Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Графік роботи
Пн - Пт з 9:00 - 18:00
Тури
Статті
Альпіністський похід в Карпатах | Зимова Чорногора
Інструктор клубу PVG
макс 10 особи.
40 км
6 днів

Альпіністський похід в Карпатах | Зимова Чорногора

8600₴
7.4
Складність походу ми спостерігаємо за декiлькома критеріями.
6 днів
Категорійний зимовий альп-похід в Карпатах

Мрієте випробувати себе? Готуєтеся до серйозних вершин? Треба відпрацювати навички альпінізму? Нам по дорозі! Запрошуємо в найскладніший похід по Чорногірському хребту, де Вас навчать ходити у зв’язці, користуватися альп спорядженням (кішками, льодорубами, системами…), самозатримуватися на сніжному схилі, рухатися по перилах, орієнтуватися в зимових горах, розуміти сніговий покрив…

Ви не просто пройдете практично весь Чорногорський хребет, а підніметеся на один з найбільш неприступних двотисячників Карпат (2016м). Це сходження категорійністю 2А має таку ж складність, як, наприклад, Казбек, але значно доступніше та простіше фізично. Продумані переходи, ретельно підібрані дати і досвідчений терплячий інструктор допоможуть Вам впоратися з цим складним завданням, розширити зону свого комфорту і здобути дійсно професійні знання та вміння в альпінізмі. Просто подайте заявку — менеджер проконсультує Вас по будь-яких питаннях та підготує до походу.

💙💛 Сходи в зимовий альп похід в Карпатах разом з Pohid V Gory та передай нашим захисникам турнікет CAT7!

Швидка заявка
Координатор
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Графік роботи
Привіт. На звязку з 9 до 18 Пн-Пт. Сб,Нд - дежурний режим). 🙂🥾⛰
Альп похід по Чорногірському хребту
Маршрут
Івано-Франківськ
с. Шибене
о. Марічейка
г. Піп-Іван Чорногірський
г. Дземброня
г. Менчул
г. Бребенескул
г. Гутин-Томнатик
Заросляк
г. Говерла
повернення в ІФ
День 1. О. Марічейка

Інструктор зустрічає Вас на ж / д вокзалі Івано-Франківська. Сідаємо в трансфер, їдемо на офіс турклубу (залишити непотрібні речі і взяти прокатне спорядження), після чого вирушаємо в гори. За вікнами буса миготять картинки справжньої казки: будиночки та смереки дрімають під іскристим сніговим покривалом. Приїжджаємо в Шибене, вивантажуємося і піднімаємося до озера Марічейка. Перехід нескладний, але сніг може бути глибоким. Ось і повчить Вас інструктор тропити;). Таборимося на галявині Марічейка. Увечері Ви почнете слухати цикл лекцій на тему типів снігового покриву, лавинної небезпеки, правил користування альпіністським спорядженням і техніки безпеки в зимових горах.

👣 Перехід: 8 км. ↑Набір висоти 700м, ↓спуск 40м

Похід Чорногором взимку
У Карпати взимку
Піп-Іван зимовий похід
День 2. Сходження на Піп-Іван Чорногірський

Виходимо із зони лісу в царство суворого високогір’я. До холоду додається вітер. Але, якщо нам пощастить (на що ми сподіваємося), під ногами буде фірн і йти стане значно легше. Для більшості туристів, яких ми зустрінемо, Піп-Іван (2020м) — головна мета, а для нас це тільки розминка. Використовуємо час і крутий схил, щоб відпрацювати навички альпінізму. Інструктор Вам покаже і Ви попрактикуєтеся:

  • ходити в кішках;
  • ходити в зв’язці;
  • самозатримуватися за допомогою льодоруба ( «зарубатися»);
  • рухатися по перилах;
  • в’язати вузли;
  • швидко дюльферити (ну або хоча б повільно)).

Ночуємо біля обсерваторії Білий Слон. На дозвіллі помилуємося неймовірним заходом і світанком, спостерігаючи, як розфарбовані променями хмари повільно перетікають через хребти з долини в долину…

👣 Пройдемо 3,3км. ↑ 500м

Альп сходження на Піп-Іван зимою
Альп навчання на схилах Попа-Івана
Світанок на Чорногорському хребті
День 3. Перехід під Гутин-Томнатик

Рухаємося до заповітної вершини. Йдемо по хребту, оточені тією чистою красою, яку можна знайти лише в зимових горах. Людей немає. Тільки гори і сніг іскритися під ногами, засліплюючи білизною. Тиша. Попутно піднімемося на гори Дземброня (1877м), Менчул (1998м) і Бребенескул (2036м), заночуємо під Гутин-Томнатиком.

👣 8 км. ↑ 260м, ↓ 400м.

Перехід під Томнатик
Похід по зимовому Чорногірському хребту
Гутин-Томнатик взимку
День 4. Сходження на Гутин-Томнатик

Прийшов той момент, заради якого ми тренувалися, звикали до суворого холоду і вчилися відчувати сніг. Піднімаємося по південно-східному ребру, яке вважається одним з найцікавіших альпмаршрутів в Карпатах. Спочатку йдемо по снігу в кішках і з льодорубами. Потім починаються скелі, що сильно нагадують польські Високі Татри.

Піднімаємося обережно, скельні ділянки, які ми пролазимо, складні та небезпечні. Тут і пригодяться нам навички самостраховки і пересування по перилах.

Пройдемо по гострому гребеню шириною в кілька десятків сантиметрів – викид адреналіну гарантований :).

Родзинкою маршруту буде остання ділянка – камін висотою близько 6 м.

Після нього схил вже сніговий і більш пологий. Злітаємо на вершину, милуємося панорамою Чорногори й Мармаросів. Зробивши заповітні фото, спускаємося в наш табір відпочивати і святкувати перемогу)))

👣 3 км, ↑ ↓ 306м

Підйом на Томнатик по ребру
Скалі в Карпатах
Альпіністський похід у Карпатах
Камін на Гутин-Томнатику
Скелі на Томнатику
Вид на Мармароси з Гутин-Томнатика
День 5. Полонина Пожижевська

Спускаємося на полонину Пожижевська, де зупинимось на ночівлю в гірському притулку. При бажанні можемо сходити на турбазу Заросляк в лазню і кафе – розслабитися після важких похідних буднів)

👣 10км. ↑ 370м, ↓ 950м.

Піп-Іван Чорногорський на світанку
Похід по зимовій Чорногорі
Альпіністський похід на Пожижевській
День 6. Зимова Говерла

Опціонально (за бажанням, при гарній погоді) йдемо на Говерлу (2061м). Прокидаємося на світанку і піднімаємося на найвищу вершину України. Зараз вона здасться нам просто дитячою казочкою в порівнянні з тим, що ми вже пройшли… Фотографуємося, милуємося красою Петроса і тікаємо вниз, адже нас вже чекає трансфер в Івано-Франківськ. Візьміть квитки на поїзд пізніше, щоб сходити разом в ресторан традиційної прикарпатської кухні і відсвяткувати завершення найскладнішого в нашому розкладі карпатського походу — Ви заслужили! 😉

👣 7 км, ↑↓ 780м. ~ 5-6 годин.

Говерла на новий рік
Петрос взимку – альп похід
Вершина г. Говерла 2061м
Показати всі дні
Вартість: 8600₴
У вартість походу входить
У вартість НЕ входить
  • проїзд в транспорті;
  • прокат спорядження.
  • заміна ночівлі в наметах на колиби (залежно від погоди та бажання групи);
  • сувеніри та особисті витрати.
Додаткова інформація

Оплатити вартість походу Ви зможете інструктору при зустрічі або перерахувати на банківську карту. Додаткові витрати: близько 1000₴ (переїзд з Франківська на маршрут і повернення назад). Кишенькові гроші вам знадобляться на сувеніри, кафе або інші особисті витрати за бажанням.

Забронювати тур
Інформація
Початок походу: Івано-Франківськ, до 9:00
Закінчення: Івано-Франківськ, після 18:00
Як замовити тур?
ЗАЯВКА
Заповнітьзаявку прямо на цій сторінці.
КВИТКИ
Купіть квитки до І-Ф та надішліть нам їх копію.
РЮКЗАК
Зберіть все зі списку необхідних речей.
В ПОХІД!
Ось і все, тепер залишається тільки чекати :).
ВАЖЛИВО
  • Сходження на Томнатик по південно-східному ребру можливе ТІЛЬКИ при сприятливих погодних умовах. Якщо немає ідеальної видимості, по цьому маршруту підніматися не будемо!
  • У разі негоди можна буде почекати вікна в базовому таборі, пожертвувавши підйомом на Говерлу.
  • Інструктор може внести будь-які зміни в маршрут в залежності від погодних умов, стану снігового покриву і групи. Його рішення повинні виконуватися беззаперечно, негайно, оскарженню або перегляду вони не підлягають!
  • Інструктор зробить ВСЕ від нього залежне, щоб Ви піднялися на ВСІ вершини, описані в програмі. АЛЕ Ваша безпека для нього буде в пріоритеті і кожен учасник повинен це розуміти.
Погода на Чорногорі взимку

Чорногірський хребет — найвищий в Українських Карпатах. Він відрізняється непередбачуваною погодою. Біля підніжжя може світити сонечко, але коли опинимося на вершині — все небо раптом затягне хмарами. Тому треба бути готовим до будь-яких сюрпризів погоди. Середня температура вдень коливається в межах -2…-15С. На вершинах можливий (і, швидше за все, буде) сильний вітер.

Харчування в поході

Харчуванням протягом усього походу забезпечуємо ми — Вам не варто турбуватися або брати що-небудь з собою. Нагодуємо всіх! Вранці і ввечері передбачені гарячі страви та чаювання. На обід перекушуємо калорійними бутербродами з ковбасою, салом, сиром, соусами, шоколадом, халвою, сухофруктами і чаєм з термосів. Вегетаріанцям не варто хвилюватися — будь ласка, попередьте нас заздалегідь про те, що ви не їсте, і ми складемо для вас індивідуальне меню.

До чого треба бути готовим
  • ночуємо в наметах. Якщо буде можливість або погіршиться погода, будемо ночувати в колибах або на КПП;

  • готуємо на інтегрованих газових системах;

  • всі учасники чергують під час походу (готують їжу, збирають дрова, облаштовують табір, стежки);

  • !!! інструктор має право змінити маршрут походу в залежності від погоди і стану групи. Його рішення в зимових горах обговоренню НЕ підлягають.

Вам здається, що Ви не впораєтеся?
  • Наша продуктова розкладка – полегшена (на 2-2,5 кг легша, ніж звичайне похідне харчування), але розрахована на 3-х разовий прийом гарячої їжі і економить час на підготовку. Звільняючи майже дві години, ми не поспішаємо на треку.

  • Вас будуть супроводжувати найдосвідченіші гіди, які пройшли міжнародну сертифікацію з надання домедичної допомоги в горах. До того ж Карпати для них — рідні, і знають вони їх як свої п’ять пальців.

  • Кількість туристів на інструктора строго обмежена, що забезпечує маневреність, увагу до кожного учасника та зручні трансфери.

Стань частиною незабутньої пригоди
Реєструйся просто зараз - зроби перший крок до здійснення своєї мрії
Забронювати тур
Що взяти з собою?
⛏ Спеціальне спорядження
🎒 Туристичне спорядження
👕 Одяг і взуття
  • Куртка зимова трекінгова мембранна (НЕ гірськолижна!)
  • Пуховик
  • Штани чи комбінезони треккінгові мембранні
  • Штани флісові
  • Флісовий батник (2 шт – 200 і 100 або тепліше)
  • Термобілизна (2 комплекти – для трекінгу і для сну, нормально вовняне)
  • Футболка синтетична (2 шт.)
  • Шкарпетки треккінгові: 2 пари + 1 пара теплих вовняних для сну
  • Шапка тепла (що захищає вуха)
  • Маска на обличчя / балаклава
  • Лижна маска або  сонцезахисні окуляри (забудете — в похід не візьмемо)
  • Рукавички флісові та верхонки (рукавиці) захистом від вітру
  • Рукавички мембранні для роботи зі спорядженням
  • Флісовий шарф або утеплений баф на шию
  • Шкіряні мембранні треккінгові черевики для зимових походів з міцною нековзкою амортизуючою підошвою (Vibram напр.). Не забудьте обробити їх водовідштовхувальними засобами перед походом. Якщо кішки з жорстким або напівтвердим кріпленням, у черевиків повинні бути відповідні ранти.
  • Легке змінне взуття (гумові черевики або валянки, якщо не знаєте які – запитуйте менеджера).
  • Гамаші (гетри або бахіли), так само відомі як ліхтарики.
🔦 Необхідні дрібниці
  • Налобний ліхтарик
  • Індивідуальна аптечка
  • Кружка, ложка, тарілка
  • Термос (1 літр або більше)
  • Гігієнічний набір (з гігієнічною помадою і сонцезахисним кремом !!!)
  • Герметичні пакети для документів і техніки
  • Документи (+ їх копії і фото, завантажені в мережу)
  • Техніка: телефон, фотоапарат, павербанк, зарядні пристрої та батарейки
Забронювати тур
Фотогалерея
Всі фото зроблені в попередніх альп походах туристів клубу Pohid V Gory на Чорногорі.
Фотогалерея
Гутин-Томнатик
Камін на Гутин-Томнатику
Вершина Томнатика
Піп-Іван Чорногорський на світанку
Перехід під Томнатик
Альпіністський похід у Карпатах
Похід по зимовому Чорногірському хребту
Похід по зимовій Чорногорі
Скелі на Томнатику
Скалі в Карпатах
Перила
Підйом на Томнатик по ребру
Гутин-Томнатик взимку
Вид на Мармароси з Гутин-Томнатика
Петрос взимку – альп похід
Статті та звіти
Звіти
Новини
Статті
Звіти, Новини
15 March 2024
Альп похід на Гутин-Томнатик в березні
Завершився наш захопливий експедиційний вихід на Гутин-Томнатик. Кожного разу ця гора готує нам сюрпризи. Так сталось і цього разу
Звіти, Новини
23 February 2024
Розпаковка походу на Грофу
Січень - найкращий місяць для зимових походеньок в Горганах. Розповідь про похід на Грофу групи туристів Pohid V Gory в 2024 році
Звіти, Новини
21 February 2024
Новини з Гутин-Томнатика
Експедиція ‘Pohid v gory” успішно піднялась на гору Гутин-Томнатик 16.02.24. На одну з найскладніших вершин Карпат, східне ребро
Звіти
30 October 2023
Стежками Чорногори
Сонячний ранок, легка прохолода, автобус везе нас в'юнкою дорогою поміж милих карпатських вершин. В такт вітру нам підмахують гілочками смереки, осіннє золоте листя відблискує на сонці, мене чуть не зносить поривом кудись у калюжу, поки я йду в магазин.
Звіти
13 October 2023
Відгук про похід "ВСІ двохтисячники - Чорногірський хребет"
Звіти
26 November 2021
Звіт про похід Чорногірським хребтом, осінь 2021
Звіти
27 September 2020
Відгук про літній похід на Петрос та Говерлу, Карпати
Звіти
26 September 2020
Звіт про похід на Піп-Іван Мармароський
Звіти
26 September 2020
Говерла, Петрос і озера Чорногори | Відео - відгук з походу по Карпатах
Звіти
11 March 2020
Зимна Чорногора | Звіт з альп навчань 2020
Звіти
05 September 2019
Звіт про похід Горганами | Або для чого ми ідемо в гори?
Звіти
10 January 2018
Мій 2018 в Карпатах | Новий рік з Pohod V Gory
Звіти
27 January 2017
Історія про те, як я на Петрос не зійшла
Звіти
27 June 2015
Травневий Мармарош | Відгук про похід в Карпати
Звіти
27 September 2014
Звіт про зимовий похід на Говерлу
Звіти
26 April 2014
Звіт про зимовий похід на Грофу
Новини
21 April 2024
Майже весняний Свидовець - сюрпризи погоди в Карпатах
Вже друга половина квітня, проте погода в Карпатах вкотре змогла нас здивувати. І хоч на полонинах вже давно зацвіли крокуси, новий циклон приніс похолодання та сніг. Тож ми знову опинились в зимі!
Новини
08 April 2024
Крокуси надихають
А ви ходили навесні на Кукул милуватися крокусами? Це щось унікальне і незабутнє! Карпатські полонини, які щойно скинули зимову ковдру...
Звіти, Новини
15 March 2024
Альп похід на Гутин-Томнатик в березні
Завершився наш захопливий експедиційний вихід на Гутин-Томнатик. Кожного разу ця гора готує нам сюрпризи. Так сталось і цього разу
Звіти, Новини
23 February 2024
Розпаковка походу на Грофу
Січень - найкращий місяць для зимових походеньок в Горганах. Розповідь про похід на Грофу групи туристів Pohid V Gory в 2024 році
Звіти, Новини
21 February 2024
Новини з Гутин-Томнатика
Експедиція ‘Pohid v gory” успішно піднялась на гору Гутин-Томнатик 16.02.24. На одну з найскладніших вершин Карпат, східне ребро
Новини
25 July 2023
Похід для дітей сиріт
Новини, Статті
03 June 2023
Гора Фаркеу - альтернативні Мармароси
Мармароські гори - без сумніву один з наймальовничіших регіонів в Карпатах. Його також називають «Гуцульські Альпи», через скелястий і суворий рельєф.
Статті
25 March 2024
Коли цвітуть крокуси в Карпатах
Весна, саме час зупинитись, озирнутись навколо і прислухатись у незвичний ритм гірських сердець, що ховаються під тяжким покровом снігів.
Статті
25 February 2024
Полонина Пожижевська
Карпати - полонина Пожижевська - справжній епіцентр туристичного життя на Чорногірському хребті. Значення в походах, історія і цікаві факти
Новини, Статті
03 June 2023
Гора Фаркеу - альтернативні Мармароси
Мармароські гори - без сумніву один з наймальовничіших регіонів в Карпатах. Його також називають «Гуцульські Альпи», через скелястий і суворий рельєф.
Статті
29 September 2022
Необхідне спорядження для походу | Універсальний список
Статті
29 September 2022
Село Ділове
Статті
29 September 2022
Список одягу для літнього походу по Карпатах
Статті
29 September 2022
Демісезонний список спорядження для Карпат восени та весною 🍁🌸
Статті
29 September 2022
Список спорядження для зимових походів по Карпатах
Статті
29 September 2022
Обсерваторія на Попі-Івані Чорногірському
Статті
29 September 2022
Гора Ігровець
Статті
29 September 2022
Містичні істоти Карпат | Гуцульська міфологія
Статті
29 September 2022
Що таке «колиба»
У наших описах маршрутів і звітах про походи часто вживається слово «колиба», що ж воно означає.
Статті
29 September 2022
Що таке полонина в Карпатах і на Балканах
Збираючись у похід, на картах і путівниках часто натрапляєш на слово «полонина» або «планіна». Так що ж, все-таки означають ці загадкові назви?
Статті
29 September 2022
Яка погода в Карпатах?
Статті
29 September 2022
Гора Говерла в Карпатах
Найвища гора України - одна з найбільш відомих та відвідуваних в Карпатах. Висота над рівнем моря складає 2061м.
Статті
27 September 2022
Маршрути на Говерлу
Статті
27 September 2022
Де жити в Івано-Франківську ● Відкриваємо ворота в Карпати
Статті
27 September 2022
Сховані перлини | Найдивовижніші місця Карпат
Статті
30 September 2016
Похід з дітьми в гори
Статті
29 September 2012
Яремче - перлина Українських Карпат
Невеличке мальовниче містечко Яремче в Івано-Франківській області - серце українських Карпат.
Зв'язатися з нами
Залишилися якісь питання щодо туру, зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе підібрати вам тур та відповість на всі ваші запитання.
Сергій Воскобойник
Координатор по Карпатам та Туреччині
Залишились питання?
+380982304935
Пориньте в атмосферу дивовижного походу
Забронювати тур
Будь в курсі новин світу гірських пригод

    Швидке замовлення
    Похід: Альпіністський похід в Карпатах | Зимова Чорногора
    Ім'я та прізвище
    Дата походу
    Телефон
    Email
    Коментар
    Записатися
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено.
    Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
    Закрити
    Залишити відгук
    Ім'я та прізвище
    Email
    Похід
    Дата туру
    Посилання на соц. мережі
    Відгук.
    НАПРЯМКИ
    НАПРЯМКИ
    Види походів
    Види походів
    Блог Прокат КОМАНДА Розклад походів Контакти