похід на сонячному Закарпатті
Інструктор клубу PVG
макс 10 особи.
30 км
3 дні

Стримба і Синевир | Похід на сонячному Закарпатті

4250₴
3.6
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
3 дні
Комфортний похід на Стримбу і Синевир - сонячне Закарпаття

Йдемо в Карпати, в царство горганських каменів і безкраїх лісів, що палають у променях сонця. Йдемо слухати, як вітер гуляє поміж вершин, зриваючи листя, кружляючи в несамовитому вихорі, несучи з собою туман і хмари. Йдемо геть від землі, вище смарагдових лісів, сіл і полонин. Йдемо туди, де компанією нам будуть лиш зграї птахів.

☀️ Хочете в сонячне Закарпаття?

У цьому поході Ви підніметеся на дві серйозні вершини — Стримбу (1719м) і Кам’янку (1578м), прогуляєтеся буковими лісами, заглянете в кришталеве гірське око озера Синевир, що дивиться у вічне небо Карпат. На десерт Вас чекає культурна програма: екскурсія в найкрутіший музей Закарпаття та знайомство з бурими ведмедями в Синевирському центрі реабілітації (а це найбільший центр ведмедя в Україні). Також відвідаєте зоопарк під відкритим небом, де побачите оленів, вовків та навіть лам.

Ви будете ночувати в теплому затишному готелі — ніяких важких рюкзаків чи наметів, і ранкові дощі не завадять відпочинку, а лише прикрасять його туманами і свіжістю, іскристою росою в променях світанку. Доповніть це домашньою закарпатською кухнею, чанами і тепер Ви точно подасте заявку 😉.

Закарпаття чекає. НЕ пропустіть!

💙💛 Сходи в похід на Синевир та Стримбу разом з Pohid V Gory та передай нашим захисникам турнікет CAT7!

Швидка заявка
Координатор
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Графік роботи
Привіт. На звязку з 9 до 18 Пн-Пт. Сб,Нд - дежурний режим). 🙂🥾⛰
Похід на Синевир і Стримбу
Маршрут
Воловець
сходження на г. Кам'янка (1578 м)
сходження на г. Стримба (1719 м)
музей Колочави
озеро Синевир
в гості до бурих ведмедів (центр реабілітації)
Воловець
День 1. Зустріч групи — сходження на Кам'янку

Гід чекає на ж/д вокзалі у Воловці. Після збору групи нас забирає мікроавтобус і везе на Синевирський перевал, звідки починається перше наше сходження. Навіть з перевалу вид дуже гідний, ми на висоті майже 1000 м. Речі залишимо в бусі, візьмемо тільки те, що потрібно на день (фліску, дощовики, їжу-воду, трекпалки). Спершу стежка проходить по листяному і змішаному лісу. Більшу частину маршруту ми будемо підійматися серед ялинок (смерек по-місцевому) і близько познайомимося з альпійською сосною, або жерепом. Це низькорослий сланниковий чагарник, що формує частину субальпійського пояса українських Карпат.

Кам’яниста вершина покрита різнокаліберним гострим камінням, звідки і пішла назва гори. За переказами, на горганських розсипах Кам’янки опришки заховали скарб, і знайти його може тільки людина з чистим серцем. Перевіримо карму? 🙂

Спускаємося до бусу і їдемо в готель, де чекають теплі номери і гаряча карпатська вечеря. Після їжі — традиційне знайомство і короткий брифінг, де гід розповість, що ж буде завтра з нами.

👣 Перехід 15 км; ↑ ↓ перепад висот 660м.

Синевирський перевал
Гойдалка на Камянці
Вид з вершини гори Камянка
День 2. Стримба

Це сходження, власне, і є родзинкою, навколо якого крутиться весь похід в Карпатах. У цьому випадку навіть на вершину підніматися не обов’язково — магія починається відразу за селом.

Виходимо рано, трава, вкрита росою, яка іскриться під ногами. Спочатку Вас вразить ідилічна панорама Колочави з розлогих пасовищ над селом.

Далі почнуть проглядатися Горганські хребти, підперезані смерековим лісом. На підйомі Ви насолодитеся грою сонячних променів, що пробиваються крізь густі крони.

Перед виходом на хребет Ви пройдете ще один карпатський екотоп — полонину, в цю пору року зелену та соковиту.

Ну і під кінець — знайомі кам’яні розсипи, види на всі 4 сторони, села, тумани і хмари під ногами, почуття перемоги, радості, гордості… відчуття ВЕРШИНИ.

>> Горгани — масив в Українських Карпатах, в якому вершини покриті кам’яними розсипами, або греготами. Це порівняно молоді гори, на яких ще не закінчився процес грунтоутворення (наприклад, на Чорногірському хребті греготи вже заросли травами і чагарником). На горганських каменях живуть лишайники, розфарбовуючи їх в яскраві жовті, помаранчеві і салатові плями. Жодна Горганська вершина не досягає позначки 2000 метрів, але маршрути сходжень в цьому регіоні відрізняються крутими і стрімкими наборами висоти, тож фіз.актівності вистачить навіть для дуже бувалих туристів 🙂

Стримба — одна з небагатьох вершин України, з якої видно практично ВСІ Карпати.

Увечері за бажанням групи можна сходити в лазню або чани, відпочити і поспілкуватися, або навіть організувати гриль;)

👣 11 км; ↑ ↓ 1060м.

Гора Стримба в Карпатах Тури
Вершина гори Стримба, Карпати
День 3. Скансен «Старе село» — озеро Синевір — центр реабілітації бурих ведмедів — додому

Ну що ж, ми добре прогулялися, тепер можна і на культурну програму відволіктися. Колочаву називають «селом Десяти музеїв», і така кількість пам’яток в населеному пункті на 7000 жителів просто дивовижна! Значить, Колочаві є про що розповісти світу.

> Перші колочавські поселенці приходили сюди в пошуках свободи від господарів і податей. Село прославилося завдяки Миколі Шугаю — карпатському «робін гуду», про якого писав відомий чех Іван Ольбрахт. У книгах Шугай і його ватага крала у багатих і роздавала бідним, хоча місцеві подейкують, що Микола був звичайним розбійником. Про багатство банди ходять легенди, одна з яких говорить, що золото заховане на схилах знайомої нам Кам’янки.

Спершу розглянемо дві традиційні гуцульські церкви-музеї, обидві віком понад 500 років. Фінальним акордом нашого походу стане знамените «Старе Село» — етнографічний музей під відкритим небом. Це, напевно, найкраще місце в Карпатах для вивчення історії та традицій гуцульського краю. Тут відтворені різні будинки з інтер’єрами залежно від професії господаря: є єврейська корчма, пастуша колиба, школа і навіть жандармерія!.. дивовижне місце, зроблене з умінням і любов’ю. На території музею знаходиться вузькоколійка з паровозами і вагончиками самого різного призначення. Цю залізничну гілку угорці і росіяни використовували для транспортування лісу, а зараз її ділянку реставрували і зібрали в музеї найцікавіші експонати різних часів.

Після огляду і екскурсії нас чекає приємний бонус — заїдемо в гості до бурих ведмедів! І це не просто якийсь зоопарк, а центр реабілітації, де у ведмедиків є великі вольєри-території. Тварини відчувають себе як вдома. Ми зможемо поспостерігати за поведінкою бурих ведмедів в максимально природному середовищу. Тут знаходять притулок ведмеді, травмовані жорстоким поводженням людей: після цирків, ресторанів і тому подібних «веселих» розваг. Їх тут годують, лікують, стежать за безпекою середовища.

Після ведмедів заскочимо на озеро Синевир — перлину Карпат. Зараз це, напевно, найпопулярніше озеро Західної України, і не дарма. Воно дуже красиве!

Їдемо в Воловець, де наш комфортний похід в Карпатах закінчується. Сідаємо на потяг додому, везучи з собою спогади про красу зелених Карпат і багатство Гуцульщини.

Авторські тури в Карпати Закарпаття
Етнографічний музей на Закарпатті в Колочаві
озеро Синевир
Показати всі дні
Вартість: 4250₴
У вартість походу входить практично ВСЕ
У вартість НЕ входить
  • трансфер;
  • сувеніри та особисті витрати.
Додаткова інформація
  • Для підтвердження участі в турі потрібна передоплата в розмірі 650₴ (завдаток для бронювання готелю). Менеджер повідомить Вам, коли її вносити, тільки після того, як набереться мінімальна кількість охочих. Варіант, що Ви перерахуєте передоплату, а група не набереться — виключений. Перерахувати оплату треба на банківський рахунок (ми працюємо за ліцензією туроператора). Ця передоплата не повертається при відмові від туру.
  • Оплатити решту суми Ви зможете інструктору при зустрічі або перерахувати на банківський рахунок / картку менеджера перед виїздом в Воловець, щоб не возитися з зайвими грошима.
Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Воловець, 9:00
Закінчення: Воловець, після 15:00
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
Заповніть заявку на цій сторінці.
ПЕРЕДОПЛАТА
Перекажіть передоплату 650₴, щоб забронювати місце в групі.
КВИТКИ/РЮКЗАК
Купіть квитки в Воловець і зберіть все зі переліку необхідних речей.
В ПОХІД!
Приїжджайте на Закарпаття!
🏠 Де живемо?

Живемо в класному затишному теплому готелі прямо на початку маршруту на г. Стримба. Таке відмінне розташування дозволяє нам встигнути сходити на дві вершини і відвідати купу музеїв всього за три дні. У готелі є все необхідне і навіть більше: вай-фай, гарячий душ, м’які ліжка і чудова атмосфера.

Сніданок і вечерю нам буде готувати господиня — в традиційному гуцульському стилі. А їсти ми будемо не в тривіальної їдальні, а у справжній карпатській колибі, яка знаходиться у дворі готелю! По центру колиби палатиме ватра (дуже велике карпатське багаття), навколо якої ми проведемо два вечори — рівень автентичності та емоцій максимальний 🙂

🍽 Харчування в поході

Ми повністю забезпечуємо харчування на маршруті — нікого не залишимо голодними! Візьміть з собою що-небудь на сніданок в Воловці і, якщо хочете, якісь енергетичні батончики просто про всяк випадок. Якщо Ви не вживаєте м’яса або інших продуктів — скажіть менеджеру завчасно і ми складемо для Вас окреме меню.

Вранці і ввечері їмо в готелі, де знайомимося з традиційними стравами регіону. На обід в горах будуть перекуси з бутербродів з салом, ковбаскою і соусами, а також калорійні смаколики — сухофрукти, горіхи, шоколад і печиво.

🌦 Погода в Карпатах

Карпати, як і будь-які гори, відрізняються непередбачуваною погодою. Біля підніжжя нам може світити сонечко, але в той же день на вершині можливий навіть град. Тому потрібно врахувати ймовірність будь-якого сценарію. Середня температура вдень від +18 до +25, може бути (і, швидше за все, буде) вітер.

❗️ Що ще потрібно знати
  • ночуємо виключно в теплому і комфортному гірському готелі;
  • інструктор має право змінити маршрут походу з урахуванням метеоумов і стану групи.
Вирушай в комфортний похід на сонячному Закарпатті

Якщо ти хочеш піднятися на круту карпатську вершину, дізнатися про місцеві звичаї та культуру — і все це за 3 дні — тоді точно приєднуйся до нас! Подавай заявку та мерщій до пригод!

Забронювати тур
Що взяти з собою?
👕 Одяг і взуття
  • Куртка трекінгова з мембраною (штормовка), що володіє хорошими вітро- і волого захисними функціями. Гірськолижна куртка не варіант, оскільки на підйомі в ній жарко, а на привалі вона вже мокра і погано сохне.
  • Дощовик або пончо (якщо не впевнені в якості своєї мембранної куртки).
  • Штани трекінгові зі щільної тканини.
  • Змінні штани для вечорів — спортивні.
  • Флісовий светр (щільність 200 і 100).
  • Футболка (1-2 шт.).
  • Шкарпетки трекінгові: 1 день = 1 пара +1 пара вовняних.
  • Сонцезахисні окуляри.
  • Плавки або купальник для гуцульської лазні.
  • Взуття для денних переходів —  трекінгові черевики (мембранні або шкіряні), з міцною нековзною амортизуючою підошвою (Vibram — супер-добре).
  • Легке змінне взуття для переїздів і вечорів.
  • Гумові тапочки в баню.
🎒 Спорядження та інше
  • Рюкзак для сходжень об’ємом від 15 літрів, врахуйте що якщо у Вас не пончо, то рюкзак повинен бути з рейнкавером. Туди повинні поміщатися дощовик, фліска, перекус, термос, техніка і документи.
  • Трекінгові палиці — необов’язково, але рекомендуємо.
  • Особистий гігієнічний набір (з гігієнічною помадою і сонцезахисним кремом).
  • Налобний ліхтарик туристичний.
  • Індивідуальна аптечка.
  • Техніка: телефон, фотоапарат, дрон… і зарядні пристрої.
Забронювати тур
Фото з Стримби
Всі фото зроблені в попередніх походах туристів клубу Pohid V Gory на Стримбу і Синевир.
Відеогалерея
Блог про Карпати
Звіти
Новини
Статті
Звіти, Новини
04 May 2024
Піздня весна на Чорногорі - похід на Говерлу в квітні
Ну що ж, гори кличуть! Цього разу нас покликав у гості ще засніжений Чорногірський хребет. Українці вже веснують. Хто на городах, хто в передпасхальних приготуваннях.
Звіти, Новини
29 April 2024
Кукульський анти-крокус
Отже, ми всі весело збирали рюкзаки у своїх домівках, ковтаючи слюні і уявляючи, яку неймовірну красу ми побачимо. Нікого навіть не налякала (але це не точно)) інформація, що вночі на хребті буде мінусова температура.
Звіти, Новини
15 March 2024
Альп похід на Гутин-Томнатик в березні
Завершився наш захопливий експедиційний вихід на Гутин-Томнатик. Кожного разу ця гора готує нам сюрпризи. Так сталось і цього разу
Звіти, Новини
23 February 2024
Розпаковка походу на Грофу
Січень - найкращий місяць для зимових походеньок в Горганах. Розповідь про похід на Грофу групи туристів Pohid V Gory в 2024 році
Звіти, Новини
21 February 2024
Новини з Гутин-Томнатика
Експедиція ‘Pohid v gory” успішно піднялась на гору Гутин-Томнатик 16.02.24. На одну з найскладніших вершин Карпат, східне ребро
Звіти
30 October 2023
Стежками Чорногори
Сонячний ранок, легка прохолода, автобус везе нас в'юнкою дорогою поміж милих карпатських вершин. В такт вітру нам підмахують гілочками смереки, осіннє золоте листя відблискує на сонці, мене чуть не зносить поривом кудись у калюжу, поки я йду в магазин.
Звіти
13 October 2023
Відгук про похід "ВСІ двохтисячники - Чорногірський хребет"
Звіти
26 November 2021
Звіт про похід Чорногірським хребтом, осінь 2021
Звіти
27 September 2020
Відгук про літній похід на Петрос та Говерлу, Карпати
Звіти
26 September 2020
Звіт про похід на Піп-Іван Мармароський
Звіти
26 September 2020
Говерла, Петрос і озера Чорногори | Відео - відгук з походу по Карпатах
Звіти
11 March 2020
Зимна Чорногора | Звіт з альп навчань 2020
Звіти
05 September 2019
Звіт про похід Горганами | Або для чого ми ідемо в гори?
Звіти
10 January 2018
Мій 2018 в Карпатах | Новий рік з Pohid V Gory
Для тих, хто не захотів проводити святковий новорічний час під телевізор на дивані, туристична компанія Pohid V Gory організувала 4-денний похід по Гринявам. Інструктор Наталя зустріла всіх учасників походу 30.12 о 9.30 в Івано-Франківську.
Звіти
27 January 2017
Історія про те, як я на Петрос не зійшла
Мене завжди вражала краса зими, і краса гір, але зимовим походом у гори я загорілась лише минулої осені, на початок грудня спланувала, коли, куди і з ким поїду. Вирішила вибрати зимове сходження на Петрос та Говерлу – класичний, по суті, маршрут.
Звіти
27 June 2015
Травневий Мармарош | Відгук про похід в Карпати
Звіти
27 September 2014
Звіт про зимовий похід на Говерлу
Звіти
26 April 2014
Звіт про зимовий похід на Грофу
Цього разу наша група була надзвичайно крихітною – лише 2 людини. Одним з найпростіших завдань походу виявилося швидко дістатися стартової точки - Осмолоди.
Новини
23 May 2024
Травнева Говерла - новини з Чорногори
стали свідками непересічної події - візиту прикордонників на гелікоптері. Захисники кордону посадили гвинтокрил на самісінькій вершині, щоб перевірити військово-облікові документи в чоловіків
Новини
09 May 2024
Великдень в поході за крокусами: Говерла і Стримба
Команда зібралась не тільки суперкласна, а ще й суперфартова! Бо хтось точно тримає удачу за хвостик - за два треки (на гору Кам'янка та г. Стримба) на нас не впало ні краплі дощу, навіть страшні пориви вітру, який обіцяв прогноз, нам просто поморозили вуха і все
Звіти, Новини
04 May 2024
Піздня весна на Чорногорі - похід на Говерлу в квітні
Ну що ж, гори кличуть! Цього разу нас покликав у гості ще засніжений Чорногірський хребет. Українці вже веснують. Хто на городах, хто в передпасхальних приготуваннях.
Звіти, Новини
29 April 2024
Кукульський анти-крокус
Отже, ми всі весело збирали рюкзаки у своїх домівках, ковтаючи слюні і уявляючи, яку неймовірну красу ми побачимо. Нікого навіть не налякала (але це не точно)) інформація, що вночі на хребті буде мінусова температура.
Новини
21 April 2024
Майже весняний Свидовець - сюрпризи погоди в Карпатах
Вже друга половина квітня, проте погода в Карпатах вкотре змогла нас здивувати. І хоч на полонинах вже давно зацвіли крокуси, новий циклон приніс похолодання та сніг. Тож ми знову опинились в зимі!
Новини
08 April 2024
Крокуси надихають
А ви ходили навесні на Кукул милуватися крокусами? Це щось унікальне і незабутнє! Карпатські полонини, які щойно скинули зимову ковдру...
Звіти, Новини
15 March 2024
Альп похід на Гутин-Томнатик в березні
Завершився наш захопливий експедиційний вихід на Гутин-Томнатик. Кожного разу ця гора готує нам сюрпризи. Так сталось і цього разу
Звіти, Новини
23 February 2024
Розпаковка походу на Грофу
Січень - найкращий місяць для зимових походеньок в Горганах. Розповідь про похід на Грофу групи туристів Pohid V Gory в 2024 році
Звіти, Новини
21 February 2024
Новини з Гутин-Томнатика
Експедиція ‘Pohid v gory” успішно піднялась на гору Гутин-Томнатик 16.02.24. На одну з найскладніших вершин Карпат, східне ребро
Новини
25 July 2023
Похід для дітей сиріт
Туристичний клуб "Pohid V Gory" проводить у Карпатах регулярні дитячі походи для дітей-сиріт. Кожна людина, яка сходила з нами в похід, вклала частину своїх коштів в організацію і проведення таких заходів
Новини, Статті
03 June 2023
Гора Фаркеу - альтернативні Мармароси
Мармароські гори - без сумніву один з наймальовничіших регіонів в Карпатах. Його також називають «Гуцульські Альпи», через скелястий і суворий рельєф.
Статті
25 March 2024
Коли цвітуть крокуси в Карпатах
Весна, саме час зупинитись, озирнутись навколо і прислухатись у незвичний ритм гірських сердець, що ховаються під тяжким покровом снігів.
Статті
25 February 2024
Полонина Пожижевська
Карпати - полонина Пожижевська - справжній епіцентр туристичного життя на Чорногірському хребті. Значення в походах, історія і цікаві факти
Новини, Статті
03 June 2023
Гора Фаркеу - альтернативні Мармароси
Мармароські гори - без сумніву один з наймальовничіших регіонів в Карпатах. Його також називають «Гуцульські Альпи», через скелястий і суворий рельєф.
Статті
29 September 2022
Необхідне спорядження для походу | Універсальний список
Статті
29 September 2022
Село Ділове
Статті
29 September 2022
Список одягу для літнього походу по Карпатах
Статті
29 September 2022
Демісезонний список спорядження для Карпат восени та весною 🍁🌸
Статті
29 September 2022
Список спорядження для зимових походів по Карпатах
Статті
29 September 2022
Обсерваторія на Попі-Івані Чорногірському
Статті
29 September 2022
Гора Ігровець
Статті
29 September 2022
Містичні істоти Карпат | Гуцульська міфологія
Статті
29 September 2022
Що таке «колиба»
У наших описах маршрутів і звітах про походи часто вживається слово «колиба», що ж воно означає.
Статті
29 September 2022
Що таке полонина в Карпатах і на Балканах
Збираючись у похід, на картах і путівниках часто натрапляєш на слово «полонина» або «планіна». Так що ж, все-таки означають ці загадкові назви?
Статті
29 September 2022
Яка погода в Карпатах?
Статті
29 September 2022
Гора Говерла в Карпатах
Найвища гора України - одна з найбільш відомих та відвідуваних в Карпатах. Висота над рівнем моря складає 2061м.
Статті
27 September 2022
Маршрути на Говерлу
Статті
27 September 2022
Де жити в Івано-Франківську ● Відкриваємо ворота в Карпати
Статті
27 September 2022
Сховані перлини | Найдивовижніші місця Карпат
Статті
30 September 2016
Похід з дітьми в гори
Статті
29 September 2012
Яремче - перлина Українських Карпат
Невеличке мальовниче містечко Яремче в Івано-Франківській області - серце українських Карпат.
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

    Швидке замовлення
    Похід: Стримба і Синевир | Похід на сонячному Закарпатті
    Ім'я та прізвище
    Дата походу
    Телефон
    Email
    Коментар
    Записатися
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено.
    Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
    Закрити
    Залишити відгук
    Ім'я та прізвище
    Email
    Похід
    Дата туру
    Посилання на соц. мережі
    Відгук.
    НАПРЯМКИ
    НАПРЯМКИ
    Види походів
    Види походів
    Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти